...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P... - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-30, 14:52   #1531
SilverStorm
Zakorzenienie
 
Avatar SilverStorm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 5 479
GG do SilverStorm
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Hejka

Trochę uderzę w filozoficzny tom

No więc tak....Podreptałam do Rossmana, tak jak to zaplanowałam wczoraj. Gdyby nie lista którą miałam przy sobie to byłoby ze mną dość krucho Po prostu pogubiłam się w tych wszystkich kosmetyckach.
niemniej jednak udało mi się kupić (pierwszy raz w życiu - możecie się śmiać) podkłady, pudry, nawet zahaczyłam o tusze do rzęs
Moja kosmetyczna wiedza jest dość znikoma, niemniej jednak udało mi się dopasować kolorki do karnacji skóry (akurat nie było problemu - wybierałam najjaśniejsze )
Już jednym specyfikiem się wypudrowałam. Jest on co prawda trochę ciemniejszy niż reszta, ale na szczęście na twarzy nie jest to widoczne (upiekło mi się ) No, mam nadzieję, że żaden z tych specyfików nie zrobi krzywdy mojej skórze (szczerze Wam powiem, że kosmetyków unikałam do tej pory jak ognia )

Z pozostałych rzeczy to wzięłam sobie jeszcze dużo maszeczek (kurczę, szkoda, że są tylko w saszetkach) i 2 nowe zapaszki do kolekcji
I to wszystko

Niemniej jednak odczuwam pewnego rodzaju satysfakcję Odegrałam się sama na sobie za nieudane wtorkowe zakupy
__________________
All around the faithless wait full of expectations
They will never see the beauty in the imperfections
The more I show
The less they know
SilverStorm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 08:29   #1532
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
Dziewczynki dziękuje za kciuki
To nic że spóźnione, ważne że były

Powiedzmy, że czuje że zdam. Ale z pytań które były w poprzednich latach powtórzyły się tylko 3
Zdasz, zdasz - na pewno!

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
witam sie sesyjnie
ja wlasnie w srodku najgorszych 5 dni tej sesji dzis juz napisalam egzamin z ktorego nawet juz mam ocene (5), a teraz trzeba sie uczyc dalej, bo w weekend 3 egzaminy, a w poniedzialek jeszcze 2 na dokladke ciezkie czasy nastaly
Powodzenia Lain

Cytat:
Napisane przez SilverStorm Pokaż wiadomość
Hejka

Trochę uderzę w filozoficzny tom

No więc tak....Podreptałam do Rossmana, tak jak to zaplanowałam wczoraj. Gdyby nie lista którą miałam przy sobie to byłoby ze mną dość krucho Po prostu pogubiłam się w tych wszystkich kosmetyckach.
niemniej jednak udało mi się kupić (pierwszy raz w życiu - możecie się śmiać) podkłady, pudry, nawet zahaczyłam o tusze do rzęs
Moja kosmetyczna wiedza jest dość znikoma, niemniej jednak udało mi się dopasować kolorki do karnacji skóry (akurat nie było problemu - wybierałam najjaśniejsze )
Już jednym specyfikiem się wypudrowałam. Jest on co prawda trochę ciemniejszy niż reszta, ale na szczęście na twarzy nie jest to widoczne (upiekło mi się ) No, mam nadzieję, że żaden z tych specyfików nie zrobi krzywdy mojej skórze (szczerze Wam powiem, że kosmetyków unikałam do tej pory jak ognia )

Z pozostałych rzeczy to wzięłam sobie jeszcze dużo maszeczek (kurczę, szkoda, że są tylko w saszetkach) i 2 nowe zapaszki do kolekcji
I to wszystko

Niemniej jednak odczuwam pewnego rodzaju satysfakcję Odegrałam się sama na sobie za nieudane wtorkowe zakupy
Gratuluję udanych zakupów Chętnie też bym pobuszowała po sklepach (zwłaszcza, jak wczoraj kumpela na uczelnię przybyła ze spodniami, które sobie kupiła po obniżce -70% - śliczne były i do tego cena mam w planach wybrać się na zakupy po egzaminie środowym - jeśli już wypłatę oczywiście otrzymam do tego czasu, bo jak nie to na razie nici z zakupów, trzeba będzie poczekać )


Ale się dzisiaj dziwnie czuję Znów jakby mnie coś łapało (albo nie doleczyło się poprzednie ), miałam jechać do TŻ'ta, iść na jakąś imprezę i wrócić jutro dopiero, ale chyba nic z tego.. może wyciągnę go do kina zamiast tego i grzecznie wrócę do domu, żeby się nie doprawić w czasie tej sesji jeszcze bardziej
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 09:47   #1533
Nohemi
Wtajemniczenie
 
Avatar Nohemi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z góry. :)
Wiadomości: 2 396
Smile Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
witam sie sesyjnie
ja wlasnie w srodku najgorszych 5 dni tej sesji dzis juz napisalam egzamin z ktorego nawet juz mam ocene (5), a teraz trzeba sie uczyc dalej, bo w weekend 3 egzaminy, a w poniedzialek jeszcze 2 na dokladke ciezkie czasy nastaly
To ja trzymam bo to chyba dziś

SilverStorm widzę, że zakupki jak najbardziej udane
A nie używałaś, bo nie miałaś do tej pory takiej potrzeby (w sensie ładna cera itp.)?
Ja to bym chętnie te wszystkie podkłady i pudry rzuciła w diabły
Zostawiłabym tylko róż, cienie i mój uzależniacz błyszczyk

Cytat:
Napisane przez myk
Gratuluję udanych zakupów Chętnie też bym pobuszowała po sklepach (zwłaszcza, jak wczoraj kumpela na uczelnię przybyła ze spodniami, które sobie kupiła po obniżce -70% - śliczne były i do tego cena mam w planach wybrać się na zakupy po egzaminie środowym - jeśli już wypłatę oczywiście otrzymam do tego czasu, bo jak nie to na razie nici z zakupów, trzeba będzie poczekać )
Aaaa, gdzie ona te spodnie dorwała?
Ja się czaje na morską lub malinową skórke z NY, musze musze ją mieć
No i do tego przydałaby się torebka, chusta i buty

Cytat:
Napisane przez myk
Ale się dzisiaj dziwnie czuję Znów jakby mnie coś łapało (albo nie doleczyło się poprzednie ), miałam jechać do TŻ'ta, iść na jakąś imprezę i wrócić jutro dopiero, ale chyba nic z tego.. może wyciągnę go do kina zamiast tego i grzecznie wrócę do domu, żeby się nie doprawić w czasie tej sesji jeszcze bardziej
Myk, kobieto, nie choruj nam
A kino to bardzo dobry pomysł
__________________
Ninja bez opaski jest jak kot bez ogona.


Nohemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 10:28   #1534
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
Ja to bym chętnie te wszystkie podkłady i pudry rzuciła w diabły
Zostawiłabym tylko róż, cienie i mój uzależniacz błyszczyk
Ja w sumie też bym je chętnie wyrzuciła Chociaż zimą nie wyobrażam sobie nie nałożyć podkładu, bo mi zimno w twarz bez niego Latem często mi się zdarza darować go sobie zupełnie Uzależniona jestem chyba tylko od tuszów do rzęs


Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
Aaaa, gdzie ona te spodnie dorwała?
Ja się czaje na morską lub malinową skórke z NY, musze musze ją mieć
No i do tego przydałaby się torebka, chusta i buty
W takim zwykłym sklepie-butiku w Katowicach - nie sieciówka Mają spore wyprzedaże, dała za nie po przecenie niecałe 30 zł Tyle że rozmiarówka już przebrana, zostały większe rozmiary tylko, a na mniejsze, to trzeba mieć szczęście, ale może coś jeszcze się ustało

Po ile ta skórka? Ja to bym mogła ciągle torebki kupować, już w szafie się nie mieszczą Kiedyś mi ojciec powiedział, że z kolejną to mnie za drzwi wystawi A i tak przemycam^^



Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
Myk, kobieto, nie choruj nam
A kino to bardzo dobry pomysł
Ja nie wiem, co jest ze mną w tym roku, już jakieś 4 lata chora nie byłam A teraz mam gorączkę, co prawda niby tylko 37,8, ale do wieczora może to się różnie pozmieniać..
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 10:39   #1535
SilverStorm
Zakorzenienie
 
Avatar SilverStorm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 5 479
GG do SilverStorm
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość

SilverStorm widzę, że zakupki jak najbardziej udane
A nie używałaś, bo nie miałaś do tej pory takiej potrzeby (w sensie ładna cera itp.)?
Ja to bym chętnie te wszystkie podkłady i pudry rzuciła w diabły
Zostawiłabym tylko róż, cienie i mój uzależniacz błyszczyk
Może to głupio zabrzmi, ale do tych specyfików jestem potwornie uprzedzona
__________________
All around the faithless wait full of expectations
They will never see the beauty in the imperfections
The more I show
The less they know
SilverStorm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 20:13   #1536
Nohemi
Wtajemniczenie
 
Avatar Nohemi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z góry. :)
Wiadomości: 2 396
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Cytat:
Napisane przez myk
Ja w sumie też bym je chętnie wyrzuciła Chociaż zimą nie wyobrażam sobie nie nałożyć podkładu, bo mi zimno w twarz bez niego Latem często mi się zdarza darować go sobie zupełnie Uzależniona jestem chyba tylko od tuszów do rzęs
Nie no jeśli chodzi o zime to ja też nie, zawsze musze coś rzucić
Latem kiedy tylko mogę nie maluje się w ogóle.
Ah no tak, zapomniałam o tuszu. Bez niego czuje się "goła".

Cytat:
Napisane przez myk
W takim zwykłym sklepie-butiku w Katowicach - nie sieciówka Mają spore wyprzedaże, dała za nie po przecenie niecałe 30 zł Tyle że rozmiarówka już przebrana, zostały większe rozmiary tylko, a na mniejsze, to trzeba mieć szczęście, ale może coś jeszcze się ustało

Po ile ta skórka? Ja to bym mogła ciągle torebki kupować, już w szafie się nie mieszczą Kiedyś mi ojciec powiedział, że z kolejną to mnie za drzwi wystawi A i tak przemycam^^
Takie małe butiki są fajne, u mnie jak są to ciuchy mi się nie podobają

Skórka 150-160 zł. Poczekałabym aż ją przecenią, ale boje się że do tego czasu nie będzie już co przeceniać
Hehe, to ja mam tak z bluzkami i ostatnio z butami

Cytat:
Napisane przez myk
Ja nie wiem, co jest ze mną w tym roku, już jakieś 4 lata chora nie byłam A teraz mam gorączkę, co prawda niby tylko 37,8, ale do wieczora może to się różnie pozmieniać..
4 lata nie byłaś chora?
Nieźle, też tak chce
Na noc najgorzej zawsze.

Cytat:
Napisane przez SilverStorm
Może to głupio zabrzmi, ale do tych specyfików jestem potwornie uprzedzona
Rozumiem
A co się stało, że nagle Ci się odmieniło?

No i pochwal się jakie to cudeńka kupiłaś, chodzi mi jakiej firmy
Ja wciąż szukam idealnego podkładu i pudru, a może po prostu moja cera jest niereformowalna
__________________
Ninja bez opaski jest jak kot bez ogona.


Nohemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 07:11   #1537
SilverStorm
Zakorzenienie
 
Avatar SilverStorm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 5 479
GG do SilverStorm
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Rozumiem
A co się stało, że nagle Ci się odmieniło? [/quote]

Szczerze mówiąc......nie mam bladego pojęcia. Po prostu stwierdziłam, że muszę jakoś odreagować poprzednie niepowodzenia i padło na kosmetyki

Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
No i pochwal się jakie to cudeńka kupiłaś, chodzi mi jakiej firmy
Ja wciąż szukam idealnego podkładu i pudru, a może po prostu moja cera jest niereformowalna
No więc tak.....2 tusze Maybelline (tak to się chyba pisze), jakieś mineralne podkłado-pudry L'OREAL i Rimmel i puder MAX FACTOR.
I jeszcze błyszczyk Maybelline i 2 pomadki Rimmel i Astor

I taki jest mój kosmetyczny debiut ; zobaczymy, czy udany
__________________
All around the faithless wait full of expectations
They will never see the beauty in the imperfections
The more I show
The less they know
SilverStorm jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 07:30   #1538
aprilla86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 106
GG do aprilla86
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

to powodzenia
__________________
.....żyj tak, jakby każdy Twój dzień miałby być ostatni...



aprilla86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 08:45   #1539
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
Takie małe butiki są fajne, u mnie jak są to ciuchy mi się nie podobają
U mnie właściwie też nie ma ich dużo (a przynajmniej ja znam ich niewiele ), ale w tym jednym można niekiedy bardzo fajne rzeczy wyszukać, tylko poza przecenami również mają drogo :/

Dziewczyny, jakie w ogóle najbardziej sklepy-sieciówki lubicie?

Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
Skórka 150-160 zł. Poczekałabym aż ją przecenią, ale boje się że do tego czasu nie będzie już co przeceniać
Hehe, to ja mam tak z bluzkami i ostatnio z butami
Jak będę w centrum, to aż z ciekawości wejdę do NY i obejrzę jaka to

Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
4 lata nie byłaś chora?
Nieźle, też tak chce
Na noc najgorzej zawsze.
Od 4 lat się szczepiłam na grypę i działało A tak to zawsze wcześniej chora byłam - po dwa tygodnie z domu nie mogłam wyjść.. ale teraz to nie grypa raczej, coś gardłowego, bo powoli tracę nawet głos <lol>


Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
Ja wciąż szukam idealnego podkładu i pudru, a może po prostu moja cera jest niereformowalna
Z pudrem to mam ten sam problem, ale używam rzadko, bo większość mnie zapycha :/ Za to podkład mam niezmiennie jeden i ten sam od czasów liceum I tuszom nie jestem wierna, zawsze inny

Cytat:
Napisane przez SilverStorm Pokaż wiadomość
No więc tak.....2 tusze Maybelline (tak to się chyba pisze), jakieś mineralne podkłado-pudry L'OREAL i Rimmel i puder MAX FACTOR.
I jeszcze błyszczyk Maybelline i 2 pomadki Rimmel i Astor

I taki jest mój kosmetyczny debiut ; zobaczymy, czy udany
A wypróbowałaś już coś? Ja teraz mam w planach zakupić tusz L'Oreal - Volumissime x4 - czytałam, że niby dobry, ale czekam aż cztery inne mi się skończą

Byłam wczoraj w końcu w tym kinie na "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia" i tak w sumie średnio mi się podobało.. niby przesłanie jakieś jest, ale całość w odbiorze nieco nudna - TŻ mi zasypiał obok^^ To chyba nie dla mnie takie filmy o kosmitach itd. Liczyłam na więcej po zapowiedziach.

Cytat:
Napisane przez aprilla86 Pokaż wiadomość
to powodzenia
Cześć Aprilla
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..



Edytowane przez myk
Czas edycji: 2009-02-01 o 09:40
myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 10:51   #1540
SilverStorm
Zakorzenienie
 
Avatar SilverStorm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 5 479
GG do SilverStorm
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
A wypróbowałaś już coś? Ja teraz mam w planach zakupić tusz L'Oreal - Volumissime x4 - czytałam, że niby dobry, ale czekam aż cztery inne mi się skończą

Wypróbowałam już jeden z tuszy - powiem Ci, że efekt pozytywnie mnie zaskoczył ; i podkład Maybelline - jest on o dobry ton ciemniejszy od mej skóry, ale nadał jej taki fajnikutki efekt lekkiej opalenizny

Także na razie nie jest źle
__________________
All around the faithless wait full of expectations
They will never see the beauty in the imperfections
The more I show
The less they know
SilverStorm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 11:27   #1541
Nohemi
Wtajemniczenie
 
Avatar Nohemi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z góry. :)
Wiadomości: 2 396
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Cytat:
Napisane przez SilverStorm Pokaż wiadomość

Szczerze mówiąc......nie mam bladego pojęcia. Po prostu stwierdziłam, że muszę jakoś odreagować poprzednie niepowodzenia i padło na kosmetyki

No więc tak.....2 tusze Maybelline (tak to się chyba pisze), jakieś mineralne podkłado-pudry L'OREAL i Rimmel i puder MAX FACTOR.
I jeszcze błyszczyk Maybelline i 2 pomadki Rimmel i Astor

I taki jest mój kosmetyczny debiut ; zobaczymy, czy udany
Kosmetyki i ciuchy dobre na wszystko
Bo ja w stresie nie mogę nic jeść, więc nie pcham w siebie słodyczy tylko wydaje kase na te rzeczy

Ooo widze, że konkretnie
Jak już wypróbujesz podkłady mineralne daj znać, czaje się na nie, ale ta cena

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie w ogóle najbardziej sklepy-sieciówki lubicie?
Ja to H&M, NY, Stradivarius, Pull and Bear, Orsay i od czasu do czasu Zara (zależy co tam aktualnie jest)

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Jak będę w centrum, to aż z ciekawości wejdę do NY i obejrzę jaka to
Koniecznie, tylko się nie zakochaj
Ja jak ją zobaczyłam pierwszy raz zapałałam do niej miłością nieprzytomną

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Od 4 lat się szczepiłam na grypę i działało A tak to zawsze wcześniej chora byłam - po dwa tygodnie z domu nie mogłam wyjść.. ale teraz to nie grypa raczej, coś gardłowego, bo powoli tracę nawet głos <lol>
Popatrz, a ja raz się zaszczepiłam i mój organizm nie wytworzył przeciwciał. Byłam tak chora przez 2 tyg, że ledwo na oczy patrzyłam, a gorączka tak wysoka, że majaczyłam
Powiedziałam sobie nigdy więcej
Jeździłam na akupunkture i odpukać pomogło

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Z pudrem to mam ten sam problem, ale używam rzadko, bo większość mnie zapycha :/ Za to podkład mam niezmiennie jeden i ten sam od czasów liceum I tuszom nie jestem wierna, zawsze inny
A jaki to podkład?
Co do pudru to niby na początku fajnie "leży", a potem się świece
Ile to ja już nie miałam pudrów, nie wiem co to ze mną jest

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
(...) ale czekam aż cztery inne mi się skończą
Hehe, nieźle

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w końcu w tym kinie na "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia" i tak w sumie średnio mi się podobało.. niby przesłanie jakieś jest, ale całość w odbiorze nieco nudna - TŻ mi zasypiał obok^^ To chyba nie dla mnie takie filmy o kosmitach itd. Liczyłam na więcej po zapowiedziach.
Często takie filmy, o których trąbią do znudzenia w tv są przereklamowane.
Widziałam go, mi się podobał za efekty

Cytat:
Napisane przez SilverStorm Pokaż wiadomość
Wypróbowałam już jeden z tuszy - powiem Ci, że efekt pozytywnie mnie zaskoczył ; i podkład Maybelline - jest on o dobry ton ciemniejszy od mej skóry, ale nadał jej taki fajnikutki efekt lekkiej opalenizny

Także na razie nie jest źle
Całe szczęście, że nie robi Ci maski

Co do tuszu to ja jestem od jakiegoś czasu wierna Miss Sporty podkręcającemu. Widziałam na KWC, że niektórym nie pasuje, ale dla mnie to ideał. Moje rzęsy nie wymagają wiele
__________________
Ninja bez opaski jest jak kot bez ogona.


