Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24 - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-23, 13:11   #2401
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Hejka, ja już tracę sentyment do firmy.
Ukochanych zapachów nie ma, nowe kiepskie; mój ukochany to była Salsa turkusowa, do dziś pamiętam ten zapach; pierwsze hammamelisy i żel kawowy w tej płaskiej butelce, mam jeszcze 2 szkoda mi otwierać, pewnie już parę lat po terminie; lepsze jest zawsze wrogiem dobrego...
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 15:33   #2402
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mollybloomj Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, jak długo jeszcze będziemy ciągnęły na oparach sentymentu.
Ja straciłam i już nie zamawiam. Ostatnio uświadomiłam sobie, że po podwyżkach cen to już nawet punktów nie opłaca mi się wykorzystywać bo nie mam na co
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 17:54   #2403
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Mnie to już tylko trzyma nadzieja na ostatni strzał, jakąś magiczną lukę. Nie było rok temu w marcu żadnej, a szkoda, bo podobno lubią się powtarzać...

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Ja straciłam i już nie zamawiam. Ostatnio uświadomiłam sobie, że po podwyżkach cen to już nawet punktów nie opłaca mi się wykorzystywać bo nie mam na co
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 21:33   #2404
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Unhappy Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez LazyLadyDee Pokaż wiadomość
Moment de Bonheur można jeszcze kupić w ofercie wysyłkowej 9PYM1RA70 - jest dostępny w duecie (2 sztuki za 169zł), do tego jest darmowy prezent za grosz (tylko z kodami trzeba pokombinować, wchodzą te 4 cyfrowe np. 1112 to Evidence EDP 100ml) + kosmetyczka. Darmowa wysyłka od 69zł Załącznik 7786517

Wysłane z mojego motorola edge 20 przy użyciu Tapatalka
Dziękuję Wczoraj sprawdzałam te kody-chyba ze 100 sprawdziłam(te 4 cyfrowe).
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-24, 05:39   #2405
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2023-03-03 o 22:34
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-24, 09:56   #2406
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mollybloomj Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Pisałyście, że przestali wydawać "niespodzianki" za odbiór w stacjo, a niektórzy dostają notesiki. Poszła moja siostra odebrać swoje dwa zamówienia. Oczywiście gratisu brak, więc pyta, dlaczego. Kobieta udaje, że nie wie, o co chodzi. No to siostra tłumaczy, co i jak. Nie ma. No to pokazuje na stronie, że jest za odbiór niespodzianka. Nie ma i nie było. No to siostra wytacza cięższe działo mówiąc, ze przeciez już u niej odbierała zamówienia i zawsze były peelingi. AAA... PEELINGÓW NIE MA. No i co w związku z tym? To ona zadzwoni gdzies. Telefon wygląda mniej więcej tak: chce peelingów, co zrobić? To daj tusz- ktos odpowiada. Jeden czy dwa? Ostatecznie siostra dostala dwa, te z dawnej promo miniatury 5 ml, po otwarciu suche jak wiór. Na pytanie, co jest grane, sprzedawczyni pęka i mówi, że nie ma gratisów i już chyba nie będzie, zresztą chyba ten punkt jest do zamknięcia. W sklepie zero klientów, więc chwilę pogadały. Podobno nasze forum jest pod ciągłym uważnym "oglądem", sprzedawczynie w wielu punktach dowiadują się tutaj o promocjach i kodach...Jeszcze padło, że program punktowy chyba też może przejść niedługo zmiany. Nie pytajcie, czy na lepsze, bo wiadomo...

