Tarnowskie Panny Młode - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-25, 20:16   #4171
wronkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 158
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Jadira nie przejmuj się tymi kiepskimi opiniami.Ja trafiłam na to forum po to by się poradzić takich osób jak ty.Cieszę się bo Ty Loczek i Żabcia dużo mi pomogłyście i doradziłyście
__________________
Jeden jedyny najważniejszy dzień w naszym życiu

26 czerwiec 2010
wronkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 20:22   #4172
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
ja nie wiem czy to tylko moje odczucie ale to forum sie popsulo, za mojej kadencji (Pozdrawiam kraven, zaabcie, kraven, magdzie33 jonathan Loczek i inne Panny Mlode ktore pominelam) bylo znacznie kulturalniej, sympatyczniej i PM nie skakaly sobie do gardel Bez obrazy ale niektorzy powinni nauczyc sie lepiej dobierac slowa
Jadira zanim przeczytałam twoją wypowiedz pomyślałam to samo,przed "naszymy" ślubami zadna sie nie przemądrzała odnośnie sal orkiestry czy kamerzysty tylko wyrażałysmy swoje zdanie teraz to jakieś dziwne to forum. Czytam je ale wole sie zabardzo nie udzielać bo usłysze (a raczej przeczytam) ze jestem okropną jędzowatą specjalistką i Wszystko wiem najlepiej i moje wesele bylo najlepsze... hehe
W przeciwieństwie do Was My miałyśmy juz swoje wesele i wiem co było w 100% ok,a na co trzeba zwrócić uwage i tym sie tutaj dzielimy,w końcu chyba po to jest to forum.
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 20:26   #4173
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Oj dziekuje wronkas z takimi ludzmi jak Ty lubie sobie podyskutowac bo przynajmniej znaja slowo dziekuje itp. Milego wieczoru!

P.S o !!i martak wlasnie bylo nas troche ale dyskusja przebiegala naprawde sympatycznie, niby sie nie znamy ale kazda z nas po slubie pokazywala swoje zdjecia często bez zamazywania twarzy i co najwazniejsze DZIELILYSMY SIE namiarami i pomyslami. Ciesze sie ze moglam z Wami być na tym forum
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."

Edytowane przez jadira
Czas edycji: 2009-10-25 o 20:32
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 20:36   #4174
wronkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 158
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Jadira tylko nie odchodź bo się jeszcze się przydasz
__________________
Jeden jedyny najważniejszy dzień w naszym życiu

26 czerwiec 2010
wronkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 20:37   #4175
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Oj nie nie mam sentyment do tego forum bede zagladac i w razie czego sluże dobra radą
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 22:35   #4176
Diana220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 416
GG do Diana220
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Jadira - co do kamarzysty o ktorym wspomnialas, to moja siostra i kuzynka mialy go na weselu. Kuzynki filmu nie widzialam, siostry tak, ale ostatnio 3 lata temu i patrzylam wtedy troche inaczej na ten film, tez inne rzeczy chyba mi sie podobaly, ale fajnie ze o nim wspomnialas bo nawet nie bralam go jakos pod uwage a teraz moze i pomysle o nim. Jutro biore od siostry plytke i musze ja obejrzec jeszcze raz. Ale wydawalo mi sie ze byla nawet przyzwoitabo mnie tez nie zalezy na jakichs udziwnieniach strsznych, sesjach plenerowych, po prostu najwazniejsze momenty. Bo bardziej zalezy nam na zdjeciach i na nie wydamy grubsza forse. A co do zdjec tego pana to rzeczywiscie kiepskie, to moge powiedziec nawet po zdjeciach mojej siostry:/ ale jednym bardziej zalezy na filmie innym na zdjeciach, wiec zawsze wybiera sie to pod siebie. A pamietasz moze ile on bierze za filmowanie, bo przez 3 lata to sie juz pewnie zmienilo..
__________________
Jesteśmy razem od: 05.09.2004
Zaręczyny: 24.08.2009
Ślubujemy: 4.06. 2011


