Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-28, 11:45   #5011
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Czy któraś z was korzystała z zabiegów na twarz u kosmetyczki? Niestety mam problem z zaskórnikami; nie pozbyłam się ich kwasami ani antybiotykami od dermatologa, więc zastanawiam się nad peelingiem kawitacyjnym albo mikrodermabrazją...
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 11:53   #5012
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Miałam kilka razy wykonywaną mikrodermabrazję. Zabieg fajny, ale u mnie zaskórników nie wykurzył - a chodziło mi przede wszystkim o wągry w strefie T. Szczerze mówiąc, to byłam trochę przewrażliwiona na ich punkcie... Zanim zdecydujesz się na jakiś zabieg to przemyśl, czy nie wyolbrzymiasz problemu
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 12:08   #5013
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

No dokładnie też tak mam, wągry w strefie T. Jak widzę je w lusterku to wydaje mi się że wszyscy je widzą Oprócz tego problemów ze skórą raczej nie mam. Zastanawiam się czy warto wydać 100zł na zabieg, który niekoniecznie da pożądane efekty.
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 12:11   #5014
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Czy któraś z was korzystała z zabiegów na twarz u kosmetyczki? Niestety mam problem z zaskórnikami; nie pozbyłam się ich kwasami ani antybiotykami od dermatologa, więc zastanawiam się nad peelingiem kawitacyjnym albo mikrodermabrazją...
Nie wiem czego jeszcze możesz próbować, ale mnie osobiście wydaje się, że wszelkie metody polegające na ścieraniu wierzchniej warstwy skóry nie będą zbyt skutecznie z walce z czymś, co w tej skórze siedzi, a tak jest z zaskórnikami.

Niestety u mnie z walce z tym problemem tego typu metody zawiodły i po wielu latach pogodziłam się z tym, że nigdy nie pozbędę się zaskórników w 100%.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 12:25   #5015
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Cholera, odstawiłam tabletki anty w styczniu i teraz zaczęły mi się problemy :/ Włosy wypadają a na twarzy pojawiają się krostki jak u nastolatki Oszaleję!


To się wyżaliłam
Ja też odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, ale na szczęście nie zauważyłam jakiś problemów. Ogólnie też jestem średnio nastawiona do tabletek. Są niezdrowe i niestety bardzo źle wpłynęły na mój nastrój. Początki były wręcz katastrofalne- płakałam, obrażałam się, stale byłam rozdrażniona. Teraz ich nie przyjmuję i czuję się lepiej psychicznie

Mój tż właśnie pojechał w czterodniową trasę koncertową, zawsze wtedy tęsknię Naprawdę nie wyobrażam sobie, żebym miała być słomianą wdową, bo pracowałby za granicą. To nie dla mnie. Na szczęście w sobotę grają we Wrocławiu, a ja jadę tam jutro do kuzynki na weekend, no i specjalnie na koncert

Olcia, byłam wczoraj u lekarza Mam ogrom skierowań. Między innymi na mocz, krew i onkologię (w związku z moim omdleniem), więc w przyszłym tygodniu chcę się tym na porządnie zająć
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer

