Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-20, 13:16   #1411
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Dobra dziewczyny nie ma się co kłócić....
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 13:19   #1412
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny jesteście NIEZAWODNE bardzo Wam dziękuję, rozgadałyście mi , bardzo dobrze. W sumie nie chce wyglądać jak: "baba jaga" bez urazy dla kogokolwiek, ale ja mam ciemne brwi prawie czarne, jakby tak dodała za duzo pignetu to: " umarł w butach"....

To zależy, ja sama myślę o takim zabiegu. Jeśli już to tylko metodą piórkową, dobra kosmetyczka zrobi bardzo naturalny efekt, oczywiście pierwsze dni przed wygojeniem efekt jest bardzo mocny. Bardziej mnie martwi jak moja skóra przyjęłaby pigment i jakby on schodził z czasem
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 13:24   #1413
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
To zależy, ja sama myślę o takim zabiegu. Jeśli już to tylko metodą piórkową, dobra kosmetyczka zrobi bardzo naturalny efekt, oczywiście pierwsze dni przed wygojeniem efekt jest bardzo mocny. Bardziej mnie martwi jak moja skóra przyjęłaby pigment i jakby on schodził z czasem
Metodą piórkową miała robiony makijaż brwi cinnamonbomb na Instagramie. Musiałabyś poszperać w starszych zdjęciach, ona pisała że swoje naturalne kilka lat temu doprowadziła do strasznego stanu i w sumie nie miała chyba nic do stracenia. Teraz wyglądają lepiej, więc może te nowe metody rzeczywiście lepiej się sprawdzają.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 13:31   #1414
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Metodą piórkową miała robiony makijaż brwi cinnamonbomb na Instagramie. Musiałabyś poszperać w starszych zdjęciach, ona pisała że swoje naturalne kilka lat temu doprowadziła do strasznego stanu i w sumie nie miała chyba nic do stracenia. Teraz wyglądają lepiej, więc może te nowe metody rzeczywiście lepiej się sprawdzają.
Mam ją w obserwowanych, nie pomyślałabym, że ma zrobione brwi a swoją drogą to ciekawe co ona robiła, ze zniszczyła sobie nawet brwi
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 13:52   #1415
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
To zależy, ja sama myślę o takim zabiegu. Jeśli już to tylko metodą piórkową, dobra kosmetyczka zrobi bardzo naturalny efekt, oczywiście pierwsze dni przed wygojeniem efekt jest bardzo mocny. Bardziej mnie martwi jak moja skóra przyjęłaby pigment i jakby on schodził z czasem
Userku tylko metoda piórkowa wchodziłaby w rachubę i to taka bardzo ligtowa, bo ja mam swoje brwi. Chodzi mi o poprawę kształtu, no i wiadomo jakiś kontur - to tyle, ale mam wielkie obawy. Myślę juz dobre 2 lata nad tym No bo to nie jest prosta decyzja przecież!
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 13:59   #1416
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
To zależy, ja sama myślę o takim zabiegu. Jeśli już to tylko metodą piórkową, dobra kosmetyczka zrobi bardzo naturalny efekt, oczywiście pierwsze dni przed wygojeniem efekt jest bardzo mocny. Bardziej mnie martwi jak moja skóra przyjęłaby pigment i jakby on schodził z czasem
Nad tym też się najbardziej zastanawiam, chciałabym zobaczyć jakieś zdjęcia po latach. Zawsze można iść i poprawić, ale co jeśli ja wyjadę/ta babka wyjedzie czy przestanie się tym zajmować, cokolwiek... takie mnie wątpliwości nachodzą oprócz tego musiałabym się skonsultować z alergologiem/dermatologiem pod kątem mojego AZS i uczulenia na nikiel, żeby nie było niespodzianki.
Tutaj makijaż po roku https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/...e6&oe=553E37E6 - zrobiony przez tę panią.
Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Userku tylko metoda piórkowa wchodziłaby w rachubę i to taka bardzo ligtowa, bo ja mam swoje brwi. Chodzi mi o poprawę kształtu, no i wiadomo jakiś kontur - to tyle, ale mam wielkie obawy. Myślę juz dobre 2 lata nad tym No bo to nie jest prosta decyzja przecież!
Ja też myślę już długo, a przez to, że wciąż się zastanawiam to ciężko mi na ten cel odłożyć pieniądze
To chyba efekt o jaki Tobie chodzi, brwi są naturalnie czarne, ale mogłyby mieć lepszy kształt https://www.facebook.com/izabela.cyt...type=3&theater
tu też tuż po zrobieniu i po wygojeniu - https://www.facebook.com/izabela.cyt...32749490120710
a tu https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/...79&oe=553FA7D3 naprawa kreski po kimś innym