Diana220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 08:47   #4177
Margerita1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 21
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
bylo znacznie kulturalniej, sympatyczniej i PM nie skakaly sobie do gardel Bez obrazy ale niektorzy powinni nauczyc sie lepiej dobierac slowa
Jadira - chyba mogę wyrażać swoje jakby nie było subiektywne opinie. Czy ja skaczę komuś do gardła ? . Mi się akurat tego typu prace nie podobają , może tobie tak ale mi nie muszą. Więc nie pisz tu, że ktokolwiek powinien dobierać lepiej słowa. Nie skrytykowałam ciebie tylko to "studio wideło"
Margerita1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 09:58   #4178
dzierwusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 45
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

witam PM jest taka prośba o radę chodzi bowiem o wiejski stół, czy to jest fajna sprawa i czy się opłaca bo przy wiejskim stole płacę o 20 zł więcej od osoby :/ no i dlatego nie wiem co robić...
dzierwusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 10:25   #4179
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez dzierwusek Pokaż wiadomość
witam PM jest taka prośba o radę chodzi bowiem o wiejski stół, czy to jest fajna sprawa i czy się opłaca bo przy wiejskim stole płacę o 20 zł więcej od osoby :/ no i dlatego nie wiem co robić...
Z doświadczenia wiem ze dla gości taki stół to świetna sprawa i bardzo to sie chwali .Ludzie uwielbiają wiejską kiełbaske ,chlebek itd. wiec napewno nie bedzie to zły pomysł ale przemyśl sobie wszystko, czyli ile bedziesz miec jedzenia "w cenie" i czy ten dadatkowy stół to nie bedzie za dużo (zeby ci nie zostało to wszystko),bo na weselach jest tak ze jak sie jednym czymś "zapchasz" to nie zjesz czegoś innego co przyniosą kelnerzy.
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 11:10   #4180
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
No to jak "a fu" i "beznadzieja" to Cie przeciez nie namawiam. Tylko staram sie pomoc bo przeciez dla siebie tego nie robie- ja mam swoj wielki dzien za soba i albo ktos z tego skorzysta albo nie- to raz. Dwa- trzeba sie samemu pofatygowac do wideokamerzysty i ogladnac ich dorobek zeby nie bylo niespodzianek i rozczarowania, ja u nich bylam, widzialam i robia to dobrze.
Po trzecie, ja nie wiem czy to tylko moje odczucie ale to forum sie popsulo, za mojej kadencji (Pozdrawiam kraven, zaabcie, kraven, magdzie33 jonathan Loczek i inne Panny Mlode ktore pominelam) bylo znacznie kulturalniej, sympatyczniej i PM nie skakaly sobie do gardel Bez obrazy ale niektorzy powinni nauczyc sie lepiej dobierac slowa
Jadira, swiete slowa! goraco pozdrawiam PM "naszej kadencji", ze tak napisze zreszta chyba zauwazylas, ze ostatnio rzadko sie tutaj wypowiadam...
__________________

Jestem żoną

Maleństwo

Edytowane przez magdzia33
Czas edycji: 2009-10-26 o 11:11 Powód: dopisek o PM
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 11:40   #4181
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Po pierwsze zgadzam się z Jadirą. Zalogowałam się tutaj w lutym 2008 r. i zawsze z przyjemnością tu zaglądałam, nawet mój TŻ się ze mnie śmiał że tylko ten Wizaz natomiast teraz jakoś atmosfera jest co najmniej dziwna. Johnatan opisała to dość dosadnie ale zgadzam się z nią w 100 %.

Po drugie, niestety swojego filmu z Tego Dnia jeszcze nie mam, ale do tej pory tylko raz widziałam film który po prostu wciągnął mnie i nie przewijałam co dwie minuty tylko prawie 5 h oglądałam i zdziwiłam się że to już koniec. Byl to film ze ślubu moich znajomych, ale kamerzyści byli z Krakowa, nie pytałam o cenę ale z targów wiem że cena takiego filmu waha się w granicach 3 tyś zł. ( No i na film czekali rok - dostali go prawie w rocznicę ślubu, czy ze względu na ilość realizowanych zamówień czy z jakiegoś innego względu 0 nie wiem)

Po trzecie u nas był wiejski stół i cieszył się ogromną popularnością tylko że nasi rodzice sami go robili więc zapewne wyszło taniej. Swoje ogóreczki, zamówiona wiejska kiełbaska i pieczona noga, robiony smalczyk, zamówiony wiejski chleb...gościom bardzo smakowało więc polecam tego typu dodatek do wesela.

