Zaczepki na ulicy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-08, 19:15   #121
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Zaczepki na ulicy

ja tez nie wiem czemu akurat oni sa tacy pomyslowi
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 20:44   #122
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Zaczepki na ulicy

jakies 2 miechy temu znow paru wyrostkow wypalilo z tekstem "pokaz cycki". Nie wytrzymalam i pokazalam srodkowy palec, na co oni "to tobie tylko tyle wejdzie? ja mam wieksze mozliwosci" czy jakos tak
a miesiac temu gdy szlam z psem na spacer chdnikiem, ktory prowadzi wzdloz ulicy, w pewnym momencie podjechalo auto z paroma gostkami (bylam w spodniach i blucie, bo bylo dosc chlodno) w pewnym momencie slysze "jaki fajny tylek". Powiem, ze akurat mialam okres i pomyslalam, ze cos mi wycieklo ale okazalo sie , ze nie
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 18:02   #123
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Zaczepki na ulicy

najlepiej jest nie reagować na zaczepki to sie znudza albo .. . odgryść się jak to mówia
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 18:10   #124
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zaczepki na ulicy

Ehh ja nienawidzę takich zaczepek! najgorsi są w tym ci wszyscy robotnicy,którzy gwiżdżą,coś komentują żałośnie...albo przejeżdząją jakimś gratem,ciężarówą i trąbią na ciebie...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 18:34   #125
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Zaczepki na ulicy

robotnicy - otuż to u nas remontują bloki cały czass więc nie raz sie coś słyszy, albo jak balkony robili na zimee porażka
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 21:30   #126
shikai
Raczkowanie
 
Avatar shikai
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 247
Dot.: Zaczepki na ulicy

ostatnio byłam na festynie i podszedł do mnie facet wiek ok. 30 - i mówi coś takiego "zobaczyłem anioła! moje serce wie co mówi, jesteś jak gwiazdka z nieba" itp idt. ja stanęłam i patrzę na niego a on " no wiesz ja tu takie komplementy prawię a ty nic żadnego uśmiechu, chciałbym zobaczyć jak anioł się uśmiecha" na to ja odpowiedziałam "wybacz, ale takie teksty na mnie nie działają.. trzeba było się bardziej postarać"
inna sprawa to robotnicy i inne dziady jeśli nie są chamscy (co ignoruję) to czasem odpowiem np gdy podczas jazdy na rowerze" moge sie z toba zabrac ?" to odpowiadam " no dawaj, ale czekac nei bede"
shikai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 21:57   #127
uki
Raczkowanie
 
Avatar uki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 229
GG do uki
Dot.: Zaczepki na ulicy

ja szlam z moim ukochanym i jakis dziadek jechal na rowerze<lol2> tak sie lukal i odwracal ze prawie z roweru spadl<lol2>
a najgorsze jest to, ze jak ide z facetem a inni sie usmiechaja? wsydu nei maja czy co<lol2>;/
__________________
Dziekuje tym, ktorzy byli mi bliscy
uki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 22:34   #128
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Zaczepki na ulicy

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
najgorsi są w tym ci wszyscy robotnicy,którzy gwiżdżą,coś komentują żałośnie...albo przejeżdząją jakimś gratem,ciężarówą i trąbią na ciebie...
Cytat:
Napisane przez shikai Pokaż wiadomość
inna sprawa to robotnicy i inne dziady jeśli nie są chamscy (co ignoruję) to czasem odpowiem np gdy podczas jazdy na rowerze" moge sie z toba zabrac ?" to odpowiadam " no dawaj, ale czekac nei bede"
a co ja mam zrobic? ja z robotnikiem "chodzie"
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 09:50   #129
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zaczepki na ulicy

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
a co ja mam zrobic? ja z robotnikiem "chodzie"
na pewno bywają porządni robotnicy ale niektórzy to poprostu są obleśni...i niewiem czemu akurat oni najczęściej zaczepiają
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 10:17   #130
africa
Raczkowanie
 
Avatar africa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 98
Dot.: Zaczepki na ulicy

Ja to wogole mam "szczescie" do obleśnych facetow. Jezeli jestem w jakims lokalu i jest w nim jakis podpity facet, na ktorego widok obrzydzenie bierze, to mam 80% szans, ze wlasnie do mnie sie przysiadzie. Raz bylam z moim facetem w pizzeri, odszedl na moment, zeby zlozyc zamowienie i natychmiast dosiadl sie do mnie jakis obles. No i skonczylo sie na tym, ze obsluga wyrzucila go za drzwi i tym samym ochronila jego buzke, bo M. juz zamierzal nauczyc go piescia kultury!
africa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 10:50   #131
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Zaczepki na ulicy

Wczoraj pomykałam na rowerku, a robotnicy robią u nas drogę. Jadę i jakiś woła do mnie "dzień dobry" uśmiechnęłam się i odpowiedziałam- to było akurat miłe.

