Aparaty ortodontyczne cz. VII :) - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-28, 17:25   #4771
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

miałam kiedyś ruchomy aparat (tak gdzieś w szkole podstawowej..chyba), pamiętam jak mi zębiska drętwiały po całej nocy.. takie dziwne uczucie.

mam 17 lat (mam trochę przekłamaną datę urodzenia na wizażu, bo zakładałam z bratem i jest jego rok urodzenia)

byłoby gorzej, gdyby nie moja mama, który się wcześnie zainteresowała mojego brata i moimi ząbkami

w poniedziałek spróbuję się umówić na wizytę!
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 17:35   #4772
luciferangel
Przyczajenie
 
Avatar luciferangel
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 29
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

To ja dziś już witam z drucikiem na dole Dopiero kilka godzin i zęby już nieźle dają popalić.... no ale czego się nie robi dla pięknego uśmiechu
Ja także nadrabiam z fotkami: fotki z dziś przed założeniem dołu, z dziś po założeniu, i dla przypomnienia, to co miałam w buzi jeszcze 3 miesiące temu;p
__________________
metalowa góra: 22.08.2009
metalowy dół: 28.11.2009

No to chudniemy:
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59
start: 24.08.10r.
luciferangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 17:55   #4773
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
miałam kiedyś ruchomy aparat (tak gdzieś w szkole podstawowej..chyba), pamiętam jak mi zębiska drętwiały po całej nocy.. takie dziwne uczucie.

mam 17 lat (mam trochę przekłamaną datę urodzenia na wizażu, bo zakładałam z bratem i jest jego rok urodzenia)

byłoby gorzej, gdyby nie moja mama, który się wcześnie zainteresowała mojego brata i moimi ząbkami

w poniedziałek spróbuję się umówić na wizytę!
jeśli chodzi o moje zdanie to stały aparat będzie najlepszy.. jeśli mówisz, że nosiłaś ruchomy.. to efekty się najwidoczniej nie utrzymały.. Daj znać jak będziesz po wizycie bo jestem ciekawa jaka decyzja orto będzie
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 18:29   #4774
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

pewnie, że dam znać

szczerze mówiąc, to już nie mogę się doczekać poniedziałku.. aż będzie można się umówić na wizytę. ...i samej wizyty też nie mogę się doczekać...
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 20:43   #4775
sunnygirl33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 43
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

wątpie, że ktośmnie tu jeszcze pamieta, ale nie o to chodzi ^^
w poniedzialek zostałam zadrutowana ;D , a dokladniej mój górny łuk został...aparat półkosmetyczny , nie wiem na ile.
mniej wiecej przestał boleć,pisze żeby zaczerpnąć wiedzy co najlepiej jesc, jakies sprawdzone patenty itpi ogółem po wsparcie
więc,drogie AA (Anonimowe Aparatki ;p ) , co słychać ? ; >
sunnygirl33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 23:41   #4776
Anulia
Raczkowanie
 
Avatar Anulia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 142
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez sunnygirl33 Pokaż wiadomość
wątpie, że ktośmnie tu jeszcze pamieta, ale nie o to chodzi ^^
w poniedzialek zostałam zadrutowana ;D , a dokladniej mój górny łuk został...aparat półkosmetyczny , nie wiem na ile.
mniej wiecej przestał boleć,pisze żeby zaczerpnąć wiedzy co najlepiej jesc, jakies sprawdzone patenty itpi ogółem po wsparcie
więc,drogie AA (Anonimowe Aparatki ;p ) , co słychać ? ; >
Mogłabyś wrzucić zdjęcia? Chętnie oglądnę półkosmetyczny, bo też się do takiego przymierzam.
Anulia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 08:06   #4777
Asiek84
Wtajemniczenie
 
Avatar Asiek84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sdlc
Wiadomości: 2 206
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez luciferangel Pokaż wiadomość
To ja dziś już witam z drucikiem na dole Dopiero kilka godzin i zęby już nieźle dają popalić.... no ale czego się nie robi dla pięknego uśmiechu
Ja także nadrabiam z fotkami: fotki z dziś przed założeniem dołu, z dziś po założeniu, i dla przypomnienia, to co miałam w buzi jeszcze 3 miesiące temu;p

witaj Luci mam pytanie odnośnie sposobu leczenia, czy miałas rwane czwórki, czy przy obydwu łukach bez tego się obyło?? mam podobną rewolucję w buzi i jestem na etapie poszukiwania ortodonty idealnego

ja patrzę na efekt na ostatnim zdjęciu to tylko jedno słowo mi się nasuwa: rewelacja i oby tak dalej, bo czego się nie robi dla pięknego uśmiechu
Asiek84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 08:07   #4778
english_blackberry
Rozeznanie
 
Avatar english_blackberry
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 607
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
Moje Drogie, a ja mam do Was pytanie..

