Do Dziewczyn z Lublina! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-05, 17:17   #1
Senorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 124

Do Dziewczyn z Lublina!


Kochane Wizażanki z Lublina!!! Nie wiecie przypadkiem gdzie można u nas dostać produkty z Sally Hansen do rozjaśniania włosków na rekach,ciele itd?W Galerii Centrum nie ma akurat tego,a nie wiem gdzie jeszcze może być Sally Hansen!!
Senorita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-05, 18:26   #2
bryza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 10
Re: Do Dziewczyn z Lublina!

Pozdrawiam lubliniankę.Z tym produktem to ciężka sprawa,może w tej perfumerii Aroma na Hempla albo w Leclercu na Zana (w Urodzie)spróbuj tam .Ostatecznie możesz zamówić na www.perfumy.pl widziałam że tam jest.A tak wogóle to w tym naszym Lublinie parę lepszych perfumerii na krzyż i wszystkiego mały wybór.Ostatnio schodziłam całe miasto za St.Ives(anti-wrinkle cream)i nic.Szkoda,że u nas to już taka Polska przez duże B.Pozdrawiam jeszcze raz i życzę owocnych poszukiwań.
bryza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-05, 19:10   #3
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Re: Do Dziewczyn z Lublina!

Jeśli chodzi o St.Ives, spróbuj w takim sklepiku kosmetycznym na dworcu PKS, dokładnie na placu dworcowym. Jest dosyć dobrze zaopatrzony kiedyś widziałam tam taki krem. Jeśli nie, to w pobliżu jest Nova, też ma stoisko kosmetyczne, a za Novą z tyłu, "za ruskimi" , jak ja to nazywam, sa dwa sklepiki kosmetyczne w takich budkach naprzeciwko siebie. Często tam kupowałam kosmetyki ze średniej i dolnej półki, których gdzie indziej nie mogłam kupić. Tak przynajmniej było jakiś czas temu, dawno tam nie zaglądałam. pozdrawiam!
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.