Ostatnio szłam z tatą już do samochodu i jakiś starszy pan zaczepia tatę. I mówi ale ma pan piękną żonę, tata uśmiechnęł się i podziękował. Dodał później, że jestem jego córką. Pan powiedziałm, że w takim razier powinien być ze mną dumny, na co tato, że jest.

Bardzo miłe to było
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-15, 16:47   #132
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Zaczepki na ulicy

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Tylko skąd oni te teksty biorą? Nie mam pojęcia
Mają wyobraźnię, nie ma co
Bo ta ich robota to tak wygląda że pół godziny coś tam robią, a dwie wymyślają głupie teksty z nudów

Ostatnio na dożynkach w sąsiedniej miejscowości siedziałam na ławce z mamą i młodszą siostrą (11 lat) tata poszedł po coś do jedzenia. 20 metrów przed nami stało trzech kolesi. Gapili się na mnie. Prawie że pokazywali palcami Ja wstydziłabym się "podrywać" kolesia który siedziałby na ławce z mamą i rodzeństwem...
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 18:58   #133
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Zaczepki na ulicy

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Bo ta ich robota to tak wygląda że pół godziny coś tam robią, a dwie wymyślają głupie teksty z nudów
Skad ja to znam. Prace budowlane , w wysokich temperaturach potrafia byc nudne i meczace, wiec i tu trzeba sie troche rozerwac.
Moj TZ juz nie raz opowiadal ile to panienek w pracy poderwal (szczegolnie na wode, albo kawe). Dobrze, ze ja go poznalam na dyskotece A mnie poderwal tekstem: "wyjdziesz za mnie?"



EDIT: przypomnialo, ze jakis czas temu, gdy czekalam na przystanku na autobus, to podszedl do mnie pewnien dziadek i mowi: "tobie to sie nalezy bardzo dobry chlopak, bo jestes ladna. Takiego tobie zycze, bo na takiego zaslugujesz. Ma byc dobry dla ciebie. Jesli nie bedzie to go zostaw, bo nie jest ciebie wart." posmialam sie troche, ale powiem, ze to bylo mile Nawet bardzo
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 19:21   #134
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Zaczepki na ulicy

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Skad ja to znam. Prace budowlane , w wysokich temperaturach potrafia byc nudne i meczace, wiec i tu trzeba sie troche rozerwac.
Moj TZ juz nie raz opowiadal ile to panienek w pracy poderwal (szczegolnie na wode, albo kawe). Dobrze, ze ja go poznalam na dyskotece A mnie poderwal tekstem: "wyjdziesz za mnie?"



EDIT: przypomnialo, ze jakis czas temu, gdy czekalam na przystanku na autobus, to podszedl do mnie pewnien dziadek i mowi: "tobie to sie nalezy bardzo dobry chlopak, bo jestes ladna. Takiego tobie zycze, bo na takiego zaslugujesz. Ma byc dobry dla ciebie. Jesli nie bedzie to go zostaw, bo nie jest ciebie wart." posmialam sie troche, ale powiem, ze to bylo mile Nawet bardzo
Ja się spotkałam z takim "I gdzie tu takiego chłopa znajdziesz, co by na taką zasługiwał"
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 19:41   #135
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Zaczepki na ulicy

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ja się spotkałam z takim "I gdzie tu takiego chłopa znajdziesz, co by na taką zasługiwał"
tez niezle
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 19:43   #136
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Zaczepki na ulicy

Cytat:
Napisane przez africa Pokaż wiadomość
Ja to wogole mam "szczescie" do obleśnych facetow. Jezeli jestem w jakims lokalu i jest w nim jakis podpity facet, na ktorego widok obrzydzenie bierze, to mam 80% szans, ze wlasnie do mnie sie przysiadzie.
Ja tak mam w autobusach Jeśli 3/4 siedzien jest wolnych, a ja siedzę sama i do autobusu wsiada jakiś obleśny facet, to niemalże pewne, że siądzie koło mnie. To jest straszne!
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 20:39   #137
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Zaczepki na ulicy

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja tak mam w autobusach Jeśli 3/4 siedzien jest wolnych, a ja siedzę sama i do autobusu wsiada jakiś obleśny facet, to niemalże pewne, że siądzie koło mnie. To jest straszne!
A ja jak widzę że są jeszcze wolne miejsca, a idzie jakiś typ to kładę obok torebkę/siatkę z zakupami obojętnie co. I robię niewyraźną minę... Działa.

