Aparaty ortodontyczne cz. VIII :) - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-06, 21:12   #1291
betti_888
Wtajemniczenie
 
Avatar betti_888
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 101
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez yourenglish Pokaż wiadomość
elinka, Mysle, ze wyraze wspolna opinie, jesli powiem, ze wszyscy jestesmy pod wrazeniem.Szybciutko i ladniutko!A mi TZ wlasnie powiedzial, ze nie moze juz dluzej znosic mego narzekania na to, ze nic sie nie rusza od kilku ladnych miesiecy i musze ale to MUSZE porozmawiac o tym z orto... A ja... Najzwyczajniej w swiecie sie boje Boje sie, ze jak zaczne mowic, ze martwia mnie tak wolne postepy, to orto sie to nie spodoba i znow zostane ostro potraktowana... Kurcze, dziewczyny, doradzcie w jakich slowach powiedziec jej o tym, co mnie martwi zeby 1) nie urazic i nie zesloscic jej 2) dostac odpowiedz na nurtujace mnie pytania?

Mam ogromna nadzieje, ze cos zacznie sie dziac po kolejnej wizycie. Zalamie sie, jak znow bedzie taki "postoj".

powiedz jej że ostatnio zauważyłaś że Twoje zęby stoją w miejscu i czy powinnaś się tym niepokoić
__________________
była aparatka


betti_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 21:26   #1292
kasiulka088
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 20
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez yourenglish Pokaż wiadomość
elinka, Mysle, ze wyraze wspolna opinie, jesli powiem, ze wszyscy jestesmy pod wrazeniem.Szybciutko i ladniutko!A mi TZ wlasnie powiedzial, ze nie moze juz dluzej znosic mego narzekania na to, ze nic sie nie rusza od kilku ladnych miesiecy i musze ale to MUSZE porozmawiac o tym z orto... A ja... Najzwyczajniej w swiecie sie boje Boje sie, ze jak zaczne mowic, ze martwia mnie tak wolne postepy, to orto sie to nie spodoba i znow zostane ostro potraktowana... Kurcze, dziewczyny, doradzcie w jakich slowach powiedziec jej o tym, co mnie martwi zeby 1) nie urazic i nie zesloscic jej 2) dostac odpowiedz na nurtujace mnie pytania?

Mam ogromna nadzieje, ze cos zacznie sie dziac po kolejnej wizycie. Zalamie sie, jak znow bedzie taki "postoj".
Elinka brawo!! jestem pod wrazeniem jak tak patrze na wasze zdjecia to juz sie nie moge doczekac kiedy bede miec moje blaszki
Good bye moja ukochana 22 letnia mleczna trojko
yourenglish - ;/ najlepiej zapytac wprost ;/ np. "kiedy mam spodziewac sie pierwszych rezultatow itp" jezeli watpisz w jej kompetencje moze powinnas isc na konsultacje do kogos innego;/ to twoje zdrowie czas i pieniadze....

Edytowane przez kasiulka088
Czas edycji: 2010-01-06 o 21:27
kasiulka088 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 21:26   #1293
rudo-zielona
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 155
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

yourenglish

Jak ja nie lubie ortodontek. Niemowy jedne. Człowiek się zawsze nakombinuje, zanim pytanie zada

pokomplementuj ją trochę: powiedz, że jesteś pod wrażeniem tego co udało jej się zrobić z Twoimi zębami, nie możesz się nacieszyć z efektów, ale martwi Cię to, że zęby ostatnimi czasy ustawiają się wolniej.

Bez względu na to czy masz do czynienia z prezesem firmy, woźnym czy orto umiejętne podkreślenie zasług działa na wszystkich. Tak wiem, nieetyczne, niemoralne, ale skuteczne.
rudo-zielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 21:26   #1294
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez betti_888 Pokaż wiadomość
Catchy w której części tego wątku wkleiłaś swoje zdjęcie bo tym zabiegu??
jak sie nie myle w poprzedniej jeszcze albo w szóstej, bo to w lipcu było, jak znajdziesz to daj znac
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 21:36   #1295
buddha.b
Raczkowanie
 