Zaskakuje mnie tak różna "obsługa klienta". U mnie zawsze te gratisy do zamówienia są, raz notes, raz peeling, raz próbki kremow w tubkach ale zawsze są.. Wszystko miło i przyjemnie, nikt nie udaje, ze nie ma i nie bylo Ciekawe czego to wynika?
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-24, 20:56   #2407
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Luna1818 Pokaż wiadomość
Zaskakuje mnie tak różna "obsługa klienta". U mnie zawsze te gratisy do zamówienia są, raz notes, raz peeling, raz próbki kremow w tubkach ale zawsze są.. Wszystko miło i przyjemnie, nikt nie udaje, ze nie ma i nie bylo Ciekawe czego to wynika?
Melduję, że odebrałam dzisiaj swoje zamówienie w innym sklepie niż ostatnio i dostałam miniaturę peelingu do ciała. Szok. Jak konsultantka wrzucała mi ten peeling do torby z moim zamówieniem to kopara mi opadła. Naprawdę miłe zaskoczenie...
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-24, 21:03   #2408
mala_menda
Zakorzenienie
 
Avatar mala_menda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 531
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Austria ma chyba taką samą ofertę, tylko wysyłka darmowa od 30 euro. Ale wszystkie te małe kremy 2,5 eu, żele pod prysznic małe 2,99 eu, bogata oferta outletu. Zastanawiam się, co jest tym prezentem za 60 eu... Może w marcu złożę zamówienie i się przekonam.
Wygląda na to, że chyba tylko w Polsce Yves Rocher takie podwyżki zrobiło. Niektóre ceny nawet się nie zgadzają z ich najnowszym cennikiem-do pobrania na stronie.[/QUOTE]


Spieszę donieść, że prezetem o wartości 60 euro jest mleczko do ciała Evidence i krem liflinujący na dzień Lifting Vegetal, dodatkowo z kodem "bonjour" otrzymujemy pełnowymiarową maskarę Intense Metamorphose ( o wartości 26,90 euro)
mala_menda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 06:40   #2409
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Wydaje mi się, że te wysokie podwyżki u nas to nie tylko zasługa inflacji czy podniesienia płacy minimalnej...
Tu mogą też wchodzić względy polityczne (nasza pomoc dla Ukrainy).
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 12:01   #2410
zosia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 89
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Dla firmy rynek rosyjski i inetresy w Rosji są ważniejsze.
Niestety!
Oni liczą mieszkańców kraju i matematyka wskazuje kierunek.
Nie chcą dostrzec agresji i nieszczęść spowodowanych przez Rosjię na Ukrainie.
zosia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 12:20   #2411
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że te wysokie podwyżki u nas to nie tylko zasługa inflacji czy podniesienia płacy minimalnej...

Tu mogą też wchodzić względy polityczne (nasza pomoc dla Ukrainy).
Coś w tym może być, bo kosmetyki z innych firm aż tak bardzo nie drożeją i nie w takim tempie. Bardziej artykuły higieniczne, żywność itp.

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-25, 18:13   #2412
_hiver_
Kobieta zimowa
 
Avatar _hiver_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2 098
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez zosia17 Pokaż wiadomość
Dla firmy rynek rosyjski i inetresy w Rosji są ważniejsze.
Niestety!
Oni liczą mieszkańców kraju i matematyka wskazuje kierunek.
Nie chcą dostrzec agresji i nieszczęść spowodowanych przez Rosjię na Ukrainie.
Z tych powodów konsekwentnie nie wydałam w YR ani złotówki przez rok wojny, a kupowałam przez kilkanaście lat, i systematycznie kilka razy w roku robiłam duże zamówienie. Miałam ulubione produkty do włosów i żele PN, perfumy też. Perfumy zużywam powoli, bo mam sporo, a reszta mi się skończyła, i mimo, że nie znalazłam tak dobrych niektórych zamienników np. odżywki i szamponu, to nie mam zamiaru być klientem tej firmy.
__________________
📚 79/75 w 2023
109/100 w 2022
104/100 w 2021

_hiver_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 19:01   #2413
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2023-03-03 o 22:12
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 19:01   #2414
monikaggg
Raczkowanie
 
