Tarnowskie panny młode cz. II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-08, 22:01   #31
Chanel_Coco
Raczkowanie
 
Avatar Chanel_Coco
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: T
Wiadomości: 443
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Witam wszystkie nowe PM!! Aleee nas tu przybywa!! Tylko sie cieszyć!!!! Ja już jak czytam niektóre wypowiedzi to sie gubie która PM kiedy i gdzie ma wesele ;P

Cytat:
Napisane przez m_rysia Pokaż wiadomość
My jutro jedziemy oglądać różne sale i którąś z nich zarezerwujemy interesują nas: Hotel Dunajec, Pałac w Mikołajowicach, Artie (w starej łaźni) i Tarnowianka. No może coś się jeszcze nawinie po drodze och już mam stresa a to jeszcze sporo czasu do 2011
Widziałam każdy z tych lokali które masz zamiar zobaczyć i chyba najlepiej wspominam Mikołajowice. Udanych poszukiwań...


Jadira uśmiałam się z Twojej historii w salonie sukni ślubnych dobreee

Cytat:
Napisane przez m_rysia Pokaż wiadomość
co sądzicie???
Suknia bardzo mi się podoba, mój gust!! Dekold fajny, tylko że dla mnie nie odpowiedni ;/ Jak to mówią "z tyłu deska, z przodu deska - mówcie mi Tereska" hehe ;D
__________________
30.06.2011 --> dwie kreseczki
1.03.2013 --> tp
7.03.2013 --> KSAWERY
Chanel_Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 22:14   #32
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Witaj kifli
Dużo o lokalach, zarówno z pełną obsługą jak i do wynajęcia samej sali było w poprzednim wątku. Napisz czego oczekujesz po lokalu (rozsądnie), gdzie planujesz mieć wesele (miejscowość), na ile gości, czy będziesz potrzebowała zaplecza hotelarskiego, czy masz duży/ mały budżet.
Postaramy się coś doradzić na podstawie przedstawionych przez Ciebie kryteriów
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl

wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 22:34   #33
Msasetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 90
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez klaudek Pokaż wiadomość
Ślubujemy w ten sam dzień

I zapewne też nie możesz doczekać się tego wspaniałego dnia
Ty masz już sukienkę, a ja dopiero poszukuję i widzę, że będzie mi ciężko zdecydować się na tą NAJ...NAJ...
Obrączki....hmmmm -jeszcze w ogóle o tym nie myśleliśmy! Zawsze wydawało mi się, że dużo czasu do sierpnia, a tu szybciutko leci i nie można przecież wszystkiego zostawić na ostatnią chwilę.

Mam zamiar zabrać się w końcu za zaproszenia - gdyż wymyśliłam sobie, że będę je robić sama, jak i podziękowania dla gości, zawieszki na alkohol i księgę gości - wszystko w jednym stylu, ale co z tego wyjdzie...
Msasetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 22:37   #34
kifli
Raczkowanie
 
Avatar kifli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kent, Uk
Wiadomości: 146
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez wanilliowa Pokaż wiadomość
Witaj kifli
Dużo o lokalach, zarówno z pełną obsługą jak i do wynajęcia samej sali było w poprzednim wątku. Napisz czego oczekujesz po lokalu (rozsądnie), gdzie planujesz mieć wesele (miejscowość), na ile gości, czy będziesz potrzebowała zaplecza hotelarskiego, czy masz duży/ mały budżet.
Postaramy się coś doradzić na podstawie przedstawionych przez Ciebie kryteriów
Wlasciwie to super by bylo miec impreze w pieknym dworku albo zamku hehe,ale zwykla sala weselna z ladnie pomalowanymi scianami i przede wszystkim czystymi i w miare odnowionymi toaletami( to jest mus)wystarczy.wszyscy musza byc rozlokowani na jednej sali,a nie 20 osob na gorze 40 na dole,parkiet tak zeby goscie nietanczacy mogli widziec tych tanczacych,tz. nie osobna sala.planujemy wesele na ok 50 osob,chcemy tylko najblizsza rodzine i najblizszych przyjaciol.pobieramy sie w tarnowie,ale wesele moze byc w okolicy.pokoje dla gosci to rowniez tak jak ladne toalety to mus.,mi podobaja sie wesela pod namiotami,ale nie wiem czy mozna takie zorganizowac i gdzie?!dodam ze nie mam wielkiego ogrodu hahaha.budzet sama nie wiem czy to jest duzo czy malo,na dzien dzisiejszy planujemy ok 30.000.ale nie orientuje sie w cenach wiec albo cos sie dolozy albo zostanie na....waciki.powiedzcie czy to sa normalne pomysly czy raczej wygorowane?
__________________
Juz tylko krocej niz dluzej
kifli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 22:43   #35
Lilkaa82
Rozeznanie
 
