Aparaty ortodontyczne cz. X - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-04, 11:05   #3121
superczesiu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Witam,
Jak na razie byłem biernym obserwatorem wątku - Widziałem kilka pytań o dobrego ortodontę z Bydgoszczy ale nie znalazłem odpowiedzi. Czy ktoś mógłby dać namiary sprawdzonej osoby - najlepiej żeby to był mężczyzna (oczywiście nie koniecznie) Skupiam się od lat nad wizytą u specjalisty i chyba przyszedł czas...
Będę wdzięczny za opinie / pomoc w znalezieniu osoby która nie zniechęci, i nie spartoli roboty umywając po wszystkim ręce - szukam po prostu rzetelnego specjalisty.

edited:
PS: czy każdy ortodonta oferuje kompleksowe usługi w postaci aparatu, licówek i innych zabiegów korekcyjnych / estetycznych? - w moim wypadku takie rozwiązania będą wskazane.

Edytowane przez superczesiu
Czas edycji: 2011-02-04 o 12:35
superczesiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 13:05   #3122
1986rybka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice stolicy :)
Wiadomości: 586
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

oj długo mnie tu nie było
zdaję sprawozdanie:
dzisiaj założyłam dół i aby było wesoło od razu tęcza żółto-różowo-niebieska
dziwnie tak jakoś
o górze to w ogóle nie pamiętam, że ją mam - a dół? znowu trzeba się przyzwyczaić, że coś nowego w gębie siedzi
__________________
- ogarniam się
--------
2,5 roku z aparacikiem i piękny uśmiech jest
1986rybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 14:00   #3123
pixy00
Raczkowanie
 
Avatar pixy00
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 186
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez 1986rybka Pokaż wiadomość
oj długo mnie tu nie było
zdaję sprawozdanie:
dzisiaj założyłam dół i aby było wesoło od razu tęcza żółto-różowo-niebieska
dziwnie tak jakoś
o górze to w ogóle nie pamiętam, że ją mam - a dół? znowu trzeba się przyzwyczaić, że coś nowego w gębie siedzi
ja miałam zakładany dół wczoraj i też mi dziwnie.

strasznie doskwiera mi ból zębów,już nie wiem sama czy to góra boli czy dół ... zaczyna mi aparat obdzierać policzki i nie potrafię gryźć,bo mam jakiś cement na szóstkach dolnych ;/ miała któraś z Was? orto coś mówiła,że to chyba na podwyższenie zębów czy coś...
ale w gruncie rzeczy jara mnie ten ból haha ^^

edit.
dodaję moje krzywulce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (13,5 KB, 180 załadowań)
__________________
Aparatka
14.10.2010-górny łuk
3.02.2011-dolny łuk


Edytowane przez pixy00
Czas edycji: 2011-02-04 o 14:28
pixy00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 16:24   #3124
vesica
Raczkowanie
 
Avatar vesica
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 32
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

pixyoo
Co Ty masz za aparat? Jakiś taki 'poszóstny'. Chyba, ze to złudzenie optyczne ;D
vesica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 16:45   #3125
the_kasias
Zadomowienie
 
Avatar the_kasias
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 421
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez pixy00 Pokaż wiadomość
ja miałam zakładany dół wczoraj i też mi dziwnie.

strasznie doskwiera mi ból zębów,już nie wiem sama czy to góra boli czy dół ... zaczyna mi aparat obdzierać policzki i nie potrafię gryźć,bo mam jakiś cement na szóstkach dolnych ;/ miała któraś z Was? orto coś mówiła,że to chyba na podwyższenie zębów czy coś...
ale w gruncie rzeczy jara mnie ten ból haha ^^

edit.
dodaję moje krzywulce.

wow ekstra dobór gumek ale jakoś chyba tak inaczej założone...?
the_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 16:59   #3126
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

fajne gumki ale faktycznie zamki jakieś inne xD
__________________
Pamiętaj o tym: jak jesteś w piekle, tylko diabeł może ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r



Dbam o włosy
Adaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 17:15   #3127
smiechotka
Rozeznanie
 
Avatar smiechotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 645
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cześć piękne Aparatki
Studenckie życie nie bardzo pozwala na przyjemności i przesiadywanie na wizażu eh.. Ale po krótce z ząbkami wszystko ok, nic się nie pokrzywiło, ja się przyzwyczaiłam do nowego 'wielkiego' uśmiechu, który wg mnie teraz jest małym, ale nic to..

