Aparaty ortodontyczne cz. VIII :) - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-29, 13:23   #2311
muffeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 13
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

[QUOTE=betti_888;16786165]




co miesiąc dostajesz nową szczoteczkę?

co 6 tygodni bo co tyle mam wizyty.. jak myje zeby po kazdym posilku to ta szczoteczka mi sie zuzywa szybko i taka dojechana jest :P wiec nie narzekam

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

ja mam jakis problem z cytowaniem wypowiedzi i zawsze mi to dziwnie wychodzi :/
muffeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 13:27   #2312
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

bo kasujesz komende ktora kończy cytowanie :P

[QUOTE=betti_888;16786165] to jest poczatek komendy :P a zakonczenie bylo takie ze przed ] powinno byc / :P jak cytujesz kogos i wybierasz zdanie ktore cie interesuje to zapewne kasujesz tez ta komende :P
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 13:52   #2313
muffeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 13
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

dzieki jakas akomputerowa sie zrobilama na starosc

Edytowane przez muffeczka
Czas edycji: 2010-01-29 o 13:56
muffeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 14:02   #2314
gorzalkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: centrum dowodzenia światem
Wiadomości: 442
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
walcz walcz :P nie pamietam ty we wroclawiu zabki prostujesz?

nieee w Rzeszowie
gorzalkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 14:55   #2315
muffeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 13
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez gorzalkaa Pokaż wiadomość
ona jest uznawana za specjalistke.. i wiele moichznajomych sie u niej leczylo.. ale nie dam sie ! bede walczyc w koncy 1800zl piechota nie chodzi ... pozatym teraz to ona mi moze wcisnac kit ze na doł luk jest konieczny zeby tylko kase zgarnac.. i nie wiem w koncy czy trzeba czy nie bo raz mowi tak raz tak :/

wszystko zależy od tego jaka miałaś wade i od tego jaka metode leczenia stosuje gabinet.. na siłe na pewno nie moga Ci założyć...
moj znajomy mial wystajaca trójkę górna poza łuk, ma aparat tylko na gore, od razu powiedzial, ze nie zamierza zakładać na dół ze względów finansowych. Musiał podpisac oswiadczenie, ze wybiera na własną odpowiedzialność leczenie tylko z jednym łukiem i jest świadomy, że może ono nie przynieść oczekiwanych rezultatów.. spokojnie sobie chodził przez 9 miesiecy z góra a teraz niedawno orto mu ciagle powtarza, ze jednak lepiej by bylo zeby założył ten dół... bo moga mu sie dolne zeby do gornych nie dostosowac i wada wróci..

na Twoim miejscu wybrałabym sie na konsultację do jakiegoś innego ortodonty, który ma dobra opinie..
muffeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 15:50   #2316
astromeriaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 218
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez gorzalkaa Pokaż wiadomość
nieee w Rzeszowie
ja też prostuje w Rzeszowie, jak chcesz dam Ci namiary na mojego otro, to Pan jakis cudzoziemniec ale nie wiem jakiej narodowości.
Ale kurka, ja nie podpisywałam, żadnej umowy, za polowe wizyt nie placilam teraz zalozyl mi dół za 1400 zl i nic nie wziął za wizyte ani za zmiane gumek i drucika na gorze. Czy powinnam się bac?


---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

moze on juz wie, ze bedzie marny efekt i ma wytrzuty sumienia?
astromeriaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 15:55   #2317
betti_888
Wtajemniczenie
 
Avatar betti_888
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 101
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez tyczka15 Pokaż wiadomość
HehNo co zobićBabka ponoć znala sie na rzeczy...a narobiła wiecej szkod niz trzebabyło.Tak teraz juz jestem u ortodontki poleconej przez kilka osob 30 km od mojego miejsca zamieszkania.Ale lepiej podojezdzac do specjalisty niz znow wpakowac sie w pseudo"specjalistów".
Moge być przykładem na to,ze nie warto ufać wszystkim ortodontom
Teraz pierwsze co robie u ortodontów to patrze ile posiadaja"dyplomów i certyfikatów"zeby miec jakas pewność...

to ja na szczęście nie musze się bać bo moja orto ma całą ściane w dyplomach a ta Twoja poprzednia orto to jakiś szarlatan... tylko taką spotkać gdzieś na mieście
__________________
była aparatka


betti_888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 16:22   #2318
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Dziewczyny mam pytanie

Co ile wymieniacie te wyciorki? Bo one jakoś tak szybko się zużywają Robią się takie wymiętolone