Avatar Lilkaa82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 764
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez kahazz Pokaż wiadomość
LILKAA82 - trzymam mocno kciukacze za ciebie , bo ja już mam stresa więc chyba będę w ładnej rozsypce jak będzie 16 dni przed ślunem ale damy rade nie ma inaczej
Cytat:
Napisane przez koniczynkaaaa Pokaż wiadomość
Wszystko napewno będzie tak jak chcesz! Trzymamy kciuki! Zazdroszcie ci ja jeszcze dokładnie 8 miesięcy.
Cytat:
Napisane przez wanilliowa Pokaż wiadomość
Likaaa w tym dniu wszystkie będziemy sercem z Tobą!
Cytat:
Napisane przez klaudek Pokaż wiadomość
Eee nie stresuj się, ja się swojego nie mogę doczekac
Cytat:
Napisane przez kania 84 Pokaż wiadomość
Trzymam mocno kciuki, na pewno będzie wspaniale
Cytat:
Napisane przez azumi21 Pokaż wiadomość
ach jak ja CI zazdroszcze, sama juz nie moge sie doczekac swojego
Cytat:
Napisane przez felicita Pokaż wiadomość
Z innej beczki mam pytanie do wszystkich
Czy aby dostać od proboszcza zgodę na slub w innej parafii trzeba obecności obydwojga narzeczonych? Jeśli ktoś coś wie na ten temat prosze o odpowiedz na prw. Ponieważ mam jeszcze kilka pytań
Pozdrawiam
Dziekuję za słowa otuchy przydadza sie bo czlowieczek o razu lepiej sie czuje jak slyszy takie cieple slowa dzieczynki Jestescie Wielkie !!!

Felicita - ja prosilam o zgode na slub w innej parafii ani nie w mojej ani nie narzeczonego. Poszlismy do bardziej przyjaznej w tym wypadku do narzeczonego poniewaz potrzebna jest zgoda tylko jednego kosciola albo Twojego albo Narzeczonego
zalatwilismy od reki prawie i bez zadnych problemow, pozniej zapowiedzi kazdy w swojej parafii bo od proboszcza z kosciola gdzie chcesz brac slub dostajesz gdy pokazesz zgode prosbe wygloszenia zapowiedzi do obydwu waszych kosciolow pozdrawiam i powodzenia zycze
__________________
.................... Nasza Kruszynka jest już na świecie 7 miesięcy

Karolinka ur. 19.06.2011r. - 52cm i 2700g szczęścia

24 tyg - 6770g

Jestem żoną mojego męża
Mamo, Tato ! - A ja rosnę i rosnę...
Lilkaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 00:44   #36
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

kifli, Warunki jak najbardziej rozsądne i w Tarnowie jest parę fajnych lokali.
Ja bym na Twoim miejscu stawiała na dworek w Bistuszowej - przepiękne miejsce, niedawno odnowione, dość kameralne bym powiedziała. Ja będę miała wesele w innym miejscu, na ok.100-120 osób więc dworek byłyby dla mnie za mały (goście jeszcze by się pomieścili, ale problem pojawia się z miejscem do tańczenia), ale na 50-70 powinno być super. Tu masz ich stronkę : http://www.dworbistuszowa.pl/index.php?option=com_cont ent&view=category&layout= blog&id=37&Itemid=59.
Ja mam swoje wesele w hotelu Sezam w Machowej, w sali na dole. Jednym z moich kryteriów równeż były"ładne ściany i przyjemne łazienki". Moje "ale" tego miejsca to jego otoczenie, jednak lokal w środku jest naprawdę bardzo ładny, nowy i przestronny. Na nieco mniejsze wesele jak Twoje lepsza byłaby góra hotelu. Ogromną zaletą tego miejsca jest dostępność pokoi hotelowych, mają zniżkę dla gości weselnych, a dla pary apartament w prezencie
oto namiary na stronkę : http://www.sezam-hotel.pl/h_machowa.htm
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl


Edytowane przez wanilliowa
Czas edycji: 2010-01-09 o 00:55
wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 09:03   #37
PatrycjaAnn
Raczkowanie
 
