fryzjer - ŁÓDŹ - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-22, 14:45   #91
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Dziewczyny, mam włosy średniej długości, kilka dni temu byłam na podcięciu i mocniejszym wycieniowaniu w salonie FRESH LOOK na ul. Rojnej 41 paw. 10 i nikomu nie polecam, miało być tylko podcięcie, a mam kompletnie inną fryzurę i spieprzoną dogłębnie grzywkę, bo fryzjerka "nie pamiętała jak było wcześniej" -.-"""""
Chcę iść to jakos poprawić, obciąć na boba najlepiej, zastanawiam się nad salonej J. Olejniczaka, tylko fundusze mam skromne po tej wizycie. Jak myślicie, ile to będzie kosztowało: ze średnich na boba?
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 15:13   #92
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam włosy średniej długości, kilka dni temu byłam na podcięciu i mocniejszym wycieniowaniu w salonie FRESH LOOK na ul. Rojnej 41 paw. 10 i nikomu nie polecam, miało być tylko podcięcie, a mam kompletnie inną fryzurę i spieprzoną dogłębnie grzywkę, bo fryzjerka "nie pamiętała jak było wcześniej" -.-"""""
Chcę iść to jakos poprawić, obciąć na boba najlepiej, zastanawiam się nad salonej J. Olejniczaka, tylko fundusze mam skromne po tej wizycie. Jak myślicie, ile to będzie kosztowało: ze średnich na boba?
obstawiam ok.80 zł, ale może zadzwoń tam i zapytaj?
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 16:03   #93
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Pomocy, szukam fryzjera na terenie łodzi/zgierza który potrafiłby mnie obciąc podobnie jak na zdjęciu. Ogólnie krótki mocno wycienowany tył i dłuższy lekko wycieniowany przód.
Byłam już z u wielu fryzjerów ale zawsze kończy się to jedynie niewielkim skróceniem włosów i po ok 2 tygodniach nawet nie widac że byłam u fryzjera.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg short emo haircut 2009.jpg (29,6 KB, 60 załadowań)
korin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 22:17   #94
aaaneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Dla mnie wizyta u fryzjera zawsze kojarzyla sie ze zlem ostatecznym.
Po "super relaxacyjnej" wizycie wychodziłam zawiedziona i rozczarowana.
Kiedyś po prostu wkurzyłam sie na moją Panią Anie i odwiedziłam polecaną mi od dawna Panią Grażynkę z Manhattanu. Pierwsze spotkanie zrobiło na mnie dziwne wrażenie. Kobieta wiekowa (hmmm... 48...) ruda i zdziwna mina przywitała mnie u progu salonu. Przyznam, że niechętnie do niej usiadłam, ale cóż... nie ocenia się książki po okładce.
Chciałam poprostu wkońcu dobrze się czuć z tym co mi urosło na głowie.
Z moich na siłę rozjaśnianych włosów Pani Grażynka zrobiła istne cudeńko. Zrobiła fryzurkę a'la Rhianna, której zawsze się obawiałam, aczkolwiek zawsze pragnęłam. Przekonała mnie do zupełnie innej fryzurki, czym zmieniła moje podejście do wizyt u fryzjera
Farba do włosów nie tylko je zabarwia lecz również odżywia.
W salonie moge kupić kosmetyki ułatwiające ogarnięcie moich włosów w domu.
Niestety Pani Grażynka zmieniła salon, w którym pracuje i jestem zmuszona pokonywać więcej kilometrów, ale warto!
Teraz pracuje na Zielonej przy Żeromskiego w salonie Farouk.
Z czystym sumieniem polecam.
Za miesiąc czesze mnie do ślubu. Próbny kok zachwycił mnie ))
aaaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 18:41   #95
zuckerwatte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 73
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

