Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-06, 13:30   #1231
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez ciepla88 Pokaż wiadomość
zupelnie nie rozumiem. przeciez powinnysmy trzymac sie razem, doradzac sobie i pomagac wymieniajac sie wlasnymi spostrzezeniami. irytacja co niektorych, wprowadza tylko niezdrowa atmosfere. tylko po co te nerwy..?
osobiscie wybieram sie do Akademii we Wroclawiu. pozdrawiam cieplo
O ja chyba tez.
To razem musimy sie skontaktowac
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 13:36   #1232
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

A może jest ktoś z Poznania żeby się wypowiedzieć na temat jakieś szkoły w Pnaniu ?
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 17:39   #1233
klodij
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 22
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Wejdzcie na centrum urody Kenia we Wrocławiu .Tam mozna sie zapisac na kurs i uzyskac wiecej informacji ,najlpeiej we wtorki dzwonic i w czwartki bo wtedy jest dziewczyna ktora sie tym zajmuje,ilosc miejs ograniczona tylko 10 osob.Nie wiem ile jest przewidzianych edycji tego kursu narazie jest termin od 25 kwietnia.hmmm ....caly czas mysle ale samej mi sie nie chce...???
klodij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 10:14   #1234
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez klodij Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o Olafa to kolezanka dała mi namiary na ten drogi kurs we Wrocławiu , ale za taka kase postanowiłam spradzic Pana Olafa i akurat mi sie udało z tym seminarium.Gosciu trzęsie cała Warszawą.od tvnu po telewizję Polską.Jest otwarty,wszystko opowiada o swoim doświdczeniu,dokładnei pokazuje,nastawai ludzi na sukces i to mi sie podoba.Kurs kosztuje 2300 ale trwa 7 dni po 8 godzin wiec to jest dlugo,rozmiawlam z dziwczynami z seminarium i jest na tym kursie duzo prakryki,wskazówek no i Międzynarodowy certyfikat
Mam pytanie skad te informacje?, chyba od samego pana Olafa chętnie się dowiem co robi w Warszawie, i dla kogo sesje do pism modowych i lifestyl'owych ? co dokładnie robi dla TVN i TVP ?

A miedzynarodowy certyfikat do czego sie przydaje ?
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-04-07 o 10:17
KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 19:35   #1235
marg14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 225
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

No właśnie, może zrobić kilka konkretnych kursów zamiast szkoły? Ale po kursach chyba z pracą ciężko będzie. Nikt nie słyszał o szkole Lindy opinii?
marg14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 23:20   #1236
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez marg14 Pokaż wiadomość
No właśnie, może zrobić kilka konkretnych kursów zamiast szkoły? Ale po kursach chyba z pracą ciężko będzie. Nikt nie słyszał o szkole Lindy opinii?
Pracodawcy w większości patrzą na Twoje portfolio i umiejętności, a nie skończoną szkołę, czy kurs.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 08:10   #1237
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
Pracodawcy w większości patrzą na Twoje portfolio i umiejętności, a nie skończoną szkołę, czy kurs.
Sama tworzyłaś swoje portfolio ?? robiłaś koleżankom zdjęcia czy jak ?? Bo w linku masz bardzo profesjonalne .
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 09:14   #1238
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

wiem że pytanie nie było do mnie, ale - można malować koleżanki lub zaczepiać ludzi na ulicy i proponować im sesje
we Wrocławiu jest wiele fotografów którzy chętnie robią zdjęcia za darmo. Wystarczy odrobina chęci
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 09:16   #1239
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Z tym nie bedzie problemu sama robię zdjęcia i mam kolegów ktorzy mają agencję także luzik zastanawiam się jak sie do tyego zabrać
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 10:06   #1240
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