Ale, ale..

Zwracam się do Was z ogromną prośbą .

==>KLIK<==

Moja przyjaciółka jest alipinistką i wraz ze swoimi znajomymi pragnie spełnić swoje największe marzenie, zdobycie 8tysięcznika.
W tym celu zgłosili się do konkursu organizowanego przez Alipinusa - mianowicie, wyprawa, która zdobędzie najwięcej głosów dostanie dofinansowanie od ów firmy.
I tu moja gorąca prośba - poświęćcie sekundkę na zagłosowanie na nich - to prawdziwi pasjonaci, góry to ich całe życie! Pomóżmy spełnić im ich marzenia .
Gdybyście podesłały link dalej - każdy głos się liczy! - byłabym bardzo wdzięczna
__________________

Kalosza aparatkowa:
góra: 30.10.2008r.-21.10.2010r.
dół: 19.03.2009r.-7.07.2011r.
Koszt leczenia: 4 285zł.

Obsesja <3

smiechotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 17:36   #3128
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

kliknęłam

Yoshka88 nie mam żadnych fot


a ja dalej chciałabym się pozbyć tych drutów z podniebienia
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 17:56   #3129
wesola84
Rozeznanie
 
Avatar wesola84
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 767
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez pixy00 Pokaż wiadomość
strasznie doskwiera mi ból zębów,już nie wiem sama czy to góra boli czy dół ... zaczyna mi aparat obdzierać policzki i nie potrafię gryźć,bo mam jakiś cement na szóstkach dolnych ;/ miała któraś z Was? orto coś mówiła,że to chyba na podwyższenie zębów czy coś...
ale w gruncie rzeczy jara mnie ten ból haha
Ja mam podwyższenie na szóstkach - na początku to rzeczywiście udręka - nic nie mogłam gryźć, bo stykały się tylko te dwa zęby. Teraz jest już super, nic nie przeszkadza Mam też wrażenie, że zęby mi się poprzesuwały tak, że teraz więcej ich się styka... niemal cały tył A podwyższenie jest po to, by nie zerwać sobie dolnych zamków górnymi zębami przy mówieniu czy jedzeniu
Masz ładne ząbki... szczerze mówiąc zastanawiam się dlaczego zakładałaś aparat

smiechotka kliknęłam... życz im powodzenia
__________________
ex-aparatka damonowa
25.08.2010 - 25.06.2012
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2710


Miłość to jedyny sens tego szalonego snu, w którym jesteśmy uwięzieni.
wesola84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 17:59   #3130
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez smiechotka Pokaż wiadomość

Zwracam się do Was z ogromną prośbą .

==>KLIK<==

Moja przyjaciółka jest alipinistką i wraz ze swoimi znajomymi pragnie spełnić swoje największe marzenie, zdobycie 8tysięcznika.
W tym celu zgłosili się do konkursu organizowanego przez Alipinusa - mianowicie, wyprawa, która zdobędzie najwięcej głosów dostanie dofinansowanie od ów firmy.
I tu moja gorąca prośba - poświęćcie sekundkę na zagłosowanie na nich - to prawdziwi pasjonaci, góry to ich całe życie! Pomóżmy spełnić im ich marzenia .
Gdybyście podesłały link dalej - każdy głos się liczy! - byłabym bardzo wdzięczna
głos poleciał
życzę Im powodzenia, tym bardziej, że sama kocham góry i na wakacje mam plany wspinaczkowe, co prawda nie na 8tysięcznik ale też wysoko
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 18:32   #3131
pixy00
Raczkowanie
 