Pozdrawiam
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 12:46   #4182
LoczeK83
Raczkowanie
 
Avatar LoczeK83
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez dzierwusek Pokaż wiadomość
witam PM jest taka prośba o radę chodzi bowiem o wiejski stół, czy to jest fajna sprawa i czy się opłaca bo przy wiejskim stole płacę o 20 zł więcej od osoby :/ no i dlatego nie wiem co robić...
Z tą kwotą to chyba przesadzili... przy stu osobach to 2000 na wiejski stół to lekka przesada. My mieliśmy o tyle dobrze że właściciel lokalu zgodził się,że mogliśmy stół wiejski zrobić we własnym zakresie. U niego to kosztowało 500 zł.. ale byłam na kilku weselach i stół wiejski... to wiejską miał chyba tylko nazwę... wszystko sklepowe.. nawet zapach nie ten Dlatego zdecydowaliśmy że sami go sobie wyposażymy Odebraliśmy wszystko gotowe od masaża i tylko przewiezliśmy do chłodni dzień wcześniej. Jak ktoś ma babcie na wsi i wie co to są "prozioki" to szczerze polecam (takie placuszki). U nas było 3 reklamówki i na poprawiny kilka sztuk zostało. Zamówiliśmy też u orkiestry oscypki 150 szt i też sie rozeszły jak świeże bułeczki Oprócz tych wszystkich kiełbas, nóg,smalców, kaszanek jeszcze mieliśmy grzybki marynowane, ogórki, paprykę, masło wiejskie sos chrzanowy i twaróg. Noi oczywiście był tam też bimber
Na pewno jest to fajna sprawa i gościom się to spodoba.. bo u nas miał wielkie branie.. ale z tą kasą to próbowałabym coś stargować. W sumie to już mnie nnic nie zdziwi.. jak ja jeżdziłam i szukałam sali... Podjechaliśmy do roleski ranch... i nawet się nie dopytywałam bo Pani nam powiedziała że tam max. 80 -100 ludzi.. ale wiem, że rzuciło mi się w oczy w tych kartach że na stół wiejski to nawet była cena za ogórka kiszonego od osoby.. w każdym razie trzeba się próbować targować.. albo może się zgodzą żebyście we własnym zakresie go zrobili.. chociaż marne szanse.. bo teraz to każdy chce jak najwięcej kasy wydrzeć :/

Jadira a jak tam twoje zdjęcia odezwał się fotograf.. czy dalej cisza ???

Edytowane przez LoczeK83
Czas edycji: 2009-10-26 o 13:00
LoczeK83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 12:58   #4183
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez LoczeK83 Pokaż wiadomość
Z tą kwotą to chyba przesadzili... przy stu osobach to 2000 na wiejski stół to lekka przesada. My mieliśmy o tyle dobrze że właściciel lokalu zgodził się,że mogliśmy stół wiejski zrobić we własnym zakresie. U niego to kosztowało 500 zł.. ale byłam na kilku weselach i stół wiejski... to wiejską miał chyba tylko nazwę... wszystko sklepowe.. nawet zapach nie ten Dlatego zdecydowaliśmy że sami go sobie wyposażymy Odebraliśmy wszystko gotowe od masaża i tylko przewiezliśmy do chłodni dzień wcześniej. Jak ktoś ma babcie na wsi i wie co to są "prozioki" to szczerze polecam (takie placuszki). U nas było 3 reklamówki i na poprawiny kilka sztuk zostało. Zamówiliśmy też u orkiestry oscypki 150 szt i też sie rozeszły jak świeże bułeczki Oprócz tych wszystkich kiełbas, nóg,smalców, kaszanek jeszcze mieliśmy grzybki marynowane, ogórki, paprykę, masło wiejskie sos chrzanowy i twaróg. Noi oczywiście był tam też bimber
Na pewno jest to fajna sprawa i gościom się to spodoba.. bo u mnie nas miał wielkie branie.. ale z tą kasą to próbowałabym coś stargować. W sumie to już mnie nnic nie zdziwi.. jak ja jeżdziłam i szukałam sali... Podjechaliśmy do roleski ranch... i nawet się nie dopytywałam bo Pani nam powiedziała że tam max. 80 -100 ludzi.. ale wiem, że rzuciło mi się w oczy w tych kartach że na stół wiejski to nawet była cena za ogórka kiszonego od osoby.. w każdym razie trzeba się próbować targować.. albo może się zgodzą żebyście we własnym zakresie go zrobili.. chociaż marne szanse.. bo teraz to każdy chce jak najwięcej kasy wydrzeć :/

