Szukam oszukanych przez sygma bank - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-29, 16:57   #1
JustynaTBS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18
Angry

Szukam oszukanych przez sygma bank


Witam. Padłam ofiarą oszustwa przez sygma bank. Chcę sprawę nagłośnić jednak potrzebuję więcej osób które są, podobnie jak ja poszkodowane .
Wiem że jest bardzo wiele takich osób. Piszcie w jaki sposób zostaliście potraktowani. Wiem że jest nas dużo. Zróbmy wszystko aby ustrzec innych.
JustynaTBS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 16:41   #2
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Szukam oszukanych przez sygma bank

ale co się stało ? ja spłacam raty za sprzęt agd w sygma bank,tzn kupowałam w sklepie rtv agd ale to poszło przez sygma bank i nic się nie dzieje.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 22:26   #3
JustynaTBS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18
Dot.: Szukam oszukanych przez sygma bank

Ja poszłam do rtv euro agd po kredyt 0%
Oczywiście w całym sklepie aż po oczach biły naklejki 40 x0%
Więc podchodzę do pani sprzedawczyni i mówię: chcę wziąść na raty sprzęt (płyta gazowa, piekarnik, okap) łączna suma 1835zł tylko jej mówię że ja chcę na takie prawdziwe 0% ona do mnie że jedyna możliwość to sygma bank na 6 miesięcy daje kredyt bez kosztów. Spoko bierzemy. Kiedy już pani wydrukowała umowę nagle się jej przypomniało że na umowie jest napisane że jest ona na 36 rat jednak przy spłacie w ciągu 6 miesięcy spłacamy tylko tyle ile bierzemy. Zaznaczyła pisakiem na żółto. Pani powiedziała jeszcze że raty liczą się dopiero za miesiąc więc w pierwszym miesiącu nie płacimy raty. I tu jest diabeł pogrzebany. Oczywiście wszystko zostało spłacone według moich obliczeń w terminie. Dostaliśmy nawet list z podziękowaniem za wcześniejszą spłatę i promocją na transport za 1zł przy wzięciu kolejnych towarów na raty(list niestety wyrzuciłam). Mineło więcej jak rok od spłaty a bank dzwoni że mamy ratę 100zł nie wpłacone. No to my że przecież wszystko już dawno spłacone mamy kwitki. Kazali złożyć reklamację. Reklamacja złożona. Zadzwoniła pani reklamacja nieuznana bo ostatnie 35zł wpłacone 10 dni po terminie. Według mnie (i pani w sklepie) było do spłaty ostatniej raty prawie 20 dni .
Więc w telefonie mąż usłyszał że te 100zł to tylko 1 rata z 18 jakie mamy do zapłaty.
Musimy im zapłacić ten sam kredyt 2 raz!!!!!!
Żadne koszty nie zostały odliczone a bank nie poinformował przez tak długi czas że mamy jakie kolwiek zadłużenie. Brałam kredyty w różnych bankach i wszędzie spłacało się odsetki tylko do czasu spłaty rat nawet jak wzięłam na kilka lat a spłaciłam w rok zapłaciłam koszty za rok.

Wiem że to jest w tej firmie nagminne i chcę nagłośnić sprawę potrzebuję więcej osób.
Bardzo proszę o opisywanie w jaki sposób czujecie się poszkodowani
JustynaTBS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-30 23:26:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.