Moje prywatne DNO. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-10, 22:14   #31
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Moje prywatne DNO.

o! jeszcze mi sie jedno przypomniało! To było naprwdę dawno. Jak raz byłam u mojego kuzynostwa. Byliśmy na dworze i wieszalismy pranie. I nagle kochani kuzyni dopadli moje majtki i zaczeli się śmiać. Pewni, że to majtki mojej babci (babcia też spora jest) :"ALE TA NASZA BABKA NOSI SPADOCHRONY!!! ;D" ... ja oczywiście burak...:"no tak... spore. Babcia mogłaby schudnąć trochę" :P.. ehh... stare "dobre" czasy
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 22:17   #32
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Moje prywatne DNO.

lustra w przymierzalniach...nienaw idze!!! ...największe załamanie przeżyłam po wizycie u kreatywnego fryzjera który zniszczył jedyną rzecz która mi się we mie podobała...tydzień dochodziłam do siebie ....po tym decyzja...koniec z batonikami..koniec z jedzeniem
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 22:19   #33
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Moje prywatne DNO.

vincencik ... a te baby sklepowe to faktycznie potrafią być potorami niekiedy ;(. Jak nie dokuczliwe... to zazdrosne :/. Raz jeden mo się zdarzyło że sprzedawczyni mi powiedziała, że w czymś super wyglądam, bo mam ładne kobiece kształty i mi pasuje Ale potem zaczeła tam taka druga babi i tylko ciągle narzekała, żeby nie przymieżac za wielu ciuchów, bo tylko się porozciągają :P Już tam nie chodze na zakupy
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 22:21   #34
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Moje prywatne DNO.

Lustra w przymierzalni paulinka? A macie to wrażenie, że w przymierzalni sklepowej zawsze lepiej się wygląda niż potem w domu z zakupionym ciuszkiem???
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 22:32   #35
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: Moje prywatne DNO.

Ja nie miałam jakiegoś takiego DNA odchudzaniem przywitałam sie w 6 klasie podstawowki...no ale nigdy nie miałam motywacj...silnej woli i poprostu mi sie nie chciało...tak doszłam do 3 liceum

Nigdy nie byłam otyła...nie miałam nadwagi...poprostu byłam normalna...dużo osób nawet nierozumie dlaczego sie odchudzam....ja poprostu źle sie czuje w swojej skórze i to tylko to.

Tak w połowie grudnia coś mnie pchnęło, postanowiłam być atrakcyjniejsza no i sie zaczęło...ale jak i poprzednimi razy szybko się skończyło, skończyło sie na świętach(trudno żeby nie) - brak silnej woli.

01.01.06 znowu coś mnie pchnęło i od tego czasu trzymam sie dobrze....nie jem słodyczy(a musze powiedzieć, że jestem słodyczocholikiem)...jest em zadowolona, że pojawiła sie u mnie silna wola...bardzo silna
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 14:34   #36
foczildka
Raczkowanie
 
Avatar foczildka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: torun
Wiadomości: 64
GG do foczildka
Dot.: Moje prywatne DNO.

po poznaniu mojego ukochanego i wprowadzeniu sie do niego niezle przytylam bo zaczelam gotowac smaczne obiadki,z reszta sniadanka i kolacyjki tez....tabletki anty tez swoje zrobily...

no i odwiedzila nas kiedys byla sympatia ( o ktora czesto bylam zazdrosna bo piekna i szczupla) mojego mezczyzny, razem ze swoja 4 letnia coreczka..posiedzielismy chwile a na wychodnym mala mnie zapytala czy ja bede mialam dzidziusia,po czym jej matka wybuchnela drwiacym smiechem...myslalam ze sie pod ziemie zapadne...i zdalam sobie sprawe ze rzeczywiscie wygladalam jak w ciazy,i to zaawansowanej...


ale to byla dwa lata i 15 kilo temu
foczildka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 14:35   #37
hamster_killer
Zakorzenienie
 
Avatar hamster_killer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 193
GG do hamster_killer
Dot.: Moje prywatne DNO.

