rozmowa kwalifikacyjna - ubraniowe rozterki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-04, 15:01   #1
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89

rozmowa kwalifikacyjna - ubraniowe rozterki


Witam cieplutko..dawno mnie tu nie było.... ale.... kończyłam studia (juhuuuuuu .... udało sie ) i nie miałam czasu .

A teraz. potrzebuje Waszej pomocy. Nie wiem czy tu czy w ploteczkach zamieśić posta. Chodzi mi o coś takiego.... mam rozmowe kwalifikacyjną w poniedziałek.... w sprawie pracy... mojej pierwszej poważnej pracy...boje sie potwornie. Musze....odpowiednio wyglądać.... powiedzcie mi.. doświadczone i mądre koleżanki..... co założyć? Spódnica odpada....nie mam butów....hihihi Kanty? Ciooo? Jak sie zachować.... co mówić? Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi

Pozdrawiam,
Monika
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-04, 15:16   #2
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: image.... na rozmowie o prace..... helpppp :)))

po drugie wygodnie
po pierwsze elegancko [klasycznie] - no chyba, że stanowisko pozwala Ci na luz [kreatywny w agencji, aktorka, tancerka rewiowa ]

staraj się rozmawiać swobodnie, ale "totalne wyluzowanie" chyba też nie będzie na miejscu.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-04, 16:11   #3
shantia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 217
Re: image.... na rozmowie o prace..... helpppp :)))

Ja bym postawiła na elegancję, nie musi to być szkolna biel i czerń czy granat, ale raczej stonowane kolory, ewentualnie jakieś mocniejsze dodatki.
Skoro mówisz, że spódnica odpada to może kostium żakiet + spodnie? Buty raczej z zakrytymi palcami.
Nie przesadzaj z biżuterią, najlepiej jakieś skromne małe kolczyki ("wkrętki"), ew. cienki łańcuszek.
Zwróć uwagę na ręce - paznokcie przypiłowane i w neutralnym kolorze.
Włosy ułożone lub spięte - nie każdy docenia artystyczny nieład Delikatny makijaż z naciskiem raczej na oczy, ale oczywiście bez przesady.

A co do zachowania, pamiętaj żeby usiąść kiedy wskażą Ci miejsce, uśmiechać się, nie machać nerwowo nogą założoną na drugą (najlepiej nie zakładać).
Mów spokojnie, nie spiesz się, bądź pewna swojej wartości.
Oczywiście wszystko zależy od rodzaju pracy o którą się ubiegasz, moje rady są bardzo ogólne.

Jak mi się jeszcze coś przypomni to napiszę.
A tymczasem trzymam kciuki,
powodzenia!
shantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-04, 21:10   #4
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: image.... na rozmowie o prace..... helpppp :)))

ehhhh..... dziękuje.... właśnie...tego sie obawiam...jak sie stresuje.... to ówie strasznie zybko.... i mam "intensywną" gestykulacje

co do stroju..... musze wygrzebać wkrętki...ale masz sporo racji dziękuje za rady..... jakby co... dam znać......!

pozdrawiam,
Monika
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-06, 11:37   #5
Zita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 125
Re: image.... na rozmowie o prace..... helpppp :)))

Witam bardzo serdecznie
Proponuję wpisać w google hasło "rozmowa kwalifikacyjna" - znajdziesz tam sporo informacji z zakresu doradztwa personalnego.

Pozdrawiam i życzę powodzenia
Zita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 15:49   #6
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Red face rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

Niedługo czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna i tak się zastanawiam co ubrać :/ w związku z tym mam pytanie czy wy zawsze byłyście ubrane z białe koszule ? czy jakieś inne kolory są dozwolone ? czy przejdzie tylko klasyczna czerń + biel ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 15:55   #7
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

Szczerze mówiąc nie sądzę, aby kolor koszuli mógł mieć diametralne znaczenie przy wyborze kandydata .
Wiadomo, że w przesadę popadać nie należy, ale ja nie przypisuję wielkiej wagi do tego typu detali.

Tak na marginesie gdyby ktoś nie chciał lub chciał mnie zatrudnić z powodu koloru bluzki to ja bym nie chciała u niego pracować .

