biała perła - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-12, 11:40   #2521
Blushed
Raczkowanie
 
Avatar Blushed
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 148
Dot.: biała perła

dziś mój 3 dzień z białą perłą, ślinię się strasznie trzymam 2x30minut, żeby nie przesadzić, ponieważ nigdy nie miałam zbyt mocnych zębów.

efektów na razie brak, co chwile patrzę w lusterko i mam nadzieję, że coś się zmienia xD

chyba dzisiaj pojawiła się lekka nadwrażliwość, jak wciągam zimne powietrze to trochę łupie po zębach.

muszę uzbroić się w cierpliwość... coś czuję, że na efekty będę musiała czekać bardzo długo.
Blushed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 00:19   #2522
jolka1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: biała perła

hej, czy możliwe jest aby na allegro sprzedawano podrobioną białą perłę? W moim zestawie tubki są białe z naklejonymi naklejkami a nie nadrukowane jak w oryginałach, identyczne jak na zdjęciu http://s6.ifotos.pl/img/CIMG2039J_xnqeprq.JPG
Sprzedawca na allegro sprzedał ponad 100sztuk białej perły, lecz jeśli to podróbka to szkoda zębów.
jolka1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 00:31   #2523
jolka1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: biała perła

hej, zamówiona z allegro perła przyszła w białych tubkach z naklejkami a nie z nadrukami wygląda to identycznie jak na pożyczonym zdjęciu http://s6.ifotos.pl/img/CIMG2039J_xnqeprq.JPG
Sprzedawca sprzedał ponad 100 sztuk perły, czy jest możliwość że jest to podrobiony produkt?? bo jeśli tak, to szkoda zębów.
jolka1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 06:11   #2524
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez jolka1919 Pokaż wiadomość
hej, zamówiona z allegro perła przyszła w białych tubkach z naklejkami a nie z nadrukami wygląda to identycznie jak na pożyczonym zdjęciu http://s6.ifotos.pl/img/CIMG2039J_xnqeprq.JPG
Sprzedawca sprzedał ponad 100 sztuk perły, czy jest możliwość że jest to podrobiony produkt?? bo jeśli tak, to szkoda zębów.
Istnieje taka możliwość.
Moja ma nadruki i nawet strzykawka jest inna - biała cała i ma logo "biała perła system".
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 09:56   #2525
eowyn1990
Raczkowanie
 
Avatar eowyn1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 85
Dot.: biała perła

Niby używam "białej perły" trzeci dzień, a już mam wrażenie, że moje ząbki się zrobił jakby ładniejsze jeszcze tylko mogłyby być bardziej proste, ale nie można mieć wszystkiego, za jakiś czas będę się częściej i szerzej uśmiechać
eowyn1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 09:46   #2526
Notlikeiwanted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Exclamation Dot.: biała perła

Witam Używałam perełki jakiś czas i po kilku dniach moje ząbki były już bielsze niż miałam, ale nie wybieliły się całkowicie. Potem zrobiłam sobie przerwę, bo słyszałam, że nie można jej długo używać. Po przerwie gdy nałożyłam na zęby te gumowe nakładki po upływie nie całej minuty zaczęłam odczuwać ból zębów, ale to taki, że musiałam wyjąć nakładki. Nie wiem czemu tak się stało. Mam zdrowe zęby bez żadnych dziur i nigdy nie miałam problemu z nadwrażliwością. I to chyba ta biała perła mi te zęby skrzywdziła Chciałabym żeby wróciły do swojego poprzedniego stanu , ale niestety nie wrócą. Jestem zła, bo co mi z białych zębów jak mnie bolą? Zawiodłam się na tym żelu i nigdy więcej go nie kupię.
Notlikeiwanted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 10:08   #2527
eowyn1990
Raczkowanie
 
Avatar eowyn1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 85
Dot.: biała perła

