Zaginiona paczka z USA - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-11, 16:33   #91
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Dziwne.
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 20:14   #92
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Dziewczyny, a sprawdźcie na Allegro czy nie ma waszych paczek

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2011-03-11 o 20:17
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 14:56   #93
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Piszcie reklamacje! Załączam przygotowaną przeze mnie ściągawkę w PDF (ale można wyciąć i wkleić do Worda). To jest również i w moim interesie, ponieważ chcę zamówić parę rzeczy z iHerb i wolałabym dostać swoją paczkę
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf reklamacja poczta.pdf (84,6 KB, 124 załadowań)
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2011-03-16 o 14:58
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 15:22   #94
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Piszcie reklamacje! Załączam przygotowaną przeze mnie ściągawkę w PDF (ale można wyciąć i wkleić do Worda). To jest również i w moim interesie, ponieważ chcę zamówić parę rzeczy z iHerb i wolałabym dostać swoją paczkę
Jak mamy pisać reklamację jak nawet nie wiadomo do kogo.
Część pisze, że dostało InPostem paczkę, część, że pocztą A IHerb ma w nosie i nic konkretnego nie chcą napisać.
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 15:29   #95
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Ja wysłałam do iHerb prawie tydzień temu maila w związku z zaginioną paczką [kolejnego] i oczywiście mnie olali totalnie

ALE! Koleżanka która dużo po mnie zamawiała i otrzymała swoją paczkę wczoraj mi pisała że znalazła kartkę która była wtedy w kartonie [a wcześniej jej umknęła bo zapewne dziecko jej ją gdzieś wepchnęło ] i twierdzi że może mi pomóc Jutro po tą kartkę jadę i jeśli uznam za pomocną to ją tu wkleję

Bardzo się zraziłam do iHerb za podejście do klienta, bardzo się cieszę że wtedy nie zamawiałam więcej [a mam kilka upatrzonych rzeczy ale już się nie zdecyduję korzystać z tego sklepu]
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 15:50   #96
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Jak mamy pisać reklamację jak nawet nie wiadomo do kogo.
Część pisze, że dostało InPostem paczkę, część, że pocztą A IHerb ma w nosie i nic konkretnego nie chcą napisać.
Jesli InPost, to trzeba w zasadzie zmienić adres i ewentualnie wyrzucić te zdania dotyczacy stricte poczty polskiej. Co do samego iHerb, to martwi mnie ich stosunek do klienta, że ignorują prośby w sprawie informacji o przesyłkach. Jeszcze trochę, a zacznę podejrzewać, że wina lezy po ich stronie. W każdym razie staram się pomóc jak mogę. Może się przyda mój wzór dla innych paczek, niekoniecznie z iHerb.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 16:03   #97
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Jesli InPost, to trzeba w zasadzie zmienić adres i ewentualnie wyrzucić te zdania dotyczacy stricte poczty polskiej. Co do samego iHerb, to martwi mnie ich stosunek do klienta, że ignorują prośby w sprawie informacji o przesyłkach. Jeszcze trochę, a zacznę podejrzewać, że wina lezy po ich stronie. W każdym razie staram się pomóc jak mogę. Może się przyda mój wzór dla innych paczek, niekoniecznie z iHerb.
Dzięki za wzór oczywiście
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 21:19   #98
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Dziewczyny-a Wy ubezpieczacie te paczki?Jezeli nie to raczej trudno bedzie paczke namierzyc i firma nie musi ponosic za to odpowiedzialnosci,niestet y....
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 22:07   #99
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dziewczyny-a Wy ubezpieczacie te paczki?Jezeli nie to raczej trudno bedzie paczke namierzyc i firma nie musi ponosic za to odpowiedzialnosci,niestet y....
Paczki nie były ubezpieczone.. iHerb w mailu wyraźnie to podkreśla więc moim zdaniem nic nie możemy zrobić..
Niektóre firmy w takich przypadkach oferują np. ponowną wysyłkę ale iherb odcina się całkowicie.. Z tego co wiem to wszystkie otrzymałyśmy taki sam szablonowy mail i tyle..
Ja się tylko cieszę, ze straciłam niecałe 20 zł a nie jakąś większą kwotę.. No i wiem że na iHerb nic już nie zamówię..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 22:58   #100
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Paczki nie były ubezpieczone.. iHerb w mailu wyraźnie to podkreśla więc moim zdaniem nic nie możemy zrobić..
Niektóre firmy w takich przypadkach oferują np. ponowną wysyłkę ale iherb odcina się całkowicie.. Z tego co wiem to wszystkie otrzymałyśmy taki sam szablonowy mail i tyle..
Ja się tylko cieszę, ze straciłam niecałe 20 zł a nie jakąś większą kwotę.. No i wiem że na iHerb nic już nie zamówię..
Ale byla opcja ubezpieczenia czy nie?