W którą stronę szczotkujecie zęby? Orto powiedziała mi,że :"Od dziąsła do aparatu i od aparatu to dołu"
A w ulotce było napisane,żeby czyścić poziomo tak wiecie... jeździć szczoteczką po zębach od jedynki do siódemki...
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 16:35   #2319
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
ja jeszcze aparatu ne mam jestem tu najdluzej oczekujaca na niego
to się popisałam hihi
to w takim razie może coś się dziać z tą 6-ką.. jakbyś była u stomatologa bądź orto to powiedz o tym, żeby nie było
Cytat:
Napisane przez tyczka15 Pokaż wiadomość
Nawet bardzo dziwneMam jedną dwójke(druga wyrwala mi kiedys mało obeznana ortodontka twierdzac ze dzieki temu trójka wejdzie na miejsce).A jedynki to tez jej sprawka.Podpiłowała mi jedną bo nachodzila na drugą.Twierdziła ze bedzie"lepiej wygladac";/...no ale byłam mała wiec co ja moglam.
Teraz tylko musze wierzyc ze moja orto sobie poradzi.
matko święta!!! jakaś nawiedzona ta orto.. jestem w szoku!!!
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 17:36   #2320
natalka92
Wtajemniczenie
 
Avatar natalka92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 142
GG do natalka92 Send a message via Skype™ to natalka92
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Ale miałam historię. W czwartek na w-fie koleżanka wpadła na mnie i uderzyła mnie w usta (!) głową (o looosie). Przez jeden dzień usta miałam napuchnięte jak Angelina Jolie xP. Dzisiaj jest już trochę lepiej. No, ale boli xP. Mam nadzieję, że z ząbkami nic się nie stało...
__________________
Była aparatka: góra od 30.04.2009 ;]
dół od 06.10.2009 ;]
do 30.06.2011 !

"Nikt nie wie, że jest pod seksem i dusza"! ;D

Vida me hace feliz .
natalka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 17:58   #2321
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez rozgwiazda Pokaż wiadomość
to się popisałam hihi
to w takim razie może coś się dziać z tą 6-ką.. jakbyś była u stomatologa bądź orto to powiedz o tym, żeby nie było
ten zabek jest chory :P lecze je ale zrobilam przerwe na wyrwanie 8 a tu jak na zlosc jak nie okres to choroba nie pojade cherlajaca wyrwac zeba bo zakaszle chirurga myslicie ze dam rade wyrwac zeba a pozniej jeszcze isc do ginekologa tego samego dnia?...
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 18:01   #2322
gorzalkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: centrum dowodzenia światem
Wiadomości: 442
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez astromeriaa Pokaż wiadomość
ja też prostuje w Rzeszowie, jak chcesz dam Ci namiary na mojego otro, to Pan jakis cudzoziemniec ale nie wiem jakiej narodowości.
Ale kurka, ja nie podpisywałam, żadnej umowy, za polowe wizyt nie placilam teraz zalozyl mi dół za 1400 zl i nic nie wziął za wizyte ani za zmiane gumek i drucika na gorze. Czy powinnam się bac?


---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

moze on juz wie, ze bedzie marny efekt i ma wytrzuty sumienia?

napisalam ci PM
i kto ma wyrzuty sumienia?
gorzalkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 18:09   #2323
astromeriaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 218
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

no orto że nie wziął za wizyte może wie, że i tak to na nic.
astromeriaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 19:22   #2324
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
ten zabek jest chory :P lecze je ale zrobilam przerwe na wyrwanie 8 a tu jak na zlosc jak nie okres to choroba nie pojade cherlajaca wyrwac zeba bo zakaszle chirurga myslicie ze dam rade wyrwac zeba a pozniej jeszcze isc do ginekologa tego samego dnia?...
myślę, że dasz radę chyba, że coś "grubszego" się szykuje u gin
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 19:29   #2325
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez tyczka15 Pokaż wiadomość
HehNo co zobićBabka ponoć znala sie na rzeczy...a narobiła wiecej szkod niz trzebabyło.Tak teraz juz jestem u ortodontki poleconej przez kilka osob 30 km od mojego miejsca zamieszkania.Ale lepiej podojezdzac do specjalisty niz znow wpakowac sie w pseudo"specjalistów".
Moge być przykładem na to,ze nie warto ufać wszystkim ortodontom
Teraz pierwsze co robie u ortodontów to patrze ile posiadaja"dyplomów i certyfikatów"zeby miec jakas pewność...
Trzymam kciuki żeby wszystko szło dobrze u nowej orto, a tamtej życzę żeby się sama leczyła...ortodontycznie

Cytat:
Napisane przez angela0033 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie

Co ile wymieniacie te wyciorki? Bo one jakoś tak szybko się zużywają Robią się takie wymiętolone

W którą stronę szczotkujecie zęby? Orto powiedziała mi,że :"Od dziąsła do aparatu i od aparatu to dołu"
A w ulotce było napisane,żeby czyścić poziomo tak wiecie... jeździć szczoteczką po zębach od jedynki do siódemki...
Jak się robią wymiętolone, to wymieniam
Odnośnie szczotkowania, to orto dobrze Ci powiedziała, tak powinno się szczotkować zęby w ogóle: od dziąseł do końca zęba a nie kółkami, bo można sobie obniżyć dziąsła i bedą zęby boleć (reakcja na zimno, ciepło). Ale jak się ma aparat, to nie wyobrażam sobie tak szczotkować zęby i drutexa Zawsze objeżdżam druciaka ze wszystkich możliwych stron, od góry, od dołu, od frontu, po skosie, tylko żeby wymieść żarcie i bakterie A dziąsłom pewnie się to nie podoba, choć staram się im nie szkodzić
Z resztą, orto powiedział, że mam robić wszystko, żeby tylko porządnie wyczyścić aparat, więc to robię a moja szczoteczka jest do wymiany praktycznie po kilku użyciach, bo się strasznie rozpłaszcza na wszystkie strony W związku z tym nie inwestuję w szczoteczkę z rowkiem (20 zł) tylko w jakieś małe, chude stworzenia z Rossmana (4 zł) i jest git.
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 19:52   #2326
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

a ja inwestuje w szczoteczkę colgate 360, można czasem trafić na ofertę 2 szt. za ok. 12-13 zł. i się nie rozkracza po kilku myciach, tylko po ok. 3 miesiącach. wiem, że w sumie szczoteczki powinno się wymieniac częściej, ale ta naprawdę dobrze ise trzyma.
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 20:00   #2327
betti_888
Wtajemniczenie
 
Avatar betti_888
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 101
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez angela0033 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie

Co ile wymieniacie te wyciorki? Bo one jakoś tak szybko się zużywają Robią się takie wymiętolone

W którą stronę szczotkujecie zęby? Orto powiedziała mi,że :"Od dziąsła do aparatu i od aparatu to dołu"
A w ulotce było napisane,żeby czyścić poziomo tak wiecie... jeździć szczoteczką po zębach od jedynki do siódemki...
wyciorki zmieniam co ok. 3 miesiące a zęby myję od 1 do 7

Cytat:
Napisane przez natalka92 Pokaż wiadomość
Ale miałam historię. W czwartek na w-fie koleżanka wpadła na mnie i uderzyła mnie w usta (!) głową (o looosie). Przez jeden dzień usta miałam napuchnięte jak Angelina Jolie xP. Dzisiaj jest już trochę lepiej. No, ale boli xP. Mam nadzieję, że z ząbkami nic się nie stało...
ja też zawsze boje się dostać na wfie... ostatnio jak graliśmy w siatkę to 1 koleżanka kopneła piłkę nogą... ja stałam przed nią, przodem do niej i gdybym w ostatniej chwili się nie schyliła to dostałabym w twarz a ta piłka była tak mocno kopnięta że mogłyby się ząbki posypać ale nie ma to jak mój refleks... już drugi raz uchroniłam się w ostatniej chwili od dostania piłką
a co do ust to raz przyssały mi się do szklanej butelki i nie chciały się oderwać a gdy je wkońcu oderwałam to górna warga była 2 razy większa niż dolna

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
a ja inwestuje w szczoteczkę colgate 360, można czasem trafić na ofertę 2 szt. za ok. 12-13 zł. i się nie rozkracza po kilku myciach, tylko po ok. 3 miesiącach. wiem, że w sumie szczoteczki powinno się wymieniac częściej, ale ta naprawdę dobrze ise trzyma.
ja używam oral-b do aparatów (z rowkiem) bo taką dałą mi orto i odziwo jeszcze się trzyma chociaż mam ją już pół roku ale w zapasie mam już drugą
__________________
była aparatka


betti_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 21:36   #2328
natalka92
Wtajemniczenie
 
Avatar natalka92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 142
GG do natalka92 Send a message via Skype™ to natalka92
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Ehh a ja ledwo gadam. No i teraz mi się nudzi, bo ja uwieeeeeelbiam gadać xD.
__________________
Była aparatka: góra od 30.04.2009 ;]
dół od 06.10.2009 ;]
do 30.06.2011 !

