odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-13, 13:15   #31
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

Cytat:
Napisane przez MagJa
Myślę, że jeśli masz bardzo zniszczone lub wysuszone włosy, to 2 użycia to za mało, żeby zobaczyć diametralną poprawę i jeśli tylko Wax Ci nie szkodzi, to używaj go dalej. Najlepiej 2 razy w tygodniu i najlepiej zostawiaj na głowie przez jakieś 30-60min od czasu do czasu podgrzewając suszarką. Jak taka kuracja stosowana przez dłuższy czas nie pomoże, to faktycznie może znaczyć, że potrzebna Ci inna maseczka.
Co do Złotej Linii to ja nie polecam Szampon wysusza włosy i powoduje łupież a pseudo-maseczka (ta w tubie) działa na poziomie najzwyczajniejszej odżywki do włosów albo i jeszcze gorzej. Ostatnio wypróbowałam tą serię zachęcona dobrymi opiniami, ale mi nie służy - wracam do Gliss Kura i Tobie też go polecam. Najlepiej serię do włosów suchych i zniszczonych albo do farbowanych.

używasz może tej maseczki Gliss Kur
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 13:29   #32
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
używasz może tej maseczki Gliss Kur
Z maseczek Gliss Kur miałam tylko tą do włosów blond, właściwie to był krem. I średni był. A tobie pewnie chodzi o takie nowe, z serii Aroma, ale tych póki co nie używałam.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 14:11   #33
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

zapomniałam wkleić link chodziło mi o tą http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7500 ma bardzo dobre recenzje
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 14:19   #34
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

Wiem, że już sie tu rozpisywałam o Rigenol'u, ale muszę jeszcze raz... Godzine temu myłam włoski, są juz prawie suche. Po myciu nałożyłam Rigenol. Przez miesiąc go nie miałam, bo stare opakowanie się skończyło a mi kasy brakowało - używałam wtedy resztek innych odzywek i maseczek, które miałam w łazience.

Dziś znów jestem oczarowana Rigenol'em!!! Kilka dni temu zafarbowałam włoski i od tego czasu myłam głowę dwa razy i dwa razy miałam na głowce suche sianko (nie tylko z powodu farbowania). Dziś użyłam Rigenol'u i sa mięciutkie!! I nie ma sianka!! Zdziwiłam się - wiedziałam, że pomogła mi uratować włosy przed ścięciem i je odbudowała jakiś czas temu, ale nie wiedziałam, że po jednym razie tak działa!!

Ta maseczka to cud dla moich włosów!! : jupi::j upi:
iff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 15:01   #35
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

a ja tam uwielbiam pantene do farbowanych.. odzywia lepiej niz zlota linia. no, przynajmniej moje wlosy
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 15:24   #36
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

Hmm.. będe musiała poszukac po sklepach tego rigenolu (chyba że w zwykłych drogeriach go nie znajdę )

Ja równiez używam WAXa i jestem zadowolona Aczkolwiek zanim ja naloze to wkladam pojemniczek z maska do bardzo cieplej wody i na wloski klade taka ciepla maseczke,nastepnie folie i recznik. Siedze w niej min. 30 min. Pozniej moje wlosy sa cuuudne Slicznie lsnia,sa odzywione, rozczesuja sie bez ZADNYCH problemow. Niestety od kad szkola sie zaczlea to mam problemy z systematycznoscia jej stosowania Staram sie jednak raz w tygodniu ja nalozyc

Poza tym ja zauwazylam na moich wlosach,ze jak czesto zmieniam odzywki to moje wlosy sa ladniejsze niz jak stosuje przez dluzszy czas jedna i ta sama. Wiec za kazdym razem gdy odzywka sie skonczy to kupuje nowa,i tak w kolko.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 15:43   #37
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
postanowiłam, że na razie będę stosować na włoski co 5 dni Wax ( zobaczymy może pojawią się jakieś efekty ),


Ja waxu uzywam już od kilku lat w sytuacjach kryzysowych ( czyli co kilka miiesięcy) i czasami bywało tak , że efekt był za pierwszym razem a czasem , ze trzeba było poczeklac , jak teraz ( efekt miękkich nawilżonych, błyszczących włosów, które na dodatek znów przestały wypadać ) przy siódmym uzyciu, co dwa-trzy dni, czasem i codziennie) jesli twoje włosy potrzebują pomocy to używaj Waxa częściej, gdy zobaczysz już oczekiwane rezultaty wtedy co 5-7 dni lub nawetco dwa tygodnie. Pisze to w oparciu o własne doświadczenia włosy są różne, ale może spróbuj i nie przekreślaj tego cacka tak szybko.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-13, 15:46   #38
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