Edytowane przez Olcia
Czas edycji: 2014-12-20 o 14:01
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 14:02   #1417
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Mam ją w obserwowanych, nie pomyślałabym, że ma zrobione brwi a swoją drogą to ciekawe co ona robiła, ze zniszczyła sobie nawet brwi
"Niezdrobione" i jej naturalne brwi są na zdjęciach z początku 2014 roku, więc trochę trzeba poszperać. Pisała, że w gimnazjum dawała czadu ze skubaniem, a że brwi odrastają bardzo długo, to każdy widział jaki był tego efekt. A potem zdecydowała się na metodę piórkową i wygląda nieźle.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-20, 14:35   #1418
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Nad tym też się najbardziej zastanawiam, chciałabym zobaczyć jakieś zdjęcia po latach. Zawsze można iść i poprawić, ale co jeśli ja wyjadę/ta babka wyjedzie czy przestanie się tym zajmować, cokolwiek... takie mnie wątpliwości nachodzą oprócz tego musiałabym się skonsultować z alergologiem/dermatologiem pod kątem mojego AZS i uczulenia na nikiel, żeby nie było niespodzianki.
Tutaj makijaż po roku https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/...e6&oe=553E37E6 - zrobiony przez tę panią.

Ja też myślę już długo, a przez to, że wciąż się zastanawiam to ciężko mi na ten cel odłożyć pieniądze
To chyba efekt o jaki Tobie chodzi, brwi są naturalnie czarne, ale mogłyby mieć lepszy kształt https://www.facebook.com/izabela.cyt...type=3&theater
tu też tuż po zrobieniu i po wygojeniu - https://www.facebook.com/izabela.cyt...32749490120710
a tu https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/...79&oe=553FA7D3 naprawa kreski po kimś innym
Dokładnie mniej więcej takie coś. Kurcze sama już nie wiem
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 15:41   #1419
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Moni zostaw swoje brwi w spokoju!!!

Ja rozumiem, że ktoś sobie za bardzo wyskubywał, albo ma bliznę, albo jest blondynką z niewidzialnymi brwiami i wtedy sobie robi permanentny. Ale ty NIE MASZ CZEGO POPRAWIAĆ. Masz ładne własne ciemne wyraźne brwi. Po co Ci to? Po co poprawiać coś co jest bardziej niż ok? Chcesz wyglądać jak drag queen?
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 15:55   #1420
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
Moni zostaw swoje brwi w spokoju!!!

Ja rozumiem, że ktoś sobie za bardzo wyskubywał, albo ma bliznę, albo jest blondynką z niewidzialnymi brwiami i wtedy sobie robi permanentny. Ale ty NIE MASZ CZEGO POPRAWIAĆ. Masz ładne własne ciemne wyraźne brwi. Po co Ci to? Po co poprawiać coś co jest bardziej niż ok? Chcesz wyglądać jak drag queen?

Już bez przesady Tyle kobiet ma permanentny i daleko im do draq queen wręcz przeciwnie Moni napisała, że meczy ją ciągłe malowanie brwi. Nie mówię, że jestem na 100% za poddaniem się zabiegowi, ale rzeczywiście nie demonizujmy tego zabiegu. Podstawa to dobra kosmetyczka plus określenie co chce klientka. Zapewniam Was, że wiele kobiet ma karykaturę brwi bo same o takie proszą i im się to podoba.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 15:59   #1421
_doraaa_
Rozeznanie
 
Avatar _doraaa_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Piła,
Wiadomości: 622
GG do _doraaa_
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Dziewczyny, przeczytałam wasze wpisy odnośnie makijażu permanentnego, otóż Paula z bloga http://beauty-fashion-shopping.pl/20...manentny-brwi/ zrobiła właśnie taki makijaż. Przejrzyjcie posty z linka wyżej. Moim zdaniem naturalne i pasujące do niej
__________________


_doraaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-20, 16:00   #1422
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Ze swojej strony, tym z Was które lubią podkreślenie brwi raczej zimnym kolorem (większość specyfików do brwi jest niestety brązowa, a ja już Wam mówiłam jak wyglądam w brązie ) polecam Permanent Taupe z Maybelline, nie do zdarcia
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 19:30   #1423
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Userku tylko metoda piórkowa wchodziłaby w rachubę i to taka bardzo ligtowa, bo ja mam swoje brwi. Chodzi mi o poprawę kształtu, no i wiadomo jakiś kontur - to tyle, ale mam wielkie obawy. Myślę juz dobre 2 lata nad tym No bo to nie jest prosta decyzja przecież!
Mi też co jakiś czas wraca pomysł z wypełnieniem brwi. Mam swoje czarne i wyraźne, dlatego i w moim wypadku wchodziłaby w grę jedynie drobna korekta. Myślałam też o metodzie piórkowej, jak najbliżej naturalnego efektu.


Póki co, znalazłam swój idealny kosmetyk nabrwiowy,ale sęk w tym, że wolałabym się z brwiami idealnymi obudzić, a ja taka nieuczesana.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 19:57   #1424
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Też myślałam, żeby sobie zrobić brwi, ale widzę po kilku koleżankach jak to wygląda i mi się odechciewa

Reguluję regularnie i robię hennę
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 20:01   #1425
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Znacie paletę cieni Makeup Revolution Death By Chocolate?

Właśnie zobaczyłam ją u maxineczki i postanowiłam sprezentować sobie na święta. Tylko jest mały problemik - nie umiem się malować. Mam nadzieję, że to będzie dobry stymulator do nauki.

Właśnie! Polecacie jakieś vlogierki "uczące" od podstaw makijażu oczu?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 20:27   #1426
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
Moni zostaw swoje brwi w spokoju!!!

Ja rozumiem, że ktoś sobie za bardzo wyskubywał, albo ma bliznę, albo jest blondynką z niewidzialnymi brwiami i wtedy sobie robi permanentny. Ale ty NIE MASZ CZEGO POPRAWIAĆ. Masz ładne własne ciemne wyraźne brwi. Po co Ci to? Po co poprawiać coś co jest bardziej niż ok? Chcesz wyglądać jak drag queen?
Kochana bardzo Ci dziękuję , ale uwierz mi, że nie sa takie pikne...Ja nie chce być jak draq...ani jak baba jaga...chce miec ładny zarys i efektu pragnę naturalnego...ale co my chcemy to wiadomo...

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Mi też co jakiś czas wraca pomysł z wypełnieniem brwi. Mam swoje czarne i wyraźne, dlatego i w moim wypadku wchodziłaby w grę jedynie drobna korekta. Myślałam też o metodzie piórkowej, jak najbliżej naturalnego efektu.


Póki co, znalazłam swój idealny kosmetyk nabrwiowy,ale sęk w tym, że wolałabym się z brwiami idealnymi obudzić, a ja taka nieuczesana.
Dokładnie to samo mam na mysli lekko i naturalnie, dosłownie w kilu miejscach, ale co zrobisz jak lingerystkę ( czy jakos tak...) poniesie?
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2014-12-20 o 20:30
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 21:04   #1427
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja też uważam, że zawsze i wszędzie efekt jest nienaturalny i wygląda to koszmarnie.
Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
"Niezdrobione" i jej naturalne brwi są na zdjęciach z początku 2014 roku, więc trochę trzeba poszperać. Pisała, że w gimnazjum dawała czadu ze skubaniem, a że brwi odrastają bardzo długo, to każdy widział jaki był tego efekt. A potem zdecydowała się na metodę piórkową i wygląda nieźle.
Sorry Agata, ale to jak w końcu... zawsze i wszędzie koszmarnie czy może wyglądać nieźle?
Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Dokładnie mniej więcej takie coś. Kurcze sama już nie wiem
To jest poważna decyzja więc pooglądaj sobie jeszcze trochę prac, zorientujsię jacy u Ciebie w mieście są profesjonaliści i dopiero wtedy zdecyduj w końcu nie ma pośpiechu.
Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Już bez przesady Tyle kobiet ma permanentny i daleko im do draq queen wręcz przeciwnie Moni napisała, że meczy ją ciągłe malowanie brwi. Nie mówię, że jestem na 100% za poddaniem się zabiegowi, ale rzeczywiście nie demonizujmy tego zabiegu. Podstawa to dobra kosmetyczka plus określenie co chce klientka. Zapewniam Was, że wiele kobiet ma karykaturę brwi bo same o takie proszą i im się to podoba.


