Mamusie Majowe 2015! Cz. 5 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-21, 09:00   #421
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Jeszcze synek w brzuszku

Dziewczyny jak sobie organizujecie wolny czas? CO robicie w trakcie dnia? Bo juz nie wiem za co mam sie chwytac, chodze na basen, urzadzam pokoj dla synka, wybieram tapety itp, powiem Wam ze odkad jestem na zwolnieniu bardziej odczuwam ze jestem w ciazy niz jak chodzilam do pracy, teraz mam wiecej wolnego czasu i juz nie moge sie doczekac mojej pociechy na swiecie
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:00   #422
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość
pierwszy raz widzę ta firmę ale wózeczek prezentuje sie bardzo ładnie
rożek śliczny, body śmiechowe mezus powinien bc szczęśliwy

pewnie stwierdził ze za malo kupiłaś
mój tez już sraczki dostaje ze tyle wydane a jeszcze sporo trzeba wydać ! W sumie to go nie rozumiem bo jak kupuje nowe to mdleje prawie że to drogie wszystko i w ogóle a jak przytargam używane to kręci nosem ze stare i jego córcia nie będzie w tym chodziła to co ma nago chodzić nigdy nie zrozumiem facetów
ale ogólnie jest kochany tylko baaardzo przejmuje sie finansami no ale na tym tez polega odpowiedzialność
Fajnie się nim jeździ, zwrotny, pojemny no i 3 w 1 i zapłacimy 1300 zl

Mój TŻ znów wyszedł z założenia, że jeszcze kuuuuupa czasu i o to się z nim pożarłam. Bo musimy meble zamówić, a stolarzowi zajmie to ok. 2 miesiecy. Po co już kupować, przecież to się w kwietniu kupi.
Dopiero kolega, który od 2 miesiecy jest tatą, uświadomił go, że to różnie bywa i mogę czasem leżeć do konca ciąży i lepiej teraz kupić. Powoli, systematycznie, żeby się z kasy nie wyjechać.
Co do paniki o kasę, to ja taką mam, a wiecie czemu, bo w klubie opisane.

Emilia
To zazdroszczę
U nas płatne :/

ruskaa
U nas położne firmę założyły i jak się zgłosisz to się Tobą opiekują, coś na zasadzie położnej środowiskowej, ale przychodzą nie tylko po porodzie ale też przed i w trakcie są z Tobą
I to na NFZ
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:01   #423
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
Jeszcze synek w brzuszku

Dziewczyny jak sobie organizujecie wolny czas? CO robicie w trakcie dnia? Bo juz nie wiem za co mam sie chwytac, chodze na basen, urzadzam pokoj dla synka, wybieram tapety itp, powiem Wam ze odkad jestem na zwolnieniu bardziej odczuwam ze jestem w ciazy niz jak chodzilam do pracy, teraz mam wiecej wolnego czasu i juz nie moge sie doczekac mojej pociechy na swiecie
No to w końcu usiądź i odpocznij.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:01   #424
weron1
Rozeznanie
 
Avatar weron1
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 845
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Ruska super ubranka
weron1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:02   #425
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość
pierwszy raz widzę ta firmę ale wózeczek prezentuje sie bardzo ładnie
rożek śliczny, body śmiechowe mezus powinien bc szczęśliwy

pewnie stwierdził ze za malo kupiłaś
mój tez już sraczki dostaje ze tyle wydane a jeszcze sporo trzeba wydać ! W sumie to go nie rozumiem bo jak kupuje nowe to mdleje prawie że to drogie wszystko i w ogóle a jak przytargam używane to kręci nosem ze stare i jego córcia nie będzie w tym chodziła to co ma nago chodzić nigdy nie zrozumiem facetów
ale ogólnie jest kochany tylko baaardzo przejmuje sie finansami no ale na tym tez polega odpowiedzialność
Skąd ja to znam . Już mu nawet nie mówie co kupuje albo wprowadzam go delikatnie w temat np. Kochanie wiesz ile kosztuje body??? Jedno z 15 zł a ja zrobiłam interes życia za 5 szt. zapłaciłam 20 zł na co mój mąz a ile z tego oszczędzania trafiło na konto .
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:03   #426
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Oj jest. Ja poznałam męża na sympati najpierw pomyślałam ale burak i wykasowałam jego gg a on że nie kasował (choć myślał ale głupia baba) to wysłał do wszystkich jakiś głupi łańcuszek z piwem ja go zbywałam tak, że nasze rozmowy trwały do 4 rano a on na 6 do pracy szedł .