Ja ten żel używam bardzo ostrożnie, bo nigdy nie miałam super silnych zębów. Wolę trzymać go krócej i z mniejszą częsztopliwością, ba, nawet mniej żelu leje do tych nakładek - 3 ml do obu, więc wychodzi po 1,5 na nakładkę mam nadzieję że do świąt będą jeszcze bielsze załączam fotki, wiem, że najprostsze nie są, ale to mój wielki problem od dzieciństwa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dzień 2.jpg (15,5 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dzień 4.jpg (34,2 KB, 275 załadowań)
eowyn1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 10:37   #2528
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez eowyn1990 Pokaż wiadomość
Ja ten żel używam bardzo ostrożnie, bo nigdy nie miałam super silnych zębów. Wolę trzymać go krócej i z mniejszą częsztopliwością, ba, nawet mniej żelu leje do tych nakładek - 3 ml do obu, więc wychodzi po 1,5 na nakładkę mam nadzieję że do świąt będą jeszcze bielsze załączam fotki, wiem, że najprostsze nie są, ale to mój wielki problem od dzieciństwa
Ja używam po 1ml do obu
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 11:59   #2529
eowyn1990
Raczkowanie
 
Avatar eowyn1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 85
Dot.: biała perła

i fota z dzisiaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5578.jpg (38,7 KB, 172 załadowań)
eowyn1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 21:40   #2530
alexiack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: biała perła

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Edytowane przez alexiack
Czas edycji: 2013-03-27 o 12:59
alexiack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 09:11   #2531
eowyn1990
Raczkowanie
 
Avatar eowyn1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 85
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez alexiack Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pewien dylemat: nie wiem czy zacząć kurację teraz by mieć białe ząbki na sylwestra, czy od nowego roku by skończyć świeżo przed studniówka myślicie ze jak wybielę zęby teraz to efekt po kuracji utrzyma mi się przez te 2 tygodnie do 100wki? Czy po wybieleniu stosowałyście jakąś specjalna pastę/punktowy aplikator by utrzymać efekt?

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

dodam jeszcze tylko że długo nie wytrzymam bez kawy, herbaty czy papierosów - niestety.
Myślę, że powinien się efekt utrzymać, ale to dużo zależy od Ciebie. Możesz dodatkowo zastosować jakąś pastę wybielającą (ja mam pastę z białej perły, z tego co wiem to mają też takie dla "pijących kawę i herbatę" i "palaczy" )
eowyn1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 08:09   #2532
eowyn1990
Raczkowanie
 
Avatar eowyn1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 85
Dot.: biała perła

i jestem zmuszona zrobić przerwę z białą perłą. Jakimś dziwnym cudem wypadła mi plomba, a moja dentystka do stycznia będzie na urlopie. Ups. Na dodatek - dopiero po 6 dniach - zaczęły mnie pobolewać dziąsła, niby nic wielkiego, odczuwam to dopiero przy szczotkowaniu albo dotyku, uczucie jakbym miała pokaleczone żyletką (drobne cięcia). Jednak przez ten tydzień użytkowania udało mi się zejść do 2 poziomu z skali, którą miałam dołączoną do opakowania, więc nie jest źle
eowyn1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 20:12   #2533
carmenkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar carmenkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 286
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez eowyn1990 Pokaż wiadomość
i jestem zmuszona zrobić przerwę z białą perłą. Jakimś dziwnym cudem wypadła mi plomba, a moja dentystka do stycznia będzie na urlopie. Ups. Na dodatek - dopiero po 6 dniach - zaczęły mnie pobolewać dziąsła, niby nic wielkiego, odczuwam to dopiero przy szczotkowaniu albo dotyku, uczucie jakbym miała pokaleczone żyletką (drobne cięcia). Jednak przez ten tydzień użytkowania udało mi się zejść do 2 poziomu z skali, którą miałam dołączoną do opakowania, więc nie jest źle
też tak miałam na dodatek miałam pokaleczone podniebienie bo źle przycięłam nakładki i przez kilka dni żyłam na budyniu bo nic nie mogłam jeść
__________________
I will never forget.
I will never regret.