Avatar PatrycjaAnn
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Witajcie Tarnowskie PM, mam pytanie do Was wszystkich... Co myślicie o zatrudnieniu konsultanta ślubnego? Zastanawiam się nad rozpoczęciem takiej działalności. Mam już sporą bazę namiarów na wykonawców więc służę pomocą na łamach forum i na priv. Czy myślałyście o takiej współpracy? Niekoniecznie teraz i niekoniecznie ze mną, ale tak w ogóle. Nie chcę się tu reklamować tylko poznać Wasze opinie
PatrycjaAnn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 09:43   #38
felicita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 13
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Felicita - ja prosilam o zgode na slub w innej parafii ani nie w mojej ani nie narzeczonego. Poszlismy do bardziej przyjaznej w tym wypadku do narzeczonego poniewaz potrzebna jest zgoda tylko jednego kosciola albo Twojego albo Narzeczonego
zalatwilismy od reki prawie i bez zadnych problemow, pozniej zapowiedzi kazdy w swojej parafii bo od proboszcza z kosciola gdzie chcesz brac slub dostajesz gdy pokazesz zgode prosbe wygloszenia zapowiedzi do obydwu waszych kosciolow pozdrawiam i powodzenia zycze [/QUOTE]

Mam nadzieję ze nam też pójdzie od ręki
Bo jak nie to.....
Żartuje oczywiście hi hi
__________________
17 kwiecień 2010 co to był za dzień
felicita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 10:42   #39
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

ktoras z was pytala o kosciol Filipinow, ja mialam tam slub, w razie czegos sluze pomoca
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 11:18   #40
Chanel_Coco
Raczkowanie
 
Avatar Chanel_Coco
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: T
Wiadomości: 443
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez kifli Pokaż wiadomość
Wlasciwie to super by bylo miec impreze w pieknym dworku albo zamku hehe,ale zwykla sala weselna z ladnie pomalowanymi scianami i przede wszystkim czystymi i w miare odnowionymi toaletami( to jest mus)wystarczy.wszyscy musza byc rozlokowani na jednej sali,a nie 20 osob na gorze 40 na dole,parkiet tak zeby goscie nietanczacy mogli widziec tych tanczacych,tz. nie osobna sala.planujemy wesele na ok 50 osob,chcemy tylko najblizsza rodzine i najblizszych przyjaciol.pobieramy sie w tarnowie,ale wesele moze byc w okolicy.pokoje dla gosci to rowniez tak jak ladne toalety to mus.,mi podobaja sie wesela pod namiotami,ale nie wiem czy mozna takie zorganizowac i gdzie?!dodam ze nie mam wielkiego ogrodu hahaha.budzet sama nie wiem czy to jest duzo czy malo,na dzien dzisiejszy planujemy ok 30.000.ale nie orientuje sie w cenach wiec albo cos sie dolozy albo zostanie na....waciki.powiedzcie czy to sa normalne pomysly czy raczej wygorowane?
Ja polecałabym Ci Dworek w Janowicach. Urocze miejsce, ładne wnętrze i piękna okolica. Sala pomieści spokojnie 50 osób, jakieś większe wesela nie wchodzą tam raczej w gre.

A ja mam pytanie do Was. Ile wcześniej trzeba sobie "zarezerwować" datę i godzine w Kościele?? Bo tak się właśnie zastanawiam....
__________________
30.06.2011 --> dwie kreseczki
1.03.2013 --> tp
7.03.2013 --> KSAWERY
Chanel_Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 11:45   #41
moniaa061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów obecnie zagranica
Wiadomości: 401
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez kifli Pokaż wiadomość
Wlasciwie to super by bylo miec impreze w pieknym dworku albo zamku hehe,ale zwykla sala weselna z ladnie pomalowanymi scianami i przede wszystkim czystymi i w miare odnowionymi toaletami( to jest mus)wystarczy.wszyscy musza byc rozlokowani na jednej sali,a nie 20 osob na gorze 40 na dole,parkiet tak zeby goscie nietanczacy mogli widziec tych tanczacych,tz. nie osobna sala.planujemy wesele na ok 50 osob,chcemy tylko najblizsza rodzine i najblizszych przyjaciol.pobieramy sie w tarnowie,ale wesele moze byc w okolicy.pokoje dla gosci to rowniez tak jak ladne toalety to mus.,mi podobaja sie wesela pod namiotami,ale nie wiem czy mozna takie zorganizowac i gdzie?!dodam ze nie mam wielkiego ogrodu hahaha.budzet sama nie wiem czy to jest duzo czy malo,na dzien dzisiejszy planujemy ok 30.000.ale nie orientuje sie w cenach wiec albo cos sie dolozy albo zostanie na....waciki.powiedzcie czy to sa normalne pomysly czy raczej wygorowane?
jak na 50 os to moze ten lokal na Gorze Marcina?? bylam tam na komuni bardzo przyjaznie tam jest i piekna okolica

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez m_rysia Pokaż wiadomość
co sądzicie???
jak dla mnie sukienka rewelacja jak księżniczka ja mysle rowniez o takiem dekolcie tylko dol nie z takiego aterialu;p

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------


a ogólnie wybrałam Obsesję na salon do mierzenia sukieneczek bo tak mi się spodobała obsługa że szok mam nadzieję że coś upoluje ide w poniedziałek trzymajcie kciukacze

I oczywiście proszę o więcej rad ...