Cytat:
Napisane przez Izumi
Lustra w przymierzalni paulinka? A macie to wrażenie, że w przymierzalni sklepowej zawsze lepiej się wygląda niż potem w domu z zakupionym ciuszkiem???
O tak Te lustra zdecydowanie wyszczuplają... :P
hamster_killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-11, 15:46   #38
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Moje prywatne DNO.

Izumi Twoje historie jak zwykle mnie rozbawiają ale tylko dlatego że wiem jaka jesteś teraz "dżaga" Kiedyś jak byłam w sklepie i pani mi sie pytala ile mam w pasie to zanim zdazylam otworzyc usta jakas inna ekspedientka krytycznym zwrokiem na mnie spojrzła i text "stówka to lekko"...a ja zgon!!Może nie byłam wtedy pierwszej szczuplości (teraz też nie jestem ale jest lepiej ) ale 100cm!!I zaczely się tam kłócić o mnie a ja walnełam na odchodnym "liczba" (nie pamietam ile to bylo ale o wiele mniej...) i wypełzłam z tego sklepu z urażoną miną...Moj Boże...ekspedientki mnie przerażają...
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 15:49   #39
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Moje prywatne DNO.

[quote=foczildka]po poznaniu mojego ukochanego i wprowadzeniu sie do niego niezle przytylam bo zaczelam gotowac smaczne obiadki,z reszta sniadanka i kolacyjki tez....tabletki anty tez swoje zrobily...

Oj ja cos wiem o tych smacznych obiadkach dla ukochanego ja też po przeprowadzce do mojego TŻ przytyłam a tabletki anty też swoje pokazały...
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 16:58   #40
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Moje prywatne DNO.

OLUNIA! Masakra! Znowu jakaś ekspedientka z piekła rodem :/... BRRR! Ja zawet jak ważyłam 75kg, to nie miałam w pasie 100 (tylko 90 ;D)! Baba jakaś strasznie zazdrosna musiała być czy coś :/.. . W ogóle to fajnie się zachowałaś "liczba" na odchodne LOL! Olusia - dżagusia ;D!
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 18:25   #41
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Moje prywatne DNO.

Hehehe no bo te ekspedientki to naprawde...jak jakies cyborgi...niektóre mają we krwi nasmiewanie sie z innych...ehh a potem sie dziwia ze sprzadaz mala =]]]
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-11, 19:10   #42
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Moje prywatne DNO.

hehe Izumi Ty to masz szczescie do tych różnych przygód opowiedz coś jeszcze

Cytat:
Napisane przez hamster_killer
O tak Te lustra zdecydowanie wyszczuplają... :P
lustra może tak ale to światło padające z góry wręcz przeciwnie - widzę wtedy jak na dłoni wszystkie obrzydliwe fałdki brrr koszmar
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 19:46   #43
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Moje prywatne DNO.

Cytat:
Napisane przez Sheena_
hehe Izumi Ty to masz szczescie do tych różnych przygód opowiedz coś jeszcze


lustra może tak ale to światło padające z góry wręcz przeciwnie - widzę wtedy jak na dłoni wszystkie obrzydliwe fałdki brrr koszmar
Kidyś była taka sprawa gdzieś że w przebieralniach w jakims centrum handlowym wisiały specjalne wyszczuplające lustra...i nie to ze troszke korygowały ale naprawde wyszczuplały...a jak ktoś się widzi w czymś szczupło (a ma problemy z figurą ) to to od razu kupuje...musieli je chyba zlikwidować...
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 22:05   #44
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Moje prywatne DNO.

A wiecie co tak sobie pomyślałam. Dobrze żeby każda z nas miała zaprogramowane w głowie takie "wyszczuplające lustro". Do doprawdy na co nam te wszystkie kompleksy ? Ehhh.