Nohemi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 12:43   #1542
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Cytat:
Napisane przez SilverStorm Pokaż wiadomość
Wypróbowałam już jeden z tuszy - powiem Ci, że efekt pozytywnie mnie zaskoczył ; i podkład Maybelline - jest on o dobry ton ciemniejszy od mej skóry, ale nadał jej taki fajnikutki efekt lekkiej opalenizny

Także na razie nie jest źle
No to super Zastanawiają mnie też te podkłady mineralne - jaką mają konsystencję?

Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
Ja to H&M, NY, Stradivarius, Pull and Bear, Orsay i od czasu do czasu Zara (zależy co tam aktualnie jest)
Ja to w sumie głównie H&M i Orsay, czasem też Reserved, Camaieu, Vero Moda, NY.. Pull&Bear, Zara, Stradivarius, Cubus też są fajne - ale mam trochę dalej i rzadko chce mi się tramwajem tam zaglądać, skoro centrum mam w drodze na uczelnię


Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
Koniecznie, tylko się nie zakochaj
Ja jak ją zobaczyłam pierwszy raz zapałałam do niej miłością nieprzytomną
Lepiej, żebym się nie zakochała Bo ta cena.. A potem by mnie kusiło


Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
Popatrz, a ja raz się zaszczepiłam i mój organizm nie wytworzył przeciwciał. Byłam tak chora przez 2 tyg, że ledwo na oczy patrzyłam, a gorączka tak wysoka, że majaczyłam
Powiedziałam sobie nigdy więcej
Jeździłam na akupunkture i odpukać pomogło

To ja właśnie zupełnie odwrotnie - pierwsza szczepionka = pierwszy rok bez grypy, po szczepionce tylko zawsze mam lekki stan podgorączkowy, ale po jednym dniu mija i jest ok


Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
A jaki to podkład?
Co do pudru to niby na początku fajnie "leży", a potem się świece
Ile to ja już nie miałam pudrów, nie wiem co to ze mną jest
Manhattan Active Make Up Cover-Up (taki w jasno błękitnym opakowaniu, są jeszcze o podobnej nazwie biało-granatowe, ale to nie ten ) - jedyny, po którym się nie świecę, nie zapycha mnie i idealnie dobrany do koloru skóry, tylko trochę ciężko dostępny, znalazłam go tylko w jednym Rossmanie do tej pory i w jednej Naturze (którą i tak zamknęli po pewnym czasie :/ )
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 13:32   #1543
SilverStorm
Zakorzenienie
 
Avatar SilverStorm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 5 479
GG do SilverStorm
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
Kosmetyki i ciuchy dobre na wszystko
Bo ja w stresie nie mogę nic jeść, więc nie pcham w siebie słodyczy tylko wydaje kase na te rzeczy

Ooo widze, że konkretnie
Jak już wypróbujesz podkłady mineralne daj znać, czaje się na nie, ale ta cena
No przyznaję - zakupy mnie odstresowały. Czekam teraz na paczuchę z ciuchami W sumie też wolę kupić książkę/płytę zamiast tych pustych kalorii
Teraz zbiaram na aparacik cyfrowy (kupię go sobie w prezencie urodzinowym )

Ja wybierałam za 30-35 zł; aż tak rozrzutna nie jestem

Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
Całe szczęście, że nie robi Ci maski

Co do tuszu to ja jestem od jakiegoś czasu wierna Miss Sporty podkręcającemu. Widziałam na KWC, że niektórym nie pasuje, ale dla mnie to ideał. Moje rzęsy nie wymagają wiele
No, za pierwszym razem nałożyłam za dużo (oj, z rozpędu ) i wyszła mi niezła maska; ale dziś zachowałam umiar i wyszła lekka, delikatna opalenizna

Jeśli chodzi o tusze to też nie jestem wymagająca Myślę, że Maybelline Volume Express w zupełności wystarczy

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
No to super Zastanawiają mnie też te podkłady mineralne - jaką mają konsystencję?
Na razie używam mineralnego podkładu w płynie. Nawet fajnie się rozprowadza. Tylko trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością (na dzień dobry zafundowałam sobie maskę ); gdyż wystarczy tylko odrobina i masz dobrze pokrytą buzię
__________________
All around the faithless wait full of expectations
They will never see the beauty in the imperfections
The more I show
The less they know
SilverStorm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 14:02   #1544
Anuus
Raczkowanie
 
Avatar Anuus
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Trójmiasto-Gdynia
Wiadomości: 44
GG do Anuus
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Halo halo
chcialam sie tylko przywtac - jak zobaczylam tytul tematu

nei mam czasu chociaz korci zeby przejzec w calosci - nie dlugo to zrobie ale jestem w trakcie sesji i niestety....
ale zawsze wizaz dobry na mala przerwe miedzy nauka, takie odprezenie

i jescze taki cudny temat mmm 1986....

i takie pytanko macie sposob na przyspieszona nauke?? hihi zostaly mi 2 dni do pierwszego egzaminku (jeden z pieciu ) i nie moge sie za to zabrac
Anuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 14:15   #1545
SilverStorm
Zakorzenienie
 
Avatar SilverStorm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 5 479
GG do SilverStorm
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Cytat:
Napisane przez Anuus Pokaż wiadomość
Halo halo
chcialam sie tylko przywtac - jak zobaczylam tytul tematu

nei mam czasu chociaz korci zeby przejzec w calosci - nie dlugo to zrobie ale jestem w trakcie sesji i niestety....
ale zawsze wizaz dobry na mala przerwe miedzy nauka, takie odprezenie

i jescze taki cudny temat mmm 1986....

i takie pytanko macie sposob na przyspieszona nauke?? hihi zostaly mi 2 dni do pierwszego egzaminku (jeden z pieciu ) i nie moge sie za to zabrac
Witaj

Mi na szczęście już kończy się sesja (został tylko 1 egzamin )

zabieraj się do nauki
__________________
All around the faithless wait full of expectations
They will never see the beauty in the imperfections
The more I show
The less they know

Edytowane przez SilverStorm
Czas edycji: 2009-02-01 o 14:19
SilverStorm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 14:43   #1546
Nohemi
Wtajemniczenie
 
Avatar Nohemi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z góry. :)
Wiadomości: 2 396
Smile Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Cytat:
Napisane przez SilverStorm Pokaż wiadomość
No przyznaję - zakupy mnie odstresowały. Czekam teraz na paczuchę z ciuchami W sumie też wolę kupić książkę/płytę zamiast tych pustych kalorii
Teraz zbiaram na aparacik cyfrowy (kupię go sobie w prezencie urodzinowym )