może najpierw koleżanki a później np załóż konto na max models czy moda polska pl. Choć z Max Models bym uważała, bo to kółeczko wzajemnej adoracji i znam osoby które promują się na tym portalu poprzez krytykowanie innych, szczególnie początkujących. Ale możesz np mieć tylko konto na tego typu stronie, bez zdjęć ale z adresem Twojej strony na której będziesz umieszczać zdjęcia(np myspace ). Jak się komuś spodoba, to się skontaktuje
ja po raz pierwszy malowałam tydzień temu - koleżanka do mnie zadzwoniła czy mogę być za godzinę w studio bo nie zdążyli załatwić wizażystki - , miałam serce w przełyku, ale fotografom i modelce się podobało, ja jestem z siebie niezbyt zadowolona. Dlatego lepiej dużo poćwiczyć wcześniej Na jednej focie, na której oczy były wielkości jednego pixela, i make upu w ogóle nie było widać - w tej sesji chodziło głównie o sylwetkę, mój makijaż został całkowicie skrytykowany przez dziewczynę, w której zespole kiedyś tańczyłam. Mści się na mnie, a że jest wizażystką, uderzyła w czuły punkt. Znalazła mnie przez przypadek na digarcie, bo fotograf podpisał zdjecie moim nazwiskiem.Poczułam się strasznie, że z mojego powodu cała praca modelki i dwóch fotografów została zmieszana z błotem, a jedynym celem wypowiedzi mojej byłej "szefowej"było publiczne upokorzenie mnie. Więc wszelkiego rodzaju strony, gdzie można komentować nie są zbyt dobre - rzadko kiedy zdarza się konstruktywna krytyka - albo są zachwyty albo "beznadzieja".
a drugie: poczytać o podstawach - co musisz koniecznie mieć i jakie środki ostrożności zachować - dezynfekcja pędzli po każdej osobie itp. A co do tutoriali i pomysłów - polecam stronę Smashboxa.Są tam niezłe tutoriale, makijażysta wygląda jak po kilku operacjach plastycznych i ma straszny amerykański akcent ale maluje fantastycznie

ja jestem bardzo początkująca, więc ten post nie jest skarbnicą rad, ale chcę sie podzielić tym co już wiem, bo może się na coś przydać

Edytowane przez tenarr
Czas edycji: 2009-04-08 o 10:19
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 11:09   #1241
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dziękuję
To zazwyczaj ja zawsze byłam malowana i fotografowana . Byłam "wypożyczana" hehe do sesji ale od jakiegoś czasu bardziej mnie interesuje ta druga strona czyli malowanie a fotografuje od dawna więc nie bęzie chyba problemu .
Co do krytyki jest tak jak mówisz , bardzo często bywa ostra i bezwzględna . Trzeba być silnym , jednym wpuścić drugim wypuścić ale pomyślec
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 18:47   #1242
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

tenarr ale czym się przejmowac? osoba która guzik wie o pracy fotografów modelki czy wizażysty nie ma podstaw do krytyki.
na maxie raczej osoby zielone albo jakies zazdrosne krytykuja
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 19:21   #1243
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 646
GG do Pusia7
Smile Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ja też zaczynałam wystawiajać zdjęcia na maxmodels. Od ponad roku mam juz tam konto i powiem że nawet bez szkoły w tym kierunku (bo mam skończone studia Zarządzenie i marketing) można coś zrobić (klientki na makijaże ślubne, lekcje makijażu same się zgłaszają z czego bardzo się cieszę). Tak więc dla chcącego nic trudnego
Pusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:24   #1244
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez niqska Pokaż wiadomość
tenarr ale czym się przejmowac? osoba która guzik wie o pracy fotografów modelki czy wizażysty nie ma podstaw do krytyki.
na maxie raczej osoby zielone albo jakies zazdrosne krytykuja
ale to jest wizażystka w dodatku uważa się za najlepszą w Polsce (to akurat ściema )

a co do Maxa, nie chodzi mi tylko o krytykę Ochy i achy tez rozpuszczają, bo popada się w samouwielbienie