Zapomniałam jeszcze dodać, że ja nakładam na głowę ( z Waxem) podgrzany ciepłą wodą ręcznik ( polewam go ciepłą wodą, wykręcam i na głowę i tak polewam co 10 minu) ok godzinyalbo wchodze do ciepłej kąpieli ( z moimi ruchami też jakoś tyle )
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 15:49   #39
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

ja nakładam Waxa co 4 dni, na to folia i ręcznik i podgrzewam troszkę suszarką po czym chodzę tak ok.30 min też lubię zmieniać odżywki, kiedyś myślałam że to szkodzi włosom, ale skoro Kachulec pisze że należy zmieniać to bardzo się cieszę bo lubię próbować różne nowinki
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 15:51   #40
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
zapomniałam wkleić link chodziło mi o tą http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7500 ma bardzo dobre recenzje
Tej też nie miałam, bo w ogóle serii do farbowanych nie używałam, bo nie farbuję Ale miałam inną 3-minutówkę i byłam zadowolona
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 18:52   #41
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

to może skuszę się na tego Gliss Kura albo jeszcze pomyślę nad Pantene sama nie wiem a tak na marginesie to mam jeszcze odżywkę Joanny : czarna rzepa, Garniera : Nutri gładką, Elseve : do farbowanych i kilka innych kiedy ja to wszystko zużyję to sama nie wiem,a chciałabym miec coś nowego i skutecznego
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-13, 21:15   #42
Domusia
Przyczajenie
 
Avatar Domusia
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29
GG do Domusia
Smile Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

Ja bym poleciła maseczkę do włosów farbowanych z Avonu..pojemniczek z różową nakrętką..Sama ją używam i jestem zadowolona..Poza tym moja fryzjerka doradziła mi,że na wysuszone włosy dobry jest sposób,aby nałożyć odżywkę do włosów farbowanych(polecam Elseve Loreal) na suche włosy,tak na ok.10-20 min.,potem spłukać włosy wodą ciepłą i umyć szamponem,ale już nie nakładać odżywki drugo raz..to naprawdę działa i nawilża włosy..wypróbuj..pa
Domusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 21:23   #43
Domusia
Przyczajenie
 
Avatar Domusia
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29
GG do Domusia
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

a możecie mi napisać gdzie mogłabym kupić tego Waxa?czy jest w drogerii?bo cena mi odpowiada i widzę że dużo z Was zachwala ten produkt.pa
Domusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 22:00   #44
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

Cytat:
Napisane przez Kachulec
Hmm.. będe musiała poszukac po sklepach tego rigenolu (chyba że w zwykłych drogeriach go nie znajdę )
No ja Rigenol w estyl.pl kupuję... i nie mam pojęcia czy jest gdzieś indziej...
iff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 07:06   #45
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

Cytat:
Napisane przez Domusia
a możecie mi napisać gdzie mogłabym kupić tego Waxa?czy jest w drogerii?bo cena mi odpowiada i widzę że dużo z Was zachwala ten produkt.pa

ja kupiłam w aptece opakowanie 240g za 16zł.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 11:11   #46
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

co do Gliss Kura to radzę się zastanowić bo jak dla mnie to żadna maseczka, tylko odżywka jakaś, tyle mi pomogła, że moje druty się łatwiej rozczesywały...

a Rigenol?? jest CUDOWNY Iff może jakiegoś fankluba założymy, bo ja też nie mogę się go nachwalić a najlepszy dowód, że działa, to zachwyty nad moimi kudełkami fryzjerki ze znanego salonu pracującego na profejonalnym L'Orealu Pani chyba myślała, że ta miękkość i gładkość (myślałam że na moich włosach to niemożliwe, bo to naprawdę druty...) to z sufitu chyba się wzięły... hehe... jak jej powiedziałam, że to zasługa li i wyłącznie Rigenolu to powiedziała, że też sobie kupi tak że Smerfeto... może warto wydać trochę więcej kaski na coś dobrego niż męczyć się z pseudomaskami, które mogą więcej zaszkodzić niż pomóc...
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 12:29   #47
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini
a Rigenol?? jest CUDOWNY Iff może jakiegoś fankluba założymy, bo ja też nie mogę się go nachwalić a najlepszy dowód, że działa, to zachwyty nad moimi kudełkami fryzjerki ze znanego salonu pracującego na profejonalnym L'Orealu (...) może warto wydać trochę więcej kaski na coś dobrego niż męczyć się z pseudomaskami, które mogą więcej zaszkodzić niż pomóc...
Fanklub? Ja się piszę, jeśli takowy powstanie A co do "wydawanie trochę więcej kaski", to tak jak pisałam wcześniej, moim zdaniem w ogóle się więcej nie wydaje... 40 zł za 500gr to cena jak na półkach sklepowych.

