Triki,sposoby uzywania mineralow:) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-01, 18:46   #241
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
Dzięki kochana za odpowiedź Właśnie widziałam twoje zdjęcia na "jak minerały odmieniły nasz look" wyglądasz cudownie i bardzo naturalnie!

Jeśli chodzi o moją pielęgnację to na BU trafiłam szybciej niż na wątek minerałkowy (dłuuugo się opierałam bo przerażał mnie ogrom wiedzy).

Tak więc najpierw stosowałam żel nawilżający z Malwy (? wiem, że był polecany na BU jako łagodny) i tonik z koniczyny Polleny Evy. Do tego humektan - jednak wydawało mi się, że nawilża za słabo. Wróciłam do Lirene, który mnie uczulił

Teraz używam żelu babydream lub oleju myjącego z BU. Ew. płynu micel. z Ziaji. Jako tonik stosuję hydrolat oczarowy. Na noc czasem zamiast kremu oliwkę dla ciężarnych z Rossmanna. Miałam też problem z tym, ze minerały podkreślały mi suche skórki ( o których nie wiedziałam wcześniej, że je mam) na policzkach. Kupiłam krem nagietkowy babydream i posłużył mi chyba. Jest treściwszy niż Humektan, choć myślę by dokupić kwas hilauronowy i mieszać go z humektanem - rano a babydream wieczorem.

Używałam formuły EDM intensieve. Właśnie zamówiłam VV Lumiere. EDM miałam próbkę, bez siteczka ciężko było wysypać małą ilość proszku, wydawało mi się, że w ogóle nie kryje więc dawałam więcej - chyba faktycznie za dużo

Niestety po przerzuceniu się na naturalną pielęgnację, zaogniły mi się policzki. Przesuszone, podrażnione, czerwone. Im bardziej dbam o cerę tym wrażliwsza się robi. Teraz i większość rzeczy mnie zapycha i właśnie płata figle z polikami.

Czytam wątki o nawilżaniu. Minerały nakładam EDMowskim FT.

Co mogę jeszcze poprawić? Poradź mi proszę zanim jedyny wątek na tym forum, w którym będę się udzielać, będzie wątkiem o zwątpieniu.
Z mojego doswiadczenia wazne jest żeby nie robic rewolucji z dnia na dzień tzn. wprowadzaj nowosci po jednej i używaj np: przez 2 tyg. wtedy zobaczysz czy ci służy .Ja na początku nakupowałam wszystkiego jak oszołom i codziennie uzywalam jakiś kombinacji aż zrobilam sobie masakrę na buzce,teraz jestem baaaardzo ostrożna i często podczytuję watki na Biochemii
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 18:51   #242
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

dziekuje staram sie

napisze wieczorkiem na PW, bo jestem przekonana ze wyjde poza temat :P, ok??

mysle ze musisz sprobowac innych mineralow, mnie np edm nie pasowaly, lumiere jak najbardziej i co dziwne wcale nie vv ktora jest do tlustych cer.
i tak jak pisalam, pojedyncze warstwy nakladaj jak najmniejsza iloscia prochu, juz to duzo pomoze.
tluste cery trzeba nawilzac, ale nie ma co przesadzac, to tez nie jest dobre..
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 20:07   #243
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

No ja właśnie się chyba zachłysnęłam nieco i poszalałam i nagle wszystko wywaliłam stare z łazienki i nakupowałam nowego. Oczywiście testując partiami. Ehhh...

No trudno. Będzie trzeba wydać trochę kasy i spróbować różnych rzeczy. Szkoda tylko, że coś co działa nie jest "na zawsze" i czasem wszystko trzeba zaczynać od nowa.

P.S To da się przesadzić z nawilżaniem? Nie wierzę!