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------



za zakupy.
To Ty tez zwariowana
ja w internetowa milosc wierze ale nie odważyłabym sie polecieć na drugi koniec świata do człowieka którego nigdy na oczy nie widziałam No ale widocznie wiedziała co robi
super sa takie historie internetowe

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Cześć mamuśki Nie udało mi się wczoraj tutaj wbić, a jak już miałam chwilę i wizaż działał to Tż zabronił Byłam wczoraj u gina, skserowała mi oryginał zwolnienia i obiła pieczątką że zgodność z oryginałem i wysłałam ponownie do szefowej, mam nadzieję że teraz dojdzie
Poza tym pracę na strychu idą pełną parą, do końca jeszcze daleko ale ważne że ruszyło

Majka coraz silniejsza i czasami jak już kopnie to średnio przyjemnie się robi, ciekawa jestem ile już waży i ile ma cm

ruskaa
Torba na wózek bardzo mi sie podoba

Nadzieja
Twoja lista ciuszków jest konkretna połowy nie mam z tego co ty, na pewno na start wystarczy Widziałam że pisałaś o wspólnym porodzie we śnie Jak było? Rozniosłybyśmy porodówkę w realu

Madeleine05
Tez mam zamiar z Gemini zamawiać

weron
za wizytę co do leżenia, współczuję ale dla dobra dziecia trzeba wytrzymać ...

kefi
Uważaj na siebie i dzidziusia!

czuczenka
hejo Twój av mnie rozbroił

kasia
za wizytę co do kg... będziemy się nimi martwić po porodzie


Pomału układam sobie w głowie wizję sypialni z kącikiem dla Majki i chyba postawię na popielate ściane albo takie kawa z mlekiem z białym sufitem i dodatki w kolorach bieli, szarości i jasnego różu. Pokaże wam moje inspiracje Z tym że u nas meble najprawdopodobniej będą w jasnym brązie

boziu przepiękne te pokoiki

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam . Już mu nawet nie mówie co kupuje albo wprowadzam go delikatnie w temat np. Kochanie wiesz ile kosztuje body??? Jedno z 15 zł a ja zrobiłam interes życia za 5 szt. zapłaciłam 20 zł na co mój mąz a ile z tego oszczędzania trafiło na konto .
hahahaha
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:08   #427
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Dziś mam endokrynologa i ginekologa dlatego pokaże się wieczorem.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-21, 09:09   #428
Crumble
Rozeznanie
 
Avatar Crumble
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 936
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Żartujecie sobie? Nie było mnie 1 dzień, a tu nie dość, że nowa część to jeszcze 15 stron :O A ja nie mogę pisać, bo uczę zastępczynię ;( I nic nie wiem ;( która mnie streści;>
__________________
Maleństwo
Crumble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:09   #429
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Cytat:
Napisane przez weron1 Pokaż wiadomość
Witaj Gratuluje synka To Twoje pierwsze dziecko?


Współczuje snu- takie realistyczne są najgorsze, ale na szczęście to tylko sen

Kasienka super te serwety od mamy Babcia mojego tz obiecała mi zrobić na szydełku coś podobnego, ale w odcieniach szarości

Hej dziewczyny. To się rozchorowałam na maksa. Całą noc nie mogłam zasnąć- mam okropny katar i strasznie mnie boli gardło. W ogóle nie mam siły wyjść z łóżka- czyli L4 leżące od dr jak najbardziej sie przyda
a daj mi spokój, masakra
Biedulko, współczuję kuruj się

Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
Fajnie się nim jeździ, zwrotny, pojemny no i 3 w 1 i zapłacimy 1300 zl

Mój TŻ znów wyszedł z założenia, że jeszcze kuuuuupa czasu i o to się z nim pożarłam. Bo musimy meble zamówić, a stolarzowi zajmie to ok. 2 miesiecy. Po co już kupować, przecież to się w kwietniu kupi.
Dopiero kolega, który od 2 miesiecy jest tatą, uświadomił go, że to różnie bywa i mogę czasem leżeć do konca ciąży i lepiej teraz kupić. Powoli, systematycznie, żeby się z kasy nie wyjechać.
Co do paniki o kasę, to ja taką mam, a wiecie czemu, bo w klubie opisane.