"Nikt nie wie, że jest pod seksem i dusza"! ;D

Vida me hace feliz .
natalka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 21:40   #2329
tyczka15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 27
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez betti_888 Pokaż wiadomość

to ja na szczęście nie musze się bać bo moja orto ma całą ściane w dyplomach a ta Twoja poprzednia orto to jakiś szarlatan... tylko taką spotkać gdzieś na mieście
heh no ta moja terazniejsza tez ma cała jedną wielka scianeTez bym sie chwaliła jak bym tyle miała xD

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Twitter Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki żeby wszystko szło dobrze u nowej orto, a tamtej życzę żeby się sama leczyła...ortodontycznie


Heh dziekiFakt przydało by jej sie takie leczenie...i nie tylko takie
tyczka15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-30, 06:09   #2330
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez elaj Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie narzekajcie z tym dojezdzaniem po 100km
Ja co dwa miesiace musze przemierzyc 2000km do mojej ortodontki, z Dublina.
Ale juz nie zamienilabym jej na inna.
Sprobowalybyscie tutaj sie leczyc ortodontycznie...
Az strach pomyslec
Znam ten ból. Ja w zeszłym roku chciałam założyć aparat jak mieszkałam jeszcze w UK pod Londynem, ale z powodu odległości i kosztów dojazdu na kontrole zrezygnowałam.
Na szczęście los płata figle i nieoczekiwanie - bo planowałam wracac dopiero w przyszłym roku, wróciłam do Polski w sierpni 09 i teraz zabieram sie do leczenia ząbków.





Cytat:
Napisane przez anusiaa81 Pokaż wiadomość
Witam, jestem tu nowa i chyba troszkę stara . mam 29 latek no i bardzo chce naprawić swój uśmiech. w poniedziałek idę na wyrwanie 2 górnych czwóreczek no i za ok 2 tygodnie aparacik. Z jednej strony boję się jak cholera a jednocześnie nie mogę się doczekać.
Pozdrawiam cieplutko


eee. to ja jestem starsza niedługo 31 mi stuknie i też bardzoooo chce poprawić swój zgryz, same krzywuski mi nie przeszkadzają - nie jest strasznie, ale poobijane jedynki górne "daja mi w kość"
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 06:43   #2331
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez rozgwiazda Pokaż wiadomość
myślę, że dasz radę chyba, że coś "grubszego" się szykuje u gin

przglad ale jade autobusem i kipesko to widze...ale musze ..no nie mam kiedy wyrwac
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 09:06   #2332
xxdomka12xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

cześć. jestem tu nowa i mam pytanie. 15 lutego jadę do ortodonty, możecie mi mniej więcej przybliżyć jak ta wizyta będzie wyglądała?
xxdomka12xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 09:26   #2333
tyczka15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 27
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez xxdomka12xx Pokaż wiadomość
cześć. jestem tu nowa i mam pytanie. 15 lutego jadę do ortodonty, możecie mi mniej więcej przybliżyć jak ta wizyta będzie wyglądała?


Rozumiem ze to pierwsza wizyta?U mnie na pierwszej wizycie ortodonka sprawdziła stan moichzębów powiedziała jaka mam wadę powiedziala jaki aparat dla mnie proponuje zrobiła odcisk szczęki i żuchwy i dała skierowanie na zrobienie zdjęć RTG.Nic strasznego.
tyczka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 09:32   #2334
smiechotka
Rozeznanie
 
Avatar smiechotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 645
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez tyczka15 Pokaż wiadomość

Heh dziekiFakt przydało by jej sie takie leczenie...i nie tylko takie
Dlaczego nie pociągnęłaś jej do odpowiedzialności karnej? Sprawa wygląda na z góry wygraną, kwestia tego ile byś zażądała zadość uczynienia..
__________________

Kalosza aparatkowa:
góra: 30.10.2008r.-21.10.2010r.
dół: 19.03.2009r.-7.07.2011r.
Koszt leczenia: 4 285zł.

Obsesja <3

smiechotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 09:40   #2335
tyczka15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 27
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez smiechotka Pokaż wiadomość
Dlaczego nie pociągnęłaś jej do odpowiedzialności karnej? Sprawa wygląda na z góry wygraną, kwestia tego ile byś zażądała zadość uczynienia..

