Eurowizja i Ivan Komarenko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-20, 10:39   #1
sousa
Raczkowanie
 
Avatar sousa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 378

Eurowizja i Ivan Komarenko


Jak wam się podobało?na moje to dosłownie tragedia!!on miał reprezentowac Polskę a nie Romów.Masakra.Ta komisja która zdecydowałą że on z tą piosenka ma nas reprezentowac była chyba jakas nienormalna.
sousa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 10:50   #2
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

bfeeee mnie również się nie podobało. Czy on myślał, że widzowie polecą na jego gołą klatę ? hehehhehe PALANT !!!!
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 10:54   #3
brocha7
Raczkowanie
 
Avatar brocha7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Thumbs down Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

Jak dla mnie , to była tragedia. Czy w naszym kraju nie było lepszych reprezentantów. Przecież on nawet nie ma naszego obywatelstwa.
brocha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 10:56   #4
monyaa
Rozeznanie
 
Avatar monyaa
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

Dla mnie to było żenujące!!!
I b. nie podobało mi się, że to właśnie on reprezentował Polskę, a te tłumaczenia, że reszta zespołu jest z Polski...

No właśnie, kto go wybrał!!!!
monyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 10:56   #5
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

Chyba nie ma się czym ekscytować Od dawna wiadomo, że Eurowizja to synonim kiczu, tandety i bezguścia i dziwne, że jeszcze to organizują Wczorajszych bojów nie oglądałam i chyba nic nie straciłam
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 11:05   #6
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

Moja mama oglądała i nudziła się okropnie. Do mnie dolatywały tylko "strzępy" poszczególnych piosenek, jak siedziałam w drugim pokoju. I wciąż miałam nieodparte wrażenie, że cały czas słyszę jedną i tą samą piosenkę. Wszystko na jedno kopyto, potwornie nudne i z jakiejś zupełnie innej epoki.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 11:24   #7
kiciuś
Raczkowanie
 
Avatar kiciuś
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 177
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

Ja się absolutnie zgadzam z Lukrecją. Nie oglądałam wczoraj, ale dziś w wiadomościach widziałam urywki z "tych najlepszych" piosenek. Kicz i tandeta aż kipiała, nie wiem po cholerę jest ta cała eurowizja. I myślę, że komisja dobrze wiedziała kogo wybiera, bo wiedziała też i po co:P Ale nie wiem dlaczego tego Ivana całego, przecież w Polsce też mamy takich tandetnych pseudopiosenkarzy:P z kiczowatymi piosenkami o miłości
kiciuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-20, 11:29   #8
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

Ja widziałam fragmenty. Jak zawsze do bani, jak zawsze nic ciekawego. Polska nie ma szans.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 11:34   #9
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

wiecei z czego mi się chce śmiać? z tego, jak ludzie zjechali piosenkę Ich Troje, podczas gdy zdobyła 7 miejsce i tylko Górniakowa była lepsza jeśli chodzi o wystepy Polski.. ale cóż, o gustach się nie dyskytuje tylko weźtu człowieku nie dyskutuj, jak widać kompletne bezguście
__________________
Nie próbuj dyskutować z kretynem, bo najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem...
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 11:40   #10
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

Dla mnie to było równiez żenujące. Komarenko zaśpiewał piosenkę jak z jakiegoś bazaru. No po prostu straszne disco polo! Reszta wykonawców tez nie była najwyższych lotów. Jedna kobieta (jakaś blondi) wyła tak strasznie, że nie dało sie tego słuchać. Akurat mój tato jest kompozytorem, wiec ma bardzo dobry słuch. Oglądalismy to razem. Minę miał jakby go ktos katował! Ja zreszta też...

