Wszystko o bańkach - zbiorczy - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-10, 23:33   #3961
_Sasha_
Raczkowanie
 
Avatar _Sasha_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 35
Dot.: masaż chińską bańką

Samo określenie "masaż" bańkami chińskimi budzi u mnie zgrozę. Bańki te nie służą przede wszystkim do masażu, tylko do drenażu limfatycznego lub tzw. akupunktury, czyli miejscowego zasysania, bez przemieszczania.
Widziałam kilka masakrycznych filmików na y..tb, na których niedoświadczone panienki jeździły sobie po nogach bezmyślnie bańkami, nie mając świadomości, że mogą sobie wyrządzić wiele szkód w organizmie. Drenaż trzeba wiedzieć jak robić (nie tylko w którym kierunku) i jest to ogromnie ważne dla efektu i zdrowia. Trzeba mieć wiedzę na ten temat i znać podstawy anatomii, żeby wiedzieć w którą stronę odprowadzać limfę i z jakich partii ciała.
_Sasha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 14:30   #3962
LaCamilla
Raczkowanie
 
Avatar LaCamilla
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 294
Dot.: masaż chińską bańką

A ja Wam powiem, że robię sobie masaż chińską bańką od 1,5 miesiąca i widzę efekty Stosuję bańkę tylko na uda i jest zdecydowana poprawa - cellulit zmniejszony, lepsza jędrność. Nie są już takie "rozklapciałe" i może w końcu bez kompleksów będę chodziła w szortach

Masaż robię codziennie wieczorem po kąpieli, zajmuje to chwilę - nie znęcam się jakoś nad udami - potem wklepuję balsam ujędrniający i tyle
LaCamilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 14:59   #3963
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez _Sasha_ Pokaż wiadomość
Samo określenie "masaż" bańkami chińskimi budzi u mnie zgrozę. Bańki te nie służą przede wszystkim do masażu, tylko do drenażu limfatycznego lub tzw. akupunktury, czyli miejscowego zasysania, bez przemieszczania.
Widziałam kilka masakrycznych filmików na y..tb, na których niedoświadczone panienki jeździły sobie po nogach bezmyślnie bańkami, nie mając świadomości, że mogą sobie wyrządzić wiele szkód w organizmie. Drenaż trzeba wiedzieć jak robić (nie tylko w którym kierunku) i jest to ogromnie ważne dla efektu i zdrowia. Trzeba mieć wiedzę na ten temat i znać podstawy anatomii, żeby wiedzieć w którą stronę odprowadzać limfę i z jakich partii ciała.
A wyjasnisz dokladnie jak najlepiej wykonywac tzn w ktorym kierunku i jakie ruchy wykonywac.Bede wdzieczna
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 18:01   #3964
~Carmen~
Rozeznanie
 
Avatar ~Carmen~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 699
GG do ~Carmen~
Dot.: masaż chińską bańką

Popcult- masakra jakaś z tą masażystką :O! Podziwiam, że mimo wszystko, nie zniechęciłaś się do masaży.
Powiem wam, że przeprosiłam się z peelingiem kawowym, do tego bańki i naprawdę jestem zadowolona. Może jeszcze nie ma jakiś spektakularnych efektów, ale skórę mam super gładką i miękką skórkę .
W poniedziałek wybrałam się na łowy kostiumu kąpielowego. Jejku! Jakie fatalne lustra mają w TK Maxie! Wróciłam z mega dołem! Kostium który kupiłam w domu prezentował się o wiele ładniej :P. Jeszcze pupa nie jest w pełni gotowa na sezon, ale pracuję nad nią
__________________
Piękna kobieta podoba się oczom,
dobra kobieta – sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga – skarbem.

