Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-23, 15:39   #1831
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

OMG... no to się wdzięcze z tą opaską - za 23 dziękuję.... fajnie dostać dekadę mniej

Rzabuś, to waśnie wynik zmiejszania - zawsze jakaś ziarnistość wyjdzie. Nic się nie zważyło- tylko troszkę starł się ten podkład z nosa i brody
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 16:28   #1832
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez Kornka Pokaż wiadomość
PS trzecie zdjęcie z lampą (oczywiście będzie sztuczne światło w sobotę ) , i przepraszam za słabą jakość zdjęć ale cyfrówka odmawia posłuszeństwa
Pięknie wyglądasz w takim makijażu!


Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
no więc tak:
-baza lumiere
-podkad egm CM-theoda+YG-shavonne
-puder lumiere-sand VV
-róż EDM pink ribbon
-cienie lumiere-emerald+midnight
Ale oko masz oryginalną urodę, dobrze Ci w mocnym makijażu, super


Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
aaaa i moja fryzura też baaardzo robocza

Edit. Jeszcze jedno zdjęcie wstawiłam zmiejszone w innym programie, może ta ziarnistość będzie mniejsza niż na pierwszym zdjęciu...
Mariola świetnie i noś opaskę nie tylko roboczo błagam!
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 18:24   #1833
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
trudno uwierzyc, ze to tylko dwa cienie

Cathy przywracasz mi nadzieje, ze niebieskosci kiedys odwzajemnia moja milosc

Anecko slicznie i dziewczeco

*Insane dla mnie mozesz wklejac codziennie
Dziekuje


mariola, pasuje Ci ta opaska wygladasz na max 27!
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 22:18   #1834
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Rzabba dziękuje-do tej techniki używam tylko zawsze i tylko 2 cieni
Violett dziekuję

Mariolu!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!oniemialam!!!!!!!!!!!!WSP ANIALE,MLODO WYGLADASZ!!!!!piękne oko i cala reszta wlącznie z roboczą fryzurą
__________________
Nie zgadzam się na kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć!!!!!!!!!
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 22:33   #1835
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
Rzabba dziękuje-do tej techniki używam tylko zawsze i tylko 2 cieni
Bardzo prosimy o jakieś krok po kroku, bo to aż niemożliwe jest
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 23:01   #1836
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Sylwia to wiadomo, że mistrzyni w ciemnych makijażach
Isano, Ty tak dziewczęco i delikatnie wyglądasz

A ja chciałam Wam pokazać podkład EDM Fairy Light Intensive na mnie. Ten podkład nie ma ani odrobiny żółci, która wydawała mi się niezbędna do mojej twarzy. Nałożyłam go i się zdziwiłam, że całkiem całkiem wygląda. A Wam jak się widzi?
Na poliki nałożyłam bronzer LaurEss Suny Kiss, no i potraktowałam całość kulkami Mythic, którye bardzo delikatnie rozświetliły.
Nie pytajcie co na oczach, bo oczywiście moje odsypki są nieopisane

aaaa i moja fryzura też baaardzo robocza

Edit. Jeszcze jedno zdjęcie wstawiłam zmiejszone w innym programie, może ta ziarnistość będzie mniejsza niż na pierwszym zdjęciu...

Ślicznie! świeżo dziewczęco i promiennie a jakie piękny bronzer
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 15:46   #1837
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Tak mnie naszło dzisiaj na spróbowanie "wizji" (choc prostszy makijaż ciężko sobie wyobrazić :rolleyesL )
Od razu przepraszam za przebarwienia na czole, ale jestem świeżo po farbowaniu henną i niestety niewiele z tym mogę zrobić, poza szorowaniem kwaskiem cytrynowym i acetonem nie dało się za bardzo zamaskować korektorem....