Cytat:
Napisane przez _doraaa_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przeczytałam wasze wpisy odnośnie makijażu permanentnego, otóż Paula z bloga http://beauty-fashion-shopping.pl/20...manentny-brwi/ zrobiła właśnie taki makijaż. Przejrzyjcie posty z linka wyżej. Moim zdaniem naturalne i pasujące do niej
Widziałam ten wpis na jej blogu nie podoba mi się kształt, uważam, że kreska jest za długa, ale skoro taką chciała i takie miała naturalne brwi... generalnie sam efekt jest naturalny, niczym nie przypomina stereotypowego pełnego wypełnienia przez kosmetyczki, które w ogóle się nie znają na rzeczy


Nie wiem czy kupujecie w F&F, ale ja dziś kupiłam sobie futrzany sweterek za 39,5

Edytowane przez Olcia
Czas edycji: 2014-12-20 o 21:07
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 21:42   #1428
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, czy któras ma z Was permanentny brwi?
Trochę za mną chodzi, aby nadac kształt brwiom. Zaznaczam, że mam swoje brwi. Ale kształt musze im codziennie nadawac....juz mnie to denerwuje...
Jestem na nie. Wygląda to sztucznie.

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
Nigdy bym sobie nie zrobiła permanentnego makijażu brwi! Choć mam słabe i jasne i musze biegać na hennę i jeszcze je podmalowywać codziennie rano. Znam 3 dziewczyny, które mają zrobione permanentny na brwiach, 2 z nich robiły w tym roku w "dobrych" miejscach i wszystkie wyglądają sztucznie. To po prostu widać i już. Z całego serca odradzam.

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

a do nadawania kształtu polecam to cudo:
http://www.ladymakeup.pl/sklep/kryol...-art-5421.html
niesamowicie wydajne i dobrze utrwala. do kupienia na allegro.
SPrawdzę ten produkt.

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja też uważam, że zawsze i wszędzie efekt jest nienaturalny i wygląda to koszmarnie.
Niestety tak jest.

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
Moni - nigdy, przenigdy, ani w realu ani nawet na stronach najlepszych specjalistek od makijazu permanentnego nie widziałam (zdjęć) zadowalająco naturalnych rezultatów. A wierz mi - szukałam, bo sama mam bardzo liche brewki. I zrezygnowałam. Oblukałam twoje zdjęcia na insta - masz ładne brwi. Nie kombinuj! Ile czasu zajmuje ci "zrobienie" brwi? Tak uczciwie? 2 minuty? 5 minut? Lepiej kup sobie wypasiony pakiet masaży albo dizajnerską torebkę. A brwi zostaw w spokoju.

Nie jestem przeciwna poprawianiu urody, botoksom, itp (ba, nawet Angelina Jolie miała zrobiony nos - true story) ale załamuje mnie kiedy dziewczyny oszpecają się bo idą za modą. Wszyscy robią brwi? To ja też zrobię sobie brwi choć moim prawdziwym niczego nie brakuje. I będziemy mieć atak klonów na ulicach... Moni DON'T DO THAT
Atak klonów - dokładnie.

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
"Niezdrobione" i jej naturalne brwi są na zdjęciach z początku 2014 roku, więc trochę trzeba poszperać. Pisała, że w gimnazjum dawała czadu ze skubaniem, a że brwi odrastają bardzo długo, to każdy widział jaki był tego efekt. A potem zdecydowała się na metodę piórkową i wygląda nieźle.
Widziałam się z Hanią osobiście kilka razy i nawet nie zwróciłam uwagi. Tzn. że jest to zrobione dobrze!
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 21:58   #1429
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Sorry Agata, ale to jak w końcu... zawsze i wszędzie koszmarnie czy może wyglądać nieźle?