Avatar buddha.b
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 270
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez elinka20 Pokaż wiadomość
jak nie zapomnę to fotki zrobię jutro i wrzucę specjalnie dla ciebie już nic nie zostało z "meksyku" ząbki prawie prościutkie i w jednym szeregu

Edit: A co mi tam zrobione foteczki od ręki i bach na forum
tak wyglądają moje zębiszcza w obecnej chwili leczenia, a dla osób nie wiedzących jak to wyglądało jeszcze kilka miesięcy temu wstawiam zdjęcie z przed założenia

__________________
Chodzi o to, rozumiesz, że są takie chwile,
kiedy patrzysz na wszechświat i myślisz: "A co ze mną?".
I możesz usłyszeć, jak wszechświat odpowiada: "No a co z tobą?".


Przede wszystkim rób to, co jest najlepsze dla ciebie.
Dzięki temu życie bedzie o niebo łatwiejsze.
buddha.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 22:48   #1296
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez elinka20 Pokaż wiadomość
jak nie zapomnę to fotki zrobię jutro i wrzucę specjalnie dla ciebie już nic nie zostało z "meksyku" ząbki prawie prościutkie i w jednym szeregu

Edit: A co mi tam zrobione foteczki od ręki i bach na forum
tak wyglądają moje zębiszcza w obecnej chwili leczenia, a dla osób nie wiedzących jak to wyglądało jeszcze kilka miesięcy temu wstawiam zdjęcie z przed założenia

Niesamowita poprawa Gratuluje wytrwalosci!
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 22:54   #1297
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez madlencia Pokaż wiadomość
Jej,ja jutro zdejmuję i aż się wystraszyłam. Do tej pory czekałam na ten dzień a teraz jak tak sobie czytam o ściąganiu to coraz bardziej się boję
pierwszy raz słysze, żeby tak bolało ściągania aparatu
nie martw się i ciesz się tym wspaniałym dniem!!! hihih
Jeszcze nie słyszałam, żeby tu ktoś na forum tak narzekał że strasznie boli ściąganie tego kleju.. przecież tj. piłowane z ząbka i tylko woda może trochę chlapać w buzie jak to było w moim przypadku jak przeklejaliśmy zamek..
Dawaj jutro zdjęcia i naprawdę nie ma co się bać!!!!
Gdzieś uciekły dziś nasze byłe aparatki.. ale nie słyszałam od nich że cokolwiek boli


Cytat:
Napisane przez elinka20 Pokaż wiadomość
jak nie zapomnę to fotki zrobię jutro i wrzucę specjalnie dla ciebie już nic nie zostało z "meksyku" ząbki prawie prościutkie i w jednym szeregu

Edit: A co mi tam zrobione foteczki od ręki i bach na forum
tak wyglądają moje zębiszcza w obecnej chwili leczenia, a dla osób nie wiedzących jak to wyglądało jeszcze kilka miesięcy temu wstawiam zdjęcie z przed założenia

a ja pamiętam jak zakładałaś No i jakie super efekty po takim krótkim czasie.. Suuuuper:brzydal : i gratulacyjny


Słuchajcie.. bo mnie to nurtuje strasznie i może Wy mi pomożecie hihi..
Nie zauważyliście, że Cichopkowa ma proste zęby?? kurcze chyba nie przeoczyłam u niej aparatu.. więc może ma lingwalny???? co o tym myślicie? to takie małe pytanko do snu hihi
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559

Edytowane przez rozgwiazda
Czas edycji: 2010-01-06 o 23:10
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 00:01   #1298
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez elinka20 Pokaż wiadomość
witam wszystkich
Jak dobrze być po kolejnej wizycie, narazie ząbki nie bolą ale orto. troszkę zmieniła plan leczenia ze względu na to że szybko się przemieszczają ząbki. łuki bez zmian, na dole mocniejszy zieloniutki łańcuszek do zamykania szpar. Jedynie co mi się nie podoba w całym tym interesie to kształt moich górnych ząbków
czym sie rozni mocniejszy lancuszek od slabszego? interesuje mnie to, bo ja w lancuszkach nie mam wyboru ;/. dostaje ciagle ten sam.