Jadira a jak tam twoje zdjęcia odezwał się fotograf.. czy dalej cisza ???
Od bimbru lepsza jest śliwowica Łącka. Na weselu koleżanki to z kumplami od wiejskiego stoły praktycznie nie odchodziliśmy właśnie ze względu na śliwowicę - w czterch literch mieliśmy absoluta.
I to było w sumie najlepsze wesele na którym byłem gościem chyba właśnie ze względu na śliwowicę ;-)
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 13:10   #4184
LoczeK83
Raczkowanie
 
Avatar LoczeK83
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Od bimbru lepsza jest śliwowica Łącka. Na weselu koleżanki to z kumplami od wiejskiego stoły praktycznie nie odchodziliśmy właśnie ze względu na śliwowicę - w czterch literch mieliśmy absoluta.
I to było w sumie najlepsze wesele na którym byłem gościem chyba właśnie ze względu na śliwowicę ;-)
Sliwowice tez mieliśmy.. ale chyba ktoś ją zakosił w całości.. bo znikła ze stołu.. i nikt jej nie widział mieliśmy jeszcze jakąś gruszkówke, cytrynówke i ogólnie takie dziwne trunki... Ojcowie jak gdzies zobaczyli to skupowali ale największe branie miał bimber, tamta reszta to tylko pozaczynana była.. aaa i jeszcze jak ktoś się zastanawia nad piwem.. zwłaszcza jak ma w sezonie zimowym wesele.. to nam z 50 litrowej beczki.. zeszło może z 15 piw.. W lecie to na pewno piwko schodzi..ale w chłodniejszym okresie to nie ma zbyt wielu amatorów.. AAA jeszcze sobie przypomniałam o winie.. u nas dużo wina poszło... kobiety przeważnie piły wino.. nawet kierwoce wysyłaliśmy żeby dokupił..

Edytowane przez LoczeK83
Czas edycji: 2009-10-26 o 13:14
LoczeK83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 13:26   #4185
moniaa061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów obecnie zagranica
Wiadomości: 401
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez LoczeK83 Pokaż wiadomość
Sliwowice tez mieliśmy.. ale chyba ktoś ją zakosił w całości.. bo znikła ze stołu.. i nikt jej nie widział mieliśmy jeszcze jakąś gruszkówke, cytrynówke i ogólnie takie dziwne trunki... Ojcowie jak gdzies zobaczyli to skupowali ale największe branie miał bimber, tamta reszta to tylko pozaczynana była.. aaa i jeszcze jak ktoś się zastanawia nad piwem.. zwłaszcza jak ma w sezonie zimowym wesele.. to nam z 50 litrowej beczki.. zeszło może z 15 piw.. W lecie to na pewno piwko schodzi..ale w chłodniejszym okresie to nie ma zbyt wielu amatorów.. AAA jeszcze sobie przypomniałam o winie.. u nas dużo wina poszło... kobiety przeważnie piły wino.. nawet kierwoce wysyłaliśmy żeby dokupił..
a na ile osob mieliscie weselicho i ile winka kupowaliscie jesli mozna spytac bo ja sie nie orientuje i nie wiem ile kupic na 135 os
moniaa061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 13:37   #4186
Doveling
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 35
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

10 dni nieobecności = 2 godziny czytania

Jeśli chodzi o napiętą sytuację ostatnimi czasy... Zabrakło trochę poszanowania dla odmiennych opinii, to raz. "To jest forum, które tworzone jest po to, żeby wyrażać własne opinie" - zgadzam się, po to właśnie jest. Jednak róbmy to w przyjazny sposób. Atmosfera może i jest gorsza, ale powinniśmy o tym zapomnieć i nie robić już tak więcej. Aisakkasia witaj i mam nadzieję, że się nie zraziłaś

Ja niestety dalej nie mam lokalu zarezerwowanego. Ciągle faworytem jest Hotel Marion, choć przyznam szczerze, że niektóre negatywne opinie pozostawiły jakiś ślad w mojej głowie i podobnie jak Diana220 mam lekkie wątpliwości... Niemniej jednak jest to dalej kandydat nr 1.