Oddam buty 39/40 wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=42300994
~Carmen~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 20:26   #3965
Haegtesse
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 705
Dot.: masaż chińską bańką

melduje poslusznie, ze od masazy zniknely mi 2 swieże rozstepy
__________________
start: 26.01.2013
wzrost: 172 cm
Waga: 73 kg
Cel: 65 kg

Obwody:
talia: 80 - 79 - 78 - 77- 76 - 75- 74 - 73 - 72 - 71 - 70
biodra: 111-110-109-108-107-106-105
uda: 68-67-66-65-64-63

78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65
Haegtesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 09:55   #3966
pysznastka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 24
Dot.: masaż chińską bańką

znajomosc anatomii a to ze ktos Ci powie ze tu tak a tam inaczej to i tak nic nie da - wiem bo sama probowalam chlonac anatomie ale niestety bez efektow. ze jestem z krakowa to tutaj duza konkurencja na punkty oferujace masaz banka chinska. poszlam do gabinetu rehabilitacji i dietetyki, wczesniej do kosmetyczki chodzilam ktora bala sie mnie dotknac banka wiec podziekowalam. oddalam sie w rece fizjoterapeuty i udalo mi sie wyciagnac od niej te podstawy - zreszta pani nie miala zbytnych obaw przed powiedzeniem co i jak robic, bo dodala ze i tak nie tlumaczy mi budowy ukladu limatycznego. nie wiem jak wy ale ja znalazlam masaz za 30 zł trwajacy 40-60 minut i jestem zadowolona. nie bede praktykowala sama bo to nie ma sensu, tylko wlokna kolagenowe uszkodze i bedzie kuku
pysznastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 11:19   #3967
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: masaż chińską bańką

Nie każdego stać na to, żeby co 3 dni wydawać 30 zł i jeśli się robi masaż ostrożnie, to nie robimy sobie przecież krzywdy.
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-13, 20:51   #3968
~Carmen~
Rozeznanie
 
Avatar ~Carmen~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 699
GG do ~Carmen~
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Haegtesse Pokaż wiadomość
melduje poslusznie, ze od masazy zniknely mi 2 swieże rozstepy
Wow to gratulujemy ! Też swoje "nastolatkowe" próbowałam szarpać, ale mają już swoje lata i się fest trzymają
__________________
Piękna kobieta podoba się oczom,
dobra kobieta – sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga – skarbem.

Oddam buty 39/40 wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=42300994
~Carmen~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 11:17   #3969
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Talking Dot.: masaż chińską bańką

Bańki mam ale użyłam ich dopiero raz
Tak jest z moją systematycznością.
Dzisiaj mam natchnienie to wieczorem zrobię sobie seans antycellulitowo - ujędrniający. Pomimo sporej ilości nadmiarowych kilogramów nie mam dużo cellulitu, chociaż tyle, ale masaż na pewno działa też ujędrniająco na skórę. Liczę na to!

Do masażu mam olejek AA Nature - żurawinowy.
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 09:56   #3970
jakwino
Raczkowanie
 
Avatar jakwino
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 222
Dot.: masaż chińską bańką

wszędzie gdzie ja szukałam masaż bańką zaczyna się od 60-80nawet do 150pln, tak więc nie jest to takie tanie.
zaraz sobie film włączę jakiś i mogę się masować (matko ale to brzmi.... )
jakwino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 07:29   #3971
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Dot.: masaż chińską bańką

To strasznie drogo!
Gdyby się chciało na prawdę systematycznie masować to kasa ogromna by na to poszła.
Fakt, że z tyłu uda, szczególnie jak są takie duże jak moje, trochę ciężko się samej wymasować, ale daję radę.
Bańki kupiłam za 19 zł od koleżanki, która kupiła na all, ale stwierdziła, że niepotrzebnie kupiła, bo przecież ma skłonność do naczynek.
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-21, 19:03   #3972
hallen
Raczkowanie
 
Avatar hallen
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 115
Dot.: masaż chińską bańką

Witam po dłuższej nieobecności
Tak jak kiedyś wspomniałam - zaprzestałam masażu. Nigdy wcześniej nie miałam problemów z pajączkami. Któregoś dnia jednej nogi nie przygotowałam do masażu i efekt jest jaki jest... kilka pajączków;/ Dziewczyny,czy są na to jakieś sposoby? w ogóle- jest sposób,żeby to zeszło?
hallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 20:35   #3973
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: masaż chińską bańką

Chyba nie ma na to sposobów. Możesz jedynie profilaktycznie próbować zapobiegać pęknięciom kolejnym, łykać witaminę C żeby poprawić ukrwienie naczyń krwionośnych albo jakiś suplement zawierający składniki typowo wzmacniające naczynka. Możesz też przecierać skórę w tym miejscu sokiem z cytryny, ale wątpię żebyś usunęła pęknięte naczynko, na to pomoże tylko laser
Mi też wyszedł jeden maleńki krwiaczek i dlatego już nie masuję z przodu ud, a jedynie w miejscu, gdzie mam dużo tkanki tłuszczowej, czyli bezpośrednio pod pośladkami i na pośladkach.
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 15:16   #3974
orzeszek00
Przyczajenie
 
