praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town.. - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-09, 19:19   #2461
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Z tego co wiem to H&M ma duze wymagania jezeli chodzi o doswiadczenie w sprzedazy.
Juz kiedys tu dziewczyny pisaly, ze trzeba miec chyba 3 lata doswiadczenia w handlu - bo jak wysylaly zgloszenia droga mailowa - to podobno przychodzily wiadomosci, ze dziekuja im, bo maja za male doswiadczenie na stanowisko sprzedawcy.
Nie wiem jak bedzie w twoim przypadku, bo opinie sa rozne.
Inne dziewczyny bez doswiadczenia sie dostawaly.
Ale skoro przyjela pani CV w sklepie to jest szansa,ze sie odezwa do ciebie w najblizszym czasie.
W niektorych sklepach H&M mozna aplikowac tylko online, nie przyjmuja CV w sklepie.

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-07-09 o 19:21
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 22:44   #2462
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
a moze chociaz jedna osoba jest na forum która przeszła " godziny próbne" i została zatrudniona?

Ja raz byłam na takiej godzinie próbnej , nie powiem jaka firma i wiecie co ? odpowiedz była taka " było tyle dziewczyn że nie moglismy sie zdecydować i wybralismy Panią i dwie inne dziewczyny zatem zapraszam na jeszcze 2 h próbne i potem wybierzemy tą jedną "
ja głupia poszłam ... oczywiście nie udało się. Pewnie przez to że miała być odpowiedz w ciagu tygodnia , nie było i ja sama zadzwonilam z pytanem czy się udało mi ... ale to byly początki szukania pracy ...
ja zostałam zatrudniona po przebyciu 4h próbnych w diversie byłam wystawiona w sobotę w godzinach wieczornych, gdzie ludzie 'walili drzwiami i oknami'. Jakos ogarnelam sytuacje i po kilku dniach [bo kierowniczka zrobila cały grafik godzin probnych] zadzwonili ze bylam najlepsza. Aczkolwiek taka praca na dluzsza mete bardzo hmmmm.... uwstecznia [przynajmniej nie], wiec zrezygnowalam
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 09:36   #2463
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Nie wiem co jest ze sklepem Body Shop - praktycznie co miesiac szukaja kogos na stanowisko sprzedawcy do galerii lodzkiej.
Podobne ogloszenie widzialam juz w tym roku kilka razy na Gumtree.pl
Ciekawe czy to forma reklamy czy naprawde kogos szukaja ??
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 10:47   #2464
Tinkerbell_
Raczkowanie
 
Avatar Tinkerbell_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ***Nibylandia***
Wiadomości: 195
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

uwielbiam_owoce22 dziękuje za odpowiedz

Ja narazie nadal czekam na jakiś odzew W piatek poroznosiłam CV więc może po weekendzie coś ruszy (mam nadzieje )
Tinkerbell_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 11:01   #2465
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Mogę Ci napisać, jak ja wybieram i czym się kieruję. To są naprawdę banały i podstawy, ale jednak wiele osób, z którymi rozmawiam, ma z tym problem. Przede wszystkim warto poczytać o firmie, do której się aplikuje!! Kiedy powstała, skąd jest, co ma w ofercie, do kogo kierują kolekcje etc. Wiadomo, że nie znasz asortymentu tak jak załoga, ale ja np chodziłam dzień wcześniej do innego sklepu sieci i patrzyłam, co mają.
Wygląd: zawsze estetyczny, schludny, prosty, żadne bluzki na ramiączkach, duże dekolty, przezroczystości, miniówy, tipsy na 5 cm. Na godzinę próbną wg mnie odpadają obcasy. Pewny, spokojny sposób mówienia. Uśmiech!!!! Otwarta postawa. Zadawanie pytań załodze jeśli coś nie jest jasne - dla mnie to znak, że praca Cię interesuje. Jeśli ekipa na wstępie jest niemiła, wredna - ja bym tam nie chciała pracować. Witanie klientów, nawiązywanie kontaktu, rozmowy, pytania otwarte, pomoc w szukaniu rozmiaru/koloru, wskazywanie przymierzalni, zaproszenie do kasy, pożegnanie. Poprawianie ekspozycji, odwieszanie rzeczy z przymierzalni, ew. zanoszenie klientom do przymierzalni.
Ważne jest dla mnie to, czy osoba jest kontaktowa, komunikatywna, przyjaźnie nastawiona, dynamiczna. Nie musi mieć wcale doświadczenia w sprzedaży.
Co do miejsca, gdzie aplikowała Czuczenka - tam podstawowym kryterium jest niestety wygląd...
Wielkie dzięki. mam nadzieje że wskazówki okażą się przydatne
Ja mam zawsze problem z odpowiedzia na pytanie ": dlaczego ten sklep... bo jak wiadomo aplikuje sie wszedzie gdzie sięda a akurat tutaj mnie zaprosili na rozmowe i co wtedy mowic
Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
ja zostałam zatrudniona po przebyciu 4h próbnych w diversie byłam wystawiona w sobotę w godzinach wieczornych, gdzie ludzie 'walili drzwiami i oknami'. Jakos ogarnelam sytuacje i po kilku dniach [bo kierowniczka zrobila cały grafik godzin probnych] zadzwonili ze bylam najlepsza. Aczkolwiek taka praca na dluzsza mete bardzo hmmmm.... uwstecznia [przynajmniej nie], wiec zrezygnowalam
BRAWO
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 13:32   #2466
Tinkerbell_
Raczkowanie
 
