ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-20, 09:57   #1441
boska86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 15
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Witam....
Chyba pierwszy raz postanowiłam podzielić się z Wami moim problemem...
Od kilku lat biorę tabletki, od 2 lat tabletki Yaz...
Miałam 5 lat stałego partnera.. w grudniu ze mną zerwał.... mimo zareczyn... wspolnego mieszkania.... strasznie cierpialama... ale z nadzieja czekalam az sie zjawi... i tak sie stało... w lutym zaczal sie znow interesowac... chcial wrocic itd... Przyjezdzal po mnie, spedzalismy ze soba noce... wydawalo mi sie, ze jest nam dobrze... a jednak sie mylilam.. znow mnie zostawił kilka dni temu....
Przyznam, ze zostawajac u niego na noc, pierwszy raz zapominałam brac tabletki o danej porze... czasem wzielam po kilku godzinach, czasem na drugi dzien...
Kochaliśmy się za kazdym razem kiedy u niego bylam.. czyli jakies 4 razy na tydzien... po kilka razy...
Będac u niego zapominalam o bozym swiecie, bo bylam Tylko z NIm znó z NIm ...
Teraz znó cierpie i..... nie wiem czy jest to powod stresu, czy tez objawy ciazy....
Od kilku dnia boli mnie głowa dziennie, mam bóle brzucha, swędzą mnie piersi, wczoraj mialam zawroty glowy, czasem czuje uczucie ciezkosci brzucha, byc moze zgage (nigdy nie mialam dlatego nie wiem czy napewno to byla zgaga)....
Kupiłam test, ale ponoc najlepieij zrobic go w dniu spodziewanej miesiaczki, a krwawienie z odstawienia mam dostać we wtorek.....
Co sadzicie o mojej sytuacji? Proszę o szczerą pomoc....
boska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 19:31   #1442
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomości: 1 042
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Boska trzymam kciuki, zeby wynik byl taki jaki sobie zyczysz, ale mysle ze minelo juz sporo czasu, ze mozesz zrobic test nie czekajac na termin ...
__________________
Ich mach mir die Welt wie sie mir gefällt

moniaaaaaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 07:32   #1443
magdakaz2
Raczkowanie
 
Avatar magdakaz2
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 52
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Ja również trzymam za ciebie kciuki Boska

Co do mojej sytuacji to zrobiłam test 7 dni po stosunku. Troszke chyba za szybko ale nie mogłam już wytrzymać. Wyszła druga bardzo blada kreseczka. Za niedługo powtórze test. Ale mam nadzieję że to ciąża.
magdakaz2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 14:55   #1444
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cześć, od niedawna współżyję ze swoim chłopakiem może się to Wam wydać dziecinne itp. ale nie chcę mieć dzieci i się tego, delikatnie mówiąc, boję. Biorę tabletki od półtorej miesiąca i za każdym razem kiedy się z Nim kocham to używamy prezerwatywy. Dla jasności nie boje się że już zaszłam w ciążę ale boję się zaufać samym tabletkom. Też miałyście takie opory na początku? Jak to przezwyciężyłyście?
Ps. Ile trzeba mieć nadwagi aby tabletki nie działały prawidłowo? Przyjmuję cilest i mam ok 15 kg. nadwagi.

Edytowane przez Vanique
Czas edycji: 2011-03-23 o 16:40
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 18:28   #1445
CytrynowyJednorozec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 39
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vanique Pokaż wiadomość
Cześć, od niedawna współżyję ze swoim chłopakiem może się to Wam wydać dziecinne itp. ale nie chcę mieć dzieci i się tego, delikatnie mówiąc, boję. Biorę tabletki od półtorej miesiąca i za każdym razem kiedy się z Nim kocham to używamy prezerwatywy. Dla jasności nie boje się że już zaszłam w ciążę ale boję się zaufać samym tabletkom. Też miałyście takie opory na początku? Jak to przezwyciężyłyście?
Ps. Ile trzeba mieć nadwagi aby tabletki nie działały prawidłowo? Przyjmuję cilest i mam ok 15 kg. nadwagi.
jeśli chodzi o nadwagę to zdaje się przy plastrach jest to problem, przy tabletkach nie

