pyszne balsamy :)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-24, 18:19   #1
kyo18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 174

pyszne balsamy :))


mam do was prosbe , a mianowicie chcialabym zakupic jakis super pachnacy balsam do ciala, szczegolnie interesuja mnie zapachy kokosu i wanili. macie moze jakies propozycje, znacie jakies fajne ??
aha jeszcze jedno moze nie na temat ale co tam :P poszukuje jeszcze jakiesgos dobrego ze sredniej półki tuszu do rzes podgręcajacego mam nadzieje ze mi pomozecie
kyo18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-24, 18:48   #2
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Re: pyszne balsamy :))

Ostatnio w promocji kupiłam balsam J&J o zapachu migdałowym i pachnie p r z e p i ę k n i e ! Polecam, naprawdę aż chce się go zjeść Poza tym jest w przystępnej cenie, dobrze nawilża a zapach długo utrzymuje się na skórze i jest dość intensywny (dla tego balsamu chyba będę musiała zrezygnować z psikadeł ). Cud, miód i orzeszki
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-24, 19:28   #3
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: pyszne balsamy :))

I kokosowy, i waniliowy ma Yves Rocher. W wieeelkich butlach .
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-24, 19:29   #4
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Re: pyszne balsamy :))

kyo18 napisał(a):
> mam do was prosbe , a mianowicie chcialabym zakupic jakis super pachnacy balsam do ciala, szczegolnie interesuja mnie zapachy kokosu i wanili. macie moze jakies propozycje, znacie jakies fajne ??
Jeżeli chodzi o piękny zapach, to moim absolutnym faworytem jest balsam Yves Rocher http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1088097583
> aha jeszcze jedno moze nie na temat ale co tam :P poszukuje jeszcze jakiesgos dobrego ze sredniej półki tuszu do rzes podgręcajacego mam nadzieje ze mi pomozecie
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-24, 19:35   #5
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: pyszne balsamy :))

Kokosowo - bananowy balsam znajdziesz w Rossmanach, Naturach - firma Aldo Vandini, balsam Fruttini (w dużych pojemnikach przypominajacych opakowania lodów)
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-24, 19:39   #6
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: pyszne balsamy :))

kyo18, kokosowy, przynajmniej z opisu jest lekko brazujacy balsam Kolastyny, tyle ze niektorzy narzekaja na jego samoopalaczowy odorek, ktory sie z czaem udziela. Ja go uzywalam 2-3 lata temu i bylam zadowolona, potem zrobilam sobie przerwe i jak do niego wrocilam, to sie okazalo, ze albo moj nas sie wyczulil albo on rzeczywiscie smierdzi. Teraz zmienili mu troche recepture (dodali kakao), wiec moze i z tym smrodkiem tez cos wykombinowali na lepsze.

jelonek, jesli chodzi o pokrecanie i wydluzanie to polecam rimmel endless lenght & lift, a jesli ma byc podkrecanie, wydluzanie i zageszczanie, to max factor more lashes. Te dwa tusze sprawiaja, ze moje rzesy wywijaja sie tak, ze prawie powiek dotykaja A generalnie tez lubie takie tusze, bo nie szoruja mi po okularach, jak juz je musze na nos wlozyc
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-24, 19:48   #7
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: pyszne balsamy :))

magd00sinek napisał(a):
> Ostatnio w promocji kupiłam balsam J&J o zapachu migdałowym i pachnie p r z e p i ę k n i e ! Polecam, naprawdę aż chce się go zjeść Poza tym jest w przystępnej cenie, dobrze nawilża a zapach długo utrzymuje się na skórze i jest dość intensywny (dla tego balsamu chyba będę musiała zrezygnować z psikadeł ). Cud, miód i orzeszki
>

Popieram w 100%! Moj ulubiony balsam... I pachnie pieknie . Pod warunkiem ze sie lubi zapach migdalow
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-24, 19:53   #8
shantia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 217
Re: pyszne balsamy :))