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
I tak jak się obawiałam cena za wizyte poszła w górę teraz ze 108 zł zrobilo się 135 zł
u mnie podrozalo do 100zl za oba luki (20zl wiecej). masakra .


to jak to jest ze sciaganiem aparatu?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 06:40   #1299
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Pierwsza noc z wyciągami za mną Po przebudzeniu zębiska troche bolą, ale jak zdjełam te wyciągi to odrazu ulgę czułam

btw. czy te gumeczki (wyciągi) jak mi się skonczą to można je kupić w sklepie medycznym czy tylko orto je daje?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2010-01-07 o 06:48
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 07:19   #1300
ZARAAA
Rozeznanie
 
Avatar ZARAAA
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 516
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez madlencia Pokaż wiadomość
Jej,ja jutro zdejmuję i aż się wystraszyłam. Do tej pory czekałam na ten dzień a teraz jak tak sobie czytam o ściąganiu to coraz bardziej się boję
Ja już jestem po zdjęciu aparatu ściągałam wczoraj a jutro jadę po retencyjne aparaty na noc i mam podklejone druciki na dole i na górze. no i ściąganie aparatu nie należy do najprzyjemniejszych ale nie jest takie straszne. kiedyś widocznie miałam bardzo wrażliwy ten ząb, z którego odpadł mi zamek i dlatego piłowanie z kleju tak bardzo bolało. wczoraj było w miarę ok. tylko czasami jak dłużej piłowała to trochę zabolało a tak ogólnie to jest tylko takie nieprzyjemne uczucie. mnie najbardziej bolało jak czyściła przednie zęby od wewnątrz tam gdzie mam teraz podklejone druciki. ale może dlatego, że na dole długo czyściła bo miałam dużo kamienia, a na górze musiała usunąć klej, bo od wewnątrz na jedynkach miałam przyklejone takie metalowe haczyki, żeby nie cofać żuchwy. nie wiem jak jest z pierścieniami bo ja miałam rurki. ogólnie trwało to wzystko ok 1,5godz bo jeszcze robiła po 2 wyciski góry i dołu. efekt jest super tylko muszę wybielić zęby bo w aparacie trochę zżółkły mimo że myłam je dosłownie po każdym posiłku, a przed aparatem tylko 2 albo 3 razy dziennie zdjęcia postaram się dodać niedługo. może później to zrobię.. ogólnie ściąganie nie boli, tylko jest nieprzyjemne. jak wstałam z fotela to prawie upadłam tak mnie to wymęczyło, ale nie ma się czego bać
jak macie jeszcze pytania to odpowiem
ZARAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 08:33   #1301
elinka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 326
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez smiechotka Pokaż wiadomość
A pamiętasz kto jako jeden z pierwszych powiedział, że Twój 'armagiedon' i 'meksyk' pójdą w niepamięć, a dzięki nim efekty będą jeszcze bardziej widoczne? :P
Prawda, że opłacił się ból, cierpienie i masa wyrzeczeń? Normalnie jestem z Ciebie dumna, że wytrzymałaś i masz taką cudowną nagrodę w paszczy
pamiętam i to właśnie ty utwierdzałaś mnie w przekonaniu że mimo mam masakrę w paszczy to aparat sobie ze wszystkim. I zgadzam się ze wszystkim co napisałaś.

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
czym sie rozni mocniejszy lancuszek od slabszego? interesuje mnie to, bo ja w lancuszkach nie mam wyboru ;/. dostaje ciagle ten sam.
już mówię tak jak to zrobiła moja orto. wcześniej nosiłam przezroczysty łańcuszek który działa troszkę wolniej i nim zamykała małe szparki po miedzy ząbkami, natomiast ten zielony jest mocniejszy, wykonany z twardszego tworzywa i daje szybsze efekty przy przesuwaniu trzonowych zębów.