Avatar monikaggg
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 230
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

jako prezent urodzinowy dostałam zegarek i kosmetyczkę dla mnie ,,bazarkowe", staram się już ograniczać zakupy w tym sklepie
monikaggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-26, 18:12   #2415
Vogue22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Witajcie dziewczyny. Weszłam pierwszy raz od długiego czasu na forum, i niestety będę się chyba powoli żegnać z firmą. Szkoda, bo przyzwyczaiłam się do ich kosmetyków, są wydajne (jak dla mnie). Patrzyłam ostatnio na sklep on-line i ceny mają coraz bardziej "zaporowe" (wyższe). Bez żadnych kodów typu -50% nie opłaca się mi już u nich kupować. Cóż, zejdę z zapasów które mam, kasa mi zostanie. Patrzyłam na sklep białego jelenia czy bielendy i mają dużo niższe ceny.
Vogue22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 07:32   #2416
PannaJohanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Gift na dzień kobiet. Screenshot_20230227-083157_Gmail.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PannaJohanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 07:33   #2417
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Świętuj zbliżający się Dzień Kobiet z zestawem produktów w prezencie o zmysłowym zapachu pełnym kobiecości, czystości, harmonii i kwiatów zbieranych z pól Bretanii.

Zdobądź zestaw Comme Une Evidence w prezencie przy zakupach powyżej 159 zł.*

Z KODEM: PREZENT1

*Zestaw w prezencie za 1gr przy zakupie powyżej 159 zł. Zestaw Comme une Evidence zawiera: wodę perfumowaną 100 ml i żel pod prysznic 200 ml. Oferta liczona jest na podstawie cen promocyjnych (cena po rabacie) i obowiązuje do 1 marca 2023 r. do godziny 23:59:59. Obowiązuje tylko w sklepie internetowym www.yves-rocher.pl. Oferta nie łączy się innymi promocjami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amy93 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 07:17   #2418
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Nawet przyzwoicie, jak się akurat ma 600 punktów do wykorzystania

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Świętuj zbliżający się Dzień Kobiet z zestawem produktów w prezencie o zmysłowym zapachu pełnym kobiecości, czystości, harmonii i kwiatów zbieranych z pól Bretanii.

Zdobądź zestaw Comme Une Evidence w prezencie przy zakupach powyżej 159 zł.*

Z KODEM: PREZENT1

*Zestaw w prezencie za 1gr przy zakupie powyżej 159 zł. Zestaw Comme une Evidence zawiera: wodę perfumowaną 100 ml i żel pod prysznic 200 ml. Oferta liczona jest na podstawie cen promocyjnych (cena po rabacie) i obowiązuje do 1 marca 2023 r. do godziny 23:59:59. Obowiązuje tylko w sklepie internetowym www.yves-rocher.pl. Oferta nie łączy się innymi promocjami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 08:00   #2419
Mysiaa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Kody do wykorzystania:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16775711654237680626657343240337.jpg (74,2 KB, 58 załadowań)
Mysiaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-01, 02:55   #2420
szubis90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Witam wszystkie fanki YR, byłe i jeszcze obecne. Specjalnie reaktywowałam tu konto żeby napisać co myślę o tej marce po wielu latach (chyba ponad 10) życia w "nałogu" z nią... Czasem myślałam, że jestem w sekcie, z której trudno wyjść, ale to już definitywny KONIEC z zakupami, wychodzę! Zawsze liczyłam się z cenami ich produktów, trzeba sobie jasno powiedzieć - do najniższych nigdy nie należały. Chociaż z odpowiednimi kodami i jako VIP można było pokombinować i wychodziło całkiem racjonalnie. Nie mogę powiedzieć, znakomita większość ich kosmetyków mi służyła, byłam zadowolona, miałam swoje hity, ale co z tego, gdy ciągle zmieniana jest oferta... Gdy mam swój ulubiony kosmetyk, sprawdzony, nie szukam innego u konkurencji i nagle zostaje wycofany, koniec, testuj sobie nowy, szukaj dalej... Wrrrr Gdzie tu lojalność wobec stałych klientów, czym oni właściwie się kierują wprowadzając ciągle nowe produkty, jak rozumieć tą politykę...?