Dziękuję dziewczyny za odzew. Dodałyście mi sił. Zostaję przy minerałkach. Nie ma bata.
__________________
.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 16:18   #244
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Mam prosbe Mozecie mi powiedziec w jaki sposob moge choc troche zatuszowac ta plamke po ospie
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1281509355
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 16:48   #245
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Dziewczyny czy możecie doradzić gdzie kupić (poza stroną Lumiere, bo chwilowo ich nie ma) takie plastikowe miseczki z zakręcanymi wieczkami, do mieszania i przetrzymywania minerałów? Ewentualnie same miseczki bez wieczka? Najlepiej w Polsce o ile to możliwe..
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 17:17   #246
olgamalgorzata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
GG do olgamalgorzata
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy możecie doradzić gdzie kupić (poza stroną Lumiere, bo chwilowo ich nie ma) takie plastikowe miseczki z zakręcanymi wieczkami, do mieszania i przetrzymywania minerałów? Ewentualnie same miseczki bez wieczka? Najlepiej w Polsce o ile to możliwe..
Np. na Biochemii Urody: http://biochemiaurody.com/sklep/o-akcesoria.html Jeśli o coś takiego Ci chodzi.
Ewentualnie, jeśli myślałaś o czymś większym, to ktoś już gdzieś na tym Forum pisał, żeby patrzeć w supermarketach itp.- a nuż się trafi jakąś odpowiednią
__________________

Edytowane przez olgamalgorzata
Czas edycji: 2010-09-19 o 17:18
olgamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 17:23   #247
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Mam prosbe Mozecie mi powiedziec w jaki sposob moge choc troche zatuszowac ta plamke po ospie
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1281509355
Mam takie same na skroniach zostawiam je w spokoju bo te zagłębienia żeby zlikwidowac musiałabym szpachli użyć ,śmieje się ze one dodaja mi charakteru
Ale pomogłam
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 17:41   #248
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez olgamalgorzata Pokaż wiadomość
Np. na Biochemii Urody: http://biochemiaurody.com/sklep/o-akcesoria.html Jeśli o coś takiego Ci chodzi.
Ewentualnie, jeśli myślałaś o czymś większym, to ktoś już gdzieś na tym Forum pisał, żeby patrzeć w supermarketach itp.- a nuż się trafi jakąś odpowiednią
Dzięki.. W sumie wydawała mi się ona ciut mała ale zamówiłam.. Najwyżej będę szukała czegoś większego na spokojnie już..
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 19:09   #249
olgamalgorzata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
GG do olgamalgorzata
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Yasinisi, jak coś naprawdę rozglądaj się po supermarketach, po sklepach z takimi plastikami/ chemią gospodarczą- można znaleźć dużo niespodziewanych rzeczy, które akurat mogą się na minerały przydać
__________________

Edytowane przez olgamalgorzata
Czas edycji: 2010-09-19 o 19:26
olgamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 19:20   #250
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Wybaczcie, że pytam (bo pewnie już o tym było) ale czy ktoś może mi powiedzieć kiedy nakłada sie hydrolat? Tzn. na podkład a przed wykończeniem czy na skończony make-up??
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 19:26   #251
olgamalgorzata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
GG do olgamalgorzata
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Można i tak i tak. Ja używam hydrolatu aloesowego do nawilżenia skóry przed minerałami- czekam oczywiście aż dobrze wyschnie. Czasem natomiast (jak akurat nakładam EDM), psikam trochę hydrolatu na wykończenie. Mnie pasuje akurat i tak, i tak. Spróbuj więc jak odpowiada Tobie
__________________
olgamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 19:31   #252
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Dzięki.. Sprawdzę na pewno...
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 07:34   #253
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

nooo po mojej nie tak dlugiej przygodzie z mineralami znow mam nowy trik)

nie lubie przed mineralami nakladac jakichkolwiek kremow ;/zawsze mi sie warza. ale bez nich znow sa dni kiedy moja cera zle wyglada w mineralach.