Moje zęby są raczej proste, jedyne moje mankamenty to na górze dwójki są takie trochę odchylone i na dole jedna dwójka też jest trochę krzywa.

Czy na takie zęby też się zakłada aparat stały? znam dużo osób, które nosiły/noszą aparat, ale te osoby albo mają dużo krzywych zębów, ale mają przerwy między nimi.
Ja bym chciała sobie wyprostować te parę zębów ze względów estetycznych. ale zastanawia mnie, co się robi jak mam tylko 2-3 zęby do prostowania?
pewnie, że się nosi. Ja sama mam tylko troche cofnięte jedynki górne, nie widać tego bardzo ale nie czułam się z tym komfortowo i mam aparat od wtorku kilku z moich znajomych bardzo zszokowało to, że mam aparat bo praktycznie nie było widać wady. Ale wiadomo teraz proste, białe ząbki to podstawa.

Moje drogie dalej zdjęcia nie dodałam bo brakuje mi na wszystko czasu lece zaraz na uczelnie, postaram się jutro pokazać Wam mój nowy uśmiech
Nawet zaczełam jeść normalniejsze rzeczy! wczoraj nawet czipsy podziubałam
english_blackberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 09:49   #4779
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez english_blackberry Pokaż wiadomość
pewnie, że się nosi. Ja sama mam tylko troche cofnięte jedynki górne, nie widać tego bardzo ale nie czułam się z tym komfortowo i mam aparat od wtorku kilku z moich znajomych bardzo zszokowało to, że mam aparat bo praktycznie nie było widać wady. Ale wiadomo teraz proste, białe ząbki to podstawa.
o to bardzo dobra wiadomość szkoda tylko, że i na górze i na dole mam coś do poprawy, a nie np tylko na górze.
english_blackberry a na ile masz przewidywany aparat?
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 11:10   #4780
elinka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 326
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Hey
Aż wstyd się pokazywać po tak długiej nie obecności, nie którzy mnie zabiją miałam już dawno wstawić foteczki, a robię to dopiero dzisiaj ale niestety brak czasu dokucza. Kolejna wizyta u orto. zbliża się wielkimi krokami (2 grudnia) już nie mogę się jej doczekać
A teraz najważniejsza rzecz....zdjęcia:
1. ogólny wygląd na dzień dzisiejszy
2. dół po 5miesiącach noszenia
3. góra po 7miesiącach noszenia

P.S przepraszam za jakość zdjęć, ale lepszych nie jestem w stanie zrobić
elinka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 12:31   #4781
smiechotka
Rozeznanie
 
Avatar smiechotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 645
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez elinka20 Pokaż wiadomość
Hey
Aż wstyd się pokazywać po tak długiej nie obecności, nie którzy mnie zabiją miałam już dawno wstawić foteczki, a robię to dopiero dzisiaj ale niestety brak czasu dokucza. Kolejna wizyta u orto. zbliża się wielkimi krokami (2 grudnia) już nie mogę się jej doczekać
A teraz najważniejsza rzecz....zdjęcia:
1. ogólny wygląd na dzień dzisiejszy
2. dół po 5miesiącach noszenia
3. góra po 7miesiącach noszenia

P.S przepraszam za jakość zdjęć, ale lepszych nie jestem w stanie zrobić
Nie do wiary... Gdzie Twój armagiedon?:P
__________________

Kalosza aparatkowa:
góra: 30.10.2008r.-21.10.2010r.
dół: 19.03.2009r.-7.07.2011r.
Koszt leczenia: 4 285zł.

Obsesja <3

smiechotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 12:50   #4782
pyzulka79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 38
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Witam

Dołączyłam do grona zadrutowanych 24.11.

Myślałam że to będzie ból nie do zniesienia a tu nic. Separacja okazała się bułką z masłem, po założeniu aparatu zero jakichkolwiek dolegliwości.