Odnośnie zapachów, przetestowałam większość i zauważam, że z biegiem czasu nowe odsłony stają się nijakie, rozcieńczone, mało trwałe, z pewnymi wyjątkami (np. nouveau genre, oczywiście wycofany). Nigdy nie wybaczę wycofania całej serii secret d'essences! So elixir jeszcze się trzyma, ale pewnie i na nich wkrótce przyjdzie pora.

Denerwowały mnie ostatnimi czasy ciągłe braki w asortymencie, ale tak jak obstawiałam, nadeszło nowe wydanie -seria bio i wszystkie szampony, odżywki, a wraz z nimi nowe ceny. Najtańszy szampon i odżywka od 32,90 PLN. A jeszcze wczoraj miałam zamawiać szampon i odżywkę z nagietkiem- dziś już wycofany. Cena żelu do ciała bio 65 PLN... Dawniej żele miały lepszą konsystencję, od jakiegoś czasu jakby rozrzedzone?

To zbieranie punktów staje się bezsensowne, mało opłacalne.

Wpis jest chaotyczny, bo zarazem emocjonalny, jak to po rozstaniu ;( Naprawdę lubiłam tam zakupy, byłam wierna, rzadko zaliczałam "skoki w bok". Żegnaj Yves Rocher, czara goryczy już się przelała.

---------- Dopisano o 03:55 ---------- Poprzedni post napisano o 03:49 ----------

Witam wszystkie fanki YR, byłe i jeszcze obecne. Specjalnie reaktywowałam tu konto żeby napisać co myślę o tej marce po wielu latach (chyba ponad 10) życia z nią w "nałogu"... Czasem myślałam, że jestem w sekcie, z której trudno wyjść, ale to już definitywny KONIEC z zakupami, wychodzę! Zawsze liczyłam się z cenami ich produktów, trzeba sobie jasno powiedzieć - do najniższych nigdy nie należały. Chociaż z odpowiednimi kodami i jako VIP można było pokombinować i wychodziło całkiem racjonalnie. Nie mogę powiedzieć, znakomita większość ich kosmetyków mi służyła, byłam zadowolona, miałam swoje hity, ale co z tego, gdy ciągle zmieniana jest oferta... Gdy mam swój ulubiony kosmetyk, sprawdzony, nie szukam innego u konkurencji i nagle zostaje wycofany, koniec, testuj sobie nowy, szukaj dalej... Wrrrr Gdzie tu lojalność wobec stałych klientów, czym oni właściwie się kierują wprowadzając ciągle nowe produkty, "ulepszane", jak rozumieć tą politykę...?

Odnośnie zapachów, przetestowałam większość i zauważam, że z biegiem czasu nowe odsłony stają się nijakie, rozcieńczone, mało trwałe, z pewnymi wyjątkami (np. nouveau genre, oczywiście wycofany). Nigdy nie wybaczę wycofania całej serii secret d'essences! So elixir jeszcze się trzyma, ale pewnie i na nich wkrótce przyjdzie pora.

Denerwowały mnie ostatnimi czasy ciągłe braki w asortymencie, ale tak jak obstawiałam, nadeszło nowe wydanie - seria bio i wszystkie szampony, odżywki, a wraz z nimi nowe ceny. Najtańszy szampon i odżywka od 32,90 PLN. A jeszcze wczoraj miałam zamawiać szampon i odżywkę z nagietkiem - dziś już wycofany. Cena żelu do ciała bio 65 PLN... Dawniej żele miały lepszą konsystencję, od jakiegoś czasu jakby rozrzedzone, rozlewają się po ręce.

To zbieranie punktów staje się bezsensowne, mało opłacalne.