Max models to jest dobry sposób ale ma swoje wady i zalety
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 22:33   #1245
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez usiakons Pokaż wiadomość
Sama tworzyłaś swoje portfolio ?? robiłaś koleżankom zdjęcia czy jak ?? Bo w linku masz bardzo profesjonalne .
jak zaczynałam, to brałam koleżanki. A później znalazłam maxmodels, gdzie jest wiele osób chętnych do współpracy i nie bylo z tym problemu. A teraz takze jak robie swój własny projekt, to zazwyczaj szukam na maxmodels. A jak robie to dla kogos, to zazwyczaj fotograf załatwia modelke. Ogolnie moim zdaniem to wiele zalezy od fotografa. Ja akurat zaczelam wspolprace z takim, ktory umie ustawic tak dziewczyny, zeby dobrze wyszły, nawet jesli nie są modelkami. No, a jesli ktos tego nie umie, to lepiej brać dziewczyny z min. średnim doświadczeniem, ktore sie oglaszają, jako fotomodelki. Bo mają już jakieś pojęcie, jak wyglądają, jak zapozować, itd. Także jeśli robisz zdjęcia, albo masz znajomych fotografow, to do dzieła! Szukaj ciekawych modelek na różnych stronach www oraz na ulicy, czy wśród swoich koleżanek! Tylko nie bierz nikogo z litości, bo np. bardzo bedzie prosił, żebyś mu sesje zrobiła, a ta osoba średnio Ci się podoba. Widziałam takie zdjęcia i nie wygląda to ciekawie. A jeśli jesteś początkująca, to powinnaś trochę ratować stylizację urodą modelki. Także szukaj ciekawych twarzy i czaruj na nich
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 09:05   #1246
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
jak zaczynałam, to brałam koleżanki. A później znalazłam maxmodels, gdzie jest wiele osób chętnych do współpracy i nie bylo z tym problemu. A teraz takze jak robie swój własny projekt, to zazwyczaj szukam na maxmodels. A jak robie to dla kogos, to zazwyczaj fotograf załatwia modelke. Ogolnie moim zdaniem to wiele zalezy od fotografa. Ja akurat zaczelam wspolprace z takim, ktory umie ustawic tak dziewczyny, zeby dobrze wyszły, nawet jesli nie są modelkami. No, a jesli ktos tego nie umie, to lepiej brać dziewczyny z min. średnim doświadczeniem, ktore sie oglaszają, jako fotomodelki. Bo mają już jakieś pojęcie, jak wyglądają, jak zapozować, itd. Także jeśli robisz zdjęcia, albo masz znajomych fotografow, to do dzieła! Szukaj ciekawych modelek na różnych stronach www oraz na ulicy, czy wśród swoich koleżanek! Tylko nie bierz nikogo z litości, bo np. bardzo bedzie prosił, żebyś mu sesje zrobiła, a ta osoba średnio Ci się podoba. Widziałam takie zdjęcia i nie wygląda to ciekawie. A jeśli jesteś początkująca, to powinnaś trochę ratować stylizację urodą modelki. Także szukaj ciekawych twarzy i czaruj na nich
Trochę jestem w kropce pomiędzy pozowaniem a fotografowaniem , pomiędzy malowaniem i byciem malowaną Stwierdziłam że nie będę rezygnować z sesji a sama dokształcać się po tej 2 stronie aparatu...dziękuję dziewczyny za rady
Nadal nikt z Poznania o szkole ?? lub w Mediolanie ?
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 10:28   #1247
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Usiakons - ja bym na Twoim miejscu nie rezygnowała, tylko kształciła się w wizażu i równocześnie pozowała. Jako modelka również wiele się uczysz - ja też byłam malowana przez rok, pozowałam do zdjęć i zbierałam wiedzę poprzez obserwację. Teraz znam np podstawy body painting, za które zapłaciłąaym z 400 zł na weekendowym kursie.

A poza tym - modelka, fotomodelka, to fantastyczne zawody, ale można je wykonywać tylko przez kilka lat a malować można, dopóki jest się w stanie utrzymać w ręku pedzel
Bo zastanawiam się,czy nie będzie Ci żal, że malujesz a nie pozujesz, jeżeli zrezygnujesz z pozowania juz teraz?. Ja spędziłam całe nastoletnie życie na deskach teatru, 3 razy zdawałam na pwst i nie wyszło. Teraz się martwię że będzie mi czasem strasznie przykro ze to nie ja wychodze na scenę. Ale z drugiej strony zawsze zazdrościłam makijażystkom i charakteryzatorkom - umiejętności, kuferków z tymi wszystkimi cudeńkami i przede wszystkim - zawodu, który daje pewne manualne umiejętności, a nie czegos tak ulotnego jak aktorstwo.