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez rozgwiazda Pokaż wiadomość
a ja pamiętam jak zakładałaś No i jakie super efekty po takim krótkim czasie.. Suuuuper:brzydal : i gratulacyjny
i pamiętam jak bardzo się tego obawiałam i miałam masę wątpliwości

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez redrose89 Pokaż wiadomość
Niesamowita poprawa Gratuluje wytrwalosci!
dzięks a jak tam twoje efekty?
elinka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 08:36   #1302
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez elinka20 Pokaż wiadomość
nie zapomniałam i doczekałaś się, bo właśnie je wstawiłam do poprzedniego postu siedzę z lusterkiem w reku i podziwiam efekty leczenia, a jak patrze na zdjęcie z przed to robi mi się niedobrze
no teraz to masz ząbki prześliczne!
a wtedy miałaś.... hmmm.... conajmniej oryginalne

Cytat:
Napisane przez ZARAAA Pokaż wiadomość
Ja już jestem po zdjęciu aparatu ściągałam wczoraj a jutro jadę po retencyjne aparaty na noc i mam podklejone druciki na dole i na górze. no i ściąganie aparatu nie należy do najprzyjemniejszych ale nie jest takie straszne. kiedyś widocznie miałam bardzo wrażliwy ten ząb, z którego odpadł mi zamek i dlatego piłowanie z kleju tak bardzo bolało. wczoraj było w miarę ok. tylko czasami jak dłużej piłowała to trochę zabolało a tak ogólnie to jest tylko takie nieprzyjemne uczucie. mnie najbardziej bolało jak czyściła przednie zęby od wewnątrz tam gdzie mam teraz podklejone druciki. ale może dlatego, że na dole długo czyściła bo miałam dużo kamienia, a na górze musiała usunąć klej, bo od wewnątrz na jedynkach miałam przyklejone takie metalowe haczyki, żeby nie cofać żuchwy. nie wiem jak jest z pierścieniami bo ja miałam rurki. ogólnie trwało to wzystko ok 1,5godz bo jeszcze robiła po 2 wyciski góry i dołu. efekt jest super tylko muszę wybielić zęby bo w aparacie trochę zżółkły mimo że myłam je dosłownie po każdym posiłku, a przed aparatem tylko 2 albo 3 razy dziennie zdjęcia postaram się dodać niedługo. może później to zrobię.. ogólnie ściąganie nie boli, tylko jest nieprzyjemne. jak wstałam z fotela to prawie upadłam tak mnie to wymęczyło, ale nie ma się czego bać
jak macie jeszcze pytania to odpowiem
gratulacje! pochwal się nam swoim nowym uśmiechem!
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 08:42   #1303
elinka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 326
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez kasiulka088 Pokaż wiadomość
Elinka brawo!! jestem pod wrazeniem jak tak patrze na wasze zdjecia to juz sie nie moge doczekac kiedy bede miec moje blaszki
obyś miała je jak najszybciej, a najlepiej żeby szybciuteńko ci się ząbki prostowały


yourenglish zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami, powiedz jej prosto z mostu i nie obawiaj jej reakcji, bo w końcu ona od tego jest żeby ci doradzić w razie wątpliwości. Faktycznie orto. nie są zbyt wylewne, chociaż od kąt ja zaczęłam swoją zalewać pytaniami teraz na każdej wizycie wszystko mi tłumaczy jednak ciekawość popłaca, zwłaszcza jak chodzi o nasze zębiszcza

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
no teraz to masz ząbki prześliczne!
a wtedy miałaś.... hmmm.... conajmniej oryginalne
świetne określenie faktycznie byłam rozpoznawana po wystającym kiełku i niefortunnie wyrośniętej 5-tce, jak strzelałam minkę to wyglądałam jak wampirek
elinka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 10:53   #1304
yourenglish
Raczkowanie
 
Avatar yourenglish
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 452
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Dziekuje, dziewczyny, za wsparcie.

Znajoma psyholog zawsze radzila mi nieprzyjemne informacje przekazywac "w kanapce": najpierw zapodac pochwale i dawke milych wiadomosci, do srodka wlozyc to, co jest nieprzyjemnego a na koniec dodac otuchy i znow powiedziec cos milego. Ja wlasnie glowkowalam nad tym, w jakich slowach jej to wszystko powiedziec. A rudo zielona kolezanka pieknie to za mnie ujela. Dzieki, wlasnie tak zrobie.