Wpis jest chaotyczny, bo zarazem emocjonalny, jak to po rozstaniu ;( Naprawdę lubiłam tam zakupy, byłam wierna, rzadko zaliczałam "skoki w bok". Żegnaj Yves Rocher, czara goryczy już się przelała.
szubis90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-01, 06:16   #2421
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Nowa oferta, nowa wpadka 🤣 to oczywiście screen z naszej pl stronyScreenshot_2023-03-01-07-07-34-80.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amy93 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-02, 12:39   #2422
afrodyta77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tatry są piękne
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Dziewczyny, fajna oferta, dużo wcześniej już któraś tutaj wspominała. Kapsułki AAG można wziąć gratis, jeśli zamówi się na kwotę 69 zł, przesyłka gratis. Ja kupiłam 4 szampony, są jeszcze w starej wersji.


Kod oferty 9PYM1RA70
Kod na kapsułki 1191
__________________
Nasz dzień - 18,09,2010






afrodyta77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-02, 19:22   #2423
dagmara2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Dziękuję za świetny pomysł, zamówiłam 😊.
dagmara2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-02, 19:44   #2424
domab91
Raczkowanie
 
Avatar domab91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 78
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez afrodyta77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, fajna oferta, dużo wcześniej już któraś tutaj wspominała. Kapsułki AAG można wziąć gratis, jeśli zamówi się na kwotę 69 zł, przesyłka gratis. Ja kupiłam 4 szampony, są jeszcze w starej wersji.


Kod oferty 9PYM1RA70
Kod na kapsułki 1191
To w ofercie wysyłkowej? Nie zamawiałam jeszcze w ten sposób, każdy może to zrobić?

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
domab91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-02, 20:01   #2425
LazyLadyDee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez domab91 Pokaż wiadomość
To w ofercie wysyłkowej? Nie zamawiałam jeszcze w ten sposób, każdy może to zrobić?

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
Tak, każdy może zamówić tylko trzeba znać swój nr klienta (nie to samo co nr karty). Można go znaleźć na fakturze dodawanej do zamówienia, albo napisać ewentualnie do bok, żeby podali.
Poniżej link (wybieramy kraj, później wpisujemy nr oferty, a w następnie nr klienta):
https://vpci.yves-rocher.com/VPCIYR/showOrderFrmSet.do

Wysłane z mojego motorola edge 20 przy użyciu Tapatalka
LazyLadyDee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-02, 22:28   #2426
domab91
Raczkowanie
 
Avatar domab91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 78
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez LazyLadyDee Pokaż wiadomość
Tak, każdy może zamówić tylko trzeba znać swój nr klienta (nie to samo co nr karty). Można go znaleźć na fakturze dodawanej do zamówienia, albo napisać ewentualnie do bok, żeby podali.
Poniżej link (wybieramy kraj, później wpisujemy nr oferty, a w następnie nr klienta):
https://vpci.yves-rocher.com/VPCIYR/showOrderFrmSet.do

Wysłane z mojego motorola edge 20 przy użyciu Tapatalka
Dziękuję !
domab91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-03, 10:51   #2427
KikiEs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 162
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Odebrałam wczoraj wieczorem małe zamówienie, dostałam kody rabatowe ważne do 28.02.2023... nie ma to jak dbanie o klienta
KikiEs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-03, 11:40   #2428
Svetlana444
Svetlana444
 
Avatar Svetlana444
 
Zarejestrowany: 2022-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez afrodyta77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, fajna oferta, dużo wcześniej już któraś tutaj wspominała. Kapsułki AAG można wziąć gratis, jeśli zamówi się na kwotę 69 zł, przesyłka gratis. Ja kupiłam 4 szampony, są jeszcze w starej wersji.