Ja wybierałam za 30-35 zł; aż tak rozrzutna nie jestem
To te z Loreala takie tanie?
Ty aparacik, a ja chyba blender sobie kupie

Cytat:
Napisane przez SilverStorm Pokaż wiadomość
No, za pierwszym razem nałożyłam za dużo (oj, z rozpędu ) i wyszła mi niezła maska; ale dziś zachowałam umiar i wyszła lekka, delikatna opalenizna

Jeśli chodzi o tusze to też nie jestem wymagająca Myślę, że Maybelline Volume Express w zupełności wystarczy
Cytat:
Napisane przez SilverStorm Pokaż wiadomość
Na razie używam mineralnego podkładu w płynie. Nawet fajnie się rozprowadza. Tylko trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością (na dzień dobry zafundowałam sobie maskę ); gdyż wystarczy tylko odrobina i masz dobrze pokrytą buzię
Eeee Ty już jesteś ekspertem w tej dziedzinie

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Ja to w sumie głównie H&M i Orsay, czasem też Reserved, Camaieu, Vero Moda, NY.. Pull&Bear, Zara, Stradivarius, Cubus też są fajne - ale mam trochę dalej i rzadko chce mi się tramwajem tam zaglądać, skoro centrum mam w drodze na uczelnię
A właśnie Reserved, ale to też od czasu do czasu i Vero moda również

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Lepiej, żebym się nie zakochała Bo ta cena.. A potem by mnie kusiło
Radze dla własnego bezpieczeństwa, a w zasadzie bezpieczeństwa Twojego portfela, świadomie tam nie wchodzić

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość

To ja właśnie zupełnie odwrotnie - pierwsza szczepionka = pierwszy rok bez grypy, po szczepionce tylko zawsze mam lekki stan podgorączkowy, ale po jednym dniu mija i jest ok
Konkretnie co?
Ale fajnie, że Tobie służy

Ja, odpukać, narazie się trzymam. Choć zarazki w domu, bo mama chora.

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Manhattan Active Make Up Cover-Up (taki w jasno błękitnym opakowaniu, są jeszcze o podobnej nazwie biało-granatowe, ale to nie ten ) - jedyny, po którym się nie świecę, nie zapycha mnie i idealnie dobrany do koloru skóry, tylko trochę ciężko dostępny, znalazłam go tylko w jednym Rossmanie do tej pory i w jednej Naturze (którą i tak zamknęli po pewnym czasie :/ )
Dziękować
Kurcze mać. Ja tego nie rozumiem. Jak coś jest dobre i chwalone to zaraz wycofują albo jest w ograniczonych ilościach.

Cytat:
Napisane przez Anuus Pokaż wiadomość
Halo halo
chcialam sie tylko przywtac - jak zobaczylam tytul tematu

i takie pytanko macie sposob na przyspieszona nauke?? hihi zostaly mi 2 dni do pierwszego egzaminku (jeden z pieciu ) i nie moge sie za to zabrac
Witaj Anuus
Proponuje Pluszzzz Activ (wypity najpóźniej o 12 jeśli nie pijasz w ogóle kawy tak jak ja ) i na popęd.
Powodzenia!
__________________
Ninja bez opaski jest jak kot bez ogona.



Edytowane przez Nohemi
Czas edycji: 2009-02-01 o 14:46
Nohemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 14:48   #1547
Anuus
Raczkowanie
 
Avatar Anuus
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Trójmiasto-Gdynia
Wiadomości: 44
GG do Anuus
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Cytat:
Napisane przez SilverStorm Pokaż wiadomość
zabieraj się do nauki


Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
na popęd.
Powodzenia!

hihihih to mi sie dostało hihihi .....
juz znikam

dzieki za rozped
Anuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 16:11   #1548
SilverStorm
Zakorzenienie
 
Avatar SilverStorm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 5 479
GG do SilverStorm
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
To te z Loreala takie tanie?
Ty aparacik, a ja chyba blender sobie kupie
Były też i takie po 65 zł

Blender - dobry pomysł

Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
Eeee Ty już jesteś ekspertem w tej dziedzinie
Bardzo śmieszne
__________________
All around the faithless wait full of expectations
They will never see the beauty in the imperfections
The more I show
The less they know
SilverStorm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 17:36   #1549
Nohemi
Wtajemniczenie
 
Avatar Nohemi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z góry. :)
Wiadomości: 2 396
Smile Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Cytat:
Napisane przez SilverStorm Pokaż wiadomość
Były też i takie po 65 zł
No to ja na te właśnie się czaje.
Ale jak są tańsze to czemu nie

Cytat:
Napisane przez SilverStorm Pokaż wiadomość
Bardzo śmieszne
Ale ja się nie nabijam
__________________
Ninja bez opaski jest jak kot bez ogona.


Nohemi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 18:13   #1550
SilverStorm
Zakorzenienie
 
Avatar SilverStorm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 5 479
GG do SilverStorm
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
No to ja na te właśnie się czaje.
Ale jak są tańsze to czemu nie
No właśnie, a może być tak, że te tańsze mogą być lepsze

Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
Ale ja się nie nabijam
Wiem, wiem, kochana

Ze mnie taki ekspert jak z koziej......
__________________
All around the faithless wait full of expectations
They will never see the beauty in the imperfections
The more I show
The less they know
SilverStorm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 18:53   #1551
Nohemi
Wtajemniczenie
 
Avatar Nohemi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z góry. :)
Wiadomości: 2 396
Smile Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Cytat:
Napisane przez SilverStorm Pokaż wiadomość
No właśnie, a może być tak, że te tańsze mogą być lepsze
Oczywiście, że tak
A dla mojego budżetu byłoby to najlepsze

Cytat:
Napisane przez SilverStorm Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, kochana

Ze mnie taki ekspert jak z koziej......
Eeee tam Ja już tyle lat używam tych uzależniaczy, a tak naprawdę mało co wiem
Ale tyle ile potrzebuje to popaciam coś po twarzy i potem uważam jak to to super nie wyszło
__________________
Ninja bez opaski jest jak kot bez ogona.


Nohemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 09:44   #1552
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Cytat:
Napisane przez SilverStorm Pokaż wiadomość
Na razie używam mineralnego podkładu w płynie. Nawet fajnie się rozprowadza. Tylko trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością (na dzień dobry zafundowałam sobie maskę ); gdyż wystarczy tylko odrobina i masz dobrze pokrytą buzię
Tym lepiej - pewnie będzie bardzo wydajny Ja się trochę w sumie boję zmieniać podkłady, żeby jakiś ciekawych "niespodzianek" nie wyczarować sobie na buzi Szkoda, że nie rozdają gdzieś próbek, żeby wypróbować bez kupowania całego opakowania

Cytat:
Napisane przez Anuus Pokaż wiadomość
Halo halo
chcialam sie tylko przywtac - jak zobaczylam tytul tematu

nei mam czasu chociaz korci zeby przejzec w calosci - nie dlugo to zrobie ale jestem w trakcie sesji i niestety....
ale zawsze wizaz dobry na mala przerwe miedzy nauka, takie odprezenie

i jescze taki cudny temat mmm 1986....

i takie pytanko macie sposob na przyspieszona nauke?? hihi zostaly mi 2 dni do pierwszego egzaminku (jeden z pieciu ) i nie moge sie za to zabrac
Hej, hej Anuus, owocnej nauki Dasz radę!

Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
Radze dla własnego bezpieczeństwa, a w zasadzie bezpieczeństwa Twojego portfela, świadomie tam nie wchodzić

Wejdę sobie zobaczyć po egzaminie w środę, bo i tak idę po sklepach pochodzić kupić coś mamie na urodziny i porozglądać się za prezentem dla TŻta na Walentynki

Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
Ja, odpukać, narazie się trzymam. Choć zarazki w domu, bo mama chora.
Ja dzisiaj prawie straciłam głos Od mamy się zaraziłam chyba właśnie.. miała zapalenie tchawicy/krtani czy coś takiego i nie mówiła przez kilka dni, a teraz ja tak chroboczę jak zdarta płyta, pewnie do jutra już nic nie będę mówiła

Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
Dziękować
Kurcze mać. Ja tego nie rozumiem. Jak coś jest dobre i chwalone to zaraz wycofują albo jest w ograniczonych ilościach.
To pewnie tak specjalnie - żeby kupować ciągle coś innego i częściej - jak się nie trafi w to, co komuś pasuje

Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
Eeee tam Ja już tyle lat używam tych uzależniaczy, a tak naprawdę mało co wiem
Ale tyle ile potrzebuje to popaciam coś po twarzy i potem uważam jak to to super nie wyszło
Dokładnie W gimnazjum podkradałam kosmetyki mamie, potem w liceum miałam już swoje, ale ekspertem w żadnym wypadku się nie czuję - tylko trochę tego już wypróbowałam

No nic, wracam do pracy ( ), bo potem czeka mnie nauka na egzamin środowy - a tak baaardzo mi się nie chce :/
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 11:31   #1553
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Hej
Widzę, że wyszedł temat kosmetyków
Ehhh ja długi czas używałam podkładu, ale teraz nie mogę nic na buzię nakładać ://// i wyglądam jak straszydło
Nie wiem czy pamiętacie jak pisałam, że mi wysypka wyszła taka dziwna, jakieś trzy miesiące temu :/ poszłam z tym do dermatologa i okazało się, że to nie wysypka tylko dojrzewam :/// i pani doktor mi oświadczyła, że w wieku 22 lat dostałam trądziku :szok: i to nie takiego jakiegoś zwykłego tylko oczywiście jak to ja, jakiejś odmiany krostkowo- grudkowej co blizny zostawia, jak człowiek próbuje coś wycisnąć :/// biorąc pod uwagę, że wcześniej żadnych problemów z cerą nie miałam to nie powiem jak się teraz czuję :/ jak jakiś paszczur ://// no i nie mogę używać ani podkładów, ani pudrów, żeby tego nie zapaprać :/ tylko się ciągle smaruję jakimiś maściami z antybiotykiem i fuuuj już mam dość
Za to bez tuszu do rzęs nie lubię z domu wychodzić mam jakąś straszną słabość do wszelkiego rodzaju tuszów chociaż ostatnio mam dwa ulubione: MasterpieceMax Maxfactora i Sky High Curves Maybelline i tak na zmianę używam chociaż tyle mogę, bo mi nie wyjdzi trądzik na rzęsach raczej
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 12:37   #1554
Nohemi
Wtajemniczenie
 
Avatar Nohemi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z góry. :)
Wiadomości: 2 396
Smile Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Tym lepiej - pewnie będzie bardzo wydajny Ja się trochę w sumie boję zmieniać podkłady, żeby jakiś ciekawych "niespodzianek" nie wyczarować sobie na buzi Szkoda, że nie rozdają gdzieś próbek, żeby wypróbować bez kupowania całego opakowania
Ja to też zawsze się boje, że będzie masakra po czymś nowym. Raz się tak załatwiłam, że miałam czerwoną maskę na twarzy, ale jak się okazało to wina firmy a nie konkretnego podkładu.
Narazie odpukać nowości mi służą

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość

Wejdę sobie zobaczyć po egzaminie w środę, bo i tak idę po sklepach pochodzić kupić coś mamie na urodziny i porozglądać się za prezentem dla TŻta na Walentynki
A ja nawet prezentu nie mam komu kupić, bo TŻ za granicą i na Walentynki go nie będzie
Rozglądaj się dobrze, może wyczaisz coś równie pięknego jak skórka

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj prawie straciłam głos Od mamy się zaraziłam chyba właśnie.. miała zapalenie tchawicy/krtani czy coś takiego i nie mówiła przez kilka dni, a teraz ja tak chroboczę jak zdarta płyta, pewnie do jutra już nic nie będę mówiła
Ojoj, poważnie.
A najgorsze, że na chrype jako tako nic nie ma
Chociaż ja kiedyś miałam jakieś krople i pomagały.
A chrype mam zawsze taką, że milcze Inni to chyba się cieszą, że chwila spokoju ze mną

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
To pewnie tak specjalnie - żeby kupować ciągle coś innego i częściej - jak się nie trafi w to, co komuś pasuje
A jak się trafi to zabiorą
Skandal!