Edytowane przez naciulatko
Czas edycji: 2015-05-28 o 12:27
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 12:27   #5016
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Hej
Dziewczyny widziałyście gdzieś może jakąś promocję na pędzle Hakuro ? Albo jakieś zniżki najlepiej 20% za zapisanie się do newslettera czy coś w tym stylu ? Planuję kupić trzy pędzle i chciałabym troszkę zaoszczędzić na nich
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 12:56   #5017
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Naciulatko, no nie jest to fajna sytuacja, ale roznie bywa. Pol biedy jesli widuje sie czesto i regularnie a czas jest scisle okreslony kontraktem. Ale zdaje sobie sprawe, ze niewiele osob jest w tak "komfortowej" sytaucji i zwykle wyjazd wyglada inaczej.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 13:08   #5018
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Naciulatko, no nie jest to fajna sytuacja, ale roznie bywa. Pol biedy jesli widuje sie czesto i regularnie a czas jest scisle okreslony kontraktem. Ale zdaje sobie sprawe, ze niewiele osob jest w tak "komfortowej" sytaucji i zwykle wyjazd wyglada inaczej.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zdaję sobie sprawę z tego, że czasami nie ma wyjścia i jedna z osób musi wyjechać. Ale wiem, że ja zwyczajnie nie dałabym tak rady. Jak Paweł wyjeżdża na trzy, cztery dni to strasznie tęsknię, jest mi nieswojo, dziwnie... Cieszę się, że koncertują, że się rozwijają, ale takie wyjazdy są dla mnie męczące. Wiem, że to może dziwne i bardzo z tym walczę. W każdym razie wiem, że dłuższa rozłąka, kilkumiesięczna by mnie bardzo wycieńczyła psychicznie. Jestem taką osobą, która tę drugą połówkę musi mieć obok. Oczywiście nie popadam w skrajności, też byłam na wakacjach przez dwa tygodnie bez Pawła i spędziłam je super, ale jednak co razem to razem. Może to kwestia tego, że my ogólnie większość rzeczy robimy razem, rzadko spędzamy czas osobno, a to pewnie też robi swoje
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 13:17   #5019
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Jasne, rozumiem i nie ma w tym nic zlego czy dziwnego tym bardziej ci trudno, bo twoj TZ ma taka pasje wiazaca sie z wyjazdami. Zawsze mozesz pomyslec, ze zony marynarzy maja gorzej ja w rozlake na dluzsza mete tez nie wierze, bo widze, co sie dzieje ze zwiazkami kolegow TZ, ktorzy juz pare lat pracuja poza Polska. No ale duze pieniadze kusza i pewnie trudno byloby wrocic do zarobkow nie liczonych w dziesiatkach tysiecy.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 13:17   #5020
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

też nie lubię jak Tż wyjeżdża w ogóle nie znoszę sama spać, jestem wtedy cała dzika to już wolę że pracuje od rana do wieczora (praca na etacie + daje korepetycje) ale zawsze wieczorem ląduje w domu plus przynajmniej niedziele mamy dla siebie niż miałby wyjeżdżać na jakiś czas a później być całymi dniami ze mną w domu
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 13:35   #5021
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Cholera, odstawiłam tabletki anty w styczniu i teraz zaczęły mi się problemy :/ Włosy wypadają a na twarzy pojawiają się krostki jak u nastolatki Oszaleję!


To się wyżaliłam
Ag z włosami to mam receptę -wyciąg z łopianu cudo i najszybszy preparat powstrzymujący wypadanie włosów. Jeden minus trzeba go trzymać w lodówce http://www.asport.pl/p/27894,1030/pl...ycznym--0-25l/
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 13:36   #5022
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Takiej hustawki tez sobie nie wyobrazam. W ogole TZ siedzacego bezczynnie w domu okresowo sobie nie wyobrazam.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 13:41   #5023
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Jasne, rozumiem i nie ma w tym nic zlego czy dziwnego tym bardziej ci trudno, bo twoj TZ ma taka pasje wiazaca sie z wyjazdami. Zawsze mozesz pomyslec, ze zony marynarzy maja gorzej ja w rozlake na dluzsza mete tez nie wierze, bo widze, co sie dzieje ze zwiazkami kolegow TZ, ktorzy juz pare lat pracuja poza Polska. No ale duze pieniadze kusza i pewnie trudno byloby wrocic do zarobkow nie liczonych w dziesiatkach tysiecy.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja też nie wierzę w długą rozłąkę. Wiadomo, są sytuacje, kiedy nie ma wyjścia, ale mam wrażenie, że tak jak piszesz, są sytuacje, kiedy trudno wrócić do Polski, kiedy człowiek przyzwyczajony jest do dużo większych zarobków.
Mam o tyle dobrze, że te trasy są dość rzadko (kolejna we wrześniu), nie są długie (tak jak teraz czwartek-piątek-sobota-niedziela i po niedzielnym koncercie w Krakowie powrót do Gdańska), a że uwielbiam zespół tżta (tak się poznaliśmy, najpierw pokochałam muzykę ) to jak tylko mogę to jeżdżę razem z nim, chociaż na część trasy. Tak jak teraz - w sobotę widzimy się we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
też nie lubię jak Tż wyjeżdża w ogóle nie znoszę sama spać, jestem wtedy cała dzika to już wolę że pracuje od rana do wieczora (praca na etacie + daje korepetycje) ale zawsze wieczorem ląduje w domu plus przynajmniej niedziele mamy dla siebie niż miałby wyjeżdżać na jakiś czas a później być całymi dniami ze mną w domu
Mam identycznie. Bardzo nie lubię spać sama. Wieczorami chyba najbardziej odczuwam tęsknotę. Ja w ogóle mam tak, że jak śpię sama to nie mogę zasnąć, jak tż się kładzie, przytulę się i czuję ciepłe ciało (jestem zmarźluchem) to wtedy od razu zasypiam.
Też wolę, żeby tżta cały dzień nie było, żeby wyszedł na próbę czy miał inne zobowiązania... ale świadomość, że za parę godzin wróci. Natomiast kwestia nie widzenia się kilku dni jest dla mnie bardzo przykra
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 13:43   #5024
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Takiej hustawki tez sobie nie wyobrazam. W ogole TZ siedzacego bezczynnie w domu okresowo sobie nie wyobrazam.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no właśnie, dla mnie wszystkie skrajności są złe
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 19:15   #5025
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
on jest chłodny, ale aż za chłodny może być na niektórych cerach, u mnie wyglądał jakbym siniaki miała, bo fioletowawe tony się wybijały w nim. On jest dobry ale dla jasnych chłodnych karnacji.
Aaa, no fakt, zgadza się, ja wiem,że to nie jest kolor uniwersalny i dla każdego typu.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 19:49   #5026
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
No dokładnie też tak mam, wągry w strefie T. Jak widzę je w lusterku to wydaje mi się że wszyscy je widzą Oprócz tego problemów ze skórą raczej nie mam. Zastanawiam się czy warto wydać 100zł na zabieg, który niekoniecznie da pożądane efekty.
Peeling kawitacyjny robiony regularnie przynosi efekty, ale po zaprzestaniu zaskórniki wracają. Na pewno nie jest tak, że znikną na zawsze. Podobnie mikro.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 21:04   #5027
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Ja też odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, ale na szczęście nie zauważyłam jakiś problemów. Ogólnie też jestem średnio nastawiona do tabletek. Są niezdrowe i niestety bardzo źle wpłynęły na mój nastrój. Początki były wręcz katastrofalne- płakałam, obrażałam się, stale byłam rozdrażniona. Teraz ich nie przyjmuję i czuję się lepiej psychicznie