ZARAA, jestem strasznie ciekawa, czy wykupilas sobie ten zabieg u orto, o ktorym pisalas. No i, oczywiscie, czy mialas ORGAZM!
__________________
"Good communication is as stimulating as black coffee and just as hard to sleep after"

Anne Morrow Lindbergh


APARATka

Góra 09 czerwca 2009
Dół 02 października 2009

yourenglish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 12:00   #1305
Morfina
Rozeznanie
 
Avatar Morfina
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szafa pełna wspomnień...
Wiadomości: 626
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

kurcze.... jak się rano budze to bolą mnie zęby. Wydaje mi się, że całą noc zaciskam mocno zęby.... [nieświadomie i niezależnie ode mnie].... nie wiem dlaczego. Ale juz kilka razy sie na tym przyłapałam, że odkąd mam aparat to zaciskam zęby...
__________________
„Ponieważ drogi jesteś w moich oczach, nabrałeś wartości i Ja cię miłuję” ( Iz.43,4)

Aparat stały góra i dół 25.11.09r.


59.58.57.56.55.54.53.52.5 1.50kg
Włosy [08.2010] ->63cm ...[?]... ->100cm
paznokcie; włosy; skóra
cellulit; tłuszcz; rozstępy
Morfina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 12:25   #1306
Red_Roose
Raczkowanie
 
Avatar Red_Roose
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 35
GG do Red_Roose
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

elinka20, o rety, jaka ogromna zmiana Aż się wierzyć nie chce, że to są naprawdę Twoje zęby! Cudo No i przede wszystkim gratulacje dla Twojej orto za kawał dobrej roboty z takimi powalającymi efektami w tak krótki czas!
Red_Roose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 13:41   #1307
sincarne
Raczkowanie
 
Avatar sincarne
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 476
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

elinka - no normalnie nic tylko se twoje fotki zgrać i podziwiać w chwilach zwątpienia choć w zasadzie jak patrzę na efekt u ciebie i to jak woooolno przesuwa się wszystko u mnie, to dopada mnie zwątpienie.. tak źle i tak niedobrze, patrzeć? nie patrzeć? ech..
__________________

Jeśli czegoś mocno pragniesz, to cały świat potajemnie... robi ci na złość...



sincarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 13:54   #1308
natalka92
Wtajemniczenie
 
Avatar natalka92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 142
GG do natalka92 Send a message via Skype™ to natalka92
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

A ja dzisiaj idę na wizytę. Ciekawe co powie na zęba, który trochę zaczął odstawać, a nie odstawał xP.
__________________
Była aparatka: góra od 30.04.2009 ;]
dół od 06.10.2009 ;]
do 30.06.2011 !

"Nikt nie wie, że jest pod seksem i dusza"! ;D

Vida me hace feliz .
natalka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 13:57   #1309
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez sincarne Pokaż wiadomość
elinka - no normalnie nic tylko se twoje fotki zgrać i podziwiać w chwilach zwątpienia choć w zasadzie jak patrzę na efekt u ciebie i to jak woooolno przesuwa się wszystko u mnie, to dopada mnie zwątpienie.. tak źle i tak niedobrze, patrzeć? nie patrzeć? ech..
patrzeć i mieć nadzieję, że nam też w końcu się wyprostują
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 14:07   #1310
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Rozgwiazda!
Masz zdjęcie ze swojego avka w dużym formacie? Bo ja je gdzieś ostatnio widziałam właśnie w większym formacie i tak się zastanawiałam czy babka na zdjęciu ma przesuniętą linię środkową zębów czy usta krzywe? Chyba to pierwsze, nie?

Elinka
Cudnie Po prostu cudnie i ekspresowo
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 14:24   #1311
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Rozgwiazda!
Masz zdjęcie ze swojego avka w dużym formacie? Bo ja je gdzieś ostatnio widziałam właśnie w większym formacie i tak się zastanawiałam czy babka na zdjęciu ma przesuniętą linię środkową zębów czy usta krzywe? Chyba to pierwsze, nie?
o rany hihi. nawet nie zauważyłam ale już szukam

mam, mam!!!!
http://images.google.pl/imgres?imgur...3D180%26um%3D1 mam nadzieje, że link działa.. albo rzeczywiście ma przesuniętą linię albo taką minkę strzeliła hihi
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559