szczerze mówiąc nawet się nie przezwyciężyłam odnośnie tabletek, po prostu byłam u TŻ, zebrało nam się na amory i samo wyszło. Więc spokojna głowa, tabletki działają
CytrynowyJednorozec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 21:17   #1446
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

waga ponad 90kg może osłabić działanie plastrów (hormony wolniej przedostają się przez skórę i warstwę tłuszczową do krwi), a tabletki trafiają bezpośrednio do organizmu i nie ma się o co martwić.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 10:14   #1447
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Dziękuję za odpowiedź czuję się trochę spokojniejsza mam jeszcze jedno pytanie,gdzieś czytałam że otręby mogą powodować niewłaściwe/wolniejsze niewchłanianie się tabletek, to prawda?
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-27, 22:19   #1448
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vanique Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź czuję się trochę spokojniejsza mam jeszcze jedno pytanie,gdzieś czytałam że otręby mogą powodować niewłaściwe/wolniejsze niewchłanianie się tabletek, to prawda?
też czytałam w którymś temacie- ktoś zasiał sporą panikę pod tym względem... owszem, otręby zatrzymują troszkę wodę w organizmie i spowalniają wchłanianie niektórych substancji, ale tylko wtedy kiedy spożywane są w dużych ilościach. nie przypuszczam, że ktoś jada je codziennie i to na każdy posiłek... także bez obaw, miseczka raz na 2 dni nei zaszkodzi. ja np jadam owsianki i otręby codziennie i nie zaszłam w ciążę jeszcze (tabletki anty biorę od ponad 2 lat)
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 21:57   #1449
boska86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 15
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Moniaaaaa i Magdakaz2 - zrobiłam test dzień przed miesiączką - negatywny.......
niestety....
pozdrawiam i dzięki dziewczyny!
boska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 00:11   #1450
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomości: 1 042
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Boska chcialas miec dzidziusia?
__________________
Ich mach mir die Welt wie sie mir gefällt

moniaaaaaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 20:35   #1451
monialipno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Czesc a ja dowiedziałam sie wczoraj, ze jestem w ciazy po raz 3.... mimo regularnego brania tanletek anty! WIEC JEST TO MOZLIWE, JAK NAJBARDZIEJ. Jestem troszke podłamana, moj młodszy synek ma dopiero 11 miesiecy.
monialipno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 20:37   #1452
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez monialipno Pokaż wiadomość
Czesc a ja dowiedziałam sie wczoraj, ze jestem w ciazy po raz 3.... mimo regularnego brania tanletek anty! WIEC JEST TO MOZLIWE, JAK NAJBARDZIEJ. Jestem troszke podłamana, moj młodszy synek ma dopiero 11 miesiecy.
jeśli mogę zapytać- jakie bierzesz (tzn brałaś) tabletki? i jak długo?
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 20:58   #1453
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez monialipno Pokaż wiadomość
Czesc a ja dowiedziałam sie wczoraj, ze jestem w ciazy po raz 3.... mimo regularnego brania tanletek anty! WIEC JEST TO MOZLIWE, JAK NAJBARDZIEJ. Jestem troszke podłamana, moj młodszy synek ma dopiero 11 miesiecy.
O kurcze... a długo brałaś tabletki? Pewnie będzie trudno ale na pewno dacie sobie radę na Twoim miejscu raczej zainwestowałabym w spiralę po urodzeniu (koszt jednorazowy może i spory ale rozkładając na m-c wychodzi taniej niż tabletki) sama dziś rano testowałam bo miałam mdłości i wymioty ale chyba czymś się przytrułam poprostu bo wyszedł negatywny do tego dziś migrena a zanim się pojawi często mam mdłości.
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:45   #1454
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez monialipno Pokaż wiadomość
Czesc a ja dowiedziałam sie wczoraj, ze jestem w ciazy po raz 3.... mimo regularnego brania tanletek anty! WIEC JEST TO MOZLIWE, JAK NAJBARDZIEJ. Jestem troszke podłamana, moj młodszy synek ma dopiero 11 miesiecy.

