CENY w ciucholandach.. Jak jest u was?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-26, 09:53   #31
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

w lubleskiem skandynawskim cena za kg to chyba 45 zł innych w miare dobrych ciuchlandów na wagę nie znamceny w tych z wyceną są rózne znam sklepy gdzie zwykły t-shirt kosztuje powyżej 10 zł a i to bez żadnej rewelacjido jednych z najdroższych ciuchlandów należy Logo na Kraśnickiej(mam na myśli dni zaraz po dostawie),Chantal na Narutowiczamożna tam jednak kupić bardzo często ubrania nowe z metką ja mam swojego faworyta->Nadbystrzyckamam blisko i jest tanio
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 10:11   #32
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

Cytat:
Napisane przez sweeney
W Łodzi w mojej ulubionej Odziezy Sandynawkiej w dniu dostawy jest 45 zl za kg (to jest siec z sklepow wiec chyba w calej Polsce taka jest cena) Drugi lumpeks na wage, cena 40 zl za kg. W ciucholandach wycenionych ceny od 5 do 25 zl. Za rzeczy typu kurtki, plaszcze zdarza sie nawet do 100 zl
Sweeney czy mogłabyś napisać gdzie jest ta odzież skandynawska? czy to jest ta na jaracza prawie na przeciwko magdy? Ja jedynie chodzę do tego na pietrynie gdzie jest 40 zł/kg ale raczej z reguły znajdę coś fajnego
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 10:38   #33
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

Cytat:
Napisane przez lafigue
aa, jeszcze fajne ciuchy można trafić we wzorcowni i na takiej ulicy odchodzącej od Nowego Światu (oczywiście teraz nie mogę przypomnieć sobie nazwy tej ulicy), ale ceny czasem wyższe od cen nowych ciuszków (wszystko wycenione);
To jest Chmielna koło kina atlantic.
Ale jak dla mnie wzorcownia przesadza z cenami.Pewnie dlatego tak drogo bo maja wysokie ceny wynajmu lokalu na Chmielnej.A ciuchy dość przeciętne.
Chociaż dawno tam nie byłam może cos się zmieniło
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 11:40   #34
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

Cytat:
Napisane przez kuki9
To jest Chmielna koło kina atlantic.
Ale jak dla mnie wzorcownia przesadza z cenami.Pewnie dlatego tak drogo bo maja wysokie ceny wynajmu lokalu na Chmielnej.A ciuchy dość przeciętne.
Chociaż dawno tam nie byłam może cos się zmieniło
tak, tak, wzorcownia jest na chmielnej, ale miałam na myśli jeszcze inny ciuchland w okolicy nowego światu, tamta ulica odchodzi w drugą stronę niż chmielna, ale nazwy nadal nie mogę sobie przypomnieć i w tym drugim ciuchlandzie są fajne rzeczy, markowe zazwyczaj, ale ceny...sukienkę widziałam za 200zł myślałam, że wzorcownia jest droga dopóki nie poszłam tam...a co do ciuchów we wzorcowni, to kiedyś nic mi się nie podobało, później jak byłam to znalazłam kilka oryginalnych rzeczy, ale i tak nie kupiłam właśnie przez cenę; nie wiem, czy poprawił się im asortyment, czy akurat raz tak trafiłam że było na czym zaczepić oko, od tamtej pory (kilka miesięcy) już nie przekroczyłam progu wzorcowni więc też trudno mi powiedzieć jak jest teraz;
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 11:44   #35
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

Cytat:
Napisane przez lafigue
tak, tak, wzorcownia jest na chmielnej, ale miałam na myśli jeszcze inny ciuchland w okolicy nowego światu, tamta ulica odchodzi w drugą stronę niż chmielna, ale nazwy nadal nie mogę sobie przypomnieć i w tym drugim ciuchlandzie są fajne rzeczy, markowe zazwyczaj, ale ceny...sukienkę widziałam za 200zł myślałam, że wzorcownia jest droga dopóki nie poszłam tam...
Hmm znam jeszcze taki jeden sklep(ale nie wiem czy ciągle istnieje).Nazywa to się "nastroje" i jest w tzw domu bez kantów na Krakowskim Przedmieściu.I tam można znaleźć używane diory, chanele i versace ale za niebagatelne sumy po 200-500zł
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 11:48   #36
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

o, już mam, wystarczyło włączyć mapę warszawy i sprawdzić (wpadnięcie na to zajęło mi tylko 2 godziny ); ten drogi ciuchland jest na ordynackiej w sumie z zewnątrz wygląda na zwykły sklep z ubraniami a nie na ciuchland, ceny też nie ciuchlandowe, a jednak...
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 11:49   #37
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