Pozdrawiam i życzę powodzenia na rozmowie!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 15:56   #8
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

a jaki kolor ewentualnie może się jeszcze sprawdzić ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 16:53   #9
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

zestaw czarno-bialy wychodzi z "mody". mozna ubrac rzeczy w innych kolorach, lecz nie powinny byc to kolory krzykliwe lecz stonowane. po prostu elagancja. osobiscie to ja nawet nie mam czarnych zakietow ani spodni . u mnie sa brazy, popiele do tego jakas bluzka i nie biala (mam tylko jedna biala bluzke ).
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 17:20   #10
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

nie zakladaj białej moj tata ma mnostwo ksiazek wlasnie o ubiorze na rozmowy kwalifikacyjne, badz psychologiczne zwiazane z biznesem, praca itp.. i biala jest odrzucana.. najlepiej jasno niebieska, badz jasny roz ponoc duza wage zwracaja pracodawcy w wiekszych firmach na kolor koszuli, ubranie..
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 18:03   #11
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

moim zdaniem strój w dużym stopniu zależy od tego o jaką pracę sięstarasz bo tradycyjna elegancja na rozmowie w np. agencji reklamowej nie będzie zbyt dobrze widziana. Kolory powinny być stonowane (ale białej koszuli nie polecam bo może być odebrana jako "szkolna"), z tym niebieskim to jest tak że wchodzi do nas zachodnia psychlogia kolorów gdzie niebieska koszula jest zarezerwowana dla ludzi na kierowniczym stanowisku(jeśli chodzi o duże firmy). Jeśli chcesz być zapamiętana to może jakiś subtelny żółty lub czerwony dodatek.

pozdrawiam
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 18:58   #12
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

staram się o pracę do Zusu.

Mam właśnie koszulę w blado-różowym kolorze, białej niestety nie mam i zastanawiam się czy taką kupić dodam, że spodnie mam czarnę, jak będzie cieplej to czarną sztruksową marynarkę, a przy zimniejszej pogodzie mam brązowy płaszczyk i półbutki też brązowe. No i nie wiem czy ma sens kupować tą białą koszulę

aha, i jeszcze jedno : lepszy długi rękaw, 3/4 czy krótki ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 19:02   #13
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
staram się o pracę do Zusu.

Mam właśnie koszulę w blado-różowym kolorze, białej niestety nie mam i zastanawiam się czy taką kupić dodam, że spodnie mam czarnę, jak będzie cieplej to czarną sztruksową marynarkę, a przy zimniejszej pogodzie mam brązowy płaszczyk i półbutki też brązowe. No i nie wiem czy ma sens kupować tą białą koszulę

aha, i jeszcze jedno : lepszy długi rękaw, 3/4 czy krótki ?
mysle ze nie musisz kupowac tej bialej a rekaw obojetnie jaki i powodzenia na rozmowie
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 19:53   #14
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

rózówa koszula bedzie super bo bedziesz wyglądać elegancko i kobieco 3mam kciuki za rozmowę daj znać jak poszło
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 20:08   #15
ewelina_k
Rozeznanie
 
Avatar ewelina_k
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 502
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

Ja ostatnio byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w banku. Powiem tak ubrałam sie zwyczajnie tzn. czarne spodnie na kant i czarna marynarka pod która miałam zwykłą białą bawełnianą bluzeczke na ramiaczkach i nie wiem czy mój strój miał jakies znaczenie czy nie, ale prace dostałam Trzymam kciuki POWODZENIA!!!
ewelina_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 20:14   #16
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

Cytat:
Napisane przez moee
nie zakladaj białej moj tata ma mnostwo ksiazek wlasnie o ubiorze na rozmowy kwalifikacyjne, badz psychologiczne zwiazane z biznesem, praca itp.. i biala jest odrzucana.. najlepiej jasno niebieska, badz jasny roz ponoc duza wage zwracaja pracodawcy w wiekszych firmach na kolor koszuli, ubranie..
"biala jest odrzucana"

Nie no proszę...

Autorzy tego typu książek jak i szereg wykładowców na studiach, których główym zadaniem jest pisanie tego typu "bzdur" przechodzą czasem samych siebie.
Naprawdę trzeba zdawać sobie z tego sprawę, że odpowiednie kwalifikacje, wiedza i osobowość mają znaczenie, a nie to czy jesteśmy w białej koszuli czy różowej. Wiadomo, że nie wypada wyskoczyć w koszuli hawajskiej i spodenkach, ale nie popadajmy w paranoję i przesadę. Przecież osoby rekrutujące to zwykli ludzie. Jak każdy mają swoje preferencje, ale nie sądzę by świetnego kandydata ktoś odrzucił z powodu białej koszuli czy jej braku. A jeśli się takowy osobnik zdarzy to zapewniam - nie warto z nim współpracować!