moj zloty srodek to bezposrednio przed myciem myje twarz olejem jojoba lub oliwka hipp lub babydream jak? nakladam na twarz oliwke masuje nia dokladnie buzke na koniec ciepla wilgotna mikroibra zciagam oliwke dosc dokladnie cera niesamowicie nawilzona i swietlista i mineraly lepiej i wygladaja i sie trzymaja
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 12:51   #254
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

A ja nadal szukam idealnego kremu pod minerały, nie sądziłam, że może być to aż tak męczące Ciężko coś znaleźć gdy się ma buźkę tłustą z trądzikiem
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 13:06   #255
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Jest watek o polecanych kremach\bazach pod mineraly, moze tam cos znajdziesz U mnie spisaly sie dobrze - Lirene mus nawilzajacy, L'oreal Happyderm, Clinique DDMG. Nakladam minerlay na mokro (spryskuje pedzel termalka), zauwazylam, ze wtedy w ogole mi sie nie przetluszcza strefa T, co przy nakladaniu proszkow na sucho czesto mi sie zdazalo i to bez wzgledu na pogode.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 13:28   #256
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jest watek o polecanych kremach\bazach pod mineraly, moze tam cos znajdziesz U mnie spisaly sie dobrze - Lirene mus nawilzajacy, L'oreal Happyderm, Clinique DDMG. Nakladam minerlay na mokro (spryskuje pedzel termalka), zauwazylam, ze wtedy w ogole mi sie nie przetluszcza strefa T, co przy nakladaniu proszkow na sucho czesto mi sie zdazalo i to bez wzgledu na pogode.
Dziękuje ślicznie Zaraz zacznę szukać tego wątku. Tą termalkę dostanę na BU? Wstyd się przyzań ale pierwszy raz o takim czymś słyszę
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 14:02   #257
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Watek - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306684
oraz drugi o kremach z filtrami - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=313114

Termalka to woda termalna w spray'u, do kupienia w aptece, ma ja w ofercie wiele firm. Zajrzyj na KWC - https://wizaz.pl/kosmetyki/szukaj.ph...gdzie=produkty

Na BU dostaniesz hydrolaty, ktore mozesz przelac do buteleczki z atomizerem i uzywac tak samo jak termalki O sposobach nakladania mineralow z pomoca termalki\hydrolatu przeczytasz wlasnie na tym watku.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-09-20 o 14:05
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 14:03   #258
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez exotic smile Pokaż wiadomość
Dziękuje ślicznie Zaraz zacznę szukać tego wątku. Tą termalkę dostanę na BU? Wstyd się przyzań ale pierwszy raz o takim czymś słyszę
Termalka = woda termalna w spreju. Do kupienia w aptece (np. avene), choć wody źródlane w sprayu dostaniesz też w niektórych drogeriach, np. w rossmannie. Na BU możesz kupić pasujący ci hydrolat i też spryskiwać nim twarz jak termalką.

Vril
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 14:09   #259
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Kamilawu

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-09-20 o 14:11
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 10:48   #260
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
moje kolejne odkrycie;o

moze nie nowe ale dla mnie jest niesamowite co robi z moja twarza puder jedwabny mikronizowany z kolorowki jako primer nie pozwala sie zwiecic moim edmom na twarzy;o nawet po hydrolacie dalej jest mat . na poczatku myslalam ze taki dzien ma moja skora ale powtarzalam codzien nakladanie jedwabiu jako primer i codziennie to samo a pomyslec ze lezal sobie nieodpakowany tak dlugo a tu okazuje sie ze cudo

i nie bijcie mnie ale uwielbiam podklad pharmaceris f apteczny jako.....korektor;D wszytko zakryje dawno temu uzywalam go podczas brania izoteku poniewaz jako jedyny mnie nie podraznial a raczej ladnie poprawial wyglad cery do tego mial swietne krycie i sie wtapial w skore ze niemal byl niewidoczny do tego super nawilzal. odstawilam go na rzecz mineralow ale oczywiscie one nie sluza mojej skorze przy oczach. sprobowalam i jestem zachwycona! koniec z przesuszeniem i zmarszczaki po mineralnym kolrektorze