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Dokładnie W gimnazjum podkradałam kosmetyki mamie, potem w liceum miałam już swoje, ale ekspertem w żadnym wypadku się nie czuję - tylko trochę tego już wypróbowałam
A tak, ja też już trochę tego zużyłam

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
No nic, wracam do pracy ( ), bo potem czeka mnie nauka na egzamin środowy - a tak baaardzo mi się nie chce :/
A co to za praca?
Owocnej nauki
Najgorzej zacząć potem już jakoś idzie

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Hej
Widzę, że wyszedł temat kosmetyków
Ehhh ja długi czas używałam podkładu, ale teraz nie mogę nic na buzię nakładać ://// i wyglądam jak straszydło
Nie wiem czy pamiętacie jak pisałam, że mi wysypka wyszła taka dziwna, jakieś trzy miesiące temu :/ poszłam z tym do dermatologa i okazało się, że to nie wysypka tylko dojrzewam :/// i pani doktor mi oświadczyła, że w wieku 22 lat dostałam trądziku :szok: i to nie takiego jakiegoś zwykłego tylko oczywiście jak to ja, jakiejś odmiany krostkowo- grudkowej co blizny zostawia, jak człowiek próbuje coś wycisnąć :/// biorąc pod uwagę, że wcześniej żadnych problemów z cerą nie miałam to nie powiem jak się teraz czuję :/ jak jakiś paszczur ://// no i nie mogę używać ani podkładów, ani pudrów, żeby tego nie zapaprać :/ tylko się ciągle smaruję jakimiś maściami z antybiotykiem i fuuuj już mam dość
Za to bez tuszu do rzęs nie lubię z domu wychodzić mam jakąś straszną słabość do wszelkiego rodzaju tuszów chociaż ostatnio mam dwa ulubione: MasterpieceMax Maxfactora i Sky High Curves Maybelline i tak na zmianę używam chociaż tyle mogę, bo mi nie wyjdzi trądzik na rzęsach raczej
Elfka ajaja, to się narobiło
Popatrz, nie miałaś wcześniej problemów i jednak postanowiło wyleźć.

Ja całą podstawówke, gimnazjum i liceum się z tym cholerstwem męczyłam.
I tak naprawdę to dopiero w tym roku jako tako mi to zlazło.

Dobrze, że to smarujesz. Mam nadzieje, że masz wszystko dobrze dobrane i raz dwa się z tym uporasz
__________________
Ninja bez opaski jest jak kot bez ogona.


Nohemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 10:02   #1555
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

hej Kobietki

W koncu mam troche czasu zeby spokojnie cos napisac W tej chwili mialam miec wlasnie ostatni egzamin ale musialam przeniesc go na 16 lutego wiec aktualnie mam troche luzniej a na nauke bede musiala pozniej poswiecic jeszcze troche czasu

Widze ze dyskusja na temat kosmetykow sie toczy ehh no ja do ekspertow w tej dziedzinie niestety nie naleze, chociaz ostatnio sie poprawiam troche Ostatnio wlasnie szukalam jakiegos dobrego podkladu ale poniewaz moja "cudowna" cera daje mi sie we znaki ostatnio, wiec na razie sie wstrzymalam. Zrobily mi sie na twarzy czerowne plamy, podraznilam sobie skore zelem podobno do skory wrazliwej i jakbym teraz nalozyla jakis podklad to uwidocznilabym jeszcze bardziej te suche i podraznione obszary na razie wiec nic z tego chcoc mialam juz nawet wypatrzony podklad.
A jesli chodzi o moja ulubiona maskare to bardzo lubie maybelline define a lash Czasem tez uzywam rimmela extra super lash Teraz w ramach noworocznego postanowienia troche wiecej czasu poswiecam na uzywanie cieni do oczu hmm macie jakies ulubione i sprawdzone?


Elfka przykro mi ze tak sie porobilo trzymam kciuki zeby kuracja dermatologiczna szybko przyniosla skutki. Swoja droga moze tez powinnam sie wybrac do dermatologa z ta moja cera...

Zaraz zmykam na miasto, musze do empika zajrzec i obawiam sie ze przechodzac kolo innych sklepow nie bede mogla sie powstrzymac zeby nie wejsc a to sie moze zle skonczyc

milego dnia buziaki
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 11:30   #1556
Nohemi
Wtajemniczenie
 
Avatar Nohemi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z góry. :)
Wiadomości: 2 396
Smile Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
hej Kobietki

W koncu mam troche czasu zeby spokojnie cos napisac W tej chwili mialam miec wlasnie ostatni egzamin ale musialam przeniesc go na 16 lutego wiec aktualnie mam troche luzniej a na nauke bede musiala pozniej poswiecic jeszcze troche czasu

Widze ze dyskusja na temat kosmetykow sie toczy ehh no ja do ekspertow w tej dziedzinie niestety nie naleze, chociaz ostatnio sie poprawiam troche Ostatnio wlasnie szukalam jakiegos dobrego podkladu ale poniewaz moja "cudowna" cera daje mi sie we znaki ostatnio, wiec na razie sie wstrzymalam. Zrobily mi sie na twarzy czerowne plamy, podraznilam sobie skore zelem podobno do skory wrazliwej i jakbym teraz nalozyla jakis podklad to uwidocznilabym jeszcze bardziej te suche i podraznione obszary na razie wiec nic z tego chcoc mialam juz nawet wypatrzony podklad.
A jesli chodzi o moja ulubiona maskare to bardzo lubie maybelline define a lash Czasem tez uzywam rimmela extra super lash Teraz w ramach noworocznego postanowienia troche wiecej czasu poswiecam na uzywanie cieni do oczu hmm macie jakies ulubione i sprawdzone?

Zaraz zmykam na miasto, musze do empika zajrzec i obawiam sie ze przechodzac kolo innych sklepow nie bede mogla sie powstrzymac zeby nie wejsc a to sie moze zle skonczyc

milego dnia buziaki
Hej Jojla
My się nie znamy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to zmienić

Ja zawsze najbardziej obawiam się tych wszystkich specyfików do cery wrażliwej, bo te cholerstwa często lubią uczulać lub podrażniać
Smarujesz to czymś?

Co do cieni, to nie jestem nawet takim malutkim ekspertem, dopiero ostatnio zaczęłam ich używać regularnie Wcześniej zniechęciło mnie to, że strasznie szybko się zmazywały albo rolowały w załamaniach powiek
Ale ale, kto szuka ten znajdzie I jak na moje powieki to bardzo bardzo sobie chwale z Lovely, paletka 5 kolorów za 9zł w Rossmanie

Ps. Zaliczyłam egzamin na 4
__________________
Ninja bez opaski jest jak kot bez ogona.



Edytowane przez Nohemi
Czas edycji: 2009-02-03 o 11:31
Nohemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 14:55   #1557
SilverStorm
Zakorzenienie
 
Avatar SilverStorm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 5 479
GG do SilverStorm
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Hejka, kochane

jojla, udanego buszowania po sklepach

Nohemi, gratuluję

A ja sobie trochę pomarudzę

No więc.....siedzę sobie w domu i czekam na paczuszki.