Sheena jeszcze jakąś historyjkę cio ... Hmmm.. let me think... (...). Raz jak byłam na kolonii była dyskoteka przebierańcowa. Byłam wtedy jeszcze podlotkiem, a że nie wiedziałam za specjalnie jak się przebrać, to koleżani pomogły się przerobić na czorownicę. Wytapirowały mi całe włosy (a mam włosy do pasa -.-' do końca kolonii je rozczesywałam po tej dyskotece), umalowały paskudnie , zamalowałam kilka zębów na czarno. Ubrałam się w jakieś łachmany sprzątaczki i wypchałam stanik skarpetami (choć na biusta nie narzekałam wtedy). Wziełam miotłę i HEJA na dysco Wygrałam pierwszą nagrodę Nikt nie chciał uwierzyć, że ta plątanina na głowie to faktycznie moje włosy! I że ten zadek to faktycznie mój taki wielki! Za to do "wypchanych piersi" nikt nie miał wątpiwości że są PRAWDZIWE! :/ ;P.
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 22:27   #45
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Moje prywatne DNO.

Hahahaha Izumi ja już nie mam siły żeby się śmiać....Ty to masz przygody =]]]]]] ZA to ja sie czulam zirytowana jak pare latek temu byłam eghm...grubsza i moja ciocia do mnie gadala..."Ola jaka ładna dziewczyna...takie ladne wlosy...i w ogole...no i taka szczupła...(spojrzła na mnie porządnie)...no może nie szczupła ale figurke ma kobiecą..." a na mojej twarzy wymalowalo się coś w stylu " zaraz Ci wyplace !" ..te ciotki...
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 22:33   #46
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Moje prywatne DNO.

kocham ten wątek
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 22:37   #47
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Moje prywatne DNO.

Cytat:
Napisane przez Sheena_
kocham ten wątek
Tak śmiej się...-_-"....
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 13:14   #48
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Moje prywatne DNO.

Cytat:
Napisane przez OLuNia
Kidyś była taka sprawa gdzieś że w przebieralniach w jakims centrum handlowym wisiały specjalne wyszczuplające lustra...i nie to ze troszke korygowały ale naprawde wyszczuplały...a jak ktoś się widzi w czymś szczupło (a ma problemy z figurą ) to to od razu kupuje...musieli je chyba zlikwidować...

Ostatnio widziałam takie na męskim stoisku w h&m ;] To jest naprawdę chwyt marketingowy ;]
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 13:21   #49
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Moje prywatne DNO.

No wiem właśnie ale to jest takie przykre jak wydasz na coś tyle kasy a potem idziesz do domu i jesteś w szoku "bo przecież w sklepie tak ładnie leżało" .
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 15:07   #50
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: Moje prywatne DNO.

a ja wlasnie jak przymierzam stroj kapielowy w lecie to zawsze w przymierzalni wydaje sie sobie grubsza,z pelniejszym brzuszkiem i mniej jedrynymi udami heszcze nie trafilam na te lustra o ktorych mowicie
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 15:14   #51
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: Moje prywatne DNO.

przeczytalam wszystkie historie i musze przyznac ze sie usmialam jednoczesnie Wam wspolczuje.. ^^ hehehe.. ja takiej jednej decydujacej o mojej diecie i schudnieciu historii nie mialam.. chociaz nie!! jedna mialam ale to "lajcik" w porownianiu z Waszymi na korytarzu w szkole zapomnialo mi sie, ze sie najadlam czekolada i moj brzuszek moze troszke 'sterczec' i rzeczywiscie.. =/ kolezanka mijajac mnie polozylami reke na brzuchu i sie spytala : "ktory miesiac ciazy?!" udalam ze nie slysze i poszlam dalej.. omg..
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 18:45   #52
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Unhappy Dot.: Moje prywatne DNO.

moje dno.. za kazdym razem kiedy szlam i ide nadal do przymierzalni..spodnie r. 40.. za małe, 42..też..44...nie ma..., "wiesz kochanie (mówiłam drżącym głosem) oni mają tu jakąś zawyżoną numerację, wyjdźmy stąd źle się czuję"

Potem wielka siła i nadzieja. Udało się. -13 kg. Pierwszy raz spróbowałam i się udało. Teraz każdego dnia oglądam zdjęcia modelek. Są chude. Po prostu chude. Walczę ze sobą. Przecież tak bardzo zależało mi na prowadzeniu zdrowego trybu zycia: sport, racjonalne odżywianie, uśmiech na twarzy i zapach drzew co rano. Teraz mam drugie dno i najbardziej się boję tego, że go dotknę. Każdy kęs to myśl o tłuszczu.
Ale może uda mi się zebrać w sobie, opracowac dietę, plan ćwiczeń i zrobić to normalnie. Może.
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 19:22   #53
nenech
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 47
Dot.: Moje prywatne DNO.