Avatar pixy00
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 186
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Tak mam inne zameczki ,bo mam tego czegoś sześć i mam inaczej założone ligaturki )
__________________
Aparatka
14.10.2010-górny łuk
3.02.2011-dolny łuk

pixy00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 19:29   #3132
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Dziewczyny czy jak zalozylyscie aparat na dol, to zmienil wam sie jakos uklad warg? tzn jak zamkniecie usta czy wystaja one bardziej albo cos? Czy nie widac tego ze macie aparat? Bo mi osobiscie nie widac ze mam aparat na gorze (jak mam zamknieta buzie) ale boje sie ze usta mi sie 'wypchaja' jak zaloze na dol a bardzo bym tego nie chciala....
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 19:47   #3133
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

też oddałam głos

Ja nie muszę mieć podwyższenia w takim razie, bo mi się stykają tak jak wam (tym co je mają)

pixy- a dlaczego takie masz?;p
__________________
Pamiętaj o tym: jak jesteś w piekle, tylko diabeł może ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r



Dbam o włosy
Adaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 23:06   #3134
skyman
Raczkowanie
 
Avatar skyman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 120
GG do skyman
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Dziękujemy za głos!



btw...jak zlatwic zdjecia ? od ortodonty ? bo niestety jakos aparat mi nie byl potrzebny do tej pory..i nie mam
__________________
"Problemy w domu z hajsem, podwórko i szkoła
Spotkania na ławce i bezcelowe picie
Zastanów się nad tym czy tak ma wyglądać życie
Debile nie widzicie jak wszystko można stracić
Iść zawsze do przodu żeby tylko się wzbogacić..."

skyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 23:06   #3135
yourenglish
Raczkowanie
 
Avatar yourenglish
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 452
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Dodaje obiecane fotki.

Odbicie w lustrze widziane moimi oczami podoba mi sie o wiele bardziej, niz zdjecia. Denerwuje mnie w nich to, ze ten moj usmiech jest jakis...krzywy. Zdecydowane lepiej wygladam jak robie zdjecie calej twarzy. Wtedy dopiero zauwazam ze usmiech szeroki a zeby rowne. Widok zebow w zblizeniu niestety mnie sie nie podoba.

Na zdjeciach widac, ze przede mna jeszcze daleka droga jesli chodzi o poprawe zgryzu. Dzis dostalam mocniejszy drut i po 2 gumki z kazdej strony. Boli nieziemsko i z tego tytulu mam tez podly humor. No nic, trza sie przyzwyczajac.

Smiechotko, kliknelam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rok i 8 miesiecy temu....jpg (128,5 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (95,2 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (95,1 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (103,6 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (91,4 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (77,6 KB, 88 załadowań)
__________________
"Good communication is as stimulating as black coffee and just as hard to sleep after"

Anne Morrow Lindbergh


APARATka

Góra 09 czerwca 2009
Dół 02 października 2009


Edytowane przez yourenglish
Czas edycji: 2011-02-04 o 23:07
yourenglish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 23:58   #3136
vesica
Raczkowanie
 
Avatar vesica
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 32
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

yourenglish: ślicznie Ci się prostują! Też muszę się kiedyś wziąc za zdjęcia i pochwalic swoimi efektami
Mnie nurtuje tylko jedna rzecz. Czemu na zamkach na tej metalowej części w lewym górnym rogu mam takie bordowe kropeczki?
vesica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 00:28   #3137
1986rybka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice stolicy :)
Wiadomości: 586
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jak zalozylyscie aparat na dol, to zmienil wam sie jakos uklad warg? tzn jak zamkniecie usta czy wystaja one bardziej albo cos? Czy nie widac tego ze macie aparat? Bo mi osobiscie nie widac ze mam aparat na gorze (jak mam zamknieta buzie) ale boje sie ze usta mi sie 'wypchaja' jak zaloze na dol a bardzo bym tego nie chciala....
ja różnicy u siebie nie widzę... (za to po założeniu góry miałam przez jakiś czas efekt wielkich ust (albo takie złudzenie )