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Od bimbru lepsza jest śliwowica Łącka. Na weselu koleżanki to z kumplami od wiejskiego stoły praktycznie nie odchodziliśmy właśnie ze względu na śliwowicę - w czterch literch mieliśmy absoluta.
I to było w sumie najlepsze wesele na którym byłem gościem chyba właśnie ze względu na śliwowicę ;-)
I jest ona trochę oszczędniejsza, bo ma 60-70% (zależy od kogo) :P
Nie miało to jakichś skutków ubocznych na tym weselu, który wspominasz? Chyba, że mało kto pił śliwowicę.

Cytat:
Napisane przez aisakkasia Pokaż wiadomość
rzeczywiście, pomyliło mi się z Mimozą. Elektryczna 4b- to tam za zakładami miesnymi w stronę Nomi??
Nie wiem czy już dowiedziałaś się, gdzie jest Marion. Fakt jest przy ul. Elektrycznej, ale trzeba jeszcze skręcić w boczną drogę. Widać budynek (dawniej była tam piekarnia) z ul. Elektrycznej, ale usytuowany jest jakieś 100 m od niej. Owa droga znajduje się między Tamelem, a Centrum Kapitałowym SA.
Doveling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 13:46   #4187
_kasicka
Raczkowanie
 
Avatar _kasicka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 225
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Witam.
Chciałam dołączyć do Was ponieważ jestem przyszłą Panną Młodą i jestem z okolic Tarnowa.
Piszecie bardzo ciekawe rzeczy, a przede mną jeszcze dużo załatwiania więc warto czasami zapytać kogoś o zdanie
__________________
Kamila 12.05.2015
Franek 06.06.2017

_kasicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 14:49   #4188
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Diana220 Pokaż wiadomość
A pamietasz moze ile on bierze za filmowanie, bo przez 3 lata to sie juz pewnie zmienilo..
Czesc Diana, na umowie (ktora de facto zerwalam) widniala kwota 950 zl wiec nie tak zle ale nie wiem jak to sie przedstawia jesli chodzi o [rzyszly rok.

Cytat:
Napisane przez Margerita1984 Pokaż wiadomość
Jadira - chyba mogę wyrażać swoje jakby nie było subiektywne opinie. Czy ja skaczę komuś do gardła ? . Mi się akurat tego typu prace nie podobają , może tobie tak ale mi nie muszą. Więc nie pisz tu, że ktokolwiek powinien dobierać lepiej słowa. Nie skrytykowałam ciebie tylko to "studio wideło"
A nie moglabys subiektywnych opini polaczyc z kulturą wypowiedzi? Jesli tak to super bo na tym zakoncze ta dyskusje- nie zamierzam ciągnąc tego tematu bo i tak niczego pozytecznego nie wniesie.


Cytat:
Napisane przez dzierwusek Pokaż wiadomość
witam PM jest taka prośba o radę chodzi bowiem o wiejski stół, czy to jest fajna sprawa i czy się opłaca bo przy wiejskim stole płacę o 20 zł więcej od osoby :/ no i dlatego nie wiem co robić...
wydaje mi sie ze jest to fajna sprawa, u mnie w lokalu chcieli za taki stół ...uwaga uwaga 2000 zl oczywiscie nie wzielismy go, bo mielismy okazje widziec jego sklad na wlasne oczy i bynajmniej nie wartał tyle. Nie mniej jednak mozesz zrobic tak jak radzi Loczek



Cytat:
Napisane przez LoczeK83 Pokaż wiadomość
Jadira a jak tam twoje zdjęcia odezwał się fotograf.. czy dalej cisza ???
Wyobraz sobie ze nie, jestem na niego strasznie zla, bo w umowie mamy wyrazie napisane 3 tyg. moge poczekac tydz dluzej ale to juz jest 5- prawie 6 tyg. mamy dzis do niego dzwonic bo wczoraj mąz twierdzil ze w niedziele mu damy spokoj:/ Wiesz to tak wyglada jakby zgarnal kase i mam was w d... bo nawet na email nie potrafi odpisac. Tak profesjonalista nie postepuje, bo w zasadzie to nie jest moja brocha jesli on sie nie wyrabia z zamowieniami, ja chce miec swoje zdjecia i tyle. napewno zasugerujemy cos dodatkowo w zamian za czas jaki czekamy. No ... także tego...