Emilia
To zazdroszczę
U nas płatne :/

ruskaa
U nas położne firmę założyły i jak się zgłosisz to się Tobą opiekują, coś na zasadzie położnej środowiskowej, ale przychodzą nie tylko po porodzie ale też przed i w trakcie są z Tobą
I to na NFZ
ale super, zazdraszczam

Cytat:
Napisane przez weron1 Pokaż wiadomość
Ruska super ubranka


Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam . Już mu nawet nie mówie co kupuje albo wprowadzam go delikatnie w temat np. Kochanie wiesz ile kosztuje body??? Jedno z 15 zł a ja zrobiłam interes życia za 5 szt. zapłaciłam 20 zł na co mój mąz a ile z tego oszczędzania trafiło na konto .
hahaha no dosłownie jakbym siebie słyszała albo musimy kupić teraz, bo w takiej cenie już się nie trafi, toż to okazja haha i dlatego kupiłam
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:10   #430
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Dziś mam endokrynologa i ginekologa dlatego pokaże się wieczorem.
za wizyty.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:10   #431
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
Fajnie się nim jeździ, zwrotny, pojemny no i 3 w 1 i zapłacimy 1300 zl

Mój TŻ znów wyszedł z założenia, że jeszcze kuuuuupa czasu i o to się z nim pożarłam. Bo musimy meble zamówić, a stolarzowi zajmie to ok. 2 miesiecy. Po co już kupować, przecież to się w kwietniu kupi.
Dopiero kolega, który od 2 miesiecy jest tatą, uświadomił go, że to różnie bywa i mogę czasem leżeć do konca ciąży i lepiej teraz kupić. Powoli, systematycznie, żeby się z kasy nie wyjechać.
Co do paniki o kasę, to ja taką mam, a wiecie czemu, bo w klubie opisane.

Emilia
To zazdroszczę
U nas płatne :/

ruskaa
U nas położne firmę założyły i jak się zgłosisz to się Tobą opiekują, coś na zasadzie położnej środowiskowej, ale przychodzą nie tylko po porodzie ale też przed i w trakcie są z Tobą
I to na NFZ
super ze jesteś zadowolona
Co do tego co w klubie to rozumiem Cie u mnie tez bywały kłótnie na tym samym tle ale już doszliśmy do porozumienia może kiedys napiszę w klubie

kurczę ja tez musze zadzwonic do położnej.
bo dostałam nr od gina i tez ma przychodzić przed porodem tyle ze koleżanka mówiła ze on nic mądrego jej nie powiedziała tylko obgadywała inne przyszłe mamy no ale w sumie chyba jakąś wiedze musi miec
ale ona w trakcie porodu nie będzie
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-21, 09:11   #432
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
Emilia
To zazdroszczę
U nas płatne :/
Mam nadzieję, że się załapię bez problemu.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:13   #433
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Dziś mam endokrynologa i ginekologa dlatego pokaże się wieczorem.
Sercem i duchem jestem przy Tobie.

Wiecie co, miałam wczoraj dziwną sytuację i zaczęłam trochę trząść portkami.
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:15   #434
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zapisujecie się już do szkoły rodzenia?
U mnie zapisy są od 28 tc, zaczynam za dwa tygodnie


Ale jest mi niedobrze...
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:17   #435
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Cytat:
Napisane przez Crumble Pokaż wiadomość
Żartujecie sobie? Nie było mnie 1 dzień, a tu nie dość, że nowa część to jeszcze 15 stron :O A ja nie mogę pisać, bo uczę zastępczynię ;( I nic nie wiem ;( która mnie streści;>
współczuję aaa skrobiemy jak zwykle to samo, nie wiele pamiętam <kalafior> ale temat wyprawek, artykułów higienicznych itp
kuźwa już nie pamiętam o czym rozmawiałyśmy
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:19   #436
TienShan
Zakorzenienie
 
Avatar TienShan
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 082
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
Hej Kochane

Zglaszam sie jako majowa mamusia 2015, mam nadzieje ze przyjmiecie mnie serdecznie do Waszego grona jestem tak przeszczesliwa, gdyz staralismy sie o dzidziusia ok 5 miesiecy no i w koncu wyszlo zaczelam wlasnie 24 tydzien no i sobie jestesmy juz na zwolnieniu i siedzimy juz w domku i odpoczywamy z synkiem
witamy
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zapisujecie się już do szkoły rodzenia?
Ja od 21 tygodnia mogę chodzić na darmowe porady ale jeszcze nie byłam, nie mam co z synem zrobić w tym czasie a nie wiem czy chcę go brać :/

Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
Nie, do mnie będzie przychodzić położna aż do porodu, będzie się mną opiekować w trakcie i po porodzie
Będzie mi mówic wszystko w domu, wiec nie będę musiała kasy wydawać, bo u mnie SR to 50 zl co tydzień... :/
Ale że podczas porodu ona będzie z Tobą? Super, mam nadzieję, że bedzie świetna!