Edytowane przez rozgwiazda
Czas edycji: 2010-01-07 o 14:29
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 14:43   #1312
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez Morfina Pokaż wiadomość
kurcze.... jak się rano budze to bolą mnie zęby. Wydaje mi się, że całą noc zaciskam mocno zęby.... [nieświadomie i niezależnie ode mnie].... nie wiem dlaczego. Ale juz kilka razy sie na tym przyłapałam, że odkąd mam aparat to zaciskam zęby...
eh ja mam to samo! czasem tak mocno zaciskam zęby w nocy, że budzę się przez ten ból. zaczęło się kiedy założyłam aparat na dół (u góry miałam wcześniej). niedawno ukruszyła mi się dwójeczka górna i podejrzewam że to od tego zaciskania.... kiedy byłam dzieckiem zdarzało mi się zgrzytać zębami w nocy, ale już dawno mi minęło. a teraz nie zgrzytam, tylko zaciskam.

nie wiem co mam z tym zrobić? kiedy masz wizytę u orto? jak wcześniej ode mnie to się jej spytaj i daj mi znać, a jak później - to ja się spytam (ja wizytę mam 14 stycznia)
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 14:56   #1313
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

wrocilam od dentysty...8 zebow do leczenia ale tylko powierzchowna prochnica . W poczekalni tak sie stresowalam ze prawie reanimacji potrzebowalam....ale piatka juz zdrowa...w poniedzalek znow jade leczyc nastepnego...usczesliwolo mnie to w hakis sposob... coraz blizej do aparatu :P
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 15:00   #1314
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
wrocilam od dentysty...8 zebow do leczenia ale tylko powierzchowna prochnica . W poczekalni tak sie stresowalam ze prawie reanimacji potrzebowalam....ale piatka juz zdrowa...w poniedzalek znow jade leczyc nastepnego...usczesliwolo mnie to w hakis sposob... coraz blizej do aparatu :P
te 8 na górze i na dole??
jak tylko będziesz miała uzupełniane to raz dwa będziesz miała je zrobione Pamiętam jak 2-3 na raz mi dentystka uzupełniała zęby bo było koło siebie i za jednym zamachem.. za jednym znieczuleniem
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 15:03   #1315
smiechotka
Rozeznanie
 
Avatar smiechotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 645
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez elinka20 Pokaż wiadomość
pamiętam i to właśnie ty utwierdzałaś mnie w przekonaniu że mimo mam masakrę w paszczy to aparat sobie ze wszystkim. I zgadzam się ze wszystkim co napisałaś.
To teraz ciesz się, bo masz swoje pięć minut na wizażu Gwiazdo! .

A ja dziś kur.. dostanę! Słowo daję.. W pociągu przypomniałam sobie, że wypadałoby się umówić na wyrwanie pozostałych dwóch zalążków 8ek. Dzwonię do lekarza, odbiera mega niemiłe babsko, które wmawia mi, że bez obejrzenia paszczy przez lekarza mnie nie umówi, ja jej tłumacze, że dwa razy już mnie tak umówiła, a ta dalej swoje.. Myślę sobie, dobra - mam cię gdzieś. Babinka dała mi numer do jakiejś prywatnej kliniki, która rwie zęby na NFZ. A tam co? Najbliższy termin na 18 lutego.. . Akurat jak miałam jechać się nartować.. Ale przynajmniej babeczka była miła i wzięła ode mnie numer na wszelki wypadek, gdyby wypadło coś wcześniej .

Btw. a może któraś z warszawianek orientuje się, gdzie w stolicy sa w miarę krótkie terminy na rwanie na NFZ?
__________________

Kalosza aparatkowa:
góra: 30.10.2008r.-21.10.2010r.
dół: 19.03.2009r.-7.07.2011r.
Koszt leczenia: 4 285zł.

