Cienie pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-01, 09:15   #1
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek

Cienie pod oczami


Cześć dziewczyny, macie dobry sposób na zlikwidowanie cieniów pod oczami??? Jestem zdrowa itd, ale zawsze miałam te okropne cienie. Używacie jakichś korektorów pod oczy? Jeśli tak, to doradźcie mi jakiś, ewentualnie jakiej firmy. W ogóle to czy używanie korektorów pod oczy nie spowoduje szybszego pojawiania się zmarszczek? Z góry wielkie dzięki za pomoc!
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-01, 10:09   #2
Aquila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 221
Re: Cienie pod oczami

Spróbuj dermacolem (9-12zł). Może Tobie to pomoże. Dużo wody mineralnej - niegazowanej i dużo relaksu. To najlepsze znane mi sposoby.
Aquila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-01, 11:12   #3
121166
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 32
GG do 121166
Re: Cienie pod oczami

bialy kamuflaz dobrze kryje cienie pod oczami - Malu Wilz jest b. dobry, ale wiem ze Art Deco tez ma rozne kamuflaze, wiec bialy pewnie tez. Dobrze rozlozony kamuflaz + puder daje b. dobry efekt (bez maski)
__________________
Agata Vincent
121166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-01, 14:20   #4
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: Cienie pod oczami

Ja mam dokładnie ten sam problem co Ty. Również mam cienie pod oczami i żadna woda mineralna dużo snu i tym podobne rady nie pomagają (aczkolwiek uważam, ze to dobry pomysł prowadzić zdrowy tryb życia). Cienie i tak są. Jak jestem zmęczona i niewyspana to się powiekszają i wtedy wyglądam naprawdę okropnie. Co do restuszu polecam i używam korektor po oczy l'oreal jest w 2 odcieniach.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 11:54   #5
Aquila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 221
Re: Cienie pod oczami

Woda + relaks to rzeczywiście nie panaceum za podkówki. Ja tylko zauważyłam u siebie (na urlopie w ciepłych krajach), że ta kombinacja pomagała troszeczkę je zmniejszyć i rozjaśnić. Już o tym pisałam o tym na forum. Sama chętnie sama korzystam z wszystkich rad dotyczących ich ukrycia, bo ciągle wyglądam jakbym 3 noce z rzędu balowała (na szczęście po baletach nie są dużo gorsze ).
Tak czy inaczej przy bardzo jasnej karnacji wygląda to koszmarnie.

Aquila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 12:11   #6
shantia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 217
Re: Cienie pod oczami

Aquila, zgadzam się, ja też na i po wakacjach nigdy nie narzekam na cienie pod oczami, skóra twarzy jest promienna i daje wrażenie zrelaksowanej. Może dlatego, że na wakacjach nikt nie przejmuje się makijażem, jakimiś drobnymi problemami, etc.
Mam wrażenie, że kremy akurat tu nie bardzo pomogą, ważne jest działanie "wewnętrzne", woda mineralna jak najbardziej.
Choć oczywiście jeśli ktoś ma wrodzoną skłonność do pojawiania się cieni pod oczami, trudno będzie je całkowicie zlikwidować.
shantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 13:22   #7
Aquila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 221
Re: Cienie pod oczami

Niestety, masz Shantio rację. Jeszcze troche i wydam ksiązkę o walce z podkowami.
Myślę, że taki tytuł będzie ciekawy:
"Moja walka z cieniami pod oczami czyli jak nauczyć się przegrywać"
W kwesti likwidacj "podków pod oczami" popieram wszystkie badania naukowe, włącznie z genetycznymi.
Chcę pięknych oczek, bez podków
Aquila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.