Podkład: Lumiere Cool Fair
Brązer: Pumpkin Pie + Lavender + Champagne
Oczy: czarna kredka Essence i Woodrooff (?) EDM
Usta: krem Nivea kiepsko to wygląda, jakby się zwazył... A powchodził w zmarszczki tylko
Korektor: Mint, Sunlight, Lavender
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez *Insane
Czas edycji: 2010-01-24 o 15:47
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 15:47   #1838
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

I reszta
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 16:17   #1839
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Isane, te ślady po hennie faktycznie mało ciekawie wyglądają....
Oczko fajne, ciut graficzne. Usta nie podobają mi się, chyba zamiast kremu lepiej wyglądałby jakiś błyszczyk. Ale poliki fajnie rozświetlone szampanem
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 16:22   #1840
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Ins, super mi się podobasz w kresce!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 16:38   #1841
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

A ja musze powiedziec, ze bardziej podobaly mi sie poprzednie wersje. Delikatniejsze, bardziej dziewczece
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 16:45   #1842
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Insane - nie wiem czy to źle dobrany podkład, czy taki był twój cel - ale jest zdecydowanie za jasny. Twarz się dość mocno odcina. No i mam wrażenie że za dużo tego proszku nałożyłaś - efekt jest teatralny moim zdaniem.
Co do oka - przy tak mocnej górze dół wydaje mi się łysy. No i faktycznie zamist kremu lepszy byłby błyszczyk.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Pokusiłabym się jeszcze o mocniejsze podkreślenie brwi.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 17:36   #1843
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Insane, powtórze sie, ale tez mam wrazenie ze masz za jasny podkład. Fajne oko i dobrze wyszło Rowniez obstawiam ze bezbarwny blyszczyk z drobinkami bylby tutaj COOL
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 18:13   #1844
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Insane mimo iż średnio mi się podoba takie wykonanie (bo wizja ok) to cieszę się, że spróbowałaś, bo idealnie da się wyłowić rzeczy do poprawy

Po pierwsze jestem kolejną osobą, która się czepi Twoich brwi. Czytałam Twój post w tym temacie, jednakże myślę, że wystarczyłoby wymieszać szary z rudym cieniem (edm nie miało kiedyś czegoś pod rudy do brwi właśnie?) i efekt byłby zdecydowanie lepszy. Masz bardzo ładny rysunek brwi, naprawdę szkoda tego nie podkreślać. Poza tym przy takim ciemnym makeupie brwi muszę być również well-defined To samo tyczy się 'łysej' dolnej powieki. Zauważ, że w większości makijaży kolorowych (tym bardziej smokey) jest coś położone na dół. W ten sposób makijaż oka ładniej się komponuje z resztą buzi i nie ma tego efektu 'ciężkiego oka' jak na Twoich zdjęciach. Ciemny cień na górnej powiece i nic na dole przytłacza nie tylko spojrzenie, ale przy Twojej delikatnej buźce także cała resztę.

Baaaardzo mi się za to podoba modelowanie brązerem, to moim zdaniem najbardziej dopracowany element tego makijażu. Pięknie Ale jedna uwaga- moim skromnym zdaniem, Twoja buzia jest stworzona do różu/róż+brązer. Potrzeba jej delikatnego rumieńca jak na poprzednich Twoich makijażach inaczej robi się bezbarwna i nie widać w pełni Twojej urody.

Co do ust- ja bym dała błyszczyk bezdrobinkowy, albo pomadkę typu 'wet lips' w kolorze pastelowego chłodnego różu. Nadal będzie zachowany nude look ust, a nie będzie efekty zlewania. To podobnie jak przy frenchu- jedni wybierają lakiery bardziej beżowe, inni- różowe, wszystko zależy od odcienia cery.

A czego się nie czepię- za jasnej twarzy. Faktycznie na zdjęciach widać pewien dysonans, ale zrzucam to na karb aparatu. 9/10 razy przy dobrze dobranym podkładzie twarz będzie się wydawała jaśniejsza na zdjęciu, bo jest bardziej wyeksponowana na światło- tu by się Domi mogła bardziej specjalistycznie wypowiedzieć.