A czy możecie polecić dobry salon fryzjerski, gdzie pomogliby także w dobraniu odpowiedniej fryzury?
zuckerwatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 23:10   #96
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez aaaneczka Pokaż wiadomość
Dla mnie wizyta u fryzjera zawsze kojarzyla sie ze zlem ostatecznym.
Po "super relaxacyjnej" wizycie wychodziłam zawiedziona i rozczarowana.
Kiedyś po prostu wkurzyłam sie na moją Panią Anie i odwiedziłam polecaną mi od dawna Panią Grażynkę z Manhattanu. Pierwsze spotkanie zrobiło na mnie dziwne wrażenie. Kobieta wiekowa (hmmm... 48...) ruda i zdziwna mina przywitała mnie u progu salonu. Przyznam, że niechętnie do niej usiadłam, ale cóż... nie ocenia się książki po okładce.
Chciałam poprostu wkońcu dobrze się czuć z tym co mi urosło na głowie.
Z moich na siłę rozjaśnianych włosów Pani Grażynka zrobiła istne cudeńko. Zrobiła fryzurkę a'la Rhianna, której zawsze się obawiałam, aczkolwiek zawsze pragnęłam. Przekonała mnie do zupełnie innej fryzurki, czym zmieniła moje podejście do wizyt u fryzjera
Farba do włosów nie tylko je zabarwia lecz również odżywia.
W salonie moge kupić kosmetyki ułatwiające ogarnięcie moich włosów w domu.
Niestety Pani Grażynka zmieniła salon, w którym pracuje i jestem zmuszona pokonywać więcej kilometrów, ale warto!
Teraz pracuje na Zielonej przy Żeromskiego w salonie Farouk.
Z czystym sumieniem polecam.
Za miesiąc czesze mnie do ślubu. Próbny kok zachwycił mnie ))
No to musi kobitka cuda robić skoro z krótkich ( bo takie właśnie nosi R.) wykręci koka
__________________
no to wróciłam
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 19:08   #97
aaaneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Smile Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

No tak... chaotyczne wyznanie z mojej strony do Grażynki chodzę trzeci rok. Włoski w tym czasie nieco podrosły Koniecznie muszę zrobić zdjęcie i wkleić (a co tam, pochwalę się )
aaaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 19:48   #98
annao66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

A czy któraś z Was była lub słyszała coś o studiu Image na Mochnackiego? Mają fajną stronkę - piszą, że najpierw stylista przeprowadza "wywiad", a potem doradza kolor, fryzurę... kurczę, szukam czegoś takiego, ale czy warto tam uderzyć? Ceny są dość wygórowane. Co sądzicie?? Pozdrawiam!
annao66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 20:19   #99
aaaneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Wydaje sie, ze w kazdym salonie fryzjerskim powinien byc przeprowadzony tak zwany wywiad fryzjerski na temat oczekiwan klientki a tu prosze... trzeba wchodzic na forum, szukac i pytac. smutne...
aaaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 12:30   #100
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

aaaneczko czy w salon o którym wspominasz naprawdę jest salonem marki Farouk? Ciekawa jestem kto ich szkoli, nie słyszałam, że takowy salon w naszym "miasteczku" jest. Moja Mama bardzo sobie chwali kosmetyki F. może bym ją tam umówiła.
__________________
no to wróciłam
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 16:08   #101
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Może polecicie jakiegoś dobrego fryzjera na Widzewie? (takiego który doradzi fryzurę do typu urody etc) ??? Do tej pory chodziłam do różnych 2 razy w tesco na widzewie (nie polecam), na Elsnera, na Bartoka i na Koplowicza
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 17:19   #102
kasienka232
Raczkowanie
 
Avatar kasienka232
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 59
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Ja chodzilam do Sylwi na widzewie. Jesli chodzi o ciecie to wporzadku, jesli o farbowanie to srednio. Ceny bardzo przystepne. Za farbowanie odrostow, ciecie i modelowanie zaplacilam 70zl. Pare razy bylam u Mirki tez na elsnera bardzo fajnie scina i slucha klienta. a byl ktos moze w salonie oasis na bartoka? mam sredniej dlugosci wlosy w farbowanym kolorze platynowego blondu chce wrocic do swojego naturalnego koloru sredniego blondu. czy ktos moze polecic mi dobrego fryzjera? cena tak do 250 zl
__________________
Kosmetyki-Listopad
kasienka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 11:38   #103
Gosia197
Zakorzenienie
 
Avatar Gosia197
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 12 901
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Dziewczyny, czy któras zna Bella Studio z u. Narutowicza 37 w Łodzi?
Będę wdzięczna
Gosia197 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 18:05   #104
aaaneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
aaaneczko czy w salon o którym wspominasz naprawdę jest salonem marki Farouk? Ciekawa jestem kto ich szkoli, nie słyszałam, że takowy salon w naszym "miasteczku" jest. Moja Mama bardzo sobie chwali kosmetyki F. może bym ją tam umówiła.
kasiaoli2001, Tak przynajmniej się nazywa ten salon "Studio Farouk". Wygląda na to, że firmowe. Malutkie bo malutkie, ale jest przytulnie. Kosmetyki marki biosilk i CHI są w sprzedaży, więc też tym się sugeruje.
aaaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 19:05   #105
magdakaczmarek
Raczkowanie
 
