fryzjer - ŁÓDŹ - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-23, 13:46   #121
magdakaczmarek
Raczkowanie
 
Avatar magdakaczmarek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 108
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez margotber Pokaż wiadomość
Witam, chodziłam do Camille Albane przez 3 lata, do pani Beaty. Fryzjerka świetna, atmosfera również, ale niestety ceny wysokie. Bardzo się to odczuwa im ma się dłuższe wosy. Na włosach do łopatek, koloryzacja na jeden kolor i nadanie fasony fryzurze w czerwcu 2009 zapłaciłam ok. 360 zł.
To skłoniło mnie do poszukania innego salonu, ale z takimi samymi farbami i dobrą fryzjerską ręką. Znalazłam salon UNIQE na 6 Sierpnia. Pracują na farbach L'oreal, trafiłam na fryzjerkę Sylwię - bardzo fajna dziewczyna. Cena 250 zł - jeden kolor i nadanie kształtu fryzurze. Polecam.
Choć CA - jest świetny, ale za miejsce się płaci.

Pozdrawiam. Gosia


mówisz o CA w łodzi ?
magdakaczmarek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 21:24   #122
margotber
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 133
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Tak w Łodzi!!! A czemu pytasz?
Pozdrawiam.
Gosia
margotber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 12:50   #123
magdakaczmarek
Raczkowanie
 
Avatar magdakaczmarek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 108
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Bo jestem z Łodzi i chciałam w tym salonie zrobić sobie blond (z jasnych braz) i jak napisalam do nich maila zeby zapytac o cene na wlosach dlugich takiej koloryzacji to odpowiedzieli mi ze okolo 250 zł razem ze strzyzeniem i podstawową pielęgnacją.
magdakaczmarek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 17:31   #124
margotber
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 133
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Napisałam o moich doświadczeniach i cenach jakie tam płaciłam. Naprawdę jest to drogi salon, ale można być zadowolnym po ich działaniu na włosach. Jednak jeśli mogę mieć równie piękny kolor i świetnie ścięte włosy, a także zapłacić trochę mniej. Wybieram innego fryzjera.
Choć miłe jest,to jak jest tam traktowany klient.
Pozdrawiam cieplutko i życzę dobrych, fryzjerskich doświadczeń.
Gosia

Edytowane przez margotber
Czas edycji: 2009-09-25 o 15:34
margotber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 20:21   #125
martady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

hej, może wiecie ile kosztuje koloryzacja+strzyżenie w Le Grand? włosy za linię brody.
martady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 20:36   #126
ag9
Zadomowienie
 
Avatar ag9
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 833
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

szukam fryzjera w Łodzi który potrafi zrobić trwała i nie zniszczyć przy tym włosów
proszę o radę do kogo się udac
ag9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 21:24   #127
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Każda trwała w jakimś stopniu zniszczy włosy. Ja dwa razy robiłam, ale efekt bez kosmetyków, które sobie zafundowałam po trwałej nie byłby taki dobry - tak więc w tej chwili chyba mogłabym zrobić trwałą wszędzie, bo wiem co i jak i czego pilnować, ale musowo lecę przed trwałą po maskę kadusa do włosów po ondulacji (słoik kosztuje koło 55 zł, ale jest BARDZO wydajna i dużo bardziej się opłaca niż sklepowe maski, które sobie można włożyć do nosa bo nic z włosami nie robią.) i po krem framesi do układania loków - do tego mam jeszcze jeden krem z Izraela do nakładania na suche włosy - i wszystko razem daje zabójczy efekt zdrowych loków

Chociaż tak właściwie włosy są już ładne i niewysuszone po masce, reszta to dodatki.


Ja Ci przede wszystkim życzę powodzenia z szukaniem salonu gdzie zgodzą się zrobić Ci trwałą - mi w 3 czy 4 salonach odmówili , tylko że pytałam tak na zasadzie "a jestem obok to wpadnę i się zapytam czy by to zrobili na moich włosach". Jak już gdzieś poszłam świadomie - to fryzjerka po pogadance (bardzo rzeczowej odnośnie tego co może wyjść) zrobiła mi trwałą.