eh...przepraszam że Wam się tak wywnętrzniam ale w końcu zawód charakteryzatora czy wizażysty to nie tylko szkoła, ale tez wybór życiowej drogi
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 10:43   #1248
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dla mnie to jest naprawdę cudowna sprawa Można powiedzieć że od jakiegoś czasu się "obudziłam" . Zaczęłam się jakoś kierunkować . Wcześniej była fascynacja grafika komputerową , wizualizacje , potem fotografia , teraz wizaż . Mam baaaaardzo słomiany zapał .. ale tutaj czuję że zatrzymam się na dłużej . Niestety średnio z kasą na kompletowanie sobie kuferka . Kolejna sprawa czas i pieniądze które włoże w szkole a która niekoniecznie może dać mi ukochany zawód . Ciężko macie dziewczyny w Polsce w zawodzie . Rozmaiwałam z kilkoma koleżankami również wizażystkami ..i one siedzą w salonie kosmetycznym np i całymi dniami czekają na klienta... brak siły przebicia ?? za duża konkurencja ?? lub polskie realia ??
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 13:40   #1249
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

hmm na pewno mniej się dzieje jeśli chodzi o modę i kino w porównaniu do reszty świata
ale ja postaram się robić jak najwięcej w tym kierunku, bo tez pierwszy raz znalazłam coś, czego nie robię "po łebkach" tylko mogłabym czytać o tym w nieskończoność i patrzeć i słuchać i malować Na razie mam jeszcze pracę licencjacką na głowie, więc chodzę na kurs rysunku i malarstwa dwa razy w tygodniu, ale widzę ze to rzeczywiście świetna baza, a inwestycja nie taka droga(ja płacę 750 zł za semestr, jest 8 godzin tygodniowo zajeć)

ehh miałam być sceptycznie nastwaiona do FAM - u zeby później się nie zawieść...ale już nie mogę się doczekać pomimo tej nędznej jednej sali

Usiakons, jeżeli malujesz i rysujesz poza fotografowaniem i grafiką to znalazłam wczoraj cos ciekawego.
http://www.wsa.art.pl/?page_id=21
Studia licencjackie(płatne) :malarstwo, scenografia, charakteryzacja, wizaż , kostiumy i grafika komputerowa. Gdyby nie to że to Warszawa...nie wiem, jak dla mnie wyglada to naprawd ciekawie Cieszę się ze powstają tego typu szkoły, bo to znak, ze coś się w Polsce ruszyło, jesli chodzi o artystyczne podejscie do wizażu. Strasznie mi żal, że nie mogę tam się wybrać, ale nie samą szkołą człowiek żyje
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 14:02   #1250
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Z rysunkiem mam mniej wspólnego
Bardziej z fotografią , obróbką graficzną zdjęć , grafiką a ostatnia miłość to wizaż . Szkoła naprawdę świetna ale.... Warszawa Niestety za daleko jak dla mnie..
A powiedz mi Ty chcesz być wizażystką czy zając się charakteryzacją ??
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 14:16   #1251
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

hmm uwielbiam kino, podróże i wspólną pracę nad jakimś projektem Charakteryzacja jest trudniejsza i daje więcej pola do popisu, ale z drugiej strony istnieje ryzyko ze ugrzęźnie się w jakimś teatrze na całe życie Tak jak panie z charakteryzatorni w teatrze w którym kiedyś grałam - zmęczone , zniechęcone - a aktorzy malowali się sami.
wiem że na pewno nie interesuje mnie makijaż doradczy
a z pozostałych:efekty FX, makijaż dla mody i body painting - wszystko wydaje mi się szalenie ciekawe będę miała problem z wyspecjalizowaniem się. Uwielbiam wszystko co wymaga projektów, wymyślania, szukania inspiracji i jest wyzwaniem.
to takie moje ciche marzenia
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 21:55   #1252
Wiika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 88
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