Nie strasz Nie brałaś żadnych leków? Dziwnych ziół nie piłaś?
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:50   #1455
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

swoją drogę ten post o ciąży po antykach jest jakiś dziwny... pierwszy post i to TAKI siejący zamęt wśród innych forumowiczek ja bym tam z rezerwą podchodziła do takich informacji.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:54   #1456
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Niby tak ale jednak to jest coś... Mnie to przestraszyło i to tym bardziej teraz tzn. dzisiaj... wolała bym tego nie przeczytać
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 22:42   #1457
alchemia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 24
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez monialipno Pokaż wiadomość
Czesc a ja dowiedziałam sie wczoraj, ze jestem w ciazy po raz 3.... mimo regularnego brania tanletek anty! WIEC JEST TO MOZLIWE, JAK NAJBARDZIEJ. Jestem troszke podłamana, moj młodszy synek ma dopiero 11 miesiecy.

Dla mnie też to trochę dziwne jest...mam nadzieję że autorka coś nam więcej napisze, jakie tabletki brała, jak długo, może jakieś leki, coś pomineła i zechce odpowiedzieć ewentualnie na jakieś pytania a jak zniknie bez śladu???
czytają różnego rodzaju wypowiedzi osób które zaszły w ciąże biorąc tabletki praktycznie zawsze pojawiał się czynnik osłabiający ich działanie - antybiotyk, pominięcie, wymioty itp a przy regularnym braniu? dziwna sprawa
zobaczymy co nam jeszcze autorka napisze
alchemia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 06:15   #1458
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alchemia0 Pokaż wiadomość
Dla mnie też to trochę dziwne jest...mam nadzieję że autorka coś nam więcej napisze, jakie tabletki brała, jak długo, może jakieś leki, coś pomineła i zechce odpowiedzieć ewentualnie na jakieś pytania a jak zniknie bez śladu???
czytają różnego rodzaju wypowiedzi osób które zaszły w ciąże biorąc tabletki praktycznie zawsze pojawiał się czynnik osłabiający ich działanie - antybiotyk, pominięcie, wymioty itp a przy regularnym braniu? dziwna sprawa
zobaczymy co nam jeszcze autorka napisze
o ile cos wgl napisze zasiac panike to kazdy potrafi
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 09:37   #1459
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
jeśli mogę zapytać- jakie bierzesz (tzn brałaś) tabletki? i jak długo?

jakie tabletki i jak dlugo nie ma najmniejszego znaczenia. jestem pewna ze to albo sciema, albo nie przestrzeganie ulotki biorąc pod uwage ilosc postów oraz bierność na wątku dziwie sie ze wpadacie w panike

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez alchemia0 Pokaż wiadomość
Dla mnie też to trochę dziwne jest...mam nadzieję że autorka coś nam więcej napisze, jakie tabletki brała, jak długo, może jakieś leki, coś pomineła i zechce odpowiedzieć ewentualnie na jakieś pytania a jak zniknie bez śladu???
czytają różnego rodzaju wypowiedzi osób które zaszły w ciąże biorąc tabletki praktycznie zawsze pojawiał się czynnik osłabiający ich działanie - antybiotyk, pominięcie, wymioty itp a przy regularnym braniu? dziwna sprawa
zobaczymy co nam jeszcze autorka napisze