Avatar magdakaczmarek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 108
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

cześć dziewczyny, jestem nowa na forum,
chciałam Was zapytać czy może któraś była w salonie camille albane w manufakturze i orientuje się mniej więcej w cenach koloryzacji w tym salonie ?
magdakaczmarek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 15:50   #106
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Dziewczyny słyszałam, że jest jakiś fajny fryzjer/ka (?) gdzieś przy "Białym Kościele" na Rzgowskiej. Kojarzycie coś?
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 18:21   #107
aaaneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Smile Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez magdakaczmarek Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, jestem nowa na forum,
chciałam Was zapytać czy może któraś była w salonie camille albane w manufakturze i orientuje się mniej więcej w cenach koloryzacji w tym salonie ?
Znam fryzjera tam pracującego (przynajmniej pracował do lutego, kiedy ostatni raz go widziałam?)
Ma na imię Łukasz (jeśli ktoś tam był, to skojaży chłopaka z irokezem).
Z rozmowy z Łukaszem wynikało, że cholernie drogo w tym camille (czesanie moich włosów za brodę koszt ok150zl!) więc nie raczyłam skorzystać. Być może efekt wart ceny, ale dla mnie zbyt wysoka
Pozdrawiam

Edytowane przez aaaneczka
Czas edycji: 2009-09-05 o 18:22 Powód: błąd styl.
aaaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 20:14   #108
magdakaczmarek
Raczkowanie
 
Avatar magdakaczmarek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 108
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

aaaneczka,
Skoro to jest Twój kolega nie mogłabyś zapytać się o ceny i napisać mi na piriv ?
magdakaczmarek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 07:30   #109
magdakaczmarek
Raczkowanie
 
Avatar magdakaczmarek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 108
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Dziewczyny była któraś z Was w salonie "image" na mochnackiego ?
Albo w Robertino ?
magdakaczmarek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 10:08   #110
Milord4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Ja od kilku lat chodzę do Sebastiana. Najpierw jak pracował a Laufrze, potem na Łącznej, a teraz nareszcie otworzył własny salon na Piotrkowskiej. To co on robi z włosami mnie "powala". Super strzyżenia i farbowania bez niszczenia włosów. Pełen profesjonalizm. Potrafi dobrać odpowiednią fryzurę do klienta. Wszyscy moi znajomi, którzy do niego chodzą są zadowoleni. Ostatnio byłam u niego w sobotę i akurat trafiłam jak robił Pannie młodej przepiękne upięcie. Ceny ma przystępne i dobre kosmetyki do pielęgnacji włosów.
Milord4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 13:19   #111
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez Milord4 Pokaż wiadomość
Ja od kilku lat chodzę do Sebastiana. Najpierw jak pracował a Laufrze, potem na Łącznej, a teraz nareszcie otworzył własny salon na Piotrkowskiej. To co on robi z włosami mnie "powala". Super strzyżenia i farbowania bez niszczenia włosów. Pełen profesjonalizm. Potrafi dobrać odpowiednią fryzurę do klienta. Wszyscy moi znajomi, którzy do niego chodzą są zadowoleni. Ostatnio byłam u niego w sobotę i akurat trafiłam jak robił Pannie młodej przepiękne upięcie. Ceny ma przystępne i dobre kosmetyki do pielęgnacji włosów.

a gdzie mieści się ten salon ??????
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 14:49   #112
magdakaczmarek
Raczkowanie
 
Avatar magdakaczmarek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 108
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

mirold,
na piotrkowskiej ile ma zakład, wiesz może ile kosztuje u niego farbowanie,
dokładniej chodzi mi o blond.
magdakaczmarek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 09:02   #113
Milord4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
a gdzie mieści się ten salon ??????