Hej
__________________


TienShan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:19   #437
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
U mnie zapisy są od 28 tc, zaczynam za dwa tygodnie


Ale jest mi niedobrze...
U nas od 25 tc, już zrobiłam wywiad. dzwoniłam do położnej się zapisać, ale prosiła, żeby po poudniu dzwonić. Chyba do porodu leciała.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:20   #438
scotasia
Wtajemniczenie
 
Avatar scotasia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Dzień dobry

Kasienka piękne mieszkanko!

Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość
Kasiu super to łóżko! I te poduchy biało niebieskie tez super W ogóle bardzo ładnie urządzone mieszkanko

Tesciowa moja juz tez zachorowała na dzieciowe ciuszki i szykują pakę, cały czas mi zdjęcia wysyła w poniedziałek maja wyslac statkiem i pewnie dojdzie tuz przed porodem tak długo bo to z Australii aż idzie
wyobrażacie sobie mam tesciowa w Australii i aż mnie zazdrość zżera bo u nich srodek lata a u nas śnieg !!!

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------


A no i ten ... 27 tydzień sobie leci
Wow fajnie mieć taką teściową za 27tydz!

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
Hej Kochane

Zglaszam sie jako majowa mamusia 2015, mam nadzieje ze przyjmiecie mnie serdecznie do Waszego grona jestem tak przeszczesliwa, gdyz staralismy sie o dzidziusia ok 5 miesiecy no i w koncu wyszlo zaczelam wlasnie 24 tydzien no i sobie jestesmy juz na zwolnieniu i siedzimy juz w domku i odpoczywamy z synkiem
Witaj

Cytat:
Napisane przez ruskaa Pokaż wiadomość
Hejo

Boże dziewczyny co miałam stracha i przez to mam humor do
Śniło mi się, że jest to co teraz czyli 24 tc i zaczęła się akcja porodowa, urodziłam cc synka był śliczny i malutki, czułam, że ważył ponad kilo, ale tak się bałam, że to za wcześnie i nie ma szans dla niego.. pytałam lekarza ale nie odpowiadał... MASAKRA jaki realistyczny ten sen...obudziłam się z płaczem, mokra cała... teraz tylko czekam na w miarę bezpieczny tc tfu tfu jakby coś

Witam nową mamę
Baset pokaż zakupy
Współczuję, ale sny przecież tłumaczy się odwrotnie Będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Izuniaa89 Pokaż wiadomość
Baset piękne zakupy!
Dziewczyny w przyszłym roku smigamy na dzien babci juz z dziecmi na rękach
Hehe racja. I będą Was czekały takie akcje jak u nas Wymyśliłam, że odbiję małemu stopkę na laurce dla dziadków. Pomalowałam kartkę farbą, odbiłam jego nogę i mi uciekł Dywan do prania

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
Jeszcze synek w brzuszku

Dziewczyny jak sobie organizujecie wolny czas? CO robicie w trakcie dnia? Bo juz nie wiem za co mam sie chwytac, chodze na basen, urzadzam pokoj dla synka, wybieram tapety itp, powiem Wam ze odkad jestem na zwolnieniu bardziej odczuwam ze jestem w ciazy niz jak chodzilam do pracy, teraz mam wiecej wolnego czasu i juz nie moge sie doczekac mojej pociechy na swiecie
A co to jest wolny czas? (Ale ja mam już jednego synka, to wszystko tłumaczy)
__________________

scotasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:21   #439
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

mini szafa Liwii
póki co powpychane w jedna szafkę, jak będę prac i prasować to poukładam w calej komodzie.
Tatuś sam zrobił miejsce na wieszaczki dla córuni baa nawet sam wpadł na ten pomysł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150121_004.jpg (77,1 KB, 45 załadowań)
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-21, 09:21   #440
TienShan
Zakorzenienie
 
Avatar TienShan
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 082
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość
bo dostałam nr od gina i tez ma przychodzić przed porodem tyle ze koleżanka mówiła ze on nic mądrego jej nie powiedziała tylko obgadywała inne przyszłe mamy no ale w sumie chyba jakąś wiedze musi miec
ale ona w trakcie porodu nie będzie
czasem ta wiedza to powielane mity od 30 lat jak wczoraj przeczytałam co jednej mamie której syn zrezygnował z piersi(więc są pełne, obolałe) poradziła szefowa położnych to myślałam, że się rozpłaczę
__________________