Moim zdaniem tak naprawdę godne uwagi były trzy wykonania:
- Wig wam z Norwegii (coś a'la Kiss, facet wyglądał co najmniej dziwnie, ale piosenka bardzo ok i na dodatek inna niż te wszystkie smęty o miłości)
- Jakob Sveistrup z Danii (moim zdaniem bardzo ładnie zaśpiewana piosenka)
- Donna & Jospeh McCoul z Irlandii (żywe, wpadające w ucho, no i wreszcie normalny chłopak śpiewał a nie jakiś nawiedzony laluś)

A Komarenko to sie popisał klatą jak totalny wieśniak. Jeszcze zeby on tam cos miał, a tu same żebra (bynajmniej nie te od kaloryferka ). Myślałam, że on te "Czarne oczy" zaśpiewa, a zaśpiewał jakiś kawałek, który słyszałam pierwszy raz w życiu. A gdzie polskie akcenty? Co za kicha... Polskę reprezentował Rosjanin, który zaspiewał cygańską piosenkę. Żenujace...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 11:50   #11
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

Ale wiesz co Agata, jakby zaspiewal "Czarne oczy" to mam wrazenie ze mialby jakies szanse i niewatpliwie bylaby to bardziej poslka piosenka niz ta cyganska, ktora mi z naszym krajem wogole sie nie skojarzyla.
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-20, 11:50   #12
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

Widzę,że moi przedmówcy nie są w temacie jeżeli chodzi o polskie preselekcje.Poprzednie dwa czy trzy lata było głosowanie audiotele i widzowie głosowali kto ma jechać na Eurowizję.W tym roku to komisja decydowała.W takim wypadku ŻADEN polski zespół/wykonawca z tak zwanej czołówki nie zdecydował się startować w preselekcjach,najbardziej znanym zespołem był właśnie Ivan i Delfin.
Tu proszę obejrzeć sobie naszych kandydatów:
Pierwsza dziesiątka.

1. Czarna dziewczyna ? Ivan i Delfin (141 pkt)
2. First kiss ? M. Jarosińska i Z. Boczar (100 pkt)
3. Piosenka bez tytułu ? Abra (86 pkt)
4. Ma Vie ? Agata Torzewska (68 pkt)
5. Euro smile ? Ewa Kowalska i Przyjaciele (67 pkt)
6. Miracle ? Leonie (52 pkt)
7. Roses all around ? Krzysztof Antkowiak (49 pkt)
8. Jumpin? ? Drum Machina (49 pkt)
9. Full of life ? Lady Tullo (42 pkt)
10. Did I ....? ? Zuzanna Szreder (35 pkt )


Jak co roku oglądając Eurowizję bardzo się zezłościłam.Bezguście rządzi niestety,bo dwa kawałki,które mi strasznie się spodobały nie przeszły dalej
Holandia-Murzynka w kręconych włosach i Austra-zespół,który połączył jodłowanie z muzyką latynoamerykańską,swingie m Za ten patent powinni przejść dalej.Ale i tak wiem jakie będzie głosowanie w sobotę,np.Szewecja da max.Norwegii,Grecja Turcji itp itd.Eurowizja to nie konkurs piosenki,ale polityki zagranicznej ......
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 11:51   #13
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

ja ogladałam wczorajsza eurowizje, a własciwie półfinał kątem oka, bo pisałam pracę na komputerze i nieźle sie ubawiłam. szczególnie gdy puszczali krótkie podsumowania każdej piosenki na końcu. oni wszyscy wyglądali jak banda czubków. a niektórzy to śpiewali tak, że aż uszy opadały. jedynie znośna była murzynka reprezentująca Holandię. o naszym reprezentancie nie wspomnę- totalny kicz!!!!! a jak wywalił tą swoja chudą klatę, to juz myslałam , że pęknę ze śmiechu!!! Iwan trochę samokrytycyzmu
a te stroje uczestników?????????????? ? okropieństwo. wyglądali jak by sie urwali z love parade, a co niektórzy jakby ze sredniowiecza.
to było lepsze niz komedia. juz nie mogę się doczekać soboty
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 12:12   #14
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: już sama nie wiem skąd ;)
Wiadomości: 429
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

ja tego nie oglądałam ale jestem ciekawa ile Iwan&Delfin zdobyli punktów??
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Hiacynta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 12:15   #15
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