P.S dziekuje dziewczynki za poparcie fajnie jest miec "plecy"
Pozdrawiam
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 14:53   #4189
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
Wyobraz sobie ze nie, jestem na niego strasznie zla, bo w umowie mamy wyrazie napisane 3 tyg. moge poczekac tydz dluzej ale to juz jest 5- prawie 6 tyg. mamy dzis do niego dzwonic bo wczoraj mąz twierdzil ze w niedziele mu damy spokoj:/ Wiesz to tak wyglada jakby zgarnal kase i mam was w d... bo nawet na email nie potrafi odpisac. Tak profesjonalista nie postepuje, bo w zasadzie to nie jest moja brocha jesli on sie nie wyrabia z zamowieniami, ja chce miec swoje zdjecia i tyle. napewno zasugerujemy cos dodatkowo w zamian za czas jaki czekamy. No ... także tego...


P.S dziekuje dziewczynki za poparcie fajnie jest miec "plecy"
Pozdrawiam
Jadira a zdradź mi proszę na pw, co to za fotograf - strasznie jestem ciekaw kto to jest.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale już mu zapłaciłaś za całość usługi?
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 16:00   #4190
aisakkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 49
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Doveling Pokaż wiadomość
10 dni nieobecności = 2 godziny czytania

Jeśli chodzi o napiętą sytuację ostatnimi czasy... Zabrakło trochę poszanowania dla odmiennych opinii, to raz. "To jest forum, które tworzone jest po to, żeby wyrażać własne opinie" - zgadzam się, po to właśnie jest. Jednak róbmy to w przyjazny sposób. Atmosfera może i jest gorsza, ale powinniśmy o tym zapomnieć i nie robić już tak więcej. Aisakkasia witaj i mam nadzieję, że się nie zraziłaś

Ja niestety dalej nie mam lokalu zarezerwowanego. Ciągle faworytem jest Hotel Marion, choć przyznam szczerze, że niektóre negatywne opinie pozostawiły jakiś ślad w mojej głowie i podobnie jak Diana220 mam lekkie wątpliwości... Niemniej jednak jest to dalej kandydat nr 1.


Nie wiem czy już dowiedziałaś się, gdzie jest Marion. Fakt jest przy ul. Elektrycznej, ale trzeba jeszcze skręcić w boczną drogę. Widać budynek (dawniej była tam piekarnia) z ul. Elektrycznej, ale usytuowany jest jakieś 100 m od niej. Owa droga znajduje się między Tamelem, a Centrum Kapitałowym SA.
Tak, już wiem. Dziś byliśmy tam z moim narzeczonym i jemu z zerwnątrz niezbyt się podobało. Zdjęcia jednak na Internecie są nawet ładne, jesli chodzi o wnętrze. Też czytałam o tych wszystkich przeketach w marionie i dlatego boję się...
Nie zraziłam się do forum, ale atmosfera tu jest niezbyt ciekawa
aisakkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 16:02   #4191
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Emir pozlo na priv. Zaplacilismy bo wyjezdzalismy kilka dni po sesji/mieszkamy w UK. Nie sadze zeby chcial nas zrobic w tzw bambuko bo dobrze mu z oczu patrzy i jest zbyt znany,ale wiesz, ja na jego miejscu bym przynajmniej odpisala a nie ignorowala klienta. Gdyby szwagier i inni goscie nie mieli ze soba aparatow to bym swoich slubnych zdjec do dzis nie widziala. Jestem zniesmaczona
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 16:37   #4192
koniczynkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar koniczynkaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 174
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez wronkas Pokaż wiadomość
Jadira nie przejmuj się tymi kiepskimi opiniami.Ja trafiłam na to forum po to by się poradzić takich osób jak ty.Cieszę się bo Ty Loczek i Żabcia dużo mi pomogłyście i doradziłyście
Moje zdanie jest dokładnie takie samo. Choc jestem tu od nie dawna. To bardzo mi pomogły wasze opinie i pomysły. I już obecne mężatki nie opuszczajcie forum bo wasza wiedza jest niezastąpiona. Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Jeżeli chodzi o stół wiejski to uważam że to kapitalna sprawa. Był u mojej koleżanki na weselu i zrobił furorę. Tylko że oni sobie w swoim zakresie wszystko robili ale napewno wyniosło ich to mniej niż 2000. A wszystko było w 100% wiejskie.