hej
Strasznie duużo tu postów, jestem w trakcie ich czytania, i stwierdziłam że napisze swoje pytanie, bo początkowe posty są sprzed 4 lat .
Mianowicie, chciałabym się zapisać do szkoły policealnej w Krakowie na kierunek Stylizacja, bądź stylizacja + wizaż . Znalazłam http://www.art.krakow.pl/ i wydaje się być ciekawa jej oferta. Chciałam zapytać, czy ktoś do niej chodził ostatnio? Jak w niej jest, czy polecacie etc. Proszę o odpowiedz
Wiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 22:06   #1253
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Wiika Pokaż wiadomość
hej
Strasznie duużo tu postów, jestem w trakcie ich czytania, i stwierdziłam że napisze swoje pytanie, bo początkowe posty są sprzed 4 lat .
Mianowicie, chciałabym się zapisać do szkoły policealnej w Krakowie na kierunek Stylizacja, bądź stylizacja + wizaż . Znalazłam http://www.art.krakow.pl/ i wydaje się być ciekawa jej oferta. Chciałam zapytać, czy ktoś do niej chodził ostatnio? Jak w niej jest, czy polecacie etc. Proszę o odpowiedz
a nie można tak wpisać w wyszukiwarce tego wątku nazwy interesujacej Cię szkoły? pewnie wyskoczą również nowsze posty na jej temat.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 22:36   #1254
Wiika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 88
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
a nie można tak wpisać w wyszukiwarce tego wątku nazwy interesujacej Cię szkoły? pewnie wyskoczą również nowsze posty na jej temat.
wstyd się przyznać... ale nie wiedziałam o czymś takim
Wiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 22:47   #1255
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Wiika Pokaż wiadomość
wstyd się przyznać... ale nie wiedziałam o czymś takim
aha, no to prawy góry róg pamiętam, że była juz mowa o tej szkole i to nie tak znów dawno. Poczytaj, co dziewczyny pisały, a w razie, gdyby tam nie było zadowalających Cię informacji to pytaj, a na pewno nie długo pojawi się jakaś Wizażanka, która miała do czynienia z tą szkołą
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 15:32   #1256
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

jakieś trzy,cztery strony wyżej jest więcej informacji o AA, był też chyba osobny wątek. Znam 3 dziewczyny po tej szkole - mówią że jest super i polecają, ale podobno gorzej z pracą, choć myślę że to kwestia indywidualna. Jeśli chodzi o umiejętności to jedna z nich maluje fantastycznie a dwie bardzo dobrze.. Mam porównanie z dziewczyną po Krakowskiej szkole kosmetycznej ze spec. wizaż i stylizacja i mogę powiedzieć tyle, ze dziewczyny po Artystycznej mają dużo lepszy gust i finezję. Wiele dobrych rzeczy słyszałam o Marcinie Szczepaniaku, jednym z wykładowców. Nie spotkałam się jak dotąd z negatywnymi opiniami o tej szkole. Sama bym tam szła, gdyby nie to, ze nie uczą charakteryzacji
najlepiej jeśli znajdziesz szkołę na naszej klasie i napiszesz do uczniów, którzy są tam zapisani, żeby podzielili się wrażeniami, polecili lub odradzili.
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 16:31   #1257
Wiika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 88
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
jakieś trzy,cztery strony wyżej jest więcej informacji o AA, był też chyba osobny wątek. Znam 3 dziewczyny po tej szkole - mówią że jest super i polecają, ale podobno gorzej z pracą, choć myślę że to kwestia indywidualna. Jeśli chodzi o umiejętności to jedna z nich maluje fantastycznie a dwie bardzo dobrze.. Mam porównanie z dziewczyną po Krakowskiej szkole kosmetycznej ze spec. wizaż i stylizacja i mogę powiedzieć tyle, ze dziewczyny po Artystycznej mają dużo lepszy gust i finezję. Wiele dobrych rzeczy słyszałam o Marcinie Szczepaniaku, jednym z wykładowców. Nie spotkałam się jak dotąd z negatywnymi opiniami o tej szkole. Sama bym tam szła, gdyby nie to, ze nie uczą charakteryzacji
najlepiej jeśli znajdziesz szkołę na naszej klasie i napiszesz do uczniów, którzy są tam zapisani, żeby podzielili się wrażeniami, polecili lub odradzili.
dzięki za info przydaaało mi się baardzo
Wiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 16:42   #1258
marg14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 225
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

A szkoła Bogusława Lindy? Nikt nic nie słyszał?
marg14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 16:48   #1259
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

A czy któraś z Was mogłaby polecić mi kurs stylizacji w okolicach Śląska, ewentualnie w Krakowie?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 10:37   #1260
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Zamierzam wybrać się do szkoły AWiS we Wrocławiu, czy wystarczy do nich na początek zadzwonić i umówić się na rozmowę kwalifikacyjną oraz kiedy mam to zrobić już teraz czy jeszcze za wcześnie ?
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 11:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.