Aha i czy wy przystrajacie kościół? i czy macie jakieś skrzypaczki śpiewaczki i tego typu bo nie wiem czy to taki standard czy coś? help bo z tym kościołem to dla mnie wogóle kosmos jakiś[/QUOTE]
ja chchialabym miec kosciol przystrojony tylko slyszalam ze w niektorych jest z tym duzy problem ze ksiaza sie nie zgadzaja wiec zobaczymy;/ anwet znalazlam taka stronke i biora moim zdaniem nie tak duzo bo 450zl nio lae zobaczymy ja myslalam o skrzypaczce ale chyba zrezygnuje i normalnie tylko koscielny bedzie gral

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

a czy moze ktos z nowych PM ma ślub w kosciele Św.Rodziny?? najlepiej przede mna hhihihi

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez PatrycjaAnn Pokaż wiadomość
Witajcie Tarnowskie PM, mam pytanie do Was wszystkich... Co myślicie o zatrudnieniu konsultanta ślubnego? Zastanawiam się nad rozpoczęciem takiej działalności. Mam już sporą bazę namiarów na wykonawców więc służę pomocą na łamach forum i na priv. Czy myślałyście o takiej współpracy? Niekoniecznie teraz i niekoniecznie ze mną, ale tak w ogóle. Nie chcę się tu reklamować tylko poznać Wasze opinie
ja myslalam na poczatku ale ze wzgledu na to ze jeste za granica balam sie ze wsyztsko wybiora wedlog swoich gustow i wogole i napewna wynajecie kogos takiego wiaze sie z wyzszymi kosztami
moniaa061 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 12:35   #42
kifli
Raczkowanie
 
Avatar kifli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kent, Uk
Wiadomości: 146
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

QUOTE=moniaa061;16348253]jak na 50 os to moze ten lokal na Gorze Marcina?? bylam tam na komuni bardzo przyjaznie tam jest i piekna okolica
Rozmawialam z ludzmi na Gorze Marcina,powiedzieli ze jak takie male wesele to lokal bedzie otwarty dla innych ludzi.wyobrazacie sobie.........!!!a tak wogole niebardzo sie tam zmiesci wiecej niz 50 osob chyba ze posadza ludzi w dwoch odzielnych salach czego ja chce uniknac.poza tym posadzka jest nierowna i moze byc problem z obcasami.Obolnie lokal jest przyjemny,tez bylam tam na chcinach,jedna sala byla byla odzielona zaslona od reszty lokalu,ale nie sadze zeby sie to sprawdzilo na weselu.
__________________
Juz tylko krocej niz dluzej
kifli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 13:10   #43
Msasetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 90
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez PatrycjaAnn Pokaż wiadomość
Witajcie Tarnowskie PM, mam pytanie do Was wszystkich... Co myślicie o zatrudnieniu konsultanta ślubnego? Zastanawiam się nad rozpoczęciem takiej działalności. Mam już sporą bazę namiarów na wykonawców więc służę pomocą na łamach forum i na priv. Czy myślałyście o takiej współpracy? Niekoniecznie teraz i niekoniecznie ze mną, ale tak w ogóle. Nie chcę się tu reklamować tylko poznać Wasze opinie
Ja osobiście nie chciałam korzystać z rad konsultanta. Dla mnie to coś pięknego zajmować się przygotowaniami do wesela i robić wszystko wg swojego gustu - wiadoma rzecz, że cenne są wszystkie rady i wskazówki
Mam też dużo czasu na przemyślenia i poszukiwania w necie ciekawych pomysłów, gdyż zaręczyny odbyły się 2 lata przed planowanym ślubem.
Jeśli jednak ktoś ma mało czasu lub nie mieszka w miejscu gdzie odbędą się wszystkie uroczystości zapewne poszukuje osoby, która w pełni profesjonalnie zajmie się przygotowaniami
Ale to tylko tak moim skromnym zdaniem...
Życzę powodzenia jeśli już zdecydujesz się otworzyć własną działalność konsultantki ślubnej!
__________________
Zaręczyny 01.08.2008
Nasz Ślub 28.08.2010

Msasetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 13:34   #44
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez PatrycjaAnn Pokaż wiadomość
Witajcie Tarnowskie PM, mam pytanie do Was wszystkich... Co myślicie o zatrudnieniu konsultanta ślubnego? Zastanawiam się nad rozpoczęciem takiej działalności. Mam już sporą bazę namiarów na wykonawców więc służę pomocą na łamach forum i na priv. Czy myślałyście o takiej współpracy? Niekoniecznie teraz i niekoniecznie ze mną, ale tak w ogóle. Nie chcę się tu reklamować tylko poznać Wasze opinie
Nie jest to zły pomysł, jednak wydaje mi się, że w Tarnowie za wcześnie na takie przedsięwzięcia. Ja również mieszkam za granicą, ale już mam najważniejsze rzeczy zorganizowane : salę, zespół, fotografa i kamerzystę. Miałam czas na poszukiwania będąc poza Polską, bardzo przydatne okazał się również nasze forum Teraz jak byłam w Polsce to podpisałam umowy, zajęło mi to mniej niż 2 dni. Na resztę spraw jeszcze za wcześnie, ale sądzę, że będę się posiłkowała rodzicami jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Tak jak pisały dziewczyny - tak naprawdę organizacja ślubu i wesela to wielka frajda i każda chce to robić po swojemu.
Może zamiast skupić się na organizacji wesela zastanowiłabyś się nad organizowaniem różnego rodzaju eventów czy meetingów firmowych?
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl

wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 13:41   #45
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez azumi21 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie piszcie ze tyle dalyscie, bo jak moj TZ zerka mi przez ramie i widzi, ze ktos placil 900zl za suknie to sie ze mnie smieje, ze dalam 3tys <zarcik oczywiscie z tym nie pisaniem>
ja tez tyle dałam za sukienkę ale stwierdziłam ze po prostu nie kupie czegoś co mi się nie podoba oczywiście jeśli znalazłabym jakąś taśszą to bym zamówiła ale nie udało się więc przeliczyłam sobie wszystko i wyszło mi ze mogę zaszaleć i nie żałuję jak narazie. To jest jedyna taka okazja nie ma co oszczędzać na sukni.
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 13:51   #46
julia1906
Raczkowanie
 
Avatar julia1906
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 260
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

A co sadzicie o weselu w hotelu Tarnovia, teraz tam sale odnowili. moze ktos z was mial wlasnie tam wesele i moze cos wiecej na ten temat powiedziec.
julia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 14:11   #47
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez allebazi Pokaż wiadomość
ja tez tyle dałam za sukienkę ale stwierdziłam ze po prostu nie kupie czegoś co mi się nie podoba oczywiście jeśli znalazłabym jakąś taśszą to bym zamówiła ale nie udało się więc przeliczyłam sobie wszystko i wyszło mi ze mogę zaszaleć i nie żałuję jak narazie. To jest jedyna taka okazja nie ma co oszczędzać na sukni.
Mój TŻ też nie ogranicza mnie w kwestii ceny sukienki, ale u mnie zadziałał zdrowy rozsądek, bo cena mojej sukienki to kilka tysięcy Euro stąd też decyzja o szyciu
Allebazi nie pisz, że "nie żałujesz jak narazie", masz swoją wymarzoną suknienkę więc tylko pozazdrościć, nie żałować
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl

wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 14:24   #48
m_rysia
Raczkowanie
 
Avatar m_rysia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 131
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez Chanel_Coco Pokaż wiadomość
Witam wszystkie nowe PM!! Aleee nas tu przybywa!! Tylko sie cieszyć!!!! Ja już jak czytam niektóre wypowiedzi to sie gubie która PM kiedy i gdzie ma wesele ;P


Widziałam każdy z tych lokali które masz zamiar zobaczyć i chyba najlepiej wspominam Mikołajowice. Udanych poszukiwań...


Jadira uśmiałam się z Twojej historii w salonie sukni ślubnych dobreee



Suknia bardzo mi się podoba, mój gust!! Dekold fajny, tylko że dla mnie nie odpowiedni ;/ Jak to mówią "z tyłu deska, z przodu deska - mówcie mi Tereska" hehe ;D
Moja Droga a doradż mi jak ta restauracja Artie?? Bo coś za tanio mi się tam wydaje no i jeszcze podobno jak się zostawi w lokalu więcej niż 10000 zł to ma się limuzynę gratis.. kurcze jadę tam dziś po południu i jestem strasznie ciekawa... Błagam o pomoc
__________________
Zaręczyny 31.12.09r
Ślub i Wesele 20.08.11r
www.suwaczek.pl/cache/3f70993a5a.png
m_rysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 14:31   #49
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez m_rysia Pokaż wiadomość
Kurcze ja tę suknię upatrzyłam sobie na necie na stronce www.sukniemaja.pl bo naczytałam się pochlebnych opinii o tej pracowni modniarskiej no i cena jest niezła 900 zł to jeszcze nie tak źle och jutro wielki dzień wybierania i rezerwacji sali to taki pierwszy krok na drodze do pozdrawiam was serdecznie i do jutra
Witajcie drogie panny m-rysia cena sukni bardzo kuszaca, prawda? niestety już dawno temu pojawiły się na wizażu wątki ostrzegające przed właścicielką tego salonu-która jest uważana za oszustkę, ciągle zmieniająca adres salonu: Kszeszowice, Kraków na ul.Kasztanowej, teraz ul.Filipa.... oto linki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233049
http://antymaja.prv.pl/
http://weselneforum.pl/viewtopic.php?f=6&t=61362
http://forum.gazeta.pl/forum/w,619,6...rakow.html?s=0