Łódź, 8.11.2011 - 30 Seconds to Mars
23.11.2012 - MUSE

carmenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 10:15   #2534
glazura14
Przyczajenie
 
Avatar glazura14
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 24
Dot.: biała perła

Hej dziewczęta dołączam do wątku,bo czytając wasze komentarze na temat BP też zaochotowałam na to cudo niestety trochę się boję,bo mam słabe zęby(kruche). Ale myślę,że jednak spróbuję

Cytat:
Napisane przez domisia2012 Pokaż wiadomość
A po co sie tak męczyć? Biała Perła wprowadziła dosłownie na dniach nowy system "Biała Perła System Wybielający w 10 dni". Juz jestem w trakcie wybielania. Kuracja trwa 10 dni po 10 minut i po 4 dniach widze zmianę
Używałam tej starej wersji, ta nowa jest naprawdę dobra. W necie narazie znalazłam tylko tutaj: http://vm24.pl/pl/searchquery/bia%C5...5%82a/2/full/5

szkoda tylko, bo ja płaciłam ponad 80zł, a teraz mają promocję poniżej 50 zł
A nawiązując do Twojego postu droga koleżanko to czy mogłabyś wstawić jakieś foteczki po wybielaniu tą nową 10-dniową kuracją? Bo jeśli też wybiela tak jak poprzednia formuła,a mówisz,że zęby i dziąsła nie bolą to może będzie to idealne dla mojej szczęki
glazura14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 19:08   #2535
ke-czup
Raczkowanie
 
Avatar ke-czup
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez alexiack Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pewien dylemat: nie wiem czy zacząć kurację teraz by mieć białe ząbki na sylwestra, czy od nowego roku by skończyć świeżo przed studniówka myślicie ze jak wybielę zęby teraz to efekt po kuracji utrzyma mi się przez te 2 tygodnie do 100wki? Czy po wybieleniu stosowałyście jakąś specjalna pastę/punktowy aplikator by utrzymać efekt?

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

dodam jeszcze tylko że długo nie wytrzymam bez kawy, herbaty czy papierosów - niestety.
Możesz zacząć teraz. Ja nie piję kawy, nie palę papierosów, ale piję herbatę i efekt wybielenia utrzymuje się u mnie nawet pół roku (po pierwszym wybieleniu trzymały się rok). I co ważne, zęby nigdy nie powróciły do wyjściowego koloru. Podejrzewam, że jest tak dlatego, że kość zostaje wybielona na stałe, a ciemnienie zębów to tylko osady, które łatwo można usunąć odświeżając zęby. Raz na pół roku odświeżam zęby i trwa to max. 5 dni.
Moje zęby są strasznie żółte z natury, ale bez osadów i Biała Perła je uratowała. Trzeba zaznaczyć, że Biała Perła to ten sam związek, którego używają dentyści, tylko w mniejszych stężeniach. Dlatego lepiej nie przepłacać, a poczekać dłużej i mieć super efekt.

Ważne wskazówki:
1. Nakładki muszą być idealnie dopasowane, a żel nie może się przelewać (jeśli czujemy kwaśny smak to już jest nieprawidłowa aplikacja). Ja aplikuję żel do nakładek... patyczkiem do uszu. Wtedy żel idealnie pokrywa całe zęby. W przeciwnym razie żel wchodzi w kontakt ze śliną i jego cudowne wybielające właściwości szlag trafia.

2. Przed aplikacją polecam przetrzeć zęby z resztek śliny papierem toaletowym. Okropne uczucie, ale efekty wtedy są szybsze i zęby bardziej równomiernie wybielone (nie są bardziej żółte przy dziąsłach, gdzie zbiera się zawsze ślina).

3. Ból zębów może być spowodowany nie tyle silnym działaniem żelu, co złym przycięciem nakładek (a może to zadać gorsze cierpienia niż sam żel!), które uwierają dziąsła.