TEraz tez tak myśle.
Niestety jak mnie tak delikatnie zeszpeciła...to miałam tylko 10lat i w sumie niewiele wiedziałam co jest dobrze a co zle bo nieoszukujmy sie ale malo która 10-cio latka spedza czas na oglądaniu swoich zębówA mama niestety uwierzyła w slowa ortodontki"ze tak musi byc".Dopiero po latach jak zjawiłam sie u innej ortodontki(mojej aktualnej)to dowiedzialam sie ze mam spory balagan w buzi i była pewna ze dwójka poprostu mi nie urosła.A jak powiedzialam ze mi ją wyrwano to myslalam ze orto. dostanie zawałuNa szczescie powiedziala ze poprawi mi te zęby a jedynke po leczeniu mi "dobuduje".
tyczka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 09:47   #2336
xxdomka12xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez tyczka15 Pokaż wiadomość
Rozumiem ze to pierwsza wizyta?U mnie na pierwszej wizycie ortodonka sprawdziła stan moichzębów powiedziała jaka mam wadę powiedziala jaki aparat dla mnie proponuje zrobiła odcisk szczęki i żuchwy i dała skierowanie na zrobienie zdjęć RTG.Nic strasznego.
taak, pierwsza a jak długo czekałaś na aparat?
xxdomka12xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 09:54   #2337
tyczka15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 27
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez xxdomka12xx Pokaż wiadomość
taak, pierwsza a jak długo czekałaś na aparat?
U mnie poszło dosyć szybkoPierwszą wizyte mialam 8 stycznia.Drugą 15-go i na tej drugiej mialam podany plan leczenia i umówiłam sie na zalozenie aparatu.A 28-go zakładali mi aparat.Teraz nastepna wizyte z załozeniem dołu mam na 1-go marca
tyczka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 10:10   #2338
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez smiechotka Pokaż wiadomość
Dlaczego nie pociągnęłaś jej do odpowiedzialności karnej? Sprawa wygląda na z góry wygraną, kwestia tego ile byś zażądała zadość uczynienia..
Cytat:
Napisane przez tyczka15 Pokaż wiadomość
TEraz tez tak myśle.
Niestety jak mnie tak delikatnie zeszpeciła...to miałam tylko 10lat i w sumie niewiele wiedziałam co jest dobrze a co zle bo nieoszukujmy sie ale malo która 10-cio latka spedza czas na oglądaniu swoich zębówA mama niestety uwierzyła w slowa ortodontki"ze tak musi byc".Dopiero po latach jak zjawiłam sie u innej ortodontki(mojej aktualnej)to dowiedzialam sie ze mam spory balagan w buzi i była pewna ze dwójka poprostu mi nie urosła.A jak powiedzialam ze mi ją wyrwano to myslalam ze orto. dostanie zawałuNa szczescie powiedziala ze poprawi mi te zęby a jedynke po leczeniu mi "dobuduje".
Kurka, też się zastanawiam czy takie coś się przedawnia po jakimś czasie? Gdyby się nie przedawniło, to... nie, to jest nie do wiary, że można coś takiego zrobić i jeszcze wpierać matce (i dziecku też), że tak ma być...
Dobra, ja już nic nie piszę, bo zacznę klątwy na tę babę pseudo-konowała-ortodontkę rzucać
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 10:15   #2339
xxdomka12xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez tyczka15 Pokaż wiadomość
U mnie poszło dosyć szybkoPierwszą wizyte mialam 8 stycznia.Drugą 15-go i na tej drugiej mialam podany plan leczenia i umówiłam sie na zalozenie aparatu.A 28-go zakładali mi aparat.Teraz nastepna wizyte z załozeniem dołu mam na 1-go marca
aa . dzięki . a jakie masz teraz gumki ?
xxdomka12xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 10:20   #2340
tyczka15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 27
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez Twitter Pokaż wiadomość
Kurka, też się zastanawiam czy takie coś się przedawnia po jakimś czasie? Gdyby się nie przedawniło, to... nie, to jest nie do wiary, że można coś takiego zrobić i jeszcze wpierać matce (i dziecku też), że tak ma być...
Dobra, ja już nic nie piszę, bo zacznę klątwy na tę babę pseudo-konowała-ortodontkę rzucać


A "ortodontka" ponoc najlepsza w miescie na tamte czasy była.Zanim mi wyrwała dwójke to kazała mi zęby językiem wypychać do przodu a jak to nie dało rezultatów(jezyk naprawde bolał)to zdecydowała sie "upiększyc"mi uśmiech swoim czynem:/...
Niewiem kto jej dał prawo do bycia lekarzem.
Nooo...ale niestety są ludzie i ludziska....nie warto nerwów tracić...bo to piękności szkodzi xD

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez xxdomka12xx Pokaż wiadomość
aa . dzięki . a jakie masz teraz gumki ?

ja mam aparat bezligaturowy(Damon) czyli bez gumekPOnoć lepszy na moja wade.ALe gdybym miała z gumeczkami pewnie brałabym niebiesko rózowe
tyczka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.