Jadira odnośnie twoich zdjęć to nie dziwię się że się denerwujesz. Tylko najgorsze jest to że ten fotograf nie daje wam znać to jest wkurzające. Wszystko można zrozumieć ale nie lekceważenie klienta. Gdyby nie miał zapłaconej całości napewno by się spieszył. Ale bądźmy dobrej myśli. Pozdrawiam!
koniczynkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 16:44   #4193
dzierwusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 45
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

wielkie dzięki.. jeszcze się zastanowię co z tym wiejskim stołem koszt to 160 zł od osoby, a tak to jest 140 zł ( w tym jest wszystko oprócz wiejskiego stołu i napojów typu.. tymbark czy cola)
dzierwusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 17:17   #4194
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
Emir pozlo na priv. Zaplacilismy bo wyjezdzalismy kilka dni po sesji/mieszkamy w UK. Nie sadze zeby chcial nas zrobic w tzw bambuko bo dobrze mu z oczu patrzy i jest zbyt znany,ale wiesz, ja na jego miejscu bym przynajmniej odpisala a nie ignorowala klienta. Gdyby szwagier i inni goscie nie mieli ze soba aparatow to bym swoich slubnych zdjec do dzis nie widziala. Jestem zniesmaczona
W bambuko Was na 100% nie zrobi ale jak fotograf dostanie kasę z góry to ma mniejszą motywację do pracy przy obróbce.

Wiesz, jak kasy niet to się człek stara żeby ją jak najszybciej dostać do rączki ;-)
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 17:44   #4195
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

wiem ze masz racje ale ja bym tak nie potrafila dam znac co wyniknie z naszej dzisiejszej rozmowy.
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 17:50   #4196
wronkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 158
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Jeżeli chodzi o stół wiejski to naprawdę super pomysł.Ja niestety mam za mało placu na stół wiejski ale wpadłam na pomysł że zrobię na każdy stół po dwa lub jeden spory półmisek gdzie znajdzie się ogórki, kiełbasa salceson pasztecik, szynka i coś z dziczyzny,itp.Ponieważ mój ojciec jest i masażem i myśliwym więc nie będzie problemu.A wyroby robił już na niejedno wesele
__________________
Jeden jedyny najważniejszy dzień w naszym życiu

26 czerwiec 2010
wronkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 19:00   #4197
88wisienka
Raczkowanie
 
Avatar 88wisienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 326
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Margerita1984 Pokaż wiadomość
Wisienka to zdecydowanie źle szukałaś tego kamerzysty

jadira - patrzyłam na te filmiki ze strony , którą podałaś. Ich próbki na stronie są raczej mierne. Kolory sepii, przekoloryzowane plansze Przeżyjmy to jeszcze raz a fu beznadzieja no i ta muzyka z benny hilla. Goście zatrzymali się w połowie lat 90tych XX wieku. Moja ciotka brała ślub w 1994 to tego typu kolory i plansze ma na swojej kasecie.

Pozdrawiam
Hm tylko że nigdzie nie pisałam że szukałam kamerzysty tylko że się zastanawiam czy brać czy nie i wyraziłam moją opinię o filmach z wesel które oglądałam. O gustach się nie dyskutuje i tyle w tym temacie... Przykro mi że od mojego wątku się takie zgrzyty zaczęły Mam nadzieję że już będzie ok