Cytat:
Napisane przez Hiacynta
ja tego nie oglądałam ale jestem ciekawa ile Iwan&Delfin zdobyli punktów??
w półfinałach nie było punktów, tylko audiotele. wybierali 10 z 25 wykonawców do finału. punkty będą przyznawac w sobotę podczas finału.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 12:18   #16
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: już sama nie wiem skąd ;)
Wiadomości: 429
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

dzięki rozumiem
myślałam że to było na zasadzie takiej jak finał

__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Hiacynta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 13:57   #17
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

No powiem Wam, że ja się wczoraj dobrze bawiłam... Ale nie dla tego, że poziom piosenek był wysoki. Po prostu potrzebowałam najwyrażniej dużej dawki kiczu , żeby sie oderwac od szarej egzystencji Cały koncert obserwowałam z rozdziawioną buzią i nie mogłam wyjść z podziwu, że udało im się zebrać tylu alienów w jednym miejscu No chociaż piosenka Mołdawii (ta z babcią) była całkiem, całkiem.
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 14:13   #18
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko


a ja do wczoraj żyłam w błogiej nieświadomości
A tu takie siabadabada na międzynarodowej scenie, to ja na przyszly rok proponuję Shazzę / zamiennie z Mandaryną a niech tam niech stworzą duecik/ ewentualnie na Przykościelną Orkiestrę Dętą z Koziej Wólki
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 14:13   #19
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

Cytat:
Napisane przez Baubo
No powiem Wam, że ja się wczoraj dobrze bawiłam... Ale nie dla tego, że poziom piosenek był wysoki. Po prostu potrzebowałam najwyrażniej dużej dawki kiczu , żeby sie oderwac od szarej egzystencji Cały koncert obserwowałam z rozdziawioną buzią i nie mogłam wyjść z podziwu, że udało im się zebrać tylu alienów w jednym miejscu No chociaż piosenka Mołdawii (ta z babcią) była całkiem, całkiem.
I tu racja Moze wiecej takich imprez,tyle ze dobrze byloby zmienic nazwe z Eurowizji na Euro Kicz Projekt
Nadal nie moge dojsc do tego co robi reprezentacja Izraela na Eurowizji-moze mam jakies skrzywione pojecie o geografii? Zreszta,oni te reprezentantki chyba klonuja -co roku ten sam schemat :farbowana blondynka w syreniej sukni
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-20, 14:14   #20
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

Cytat:
Napisane przez Baubo
No powiem Wam, że ja się wczoraj dobrze bawiłam... Ale nie dla tego, że poziom piosenek był wysoki. Po prostu potrzebowałam najwyrażniej dużej dawki kiczu , żeby sie oderwac od szarej egzystencji Cały koncert obserwowałam z rozdziawioną buzią i nie mogłam wyjść z podziwu, że udało im się zebrać tylu alienów w jednym miejscu No chociaż piosenka Mołdawii (ta z babcią) była całkiem, całkiem.
To była da z diademem??Najpierw w złotej kotarze ,potem granatowo-złotej sukni,a na końcu w złotej.3 min i 3 sukienki
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 16:10   #21
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

fakt faktem ze z roku na rok konkurs jest coraj badziewniejszy.
a te rózowe ubranka i gitarry Ivana, no cud miód i orzeszki. i jeszcze arcyinteligentny tekst - laaaaj laaaaj laaaj laaj laaaaaaaaaaj spierał patrząc w oczy jakiejś babce. horror.
ciekawe co za rok nam zafundują
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 16:14   #22
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

Totalna porażka-wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!A tak kiedyś krytykowano EDYTKE GÓRNIAK na eurowizji.... Wstyd ze nie bylo godnego reprezentanta
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 09:25   #23
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Wink Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