Jezeli byla taka opcja to nastepnym razem moze lepiej sie oplaci zrobic zamowienie w kilka osob i dodac opcje ubezpieczenia?

Moim zdaniem firma nie musi ponosic odpowiedzialnosci jezeli taka opcja byla....jest to na Twoja odpowiedzialnosc czy wykupisz ubezpieczenie czy nie,jezeli nie wykupisz ryzykujesz.
Wiem ze ubezpieczenie wiecej jednak wynosi i pewnie koszty wysylki bede wieksze

Dobrze ze nie zamowilas na duza kwoteSzkoda ze tak wyszlo

Przesylki bez ubezpieczenia to tak jak wyslac paczke w czarna dziure(szczegolnie wysylane z Usa do Polski lub z Polski do Usa).Mam doswiadczenie z kilkoma paczkami ktore nie doszly -dlatego wykupuje ubezpieczenie i wtedy nie trzeba sie martwic.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 23:06   #101
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Dla mnie dość podejrzaną sprawą jest to że do PL nie doszły paczki zamawiane jednego dnia z tym samym towarem... był wtedy BUM na pędzle ecotools
ale mniejsza o to... sposób traktowania klienta przez iHerb skutecznie mnie zniechęcił to ponownego zamówienia u nich... już pal licho te kilka złotych... ale mogli by wykazać się jednak ludzkim odruchem a nie kopiować każdemu tę samą regułkę bądź w ogóle nie odpisując...
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 16:29   #102
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Moja paczka z iherb z 21stycznia również nie dotarła Szkoda mi pędzli bo już od nich nic nie zamówię.
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 07:22   #103
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Zaginiona paczka z USA

A może by się tak zebrać i razem coś zmodzić. W końcu to jakieś bardzo podejrzane, że do prawie nikogo nie dotarła.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 07:34   #104
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
A może by się tak zebrać i razem coś zmodzić. W końcu to jakieś bardzo podejrzane, że do prawie nikogo nie dotarła.
nie zgodzę się z tym, że prawie do nikogo nie dotarła Na wielu blogach widziałam informację o tym, że pędzle dotarły i wszystko jest w porządku. A przecież chyba nie tylko blogerki zamawiają...
Faktem jednak jest, że przykre jest to, że tak wiele paczek ginie gdzieś bez śladu.
Ja myślę,że wina ewidentnie tkwi po stronie polskiej, gdyż iherb działa od wielu lat i posiada tysiące klientów z całego swiata. Przy każdym produkcie są dziesiątki komentarzy, które bardzo często mówią o błyskawicznej wysyłce. Studiując te komentarze długie godziny, nie trafiłam na ANI JEDEN mówiący o tym, że paczka nie dotarła. Są negatywne odnośnie samych produktów, braku jakiejś informacji, ale nie o zaginionych paczkach.
Mi też zaginęła jedna na 4 wysłane paczki z iherba, ale pozostałe 3 dotarły.
Nie doszukiwałabym się spisku ze strony iherba, który po latach działalności nagle postanowił kilka osób z Polski oszukać na 3 dolary...

Bardziej szukałabym sposobu ( i chętnie się przyłączę do jakiejś akcji) na ukrócenie złodziejstwa polskich dostarczycieli paczek (w ciągu 3 miesięcy 8 paczek z ebaya mi ukradli), którzy korzystajac z tego, że paczki nie są rejestrowane - czują się zupełnie bezkarni.