TienShan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:26   #441
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Cytat:
Napisane przez TienShan Pokaż wiadomość
czasem ta wiedza to powielane mity od 30 lat jak wczoraj przeczytałam co jednej mamie której syn zrezygnował z piersi(więc są pełne, obolałe) poradziła szefowa położnych to myślałam, że się rozpłaczę
no właśnie tego się obawiam i dlatego zwlekam z telefonu do niej bo koleżanki nie chwaliły a ta Pani jest jedyna na mój rejon
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:27   #442
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Cześć Dziewczyny! Witam się w pierwszym dniu 24 tygodnia!
Popłakałam się ze szczęścia, że moja Mała już tak kopie
Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Sorki, że ja tak powtarzam co mi na tej szkole rodzenia mówią ale jaram się tym dziś właśnie położna mówiła tak samo, że po położeniu maleństwa na pierś nie dość, że zapominasz o bólu to co dziwnego wszystkie nieprawidłowości typowo fizyczne np. nieprawidłowe ciśnienie, drżenie rąk, zmęczenie, kołatanie serca przechodzą jak ręką odjął...u dzieciaczka tak samo. Mówi, że wiele razy obserwowały jak dziecko miało problem z oddychaniem, ciężko łapało powietrze a po przytuleniu do mamy wszystko mija
Opowiadaj! zawsze chętnie posłuchamy, zwłaszcza takich dobrych info
Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Od kiedy wstałam nie byłam w stanie się dziś zalogowac na wizaż... co za cholerstwo
Za to później odwiedziła mnie koleżanka z 4,5 miesięcznym synkiem i siedziała do wieczora.

Ach... mieć takiego grzecznego i pogodnego malucha to marzenie Młody jest cudny po prostu!! Polcia-Ucz się od kolegi!


Moja mama teraz szaleje na szydełku dobra w tym jest
takie cudo mi zrobiła na stół ostatnio:


Miałam Wam wrzucić zdjęcie wyrka, dzis robiłam to wklejam:
Piękna serweta i piękna sypialnia! łóżko wypas
Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość
Tesciowa moja juz tez zachorowała na dzieciowe ciuszki i szykują pakę, cały czas mi zdjęcia wysyła w poniedziałek maja wyslac statkiem i pewnie dojdzie tuz przed porodem tak długo bo to z Australii aż idzie
wyobrażacie sobie mam tesciowa w Australii i aż mnie zazdrość zżera bo u nich srodek lata a u nas śnieg !!![COLOR=silver]

A no i ten ... 27 tydzień sobie leci
już 27! A z tą teściową masz fajnieee... w sumie może kupować letnią kolekcję u siebie, a dojdzie na nasze lato
Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
Hej Kochane

Zglaszam sie jako majowa mamusia 2015, mam nadzieje ze przyjmiecie mnie serdecznie do Waszego grona jestem tak przeszczesliwa, gdyz staralismy sie o dzidziusia ok 5 miesiecy no i w koncu wyszlo zaczelam wlasnie 24 tydzien no i sobie jestesmy juz na zwolnieniu i siedzimy juz w domku i odpoczywamy z synkiem
Cześć

Cytat:
Napisane przez ruskaa Pokaż wiadomość
Hejo

Boże dziewczyny co miałam stracha i przez to mam humor do
Śniło mi się, że jest to co teraz czyli 24 tc i zaczęła się akcja porodowa, urodziłam cc synka był śliczny i malutki, czułam, że ważył ponad kilo, ale tak się bałam, że to za wcześnie i nie ma szans dla niego.. pytałam lekarza ale nie odpowiadał... MASAKRA jaki realistyczny ten sen...obudziłam się z płaczem, mokra cała... teraz tylko czekam na w miarę bezpieczny tc tfu tfu jakby coś
Ja też dziś miałam ciężki sen... Też urodziłam tak wcześnie, tylko ze bliźniaki i chłopców (a mam mieć dziewczynkę) i ciągle ich karmiłam takie maleństwa... Oba cyce wywalone. Na szczęście nie do końca mi się wszystko w tym śnie zgadzało i nie było tak mega realistycznie, wiec lepiej go zniosłam...

Cytat:
Napisane przez weron1 Pokaż wiadomość
Witaj Gratuluje synka To Twoje pierwsze dziecko?