Pozdrawiam! I życzę powodzenia raz jeszcze, zwłaszcza w rekrutacji do ZUSu . Jak Ci się uda to może poznasz sławną panią Wiktorow na jakimś balu w kopalni w Wieliczce .

Edytowane przez 201804200952
Czas edycji: 2006-04-10 o 23:07 Powód: literówka
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 21:37   #17
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

Nie sadze aby kolor koszuli mial AZ takie znaczenie.Wazne zeby bylo czysto, schludnie i elegancko.A jeszcze najlepiej zebys sie w tym wszystkim dobrze czula.
Chociaz raz poszlam na rozmowe ubrana na czarno(ale oczywiscie elegancko-spodnie w kant, koszula itp) i mnie nie przyjeli.Nie wiem na ile byla to wina stroju a na ile tego, ze po prostu sie nie nadawalam
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 14:42   #18
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

W przypadku rozmowy kwalifikacyjnej wymagany jest po prostu "strój biznesowy", najogólniej mówiąc. Przyjęło się, że najlepiej założyć zestaw w odcieniach szarości, czerni, błękitu i bieli. W rzeczywistości chodzi o to, abu strój nie był krzykliwy, w stonowanych, najlepiej pastelowych kolorach. Biała koszula nie jest konieczna ale gdyby to była bluzka inna niż koszula to biały kolor byłby najlepszy. Oczywiście jest najbezpieczniejsza, bo raczej nie zdaża się, żeby ktoś odczuwał niechęć do tego koloru a do czerwieni czy różu - zdarza się A tak poważnie - odpowiednia garsonka czy kostium zawsze w takich sytuacjach są na miejscu a pracodawca zatrudnia nie za strój ale za kwalifikacje. Choć dobre wrażenie tylko pomoże!
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 14:51   #19
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

ja właśnie zmieniałam pracę i też byłam na rozmowie, ubrałam się w niebieską koszulę cekinami (podzakietem nie było widać tych cekinów) i z delikatnym wzorem a na to czarny żakiet, pracę dostałam w banku.

A z tego co widziałam to były dziewczyny w zwykłych sweterkach albo w jeansach - dla mnie to był wielki szok starajaąć się o pracę w banku na rozmowę przyjść w jeansach ale co tam.....
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 15:12   #20
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

hmn, to chyba zostanę przy tej mojej blado-różowej koszuli
jeśli będzie chłodniej to ubiorę na nią czarną marynarkę.
Jednak jeśli będzie cieplej to nie wiem,moze sprawię sobie jeszcze jakaś koszulę, w końcu w tym sezonie są modne
tak się zastanawiam nad kolorem kremowym lub brązem
co o tym myślicie ?

Edytowane przez smerfeta01
Czas edycji: 2006-04-11 o 15:45
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 17:28   #21
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

A ja gdzieś wyczytałam(w jakimś artylule o szukaniu pracy), że właśnie lepiej różu unikać bo nie jest on odbierany poważnie.Kojarzony jest z infantylnością.
Oczywiście to nie znaczy, że z tego powodu zostaniemy na wejściu skreśleni.
Byłam na iluś tam rozmowach i naprawdę widziałam jak ubierają sie ludzie.
Nie wszyscy wiedzą że obowiązuje strój "biznesowy",elegancki,kol ory stonowane.
Dżinsy,dekolty,mimi nie są mile widziane.Rekrutujący nie musi nic mówić na temat stroju kandydata,ale swoje pewnie pomyśli...
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 17:55   #22
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

Cytat:
Napisane przez cosma
A ja gdzieś wyczytałam(w jakimś artylule o szukaniu pracy), że właśnie lepiej różu unikać bo nie jest on odbierany poważnie.Kojarzony jest z infantylnością.
Oczywiście to nie znaczy, że z tego powodu zostaniemy na wejściu skreśleni.
Byłam na iluś tam rozmowach i naprawdę widziałam jak ubierają sie ludzie.
Nie wszyscy wiedzą że obowiązuje strój "biznesowy",elegancki,kol ory stonowane.
Dżinsy,dekolty,mimi nie są mile widziane.Rekrutujący nie musi nic mówić na temat stroju kandydata,ale swoje pewnie pomyśli...
Róż różowi nie równy Jeżeli będzie to bardzo delikatny i blady róż to powinno przejść