---------- Dopisano o 01:28 ---------- Poprzedni post napisano o 01:26 ----------

Cytat:
Napisane przez pixy00 Pokaż wiadomość
ja miałam zakładany dół wczoraj i też mi dziwnie.

strasznie doskwiera mi ból zębów,już nie wiem sama czy to góra boli czy dół ... zaczyna mi aparat obdzierać policzki i nie potrafię gryźć,bo mam jakiś cement na szóstkach dolnych ;/ miała któraś z Was? orto coś mówiła,że to chyba na podwyższenie zębów czy coś...
ale w gruncie rzeczy jara mnie ten ból haha ^^

edit.
dodaję moje krzywulce.
eh.. mnie bolą dolne zębiska
znowu będzie dieta jogurtowa przez kilka dni.. eh

nie macie/miałyscie wrażenia, że jedzenie bardziej wchodzi w dolny aparat jak w górny? językiem wygrzebać ciężko
__________________
- ogarniam się
--------
2,5 roku z aparacikiem i piękny uśmiech jest
1986rybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 11:07   #3138
betti_888
Wtajemniczenie
 
Avatar betti_888
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 101
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez yourenglish Pokaż wiadomość
Dodaje obiecane fotki.

Odbicie w lustrze widziane moimi oczami podoba mi sie o wiele bardziej, niz zdjecia. Denerwuje mnie w nich to, ze ten moj usmiech jest jakis...krzywy. Zdecydowane lepiej wygladam jak robie zdjecie calej twarzy. Wtedy dopiero zauwazam ze usmiech szeroki a zeby rowne. Widok zebow w zblizeniu niestety mnie sie nie podoba.

Na zdjeciach widac, ze przede mna jeszcze daleka droga jesli chodzi o poprawe zgryzu. Dzis dostalam mocniejszy drut i po 2 gumki z kazdej strony. Boli nieziemsko i z tego tytulu mam tez podly humor. No nic, trza sie przyzwyczajac.

Smiechotko, kliknelam!

no już duża różnica... na dodatek masz takie fajne duże zęby... też bym chciała mieć takie a niestety mam małe


Smiechotko: i ja też kliknęłam


Cytat:
Napisane przez vesica Pokaż wiadomość
yourenglish: ślicznie Ci się prostują! Też muszę się kiedyś wziąc za zdjęcia i pochwalic swoimi efektami
Mnie nurtuje tylko jedna rzecz. Czemu na zamkach na tej metalowej części w lewym górnym rogu mam takie bordowe kropeczki?

te kropeczki tak mi się przynajmniej wydaje oznaczają na które żeby się zakłada te zameczki... też kiedyś takie miałam ale już dawno odpadły... i na jedynkach były inne niż na dwójkach czy 3
__________________
była aparatka


betti_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 11:11   #3139
1988anna
Raczkowanie
 
Avatar 1988anna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 204
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Witam jestem tu nowa... także proszę o cierpliwość, właśnie mam założone gumki separacyjne, we wtorek będę miała zakładane oba łuki i łuk podniebienny, na samą myśl robi mi się słabo... Czy ktoś z was miał tak zakładany aparat? Bo ja szczerze mówiąc jestem tym trochę przerażona... Staram się nie stresować, w końcu do wtorku jeszcze sporo czasu
Jeżeli ktoś był w takiej sytuacji jak ja to proszę o słowa otuchy.
1988anna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 11:22   #3140
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

yourenglish-ale ładnie prostują no no
__________________
Pamiętaj o tym: jak jesteś w piekle, tylko diabeł może ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r



Dbam o włosy
Adaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 13:21   #3141
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Cześć, Kalosze