Mój tż właśnie pojechał w czterodniową trasę koncertową, zawsze wtedy tęsknię Naprawdę nie wyobrażam sobie, żebym miała być słomianą wdową, bo pracowałby za granicą. To nie dla mnie. Na szczęście w sobotę grają we Wrocławiu, a ja jadę tam jutro do kuzynki na weekend, no i specjalnie na koncert

Olcia, byłam wczoraj u lekarza Mam ogrom skierowań. Między innymi na mocz, krew i onkologię (w związku z moim omdleniem), więc w przyszłym tygodniu chcę się tym na porządnie zająć
Super! Koniecznie się przebadaj mam nadzieję jednak, że to nic poważnego
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Olciu, TZ za stary, a brat zbyt leniwy, jeszcze pośle szwagrowi, może wypełni.

Ja natomiast przychodzę do Was z pytaniem nietypowym. Kupiłam sobie kilka naszyjników typu beller pojedynczych, ale jak nosze 2 na raz to mi sie zawijają jeden o drugi i mam na szyi bałagan, który fatalnie wyglada. Macie jakieś sposoby, żeby sie nie zawijały te łańcuszki?
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Chetnie bym pomogła, ale wiek nie ten trzymam kciuki zeby się udało zebrać odpowiednią ilość respondentów
Dzięki dziewczyny
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 21:55   #5028
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Aaa, no fakt, zgadza się, ja wiem,że to nie jest kolor uniwersalny i dla każdego typu.
własciwie on mało komu pasuje tak naprawdę

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
ile płaciłaś za ten avene?
jak widze on daje satynowe wykończenie

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

[/B]

a jaki byłby dobry dla oliwkowej cieplej karnacji?
a to zależy czy chcesz bronzer bronzer czy puder do konturowania, bronzer powinien być ciepły lekko złocisty, puder do konturowania matowy i chłodniejszy ale bardziej brązowy niż szary. To tak jak z brwiami, jak jesteś ciepłą blondynką to kolory takie jak permament taupe nie będą Ci pasować, co nei znaczy ze to zły kolor do brwi, po prostu nie odpowiedni dla każdego.