oj Edddyek jeśli nam tu sugerujesz, że zbliża się pani anorexja, to my się temu przeciwstawiamy. Lepiej sformatuj dysk z tymi zdjęciami i dź do dietetyka- zawsze to ktoś mądrzejszy i racjonalniejszy, więc jego zaleceń trzeba słuchać. I, qrde, nie rób głupot!!!!!!!!!!!!!
__________________
*nenech*
nenech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 19:36   #54
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Moje prywatne DNO.

No moze nie przesadzajmy z anorexią (choc nie wiadomo) ale ja wiem o czym mówisz...jeśli juz uda się zrzucić te przeklęte kilogramy to aż strach pomyśleć że mogłoby się je znowu ptrzymać...stąd te myśli "czy nie jem za duzo"..."czy nie cwicze za malo?"..." czy aby teraz nie przytyje"...trzeba sie tego jakos wyzbyc choc nie wiem jak bo jeszcze nie udalo mi sie dojsc do takiego stanu=]
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 19:37   #55
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Moje prywatne DNO.

Edddytek Pomyśl sobie że jak schudniesz za bardzo to będziesz szła do sklepu ihistoria będzie troszkę inna: "poprosze rozmiar 34... za duże... 32... też 30... nie ma" No i na co Ci to? Nie możemy być wszystkie jednakowe bo by było nudno nio

P.S. Usilnie staram się sobie przypomnieć jakąś jeszcze historię ze swego życia Aha! I możecie się śmiać bez obaw Ja też się śmieję z tamtych chwil
P.S. Dalej mam jedną parę majtek "spadochronowych"... ot tak na wszelki wypadek..... gdybym kiedyś leciała samolotem
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 20:03   #56
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Moje prywatne DNO.

Hhahahahaha Izumi nie wytrzymam : "ot tak na wszelki wypadek..... gdybym kiedyś leciała samolotem" hehehhee
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 20:13   #57
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Moje prywatne DNO.

OLuNia **
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 20:17   #58
Dolot
Zadomowienie
 
Avatar Dolot
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :) - Lublin :)
Wiadomości: 1 483
Dot.: Moje prywatne DNO.

Ja też kocham ten wątek historie sa powalające
Edytek mama nadzieje, ze poradzisz sobie z tymi myślami wierzymy w ciebie
A ja sie odchudzam zdrowo i naparwde az sie dziwie ze mnie takie myśli nie biorą
Olusia śmiej sie śmiej na zdrowie niech no ja sobie coś przypomne hmmm a mam! ostatnio jak siedziałąm u przyjaciółki na podłodze to guzik mi wystrzelił z spodni dosłownie hehe
__________________
16.04.2007- rozpoczęcie postu od słodyczy
30.04.2007- [62.5] kg
30.05.2007- [?] kg
Dolot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 20:30   #59
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Moje prywatne DNO.

UWAGA! Przypomniało mi się story!!! nie wiem jak wy, ale ja jak się wieczorem rozbieram, a jestem bardzo zmęczona, to zazwyczaj ściągam spodnie razem z bielizną i skarpetami. pamiętam że kiedyś w podstawówce była taka akcja, że jak zawsze rano. Ubrałam się do szkoły. Wszytko było ok. ... do czasu. Pani na którejś tam lekcji wezwała mnie do tablicy i jak potem wróciłam na miejsce to po chwili spostrzegłam, ze tak fajnie na środku klasy lezy moja skarpeta!!! Taka pozawijana, wczorajsza! BLE! Na szczęście nikt nie zauważył -.-' ja potem w łazience płakałąm, ze mam tak grube nogi, że nawet nie poczyłam, że mnie wczorajsze skarpetki gniotą ;(.. Bu... Heh Dobrze że nikt nie zauważył
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 20:50   #60
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Moje prywatne DNO.

Izumi ja się boję co jeszcze Ci się może przytrafić
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.