Właśnie zaliczyłam drugie nieudane podejście do kolejnej diety i w przypływie furii kupiłam na Allegro hula-hop. Muszę doprowadzić do porządku swoją dietkę; chociaż trochę mi się już znudziło zaczynanie wszystkiego od nowa
Ale tym zajmę się na poważnie po niedzieli

W niedzielę mam bardzo ważny egzamin z Teorii i Metodyki Rekreacji. Jak znam życie - do notatek zajrzę dopiero w czwartek/piątek

I natchnienie mnie opuściło więc spływam

Buźki
__________________
All around the faithless wait full of expectations
They will never see the beauty in the imperfections
The more I show
The less they know
SilverStorm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 15:49   #1558
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Nohemi no to juz sie znamy Gratuluje zdanego pieknie egzaminu
a co do moich problemow z cera to potulnie wrocilam do zelu do mycia twarzy physiogel (tak sie zlozylo ze ten specyfik co mnie podraznil to kupilam wlasnie po dlugim uzywaniu physiogelu tak zeby cos zmienic no i mam za swoje ) i smaruje kremem emolium z apteki, troche jest lepiej ale wyjatkowo uparte sa te podraznione miejsca chyba musze sobie zakupic w aptece tez krem emoluim ale jest jeszcze krem specjalny wiec moze bedzie lepszy. Co do cieni to u mnie praktycznie wszystkie jakich uzywalam to po jakims czasie sie scieraja i zbieraja w zalamaniu ale chyba taka juz moja uroda o a taka paletke z rossmana to sobie chyba sprawie

Silver powodzenia w nauce i nie lam sie tak szybko ta dieta ja mialam od nowego roku chodzic na fitness no i jak dotad nie zaczelam ehh no moze od nowego semestru sie zmusze a jak nie to przynajmniej w ramach walki z cellulitisem wybiore na masaz rolkowy Zakupy udane, dziekuje. Zakupilam sweterek w terranovej za 15 zl i farbe do wlosow garniera w kolorze gleboki szatyn pewnie znow wyjdzie ze mnie bruneta na calego

buziaki dla was
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 13:38   #1559
Nohemi
Wtajemniczenie
 
Avatar Nohemi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z góry. :)
Wiadomości: 2 396
Smile Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Cytat:
Napisane przez SilverStorm Pokaż wiadomość
Hejka, kochane

Nohemi, gratuluję
Dziękować, sama byłam zaskoczona, że tak dobrze poszło, bo poprzedni egzamin u tego kolesia zdawałam 4 razy

Cytat:
Napisane przez SilverStorm
A ja sobie trochę pomarudzę
Kto marudzi ten jest wymarudzony, więc do woli moja droga

Cytat:
Napisane przez SilverStorm
No więc.....siedzę sobie w domu i czekam na paczuszki.


Właśnie zaliczyłam drugie nieudane podejście do kolejnej diety i w przypływie furii kupiłam na Allegro hula-hop. Muszę doprowadzić do porządku swoją dietkę; chociaż trochę mi się już znudziło zaczynanie wszystkiego od nowa
Ale tym zajmę się na poważnie po niedzieli
Czekasz na to hula hop czy coś jeszcze przygruchałaś?

Cytat:
Napisane przez SilverStorm
W niedzielę mam bardzo ważny egzamin z Teorii i Metodyki Rekreacji. Jak znam życie - do notatek zajrzę dopiero w czwartek/piątek

Rozbawiłaś mnie świadomością tego faktu

Cytat:
Napisane przez SilverStorm
I natchnienie mnie opuściło więc spływam

Buźki
Ja mam wene, więc mogę oddać
Używana, może być?

Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
Nohemi no to juz sie znamy Gratuluje zdanego pieknie egzaminu
a co do moich problemow z cera to potulnie wrocilam do zelu do mycia twarzy physiogel (tak sie zlozylo ze ten specyfik co mnie podraznil to kupilam wlasnie po dlugim uzywaniu physiogelu tak zeby cos zmienic no i mam za swoje ) i smaruje kremem emolium z apteki, troche jest lepiej ale wyjatkowo uparte sa te podraznione miejsca chyba musze sobie zakupic w aptece tez krem emoluim ale jest jeszcze krem specjalny wiec moze bedzie lepszy. Co do cieni to u mnie praktycznie wszystkie jakich uzywalam to po jakims czasie sie scieraja i zbieraja w zalamaniu ale chyba taka juz moja uroda o a taka paletke z rossmana to sobie chyba sprawie
A dziękuje dziękuje
Ah, bo podrażnienia to są wredne
Ja kiedyś miałam tak okropne, że porobiły mi się brązowe plamy na twarzy
Mam nadzieje, że się z tym szybko uporasz
__________________
Ninja bez opaski jest jak kot bez ogona.


Nohemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 14:24   #1560
SilverStorm
Zakorzenienie
 
Avatar SilverStorm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 5 479
GG do SilverStorm
Dot.: ...rocznik 1986...najbardziej fascynujące kobiety i nie tylko :P...

Hejka

Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość

Czekasz na to hula hop czy coś jeszcze przygruchałaś?
hula-hop i ciuchy z Bon Prix


Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość

Rozbawiłaś mnie świadomością tego faktu
Wiesz, zawsze wynajdę 1.000.000 ważniejszych spraw

Cytat:
Napisane przez Nohemi Pokaż wiadomość
Ja mam wene, więc mogę oddać
Używana, może być?
Hm......

Tak wogóle, to humor mi dziś dopisuje

W przyszłym tygodniu szykuje mi się wyprawa do stolicy. Mam już upatrzony film (tytuł napiszę, jak będę mieć ściągę z gazety/repertuaru; inaczej język sobie połamię ). To będzie taka komedyjka trochę dla dzieci (nie mam nic przeciwko takim filmikom ).
No i oczywiście mama koniecznie musi zaopatrzeć się w kolejne części sagi Zmierzch , bo chodzi mi po domu i marudzi, że nie ma co czytać. Po co ją ciągłam do kina na ten film

Ah, no i najważniejsza sprawa Mój ukochany zespół w marcu wydaje płytkę DVD z trasy koncertowej (która kończy się dopiero we wrześniu) i płytkę CD z piosenkami z koncertów (czy jakoś tak, ciężko się w tym połapać ).
Niemniej jednak już się nie mogę doczekać

I druga sprawa (też dotycząca muzyki ). Moja druga ulubiona wokalistka ujawniła tytuł swojedo drugiego solowego albumu

Ależ mam muzyczny miesiąc
__________________
All around the faithless wait full of expectations
They will never see the beauty in the imperfections
The more I show
The less they know
SilverStorm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.