Avatar Tinkerbell_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ***Nibylandia***
Wiadomości: 195
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Idę dzisiaj na rozmowę do Reserved, dam znac jak było
Tinkerbell_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 16:32   #2467
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Dokladnie w SIMPLE wyglad jest bardziej wazny chyba niz doswiadczenie jesli nie masz conajmniej 172cm nie masz sie po co tam pchac oczywiscie sylwetka nienaganna ja na rozmowie uslyszalam tez wlasnie ze dobrze ze mam 174, i ze jestem szczupla ze to tylko na plus

Szczerze to Ciesze sie ze mnie tam nie przyjeli, po tych godzinach probnych Te laski tam pracujace wlasnie takie ze ''nosek zadarty w gore'' i ''co to nie ja''

Dostalam prace jako konsultant ds reklamacji w firmie, ciepla posadka 8 godzin dziennie, soboty i niedziele praktycznie wolne, w sam raz na wakacje omijam szerokim łukiem sieciowki
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 19:20   #2468
oluskaaa922
Zakorzenienie
 
Avatar oluskaaa922
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 594
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

mam pytanie odnosnie Tally Weijla.. Jak wygląda tam praca i ile się zarabia ?
__________________
Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą,
wspomnienia wracają, kawa uzależnia,
papierosy zabijają, czekolada tuczy,
a naiwność bierze górę nad podświadomością.
oluskaaa922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 19:35   #2469
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

czuczenka gratuluje znalezienia pracy podejrzewam, ze bardziej ona ci podpasuje niz praca w sieciowce.
Wkoncu bedziesz pracowala na jedna zmiane, weekendy wolne - bedziesz miala czas dla chlopaka
A przy okazji lepiej to bedzie wygladalo w cv niz gdybys miala tam wpisana prace w jakiejs sieciowce.
Jeszcze raz gratuluje

oluskaa - z tego co mi wiadomo kokosow tam sie nie zarabia ;/
kiedys czytalam, ze podobno 7 zl za godzine ale nie wiem jak jest teraz.
Wiem, ze na wielu watkach dziewczyny narzekaly tam na place tak jak w reserved.
Ale lepsze te pare groszy niz nic

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-07-11 o 19:37
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 20:36   #2470
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Byla ktoras z Was na rozmowie kwalfikacyjnej w Pull&Bear?
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 21:04   #2471
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki. mam nadzieje że wskazówki okażą się przydatne
Ja mam zawsze problem z odpowiedzia na pytanie ": dlaczego ten sklep... bo jak wiadomo aplikuje sie wszedzie gdzie sięda a akurat tutaj mnie zaprosili na rozmowe i co wtedy mowic
Mówienie: szukam pracy jakiejkolwiek, nic nie wiem o sklepie ale było ogłoszenie to chyba najgorsze co można powiedzieć. Bezpieczniej chyba jest: lubię tę markę, jestem klientką, podoba mi się kolekcja, nie wiem - czytałam/słyszałam dobre opinie.

Cytat:
Napisane przez szafiarka
Dokladnie w SIMPLE wyglad jest bardziej wazny chyba niz doswiadczenie jesli nie masz conajmniej 172cm nie masz sie po co tam pchac oczywiscie sylwetka nienaganna ja na rozmowie uslyszalam tez wlasnie ze dobrze ze mam 174, i ze jestem szczupla ze to tylko na plus
O matko, niezły tekst... Ja tam pracowałam ładnych kilka lat a nie mam nawet 165 )
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/



Edytowane przez Jula
Czas edycji: 2011-07-11 o 21:06
Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 20:23   #2472
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
Dokladnie w SIMPLE wyglad jest bardziej wazny chyba niz doswiadczenie jesli nie masz conajmniej 172cm nie masz sie po co tam pchac oczywiscie sylwetka nienaganna ja na rozmowie uslyszalam tez wlasnie ze dobrze ze mam 174, i ze jestem szczupla ze to tylko na plus
że co ?? to casting do top model czy praca w sklepie...co za bezczelność. Może w cv jeszcze beda wymagać podanie rozmiaru buta

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Mówienie: szukam pracy jakiejkolwiek, nic nie wiem o sklepie ale było ogłoszenie to chyba najgorsze co można powiedzieć. Bezpieczniej chyba jest: lubię tę markę, jestem klientką, podoba mi się kolekcja, nie wiem - czytałam/słyszałam dobre opinie.
Jeszcze raz wielkie dzięki. Bardzo mi pomogłaś , i innym.
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 20:37   #2473
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
Jeszcze raz wielkie dzięki. Bardzo mi pomogłaś , i innym.