Aha, i żeby nie było- ja jakiś super makijaży nie robię, za wyrocznię tym bardziej się nie uważam, więc jeżeli którakolwiek z moich uwag ma się nijak do rzeczywistości, bardzo proszę o 'wytknięcie'.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 19:19   #1845
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Insane
podkład jest zdecydowanie za jasny, ja wiem że fajnie jest być bladym i to podkreślać ale nic na siłę widzę różnicę z szyją
jest go zdecydowanie zbyt dużo, wygląda jak tynk
podkreśliłaś zmarszczki, których poprzednio nie widziałam
skoro farbujesz włosy, pomyśl też o odpowiednim kolorze dla brwi
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 20:00   #1846
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2010-01-24 o 20:05
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 20:06   #1847
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Zgadzam się z dziewczynami, spróbuj mniej podkładu, może się wydawać na początku że go nie widać, ale z doświadczenia wiem że np. 2 warstwy wyglądają o wiele lepiej niż dwa razy więcej, a Ty nie masz jakichś wielkich niedoskonałości
Widziałabym u Ciebie na policzkach np. Poppy albo kapkę Hibiscusa z Lumiere-ten już mocniejszy
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 06:16   #1848
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Isane, te ślady po hennie faktycznie mało ciekawie wyglądają....
Oczko fajne, ciut graficzne. Usta nie podobają mi się, chyba zamiast kremu lepiej wyglądałby jakiś błyszczyk. Ale poliki fajnie rozświetlone szampanem
Dziękuję
Ślady niestety zawsze są, schodzą po 2-3 dniach szorowania kwaskiem i acetonem dobrze, że jak mam włosy rozpuszczone to tego tak nie widać.
No i z błyszczykiem się oczywiście zgadzam - krem miał być roboczy, ale go nie zmazałam do zdjęć

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Ins, super mi się podobasz w kresce!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A ja musze powiedziec, ze bardziej podobaly mi sie poprzednie wersje. Delikatniejsze, bardziej dziewczece
Czasem mam ochotę na coś mniej delikatnego ale również dziękuję

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Insane - nie wiem czy to źle dobrany podkład, czy taki był twój cel - ale jest zdecydowanie za jasny. Twarz się dość mocno odcina. No i mam wrażenie że za dużo tego proszku nałożyłaś - efekt jest teatralny moim zdaniem.
Co do oka - przy tak mocnej górze dół wydaje mi się łysy. No i faktycznie zamist kremu lepszy byłby błyszczyk.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Pokusiłabym się jeszcze o mocniejsze podkreślenie brwi.
Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Insane, powtórze sie, ale tez mam wrazenie ze masz za jasny podkład. Fajne oko i dobrze wyszło Rowniez obstawiam ze bezbarwny blyszczyk z drobinkami bylby tutaj COOL
Podkład jest okej, ale sama idea makijażu z początku miała być inna. Na oku miał być jeszcze czerwonawy akcent, tak samo na ustach i inaczej poliki zrobione. Zresztą z samego założenia makijaż nie miał być makijażem, a stylizacją ale w trakcie okazało się, że będziemy wychodzić z TŻtem zaraz z domu, więc musiałam zrobić z tego coś, w czym do ludzi wyjdę
A podkładu jest więcej - zazwyczaj nakładam tylko jedną warstwę - tutaj dwie, trzy ale tak miało być. W założeniu miałam się jeszcze bardziej wybielić Ghostem

Ale z wyjściem do ludzi problemu nie było, bo nadmiar nieco odcisnęłam w chusteczkę, a sam podkład się i tak po chwili wtopił tak, że się nie odznaczał

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Insane mimo iż średnio mi się podoba takie wykonanie (bo wizja ok) to cieszę się, że spróbowałaś, bo idealnie da się wyłowić rzeczy do poprawy

Po pierwsze jestem kolejną osobą, która się czepi Twoich brwi. Czytałam Twój post w tym temacie, jednakże myślę, że wystarczyłoby wymieszać szary z rudym cieniem (edm nie miało kiedyś czegoś pod rudy do brwi właśnie?) i efekt byłby zdecydowanie lepszy. Masz bardzo ładny rysunek brwi, naprawdę szkoda tego nie podkreślać. Poza tym przy takim ciemnym makeupie brwi muszę być również well-defined To samo tyczy się 'łysej' dolnej powieki. Zauważ, że w większości makijaży kolorowych (tym bardziej smokey) jest coś położone na dół. W ten sposób makijaż oka ładniej się komponuje z resztą buzi i nie ma tego efektu 'ciężkiego oka' jak na Twoich zdjęciach. Ciemny cień na górnej powiece i nic na dole przytłacza nie tylko spojrzenie, ale przy Twojej delikatnej buźce także cała resztę.

