estyl@.pl - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-07, 10:25   #1
greeneyes
Raczkowanie
 
Avatar greeneyes
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 399

estyl@.pl


czy ktoras z was kupowala kosmetyki na tej stronie?warto czy nie?
greeneyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-07, 10:42   #2
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Re: estyl@.pl

właśnie zaglądałam na tą strone, nie znam cen wszystkich kosmetyków ale ja baze art deco kupuje po 36 zł normalnie w sklepie, a w Galerii Centrum jak była obniżka cen po 20% udało mi się ją kupić za niecałe 29zł. więc jak sie doda koszty przesłyki to chyba się już zupełnie nie opłaca.
NIe wiem jak ceny innych kosmetyków.
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-07, 11:31   #3
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: estyl@.pl

niektóre kosmetyki są ciut tańsze (colorstay natural lub maskary PUPY) ale większość po normalnej rynkowej cenie,natomiast szok przeżyłam widząc cenę skinlights wpudrze revlonu !!!!!!! ok.100 zł a u mnie w perfumerii można go nabyć za 64 ,dziwne to troszkę ehhh
myślę że kiedys skorzystam właśnie dla upragnionej maskary pupy i może jakichś super-wykwintnych cieni do powiek
fajnie że wizaż zaczął współpracę z jakby nie było balticcompany (nie wiem ale tak wnioskuję ponieważ te produkty sprowadza właśnie ten producent www.balticcompany.pl )
mozektoś już coś zamówił? czy dostaje sie jakiś próbeczki itp?
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-07, 11:56   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: estyl@.pl - ceny

Wczoraj eufotia sukcesu dzisiaj gorycz porażki. Jak przeczytałam dzisiaj ten post to nie moge do tej pory się uspokoić.
Muszę napisać Wam kilka słów wyjaśnień. Podczas rozmów z Balticcomapany najważniejsza była kwasti ceny i dostawy. Baltic sam narzuca ceny "sugerowane" - to znaczy NIE MOGA być MNIEJSZE od tych które narzucają, ale zawsze moga być większe.
I miałam obietnice, ze te ceny najniższe, są właśnie najniższymi na rynku. Właśnie takie ceny ma estyl.pl;

Proszę wyszukajcie mi takie kwiatki, bo jutro jadę do baltica negocjowac ceny, a musze miec jakieś dowody i argumenty. Bez tego pewnie się nie uda

Załamana

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-07, 12:45   #5
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: estyl@.pl - ceny

Agniszko uspokuj się proszę,wszyscy się cieszą ze sklepu , naprawde ... a ja w szczególnosci bo jest kilka rarytasków po niższej cenie na które ciułam tyle ze kilka jest rzeczywiście takich kwiatków własciwie dla mnie jeden który mnie poraził i się zastanawiam czy może dorzucono kolejny vat i dlatego czy moja pamięc mnie zawodzi, ale niee, nawet przy ocenkach tego kosmetyku jest wpisane 61zł. więc nie wiem ale podaję link;http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=367&page=1
ostatnio widziałam w Radomiu perfumeria Wiola - 64 zł
http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=319&page=1
dodam tylko że w swojej perfumerii Aleksandra w Radomiu mozna kupić te produkty właśnie po 47 zł (cena z października oraz maja tego roku jestem fanką l'azur mini)

to tyle te kwiatki jestem w stanie ocenić co nie zmienia faktu ze colorstay'e i maskary pupy są w ciut lub znacznie nizszej cenie
ja w najbliższym czase zamierzam zakupićhttp://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=313&page=2
moze się mylę ale wątpię , proszę jeśli któras wizażanka moze potwierdzić moje spostrzeżenia co ro pudru revlona to proszezeby napisała
pozdrawiam
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-07, 12:45   #6
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: estyl@.pl - ceny