Co do tego jak się ubrać to ja proponuję założyć jednak tą marynarkę niezależnie od tego jaka będzie pogoda. Uważam,że takie tylko założenie koszuli i spodni to nie do końca trafiony pomysł ...
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 18:35   #23
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

Cytat:
Napisane przez Myszi
Tak na marginesie gdyby ktoś nie chciał lub chciał mnie zatrudnić z powodu koloru bluzki to ja bym nie chciała u niego pracować .
Ale na to sie zwraca uwage podswiadomie, nawet nie tyle na detale (bo faktycznie nie czasu na takim spotkaniu zajmowac sie wnikliwa analiza stroju), ale na ogolne wrazenie jakie ten stroj wzbudza.

Ja polecam kolory przede wszystkim stonowane, wlasnie po to aby nie odwracac za bardzo uwagi od glownego celu rozmowy (czyli oceny kwalifikacji), klasyczna elegancja, staranna spokojna fryzura, dobrze dopasowane buty.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 18:48   #24
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

Mnie się wydaje, że klasyczne połączenie (czerń+biel) wypadnie bardzo dobrze. Ale jeżeli już ta biała bluzka Cię tak "gryzie" to możesz ubrać w innym, delikatnym kolorze. Ważne, żeby była bardziej w eleganckim stylu.

A tak poza tematem, to trzymam kciuki za Ciebie
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 18:53   #25
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

nie no dla mnie mozna isc w bialej jak najbardziej.
Bialy to kolor reprezentacyjny. Okazujesz nim szacunek dla pracodawcy i dla podejmowanej pracy.
Bialy kojarzy sie z czystoscia, starannoscia i schludnoscia.
moim zdaniem na tyle innych kolorow wychodzi najlepiej.
Nigdy nie wiesz jak pracodawca zareaguje gdy przyjdziesz w niebieskiej koszuli badz w rozowej.
Bialy jest uniwersalny
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:50   #26
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

no i znów mam wątpliwości...nie znalazłam ładnej, młodzieżowej białej koszuli u siebie w mieście...wszystkie takie staromodne :/ jestem więc zmuszona albo pójść w tej naprawdę bladziutkiej różowej koszuli lub kupić jakąś w kolorze kremowym. Widziałam ładną taką marszczoną...
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 08:14   #27
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
no i znów mam wątpliwości...nie znalazłam ładnej, młodzieżowej białej koszuli u siebie w mieście...wszystkie takie staromodne :/ jestem więc zmuszona albo pójść w tej naprawdę bladziutkiej różowej koszuli lub kupić jakąś w kolorze kremowym. Widziałam ładną taką marszczoną...
smerfetko za bardzo sie tym wszystkim przejmujesz. wazne, aby bylo ladnie, z klasa, gustownie, elegancko. czy to przypadkiem nie jest twoje pierwsze powazne interview?!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 09:54   #28
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

Cytat:
Napisane przez AaniaA
smerfetko za bardzo sie tym wszystkim przejmujesz. wazne, aby bylo ladnie, z klasa, gustownie, elegancko.
Zgadzam sie. Kolor koszuli nie jest najwazniejszy, a wazne jest to jak sie w calosci ten stroj komponuje. Poza tym jak sie nie bedzie madrze gadac to nawet najlepszy stroj nie pomoze
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 15:05   #29
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
no i znów mam wątpliwości...nie znalazłam ładnej, młodzieżowej białej koszuli u siebie w mieście...wszystkie takie staromodne :/ jestem więc zmuszona albo pójść w tej naprawdę bladziutkiej różowej koszuli lub kupić jakąś w kolorze kremowym. Widziałam ładną taką marszczoną...
To kup tą marszczoną Beż z pewnością nie jest infantylny i dobrze się kojarzy. Jak cię przyjmą, będziesz miała już 2 koszule do pracy
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 15:48   #30
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna - czy biała koszula jest konieczna ?

Cytat:
Napisane przez AaniaA
smerfetko za bardzo sie tym wszystkim przejmujesz. wazne, aby bylo ladnie, z klasa, gustownie, elegancko. czy to przypadkiem nie jest twoje pierwsze powazne interview?!
druga poważna rozmowa przez pierwszą dostałam się na staż, teraz staram się o etat

zostanę chyba przy tej mojej różowawej, bo ta marszczona była na mnie za duża chociaż był rozmiar 36
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.