Podkład Revlon Colorstay (w słoiczku) czy Colorstay Natural (z pompką) jutro chce kupić i nie wiem który- POMÓŻCIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-25, 13:06   #1
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386

Podkład Revlon Colorstay (w słoiczku) czy Colorstay Natural (z pompką) jutro chce kupić i nie wiem który- POMÓŻCIE


Właśnie! Waham się. Mam cerę mieszaną która ma tendencje do błyszczenia sie. Nie wiem czy ta wersja podkładu Colorstay w słoiczku nie jest za ciężka tzn. taka ze zle sie rozprowadza i czuć jakby się miało cement na buzi? Boje sie tez ze moze zatykac pory (a ja mam z tym problemy niestety) Znowu co do Colorstay Natural obawiam się że nie bedzie krył (bo juz spotkałam sie z podkładami które nic nie kryły -a ja się pytam po co w ogóle taki podkład co nic nie kryje???)Nie chodzi mi o efekt super krycia (chociaz taki lubie bo wtedy buzka wygląda super) ale o coś takiego jak daje np. L'oreal True Match (świetny tylko sie swiece strasznie po nim) albo Bourjois Plus que Parfait albo L'oreal Ideal Balance I co mam jutro zrobić??? Który wybrac????
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 14:43   #2
ewapawliszyn
Zadomowienie
 
Avatar ewapawliszyn
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 490
Re: Podkład Revlon Colorstay (w słoiczku) czy Colorstay Natural (z pompką) jutro chce kupić i nie wiem który- POMÓŻCIE

Witaj

to zalezy od Twojej skory ,nie wszytkie dziewczyny lubia ciezsze podklady ,podklad Loreala na pewno bedzie lzejzy od Revlona ,z kolei Revon bedzie dluzej sie trzymal ,stara wersja jest lepiej kryjaca,nowy jest lzejszy ,jak mniej nalozysz i dobrze rozprowadzisz to mozesz dla lepszego efektu delikaatnie wypudrowac twarz pudrem ,wszysto zalezy od twojej skory czy wolisz lzejsze czy ciezsze podklady,kazdy z wymienionych ma inna specyfike zalezy od cery danej osoby,pozdrawiam
Ewa
ewapawliszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 15:08   #3
Arunia25
Raczkowanie
 
Avatar Arunia25
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: OLSZTYN
Wiadomości: 174
Re: Podkład Revlon Colorstay (w słoiczku) czy Colorstay Natural (z pompką) jutro chce kupić i nie wiem który- POMÓŻCIE

Miałam 2 wersje tego podkładu,obecnie mam ten starszy w słoiczku i jestem bardziej z niego zadowolona niż z Colorstay Natural.Bardzo dobrze kryje i matuje,a przy tym jest mało widoczny i delikatny,gdyż nie można go nakładać warstwowo,a tak właśnie nakładałam Natural.Jeżeli zależy Ci na dobrym kryciu to wybierz starszą wersję.
Arunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 19:06   #4
kobieta_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 36
Re: Podkład Revlon Colorstay (w słoiczku) czy Colorstay Natural (z pompką) jutro chce kupić i nie wiem który- POMÓŻCIE

kurcze też się wybieram po nowy podkład bo mam już dość mazidełek które mam i też się waham ale pomiędzy : Revlonem- Colorstay, Loreal-Ideal Balance i Unifiance korygującym LRP. ktoś może mi powiedzieć ktory najlepiej kryje i jest najlepszy do delikatnej buźki???
kobieta_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 20:28   #5
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: Podkład Revlon Colorstay (w słoiczku) czy Colorstay Natural (z pompką) jutro chce kupić i nie wiem który- POMÓŻCIE

To zależy jaką masz cerę. Ja mam mieszaną ze skłonnością do błyszczenia sie (niestety :/) Miałam już 2 razy Ideal Balance L'oreal Fajnie kryje dosyc dobre Podkład ma za zadanie matowic tłuste partie no ale nie radzi sobie z tym tzn. ja się swiece po jakis 2 godzinkach Nie znam podkładu Revlonu ani LRP ale jutro mam zamiar kupic Revlon Moze w koncu on okaże sie byc tym jednym jedynym
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 20:35   #6
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: Podkład Revlon Colorstay (w słoiczku) czy Colorstay Natural (z pompką) jutro chce kupić i nie wiem który- POMÓŻCIE

O, widzę, że problemy podkładowe ostatnio są bardzo popularne. Ja zastanawiam się miedzy Unifiance korygującym La Roche Posay, Revlonem Colorstay Natural a znanym mi Color Adapt MF.
Z MF byłam zadowolona, ale raz, że fajnie by było mieć coś nowego, a dwa, że wolałabym, żeby trochę lepiej krył. Zwykłego colorstay się obawiam- Double Wear EL powodował u mnie wysyp pryszczy, a colorstay jest chyba podobny.
Do Colorstay Natural skłania mnie cena. Macie może porównanie z Color Adapt? Szczególnie w sprawie krycia.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 20:46   #7
shantia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 217
Re: Podkład Revlon Colorstay (w słoiczku) czy Colorstay Natural (z pompką) jutro chce kupić i nie wiem który- POMÓŻCIE

Też miałam takie wątpliwości, po zużyciu jednego słoiczka Colorstay Natural wahałam się czy kupić następne opakowanie tegoż czy zmienić na Colorstay w starej wersji. Chyba niepotrzebnie się przestraszyłam tych sławnych problemów z rozprowadzaniem, bo kupiłam następny Colorstay Natural. Niby jestem zadowolona, ale co do krycia mam zastrzeżenia. Myślę, że stara wersja na zimę byłaby super.
shantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-25, 20:59   #8
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: Podkład Revlon Colorstay (w słoiczku) czy Colorstay Natural (z pompką) jutro chce kupić i nie wiem który- POMÓŻCIE

Wiesz Shantia chyba kupie wersje w słoiczku, tą starą bo moja buzka lubi sie błyszczeć wiec chyba ten bedzie lepszy, co?
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 21:11   #9
shantia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 217
Re: Podkład Revlon Colorstay (w słoiczku) czy Colorstay Natural (z pompką) jutro chce kupić i nie wiem który- POMÓŻCIE

Wydaje mi się, że tak. Choć jeśli masz możliwość poproś o próbkę lub o odlanie ci paru kropel do osobnego pojemniczka. Wtedy sprawdzisz czy ci odpowiada czy nie.
pozdrawiam
shantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.