Cytat:
Napisane przez natii4
To była da z diademem??Najpierw w złotej kotarze ,potem granatowo-złotej sukni,a na końcu w złotej.3 min i 3 sukienki
Nie!Nie! Broń Boże!!!! Chodziło mi o tą piosenkę, gdzie taka starsza babcia siedziała na fotelu bujanym a potem waliła w duży bęben
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 11:36   #24
agniecha313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 30
GG do agniecha313
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

kicha wielka kicha,tylko wstyd bylo ogladac,mialam gosci wlasnie jak byl polfinal,i az wstyd bylo przed grekami ze taka piosenke reprezentuje polska.
agniecha313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 13:29   #25
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

Gdy tylko wysluchalam do konca wystepu ivana to...mialam ovchote sie pod ziemie zapasc bylo tragicznie!!!wstyd mi bylo....
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 13:47   #26
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

heh ja to nawet nie wysłuchałam do końca,bo się nie dało....wstyd..poszłam spać!!
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 14:10   #27
UkrytyPodNickiem
Raczkowanie
 
Avatar UkrytyPodNickiem
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 295
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

czym sie denerwowac ? festiwal sam w sobie jest krotko mowiac denny...cieszmy sie ze nie bedziemy tego w Polsce organizowac !!!
UkrytyPodNickiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 14:11   #28
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

Widzę,że mój post o tym kto zgłosił się do preselekcji jest omijany.Sprawdzcie najpierw kto startował w preselekcjach,czy wg was jakikolwiek artysta,który brał udział byłby lepszy i nie zrobił Polsce takiego wstydu jak to uczynili Ivan i Delfin?
2 miejsce Monika Jaroszewska (aktorka z Samo Życie) i Zbigniew/Zygmunt(nie pamiętam imienia) Boczar(człowiek mieszkający w Wielkiej Brytani)-piosenkę słyszałam,okropna
3-Abra-znana m.in.z Baru Vip,piosenkarka średnia,na scenie od dawna,ale nikt jej za poważną artystkę nie bierze
4-Agata Torzewska-kiedy ją zobaczyłam po raz pierwszy na koncercie jej ojca Marka Torzewskiego jak śpiewa to aż mi się nogi ugięły,strasznieeeeeeeee
7-Krzysztof Antkowiak-od swojego pierwszego,wielkiego,dzie cięcego przeboju Zakazany owoc nie odniósł żadnego sukcesu
Reszta artystów jest dla mnie w ogóle nie znana.

Zamiast krytykować Ivana i Delfina zabawcie się w komisję,która dokonywała wyboru i same stwierdzcie kto byłby lepszy.Życzę powodzenia.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 14:19   #29
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

Czy mnie sie tylko wydaje, czy to rzeczywiscie jest nowoczesna odmiana disco-polo ? Bo tak mi wlasnie te jego piosneki brzmia!

A jesli polska chce wygrac, to musza wystawic Mandaryne Mowie calkiem serio! Pokaze swoje piekne cialko, pokreci tylkiem, swietnie zatanczy a to co ona spiewa nie bedzie juz kompletnie nikogo interesowalo Wiecie, ze jej piosenka jest (a moze juz byla) na I miejscu listy przebojow w Austri?!
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 14:24   #30
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Eurowizja i Ivan Komarenko

Cytat:
Napisane przez lalesia
Czy mnie sie tylko wydaje, czy to rzeczywiscie jest nowoczesna odmiana disco-polo ? Bo tak mi wlasnie te jego piosneki brzmia!

A jesli polska chce wygrac, to musza wystawic Mandaryne Mowie calkiem serio! Pokaze swoje piekne cialko, pokreci tylkiem, swietnie zatanczy a to co ona spiewa nie bedzie juz kompletnie nikogo interesowalo Wiecie, ze jej piosenka jest (a moze juz byla) na I miejscu listy przebojow w Austri?!
Mandaryna sama się musi "wystawić".
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.