BTW - wczoraj zatrudniłam nową osobę, po 2 rozmowach i 15-minutowej "próbie" na sklepie. Dziewczyna była miła, uśmiechnięta, witała klientów i układała sama z siebie towar na półce. Wystarczyło.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 09:28   #2474
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

uwielbiam owoce: dziekuje, od nastepnego tygodnia zaczynam 5 dniowe szkolenie i ciesze sie na sama mysl ze pojde w koncu do pracy fakt, ze nie bede jakos duzo zarabiac troche mniej niz w simple ale lepsze to niz nic a jak u Ciebie poszukiwania?

Jula, szafiark
a: dokladnie takie slowa uslyszalam nie wiem wiec czy to zalezy od marki simple, czy od ''idealnej'' wlascicielki bo to ona miedzy innymi rekrutowala co do rozmiaru buta to bym sie bardziej sklaniala do rozmiaru miseczki stanika ponizej 75B nie przyjmujemy
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 09:44   #2475
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość

BTW - wczoraj zatrudniłam nową osobę, po 2 rozmowach i 15-minutowej "próbie" na sklepie. Dziewczyna była miła, uśmiechnięta, witała klientów i układała sama z siebie towar na półce. Wystarczyło.
ja mysle ze na takich godzinach próbnych trzeba poczuc się jakbys juz tam pracowala i dać z siebie wszystko aby zachwycic szefa i pokazac ze nie popełnił błedu zatrudniajac nas
czuczenka miejmy nadzieje ze juz nie trafisz na takich przyjemniaczkow dla ktorych wyglad a nie chec do pracy jest wazna
ostatnio wlasnie widzialam taka pinde za przeproszeniem w sklepie z butami, w jakims sklepiku w tesco, ona az odpychała żeby wejść do tego sklepu
! tipsy, solara, włosy do pasa przedlużane i strój jak na dyskoteke
tacy tez widocznie są poszukiwani
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 12:10   #2476
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

No u mnie narazie sie nic nie dzieje. Bylam dzis juz po ostatnia wyplate stazowa doplyw gotowki bedzie sie powoli kurczyl ;/

Nie dalo rady przedluzyc stazu, a juz kolejna stazystka przyszla na moje miejsce

Mi juz kolejnych 3 miechow przedluzyc nie chcieli , bo i tak poodbno latem nie ma tyle pracy w redakcji a dzis sie dowiedzialam od znajomej, ze w moje miejsce przyszli kolejni, ktorych odnowa beda musieli uczyc wszystkiego.
Co za czasy
A moze orientujecie sie jak jest ze stazami?
Jakby przedluzyli na kolejne 3 miechy to musieli by mnie po tym okresie zatrudnic??

Dlatego przeczekali pol miesiaca i wzieli od lipca nowa laske ??
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 12:41   #2477
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
ja mysle ze na takich godzinach próbnych trzeba poczuc się jakbys juz tam pracowala i dać z siebie wszystko aby zachwycic szefa i pokazac ze nie popełnił błedu zatrudniajac nas
czuczenka miejmy nadzieje ze juz nie trafisz na takich przyjemniaczkow dla ktorych wyglad a nie chec do pracy jest wazna
ostatnio wlasnie widzialam taka pinde za przeproszeniem w sklepie z butami, w jakims sklepiku w tesco, ona az odpychała żeby wejść do tego sklepu
! tipsy, solara, włosy do pasa przedlużane i strój jak na dyskoteke
tacy tez widocznie są poszukiwani
hahaha takie pindy zazwyczaj zatrudnane sa w solarium co by to dac reklame lamp albo w salonach tipsiarskich czasem to wlasnie to mnie odpycha, zeby np sobie pojsc i zrobic ladnego zwyklego frencha u kosmetyczki jak widze taka natapirowana lolę