Agniszko uspokuj się proszę,wszyscy się cieszą ze sklepu , naprawde ... a ja w szczególnosci bo jest kilka rarytasków po niższej cenie na które ciułam tyle ze kilka jest rzeczywiście takich kwiatków własciwie dla mnie jeden który mnie poraził i się zastanawiam czy może dorzucono kolejny vat i dlatego czy moja pamięc mnie zawodzi, ale niee, nawet przy ocenkach tego kosmetyku jest wpisane 61zł. więc nie wiem ale podaję link;http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=367&page=1
ostatnio widziałam w Radomiu perfumeria Wiola - 64 zł
http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=319&page=1
dodam tylko że w swojej perfumerii Aleksandra w Radomiu mozna kupić te produkty właśnie po 47 zł (cena z października oraz maja tego roku jestem fanką l'azur mini)

to tyle te kwiatki jestem w stanie ocenić co nie zmienia faktu ze colorstay'e i maskary pupy są w ciut lub znacznie nizszej cenie
ja w najbliższym czase zamierzam zakupićhttp://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=313&page=2
moze się mylę ale wątpię , proszę jeśli któras wizażanka moze potwierdzić moje spostrzeżenia co ro pudru revlona to proszezeby napisała
pozdrawiam
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-07, 13:02   #7
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Re: estyl@.pl - ceny

To ja uspokoję obiło mi się o uszy, że cena pudru z serii Skinlights ma być większa o połowę, więc wcale się nie zdzwiłam W perfumeriach, o których napisały wizażanki są pewnie jeszcze stare zapasy.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-07, 13:35   #8
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: estyl@.pl - ceny

ufff hmmm no to bede musiała wybrac się do perfumerii i kupić skinlights bo później niestety nie bedzie to kosmetyk na moją kieszeń
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-07, 13:39   #9
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: estyl@.pl - ceny

http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=319&page=1

46zł - dokładnie tyle zapłaciłam zań w Douglasie (Wrocław, Galeria Dominikańska), czyli 4% zniżki jest fikcją No i dochodzą koszty przesyłki...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-07, 19:47   #10
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: estyl@.pl - ceny

a ja poczwórne cienie Isadory widziałam w cenie -56 złotych (w krakowskiej GC)czyli w cenie identycznej jak w Estyl
http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=366&page=1
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-08, 20:45   #11
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: estyl@.pl

Hej
Tak jak obiecałam, byłam dzisiaj w Balticcompany i rozmawiałam z Panem Prezesem na temat cen. I tak jak wspominałam wcześniej, ceny tych marek, które są w estylu są narzucone wszystkim bez wyjątku. I firma bardzo przestrzega tych zasad i polityki firmy. Chodzi o uczciwość konkurencji.
Może się zdarzyć, że ceny będą w niektórych przypadkach znajdziecie niższe. Ale są to przypadki jednostkowe i często łamiące umowę z Baltic.
Także wszystkie ceny w estylu są identyczne jak na przykład w Sephorze, Dauglasie, Galeriach, czy innych perfumeriach itp...Zdaję sobie sprawę, że nie jest to dla Was najlepsza wiadomość. Ale mam też dobrą. Dzisiaj wynegocjowałam dla estylu szereg promocji i będziemy o nich Was informować na bieżąco. Mam nadzieję, że promocje i nasze wewnętrzne rabaty zachęcą Was do zakupów w estylu i w większości przypadków pokryją koszt przesyłki.

Gorąco pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-08, 22:01   #12
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Re: estyl@.pl

dobra wiadomość, bo ja już zbieram na cień d powiek. Pozdrawiam
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-08, 22:52   #13
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: estyl@.pl

Dzięki za dobre wieści ja juz powoli robię listę rzeczy pilnych i najpilniejszych

pozdrawiam
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-09, 13:56   #14
Martaa2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 251
Re: estyl@.pl

Agnieszko, ale klientów nie obchodzi to czy sklep łamie prawo stosując nizsze ceny od tych które sugeruje producent. Klient chce kupić jak najtaniej.Lakiery do paznokci Isadory w Twoim sklepie kosztują 36 zł, dokładnie taka sama cena jest w większości drogerii, A na Ursynowie przy Belgradzkiej kupiłam ten lakier za 34,50. Podobnie z lakierem do paznokci Art Deco. O bazie Art Deco pisały wcześniej dziewczyny. U Ciebie do tego wszystkiego dochodzą koszty przesyłki 6,5 złotego. Jaki jest sens kupowania u Ciebie drożej ?
Martaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 01:04   #15
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Re: estyl@.pl - ceny