Baaaardzo mi się za to podoba modelowanie brązerem, to moim zdaniem najbardziej dopracowany element tego makijażu. Pięknie Ale jedna uwaga- moim skromnym zdaniem, Twoja buzia jest stworzona do różu/róż+brązer. Potrzeba jej delikatnego rumieńca jak na poprzednich Twoich makijażach inaczej robi się bezbarwna i nie widać w pełni Twojej urody.

Co do ust- ja bym dała błyszczyk bezdrobinkowy, albo pomadkę typu 'wet lips' w kolorze pastelowego chłodnego różu. Nadal będzie zachowany nude look ust, a nie będzie efekty zlewania. To podobnie jak przy frenchu- jedni wybierają lakiery bardziej beżowe, inni- różowe, wszystko zależy od odcienia cery.

A czego się nie czepię- za jasnej twarzy. Faktycznie na zdjęciach widać pewien dysonans, ale zrzucam to na karb aparatu. 9/10 razy przy dobrze dobranym podkładzie twarz będzie się wydawała jaśniejsza na zdjęciu, bo jest bardziej wyeksponowana na światło- tu by się Domi mogła bardziej specjalistycznie wypowiedzieć.

Aha, i żeby nie było- ja jakiś super makijaży nie robię, za wyrocznię tym bardziej się nie uważam, więc jeżeli którakolwiek z moich uwag ma się nijak do rzeczywistości, bardzo proszę o 'wytknięcie'.
Z brwiami muszę coś pokombinować
Na dolnej powiece był jedynie Dandelions (nawet zapomniałam o nim wspomnieć), dla rozświetlenia. Celowo nic nie kładłam, bo jak już mówiłam - makijaż sam w sobie miał wyglądać nieco inaczej

Z tymi zdjęciami to prawda zwłaszcza przy takim zimowym świetle. Ale fakt też, że tutaj miałam więcej podkładu, niż na co dzień, więc efekt na pewno był spotęgowany

Dziękuję

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Insane
podkład jest zdecydowanie za jasny, ja wiem że fajnie jest być bladym i to podkreślać ale nic na siłę widzę różnicę z szyją
jest go zdecydowanie zbyt dużo, wygląda jak tynk
podkreśliłaś zmarszczki, których poprzednio nie widziałam
skoro farbujesz włosy, pomyśl też o odpowiednim kolorze dla brwi
Podkład sam w sobie jest naprawdę ok tylko tutaj była jego nieprzepisowa ilość
O brwiach będe pamiętać

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Z mieszaniem cieni coś pokombinuję, chociaż nie wiem, czy skomponuję taką mieszankę, żeby matowa była i nie wiem jeszcze jak by mi było z rudawymi brwiami

Dziękuję

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
Zgadzam się z dziewczynami, spróbuj mniej podkładu, może się wydawać na początku że go nie widać, ale z doświadczenia wiem że np. 2 warstwy wyglądają o wiele lepiej niż dwa razy więcej, a Ty nie masz jakichś wielkich niedoskonałości
Widziałabym u Ciebie na policzkach np. Poppy albo kapkę Hibiscusa z Lumiere-ten już mocniejszy
Wiem, że mniej znaczy więcej, zazwyczaj kładę jedną, porządnie wtartą warstwę
Z Poppy spróbowałam dzisiaj, ale tak jak myślałam - ociepla się nawet z Lavenderem dobrze, że Light Pink zawsze się sprawdza w takich sytuacjach

Dziękuję Wam kochane za wszystkie rady i sugestie
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 10:06   #1849
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Insane mnie sie również podobasz w delikatniejszych odslonach-może dlatego,że taki masz typ urody-ale podoba mi się,że kombinujesz-szkoda tylko,że nie podkreślilaś dolu bo tak troszkę lyso pięknie podkreślone policzki usta mniej mi się widzą-a co do podkladu to tutaj widzę,że coś jest nie tak-ale może faktycznie za dużo go jest....