uwielbiam owoce: nie mam pojecia czemu tak robia, ale pewnie to chodzi o kase, bo jak nie wiadomo o co chodzi to o nia zazwyczaj sie rozbiega bez sensu skoro ktos duzo juz umie to zakonczyc mu staz i nastepnego szukac
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 12:59   #2478
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Wiesz moglo byc tak, ze jesli by mi przedluzyli o kolejne 3 miechy to musieli by mnie pozniej zatrudnic a tak to bez zadnych komplikacji maja nastepnego pracownika za free.
Nowej lasce znowu dadza 3 miechy a potem beda szukali kolejnego robola
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 15:02   #2479
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Wiesz moglo byc tak, ze jesli by mi przedluzyli o kolejne 3 miechy to musieli by mnie pozniej zatrudnic a tak to bez zadnych komplikacji maja nastepnego pracownika za free.
Nowej lasce znowu dadza 3 miechy a potem beda szukali kolejnego robola
moja kumpele rok na stazu trzymali, zapewniajac ze zostanie zatrudniona i dzien przed sie dowiedziala ze wylatuje bez powodu
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 04:17   #2480
redqueen
Raczkowanie
 
Avatar redqueen
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 109
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

ja siedziałam na stażu 11 m-cy akurat nie miałam innej opcji. Po mnie przyszła kolejna. Pracodawcy się to opłacało, bo "wynagrodzenie" dostawałam z urzędu pracy a firma nic nie płaciła. A wiadomo że stażysta musi robić wszystko...
__________________
ż y c i e m a t y l e k o l o r ó w i l e p o t r a f i s z w n i m d o s t r z e c


redqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 07:19   #2481
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

dodam że po stazu rocznym mojej kumpeli kolejna stazystka przyszla i dzisiaj tj 2 lata od tej sytuacji znow ogloszenie Poszukujemy na staz ..
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 16:19   #2482
kate b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 193
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

ostatnio zanioslam pare cv do sklepow odziezowych i nikt sie nawet nie odezwal;/ dlatego zastanawiam sie jak powinno wyglądać moje cv i czy potrzebne sa jakieś szczegolne umiejętnosci do pracy w sklepie;/ dziewcyzny co wy zamieszczacie w swoich cv?( oprocz doswiadczenia, ktorego nie posiadam bedac tegoroczną maturzystką)?
kate b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 18:45   #2483
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez kate b Pokaż wiadomość
ostatnio zanioslam pare cv do sklepow odziezowych i nikt sie nawet nie odezwal;/ dlatego zastanawiam sie jak powinno wyglądać moje cv i czy potrzebne sa jakieś szczegolne umiejętnosci do pracy w sklepie;/ dziewcyzny co wy zamieszczacie w swoich cv?( oprocz doswiadczenia, ktorego nie posiadam bedac tegoroczną maturzystką)?
Oczywiście umieszcza sie dane, szkoły, dodatkowe informacje typu prawo jazdy, znajomość jezyków, książeczka sanepidu.
Możesz wpisać jakieś praktyki, wolontariat, jednorazowe akcje typu inwentaryzacja. Warto wpisać WOŚP, jeśli oczywiscie brałaś udział.
A jeśli nie masz zadnego to nie umieszczaj epitetu "doświadczenie zawodowe". I tyle
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 22:09   #2484
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

pracuje/pracowala ktoras z Was w Inditexie? mam kilka pytan do doswiadczonych w tym temacie
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 08:50   #2485
Blondinbella
Zadomowienie
 
Avatar Blondinbella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

do jakich sklepów można wysłać cv przez internet?
Blondinbella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 09:37   #2486
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Blondinbella Pokaż wiadomość
do jakich sklepów można wysłać cv przez internet?
na pewno h&m, ogłaszaja sie na swojej stronie i na pracuj . pl . Właśnie na pracuj . pl są ogłoszenia do deichmanna, zara, c&a, tally weijl,
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 09:56   #2487
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Czy w Inditexie kasjerzy zarabiaja wiecej niz zwykli sprzedawcy? Ma ktos wiedze na ten temat?
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 18:34   #2488
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną w Heavy Duty. Orientujecie się jak przebiega u nich rozmowa?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 16:54   #2489
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną w Heavy Duty. Orientujecie się jak przebiega u nich rozmowa?

Byłam na rozmowie w HD jakieś pół roku temu. Rozmowa miała bardzo luźny charakter, trwała około 10 minut. Pani (a raczej dziewczyna, może nawet w moim wieku) pytała mnie o zainteresowania, doświadczenie, ogólnie co wiem o marce, sklepie, czy miałam kiedyś buty z HD Oczywiście nie zostałam zatrudniona, ale rekrutacje bardzo miło wspominam.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 19:56   #2490
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Dla mnie to jest smieszne ze trzeba miec 1 rok doswiadczenia w sprzedazy obuwia zeby pracowac w SMYKU na dziale obuwniczym -.-.
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-04 19:12:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.