4. W żadnym wypadku nie wolno go zostawiać na zębach dłużej niż 30min/lub używać więcej niż 3 razy dziennie/. Nawet jeśli mamy mocne zęby. Lepiej nie ryzykować, ponieważ raz uszkodzone szkliwo jest jak raz przypalone włosy. Tyle tylko, że włosy można obciąć, i odrosną a zęby nie bardzo...

5. Po wybieleniu zębów utrzymają się dłużej, jeśli będziemy je były 3 razy dziennie jakąkolwiek pastą wybielającą. No i faktycznie wszelkie kawy, cole itd. powodują w dużym stopniu szybsze żółknięcie.

6. Nadwrażliwość zębów mija, ale trwa to różnie. Za pierwszym razem nie przejmowałam się bólem i przez to potem męczyłam się z nadwrażliwością kilka miesięcy (ale nie było to uporczywe). Teraz, kiedy odświeżam zęby, już nie są tak nadwrażliwe. Proponuję zawsze przerwać kurację w momencie poczucia "chłodu" drugi raz na zębach! I odstawić wybielanie na kilka dni.
__________________
Wszystkie na ciele znaki
Zapis bezcennych chwil
Jak z pamiętnika kartki
Kropek i kresek szyfr
Mapa wspomnień i krętych dróg
Szkielet utwardza mi
W klatce z kości mięsień wiotki
Pulsuje, przyspiesza rytm

Edytowane przez ke-czup
Czas edycji: 2012-12-28 o 19:11
ke-czup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 13:28   #2536
misiu7007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 7
Dot.: biała perła

wlasnie ja tez kupilam dzisiaj ta Biala perle na 10 dni, z mysla o studniowce, nie mam jakos zoltych zebow ale lubie szminki i chcialbym zeby to dobrze wygladalo, a widzialam efekty u kolezanki i miale piekne zabki i mam pytanie bylyscie u dentysty przed wybielaniem?
misiu7007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 12:50   #2537
Ewelano
Raczkowanie
 
Avatar Ewelano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 350
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez misiu7007 Pokaż wiadomość
wlasnie ja tez kupilam dzisiaj ta Biala perle na 10 dni, z mysla o studniowce, nie mam jakos zoltych zebow ale lubie szminki i chcialbym zeby to dobrze wygladalo, a widzialam efekty u kolezanki i miale piekne zabki i mam pytanie bylyscie u dentysty przed wybielaniem?
Koniecznie daj znać jakie efekty... chcę kupić tą nową formułę "10 dni... "
Ewelano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 12:53   #2538
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez misiu7007 Pokaż wiadomość
wlasnie ja tez kupilam dzisiaj ta Biala perle na 10 dni, z mysla o studniowce, nie mam jakos zoltych zebow ale lubie szminki i chcialbym zeby to dobrze wygladalo, a widzialam efekty u kolezanki i miale piekne zabki i mam pytanie bylyscie u dentysty przed wybielaniem?
ja nie byłam przed, byłam PO i babka powiedziała że mogę wybielać a miałam schizę, że mam popękane szkliwo itd. a okazało się, że to tylko osad.

Pokażesz swoje efekty przed i po? gdzie kupiłaś te nową BP 10 dni? w jakiej cenie?
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 13:04   #2539
Ewelano
Raczkowanie
 
Avatar Ewelano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 350
Dot.: biała perła

Jest na allegro po 55 zł
Ewelano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 23:05   #2540
misiu7007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 7
Dot.: biała perła