Astro-przy nastepnym mejkapie postaram sie zrobić maly pokaz co i jak-a tak na prędce to-zielony cień kaldę na ruchomą powiekę,w zalamaniu i wyżej granat-rozcieram(często gęsto paluchemtak mi wygodniej i ladniej się rozciera)potem znów kladę zieleń na ruchomą i rozcieram-ot
__________________
Nie zgadzam się na kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć!!!!!!!!!
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 19:48   #1850
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
Insane mnie sie również podobasz w delikatniejszych odslonach-może dlatego,że taki masz typ urody-ale podoba mi się,że kombinujesz-szkoda tylko,że nie podkreślilaś dolu bo tak troszkę lyso pięknie podkreślone policzki usta mniej mi się widzą-a co do podkladu to tutaj widzę,że coś jest nie tak-ale może faktycznie za dużo go jest....

Astro-przy nastepnym mejkapie postaram sie zrobić maly pokaz co i jak-a tak na prędce to-zielony cień kaldę na ruchomą powiekę,w zalamaniu i wyżej granat-rozcieram(często gęsto paluchemtak mi wygodniej i ladniej się rozciera)potem znów kladę zieleń na ruchomą i rozcieram-ot
Bardzo bym Ci była wdzięczna Sylwio bo przyznam, że ja cieniowanie potrafię zrobić 3-4 cieniami, ale to niestety trwa, dlatego do pracy maluję się przeważnie jednym cieniem


Insane - też niestety mam ten problem, że ładnie wyglądam tylko w jasnych kolorach, jak się pomaluję na ciemno to mnie ludzie nie poznają a czasami chciałoby się poszaleć dlatego za odwagę.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 10:54   #1851
Kornka
Rozeznanie
 
Avatar Kornka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 709
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Mam kilka zdjęć ze studniówki
Niestety nie wszystko wyszło tak jak chciałam,miałam tylko godzinę by się pomalować łącznie z kępkami, a zazwyczaj samo nakładanie korektorów, podkładu etc w normalny dzień trwa ok. 30 min ryjek mi się świecił strasznie, bo po 1) było strasznie gorąco 2) miałam pod primer oliwkę + kwas hialurynowy bo mi się buzia strasznie przesuszyła
Dodaję też zdjęcia całości,mam nadzieję,że się nie pogniewacie
PS i przy okazji załaduję też dzisiejszy makijaż by 1000 razy nie szaleć ze wstawianiem
kosmetyki na 100dniówkowym:
1.EDM - korektory mint,sunlight,intensive fair
2.EDM - podkład golden fair, fair, light almond
3.primer - puder bambusowy BU
4.cień EDM , kohl, jakiś beżowy + na mokro szary cień EDM
5.tusz Maybelline
6.kępki inglot
7.kredka jakaś tam,cień na brwi
8.wazelina_hot chocolate na usta
na drugim:
1.EDM -korektor mint, intensive fair
2.Podkład fair+golden fair
3.Puder bambusowy BU
4.mika jako brązer
5.brwi - jakiś cień brązowy
6.cień hot chocolate + cień szary EDM na mokro pędzelkiem do eyelinera
7.rzęsy cień rimmel
__________________
Grudniowy wszystkowątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post87412851
Kornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 11:34   #1852
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Kornka, bardzo ładnie wyglądałaś na imprezce. Makijaz nie za mocny, taki w sam raz. Brakuje mi tylko mocniej zaakcentowanych polików. I szkoda, że nie masz zdjęcia z zamkniętymi oczkami (ja pojechałabym jakimś cieniem np. szarym powyżej załamania powieki, żeby podnieśc troszkę zewnętrzny kącik i rozweselić/otworzyć oko). Ale z taką ciemną kreską tez wszystko ładnie wygląda.
Ja na takie długodystansowe imprezki, to nakładam puder antishine z Kryolanu (mimo przesuszenia skóry) bo fajnie i na dłuuuugo matuje.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 11:58   #1853
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Kornka wyglądałaś cudownie ! Świetnie się pomalowałaś .. a te brwi chciałabym takie mieć !
Na ostatnich zdjęciach wyglądasz bardzo naturalnie i tak świeżo
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 12:16   #1854
Kornka
Rozeznanie
 