A tego to nie znam niestety.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 11:59   #38
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

Cytat:
...sukienkę widziałam za 200zł
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 12:41   #39
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

nooo... miałam niezłą minę jak spojrzałam ne ceny... a spojrzałam dopiero jak usłyszałam jednym uchem, że pani ma do zapłacenia ponad 400zł, rzuciłam okiem co wzięła, a tam były dwie rzeczy więc jeśli chodzi o wycieczki po ciuchlandach zawartych na stronie gazety to sobie w końcu odpuściłam (albo było drogo, albo nic ciekawego), ale nadal jestem ciekawa jakiś nowych fajnych ciuchlandów, bo chyba zaczynam się wkręcać w polowania na ciuszki jak będę miała czas to przejrzę wątek o ciuchlandach (teraz zajrzałam, ale ilośc stron mnie odstraszyła, w pracy nie powinnam się tak zaczytywać ), może tam znajdę jakieś namiary na wawkę
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 12:43   #40
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

W Warszawie próbuj raczej w takich niepozornych sklepach i najlepiej nie w centrum bo tam jest dość drogo
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 12:50   #41
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

no właśnie w centrum drożyzna... byłam też w kilku ciuchlandach po prawej stronie Wisły, ale jakoś nic mnie nie zachwyciło, za to troszkę wystraszyła karta w jednym ciuchlandzie na Targowej, żeby pilnować torebek i portfeli zamiast oddawać się upojnemu buszowaniu po wieszakach - kurczowo trzymałam torbę

p.s. co by nie było że tak jadę po Ordynackiej ze względu na ceny, to zaznaczam, że widziałam tam też topy których ceny zaczynały się już od 20 zł ; ale jako że normalnie jak kupuję na wagę to topik wychodzi max 5 zł to 20 zł jest też dużo
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 12:56   #42
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

Cytat:
Napisane przez lafigue
no właśnie w centrum drożyzna... byłam też w kilku ciuchlandach po prawej stronie Wisły, ale jakoś nic mnie nie zachwyciło, za to troszkę wystraszyła karta w jednym ciuchlandzie na Targowej, żeby pilnować torebek i portfeli zamiast oddawać się upojnemu buszowaniu po wieszakach - kurczowo trzymałam torbę
A taką kartke to widziałam w kilku lumpeksach nie tylko warszawskich.Ale maja w sumie racje bo człowiek grzebie w tych stosach a torebka dynda sobie gdzieś z tyłu i az sie prosi, żeby wyciągnąć porfel.
Na Ząbkowskiej jest jeden niezły lumpeks.Humana czy jakoś tak-dochody z niego sa przeznaczone na dzieci w Afryce(chyba).Ale tam też jest drogawo.Ostatnio za spodnie h&m płaciłam 29 zł
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 13:23   #43
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

Cytat:
Napisane przez kuki9
A taką kartke to widziałam w kilku lumpeksach nie tylko warszawskich.Ale maja w sumie racje bo człowiek grzebie w tych stosach a torebka dynda sobie gdzieś z tyłu i az sie prosi, żeby wyciągnąć porfel.
Na Ząbkowskiej jest jeden niezły lumpeks.Humana czy jakoś tak-dochody z niego sa przeznaczone na dzieci w Afryce(chyba).Ale tam też jest drogawo.Ostatnio za spodnie h&m płaciłam 29 zł
no fakt, mają rację i dobrze, że zwracają na to uwagę, ale jak zobaczyłam to pierwszy raz i to tylko w jednym sklepie (blisko dworca), to od razu sobie wyobraziłam, że w pól minuty mnie obrobią a dzieciom z Afryki chętnię pomogę kupując jakiś ciuszek, jak będę mieć wolne to się tam wybiorę, dzięki za info
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 13:26   #44
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

Zobacz tutaj jest ich strona http://humana.org.pl/
Ceny jak dla mnie średnie.Za to moja ciotka wynosi stamtąd straszliwe ilości rzeczy i twierdzi, że po 5 zł sztuka.Chyba trafia na jakieś super przeceny
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 13:49   #45
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