Ja do iHerba mam tylko jedno małe "ale" - brak opcji pomiędzy wysyłką za 4$ a tą za 30 kilka... I w tej sprawie już do nich napisałam, czy nie dałoby się wprowadzić czegoś pomiędzy, tak jak jest to w kilku innych firmach.

(poza tym, postawmy się na miejscu iHerba i wyobraźmy sobie, że sprzedajemy cos na allegro, a kupujący wybiera opcję wysyłki listem zwykłym, nie poleconym. I twierdzi, że paczka do niego nie dotarła i żeby wysłać mu raz jeszcze... ) Po to właśnie, tak jak pisze CzarnyElf, są przesyłki ubezpieczone. Szkoda tylko, że takie drogie i w wielu przypadkach kompletnie się nie opłacające.
(i jest wiele firm, które nie zwracają kosztów zaginionych paczek w przypadku najtanszej opcji wysyłki. Sama się o tym boleśnie przekonałam zamawiając chociażby z LureBeauty. Ale nie zniechęciło mnie to do ponownego zamawiania stamtąd. Zdaję sobie po prostu sprawę, w jakim kraju żyję)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2011-03-21 o 08:56
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 08:24   #105
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cathy zgadzam się z Tobą odnośnie tego, że to nie wina iHerb a raczej poczty.. Mnie zraziło jedynie to, że wszystkie dostałyśmy szablonik mówiący o tym, że paczka nie była ubezpieczona..

No ale kto kupując pędzle za kilka dolarów zamówi wysyłkę ubezpieczoną wielokrotnie przekraczającą ich wartość?? Ja niestety nie..
Przypadek zaginięcia paczki zdarzył mi się pierwszy raz w życiu, może dlatego tak bardzo mnie ta cała sytuacja drażni..

A wracając do "akcji" przeciw ginięciu paczek.. Da sie w ogóle coś z tym zrobić? Tak realnie na to patrząc..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 08:54   #106
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Cathy zgadzam się z Tobą odnośnie tego, że to nie wina iHerb a raczej poczty.. Mnie zraziło jedynie to, że wszystkie dostałyśmy szablonik mówiący o tym, że paczka nie była ubezpieczona..

No ale kto kupując pędzle za kilka dolarów zamówi wysyłkę ubezpieczoną wielokrotnie przekraczającą ich wartość?? Ja niestety nie..
Przypadek zaginięcia paczki zdarzył mi się pierwszy raz w życiu, może dlatego tak bardzo mnie ta cała sytuacja drażni..

A wracając do "akcji" przeciw ginięciu paczek.. Da sie w ogóle coś z tym zrobić? Tak realnie na to patrząc..
ubezpieczone przesyłki w przypadku paczki o wartości kilku dolarów rzeczywiście się kompletnie nie opłacają i ja sama też ich nie wykupuję Często zresztą potem mam do siebie pretensje o to
Natomiast w przypadku zamówień takich, jak ostatnio robiłam z iHerba (na kilkadziesiąt dolarów), wolałam zapłacić 40$ więcej i mieć pewność, że paczka za kilkaset złotych będzie cieszyła mnie, a nie jakiegoś pracownika poczty...