To jest poważna decyzja więc pooglądaj sobie jeszcze trochę prac, zorientujsię jacy u Ciebie w mieście są profesjonaliści i dopiero wtedy zdecyduj w końcu nie ma pośpiechu.




Widziałam ten wpis na jej blogu nie podoba mi się kształt, uważam, że kreska jest za długa, ale skoro taką chciała i takie miała naturalne brwi... generalnie sam efekt jest naturalny, niczym nie przypomina stereotypowego pełnego wypełnienia przez kosmetyczki, które w ogóle się nie znają na rzeczy


Nie wiem czy kupujecie w F&F, ale ja dziś kupiłam sobie futrzany sweterek za 39,5
Uspokój się, naprawdę, to tylko brwi. Napisałaś mi, że przesadzam, to się przyjrzałam kilku przykładom i znalazłam taki, który jest bardziej przekonujący.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-20, 22:08   #1430
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Sorry Agata, ale to jak w końcu... zawsze i wszędzie koszmarnie czy może wyglądać nieźle?

To jest poważna decyzja więc pooglądaj sobie jeszcze trochę prac, zorientujsię jacy u Ciebie w mieście są profesjonaliści i dopiero wtedy zdecyduj w końcu nie ma pośpiechu.




Widziałam ten wpis na jej blogu nie podoba mi się kształt, uważam, że kreska jest za długa, ale skoro taką chciała i takie miała naturalne brwi... generalnie sam efekt jest naturalny, niczym nie przypomina stereotypowego pełnego wypełnienia przez kosmetyczki, które w ogóle się nie znają na rzeczy


Nie wiem czy kupujecie w F&F, ale ja dziś kupiłam sobie futrzany sweterek za 39,5
Bardzo ładny
Ja myślę o tym, żeby sprawić sobie jakąś sukienkę na Wigilię, ale ostatnio częściej niż po sklepach z ubraniami biegam po Ikei, więc nie wiem co jest w sklepach.
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 22:42   #1431
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Uspokój się, naprawdę, to tylko brwi. Napisałaś mi, że przesadzam, to się przyjrzałam kilku przykładom i znalazłam taki, który jest bardziej przekonujący.
Powstrzymam się od komentarza
Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Bardzo ładny
Ja myślę o tym, żeby sprawić sobie jakąś sukienkę na Wigilię, ale ostatnio częściej niż po sklepach z ubraniami biegam po Ikei, więc nie wiem co jest w sklepach.
Dzięki
Ja też (na szczęście dla portfela) nie mam zbyt wiele czasu na bieganie po sklepach, ale dzisiaj podjechałam do tesco i dokupiłam brakujące elementy prezentów + coś dla siebie
Urządzasz się? Ja może kupię sobie coś do nowego pokoju, też musiałabym się wybrać
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 23:00   #1432
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Powstrzymam się od komentarza