Obsesja <3

smiechotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 15:18   #1316
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez rozgwiazda Pokaż wiadomość
te 8 na górze i na dole??
jak tylko będziesz miała uzupełniane to raz dwa będziesz miała je zrobione Pamiętam jak 2-3 na raz mi dentystka uzupełniała zęby bo było koło siebie i za jednym zamachem.. za jednym znieczuleniem
te te osemki na gorze i dole to do wyrwania ale wzielam sie najpierw za leczenie zebow bo rwac je bede na koniec stycznia...no i mam 8 zebow do leczenia :P tzn juz 7 :P dzis jeden poszedl pod wiertlo :P wogole musze to zdjecie zrobic bo mi sie skierowanie zestarzeje;/ juz sie aparatu doeczekac nie moge jak wylecze zeby do konca stycznia i wyrwe te dwie osemki na gorze bo na dole to najpierw ortodonta musi obejrzec bo zaden chirurg nie chce bez skierowania ich wyrwac bo rosna prosto to jade do ortodonty niech oglada paszcze i mowi co i jak to moze juz w lustym aparacik bede miala albo w marcu najpozniej
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 15:51   #1317
betti_888
Wtajemniczenie
 
Avatar betti_888
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 101
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez CatchyKathy Pokaż wiadomość
jak sie nie myle w poprzedniej jeszcze albo w szóstej, bo to w lipcu było, jak znajdziesz to daj znac
znalazłam jak chcesz powspominać to wklejam linka http://www.wizaz.pl/forum/showthread...32427&page=102

Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
wrocilam od dentysty...8 zebow do leczenia ale tylko powierzchowna prochnica . W poczekalni tak sie stresowalam ze prawie reanimacji potrzebowalam....ale piatka juz zdrowa...w poniedzalek znow jade leczyc nastepnego...usczesliwolo mnie to w hakis sposob... coraz blizej do aparatu :P
mi robił 4 na raz
__________________
była aparatka



Edytowane przez betti_888
Czas edycji: 2010-01-07 o 16:04
betti_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 16:15   #1318
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez betti_888 Pokaż wiadomość
znalazłam jak chcesz powspominać to wklejam linka http://www.wizaz.pl/forum/showthread...32427&page=102



mi robił 4 na raz
eeee myslałam że te znalazłaś -> https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3937
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 16:41   #1319
ZARAAA
Rozeznanie
 
Avatar ZARAAA
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 516
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez yourenglish Pokaż wiadomość
Dziekuje, dziewczyny, za wsparcie.

Znajoma psyholog zawsze radzila mi nieprzyjemne informacje przekazywac "w kanapce": najpierw zapodac pochwale i dawke milych wiadomosci, do srodka wlozyc to, co jest nieprzyjemnego a na koniec dodac otuchy i znow powiedziec cos milego. Ja wlasnie glowkowalam nad tym, w jakich slowach jej to wszystko powiedziec. A rudo zielona kolezanka pieknie to za mnie ujela. Dzieki, wlasnie tak zrobie.

ZARAA, jestem strasznie ciekawa, czy wykupilas sobie ten zabieg u orto, o ktorym pisalas. No i, oczywiscie, czy mialas ORGAZM!
nieee nie brałam żadnego znieczulenia. ale ciekawa jestem jakie są po tym wrażenia może ktoś się kiedyś zdecyduje na to i nam napisze jak to jest po tym znieczuleniu..: D ja nie byłam na tyle odważna
ZARAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 16:44   #1320
sincarne
Raczkowanie
 
Avatar sincarne
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 476
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez rozgwiazda Pokaż wiadomość
patrzeć i mieć nadzieję, że nam też w końcu się wyprostują
heh, ja w sumie jakiegoś kosmicznego meksyku nie mam, więc mam wrażenie, że gdyby u mnie się to działo w takim tempie jak u elinki to oprócz prostych zębów miałabym już wyprostowany nos i conajmniej jedną nogę a u mnie to tak tylko zęby lekko drgnęły. ona jakaś bardziej elastyczna jest chyba

wybaczcie absurd mojej wypowiedzi, jestem w trakcie nauki do testu z hiszpańskiego, nic nie umiem, test za półtorej godziny i juz wariuję..
Madre de Dios, Julio Iglesias, FC Barcelona... jak mawiał kot w butach
__________________

Jeśli czegoś mocno pragniesz, to cały świat potajemnie... robi ci na złość...



sincarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.