Ja przygotowując się do swojego ślubu, z racji że na codzień mieszkam w Krakowie również przechodziłam koło tego salonu, ale w ten dzień nie miałam czasu na przymiarki i postanowiłam wpisać nazwę w wyszukiwarkę... i prawda wyszła na jaw.

Doskonale rozumiem, że ślub to mnóstwo wydatków ale suknia to jeden z takich zakupów, na którym absolutnie nie wolno oszczędzać ani kombinować, jest tyle wyprzedaży-że kiedy dobrze się szuka, na 100% znajdzie się idealną suknię za rozsądną cenę.
Pamiętajcie, że branża ślubna to jeden, wielki business-dlatego nie trzeba się dziwić, że gdzie w grę wchodzą pieniądze-tam pojawiają się oszuści.

Pozdrawiam!

P.S. Ja ze swoim mężem, wtedy jeszcze narzeczonym, w ten sam dzień zarezerwowaliśmy salę i Kościół- a dopiero całą resztę do tego, i nic się nie stało. Trochę dziwnie "brzmi" kiedy biorąc ślub kościelny chce zostawiać się sprawy kościelne/najważniejsze w tej materii na sam koniec.
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 15:26   #50
moniaa061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów obecnie zagranica
Wiadomości: 401
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Rozmawialam z ludzmi na Gorze Marcina,powiedzieli ze jak takie male wesele to lokal bedzie otwarty dla innych ludzi.wyobrazacie sobie.........!!!a tak wogole niebardzo sie tam zmiesci wiecej niz 50 osob chyba ze posadza ludzi w dwoch odzielnych salach czego ja chce uniknac.poza tym posadzka jest nierowna i moze byc problem z obcasami.Obolnie lokal jest przyjemny,tez bylam tam na chcinach,jedna sala byla byla odzielona zaslona od reszty lokalu,ale nie sadze zeby sie to sprawdzilo na weselu.[/QUOTE]

o matko wy chcecie tam wesele zrobic a oni wam mowia ze bedzie w tym czasie lokal otwarty..to jakas masakra

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez julia1906 Pokaż wiadomość
A co sadzicie o weselu w hotelu Tarnovia, teraz tam sale odnowili. moze ktos z was mial wlasnie tam wesele i moze cos wiecej na ten temat powiedziec.
gdy bylam tap pytac sie o sale na wlasne wesele to kompetnie nie byli zorganizowani...ale nie wiem jak teraz
moniaa061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:18   #51
Chanel_Coco
Raczkowanie
 
Avatar Chanel_Coco
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: T
Wiadomości: 443
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez m_rysia Pokaż wiadomość
Moja Droga a doradż mi jak ta restauracja Artie?? Bo coś za tanio mi się tam wydaje no i jeszcze podobno jak się zostawi w lokalu więcej niż 10000 zł to ma się limuzynę gratis.. kurcze jadę tam dziś po południu i jestem strasznie ciekawa... Błagam o pomoc
Artie owszem widziałam, wnętrze bardzo kameralne, podoba mi się, nawet bardzo. Ale pod kątem wesela to nie znam tej restauracji. Ja osobiście preferuje lokale które oprócz pięknego wnętrza mają jakiś plener. Lubie jak dookoła jest zielono, jest gdzie wyjść przy ładnej pogodzie...itd.
A Artie cene atrakcyjną może ma właśnie ze względu na swą lokalizację.

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
P.S. Ja ze swoim mężem, wtedy jeszcze narzeczonym, w ten sam dzień zarezerwowaliśmy salę i Kościół- a dopiero całą resztę do tego, i nic się nie stało. Trochę dziwnie "brzmi" kiedy biorąc ślub kościelny chce zostawiać się sprawy kościelne/najważniejsze w tej materii na sam koniec.
A ile wcześniej rezerwowaliście datę i godzinę w Kościele?? Bo mi się wydaje, że 1,5 to zbyt wcześnie.
__________________
30.06.2011 --> dwie kreseczki
1.03.2013 --> tp
7.03.2013 --> KSAWERY
Chanel_Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:21   #52
Strazaksam
Raczkowanie
 
Avatar Strazaksam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 379
GG do Strazaksam
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Witam.