kolejnym "wynalazkiem" jest stosowanie miki oriental beige na policzki zamiast rozu zachowuje sie bardziej nak bronzer-rozswietlacz i fajnie podkresla kosci policzkowe
A bardzo masz tlusta cere??? ja mysle dopiero nad zamowieniem z BU puder bambusowy bo skora mi sie strasznie przetluszcza szczegolnie jak sie stresuje (praca, szkola) bo jak siedze w domu i jestem na luzie to jest ok i sie zastanawiam czy moze bedzie lepszy ten bambusowy z jedwabiem?
http://www.biochemiaurody.com/sklep/...amboosilk.html
albo jak ktos ma patent na przetluszczanie to jeszcze cos podzuccie
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 15:18   #261
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

ksenka ja mam puder bambusowy jedwab plus owies i dobrze matuje, czasem nakladam jako finisher nawet na zwykly podklad i nie swiece sie (ostatnio cale wesele bez swiecenia). W ogole wydaje mi sie ze jako finisher lepiej dziala niz jako primer. mam bardzo przetluszczajaca sie cere.


Dziewczyny macie jakies sprawdzone sposobny na mieszanie podkladu z tlenkami? Ostatnio chciałam sobie przyciemnić podkład, przesypałam do pojemniczka troche podkładu i dodałam tlenku ciemnobrązowego i długo wstrząsałam ale niestety przy nakładaniu pojawiały mi się na buzi takie brązowe kreski. Dlatego, że zostały jakies większe cząsteczki tego tlenku. Co zrobić żeby wszystko ładnie się wymieszało i stopiło?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 15:42   #262
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
ksenka ja mam puder bambusowy jedwab plus owies i dobrze matuje, czasem nakladam jako finisher nawet na zwykly podklad i nie swiece sie (ostatnio cale wesele bez swiecenia). W ogole wydaje mi sie ze jako finisher lepiej dziala niz jako primer. mam bardzo przetluszczajaca sie cere.


Dziewczyny macie jakies sprawdzone sposobny na mieszanie podkladu z tlenkami? Ostatnio chciałam sobie przyciemnić podkład, przesypałam do pojemniczka troche podkładu i dodałam tlenku ciemnobrązowego i długo wstrząsałam ale niestety przy nakładaniu pojawiały mi się na buzi takie brązowe kreski. Dlatego, że zostały jakies większe cząsteczki tego tlenku. Co zrobić żeby wszystko ładnie się wymieszało i stopiło?
jezeli dobarwiasz małą porcję to w strunie trzeba bardzo długo "mintolić",ja zazwyczaj ucieram w mozdzieżyku doś długo ale raz mi się zdarzyło ze dodawalam bardzo dużo tlenków i wszystko niby wyszlo ok. a jednak przy mocniejszym tarciu kolor sie jeszcze intensyfikował.
Większe porcje to jednak radzę w młynku(np:do kawy)
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 22:27   #263
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Może nie całkiem w temacie ale skoro mowa o BU i pudrze bambusowym to zapytam..
Otóż puder bambusowy z jedwabiem jest w drodze, ale dziś dostałam próbkę pudru diamentowego i wykończenie makijażu nim bardzo mi się spodobało..
I tu pytanie: Czy jest sens kupować ten diamentowy czy bambusowy jako finisher da podobny efekt??
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 10:35   #264
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
jezeli dobarwiasz małą porcję to w strunie trzeba bardzo długo "mintolić",ja zazwyczaj ucieram w mozdzieżyku doś długo ale raz mi się zdarzyło ze dodawalam bardzo dużo tlenków i wszystko niby wyszlo ok. a jednak przy mocniejszym tarciu kolor sie jeszcze intensyfikował.
Większe porcje to jednak radzę w młynku(np:do kawy)
Myslalam wlasnie o mlynku ale to musialabym specjalnie kupic Warto?
Obawiam sie ze za duzo podkladu bedzie sie osadzac na jego sciankach i nie wydobede go bo jest znacznie bardziej miałki niz kawa
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 10:44   #265
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Myslalam wlasnie o mlynku ale to musialabym specjalnie kupic Warto?
Obawiam sie ze za duzo podkladu bedzie sie osadzac na jego sciankach i nie wydobede go bo jest znacznie bardziej miałki niz kawa
z powodzeniem miętolę w strunówce przygotowuję sobie więcej (tlenki plus trochę podkładu) i potem tylko dosypuję do podkładów.