Dzięki
Ja też (na szczęście dla portfela) nie mam zbyt wiele czasu na bieganie po sklepach, ale dzisiaj podjechałam do tesco i dokupiłam brakujące elementy prezentów + coś dla siebie
Urządzasz się? Ja może kupię sobie coś do nowego pokoju, też musiałabym się wybrać
W zasadzie pół na pół. Aktualnie pomieszkuję bardzo intensywnie u mojego chłopaka (do domu przyjeżdżam raczej w odwiedziny), więc powoli zmieniamy dekoracje w pokoju, żeby było wygodnie nam obojgu. Na moje szczęście Paweł uwielbia zakupy, różne dodatki typu świeczki, kolorowe lampki itp. itd., więc obojgu sprawia nam to radochę
Aczkolwiek ostatnio mam wrażenie, że stale chodzę w tym samym... U Pawła mam nie wszystkie rzeczy, ale jak jadę do domu, otwieram szafę to i tak mam poczucie, że nic ciekawego w niej nie znajdę Dlatego planuję schudnąć i wybrać się na większe zakupy. Przez to, że przytyłam to niestety część rzeczy na mnie nie pasuje i od dłuższego czasu planuję to zmienić... Brak mi tylko samozaparcia
Właśnie, zapomniałam, że Ty też urządzasz się w nowym miejscu! Jak Ci się mieszka? Jak w ogóle dajesz radę bez chłopaka? To musi być ogromna zmiana, chyba kawał czasu ze sobą mieszkaliście?
Ja na szczęście mieszkam teraz w miejscu, gdzie całodobowe Tesco mam 5 minut spacerkiem od domu, więc często tam bywam. Muszę rozejrzeć się za tym sweterkiem No i zakupy prezentowe wciąż na mnie czekają... Nie mam pojęcia co kupić mamie chłopaka. Co prawda wiem co lubi - świeczki, jakieś pojemniczki, ale przy tym jest wymagająca. Opowiadała mi, że siostra kupiła jej jakieś świeczki i świecznik, ale były tandetne... Choć z drugiej strony mama P. nie przepada za siostrą, więc liczę, że to główny powód takiej oceny. Nie chciałabym kupić świeczek, które nie wpasują w gust mamy.
Z kolei mojej mamie to nie mam zielonego pojęcia co kupić. Teraz złamała nogę, czeka ją sześć tygodni w domu, więc chciałam kupić coś, co przyniosłoby jej rozrywkę. Myślałam o książce, ale mama ostatnio narzekała, że chciałaby jakąś nową pozycję przeczytać, ale wzrok coraz słabszy i jest jej trudno.
A Ty, Olciu, co ciekawego kupiłaś?
W Tesco widziałam super świąteczne skarpetki i myślałam o tym, żeby sprezentować je siostrze
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 23:49   #1433
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, czy któras ma z Was permanentny brwi?
Trochę za mną chodzi, aby nadac kształt brwiom. Zaznaczam, że mam swoje brwi. Ale kształt musze im codziennie nadawac....juz mnie to denerwuje...
Brrr, ja bym się nie odważyła... Nie podoba mi się makijaż permanentny, choć wiem, że są gdzieś kosmetyczki, które zrobią to dobrze, ale... mimo wszystko nie

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to duże ryzyko, bo w końcu po tygodniu nie znikną
A propos brwi ciekawy filmik, ostatnio rzeczywiście widuję takie zjawiska
kocham Gossa, super, że w końcu ktoś to powiedział na głos

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
W zasadzie pół na pół. Aktualnie pomieszkuję bardzo intensywnie u mojego chłopaka (do domu przyjeżdżam raczej w odwiedziny), więc powoli zmieniamy dekoracje w pokoju, żeby było wygodnie nam obojgu. Na moje szczęście Paweł uwielbia zakupy, różne dodatki typu świeczki, kolorowe lampki itp. itd., więc obojgu sprawia nam to radochę
Aczkolwiek ostatnio mam wrażenie, że stale chodzę w tym samym... U Pawła mam nie wszystkie rzeczy, ale jak jadę do domu, otwieram szafę to i tak mam poczucie, że nic ciekawego w niej nie znajdę Dlatego planuję schudnąć i wybrać się na większe zakupy. Przez to, że przytyłam to niestety część rzeczy na mnie nie pasuje i od dłuższego czasu planuję to zmienić... Brak mi tylko samozaparcia
Właśnie, zapomniałam, że Ty też urządzasz się w nowym miejscu! Jak Ci się mieszka? Jak w ogóle dajesz radę bez chłopaka? To musi być ogromna zmiana, chyba kawał czasu ze sobą mieszkaliście?
Ja na szczęście mieszkam teraz w miejscu, gdzie całodobowe Tesco mam 5 minut spacerkiem od domu, więc często tam bywam. Muszę rozejrzeć się za tym sweterkiem No i zakupy prezentowe wciąż na mnie czekają... Nie mam pojęcia co kupić mamie chłopaka. Co prawda wiem co lubi - świeczki, jakieś pojemniczki, ale przy tym jest wymagająca. Opowiadała mi, że siostra kupiła jej jakieś świeczki i świecznik, ale były tandetne... Choć z drugiej strony mama P. nie przepada za siostrą, więc liczę, że to główny powód takiej oceny. Nie chciałabym kupić świeczek, które nie wpasują w gust mamy.
Z kolei mojej mamie to nie mam zielonego pojęcia co kupić. Teraz złamała nogę, czeka ją sześć tygodni w domu, więc chciałam kupić coś, co przyniosłoby jej rozrywkę. Myślałam o książce, ale mama ostatnio narzekała, że chciałaby jakąś nową pozycję przeczytać, ale wzrok coraz słabszy i jest jej trudno.
A Ty, Olciu, co ciekawego kupiłaś?
W Tesco widziałam super świąteczne skarpetki i myślałam o tym, żeby sprezentować je siostrze
Mój Tata tez narzeka na wzrok, dlatego jeśli już kupuję mu coś do czytania to stawiam na albumy (pięknie wydane, z ilustracjami, dużą czcionką itd. - o uwielbia książki historyczne lub o zabytkach Polski, więc nietrudno mi takie znaleźć ) albo po prostu szukam książek z dużą czcionką w środku Możesz też kupić mamie lampkę i książkę Nawet taka mała punktowa z Ikei bedzie ok http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40279359/
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-21, 00:08   #1434
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ze swojej strony, tym z Was które lubią podkreślenie brwi raczej zimnym kolorem (większość specyfików do brwi jest niestety brązowa, a ja już Wam mówiłam jak wyglądam w brązie ) polecam Permanent Taupe z Maybelline, nie do zdarcia
Dla mnie on wpada w fiolet i nie wygląda dobrze Sama zakupiłam po szale na yt i się rozczarowałam.
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-21, 00:13   #1435
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Dla mnie on wpada w fiolet i nie wygląda dobrze Sama zakupiłam po szale na yt i się rozczarowałam.
u mnie też się nie sprawdził, a i trwałość nie powala
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-21, 01:54   #1436
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Brrr, ja bym się nie odważyła... Nie podoba mi się makijaż permanentny, choć wiem, że są gdzieś kosmetyczki, które zrobią to dobrze, ale... mimo wszystko nie