Czy mam się martwić że nic mnie nie boli?
Jem wszystko, gryzę i nic

Pytałam się orto czy to normalne że mnie nie boli. Powiedziała że dzień PO zaczyna boleć. Minęło kilka dni a ja dalej nic nie czuję



Poniżej moje zdjęcie przed i po 4 dni po założeniu

Dół przewidziany jest za dwa miesiące
pyzulka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 12:53   #4783
sunnygirl33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 43
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez Anulia Pokaż wiadomość
Mogłabyś wrzucić zdjęcia? Chętnie oglądnę półkosmetyczny, bo też się do takiego przymierzam.

niestety, moja supernowoczesna (;x) maszyna się zepsuła .... postaram się w najbliższym czasie
sunnygirl33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 12:57   #4784
elinka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 326
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez smiechotka Pokaż wiadomość
Nie do wiary... Gdzie Twój armagiedon?:P
powoli znika
elinka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 15:38   #4785
sincarne
Raczkowanie
 
Avatar sincarne
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 476
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
A ja właśnie swój pierwszy kiss miałam z aparatem, także nie mam porównania, ale pewnie po zdjęciu drutka nie będzie róznicy, bo w końcu nie całuje się zębami i to w dodatku częścią przednią
hihi ja też znaczy nie że całkiem pierwszy, tylko z aparatem spodziewałam się krwi, problemów i odciętego języka, a wyszło fajnie, bez różnicy żadnej
powiało bravo, wybaczcie, musiałam

z kwestii merytorycznych to wystąpić z szeregu te co nie mają 6 i mają pierścienie na 7 - czy was też te nieszczęsne 7 też tak bolą? szpara po 6 jest spora, wiec przesuwanie reszty zakładam że może te 7 obciążać. ale ja mam jakoś dziwnie, prawa bezboleśnie, luz blues. natomiast lewa boli mnie non stop, a na wizytach, przy podkręcaniu druta to już w ogóle dramat. mam już wizje jak go zżera próchnica od środka albo co, choć nie był leczony nigdy bo nic mu nie dolegało. ech, pewnie to normalne, no ale upierdliwe i boli

ps. a za niecałe 2 tygodnie dól tam ta ram tam
__________________

Jeśli czegoś mocno pragniesz, to cały świat potajemnie... robi ci na złość...



sincarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 16:50   #4786
bab42440679247773fa7d2c59b0e3e438c6ee5f2_5f7ba5de35cd1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 214
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez sincarne Pokaż wiadomość
z kwestii merytorycznych to wystąpić z szeregu te co nie mają 6 i mają pierścienie na 7 - czy was też te nieszczęsne 7 też tak bolą? szpara po 6 jest spora, wiec przesuwanie reszty zakładam że może te 7 obciążać. ale ja mam jakoś dziwnie, prawa bezboleśnie, luz blues. natomiast lewa boli mnie non stop, a na wizytach, przy podkręcaniu druta to już w ogóle dramat. mam już wizje jak go zżera próchnica od środka albo co, choć nie był leczony nigdy bo nic mu nie dolegało. ech, pewnie to normalne, no ale upierdliwe i boli
Ja mam z jednej strony pierścień na siódemce, a z drugiej na ósemce. Specjalnie mi problemów nie sprawiają, jedynie ten na 8 to na początku strasznie mnie od niego dziąsło bolało, bo się wbijał, a teraz mam wrażenie, że sobie wrósł w nie.... Jeśli z obu stron masz tak samo (dziury po szóstkach i podobny nacik), a jedna ze stron boli bardziej to może faktycznie coś nie teges... chociaż teoretycznie może ci się wydawać, że nacisk jest z obu stron taki sam, a w praktyce może wcale tak nie być... dobrze podpytać orto.
bab42440679247773fa7d2c59b0e3e438c6ee5f2_5f7ba5de35cd1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 17:52   #4787
sincarne
Raczkowanie
 
Avatar sincarne
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 476
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

[1=bab42440679247773fa7d2c 59b0e3e438c6ee5f2_5f7ba5d e35cd1;15569710]. Jeśli z obu stron masz tak samo (dziury po szóstkach i podobny nacik), a jedna ze stron boli bardziej to może faktycznie coś nie teges... chociaż teoretycznie może ci się wydawać, że nacisk jest z obu stron taki sam, a w praktyce może wcale tak nie być... dobrze podpytać orto.[/QUOTE]

orto raczej wie, że boli, bo prawie ją w ręce gryzę jak podkręca
nacisk może faktycznie być różny po 2 stronach, bo mam asymetrię i właśnie w stronę tej bolącej mamy dociągać. ale póki co myślałam, że rozszerzamy przestrzenie między 3, 4, 5, żeby było miejsce na te przesunięcia. no nie wiem, pomarudzę na następnej wizycie
__________________

Jeśli czegoś mocno pragniesz, to cały świat potajemnie... robi ci na złość...



sincarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 18:26   #4788
Morfina
Rozeznanie
 
Avatar Morfina
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szafa pełna wspomnień...
Wiadomości: 626
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez pyzulka79 Pokaż wiadomość
Witam

Dołączyłam do grona zadrutowanych 24.11.