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Aha, każdy mnie ostrzegał, że spalę sobie włosy, że wysuszę, że będą wychodzić. A taka figa, z maską nie widać wcale wysuszenia, wychodzą nie bardziej niż po jakiejkolwiek koloryzacji, ogólnie nie wiem czemu wszyscy aż tak tym straszą, chyba przez to, że to bardzo niepewny zabieg i jak komuś na połowie włosów nie złapie to się może z lekka wściec
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-25, 21:12   #128
ag9
Zadomowienie
 
Avatar ag9
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 833
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

ja mam grube i mocne włosy, więć nie obawiam się aż tak że mi się zniszczą bardzo
farbuje co kilka miesięcy i po koloryzacji ich kondycja (przynajmniej wizualnie) nie pogarsza się.

boję się tylko tego, że fryzjer zrobi mi siano albo zbyt mocny/zbyt słaby skręt.

i co z tymi odrostami? czy jest taka trwała, która np stopniowo by się wypłukiwała? tak jak kolor... czy jak już zrobię to zejdzie dopiero jak zetnę?
mam włosy do ramion i raczej nie będę miała co ściąć potem....

aha, gdzie się kupuje tą maskę Kadusa?
ag9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 21:34   #129
magdakaczmarek
Raczkowanie
 
Avatar magdakaczmarek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 108
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Znacie jakiegoś fryzjera z Łodzi, który zrobiłby mi ładny cieply blond z refleksami nie niszcząc przy tym aż tak bardzo włosów i taki który wie co to znaczy 1cm przy podcinaniu końcówek.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Albo może ktoś był w GABRIELU na kościuszki i wie jak tam farbują i jakie są ceny ?
magdakaczmarek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 22:04   #130
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez ag9 Pokaż wiadomość
ja mam grube i mocne włosy, więć nie obawiam się aż tak że mi się zniszczą bardzo
farbuje co kilka miesięcy i po koloryzacji ich kondycja (przynajmniej wizualnie) nie pogarsza się.

boję się tylko tego, że fryzjer zrobi mi siano albo zbyt mocny/zbyt słaby skręt.

i co z tymi odrostami? czy jest taka trwała, która np stopniowo by się wypłukiwała? tak jak kolor... czy jak już zrobię to zejdzie dopiero jak zetnę?
mam włosy do ramion i raczej nie będę miała co ściąć potem....

aha, gdzie się kupuje tą maskę Kadusa?
maski i kremy kupuję w sklepie fryzjerskim na narutowicza, są dwa, to w tym bliżej pietryny. Tam jest obok cerkiew. Ogólnie jak ekspedientce powiedziałam co będę miała na głowie to mi poleciła te dwa produkty i IDEALNIE się sprawdziły. Czasem jeszcze kupuję taką szklaną jakby ampułkę z niebieskim płynem, bardzo śmierdzącym alkoholem - daje piękny efekt błyszczenia i takiego przelewania się włosów przez palce (jak u japonek), ale to zbędny bajer i kupuje to raz na jakiś czas jak mam taką zachciewajkę.

Ja mam grube, mocne, sztywne włosy. A i tak od każdego słyszałam, że oni mi trwałej na włosach nie zrobią

Po podcięciu końcówek od razu po trwałej i później odpowiednim zadbaniu kosmetykami dla włosów po trwałej - siana nawet nie powinnaś zauważyć

ja nie wiem jak to jest z odrastaniem - bo się okazało, że moje włosy same są lekko falowane i po prostu trwała z miesiąca na miesiąc robi się coraz słabsza, nie widać u mnie odrostu. A jak dodatkowo je podetne trochę - to loczki są jak dopiero co zrobione Niestety przy mojej tendencji do falowania się włosów nie umiem określić czy trwała tylko odrasta czy też osłabia się z czasem.

Ogólnie zestaw do włosów po trwałej wygląda u mnie tak: wspomniana maska, krem podkreślający loki, pianka podnosząca włosy i zwiększająca objętość (belli, odbija włosy od skóry głowy jak już trwała tego nie robi, a mi włosy strasznie oklapują na czubku głowy i smętnie to wygląda) i - najważniejsze - suszarka z dyfuzorem. Ogólnie na codzień zostawiam włosy żeby same schły - ale na jakieś wyjścia - musi być suszarką z dyfuzorem zrobione - i jest efekt burzy loków No i grzebień z paroma szeroko rozstawionymi zębami. Chociaż z niego korzystałam na początku, teraz rozczesuję włosy przed myciem normalnie szczotką, po myciu i nałożeniu maski i tak są jak po rozczesaniu i wtedy już tylko je ugniatam z kremami i nie czeszę aż do następnego mycia. A jak się potargają to rozczesuję mokrymi palcami.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 22:34   #131
ag9
Zadomowienie
 