Pamiętam rok temu w wakacje byłam w pizzeri z bratem, kuzynem, kuzynką i kolegą. Przyszły jakieś dwie dziewczyny, zamówiły pizzę usiadły przy stole obok i czekały. Kolega wyjął telefon i zaczął im robić zdjęcia Speszyły się troche ale nic nie mówiły... Na co ja "My nie jesteśmy z nimi! " A siedziałam między kuzynem a kolegą...
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 19:41   #138
_Beata_
Raczkowanie
 
Avatar _Beata_
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 304
Unhappy Dot.: Zaczepki na ulicy

Ej Wy to fajnie macie a mi zdarzaja sie tylko i wylacznie niemile zaczepki :/ zawsze uslysze,ze jestem brzydka albo jak w przypadku seemore ktos we mnie czyms rzuci czasem nawet żałuje,ze nie trafi
_Beata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 19:48   #139
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Zaczepki na ulicy

Cytat:
Napisane przez shikai Pokaż wiadomość
inna sprawa to robotnicy i inne dziady
Może powinnas uważać jak i co piszesz, bo okresleniem 'dziady' ktoś mógł się poczuć urażony
Pozdrawiam
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-16, 20:23   #140
Kasienka09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :P
Wiadomości: 125
Dot.: Zaczepki na ulicy

hahah :P do mnie podszedł na przystanku jakiś facet pijany koło 40 na tym przystanku byłam tylko ja i on a on do mnie: "Ale ładna jesteś wiesz.Szkoda,że niemam twojego numeru telefonu. ( dodam że mam 15 lat hehe ;P ) ale naszczęście autobus szybko przyjechał i on wsiadł.Więcej na tamten przystanek nie chodzę
__________________
"Szukaj tego co jest tak ważne,że życie bez tego zdaje się niewyraźne..."
Kasienka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 11:39   #141
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Zaczepki na ulicy

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja tak mam w autobusach Jeśli 3/4 siedzien jest wolnych, a ja siedzę sama i do autobusu wsiada jakiś obleśny facet, to niemalże pewne, że siądzie koło mnie. To jest straszne!
Mi też się to zdaża, a tak w ogóle to możliwe, że jeździmy tymi samymi autobusami Czasem jeżdże autobusem do Łęcznej i jeden kierowca też się tam nieżle produkuje siląc się na oryginalne zaczepki beznadzieja
Pozdrawiam okolice lublina!
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 14:54   #142
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Zaczepki na ulicy

Nigdy nie zwracam uwagi na wszelkie zaczepki,jeśli takowe sie zdarzą , przechodze neutralnie a w środku cała sie gotuje ze złości, że jakiś palant ma smiałość tak czy owak sie zachować. Co innego, gdy starszy sąsiad mam takiego po 40-stce powie mi miły komplement, wtedy sie usmiechne podziękuje i koniec.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 20:49   #143
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Zaczepki na ulicy

Z ciekawszych zaczepek, to.... wczoraj szłam sobie z moją siostrzenicą do Galeri Dominikańskiej, tarabanie sie z wózkiem po ścierzce w parku i patrze idzie jakiś orszak Wpatruje sie i co widze... Roman Giertych w otoczeniu świty, wędruje przez park Zatrzymuje sie przy mnie i wręcza mi róże

Nogi sie podemną ugiełi i tak strasznie zachciało mi sie śmiać, szczególnie, że za mna szła grupka licealistów i mało nie popękali ze śmiechu

Mimo tego, że nie popieram polityki Pana Romana, ani nie sympatyzuje z LPRem, to zdarzenie zrobiło na mnie wrażenie
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 21:07   #144
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Zaczepki na ulicy

