Gdzie na dekoloryzację w Puławach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-16, 18:03   #1
Malwina878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 23

Gdzie na dekoloryzację w Puławach?


Witam,

nie znalazlam nigdzie takiego watku wiec zakladam:

chciałabym zrobic sobie dekoloryzacje w Pulawach i nie mam zielonego pojecia do jakiego fryzjera sie udac...bardzo prosze wizażanki z Puław pomóżcie dodan ze choci mi o scagniecie czarnego koloru z włosów i bardzo zalezy mi na tym by trafic w dobre rece gdyz nie chce miec popalonych wloskow pozdrawiam
Malwina878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 09:22   #2
megiczajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Gdzie na dekoloryzację w Puławach?

Cytat:
Napisane przez Malwina878 Pokaż wiadomość
Witam,

nie znalazlam nigdzie takiego watku wiec zakladam:

chciałabym zrobic sobie dekoloryzacje w Pulawach i nie mam zielonego pojecia do jakiego fryzjera sie udac...bardzo prosze wizażanki z Puław pomóżcie dodan ze choci mi o scagniecie czarnego koloru z włosów i bardzo zalezy mi na tym by trafic w dobre rece gdyz nie chce miec popalonych wloskow pozdrawiam
Cześć ja jestem z Puław i jestem wierna swojej fryzjerce Ani Gałęzowskiej która ma zakład na Olszewskiego 10, nr tel:0818882079, wiesz że dekoloryzacja wpływa fatalnie na włosy? Ale jam mus to nie ma wyjścia. Ja robię sobie jasne pasemka, a z czarnych włosów pewnie od razu się nie uda na jasny, na początku będziesz miała rudy jak moja koleżanka, biedna męczyła się trochę, ale teraz ma jasne i jest zadowolona. Trzeba wytrwałości. A jaki masz naturalny kolor włosów? Pozdrawiam, Gośka jestem
megiczajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 10:07   #3
Malwina878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Gdzie na dekoloryzację w Puławach?

Dziekuje bardzo za szybko odpowiedz

Niestety wiem, ze dekoloryzacja niszczy wlosy ale nie mam wyscia bo pasemek nie lubie a chodzic z odrostami bland nie chce:P wczoraj dostalam namiary na salon Margo na ul Pilsudzkiego a konkretnie na P. Gosie... moze ja znaasz? kolezanka robila u niej dekolorek i wyszedl jej bardzo ladny rudy z tym ze ja rudego nie chce....... wiem ze odrazu blandu nie uzyskam ale moze chociaz jakis jasny brazik?
pozdrawiam

Ps. Milo mi Cie poznac, jestem Malwina
Malwina878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 11:05   #4
monkaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 16
Dot.: Gdzie na dekoloryzację w Puławach?

Malwina,
odradzam Ci szczerze dekoloryzację. Miałam robioną 5 miesięcy temu z ciemnego kasztanu, bo zachciało mi się wrócic do blondu. To, co przeszłam od tego czasu, ile pieniędzy wydałam na odzywki, farbowania u fryzjerów... horror. Teraz mam włosy za ramiona, 5 cm fajnych włosów, których świetnie trzyma sie kolor, a reszta tych po dekoloryzacji to sznurkowata tragedia. Nie trzyma się nich żadna farba, więc cokolwiek nałożę - po kilku myciach mam na głowie 2 kolory. 3 dni temu zafarbowałam na wymarzony rudy i .... boję sie umyć włosy Chodzę teraz do świetnej fryzjerki w salonie Jean Louis David, która ciagle wypomina mi ta dekoloryzację, trzeba było schodzić z koloru pasemkami
monkaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 16:31   #5
Malwina878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Gdzie na dekoloryzację w Puławach?

masz oczywiście rację Monkaby w tym co piszesz i na pewno wezmę to pod uwagę, ale tak naprawdę to wszystko zależy od włosa... nie wiem jeszcze czy zdecyduję sie na dekoloryzację ale na pewno przemyślę jeszcze pasemka... powiedz mi ile lat farbowałaś na ciemny kolor i jakimi farbami? tzn chodzi mi o to czy farbowalas u fryzjera czy farbami kupionymi w drogerii?
Malwina878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 23:03   #6
megiczajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Gdzie na dekoloryzację w Puławach?

Cytat:
Napisane przez monkaby Pokaż wiadomość
Malwina,
odradzam Ci szczerze dekoloryzację. Miałam robioną 5 miesięcy temu z ciemnego kasztanu, bo zachciało mi się wrócic do blondu. To, co przeszłam od tego czasu, ile pieniędzy wydałam na odzywki, farbowania u fryzjerów... horror. Teraz mam włosy za ramiona, 5 cm fajnych włosów, których świetnie trzyma sie kolor, a reszta tych po dekoloryzacji to sznurkowata tragedia. Nie trzyma się nich żadna farba, więc cokolwiek nałożę - po kilku myciach mam na głowie 2 kolory. 3 dni temu zafarbowałam na wymarzony rudy i .... boję sie umyć włosy Chodzę teraz do świetnej fryzjerki w salonie Jean Louis David, która ciagle wypomina mi ta dekoloryzację, trzeba było schodzić z koloru pasemkami
święta racja, moja koleżanka też bardzo ciężko to zniosła a jej włosy jeszcze bardziej, też bym Ci odradzała, lepiej delikatne pasemka blond i pomału schodzić z koloru. Włosy są po tym zabiegu zniszczone niekiedy do takiego stopnia, że trzeba ścinać, zastanów się dobrze.
megiczajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.