Avatar ag9
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 833
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

dzięki!
chyba się odważę
teraz tylko znaleźć DOBREGO fryzjera...


aha i jak się kształtują ceny w ogóle?
ag9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-26, 19:36   #132
aaaneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Przerzucając się na "zapuszczanie" włosów przechodziłam fatalny etap - ten, w którym to włosów nie można jeszcze spiąć w "kucyk" a i rozpuszczone wyglądają fatalnie bo są dosyć grube i okropnie proste. Mój maż twierdził, że wyglądam jakbym je miała mokre i ciągle mówił, abym coś z nimi zrobiła. Kurcze! Łatwo się mówi!
Już w godzinę po wymodelowaniu klapały płasko na głowę
Wpadłam na genialny pomysł trwałej ondulacji. Nie żebym chciała wyglądać a'la lata 80 bądź modna w 90 latach mokra włoszka. Chciałam by wymodelowane utrzymywały swój kształt.
Udało się.Pierwszą trwałą robiłam jakąś ziołową. Nie powiem, żeby te włosy były jakoś szczególnie zniszczone. Fryzura utrzymywała się do kolejnego mycia (jakieś 2-3dni).
Na kolejny zabieg fryzjerka namówiła mnie, by zapłacić troche więcej (110zl) i zrobić lepszymi kosmetykami CHI Farouka. Niby oparte na jedwabiu itp itd. Spróbowałam i jestem więcej niż zadowolona, bo włosy nawet się nie przesuszyły tak, jak stało się to poprzednim razem na ziołowej.
Nie mam czasu by poświęcać im wiecej uwagi więc wole zainwestować w lepsze produkty chemiczne, niż produkty do pielęgnacji w celu ratowania skótków nieudanych eksperymentów. Nie warto.
Trwałą robiłam w studiu farouk na zielonej
aaaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 11:20   #133
ag9
Zadomowienie
 
Avatar ag9
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 833
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Dzięki za podpowiedź!
aaneczka mam prosbę czy mogłabyś mi na PW wysłać zdjęcie swoich włosów ? Chodzi mi o to jaki skręt wyszedł.. Byłabym bardzo wdzięczna.
ag9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 18:18   #134
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez magdakaczmarek Pokaż wiadomość
Znacie jakiegoś fryzjera z Łodzi, który zrobiłby mi ładny cieply blond z refleksami nie niszcząc przy tym aż tak bardzo włosów i taki który wie co to znaczy 1cm przy podcinaniu końcówek.


---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Ja natomiast polecę jeszcze niewspomnianego w tym wątku pana Sławka ze Studia Dream na liściastej. Jeśli zapuszczasz włosy, to tym bardziej, bo jedyny fryzjer, który umożliwia mi zapuszczanie włosów przy regularnych wizytach Robiłam u niego delikatny balejaż i też byłam zadowolona z efektu, włosów nie zniszczył mi wcale, bo farbował mnie bardzo niskim stężeniem (za to siedziałam tam chyba kilka godzin).
Polecam, tylko kolejka jest zniechęcająca, bo na wizytę trzeba czekać około dwóch tygodni, ale wg mnie warto.
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 11:55   #135
Milord4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Hej ja jak zawsze byłam w salonie u Sebastiana na Piotrkowskiej i zmienił mi fryzurę na boba, do tego zrobił ładny kolor blond....Dodam jeszcze tylko że to była sobota i szłam na wesele, Sebastian jak zawsze zrobił mi fajną fryzurę a makijaż był cudowny....
Polecam
Milord4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 19:05   #136
annao66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Witam, ja po wielkim wahaniu poszłam do salonu Jarek na Sienkiewicza. Pan Jarosław to dość duży oryginał, ceny kosmiczne, ale nie żałuję - raz kiedyś można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. Za balejaż (2 kolory), cięcie i ułożenie zapłaciłam 290 zł - mam bardzo gęste włosy. Kolorek wyszedł chłodny - jak chciałam, a fryzurka ujęła mi kilka lat i fajnie się układa... Mimo to wciąż poszukuję Pani Moniki, która pracowała w Cameleonie na Tatrzańskiej. Pozdrawiam
annao66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 17:18   #137
falka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