Jeśli chodzi o pudry do konturowania z tańszych polecam Kobo ma 2 odcienie raczej uniwersalne dla każdej tonacji raczej dzielone na jaśniejszą/ciemniejszą skórę. Inglot ma fajne pudry do konturowania HD 505 , 509 wydaje sie fajne do ciemniejszych karnacji, ale tego odcienia nie miałam więc za niego nie ręcze.
Z tańszych pudrów to konturowania tylko te 2 marki mogę polecić.
a i flormar duo to jasniejsze, ale z nim gorzej sie współpracuje, bo potrafi plamy robić.

jeśli o bronzery chodzi tu już łatwiej jest, fajnie jakby nie był w 100% matowy, wspomniany wyzej flormar też się do tego nada, ja lubię solei tan de chanel, EL bronze Goddes, Inglot HD 405 , napewno wsród tanszych marek też się coś znajdzie, ja po prostu na razie nie mam potrzeby kombinowania

Jeśli chodzi o bronzer
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 06:36   #5029
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Nie wiem czego jeszcze możesz próbować, ale mnie osobiście wydaje się, że wszelkie metody polegające na ścieraniu wierzchniej warstwy skóry nie będą zbyt skutecznie z walce z czymś, co w tej skórze siedzi, a tak jest z zaskórnikami.

Niestety u mnie z walce z tym problemem tego typu metody zawiodły i po wielu latach pogodziłam się z tym, że nigdy nie pozbędę się zaskórników w 100%.
Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Peeling kawitacyjny robiony regularnie przynosi efekty, ale po zaprzestaniu zaskórniki wracają. Na pewno nie jest tak, że znikną na zawsze. Podobnie mikro.
Dziękuję
Może tak naprawdę bardziej opłaca mi się kupić dobry kwas niż powtarzać taki zabieg co parę tygodni
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-29, 07:18   #5030
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Pochwalę się, że zrobiłam ostatnio eksperyment Mam wielki problem ze świeceniem skóry, po 2-3h błyszczę Testowałam rozmaite pudry, naturalne sposoby matowienia, nawilżam, piję wodę w dużych ilościach od lat i jak się świeciłam, tak się świecę Przez ostatnie 3 dni postanowiłam nie używać pudru i zobaczyć, co się stanie. Otóż, ku mojemu zaskoczeniu, cera zaczęła się świecić dużo później i dużo mniej niż po użyciu pudru. Używam kremu BB Misshy.
Jeśli macie ochotę, to spróbujcie, może w jakiś wolny dzień, jeśli w dzień pracy boicie się tak eksperymentować. Bardzo mnie to zdziwiło i możliwe, że jestem jakimś ewenementem
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 10:28   #5031
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Dziękuję
Może tak naprawdę bardziej opłaca mi się kupić dobry kwas niż powtarzać taki zabieg co parę tygodni
Urzadzonko do peelingu kawitacyjnego mozesz kupic do domowego stosowania . koszt ponizej 200 zl. Mam i nie widze roznicy miedzy dzialaniem jego a dzialaniem tego salonowego. Na yt jest takze na ten temat filmik dziewczyny ktora z tego co sie orientuje jest kosmetologiem (nisia nisiax nie wiem dokladnie jaki nick ale chodzi o agnieszke z ny )

Wedlug zasady dzialania na zaskorniki bardziej powinna dzialac kawitacja niz mikro. Nie wypowiem sie na ten temat bo przynajmniej z zaskornikami nie mam problemu.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 11:34   #5032
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ponad 2 lata temu już nie jest tak tragicznie jak na początku, niespodzianki tylko bliżej okresu mi teraz wyskakują (przed pigułkami tak nie było), ale blizny zostały żałuje że zaczęłam brać, chociaż przynajmniej plus jest taki, że powód ich brania się zminimalizował - gine przypisała mi tabletki na bolące miesiączki, co u mnie było okropnym problemem, bo to nie był lekki ból tylko wręcz z łózka wstać nie mogłam i zasnąć też nie dało rady, dzień wyjęty z życia, egzamin nie egzamin nie jestem w stanie się ruszyć a co dopiero kontaktować i żadne leki przeciwbólowe sobie w pełni nie radziły. Przy tabletkach tego problemu nie było, ale pogorszyło mi sie samopoczucie ogólnie i pamietanie o nich codziennie o odpowiedniej godzinie było dla mnie frustrujące. Po odstawieniu miesiączki są bolące ale juz nie aż tak bardzo , raczej bardziej bolą mnie wtedy nogi, za to problemy z cerą są koszmarne !
2 lata! bardzo długo!:/
Co za dziadostwo:/ Żałuję, że zaczęłam brać :/


Odstawiłam też póki co Rimmel lasting finish, super wygląda na twarzy i byłam z niego zadowolona, ale w tym okresie zaczęły pojawiać mi się krostki więc chcę sprawdzić czy może jednak nie służy mojej skórze.