Avatar Kornka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 709
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Dzięki dziewczyny z policzkami jest problem, bo jak jestem w domu, to ok... ale jak gdzieś idę i będzie gorąco/zimno to zaraz mam czerwoną buzię i bardzo głupio wygląda wtedy róż/bronzer bo się zlewa z tym poniżej niestety tak jak mówiłam mam buzię w trakcie leczenia i podrażnioną, gdyby nie dwie warstwy pudru bambusowego miałabym dużo bardziej czerwoną na zdjęciach. No i chętnie bym spróbowała z pudrem,który polecasz ale narazie to ani żadnej bazy,ani nic "niemineralnego" nie nakładam,bo nadal mam problem z trądzikiem ...niestety
Mam zdjęcie do dołu,ale... z daleka :P
__________________
Grudniowy wszystkowątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post87412851
Kornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 12:53   #1855
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

W ogóle nie widać na tych zdjęciach, że masz jakiekolwiek problemy z cerą
A co do różu/brązera to tylko tak Ci się wydaje, że się zlewa. Jeśli masz dobrze dobrany podkład, troszkę minta pod podkład to czerwoności nie będzie a zaznaczone poliki wyszczuplają i modelują twarz i fajnie wszystko wygląda. Spróbuj
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 14:40   #1856
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Kornka jak dla mnie prezentowałaś się bosko Buźka śliczna, oko cudne i cała reszta wow Czemu ja się tak nie umiem malować
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 16:43   #1857
Kornka
Rozeznanie
 
Avatar Kornka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 709
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Mariolu,być może jestem przewrażliwiona troszkę a z mintem muszę spróbować , chociaż czasami przebija mi na przebarwieniach,które namiętnie nim maskuję więc boję się,czy na większej powierzchni będzie ok... z tymi czerwonymi plamami poniżej kości policzkowych zawsze miałam problem, zaraz jakieś zdjęcie wynajdę...ale dzisiaj w końcu kupiłam porządny pędzel do różu ,więc będę chyba eksperymentować, bo masz absolutną rację,że go brakuje problemy niestety mam, zresztą niedługo wstawię jakieś zdjęcia na przed i po. Ale na szczęście dobry lekarz + w moim przypadku duuużo wyrzeczeń (dieta,przyzwyczajenia niezbyt korzystne dla cery) i filtry mogą dużo pomóc .
Bardzo bardzo się cieszę,że choć troszkę się Wam podoba bo ja z racji okresu byłam bardzo nie w humorze tego dnia
Pati
PS te zdjęcie jest z początku grudnia bodajże, kiedy miałam najgorszą buzię... podkład jest etc, ale i tak widać co tam się działo... niestety dużo przebarwień mam po tych przygodach
__________________
Grudniowy wszystkowątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post87412851
Kornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 18:20   #1858
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Kornka, ślicznie wyglądałaś Mam nadzieję, że cień ze wspólnega zamówienia się przydał?

P.S. może wrzucisz jakieś zdjęcie na wątek przed/po, bo świetnie ukrywasz wszelkie niedoskałości
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 13:16   #1859
Kornka
Rozeznanie
 
Avatar Kornka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 709
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Adusiadu,nie tylko cień troszkę się bałam,że nie zdążą te rzeczy dotrzeć
wstawię,wstawię, w zasadzie może jutro, bo jak narazie leżę chora w łóżku i nie mam siły nic zmalować
__________________
Grudniowy wszystkowątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post87412851
Kornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 17:25   #1860
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość

A ja chciałam Wam pokazać podkład EDM Fairy Light Intensive na mnie. Ten podkład nie ma ani odrobiny żółci, która wydawała mi się niezbędna do mojej twarzy. Nałożyłam go i się zdziwiłam, że całkiem całkiem wygląda. A Wam jak się widzi?
Na poliki nałożyłam bronzer LaurEss Suny Kiss, no i potraktowałam całość kulkami Mythic, którye bardzo delikatnie rozświetliły.
Nie pytajcie co na oczach, bo oczywiście moje odsypki są nieopisane

aaaa i moja fryzura też baaardzo robocza

Edit. Jeszcze jedno zdjęcie wstawiłam zmiejszone w innym programie, może ta ziarnistość będzie mniejsza niż na pierwszym zdjęciu...
Mariolu... wygladasz PRZEMŁODO i promiennie! Coś niesamowitego! Naprlamnie oczy przecieram ze zdumienia
Świetniy odcień, pasuje Ci. Kurcze masz taka slodka buxkę, symaptyczną