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez dzierwusek Pokaż wiadomość
witam PM jest taka prośba o radę chodzi bowiem o wiejski stół, czy to jest fajna sprawa i czy się opłaca bo przy wiejskim stole płacę o 20 zł więcej od osoby :/ no i dlatego nie wiem co robić...
Wiejski stół to fajna sprawa, cieszy się powodzeniem ale te 20 zł to dużo dość liczą. W naszym lokalu na dzień dzisiejszy jest 11 zł więcej. Ja dołączam się do rad innych dziewczyn że lepsze i taniej by wyszły wyroby załatwiane we własnym zakresie od kogoś sprawdzonego tylko że nie każdy lokal się na to godzi żeby we własnym zakresie sobie zorganizować wiejski stół
88wisienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 01:13   #4198
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Margerita1984 Pokaż wiadomość
jadira - patrzyłam na te filmiki ze strony , którą podałaś. Ich próbki na stronie są raczej mierne. Kolory sepii, przekoloryzowane plansze Przeżyjmy to jeszcze raz a fu beznadzieja no i ta muzyka z benny hilla. Goście zatrzymali się w połowie lat 90tych XX wieku. Moja ciotka brała ślub w 1994 to tego typu kolory i plansze ma na swojej kasecie.

Pozdrawiam


Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
No to jak "a fu" i "beznadzieja" to Cie przeciez nie namawiam. Tylko staram sie pomoc bo przeciez dla siebie tego nie robie- ja mam swoj wielki dzien za soba i albo ktos z tego skorzysta albo nie- to raz. Dwa- trzeba sie samemu pofatygowac do wideokamerzysty i ogladnac ich dorobek zeby nie bylo niespodzianek i rozczarowania, ja u nich bylam, widzialam i robia to dobrze.
Po trzecie, ja nie wiem czy to tylko moje odczucie ale to forum sie popsulo, za mojej kadencji (Pozdrawiam kraven, zaabcie, kraven, magdzie33 jonathan Loczek i inne Panny Mlode ktore pominelam) bylo znacznie kulturalniej, sympatyczniej i PM nie skakaly sobie do gardel Bez obrazy ale niektorzy powinni nauczyc sie lepiej dobierac slowa
dokladnie zgadzam sie z Toba

Cytat:
Napisane przez dzierwusek Pokaż wiadomość
witam PM jest taka prośba o radę chodzi bowiem o wiejski stół, czy to jest fajna sprawa i czy się opłaca bo przy wiejskim stole płacę o 20 zł więcej od osoby :/ no i dlatego nie wiem co robić...
moim zdaniem stol wiejski to super pomysl !
u nas byl i cieszyl sie wielka popularnoscia tak jak pisza dziewczyny

tylko ze u nas nie doplacalismy niz za to bo powyzej 150 osob mielismy gratis

Cytat:
Napisane przez _kasicka Pokaż wiadomość
Witam.
Chciałam dołączyć do Was ponieważ jestem przyszłą Panną Młodą i jestem z okolic Tarnowa.
Piszecie bardzo ciekawe rzeczy, a przede mną jeszcze dużo załatwiania więc warto czasami zapytać kogoś o zdanie
witamy w naszym gronie
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 08:29   #4199
r11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 85
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
Wyobraz sobie ze nie, jestem na niego strasznie zla, bo w umowie mamy wyrazie napisane 3 tyg. moge poczekac tydz dluzej ale to juz jest 5- prawie 6 tyg. mamy dzis do niego dzwonic bo wczoraj mąz twierdzil ze w niedziele mu damy spokoj:/ Wiesz to tak wyglada jakby zgarnal kase i mam was w d... bo nawet na email nie potrafi odpisac. Tak profesjonalista nie postepuje, bo w zasadzie to nie jest moja brocha jesli on sie nie wyrabia z zamowieniami, ja chce miec swoje zdjecia i tyle. napewno zasugerujemy cos dodatkowo w zamian za czas jaki czekamy. No ... także tego...
Jadiro, ja również prosiłabym o tę informację na priv, własnie w weekend podpisuję umowę z fotografem... z góry dziękuję za pomoc
r11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 08:37   #4200
agusia_pat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 83
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez _kasicka Pokaż wiadomość
Witam.
Chciałam dołączyć do Was ponieważ jestem przyszłą Panną Młodą i jestem z okolic Tarnowa.
Piszecie bardzo ciekawe rzeczy, a przede mną jeszcze dużo załatwiania więc warto czasami zapytać kogoś o zdanie
Witamy!!!!
Napisz na jakim etapie są przygotowania do ślubu, co juz macie załatwione itd. Zarezerwowałaś już salę, jeżeli tak to pochwal się
__________________
Ślub: sierpień 2010
agusia_pat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.