Avatar orzeszek00
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: masaż chińską bańką

masuję się bańkami bezogniowymi już 5 dni i zauważyłam, że cellulit jest bardziej widoczny.. tak ma być czy ja coś źle robie? ;d
orzeszek00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 17:00   #3975
~Carmen~
Rozeznanie
 
Avatar ~Carmen~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 699
GG do ~Carmen~
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez orzeszek00 Pokaż wiadomość
masuję się bańkami bezogniowymi już 5 dni i zauważyłam, że cellulit jest bardziej widoczny.. tak ma być czy ja coś źle robie? ;d
To normalne, że z początku skóra wygląda na umęczoną , a celluit jest bardziej widoczny. Bańka jednak wyciąga na wierzch grudki, ale po około tygodniu skóra się wygładzi, a nieproszony gość zacznie znikać.

Nie masz problemu z naczynkami? Skóra nie wydaje ci się bardziej jędrna po masażasz?

PS: A znacie to (załącznik) ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1c4672594_dlaczego_faceci_.jpg (34,4 KB, 15 załadowań)
__________________
Piękna kobieta podoba się oczom,
dobra kobieta – sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga – skarbem.

Oddam buty 39/40 wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=42300994
~Carmen~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 08:31   #3976
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: masaż chińską bańką

Ja czekam na koniec @ ,a na razie używam masażera z Rossmanna + taka jakby rękawica? Nie wiem jak to określić,dwustronna z wypustkami. Zaczęłam też szczypać i ugniatać uda podczas wklepywania balsamu
Tylko te słodycze...
Ja na początku mialam problem z wybroczynami,to pomogła mi maść z kasztanowca
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 10:21   #3977
Neldoreth_
Raczkowanie
 
Avatar Neldoreth_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: masaż chińską bańką

Dziewczyny, ktore bańki chińskie możecie polecić? Właśnie przeglądam allegro i nie wiem które będą najlepsze.
Neldoreth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 13:16   #3978
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: masaż chińską bańką

Witam, wracam po dlugiej nieobecnosci jak ... syn marnotrawny!!! he he he

juz 3 razy podchodzilam do baniek i tylko za pierwszym razem bylam systematyczna i zadowolona z efektow. za 2 i 3 razem nie mialam tyle wytrwalosci no i przez robienie przerw pomiedzy kolejnym masazem po prostu sie rozleniwialam i zapominalam. DLATEGO wracam z nowym planem.
Od 2 tygodni masuje sie codziennie ... a czasami nawet i 2 razy dziennie tyle ze krocej, nie robie 15 minut na noge tylko do 5 minut i koniec!!! wlasnie to ze musialam to tak dlugo robic totalnie mni zniechecalo ... a tak mysle sobie "czas na kilka minut masazu" i odrazu inaczej do tego podchodze.

Postanowilam ze NIE CHCE NATYCHMIASTOWEGO EFEKTU CHCE PLANU DLUGOTERMINOWEGO

stawiam na regularnosc i systematycznosc nie czas masazy!!!

co zauwazylam do tej pory, na poczatku cellulit mi sie pogorszyl, bylo strasznie jakby sie powiekszyl a moim udom przybylo 20 lat ten etap mam juz za soba ... aktualnie mam okres wiec robie 3 dni przerwy pozniej wracam do boju.

Zmienilam tez diete, jem mnostwo warzyw i owoce do kazdego posilku!!!
cwicze 3 razy w tygodniu na silownii.