Buźka i powodzenia w walce z suchymi włoskami.
iff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 11:42   #48
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

Cytat:
Napisane przez Beatrycze
Ja czytałam o oleju kokosowym, który można stosować na włosy. Jeszcze nie zdążyłam sobie go kupić, ale już lecę zamówić .... w poniższym linku jest więcej napisane: jaką ma konsysytencję, jak używac i jakie rezultaty .....może akurat się skusisz
http://www.phpbbserver.com/phpbb/vie...biochemiaurody

pozdrawiam

Iff, jeszcze nie zdążyłam wyprobowac rigenolu ale zapach jest bombastic skusze sie chyba jeszcze na ten olej kokosowy tylko co on wlasciwie robi dla wlosów, nawilza je
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 11:04   #49
antoinette
Wtajemniczenie
 
Avatar antoinette
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 861
GG do antoinette
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

Po przeczytaniu recenzji Rigenolu musiałam go kupić! ( znalazlam na Allegro za 36 zl 500 gr jeśli by to którąś z Was interesowało) i jest REWELACYJNY! pięknie pachnie, włosy delikatne jak nigdy, nie mam już problemów z rozczesywaniem! a mam puszące się włosy...i długie do tego. Tylko mam jedno pytanie czy tą odżywkę moge stosowac po każdym myciu czyli co 3 dni? czy musze jakieś przerwy robić? nie mam zniszczonych włosów, pierwszy raz zafarbowałam je 2 tyg temu.

Pozdrawiam anti
antoinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-18, 13:35   #50
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

ja tam sobie Rigenolu nie żałuję jak widzę że coś jest dobre dla włosków to czemu mam to sobie racjonować ja używam po każdym myciu (co 2-3 dni) i to wcale nie przez kilka minut ale kładę gdzieś na pół godzinki owijam ręcznikiem potem spłukuję i zachwycam wszystkich swoją czupryną muszę jednak zaznaczyć że moje kudełki trochę już przeszły i żadne ilości masek nie są chyba w stanie ich obciążyć dlatego jeśli nie masz zniszczonych włosków powinno wystarczyć nakładanie na kilka minut po każdym myciu i raz w tygodniu na dłużej
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 13:41   #51
antoinette
Wtajemniczenie
 
Avatar antoinette
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 861
GG do antoinette
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

No to fajnie;D, już sie od tego rigenolu uzależniłam chyba hih, nareszcie mycie włosów to dla mnie przyjemność!!! Ale jest efekt uboczny - wciąż dotykam włosów;D, takie mieciutkie, ludzie pomyślą że coś ze mna nie tak jest hehehehe

Pozdrawiam
anti
antoinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 22:30   #52
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
Iff, jeszcze nie zdążyłam wyprobowac rigenolu ale zapach jest bombastic
Mi też zapach się podoba. I konsystencja. Mimo to u mnie zapach nie zostaje na włoskach - a to dobrze, bo używam potem Renee, od ktorego zapachu się uzależniłam już całkowicie!
iff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 08:22   #53
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

No i przyszła pora na rigenol zmykam do łazienki....o wrażeniach napiszę później
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 09:13   #54
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

co do rigenolu to ide go wlasnie odebrac na poczte, bo w sobote jak chodzil listonosz mnie nie bylo Aaaaaa i kupilam go na allegro. 500 ml za 36 zl, a przesylka gratis
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 10:10   #55
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

już użyłam ale muszę jeszcze poczekać aż włoski mi wyschną, wtedy napiszę coś więcej o efektach
dobrze wiedzieć, że na allegro też można go kupić
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 10:38   #56
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

No niech schną schną szybciutko, bo czekam na relacje .
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 11:16   #57
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

na razie włoski mi jeszcze schną, więc nie widzę jako takich efektów i raczej wątpię że po 1 użyciu coś się z moimi włosami zmieni ale poczekamy, zobaczymy....
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 12:01   #58
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

ja juz wrocilam z poczty i siedzie wlasnie z recznikiem na glowie a pod spodem rigenol Nie uzywalam go juz z rok wiec nie moge sie doczekac zeby zobaczyc jakie rezultaty beda tym razem
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 12:02   #59
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
na razie włoski mi jeszcze schną, więc nie widzę jako takich efektów i raczej wątpię że po 1 użyciu coś się z moimi włosami zmieni ale poczekamy, zobaczymy....
No własnie... jedno uzycie maseczki, to chyba mało na wyciągnięcie wniosków, ale czekam na relację - ciekawa jestem. A na ile Ci starczyło, Smerfetko? Dużo zużyłaś z tego pudełeczka?
iff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 12:04   #60
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: odżywka nawilżająca dla włosów farbowanych

qrde jak usunac zdublowany post
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.