Współczuje snu- takie realistyczne są najgorsze, ale na szczęście to tylko sen

Kasienka super te serwety od mamy Babcia mojego tz obiecała mi zrobić na szydełku coś podobnego, ale w odcieniach szarości

Hej dziewczyny. To się rozchorowałam na maksa. Całą noc nie mogłam zasnąć- mam okropny katar i strasznie mnie boli gardło. W ogóle nie mam siły wyjść z łóżka- czyli L4 leżące od dr jak najbardziej sie przyda
Odpoczywaj

Kefii dobrze, że już lepiej. Leż cały czas najlepiej i odpoczywaj
Fistaszek za wizyty!
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:31   #443
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość
mini szafa Liwii
póki co powpychane w jedna szafkę, jak będę prac i prasować to poukładam w calej komodzie.
Tatuś sam zrobił miejsce na wieszaczki dla córuni baa nawet sam wpadł na ten pomysł
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:31   #444
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

myko właśnie taka taktykę Tesciowka obrała kupuje większe i głównie letnie plus kocyki, gryzaki itp.
W ogóle obie babcie będą super, moja mama to tylko zobaczy ze mi się oczy na cos zaświecą to już kupuje będzie rozpieszczona ta moja mala i ja przy okazji tez no nic babcie nadrabiają za dziadków bo tu troche gorzej z zaangażowaniem jak to u facetów
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:34   #445
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość
myko właśnie taka taktykę Tesciowka obrała kupuje większe i głównie letnie plus kocyki, gryzaki itp.
W ogóle obie babcie będą super, moja mama to tylko zobaczy ze mi się oczy na cos zaświecą to już kupuje będzie rozpieszczona ta moja mala i ja przy okazji tez no nic babcie nadrabiają za dziadków bo tu troche gorzej z zaangażowaniem jak to u facetów
No i super!
moja teściowa na razie kupiła dla Wnuczki pierwszej jedynej "100 utworów muzyki poważnej dla dzieci". Suuuuper
Ale szafa wypas!!
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:37   #446
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
mi też sie podoba
a najśmieszniej ze TZ sie w pracy pochwalił to większość kolegów tez tak swoim maluchom porobiła

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
No i super!
moja teściowa na razie kupiła dla Wnuczki pierwszej jedynej "100 utworów muzyki poważnej dla dzieci". Suuuuper
Ale szafa wypas!!
Hehe to podobno zwiększa intelugencje u dziecka wiec wiesz ma dobre priorytety a nie tam jakieś ciuchy
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:37   #447
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość
mi też sie podoba
a najśmieszniej ze TZ sie w pracy pochwalił to większość kolegów tez tak swoim maluchom porobiła
Faceci.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:38   #448
weron1
Rozeznanie
 
Avatar weron1
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 845
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość
super ze jesteś zadowolona
Co do tego co w klubie to rozumiem Cie u mnie tez bywały kłótnie na tym samym tle ale już doszliśmy do porozumienia może kiedys napiszę w klubie

kurczę ja tez musze zadzwonic do położnej.
bo dostałam nr od gina i tez ma przychodzić przed porodem tyle ze koleżanka mówiła ze on nic mądrego jej nie powiedziała tylko obgadywała inne przyszłe mamy no ale w sumie chyba jakąś wiedze musi miec
ale ona w trakcie porodu nie będzie
Skoro ta położna obgadywała inne przyszłe mamy to kto wie czy przy innych mamach nie obgadywała Twojej koleżanki... Nie lubię takich ludzi

Edytowane przez weron1
Czas edycji: 2015-01-21 o 09:40
weron1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:39   #449
scotasia
Wtajemniczenie
 
Avatar scotasia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

Strzałka piękna szafka, słodko wyglądają takie ciuszki

Dostałam wypłatę z ZUSu
__________________

scotasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:44   #450
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Mamusie Majowe 2015! Cz. 5

36 stron do nadrobienia...... nie dam rady :/ apka mi się wieszała kilka dni i jest efekt.

Mnie naszło na zmianę kolorystyki pokoju dla dziewczyn i będę coś kombinować spojenie zaczyna dokuczać coraz bardziej - już zapomniałam jakie to beznadziejne uczucie :/ poza tym szukam przedszkola dla córki - od września chciałabym żeby poszła.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez scotasia Pokaż wiadomość
Strzałka piękna szafka, słodko wyglądają takie ciuszki

Dostałam wypłatę z ZUSu
Wow niezłe tempo mają...... :/
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-05 15:58:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.