Puder Skinlights podrożał w więszości perfumerii i kosztuje około 100 złotych, czasy kiedy był po ok 60 bezpowrotnie minęły, chyba że jeszcze uda się go wytropić w mniej uczęszczanych perfumeriach, gdzie mają jeszcze starą cenę. Wiem bo ja już swój mam, ale mama się przymierzała i tak długo koło niego chodziła, że w końcu podnieśli cenę! i to niemało!
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 11:12   #16
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: estyl@.pl

Niektore dziewczyny mieszkaja w mniejszych miastach,gdzie nie ma Spehory albo czesci marek.
Czasem trudno jest zdobyc jakis produkt.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 15:25   #17
shantia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 217
Re: estyl@.pl

Zastanawiam się w takim razie dlaczego na swojej stronie Baltic Company podaje dużo niższe ceny od ceny rynkowej podanej w estyl.pl.
Wśród nowości wymieniają bazę Art Deco i podają cenę 79 zł (estyl: cena rynkowa: 88, cena estyl: 83), podkład Rich Treatment Foundation 90 zł (estyl: cena rynkowa 99, cena estyl: 95). No i jeszcze parę przykładów by się znalazło.

http://www.balticcompany.pl/nowosci.php?kat=artdeco

Jeśli dają wam najniższą cenę, to powinni być konsekwentni, a nie wypisywać bzdury na swojej stronce. No chyba że jej nie aktualizują. Ale jeśli chodzi o nowości, to dane powinny być raczej aktualne.
shantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 17:16   #18
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: estyl@.pl

shantia napisał(a):
> Jeśli dają wam najniższą cenę, to powinni być konsekwentni, a nie wypisywać bzdury na swojej stronce. No chyba że jej nie aktualizują. Ale jeśli chodzi o nowości, to dane powinny być raczej aktualne.

Glamour Highlights były nowością Artdeco dokładnie rok temu, baza jest z dwie pozycje niżej, z czego wnioskuję, że to nowość z wcześniejszego okresu - więc i cena sprzed przynajmniej półtora roku. Zdaje się, że Baltic ma tam wszystko co było nowością od początku strony
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 18:10   #19
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: estyl@.pl

Chyba nie warto dyskutować o cenach - dla mnie estyl działa na zasadzie podobnie jak Lumiere - tzn. sprzedaje kosmetyki za ceny , które obowiązują w sklepach - przynajmniej tak jest w trakcie ,, promocji '' . Z pewnością to nie Esentia , ale i produkt jest ,, inny '' . Ale z drugiej strony niech nie dziwią nikogo głosy dziewczyn : cena promocyjna w estyl - to po prostu cena jaka normalnie jest w Douglas ( Art deco cienie , przybory , SoBlonde ) czy Sephora ( pupa ) . Jeżeli ktoś kupi zaś po rynkowej - bo skończy się ,, promocja'' zapłaci drożej od 2 do 4 zł na jednym produkcie np. maska SoBlonde kupiona przeze mnie w Douglas za 39 ( w estyl to cena promocyjna ) - cena rynkowa w estyl 42 , cienie Douglas art deco 25 cena rynkowa estyl 27 itd itd . Gdybym ja teraz zrobiła zakupy w estyl zapłaciłabym to samo co w Douglas plus koszty przesyłki , po promocji kupując po cenie rynkowej zapłacę więcej plus koszty przesyłki - widocznie tak chce balticcompany . Poza tym wszyscy zdają sobie sprawę , że w prywatnych perfumeryjkach ceny są różne : zestaw Pupa Love Kit widziałam ostatnio dokładnie po 99 zł bo się nie sprzedawał , a w estyl jest w promocji za 146 zł ---> i pewnie każda z nas mogłaby wpisać tu więcej takich okazji z perfumeryjek z różnych miast . Dlatego ciężko jest w Polsce rywalizować takiemu sklepowi internetowemu z samowolką prywaciarzy , którzy i tak wyjdą na swoje i często sprzedają jak chcą ( nie mam na myśli sieci ) . A tak poza tym , żeby nie było , że czepiam się estylu ---- > ostatnio w drogerii Natura ceny naprawdę wielu produktów były niższe niż w internetowej Esentii . Jak widać w Polsce zakupy przez internet nadal są głównie skierowane dla ludzi , którzy nie mają obok siebie sklepów z jakąś tam marką kosmetyków . No chyba , że spada sprzedaż i wtedy faktycznie są widoczne gołym okiem promosje .
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.