nawet jesli tak bylo to sie nie przyzna- latwiej powiedziec tabletki zawiniły
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 12:11   #1460
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
jakie tabletki i jak dlugo nie ma najmniejszego znaczenia. jestem pewna ze to albo sciema, albo nie przestrzeganie ulotki biorąc pod uwage ilosc postów oraz bierność na wątku dziwie sie ze wpadacie w panike
wiem, ze nie ma to znaczenia. chciałam sprawdzić choć w małym stopniu wiarygodność tej osoby (znajomość schematów anty), bo od razu wydało mi się to podejrzane, że to pierwszy psot. siać panikę to tak łatwo i jeszcze mieć z tego ubaw
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 08:55   #1461
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Przestańcie panikować, za moment się okaże, że "no brałam antybiotyki, ale co, że niby one wpływają na tabletki anty?????!!!!!!".
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 09:07   #1462
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Przestańcie panikować, za moment się okaże, że "no brałam antybiotyki, ale co, że niby one wpływają na tabletki anty?????!!!!!!".
nic się nie okaże, bo to od początku śmierdzi niezłą ściemą.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 10:08   #1463
Bojra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 365
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Na Intymnym jest wątek laski która brała regularnie co do minuty tabletki i do tego kochała się z gumką. Jest w 9 tygodniu ciąży
Bojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 10:27   #1464
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bojra Pokaż wiadomość
Na Intymnym jest wątek laski która brała regularnie co do minuty tabletki i do tego kochała się z gumką. Jest w 9 tygodniu ciąży
a jej ojcem był kosmita
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 11:55   #1465
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bojra Pokaż wiadomość
Na Intymnym jest wątek laski która brała regularnie co do minuty tabletki i do tego kochała się z gumką. Jest w 9 tygodniu ciąży
Nie wierze w coś takiego.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 13:14   #1466
wantet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 376
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Jaka jest ochrona w 4 tygodniu przyjmowania tabletek (nie robiłam przerwy pomiędzy dwoma opakowaniami) . Zastanawiam się jak postępować w razie pominięcia tabletki. Pytałam na innym wątku, ale nie otrzymałam odpowiedzi - w zeszły wtorek rozpoczęłam (bez przerwy) drugie opakowanie tabletek, w piątek zapomniałam zjeść tabletki, zjadłam w sobotę rano mineło kilkanaście godzin (dokładnie nie wiem ile), z wtorku na srodę kochałam się z chłopakiem kóry skończył we mnie. Wczoraj byłam u ginekologa, żeby się poradzić czy w 4 tyg należy postępować jak w 3 ale nie uzyskałam odp..wzięłam tabletkę po..
wantet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 15:13   #1467
alchemia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 24
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

z tego co gdzieś przeczytałam gdy łączysz opakowania to ten 4 tydzień traktujesz jak 1 czyli powinnaś postępować jak przy pominięciu tabletki w pierwszym tygodniu - instrukcje znajdziesz w ulotce moze jeszcze ktoś coś napisze na ten temat bo nie jestem do końca pewna

odnośnie postu monialipno coś czułam że zniknie bez śladu także dla mnie to ściema
alchemia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 15:43   #1468
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wantet Pokaż wiadomość
Jaka jest ochrona w 4 tygodniu przyjmowania tabletek (nie robiłam przerwy pomiędzy dwoma opakowaniami) . Zastanawiam się jak postępować w razie pominięcia tabletki. Pytałam na innym wątku, ale nie otrzymałam odpowiedzi - w zeszły wtorek rozpoczęłam (bez przerwy) drugie opakowanie tabletek, w piątek zapomniałam zjeść tabletki, zjadłam w sobotę rano mineło kilkanaście godzin (dokładnie nie wiem ile), z wtorku na srodę kochałam się z chłopakiem kóry skończył we mnie. Wczoraj byłam u ginekologa, żeby się poradzić czy w 4 tyg należy postępować jak w 3 ale nie uzyskałam odp..wzięłam tabletkę po..
co to za lekarz?
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 16:03   #1469
wantet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 376
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Jest to lekarz starszej daty, głównie chodzę do niego po recepty i rutynowe badania. Wczoraj praktycznie nie dał dojść mi do słowa, ochrzanił i dał eskappelle;/ Próbuje znaleźć coś w necie ale praktycznie nie ma na ten temat informacji. Znalazłam tylko coś takiego..ale nie wiem kto pisał i nie wiem kto odpowiedział...wiec nie mogę uznać tego za wiarygodne źródło.
http://forum.antykoncepcja.pl/topic/...ecie-tabletki/
wantet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 16:18   #1470
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

zmień lekarza i to szybko, bo to żadna filozofia wypisać receptę i nakrzyczeć na pacjentkę. lekarz ma doradzać i pomagać! poza tym nie odpowiedział an Twoje pytanie donośnie skuteczności a wypisał Ci jednak escapelle to jest jakaś paranoja jak dla mnie.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-06 13:33:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.