Kod oferty 9PYM1RA70
Kod na kapsułki 1191
Naprawdę ciekawa oferta. Zamówiłem. Wielkie dzięki )))

Edytowane przez Svetlana444
Czas edycji: 2023-03-03 o 11:42
Svetlana444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-03, 21:57   #2429
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Svetlana444 Pokaż wiadomość
dzień dobry wszystkim! Czy możesz mi powiedzieć, czy kupon -100 zł dotyczy produktów przecenionych i produktów z zielonymi kropkami?
Dziewczyny, czy jest ktoś kto mówi po rosyjsku lub ukraińsku? Chciałbym porozmawiać
Cytat:
Napisane przez svetlana444 Pokaż wiadomość
naprawdę ciekawa oferta. Zamówiłem. Wielkie dzięki )))
Prochytaty vkladennya.
Prochitat' vlozheniye.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez szubis90 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie fanki YR, byłe i jeszcze obecne. Specjalnie reaktywowałam tu konto żeby napisać co myślę o tej marce po wielu latach (chyba ponad 10) życia z nią w "nałogu"... Czasem myślałam, że jestem w sekcie, z której trudno wyjść, ale to już definitywny KONIEC z zakupami, wychodzę! Zawsze liczyłam się z cenami ich produktów, trzeba sobie jasno powiedzieć - do najniższych nigdy nie należały. Chociaż z odpowiednimi kodami i jako VIP można było pokombinować i wychodziło całkiem racjonalnie. Nie mogę powiedzieć, znakomita większość ich kosmetyków mi służyła, byłam zadowolona, miałam swoje hity, ale co z tego, gdy ciągle zmieniana jest oferta... Gdy mam swój ulubiony kosmetyk, sprawdzony, nie szukam innego u konkurencji i nagle zostaje wycofany, koniec, testuj sobie nowy, szukaj dalej... Wrrrr Gdzie tu lojalność wobec stałych klientów, czym oni właściwie się kierują wprowadzając ciągle nowe produkty, "ulepszane", jak rozumieć tą politykę...?

Odnośnie zapachów, przetestowałam większość i zauważam, że z biegiem czasu nowe odsłony stają się nijakie, rozcieńczone, mało trwałe, z pewnymi wyjątkami (np. nouveau genre, oczywiście wycofany). Nigdy nie wybaczę wycofania całej serii secret d'essences! So elixir jeszcze się trzyma, ale pewnie i na nich wkrótce przyjdzie pora.

Denerwowały mnie ostatnimi czasy ciągłe braki w asortymencie, ale tak jak obstawiałam, nadeszło nowe wydanie - seria bio i wszystkie szampony, odżywki, a wraz z nimi nowe ceny. Najtańszy szampon i odżywka od 32,90 PLN. A jeszcze wczoraj miałam zamawiać szampon i odżywkę z nagietkiem - dziś już wycofany. Cena żelu do ciała bio 65 PLN... Dawniej żele miały lepszą konsystencję, od jakiegoś czasu jakby rozrzedzone, rozlewają się po ręce.

To zbieranie punktów staje się bezsensowne, mało opłacalne.

Wpis jest chaotyczny, bo zarazem emocjonalny, jak to po rozstaniu ;( Naprawdę lubiłam tam zakupy, byłam wierna, rzadko zaliczałam "skoki w bok". Żegnaj Yves Rocher, czara goryczy już się przelała.
Przeminęło z wiatrem...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2023-03-03-23-04-28-827_com.android.chrome.jpg (71,9 KB, 50 załadowań)
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2023-03-03 o 23:46
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 07:54   #2430
Anna1987
Zakorzenienie
 
Avatar Anna1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 770
GG do Anna1987
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Nowa oferta wysyłkowa ważna do 31.05.2023


9PYM3RA10


Prezent nr 1 - za zamówienie pow. 69zł - przeciwzmarszczkowy krem intensywnie regenerujący Riche Creme 75ml lub jeden wybrany kosmetyk o max. wartości katalogowej do 109zł (bez nowości i zestawów)


Prezent nr 2 - za zamówienie pow. 159zł - krem pod oczy: 1 spośród 3 do wyboru (Filler Vegetal ujędrniający krem pod oczy / Riche Creme przeciwzmarszczkowy krem regenerujący pod oczy / Lifting Vegetal liftingujący krem pod oczy)



Wysyłka gratis pow. 139zł
__________________
.
Anna1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-15 09:41:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.