Cytat:
Napisane przez kama98 Pokaż wiadomość
Z ciekawszych zaczepek, to.... wczoraj szłam sobie z moją siostrzenicą do Galeri Dominikańskiej, tarabanie sie z wózkiem po ścierzce w parku i patrze idzie jakiś orszak Wpatruje sie i co widze... Roman Giertych w otoczeniu świty, wędruje przez park Zatrzymuje sie przy mnie i wręcza mi róże
Łoooo! Serio?
Czego ci politycy już nie wymyślą
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 22:19   #145
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Zaczepki na ulicy

Cytat:
Napisane przez kama98 Pokaż wiadomość
Z ciekawszych zaczepek, to.... wczoraj szłam sobie z moją siostrzenicą do Galeri Dominikańskiej, tarabanie sie z wózkiem po ścierzce w parku i patrze idzie jakiś orszak Wpatruje sie i co widze... Roman Giertych w otoczeniu świty, wędruje przez park Zatrzymuje sie przy mnie i wręcza mi róże

Nogi sie podemną ugiełi i tak strasznie zachciało mi sie śmiać, szczególnie, że za mna szła grupka licealistów i mało nie popękali ze śmiechu

Mimo tego, że nie popieram polityki Pana Romana, ani nie sympatyzuje z LPRem, to zdarzenie zrobiło na mnie wrażenie
Serio??
Wow, jestem pod wrażeniem.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 13:19   #146
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zaczepki na ulicy

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Serio??
Wow, jestem pod wrażeniem.
Ja też Niezłe, niezłe Romuś chodzi po parku i wręcza róze Wizażankom
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 22:18   #147
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Zaczepki na ulicy

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Ja też Niezłe, niezłe Romuś chodzi po parku i wręcza róze Wizażankom
hehehe dobre, nie mogę, ja nie wiem co bym zrobiła jakby nagle Romek mi dał różę.. co za przeżycie


a co do zaczepek to mi dwa miesiące rozkopywali ulicę(osiedlowa, jednokierunkowa uliczka) i codziennie kręciło się od 7 do 20 robotników (większość młodych) i często przechodziłam koło nich to wszyscy od razu przerywali pracę i się gapili zaczepki też były ale absolutnie nie wulgarne ani chamskie, właśnie sympatyczne najczęsciej słyszałam "Dzień dobry pani" i tym podobne
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 22:27   #148
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Zaczepki na ulicy

Serio, serio

Byłam w szoku, bardzo miłe przeżycie

Widzicie jak to jest PiS oskarża PO, PO oskarża PiS i codziennie musimy patrzeć sie na te żałosne (moim zdaniem) spoty telewizyjne. A tu prosze przedstawiciel takiej parti chodzi i wręcza ludzią róże To dopiero jest kampania. Choć mimo tego nie zagłosuje na LPR, to liderzy partyjni powinni brać przykład, z tak miłej i dobrej kampani Pana Romka
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 14:17   #149
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Zaczepki na ulicy

Roza to pewnie sposob na zdobycie sympatii polskiej mlodziezy. I tak juz naplatal sporo z systemem szkolnictwa wiec teraz chce sie wkupic w laski
Ale nie powiem tez by zrobilo to na mnie wrazenie
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 14:26   #150
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Zaczepki na ulicy

Cytat:
Napisane przez kama98 Pokaż wiadomość
Z ciekawszych zaczepek, to.... wczoraj szłam sobie z moją siostrzenicą do Galeri Dominikańskiej, tarabanie sie z wózkiem po ścierzce w parku i patrze idzie jakiś orszak Wpatruje sie i co widze... Roman Giertych w otoczeniu świty, wędruje przez park Zatrzymuje sie przy mnie i wręcza mi róże

Nogi sie podemną ugiełi i tak strasznie zachciało mi sie śmiać, szczególnie, że za mna szła grupka licealistów i mało nie popękali ze śmiechu

Mimo tego, że nie popieram polityki Pana Romana, ani nie sympatyzuje z LPRem, to zdarzenie zrobiło na mnie wrażenie
Kurczę no... Róże od Romka Zasusz je i powieś nad łóżkiem


Wczoraj szłam do sklepu po kartę do telefonu () przechodziłam koło gospody (pijacka...) po drugiej stronie siedział jakiś pijany człowiek (70 lat?) i coś tam do mnie mówi. Bełkotu nie zrozumiałam i poszłam dalej. Kiedy wracałam słyszę "Łoooooooo znów łuna!" Powiedział to fajnym pijanym głosem
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.