Cytat:
Napisane przez *misia*
Sweeney czy mogłabyś napisać gdzie jest ta odzież skandynawska? czy to jest ta na jaracza prawie na przeciwko magdy? Ja jedynie chodzę do tego na pietrynie gdzie jest 40 zł/kg ale raczej z reguły znajdę coś fajnego
W Łodzi sa 2 sklepy ze skandynawka. Jeden wlasnie na jaracza, a drugi na wschodniej niedaleko narutowicza Tez czasem zagladam do tego na pietrynie, ale tylko po dostawie, bo pozniej to juz rzadko cos fajnego sie trafia.
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 14:41   #46
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

Cytat:
Napisane przez kuki9
Zobacz tutaj jest ich strona http://humana.org.pl/
ooo, ciekawe, ciekawe, dzięki za linka teraz to już na pewno tam pojadę
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 13:54   #47
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

Cytat:
karta w jednym ciuchlandzie na Targowej, żeby pilnować torebek i portfeli
ja dzisiaj najlepiej! zostawiłam przy kasie torbe (e tam tylko ksiazki byly heheh), grzebalam, grzebalam i sobie wyszłam bez niej No i musiałam się wracać
Dzisiaj wreszcie coś mi się udało! Byłam w dwóch nowych (dla mnie nowych) ciucholandach,w jednym znajomym i jeszcze znalazłam dwa, ale już nie zdążyłam. Dziwi mnie rozbieżność cen. Ale jestem zadowolona bo w końcu znalazłam dwa sklepy na wagę.
Kupiłam sobie bluzeczkę 3/4 z bawełny h&m i to za 5 zł a moja mama super bluzkę na lato za 2 zł Nareszcie coś!!!
pozdrówka i udanych łowów!!
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 17:24   #48
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

jak byłam ostatnio w ciuchlandzie to było za to wielkie zamieszanie, bo pani zdjęła polar i gdzieś go posiała, a miała w nim dokumenty, kasę i klucze od mieszkania... w końcu się znalazł na dnie kosza z dziecinnymi ubrankami (pani tam czegoś szukała, zastawiła go na przegu kosza i zapomniała, a później ktoś go zmieszał z ciuszkami;
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 17:43   #49
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

Cytat:
Napisane przez nekome
Jestem z Warszawy, mam kilka ulubionych lumpkow - ciuchy na wage w dniu dostawy okolo 50 zl za kilogram (miedzy 43 a 55) pozniej okolo 40 (30-45), ubrania na wieszaczkach, czesto posortowane wg. kolorow,uprane i wyprasowane. Nie umiem wykopywac ciuchow z koszy.
Nie lubie, gdy ciuchy sa wycenione- takie sklepy najczesciej omijam.
a do jakiego lumpeksu chodzisz?na jakiej ulicy?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-28, 10:41   #50
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

Ja zaczynałam od SH z samymi wycenionymi rzeczami
ale od kiedy zauważyłam taką prawidłowość – z tygodnia na tydzień ceny idą w górę to rezygnuje i chodzę wyłącznie na wagę, kilogram 20 albo 25 zł nie jestem pewna

a ostatnio miałam niezłe porównanie, kupiłam na wagę ażurowe bolerko za które zapłaciłam chyba z 2 zł tydzień później włażę do moich wycen a tam ta sama marka ten sam ciuch tylko w innym kolorze cena 19zł ….

Koleś jak już ktoś napisał wyczaił biznes i teraz mu chyba odbija!!!
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 14:21   #51
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

jaa ale się ciesze, dziś (a pare dni nie chodziłam) znalazłam bolerko z krótkim rękawkiem,w paski czarno-białe, identyczne jak w c&a -tam za 59 zł a tu zan12 !!
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 17:54   #52
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

Dziewczyny a w jakie dni chodzicie do lumpeksow?Bo u mnie np.w pon jest dostawa,a w sob jest rabat -50%. musze sie wybrac do jakies lumpeksu gdzie sprzedaja na wage
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 19:20   #53
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