Długo mnie tu nie było ale nie będę nadrabiać. U mnie też nic o zdjęciu a też już o tym marzę. I też moja wina bo wyciągów nie noszę. Teraz dostałam słonika, jakieś mocne...
U mnie na górze jeszcze prawa jedynka jest odrobinę za bardzo do przodu i to tyle. Orto zagięła mi jakoś śmiesznie drut po obu stronach tej jedynki. Boli jak cholera ale już widzę (a raczej czuję językiem), że zaczęła się cofać. Mam tylko ligatury metalowe, drut i łańcuch od ucha do ucha
Na dole tylko do zamknięcia mega dziura po prawej szóstce (wyciągi ). Orto teraz dała mi od siebie odpocząć 8 tygodni, mam tylko wpaść na bezpłatną zmianę łańcucha jakby się rozciągnął albo przebarwił i jakby mi się ligatury skończyły (aha, jasne ).

Za to mam robotę u dentysty. Wdała mi się próchnica w prawą dolną siódemkę i lewą dolną dwójkę. Siódemka to nie problem bo można się dostać do niej od góry ale na tej dwójce to jest tuż pod linią zamka więc będzie kombinowanie ze zdjęciem zamka a potem założeniem. Ciekawe ile mnie to będzie kosztować...

a mi czesc to juz nie powiesz?? naprawde wszystkie o mnie juz zapomnailyscie ?<placze>

wspolczuje kochana z ta prochnic ja na 2 dolnych siodemkach przy granicy z plomba zauwazylam czarne kropeczki...tylko teraz nie wim czy to prochnica czy osad jakis?? mam nadzieje ze to 2 :P

u mnie po 2 miesiacach od wizyty nadal zeby sie przemieszczaja :P przedwczoraj mi sie zrobila szpara miedzy 2 a 3 na dole jestem z tego bardzo zadowolona wizyte mam 9 lutego i 11 lutego

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez smiechotka Pokaż wiadomość
Cześć piękne Aparatki
Studenckie życie nie bardzo pozwala na przyjemności i przesiadywanie na wizażu eh.. Ale po krótce z ząbkami wszystko ok, nic się nie pokrzywiło, ja się przyzwyczaiłam do nowego 'wielkiego' uśmiechu, który wg mnie teraz jest małym, ale nic to..

Ale, ale..

Zwracam się do Was z ogromną prośbą .

==>KLIK<==

Moja przyjaciółka jest alipinistką i wraz ze swoimi znajomymi pragnie spełnić swoje największe marzenie, zdobycie 8tysięcznika.
W tym celu zgłosili się do konkursu organizowanego przez Alipinusa - mianowicie, wyprawa, która zdobędzie najwięcej głosów dostanie dofinansowanie od ów firmy.
I tu moja gorąca prośba - poświęćcie sekundkę na zagłosowanie na nich - to prawdziwi pasjonaci, góry to ich całe życie! Pomóżmy spełnić im ich marzenia .
Gdybyście podesłały link dalej - każdy głos się liczy! - byłabym bardzo wdzięczna

klikniete :P

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez yourenglish Pokaż wiadomość
Dodaje obiecane fotki.

Odbicie w lustrze widziane moimi oczami podoba mi sie o wiele bardziej, niz zdjecia. Denerwuje mnie w nich to, ze ten moj usmiech jest jakis...krzywy. Zdecydowane lepiej wygladam jak robie zdjecie calej twarzy. Wtedy dopiero zauwazam ze usmiech szeroki a zeby rowne. Widok zebow w zblizeniu niestety mnie sie nie podoba.

Na zdjeciach widac, ze przede mna jeszcze daleka droga jesli chodzi o poprawe zgryzu. Dzis dostalam mocniejszy drut i po 2 gumki z kazdej strony. Boli nieziemsko i z tego tytulu mam tez podly humor. No nic, trza sie przyzwyczajac.