witajcie jako ze nie znam salonów w Łodzi prosze pomóżcie
szukam dobrego fryzjera z fantazja który dobierze mi idealnie fryzure-moze cos zaproponuje chodzi mi o dobrze zrobionia asymetrie na srednich włosach (z jednej długa grzywka do ok ramienia z drugiej krótsze do połowy szyi)ze zrobieniem pasemek w jakims kolorku. i nie za jakas astronomiczna cene-max 200zł

słyszałam ze na ul 6 sierpnia jest jakis dobry salon gdzie jakas p.Sylwia dobrze tnie kolezanka mi mowila.. ale nie wiem dokładnie jak sie ten salon nazywa

pomóżcie
falka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 14:45   #138
Caps
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Studio Fryzur Glamour Professionnel na Lipowej róg Zielonej
pracuje tam ekipa ze Studia Glamour z Kopernika(które się zamknęło)
i Maciej też (nie mylić z Maciejem z Ricci)
Zmieniło się to ,ze pracują teraz na Loreal u
nowy lokal całkiem przyjemny i atmosfera lepsza niż na Kopernika
polecam
Caps jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 22:39   #139
taisa26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

kilkakrotnie przejezdzam kilinskiego widuje salon luisse. odważyłam sie wejść i zabrałam wizytowke pana łukasza. salon wygląda zachęcająco, ale chcialam sie wybrac na balejaż. ktoś był i jest w stanie mi polecić???
taisa26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 23:09   #140
andzia 24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

taisa ja bylam u łukasza. na koloryzacji ale nie balejagu . na całym kolorze z refleksami i strzyżeniu. akurat załapałam sie na loreal bo teraz łukasz na tym pracuje.. jestem mega zadowolona i z koloru i strzyzenia.. mysle teraz o przedłuzaniu włosów.. dosyc fajnie mi łukasz opisał metodę przedłuzania.. polecam mozesz sie wybrac. dziekuje za polecenie mi tego salonu przez wizażanki...
andzia 24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 20:00   #141
aaaneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Talking Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

CAPS... hmmmm... brzmisz troche jak hmmmm... AUTOREKLAMA :p Tylko, że to salon, który mieścił się wcześniej na Zielonej naprzeciw Placu Barlickiego. Chyba, że sam tam pracujesz i wiesz lepiej
aaaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 13:32   #142
Caps
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez aaaneczka Pokaż wiadomość
CAPS... hmmmm... brzmisz troche jak hmmmm... AUTOREKLAMA :p Tylko, że to salon, który mieścił się wcześniej na Zielonej naprzeciw Placu Barlickiego. Chyba, że sam tam pracujesz i wiesz lepiej
Może i się mieścił tam jakiś salon,ale nie rozumiem co to ma do rzeczy? ten jest nowy(od 1-go sierpnia)
i pracują tam również fryzjerzy z Glamour(Kopernika)...ten salon również (pewnie nie przypadkowo ) nazywa się Glamour,ale mieści się na Lipowej...więc nie wiem czy można to nazwać tamtym salonem-ale pewnie wiesz lepiej jak to wygląda

aaaneczka -przy autoreklamie piszę się więcej szczegółów żeby nowy klient wiedział co i jak to wygląda (tak jak Twoje posty o Studio Farouk na Zielonej są bardzo czytelne) tu bardziej chodzi o informacje dla klientów(którzy nie mogą odnaleźć swoich fryzjerów) takich jak ja ...pa

Edytowane przez Caps
Czas edycji: 2009-10-16 o 13:52
Caps jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 11:11   #143
kilero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

czy ktoś może napisać ile kosztuje cięcie i kolor u polecanego tu łukasza
kilero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 20:09   #144
brazil133
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Z daleka:)
Wiadomości: 648
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Ja płaciłam za cięcie i farbowanie na jeden kolor 160złotych. Mam krótkie włosy. Długie kosztują więcej ale niestety nie pamietam dokładnej ceny.
brazil133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 04:22   #145
Dorotka...
Rozeznanie
 