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Też tak miałam, dokładnie po 5 msc po odstawieniu wróciły problemy ze skórą rodem z gimnazjum Ale ja po 1,5 roku (czyli w marcu tego roku) wróciłam do tabletek.
Ja bym nie chciała wracać. Mam nadzieje, że mi to minie.

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Czy któraś z was korzystała z zabiegów na twarz u kosmetyczki? Niestety mam problem z zaskórnikami; nie pozbyłam się ich kwasami ani antybiotykami od dermatologa, więc zastanawiam się nad peelingiem kawitacyjnym albo mikrodermabrazją...
Miałam serię 3 mikrodemabrazji. Skóra była jaśniejsza, wygładzona, ale zaskórniki pozostały. Ja generalnie jakiś wielkich efektów nie widziałam i więcej się nie skuszę na ten zabieg.

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość


Olcia, byłam wczoraj u lekarza Mam ogrom skierowań. Między innymi na mocz, krew i onkologię (w związku z moim omdleniem), więc w przyszłym tygodniu chcę się tym na porządnie zająć
Super! Rób prędko wszystkie badania!

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Ag z włosami to mam receptę -wyciąg z łopianu cudo i najszybszy preparat powstrzymujący wypadanie włosów. Jeden minus trzeba go trzymać w lodówce http://www.asport.pl/p/27894,1030/pl...ycznym--0-25l/
oo dziękuję bardzo! Kupię na pewno!


Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Urzadzonko do peelingu kawitacyjnego mozesz kupic do domowego stosowania . koszt ponizej 200 zl. Mam i nie widze roznicy miedzy dzialaniem jego a dzialaniem tego salonowego. Na yt jest takze na ten temat filmik dziewczyny ktora z tego co sie orientuje jest kosmetologiem (nisia nisiax nie wiem dokladnie jaki nick ale chodzi o agnieszke z ny )

Wedlug zasady dzialania na zaskorniki bardziej powinna dzialac kawitacja niz mikro. Nie wypowiem sie na ten temat bo przynajmniej z zaskornikami nie mam problemu.
Nie miałam pojęcia, że to takie tanie. Chętnie bym kupiła Gdzie swój kupowałaś?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 11:35   #5033
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Dziewczyny przekroczyłyśmy już magiczną liczbę 5000 postów wobec czego zapraszam do kolejnej części: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post51573061
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 12:31   #5034
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
własciwie on mało komu pasuje tak naprawdę



a to zależy czy chcesz bronzer bronzer czy puder do konturowania, bronzer powinien być ciepły lekko złocisty, puder do konturowania matowy i chłodniejszy ale bardziej brązowy niż szary. To tak jak z brwiami, jak jesteś ciepłą blondynką to kolory takie jak permament taupe nie będą Ci pasować, co nei znaczy ze to zły kolor do brwi, po prostu nie odpowiedni dla każdego.

Jeśli chodzi o pudry do konturowania z tańszych polecam Kobo ma 2 odcienie raczej uniwersalne dla każdej tonacji raczej dzielone na jaśniejszą/ciemniejszą skórę. Inglot ma fajne pudry do konturowania HD 505 , 509 wydaje sie fajne do ciemniejszych karnacji, ale tego odcienia nie miałam więc za niego nie ręcze.
Z tańszych pudrów to konturowania tylko te 2 marki mogę polecić.
a i flormar duo to jasniejsze, ale z nim gorzej sie współpracuje, bo potrafi plamy robić.

jeśli o bronzery chodzi tu już łatwiej jest, fajnie jakby nie był w 100% matowy, wspomniany wyzej flormar też się do tego nada, ja lubię solei tan de chanel, EL bronze Goddes, Inglot HD 405 , napewno wsród tanszych marek też się coś znajdzie, ja po prostu na razie nie mam potrzeby kombinowania

Jeśli chodzi o bronzer
mówisz o tej bazie brązujacej w musie?
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 13:31:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.