Smiechotko, kliknelam!

slicznie sie ustawiaja zazdrosze juz takiech ladnych zabkow :P
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 15:16   #3142
pixy00
Raczkowanie
 
Avatar pixy00
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 186
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

yourenglish,no ząbki sie łądnie prostuja naprawdę zazdroszczę
a dlaczego mam takie zamki ... na wizycie,gdzie był omawiany plan leczenia ortodontka prezentowała mi dwa rodzaje zameczków,tych co Wy macie za 1500 zł i te co mam ja za 1700 zł.Powiedziała,że przy tych pierwszym wizyty będą częstsze (co 3/4 tyg. a ja mam co 7/8 tyg.) i generalnie cena wyjdzie taka sama jak za te droższe,czy nawet więcej I mówiła,że te są mniejsze więc zdecydowałam się na takie )

wosk to cudo! chwila relaksu dla poranionej wargi i policzków.
__________________
Aparatka
14.10.2010-górny łuk
3.02.2011-dolny łuk

pixy00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 15:24   #3143
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

U mnie te "tańsze" kosztuję 1800zł, ja mam za 1600, bo lekarz znajomy, a wizyty mam co 2 miesiące ... Ostatnia wizyta była 20.01, a poprzednia przełom listopada/grudnia

Łańcuszek jest bardzo ważny? Bo mi się porwał. Miałam na 12 zamków i porwał się z prawej strony na czwórce
__________________

Edytowane przez olasia99
Czas edycji: 2011-02-05 o 15:25
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 15:31   #3144
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Podobno antyalergiczne też mają mniejsza zamki ale jak patrzyłam na mój i na innych te normalne to chyba bardzo podobny rozmiar :P
__________________
Pamiętaj o tym: jak jesteś w piekle, tylko diabeł może ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r



Dbam o włosy
Adaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 15:32   #3145
Hebe5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 474
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

smiechotka, klik
Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jak zalozylyscie aparat na dol, to zmienil wam sie jakos uklad warg? tzn jak zamkniecie usta czy wystaja one bardziej albo cos? Czy nie widac tego ze macie aparat? Bo mi osobiscie nie widac ze mam aparat na gorze (jak mam zamknieta buzie) ale boje sie ze usta mi sie 'wypchaja' jak zaloze na dol a bardzo bym tego nie chciala....
po założeniu góry wydaje mi się że usta zrobiły się trochę pełniejsze, a jeśli o dół chodzi to nic. ale może dlatego że mam tyłozgryz
Cytat:
Napisane przez yourenglish Pokaż wiadomość
Dodaje obiecane fotki.

Odbicie w lustrze widziane moimi oczami podoba mi sie o wiele bardziej, niz zdjecia. Denerwuje mnie w nich to, ze ten moj usmiech jest jakis...krzywy. Zdecydowane lepiej wygladam jak robie zdjecie calej twarzy. Wtedy dopiero zauwazam ze usmiech szeroki a zeby rowne. Widok zebow w zblizeniu niestety mnie sie nie podoba.

Na zdjeciach widac, ze przede mna jeszcze daleka droga jesli chodzi o poprawe zgryzu. Dzis dostalam mocniejszy drut i po 2 gumki z kazdej strony. Boli nieziemsko i z tego tytulu mam tez podly humor. No nic, trza sie przyzwyczajac.

Smiechotko, kliknelam!
ładne żadnego krzywego uśmiechu nie widzę. ja miałam kiedyś strasznie krzywy, teraz trochę. z jednej strony dużo dziąsła było widać, a z drugiej nic.
prawa jedynka wygląda teraz na ułamaną. jak była krzywa to za to równa hehe:P i bardzo podobają mi się gumki na pierwszym zdjęciu
__________________
Aparatka:

góra
: 30.10.09r
dół: 16.04.10r
W drodze do pięknego uśmiechu...
Hebe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 16:22   #3146
yourenglish
Raczkowanie
 
Avatar yourenglish
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 452
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Dziekowac, dziekowac za wszystkie mile slowa.

Moje zeby az tak duze nie sa, ale male tez nie. Takie sobie "przecietne Kowalskie" Jedynka jest ukruszona od bardzo dawna - ucierpiala w walce z zamkiem na mym tornistrze.