Moje sposoby aplikacji minerałów
część 1


część 2

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 13:02   #266
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
z powodzeniem miętolę w strunówce przygotowuję sobie więcej (tlenki plus trochę podkładu) i potem tylko dosypuję do podkładów.

Moje sposoby aplikacji minerałów
część 1

część 2
Agabil, ależ z Ciebie przemiła dziewczyna. Przyjemnie się Ciebie ogląda.
Zainteresował mnie korektor z dodatkiem oleju. Możesz napisać jak go wykonać? Jaki olej, jakie proporcje? Ja mam korektor EDM, tą najmniejszą próbkę Try Me. Jak długo po dodaniu oleju taki korektor będzie nadawał się do zużycia?
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 13:06   #267
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

dzięki Martusienko

ale korektor nie jest mojej roboty , mówię o tym
Zerknij http://duafterdark.blogspot.com/2010...-uzytkowa.html
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 08:42   #268
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
A bardzo masz tlusta cere??? ja mysle dopiero nad zamowieniem z BU puder bambusowy bo skora mi sie strasznie przetluszcza szczegolnie jak sie stresuje (praca, szkola) bo jak siedze w domu i jestem na luzie to jest ok i sie zastanawiam czy moze bedzie lepszy ten bambusowy z jedwabiem?
http://www.biochemiaurody.com/sklep/...amboosilk.html
albo jak ktos ma patent na przetluszczanie to jeszcze cos podzuccie
nooo dosc powaznie mi sie przetluszczala jestem po kuracji izotekiem troche mi to ograniczylo obecnie ale i tak sie swiecic potrafie

na przetluszczanie mi pomogl tez puder perlowy. i mycie wieczorne twarzy olejkiem hipp
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2010-09-24 o 08:57
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 10:31   #269
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
nooo dosc powaznie mi sie przetluszczala jestem po kuracji izotekiem troche mi to ograniczylo obecnie ale i tak sie swiecic potrafie

na przetluszczanie mi pomogl tez puder perlowy. i mycie wieczorne twarzy olejkiem hipp
No moja wlasnie to samo to teraz to niewiem ktory kupic ten puder szkoda ze nie maja probek do sprobowania a moze ktoras odstapi troche w woreczku do sprobowania oczywiscie nie za darmo bo juz nieiwem ktory kupic a nie chce kupowac ich wszystkich

A moze ktos by chcial zamowic na pol ze mna jakis puderek z BU

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2010-09-24 o 10:38
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 10:39   #270
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
nooo dosc powaznie mi sie przetluszczala jestem po kuracji izotekiem troche mi to ograniczylo obecnie ale i tak sie swiecic potrafie

na przetluszczanie mi pomogl tez puder perlowy. i mycie wieczorne twarzy olejkiem hipp
A ten olejek zmywasz po myciu? Czy tylko wycierasz?


agabil1 a gdy juz dodasz te wymiętolone () tlenki do podkladu to tez jeszcze miętolisz w woreczku potem?
Nie wiem czy awaria jest u mnie, bo na tych filmikach, ktore dodalas jest napisane "Wtyczka Adobe Flash uległa awarii".
Aha, daj znac jak zrobisz filmik o mieszankiu podkladow z tlenkami

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2010-09-24 o 10:58
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.