normalnie w aptece za 69.50, babka w aptece mowila, ze tanio a na necie pisza 85 wiec sie skusilam. Na allegro planowalam kupic ale skusilam sie juz w aptece mam zamiar zaczac od nowego roku zaraz,wiec dam Wam znac jak mi to idzie
misiu7007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 19:53   #2541
eyesgree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez jolka1919 Pokaż wiadomość
hej, czy możliwe jest aby na allegro sprzedawano podrobioną białą perłę? W moim zestawie tubki są białe z naklejonymi naklejkami a nie nadrukowane jak w oryginałach, identyczne jak na zdjęciu http://s6.ifotos.pl/img/CIMG2039J_xnqeprq.JPG
Sprzedawca na allegro sprzedał ponad 100sztuk białej perły, lecz jeśli to podróbka to szkoda zębów.
oj jakas dziwna sprawa ja pierwszy zestaw zamawiałam w aptece i były nadrukowane napisy, drugi zamówiłam na necie ale tez napisy nadrukowane i strzykawka była bezbarwna z napisem tez nadrukowanym a nie niebieska tak jak na zdjęciu cos tu nie haloo
eyesgree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 22:14   #2542
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: biała perła

Ja kupowałam w aptece i mam naklejki na tubkach i niebieską strzykawkę.
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 21:43   #2543
Lidziorek
Przyczajenie
 
Avatar Lidziorek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16
Dot.: biała perła

Hej dziewczyny!!
Dzisiaj zaczęłam drugą już w moim życiu kurację z zastosowaniem Białej Perły. Tym razem zaopatrzyłam się w System wybielający 10 dni. Zobaczymy czy jest tak samo dobry jak stara wersja którą stosowałam po ściągnięciu aparatu ortodontycznego, by the way...poleciła mi ją sama ortodontka, wiadomo...po aparatach zęby są w różnej kondycji i niestety z przebarwieniami.
Po starej wersji perły efekt był cudny! Wszyscy zauważali moje białe równiutkie ząbki!!
Minęło już od tamtej pory trochę czasu i efekt minął, równiutkie też już takie nie są eh...więc czas na nową kurację! Jestem strasznie ciekawa efektów!!!
Mam wrażliwe zęby, większość szyjek jest odsłonięta i żadne pasty, płyny czy żele mi nie pomagają BP też sprawia mi ból ale cóż...trzeba wytrzymać dla samych zębów jest nieinwazyjna(przynajmniej moich)
Najlepszym rozwiązaniem byłyby paski wybielające crest whitestrips supreme ale moje zęby by tego nie wytrzymały, niestety szkoda bo efekty są oszałamiające!!!!
Lidziorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 21:44   #2544
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: biała perła

Powodzenia! Pokaż później jakie efekty
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 22:02   #2545
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: biała perła

uwielbiam Białą Perłę,
za tą cenę nie znalazłam innego skutecznego preparatu
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 13:47   #2546
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez eowyn1990 Pokaż wiadomość
i fota z dzisiaj
Baardzo fajny efekt i ładne ząbki
u mnie niestety przerwa bo od wybielania ząb na dole się uksył :/ to pewnie dlatego ze mialam piłowane zęby po zdjęciu aparatu (czeka mnie wizyta u dentysty heh)
i ja wkleje swoje efekty wybielania po 4 użyciach perły reszta czarna pasta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg smil.jpg (27,7 KB, 132 załadowań)
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 15:35   #2547
eyesgree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: biała perła

ja narazie uzywam tej starszej wersji perły, ale jak tylko powiecie o efektach tej 10 dniowej to pewnie tez skorzystam,
eyesgree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 18:53   #2548
maraczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: biała perła

Hej dziewczyny! Od trzech dni jestem posiadaczką białej perły gdyż ściągnęłam stosunkowo niedawno aparat i teraz został jeszcze do poprawy kolor, który jak na razie jest straszny. Piszę tutaj bo mam pewne obawy i mam nadzieję, że ktoś doświadczony mi pomoże. Mianowicie za każdym razem jak aplikuję ( teraz mam na sobie 7 raz) żel na zęby to straaaaaaaaasznie, ale to straaaaaasznie się ślinię, jak buldog. Ślina cieknie mi po policzkach, w ogóle jej nie połykam i co chwilę wypluwam. Boję się, że przez to wypluwanie szybko pozbywam się całego żelu ze środka nakładek, gdyż one też nie są specjalnie idealnie dopasowane, ale już poobcinałam część zachodzącą na dziąsła, więc nie będę ich poprawiać bo jeszcze zniszczę. Jak na razie nie widzę żadnego efektu... Czy któraś z was też miała taki problem? Pomóżcie :c Chcę mieć białe ząbki i się uśmiechać!
maraczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 23:26   #2549
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: biała perła