Poprawa jest duza, ale teraz z upragnieniem czekam az zgryz bedzie idealny. Dopiero wtedy bede mogla ocenic jego prawdziwe piekno.

Lillith, czesc!

Ja mialam luki zakladane w roznym czasie wiec nie doradze.
__________________
"Good communication is as stimulating as black coffee and just as hard to sleep after"

Anne Morrow Lindbergh


APARATka

Góra 09 czerwca 2009
Dół 02 października 2009

yourenglish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 16:34   #3147
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jak zalozylyscie aparat na dol, to zmienil wam sie jakos uklad warg? tzn jak zamkniecie usta czy wystaja one bardziej albo cos? Czy nie widac tego ze macie aparat? Bo mi osobiscie nie widac ze mam aparat na gorze (jak mam zamknieta buzie) ale boje sie ze usta mi sie 'wypchaja' jak zaloze na dol a bardzo bym tego nie chciala....

U mnie układ warg się nie zmienił,całkowicie je domykam i znajomi mówią,że w ogóle nie widać ,że noszę aparat.
Do tego żadnych problemów z seplenieniem czy mówieniem.
Widziałam gdzieś niedawno zdjęcia Agnieszki- kurcze tej od Mroczka ,nie pamiętam jej nazwiska- i bardzo widać,że ma coś na zębach.Ma taki głupkowaty wyraz twarzy.
To chyba zależy od wady głównie.



Cytat:
Napisane przez pixy00 Pokaż wiadomość
yourenglish,no ząbki sie łądnie prostuja naprawdę zazdroszczę
a dlaczego mam takie zamki ... na wizycie,gdzie był omawiany plan leczenia ortodontka prezentowała mi dwa rodzaje zameczków,tych co Wy macie za 1500 zł i te co mam ja za 1700 zł.Powiedziała,że przy tych pierwszym wizyty będą częstsze (co 3/4 tyg. a ja mam co 7/8 tyg.) i generalnie cena wyjdzie taka sama jak za te droższe,czy nawet więcej I mówiła,że te są mniejsze więc zdecydowałam się na takie )

Ja też nie mam typowych zamków o regularnym rozmiarze,moje są- mini damonowate-pamiętam,że dokłądnie takiego okreslenie użyła ortodontka.
Nie wiem co to znaczy,ale są naprawdę malutkie,sporo mniejsze od Twoich.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 17:15   #3148
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez yourenglish Pokaż wiadomość
Lillith, czesc!
czesc kochana chociaz ty mni jeszcze pamietasz chyba
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 20:11   #3149
smiechotka
Rozeznanie
 
Avatar smiechotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 645
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Dziękuję Wam Skarby za głosy

Jak tak sobie popatrzyłam na zdjęcia TwojegoAngielskiego, to aż mi zabrakło aparaciku na górze, wyboru gumek i siedzenia przed lustrem i oglądania efektów!

[tak, tak, sesja w pełni, cały tydzień egzaminów, więc kalosza nadrabia wątek ]
__________________

Kalosza aparatkowa:
góra: 30.10.2008r.-21.10.2010r.
dół: 19.03.2009r.-7.07.2011r.
Koszt leczenia: 4 285zł.

Obsesja <3

smiechotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 20:52   #3150
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

yourenglish - superowo!

A wiecie, co mnie najbardziej "fazuje" (jak mawia moja młoooodsza siostra )? To, że drut mam już "prosty"! W sensie, że jak mi założyli aparat to drucik od zęba do zęba był mocno wygięty. A teraz już jest normalny łuk, bez żadnych zagięć Tak mi się skojarzyło po obejrzeniu zdjęć yourenglish
Strasznie fajne wrażenie na mnie to robi, jak sobie porównam zdjęcia z założenia ze stanem aktualnym. A to dopiero (już? bo w sumie jak z bicza trzasnął...) pół roku!
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.