Ja też pytałem w "Podzamczu" i też mi powiedziano że lokal ma być otwarty dla gości z zewnątrz....kpina normalnie jakaś....w końcu obstawiliśmy na Artiee ipowiem z ręką na sercu że jesteśmy zadowoleni na 10000%...bardzo miła Pani zajmuje się wszystkim czego tylko potrzebujemy....jest ok.I najważniejsze nie robią problemów żeby zrobić coś czego nie mają w ofercie np .My podamy dziczyznę od znajomego myśliwego...

Edytowane przez Strazaksam
Czas edycji: 2010-01-09 o 16:24
Strazaksam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:32   #53
ddd12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 28
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

tak mi się wydaje że jak jest za ładna okolica to ja bym uważała bo jak będzie za dużo przestrzeni i ładnie to ludzie ci się rozejdą i nikogo nie będzie na weselu kamerzysta nie będzie miał kogo kamerować.


Ja mam wesele w Szczepanowicach czy któraś miała lub była tam na weselu? Jaka tam jest obsługa?,czy podają ciepłe jedzenie ? itp
aha powiedzcie mi ile butelek szampana kupić na 90 ludzi? bo niestety muszę to sobie sama załatwić bo powiedziano mi ze to nie do nich należny
__________________
ddd12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 17:11   #54
Strazaksam
Raczkowanie
 
Avatar Strazaksam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 379
GG do Strazaksam
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez ddd12 Pokaż wiadomość
tak mi się wydaje że jak jest za ładna okolica to ja bym uważała bo jak będzie za dużo przestrzeni i ładnie to ludzie ci się rozejdą i nikogo nie będzie na weselu kamerzysta nie będzie miał kogo kamerować.


Ja mam wesele w Szczepanowicach czy któraś miała lub była tam na weselu? Jaka tam jest obsługa?,czy podają ciepłe jedzenie ? itp
aha powiedzcie mi ile butelek szampana kupić na 90 ludzi? bo niestety muszę to sobie sama załatwić bo powiedziano mi ze to nie do nich należny
To łatwo policzyć...powiedzmy że liczymy 100 ml.(około pół szklanki) na osobę...butelka szampana przeważnie ma 750 ml.więc masz z jednej butelki około 7 osób...10 butelek 70 0sób myślę że 13 butelek 0,75 powinno wystraczyćna 90 osób...bo pewnie będą jeszcze dzieci więcteż Ci parę kieliszków odpadnie.....hehe ale wyliczyłem ..jak księgowy...posssdrooofka
Strazaksam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 17:48   #55
m_rysia
Raczkowanie
 
Avatar m_rysia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 131
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

ogólnie po wyprawie do tych różnych lokali jestem trochę podłamana... w Artie mi się w ogóle nie podobało tak troszkę spelunkowo, bo bardzo brudna wykładzina, nie ma żadnego tarasu, śmierdzi fajkami a pani brunetka jak się dowiedziałą, że to dopiero na 2011r. to od razu powiedziała, że będą spore podwyżki i była z tego faktu nie zadowolona (jakby myślała, że nas tym zachęci, żeby się pobrać już w tym roku) byliśmy też Pod Dębem i bardzo mi się tam spodobało, elegancko, tak z klasą.. może jakieś opinie na ten temat?? w przyszłym roku podobno będzie 160 zł za osobę.. Kurcze a łudziłam się, że da się znaleźć w miarę ładną salę, gdzie obiad + 3 gorące posiłki i dodatki typu napoje będą w cenie ok. 140 ale wygląda na to,że się przeliczyłam ;(

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

i jeszcze jedna gorąca prośba czy ma ktoś jakieś namiary na ten pałac w Mikołajowicach??? Bo nie mają ani stronki ani nie można ich znaleźć w spisie nr.. Chciałabym tam podjechać i się rozeznać albo czy ktoś się orientuje jak się kształtują ceny w tym fajnym drewnianym domu weselnym Taurus (tam na granicy Tarnowa i Ładnej)? Z góry dziękuję!!
__________________
Zaręczyny 31.12.09r
Ślub i Wesele 20.08.11r
www.suwaczek.pl/cache/3f70993a5a.png
m_rysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 17:53   #56
ddd12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 28
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

wielkie dzięki jak zapytałam tamtej Pani co jej lokal jest to mi powiedziała ze ona nie wie jak zapytałam jak ile flaszek wódki ludzie kupują na wesela 90 osobowe to powiedziała że ona nie wie no podrostu mi się ręce załamały jak może nie wiedzieć takich rzeczy przecież działalności nie zaczęła od dziś tylko prowadzi ja ileś lat
__________________
ddd12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 18:35   #57
mloda111
Raczkowanie
 