Myślałam że to będzie ból nie do zniesienia a tu nic. Separacja okazała się bułką z masłem, po założeniu aparatu zero jakichkolwiek dolegliwości.

Czy mam się martwić że nic mnie nie boli?
Jem wszystko, gryzę i nic

Pytałam się orto czy to normalne że mnie nie boli. Powiedziała że dzień PO zaczyna boleć. Minęło kilka dni a ja dalej nic nie czuję



Poniżej moje zdjęcie przed i po 4 dni po założeniu

Dół przewidziany jest za dwa miesiące
ja bylam zadrutowana 25.11 i do tej pory nie ugryze kanapki hehe bo mnie boli. Mniej niz separacja (wtedy nie moglam nawet dotknąć zebow)
__________________
„Ponieważ drogi jesteś w moich oczach, nabrałeś wartości i Ja cię miłuję” ( Iz.43,4)

Aparat stały góra i dół 25.11.09r.


59.58.57.56.55.54.53.52.5 1.50kg
Włosy [08.2010] ->63cm ...[?]... ->100cm
paznokcie; włosy; skóra
cellulit; tłuszcz; rozstępy
Morfina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 18:48   #4789
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez elinka20 Pokaż wiadomość
Hey
Aż wstyd się pokazywać po tak długiej nie obecności, nie którzy mnie zabiją miałam już dawno wstawić foteczki, a robię to dopiero dzisiaj ale niestety brak czasu dokucza. Kolejna wizyta u orto. zbliża się wielkimi krokami (2 grudnia) już nie mogę się jej doczekać
A teraz najważniejsza rzecz....zdjęcia:
1. ogólny wygląd na dzień dzisiejszy
2. dół po 5miesiącach noszenia
3. góra po 7miesiącach noszenia

P.S przepraszam za jakość zdjęć, ale lepszych nie jestem w stanie zrobić
Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany Oczywiście na PLUS! Szkoda, że takie malutkie te Twoje focie...
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 19:18   #4790
luciferangel
Przyczajenie
 
Avatar luciferangel
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 29
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Asiek84, u mnie na szczęście obyło się beż wyrywania jakichkolwiek zębów... a tego właśnie się najbardziej bałam, bo byłam pewna, że będzie taka potrzeba ze względu na ten ścisk w mojej buzi. Ale na szczęście mój kochany pan orto ucieszył mnie słowami na pierwszej wizycie, że nic nie trzeba wyrywać, bo jakoś się wszystko poukłada i zmieści I faktycznie na górze prawa 2 i 3 ładnie weszła w łuk, zobaczymy czy dół też da się tak pięknie poukładać Póki co nadal cierpię, jem jogurty i różne papki, ale jest w tym też drugi plus- szybciej schudnę
__________________
metalowa góra: 22.08.2009
metalowy dół: 28.11.2009

No to chudniemy:
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59
start: 24.08.10r.
luciferangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 19:50   #4791
pyzulka79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 38
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez Morfina Pokaż wiadomość
ja bylam zadrutowana 25.11 i do tej pory nie ugryze kanapki hehe bo mnie boli. Mniej niz separacja (wtedy nie moglam nawet dotknąć zebow)

Kurcze to może mam złą ortodontkę?

Wszyscy piszą że boli, boli, boli. Jadą na prochach i chudną


A ja nic

Co Wy na to?
pyzulka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 19:55   #4792
insomnia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Witam wszystkich zadrutowanych, jutro umawiam się do orto nie mogę się już doczekać aż dołączę do Waszego grona mam w z wiązku z tym pytanie, może weźmiecie mnie za głupka, ale licze na szczere odpowiedzi śledze to forum od jakiegoś czasu, dowiedziałam się że z pocałunkami nie ma problemu, ale chciałabym wiedzieć jak to jest w intymnych momentach z facetem z innymi pieszczotami ustami, czy wszystko jest tak jak bez aparatu, czy czegoś się nie da zrobić? Liczę na wyrozumiałość, bo strasznie mnie to ciekawi, a poza tym nie wyobrażam sobie gry wstępnej bez porządnych buziaków tu i tam może jakiś pan się wypowie, jak to jest z zadrutowaną dziewczyną?
insomnia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:25   #4793
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez pyzulka79 Pokaż wiadomość
Kurcze to może mam złą ortodontkę?