przerobiłam mnóstwo past wybielających - z marnym skutkiem. raz zobaczyłam reklamę BPS w gazecie, zakupiłam żel, stosowałam, a ząbki w tydzień zrobiły się białe. byłam b. zadowolona. to było rok temu, efekt utrzymał się pół - przy jednoczesnym paleniu, herbacie, kawie, coli itp... kolor nigdy nie wrócił do wyjściowego, są stale jasne. 2 razy odświeżałam przez 3 dni kolor - żel nakładałam tylko na przestrzenie międzyzębowe i przy dziąsłach z przodu. dzisiaj zaczynam kolejną 1-2 tyg kurację, tylko na przednich zębach, do kłów.

Cytat:
Napisane przez maraczka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Od trzech dni jestem posiadaczką białej perły gdyż ściągnęłam stosunkowo niedawno aparat i teraz został jeszcze do poprawy kolor, który jak na razie jest straszny. Piszę tutaj bo mam pewne obawy i mam nadzieję, że ktoś doświadczony mi pomoże. Mianowicie za każdym razem jak aplikuję ( teraz mam na sobie 7 raz) żel na zęby to straaaaaaaaasznie, ale to straaaaaasznie się ślinię, jak buldog. Ślina cieknie mi po policzkach, w ogóle jej nie połykam i co chwilę wypluwam. Boję się, że przez to wypluwanie szybko pozbywam się całego żelu ze środka nakładek, gdyż one też nie są specjalnie idealnie dopasowane, ale już poobcinałam część zachodzącą na dziąsła, więc nie będę ich poprawiać bo jeszcze zniszczę. Jak na razie nie widzę żadnego efektu... Czy któraś z was też miała taki problem? Pomóżcie :c Chcę mieć białe ząbki i się uśmiechać!
ślinienie przechodzi z czasem. ja przerabiałam m.in. wypychanie ust wacikami i odchylanie głowy do tyłu - spróbuj. moje nakładki też nie były idealnie dopasowane. z jedną kombinowałam i przekombinowałam, do śmieci się nadawała ;/

Edytowane przez 201604291140
Czas edycji: 2014-06-13 o 18:35
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 09:34   #2550
Lidziorek
Przyczajenie
 
Avatar Lidziorek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez maraczka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Od trzech dni jestem posiadaczką białej perły gdyż ściągnęłam stosunkowo niedawno aparat i teraz został jeszcze do poprawy kolor, który jak na razie jest straszny. Piszę tutaj bo mam pewne obawy i mam nadzieję, że ktoś doświadczony mi pomoże. Mianowicie za każdym razem jak aplikuję ( teraz mam na sobie 7 raz) żel na zęby to straaaaaaaaasznie, ale to straaaaaasznie się ślinię, jak buldog. Ślina cieknie mi po policzkach, w ogóle jej nie połykam i co chwilę wypluwam. Boję się, że przez to wypluwanie szybko pozbywam się całego żelu ze środka nakładek, gdyż one też nie są specjalnie idealnie dopasowane, ale już poobcinałam część zachodzącą na dziąsła, więc nie będę ich poprawiać bo jeszcze zniszczę. Jak na razie nie widzę żadnego efektu... Czy któraś z was też miała taki problem? Pomóżcie :c Chcę mieć białe ząbki i się uśmiechać!
Przy stosowaniu starej wersji perły też się strasznie śliniłam ale to z czasem się zmniejszyło. Taka reakcja na ten środek. Może za dużo ci go wypływa poza aplikator...? Teraz stosuję 2raz BP, aplikatory lepiej dopasowałam, ślinię się ale mało. Staram się nie mówić i zajmować czymś w miedzy czasie
Lidziorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-27 21:36:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.