Avatar mloda111
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 188
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez m_rysia Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

i jeszcze jedna gorąca prośba czy ma ktoś jakieś namiary na ten pałac w Mikołajowicach??? Bo nie mają ani stronki ani nie można ich znaleźć w spisie nr.. Chciałabym tam podjechać i się rozeznać albo czy ktoś się orientuje jak się kształtują ceny w tym fajnym drewnianym domu weselnym Taurus (tam na granicy Tarnowa i Ładnej)? Z góry dziękuję!!
http://www.domy-weselne.pl/oferta.html
__________________
zaczynamy walkę o CUD..
(*)(*)(*)pamiętam
mloda111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 18:41   #58
Lilkaa82
Rozeznanie
 
Avatar Lilkaa82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 764
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez m_rysia Pokaż wiadomość
ogólnie po wyprawie do tych różnych lokali jestem trochę podłamana... w Artie mi się w ogóle nie podobało tak troszkę spelunkowo, bo bardzo brudna wykładzina, nie ma żadnego tarasu, śmierdzi fajkami a pani brunetka jak się dowiedziałą, że to dopiero na 2011r. to od razu powiedziała, że będą spore podwyżki i była z tego faktu nie zadowolona (jakby myślała, że nas tym zachęci, żeby się pobrać już w tym roku) byliśmy też Pod Dębem i bardzo mi się tam spodobało, elegancko, tak z klasą.. może jakieś opinie na ten temat?? w przyszłym roku podobno będzie 160 zł za osobę.. Kurcze a łudziłam się, że da się znaleźć w miarę ładną salę, gdzie obiad + 3 gorące posiłki i dodatki typu napoje będą w cenie ok. 140 ale wygląda na to,że się przeliczylam;(
Ja bylam na weselu pod Dębem rok temu w wakacje i bylam bardzo zadowolona, to bylo wesele na okolo 90 osob, mila obsluga i smaczne jedzenie. Nie mialam zastrzezen pozdrawiam
__________________
.................... Nasza Kruszynka jest już na świecie 7 miesięcy

Karolinka ur. 19.06.2011r. - 52cm i 2700g szczęścia

24 tyg - 6770g

Jestem żoną mojego męża
Mamo, Tato ! - A ja rosnę i rosnę...
Lilkaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 18:41   #59
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Mam prośbę do wszystkich dziewczyn, które są na kupnie alkoholu na wesele lub właśnie w takowy się zaopatrzyły- piszcie jakie są ceny, gdzie najlepiej (najtaniej ) kupić i jaki macie przelicznik butelek na gościa. Ja sama chciałabym już kupić wódkę, żeby uniknąć pewnych podwyżek w 2011 roku.
Dziękuję z góry!
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl

wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:01   #60
88wisienka
Raczkowanie
 
Avatar 88wisienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 326
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez m_rysia Pokaż wiadomość
Kurcze a łudziłam się, że da się znaleźć w miarę ładną salę, gdzie obiad + 3 gorące posiłki i dodatki typu napoje będą w cenie ok. 140 ale wygląda na to,że się przeliczyłam ;(
i jeszcze jedna gorąca prośba czy ma ktoś jakieś namiary na ten pałac w Mikołajowicach??? Bo nie mają ani stronki ani nie można ich znaleźć w spisie nr.. Chciałabym tam podjechać i się rozeznać albo czy ktoś się orientuje jak się kształtują ceny w tym fajnym drewnianym domu weselnym Taurus (tam na granicy Tarnowa i Ładnej)? Z góry dziękuję!!
Ja będę mieć wesele w Sezamie w Machowej i cenę mamy 140 od osoby tylko że bez ciasta no i alkoholu. A w Taurusie to z cenami jest tak że są 3 wersje cenowe 100, 120 lub 140 zł od osoby plus 5 tys. za wynajem i bez ciasta i alkoholu (a z alkoholem to taką promocję mieli, że jak robisz wesele w niedziele to coś tam wódki było gratis). A jeśli interesuje Cię sobota w 2011 roku w tym lokalu na Ładnej to niestety o wolny termin będzie trudno, chyba że coś się zwolni. My jak pytaliśmy tam jakoś w październiku albo pod koniec września na lipiec i sierpień już było zajęte i na początek września również

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Wanilliowa my kupiliśmy w eurocashu na elektrycznej, tam nam wychodziło najtaniej ale te ceny się podobno zmieniają dość często i nie wiem jakie są teraz, trzeba pytać i porównywać gdzie taniej. My kupowaliśmy jeszcze w 2009 r. Trochę tańszą wódkę mieli w hurtowni Tradis (tam gdzie było Eldorado) ale bez koncesji nie sprzedają
88wisienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.