Avatar Dorotka...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 822
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

cięcie długich włosów u Łukasza kosztuje 70-80 zł Takich za łopatkę już chyba 80 zł. Farbowanie nie mam pojęcia, ale wybieram się do niego znowu w listopadzie
__________________
filmomaniaczka i serialomaniaczka


"people don't get what they deserve, they just get what they get".
Dorotka... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 16:40   #146
Reja13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 853
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Ja polecam Pana Wiesława z Salonu Lokers na ulicy Zachodniej między Legionów, a Próchnika. Obcięcie długich włosów to koszt ok 80zł. Świetnie dopasuję fryzurkę, pełen profesjonalizm naprawdę polecam!
Reja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 13:16   #147
nata_ska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 59
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Hej ;-))) dziwczyny potrzebuje rady czy ktoras wie cos o salonie "gabriel" na lutomierskiej? badz o Panu Wiktorze? czekam na odpowiedz i obiecuje sie podzielic tez swoimi doswiadczeniami ))
nata_ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 15:53   #148
chrzescijanka
Zakorzenienie
 
Avatar chrzescijanka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 962
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

W przyszłym tygodniu po raz 2 wybieram się do Łukasza z salonu Luisse. Mam nadzieję, że tym razem będzie tak samo okey (a może nawet lepiej) jak za pierwszym razem.
chrzescijanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 14:50   #149
netefilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
GG do netefilka
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Ja byłam jakiś czas temu u Maćka z Ricci.
Zapłaciłam 150 zł za baleyage i podcięcie końcówek.

Zadowolona byłam bardzo.. przez pierwsze dwa dni.

Po pierwsze, chciałam pasemka, czyli jeden kolor, dostałam baleyage, o czym dowiedziałam się w trakcie farbowania.

Po drugie, chciałam nowej fryzury, ścięcia, nawet czegoś odważniejszego.
Poprosiłam o lekką grzywkę na bok, tj. jakieś jedno pasmo tylko. Niestety wyszła na całe czoło. Na moje "proszę ściąć tyle, ile potrzeba" (mam baaardzo cienkie i zniszczone na końcówkach włosy) ścięto mi 2cm. Ok, może tylko tyle się ich rozdwajało, ale mówiłam też, że może nieco krócej, że cieniowanie z tyłu poprawić (nie zostało to ruszone).

Farba po umyciu pierwszym(!) wydawała mi się taka prawie siwa, za jasna, a ja chciałam słoneczny blond. Ogólnie chciałam uniknąć żółtego, platynowego blondu jak u lalek barbie, i o tym powiedziałam, ale niestety nie udało się.

Może gdybym była bardziej stanowcza w sprawie zmiany fryzury, byłoby lepiej dlatego nie odradzam stanowczo, tylko radzę wcześniej dokładnie o wszystkim powiedzieć.

Minus za to, że jak zapytałam się o odżywki uskutecznione na mojej głowie (chodziło o konkretne marki) to usłyszałam tylko: "zawsze po farbowaniu nakładamy takie maseczki"

Mi chodziło o konkretne nazwy odżywek, bo miałam bardzo błyszczące włoski po wizycie. Niestety nie otrzymałam odp.

Polecam jeśli chodzi o układanie, modelowanie.
netefilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:49   #150
lagodigarda81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

witam.od 5-6lat chodze do Marcina do salonu gabriel na ul.zwirki,polecam bo ten facet wie co robi.o jego zdolnosci do tego co robi swiadczy ilosc klientek jaka go wiernie odwiedza,i terminy,tzreba miec szczescie by umowic sie z dnia na dzien.za kazdym razem jestem zadowolona ,lubie eksperymentowac wiec pokazujac jakas fryzure Marcin nie tnie slepo bo ja tak chce,wymysla i proponuje albo jesli uwaza ze jest dobra wiernie kopiuje ja na moja glowe.kiedys po trwalej jaka sobie zrobilam(spalone smierdzace wlosy)uratowal mi wlosy,sparwil ze swietnie sie ukladaly i moglam bez problemu czesac sie sama.odwiedzam go raz na miesiac,na dwa bo mam krotkie wlosy.ciencie bez modelowania kosztuje ok.55zł.z czystym sumieniem polecam.u innych fryzjerow nie bylam,bo gdy jestem zadowolona to nie lubie tego zmieniac

Edytowane przez lagodigarda81
Czas edycji: 2009-11-03 o 12:51
lagodigarda81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.