Sama się zastanawiam, czy są realne szanse zrobienia czegokolwiek z tą irytującą sytuacją. Znajoma, mieszkająca w tym samym rejonie co ja, ma podobny problem, gdyż też nie wszystkie paczki do niej docierają od jakiegoś czasu. I dzwonienie po różnych instytucjach niestety nie przynosi żadnych rezultatów. Spychologia, lekceważenie i "nie ma!" słyszane niemalże na każdym kroku. Nijak się to ma do tego, o czym głośno było jakiś czas temu, czyli, ze TERAZ ma już być dobrze, bo poczta wprowadziła nowy system rejestracji przesyłek. Moim skromnym zdaniem nie zmieniło się kompletnie nic.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 11:38   #107
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
nie zgodzę się z tym, że prawie do nikogo nie dotarła Na wielu blogach widziałam informację o tym, że pędzle dotarły i wszystko jest w porządku. A przecież chyba nie tylko blogerki zamawiają...
Faktem jednak jest, że przykre jest to, że tak wiele paczek ginie gdzieś bez śladu.
Ja myślę,że wina ewidentnie tkwi po stronie polskiej, gdyż iherb działa od wielu lat i posiada tysiące klientów z całego swiata. Przy każdym produkcie są dziesiątki komentarzy, które bardzo często mówią o błyskawicznej wysyłce. Studiując te komentarze długie godziny, nie trafiłam na ANI JEDEN mówiący o tym, że paczka nie dotarła. Są negatywne odnośnie samych produktów, braku jakiejś informacji, ale nie o zaginionych paczkach.
Mi też zaginęła jedna na 4 wysłane paczki z iherba, ale pozostałe 3 dotarły.
Nie doszukiwałabym się spisku ze strony iherba, który po latach działalności nagle postanowił kilka osób z Polski oszukać na 3 dolary...

Bardziej szukałabym sposobu ( i chętnie się przyłączę do jakiejś akcji) na ukrócenie złodziejstwa polskich dostarczycieli paczek (w ciągu 3 miesięcy 8 paczek z ebaya mi ukradli), którzy korzystajac z tego, że paczki nie są rejestrowane - czują się zupełnie bezkarni.

Ja do iHerba mam tylko jedno małe "ale" - brak opcji pomiędzy wysyłką za 4$ a tą za 30 kilka... I w tej sprawie już do nich napisałam, czy nie dałoby się wprowadzić czegoś pomiędzy, tak jak jest to w kilku innych firmach.

(poza tym, postawmy się na miejscu iHerba i wyobraźmy sobie, że sprzedajemy cos na allegro, a kupujący wybiera opcję wysyłki listem zwykłym, nie poleconym. I twierdzi, że paczka do niego nie dotarła i żeby wysłać mu raz jeszcze... ) Po to właśnie, tak jak pisze CzarnyElf, są przesyłki ubezpieczone. Szkoda tylko, że takie drogie i w wielu przypadkach kompletnie się nie opłacające.
(i jest wiele firm, które nie zwracają kosztów zaginionych paczek w przypadku najtanszej opcji wysyłki. Sama się o tym boleśnie przekonałam zamawiając chociażby z LureBeauty. Ale nie zniechęciło mnie to do ponownego zamawiania stamtąd. Zdaję sobie po prostu sprawę, w jakim kraju żyję)
Swoją drogą, ja dziś otrzymałam swoją paczkę
Za potwierdzeniem odbioru, więc już w ogóle nie wiem jak jest. Na dodatek zamiast jednej pary "nawilżających" rękawiczek przysłali mi cztery, interes życia jak nic.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 11:46   #108
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Swoją drogą, ja dziś otrzymałam swoją paczkę
Za potwierdzeniem odbioru, więc już w ogóle nie wiem jak jest. Na dodatek zamiast jednej pary "nawilżających" rękawiczek przysłali mi cztery, interes życia jak nic.
a kiedy zamawiałaś?
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 11:50   #109
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Swoją drogą, ja dziś otrzymałam swoją paczkę
Za potwierdzeniem odbioru, więc już w ogóle nie wiem jak jest. Na dodatek zamiast jednej pary "nawilżających" rękawiczek przysłali mi cztery, interes życia jak nic.
No właśnie.. Kiedy?
Ja już straciłam nadzieję, że ta paczka kiedykolwiek dotrze..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 11:53   #110
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
a kiedy zamawiałaś?
Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
No właśnie.. Kiedy?
Ja już straciłam nadzieję, że ta paczka kiedykolwiek dotrze..
1 Marca
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 11:58   #111
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
1 Marca

Łee.. To dłuuugo, dłuuugo po nas..
Ja 21 stycznia.. Wronia chyba też.. Albo dzień czy dwa różnicy..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 12:05   #112
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Łee.. To dłuuugo, dłuuugo po nas..
Ja 21 stycznia.. Wronia chyba też.. Albo dzień czy dwa różnicy..
Zaskoczyło mnie to, że wymagali potwierdzenia odbioru, może jednak iHerb złożył jakąś reklamację czy coś. Chociaż wcześniej chyba też ktoś pisał, że miał za potwierdzeniem.