Wszyscy piszą że boli, boli, boli. Jadą na prochach i chudną


A ja nic

Co Wy na to?
Moja siostra nosi aparat od stycznia tego roku i nigdy nic ja nie bolalo a ma juz proste zeby, a wade, nie powiem, miala duza
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:30   #4794
pyzulka79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 38
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
Moja siostra nosi aparat od stycznia tego roku i nigdy nic ja nie bolalo a ma juz proste zeby, a wade, nie powiem, miala duza

Uffff


Chociaż jedno pocieszenie

Już myślałam że albo mam złą orto albo jakaś nienormalna jestem (w sensie odczuweania bólu - że nic a nic)
pyzulka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:35   #4795
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez pyzulka79 Pokaż wiadomość
Uffff


Chociaż jedno pocieszenie

Już myślałam że albo mam złą orto albo jakaś nienormalna jestem (w sensie odczuweania bólu - że nic a nic)
Moja orto też mi powiedziała ostatnio, że to, że nie boli, nie znaczy, że nic się nie dzieje. Tłumaczyła mi dlaczego, ale zbyt skomplikowane to było i zapomniałam
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:37   #4796
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez insomnia7 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich zadrutowanych, jutro umawiam się do orto nie mogę się już doczekać aż dołączę do Waszego grona mam w z wiązku z tym pytanie, może weźmiecie mnie za głupka, ale licze na szczere odpowiedzi śledze to forum od jakiegoś czasu, dowiedziałam się że z pocałunkami nie ma problemu, ale chciałabym wiedzieć jak to jest w intymnych momentach z facetem z innymi pieszczotami ustami, czy wszystko jest tak jak bez aparatu, czy czegoś się nie da zrobić? Liczę na wyrozumiałość, bo strasznie mnie to ciekawi, a poza tym nie wyobrażam sobie gry wstępnej bez porządnych buziaków tu i tam może jakiś pan się wypowie, jak to jest z zadrutowaną dziewczyną?
prowokacja ??
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:39   #4797
smile_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 423
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez insomnia7 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich zadrutowanych, jutro umawiam się do orto nie mogę się już doczekać aż dołączę do Waszego grona mam w z wiązku z tym pytanie, może weźmiecie mnie za głupka, ale licze na szczere odpowiedzi śledze to forum od jakiegoś czasu, dowiedziałam się że z pocałunkami nie ma problemu, ale chciałabym wiedzieć jak to jest w intymnych momentach z facetem z innymi pieszczotami ustami, czy wszystko jest tak jak bez aparatu, czy czegoś się nie da zrobić? Liczę na wyrozumiałość, bo strasznie mnie to ciekawi, a poza tym nie wyobrażam sobie gry wstępnej bez porządnych buziaków tu i tam może jakiś pan się wypowie, jak to jest z zadrutowaną dziewczyną?

ciekawosc to pierwszy stopien do piekla
Tez bylam ciekawa i pytalam kolezanki, ktora nosila aparat jakis czas temu (bo na forum jakos mi glupio bylo hehe).
Narazie nie mam z tym wlasnych doswiadczen, bo jeszcze nie mam stalego aparatu, ale podobno nie przeszkadza w tych sprawach (ale ostroznosci nigdy za wiele).
__________________
SZCZĘŚCIE- moje marzenie

I won't go, I won't sleep, I can't breathe until U're resting here with me

I won't leave, I can't hide, I cannot be, until U're resting here with me...


Edytowane przez smile_
Czas edycji: 2009-11-29 o 20:42
smile_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 21:11   #4798
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Mucha wygrała taniec z gwiazdami
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 21:14   #4799
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomości: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Hej
Długo się nie odzywałam- niestety brak czasu, a ostatnio także brak internetu. Do mojej wizyty jeszcze trochę czasu (11.12.), a ja już się nie mogę doczekać i powoli myślę nad kolorem ligaturek. I szczerze mówiąc zastanawiam się nad czerwonymi- nigdy nie miałam czerwonych i nie wiem, czy nie będą się za bardzo w oczy rzucać Bo już małymi kroczkami zbliża się zdjęcie aparatu, dlatego chcę jeszcze spróbować jakiegoś kolorku A czerwony to także taki świąteczny, więc akurat pasowałby na zbliżający się czas

Pozdrawiam wszystkich obecnych na forum
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleństwa, by postawić kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 21:22   #4800
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez rozgwiazda Pokaż wiadomość
Mucha wygrała taniec z gwiazdami
Myślę tak samo
Ale swoją opinię wyraziłam w innym wątku o tańcu z gwiazdami
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.