Umnie bywa roznie sa takie lumpiki z ciuchami na sztuki to bluzeczki sa w cenach od 2 zł do nawet 30 zł Jednak moj ulubiony lumpik to taki w którym w dzien dostawy kilogram kosztuje 15,90 nastepnego dnia 7,90 kg a trzeciego dnia 3,90 kg lub sztuka 1 zł a wycenione rzeczy tansze sa o 30 % i tak 2 raz w tygodnu maja dostawe
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 01:33   #54
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

to jak się w końcu bardziej opłaca? Na wagę czy wycenione??
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 10:13   #55
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

Cytat:
Napisane przez Dinulka
to jak się w końcu bardziej opłaca? Na wagę czy wycenione??
na wagę w 100% gdyż sprzedawca nie ma wpływu na cenę i extra ciuszki kosztują tyle samo co badziew...

dawniej jak byłam młodzsza wolałam wycenę gdyż miałam zwykle mało pieniązków przy sobie i zawsze wolałam wiedzieć ile za coś zapłacę, czy na coś mnie stać czy nie.. poza tym nie miałam wyczucia "wagowego" i w odzieży na wagę nigdy nie wiedziałam ile zapłacę i zawsze mi się wydawało że wyjdzie mi drogo,,,bla bla i inne takie
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 10:24   #56
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

ja ostatnio byłam z koleżankami w jednym i cena była 40zł/kg Ale widziałam też po 35zł.

Tak na marginesie to pierwszy raz byłam w ciucholandzie i szczerze spodobało mi się. Co rpawda ja nic sobie nie kupiłam,ale moja koleżanka wypatrzyła śliczna bluzeczkę na ramiączkach. Za która w sklepie firmowym chcieliby ok 100 zeta a ona kupiła ją za 2,20zł
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 11:14   #57
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

hm.. moje osiedle jest poprostu obsypane lumpeksami (jest ich hm..naliczylam właśnie 10-i to te do których zaglądam)...
w dużych sieciowym lumpikach ciuszki wyczyszczone, wyprasowane, na wieszaczkach, jakosciowo db i bdb-cena(ciuchy dla doroslych) w dzien dostawy i na drugi dzien kiedy jest dorzutka towaru od 7-30zł..potem juz ceny leca w dl z dnia na dzien 30%, 40%, 50% i "wszystko za 1 i 3zł"....
w tych mniejszych prywatnych lumpikach gdzie fakt wszystko jest na wieszaczkach, ale nie zawsze wyprasowane itd to ceny od 2 do 10zł...
jeżeli chodzi o ciuszki na wage to niestety spotkalam sie u mnie w miescie jak narazie tylko z jednym ciuszkolandem tego typu, i jest on na drugim koncu miasta.. a za kg placi sie tam roznie 20-30zł...

oczywiscie tez jest duzo lumpikow typu "wszystko za 2zł", "wszystko za 1zł"... ale tam jeszcze nigdy nic nie wybralam, jakosciowo bardzo kiepsko...
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 12:31   #58
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

U mnie w Raciborzu w jednym lumpku na wagę jest za 10zł jedno piętro trzeba spędzć cały dzień żeby przejrzeć całe piętro. Drugie piętro tego samego lumpka jest na wage ceny niektróych rzeczy przesadzone. Mam jeden mały ulubiony gdzie są bluzeczki na ramiączkach za 2-7zł, spodnie do 20 zł góra. Dziś byłam w innym dużo fajnych ciuszków ale ceny przesadzone. Bluzka która miała żółte pod pachami ale miała metkę znanej marki 18zł, drogo tam mają kupiłam tylko torebke za 5zł z Yves Rocher gdyż jak podeszłam do bucików to jedna babeczka już wyczaiła jedne fajne z Graceland za 15zł nowiutkie na jesieni takie były w sklepie A jeszcze jeden lumpeksik nazywa się Ekskluzywna odzież używana tam tylko dlatego że bluzeczka ma metke H&M kosztuje 20zł a wygląda jak z lat 80.
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 20:59   #59
agasn
Raczkowanie
 
Avatar agasn
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 162
Cool Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

Cytat:
Napisane przez zakupocholiczka27 Pokaż wiadomość
Ostatnio moim ulubionym sklepem jest sklep internetowy. Link: http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/ . Ceny są naprawdę niskie. Są tam ciuchy używane, ale większość to nowe, z metką producenta Polecam
czyzby reklama ?
agasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 21:00   #60
balance <3
Zadomowienie
 
Avatar balance <3
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 016
Dot.: CENY w ciucholandach.. Jak jest u was??

Na pewno
balance <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.