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Tak mnie naszło dzisiaj na spróbowanie "wizji" (choc prostszy makijaż ciężko sobie wyobrazić :rolleyesL )
Od razu przepraszam za przebarwienia na czole, ale jestem świeżo po farbowaniu henną i niestety niewiele z tym mogę zrobić, poza szorowaniem kwaskiem cytrynowym i acetonem nie dało się za bardzo zamaskować korektorem....

Podkład: Lumiere Cool Fair
Brązer: Pumpkin Pie + Lavender + Champagne
Oczy: czarna kredka Essence i Woodrooff (?) EDM
Usta: krem Nivea kiepsko to wygląda, jakby się zwazył... A powchodził w zmarszczki tylko
Korektor: Mint, Sunlight, Lavender
Mi sie podoba taki kombinejszyn choc podkład faktycznie za jasy. Ale oczko super Lubie takie nowosci i zawsze ejstem na wielkie TAK

Cytat:
Napisane przez Kornka Pokaż wiadomość
Mam kilka zdjęć ze studniówki
Niestety nie wszystko wyszło tak jak chciałam,miałam tylko godzinę by się pomalować łącznie z kępkami, a zazwyczaj samo nakładanie korektorów, podkładu etc w normalny dzień trwa ok. 30 min ryjek mi się świecił strasznie, bo po 1) było strasznie gorąco 2) miałam pod primer oliwkę + kwas hialurynowy bo mi się buzia strasznie przesuszyła
Dodaję też zdjęcia całości,mam nadzieję,że się nie pogniewacie
PS i przy okazji załaduję też dzisiejszy makijaż by 1000 razy nie szaleć ze wstawianiem
kosmetyki na 100dniówkowym:
1.EDM - korektory mint,sunlight,intensive fair
2.EDM - podkład golden fair, fair, light almond
3.primer - puder bambusowy BU
4.cień EDM , kohl, jakiś beżowy + na mokro szary cień EDM
5.tusz Maybelline
6.kępki inglot
7.kredka jakaś tam,cień na brwi
8.wazelina_hot chocolate na usta
na drugim:
1.EDM -korektor mint, intensive fair
2.Podkład fair+golden fair
3.Puder bambusowy BU
4.mika jako brązer
5.brwi - jakiś cień brązowy
6.cień hot chocolate + cień szary EDM na mokro pędzelkiem do eyelinera
7.rzęsy cień rimmel
Kornko PIĘKNIE wyglądałaś! Kurcze masz kapitalny typ urody, taka gorrrraca hiszpanka OLE! I figura bombowa! Pieknie maskujesz niedoskonałości, na zdjeciach wyglada jakbys nie miala żadnych problemow z cerą.

Dawno mnie tu nie bylo. To mial byc makijaz na MM ale w sumie uzyłam w 90 % minerałkow to wrzucam tu. Nie chcialo mi sie za bardzo maskowac przebarwień...mam lenia, wybaczcie. Poza tym jestem na kwasach i luszcze sie niemilosiernie.
Oczka w tym makijazu miały byc mocniejsze a usta blada ale jakos tak bezpłciowo wyszlo wiec potem maznęłam sie szminka i od razu lepiej. Tak wiec zamieszczam zdjęcia z i bez szminki:
Kosmetyki:
Krzemionka z CS, Puder bambusowy, Sweet Almond Intensive zmieszany z Sweet Almond Matte (przewaga tego drugiego), żółty korektor Pixie Cosmetics, cienie EDM: Frackles i Late Checout oraz odrobina rozowego z Inglota. Cien do brwi Inglot. Na policzkach roż CS: Princess.Blyszczyk Vipera/Szminka Inglot, Tusz Maybelline "Lash Stiletto". The End.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-13 10:27:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.