kocham Gossa, super, że w końcu ktoś to powiedział na głos



Mój Tata tez narzeka na wzrok, dlatego jeśli już kupuję mu coś do czytania to stawiam na albumy (pięknie wydane, z ilustracjami, dużą czcionką itd. - o uwielbia książki historyczne lub o zabytkach Polski, więc nietrudno mi takie znaleźć ) albo po prostu szukam książek z dużą czcionką w środku Możesz też kupić mamie lampkę i książkę Nawet taka mała punktowa z Ikei bedzie ok http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40279359/
Całkiem dobry pomysł z tą lampką. Muszę przemyśleć! Dziękuję za radę
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-21, 06:51   #1437
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Dobra dziewczyny nie ma się bo burzyć....To tylko brwi. Ja mam znajomą, która ma i wyglada świetnie. Druga także ma i wygląda tragicznie, faktycznie jak drag queen...Generalnie oszpeciła się.
Chciałam jak już to piórkowy, bardzo naturalny. minimalnie tak gdzie niegdzie, ale chyba faktycznie się nie odważe.
Na pewno nie jestem osobą, która dąży ślepo za trendami oj nie to nie ja. Nie po to robiłabym makijaz permanentny, aby dorównac ogólnie panujacej modzie Chciałam zrobić go po prostu po to, aby ładniej wyglądac
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2014-12-21 o 07:56
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-21, 08:10   #1438
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Dla mnie on wpada w fiolet i nie wygląda dobrze Sama zakupiłam po szale na yt i się rozczarowałam.
Aaah, czyli tak jak podejrzewałam, zależy od buzi. U mnie wychodzi bardzo szary szary i na brwi sprawdza się naprawdę bardzo dobrze.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-21, 08:13   #1439
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Aaah, czyli tak jak podejrzewałam, zależy od buzi. U mnie wychodzi bardzo szary szary i na brwi sprawdza się naprawdę bardzo dobrze.
Ten produkt u mnie się nie sprawdza w ogóle, daje mega mocny efekt.
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-21, 08:15   #1440
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Moni nie rób, masz ładne brwi

Ja natomiast chciałabym kreskę na górnej powiece, ale nie taką widoczną jak namalowana za grubą kredką, tylko coś na kształt wypełnienia pigmentem miejsc między rzęsami. Robi się coś takiego? Chodzi mi właśnie o efekt lekko podkreślonego oka, a w razie potrzeby zawsze można sobie domalować, przynajmniej tak mi się wydaje

Jak tam dziewczyny, świąteczna gorączka? U nas bardzo spokojnie, dzisiaj chyba ubierzemy choinkę, pierników upiekłam zdecydowanie za dużo i rozdaję koleżankom

kashmirka, wracaj na wątek
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 13:31:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.