Piotrkowska 35 Salon nazywa się Pracownia Fryzjerska Wo&Man tel. 790757574

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez magdakaczmarek Pokaż wiadomość
mirold,
na piotrkowskiej ile ma zakład, wiesz może ile kosztuje u niego farbowanie,
dokładniej chodzi mi o blond.
Nie pamiętam cen ale wyżej podałam adres i telefon. Jak zdecydujesz się na jego zabieg to daj znać.
Milord4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:18   #114
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez kasienka232 Pokaż wiadomość
Ja chodzilam do Sylwi na widzewie. Jesli chodzi o ciecie to wporzadku, jesli o farbowanie to srednio. Ceny bardzo przystepne. Za farbowanie odrostow, ciecie i modelowanie zaplacilam 70zl. Pare razy bylam u Mirki tez na elsnera bardzo fajnie scina i slucha klienta. a byl ktos moze w salonie oasis na bartoka? mam sredniej dlugosci wlosy w farbowanym kolorze platynowego blondu chce wrocic do swojego naturalnego koloru sredniego blondu. czy ktos moze polecic mi dobrego fryzjera? cena tak do 250 zl
Osobiście nie byłam w salonie Oasis, ale koleżanka mojej siostry tak i nie była zadowolona, włosy podobno wyglądały tak jakby sama sobie ścięła, kolor nierównomierny i włosy też musiała potem poprawiać u innego fryzjera. Za wizytę zapłaciła coś ponad 200zł, a wydawać czy się mogło, że taki elegancki salon to będzie wszystko pięknie....
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 10:26   #115
aaaneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez magdakaczmarek Pokaż wiadomość
aaaneczka,
Skoro to jest Twój kolega nie mogłabyś zapytać się o ceny i napisać mi na piriv ?
Jak juz napisalam wczesniej nie mam z nim kontaktu od stycznia (wtedy to ostatni raz widzialam sie z nim w szkole). Łukasz ożenił się z jakąs Krakowianką i z tego co kojażę to miał się przenieśc do Krakowa.
Nie wiem jak jest teraz i gdzie jest Łukasz, ale jedyne co przychodzi mi do głowy to wycieczka do salonu i zapytanie o niego.
Przykro mi, że nie pomogłam
aaaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 15:39   #116
magdakaczmarek
Raczkowanie
 
Avatar magdakaczmarek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 108
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Już dzwoniłam do tego salonu i pytałam, z tego co mi powiedzieli to koloryzacja długich włosów to ok 250 zł
magdakaczmarek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 20:18   #117
aaaneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

troche dużo... Ja zapłaciłam wczoraj za farbowanie na jednolity kolor 140zl w farouk studio i jestem zadowolona.
aaaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 11:36   #118
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

ja bylam ostatnio w tesco na widzewie i na poczatku bylam przerazona... niestety nie mialam czasu dluzej zwlekac... wyszlam usmiechnieta od ucha do ucha... obcinala mnie dziewczyna w ciemnych, ktorkich wloskach... sympatyczna

fryzura swietnie sie nosi i dobrze uklada, nie musze z nia za duzo robic... znajomi twierdza ze super, a sciecie 40 zeta wiec chyba nie bylo zle
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 20:22   #119
aaaneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
aaaneczko czy w salon o którym wspominasz naprawdę jest salonem marki Farouk? Ciekawa jestem kto ich szkoli, nie słyszałam, że takowy salon w naszym "miasteczku" jest. Moja Mama bardzo sobie chwali kosmetyki F. może bym ją tam umówiła.
Pytałam o tego szkoleniowca. Nazywa się Zarychta, ale nie pamiętam imienia
aaaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 12:52   #120
margotber
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 133
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Witam, chodziłam do Camille Albane przez 3 lata, do pani Beaty. Fryzjerka świetna, atmosfera również, ale niestety ceny wysokie. Bardzo się to odczuwa im ma się dłuższe wosy. Na włosach do łopatek, koloryzacja na jeden kolor i nadanie fasony fryzurze w czerwcu 2009 zapłaciłam ok. 360 zł.
To skłoniło mnie do poszukania innego salonu, ale z takimi samymi farbami i dobrą fryzjerską ręką. Znalazłam salon UNIQE na 6 Sierpnia. Pracują na farbach L'oreal, trafiłam na fryzjerkę Sylwię - bardzo fajna dziewczyna. Cena 250 zł - jeden kolor i nadanie kształtu fryzurze. Polecam.
Choć CA - jest świetny, ale za miejsce się płaci.

Pozdrawiam. Gosia
margotber jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.