Faktem jest, że przez pierwszy rok, a może i dłużej, zamawiania, nie zginęła mi ŻADNA przesyłka, a nagle zaczęła ginąć prawie każda. Oczywiście zamówienia zagraniczne ograniczyłam praktycznie do zera, myśl, że ktoś za moje pieniądze pudruje sobie gębę, tak mnie drażniła, że wolałabym nic nie kupować niż robić komuś prezenty.
Chętnie przyłączę się do zbiorowego protestu.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 16:10   #113
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Dziewczyny, dalej zamawiacie na iHerbie? Jesli tak to paczki nadal giną?
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 18:09   #114
Revelyn
Raczkowanie
 
Avatar Revelyn
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 307
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Dziewczyny, zrobiłam zamówienie na iHerbs 18 kwietnia...3 różne komplety pędzelków Eco Tools...Paczka do dziś nie doszła...Wiem, że były święta po drodze, ale czytając Wasze posty powoli tracę nadzieję, że kiedyś ją otrzymam Myślicie, że są jeszcze jakieś szanse? Zaraz zacznę wierzyć, że prześladuje mnie jakiś głupi pech
Revelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 18:20   #115
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez Revelyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zrobiłam zamówienie na iHerbs 18 kwietnia...3 różne komplety pędzelków Eco Tools...Paczka do dziś nie doszła...Wiem, że były święta po drodze, ale czytając Wasze posty powoli tracę nadzieję, że kiedyś ją otrzymam Myślicie, że są jeszcze jakieś szanse? Zaraz zacznę wierzyć, że prześladuje mnie jakiś głupi pech

Jeżeli zamawiałaś 18 kwietnia to ja bym jeszcze nie panikowała.. Pewnie nie wysłali od razu, po drodze jak sama wspomniałaś były święta..
Poczekaj te 6 tygodni i wtedy zacznij się martwić
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 09:13   #116
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Ja się jednak nie mogłam oprzeć i zrobiłam znowu zamówienie na iherb.com, tym razem paczuszka dotarła bez problemu Wydaje mnie się, że teraz już tylko Poczta Polska roznosi.

Edytowane przez jaglanka
Czas edycji: 2011-05-06 o 09:14
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 11:01   #117
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Nie wydaje mi się.. Cathy w jednym z najnowszych postów na blogu pisała, że zamówienie dostarczył jej kurier..

Ja w każdym razie drugi raz ryzykować nie mam zamiaru.. Na szczęście straciłam mała kwotę ale nie mogę tych pędzelków odżałować
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 09:02   #118
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Cytat:
Napisane przez Revelyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zrobiłam zamówienie na iHerbs 18 kwietnia...3 różne komplety pędzelków Eco Tools...Paczka do dziś nie doszła...Wiem, że były święta po drodze, ale czytając Wasze posty powoli tracę nadzieję, że kiedyś ją otrzymam Myślicie, że są jeszcze jakieś szanse? Zaraz zacznę wierzyć, że prześladuje mnie jakiś głupi pech
U mnie paczka szła równe 3 tyg ale po drodze nie było żadnych świąt ani długich weekendów bo to na pewno wydłuża oczekiwanie na przesyłkę.
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 10:25   #119
Revelyn
Raczkowanie
 
Avatar Revelyn
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 307
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Wczoraj przysłali mi kod z obniżką na pierwsze zamówienie (gdyby ktoś chciał skorzystać, to proszę: EWE956).
Wszystko byłoby fajnie, gdyby zamówienie, za które ten kod otrzymałam... doszło
Ale nic to, mam nadzieję, że moja cierpliwość zostanie prędzej czy później wynagrodzona
Wciąż czekam...
Revelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 07:06   #120
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Zaginiona paczka z USA

Chyba zrezygnowali z wysyłania paczek przez impost i o dziwo paczki dochodzą
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.