Balsam migdałowy, czekoladowy i waniliowy wchodzą w skład nowej serii kosmetyków Pupa Miss Milkie.
Tutaj można znaleźć szczegóły: http://www.wizaz.pl/news/index.php?itemid=356&catid=1
Kokosowy balsam do ciała ma też w swojej ofercie firma Botanicals i Body Shop.
shantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-24, 19:59   #9
kyo18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 174
Re: pyszne balsamy :))

dzieki za info jutro wybieram sie na zakupy i napewno sobie cos kupie J&J o zapachu migdałowym albo jakis z Yves Rocher ( albo ten i ten ) mam ostatnio bzika na punkcie balsamow
kyo18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-24, 20:41   #10
kyo18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 174
Re: pyszne balsamy :))

wszelkie sugesie jeszcze mile widziane intersuja mnie wsumie wszystkie kosmetyki ktore swietnie pachna
kyo18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-24, 20:46   #11
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: pyszne balsamy :))

Najpyszniej pachnie peeling avonu z brązowym cukrem ! Uwielbiam go! I peelingi YR też... Ehhh, tyle tego
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-24, 20:48   #12
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Re: pyszne balsamy :))

właśnie, balsamy Fruttini z plastikowych, dużych słojach - moja siostra kupiła taki w Rossmanie, chyba miodowo-mleczny
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-24, 21:28   #13
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: pyszne balsamy :))

kyo18 napisał(a):
> wszelkie sugesie jeszcze mile widziane intersuja mnie wsumie wszystkie kosmetyki ktore swietnie pachna
Skoro tak, to równiez polecam scrub do ciala z brazowym cukrem avon'u, zele pod prysznic plaisirs nature yves rocher(szczegolnie kokos), zele pod prysznic fruttini (mialam mandarynkowo-figowy, ale tak szczerze mowiac to chyba wszystkie mi sie podobaja) oraz zele pod prysznic rossmann wellness & beauty. Z tych ostatnich mialam pomarancze z mieta, teraz mam brzoskwinke z jojoba, a nastepna pewnie bedzie wanilia z rumiankiem (to chyba cos dla Ciebie). A i jeszcze jedno polecam mydelka Mydlo i Powidlo, jak dla mnie lepsze niz Mydlo i Pachnidlo (mialam cytryne i truskawke), choc szczerze mowiac na razie testuje pierwsze - czekoladowe, ale mimo ze to tylko mydlo jestem nim naprawde zachwycona. Az chcialoby sie je zjesc
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 12:00   #14
Tyszanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 30
Re: pyszne balsamy :))

Hello, ja używam YR waniliowego, ale mialam też kiedyś kokosowy -są pysznie pachnące i niedrogie (19,90 za 400ml), a także pozostawiają skóre gładką i odżywioną W dodatku mają jeszcze wiele innych wariantów - jeżyna, truskawka, brzoskwinia etc. Z owocowych balsamów (poziomka, grepfrut) w niewygórowanych cenach widziałam ostatnio balsamy do ciała Bielendy w platikowych słoiczkach.Nie używałam ich jednak.Pozdrawiam!
Tyszanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 12:15   #15
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: pyszne balsamy :))

Tak YR pieknie pachną mam kokosowy, ale malinowy tez jest niesamoity! Jesli chcesz długo czuć zapach, to możesz tez sprobowac balsamu Avonu-jest tez o tym samym zapaszku płyn pod prysznic-on jest chyba migdalowy ale rewelacyjnie pachnie. Ostatniio dla próby kupiłam Kolastyny 4 pory roku o zapachu czarnego bzu jest niesamowicie tani a ładnie pachnie i całkiem dobrze działa
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 12:40   #16
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Re: pyszne balsamy :))

Przepięknie pachnie balsam kokosowo - bananowy Fruttini by Aldo Vadini i nowe balsamy z firmy Inecto (słodziutki, cieplutki zapach kokosów, mniam
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 00:16   #17
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: pyszne balsamy :))

Powtarzam to, co napisalam juz w poprzednim watku. Wlasnie zakupilam balsam kokosowy Inecto. Fajna sprawa, choc zapach nizbyt intensywny (w porownaniu z szamponem i odzywkami do wlosow). Najbardziej kokosowo (zabojczo wrecz), choc na krotko pachnie Fruttini. I nic nie przebije tego zapachu Zawsze mam w lazience jakis aktualny sloik, bo on dziala troche jak feromony zauwazylam Choc szybko sie ulatnia, jest bardzo intensywny, i otocznie (szczegolnie czesc meska) bardzo korzystnie na niego reaguje
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.