Mam nadzieje ze tym razem mi sie uda i kiedy zauwaze ze cellulitu nie ma, bede sie masowac tylko raz w tygodniu

ot caly plan

PS

nie mam siniakow ale mam jedno pekniete naczynko, moja kosmetyczka polecila mi IPL na zamkniecie go ... podobno potrzeba kilka zabiegow
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 15:42   #3979
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: masaż chińską bańką

O, jak super że przypadkiem trafiłam na ten wątek

Jakoś z tydzień temu zakupiłam bańki po zachęcających historiach koleżanki jak to jej pomogły pokonać cały cellulit Przez kilka dni się masowałam ale potem przyszedł @ i musiałam przestać, teraz czekam tylko na koniec i jadę dalej Miałam oczywiście peeełno siniaków na udach, ból też spory, ale chodziłam kiedyś na masaże antycellulitowe i byłam na to przygotowana

Od dłuższego czasu jestem też na diecie, więcej się ruszam, no i jest coraz lepiej, centymetry spadają dlatego chcę się jeszcze wspomóc bańkami
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-23, 16:23   #3980
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
O, jak super że przypadkiem trafiłam na ten wątek

Jakoś z tydzień temu zakupiłam bańki po zachęcających historiach koleżanki jak to jej pomogły pokonać cały cellulit Przez kilka dni się masowałam ale potem przyszedł @ i musiałam przestać, teraz czekam tylko na koniec i jadę dalej Miałam oczywiście peeełno siniaków na udach, ból też spory, ale chodziłam kiedyś na masaże antycellulitowe i byłam na to przygotowana

Od dłuższego czasu jestem też na diecie, więcej się ruszam, no i jest coraz lepiej, centymetry spadają dlatego chcę się jeszcze wspomóc bańkami
Gratuluje zapalu i dotychczasowych efektow bedzie coraz lepiej

ja tez za pierwszym razem mialam pelno siniakow i malinek hhehe ale szybko znikaja a nogi fajnie pozniej wygladaja ...

slyszalam ze masaz derma rollerem tez pomaga a zabieg wykonuje sie raz w tygodniu ... tez chce to robic!!!
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 18:38   #3981
orzeszek00
Przyczajenie
 
Avatar orzeszek00
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: masaż chińską bańką

Mi też powychodziło pełno minisiniaczków ;d mam nadzieje, że to tylko na początku.
Robiłam masarze codziennie, ale stwierdziłam, że to za dużo na moją skóre i robię co drugi dzień

a właśnie bo ja robie masaż szklanymi bańkami, a czytałam, że dużo lepsze są te gumowe. Wy jakich używacie, bo nie wiem czy kupić gumowe czy zostać przy tych, które mam
orzeszek00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 18:51   #3982
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: masaż chińską bańką

Ja jakis czas temu kupilam sobie 6 zabiegow endomasazu z liposukcja ultradzwiekowa na kuponach tak z ciekawosci zeby sprobowac. Bol straszny ale to zachecilo mnie zeby samej kontynuowac zabiegi banka skoro mialam je w domu
No i jest za mna 21 dni po 10 minut na jedna noge.
Ogolem tez jezdze na rowerku stacjonarnym no i zmiana odzywiana tez jest od dluzszego czasu
Musze powiedziec,ze efekty sa super skora napieta i taka gladka z przodu juz calkiem a tyl jeszcze tak wyzej blisko posladkow trzeba dalej walczyc zeby calkiem zniknelo
Czasem tez robie peeling kawowy cos genialnego skora po nim jest cudna

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez orzeszek00 Pokaż wiadomość
Mi też powychodziło pełno minisiniaczków ;d mam nadzieje, że to tylko na początku.
Robiłam masarze codziennie, ale stwierdziłam, że to za dużo na moją skóre i robię co drugi dzień

a właśnie bo ja robie masaż szklanymi bańkami, a czytałam, że dużo lepsze są te gumowe. Wy jakich używacie, bo nie wiem czy kupić gumowe czy zostać przy tych, które mam
gumowe zdecydowanie super sie nimi robi tzn nie mam porownania bo szklanymi nie robilam ale nawet nie wiedzialam,ze nimi mozna tez robic myslalam,ze tylko tymi gumowymi
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 18:55   #3983
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Ja jakis czas temu kupilam sobie 6 zabiegow endomasazu z liposukcja ultradzwiekowa na kuponach tak z ciekawosci zeby sprobowac. Bol straszny ale to zachecilo mnie zeby samej kontynuowac zabiegi banka skoro mialam je w domu
No i jest za mna 21 dni po 10 minut na jedna noge.
Ogolem tez jezdze na rowerku stacjonarnym no i zmiana odzywiana tez jest od dluzszego czasu
Musze powiedziec,ze efekty sa super skora napieta i taka gladka z przodu juz calkiem a tyl jeszcze tak wyzej blisko posladkow trzeba dalej walczyc zeby calkiem zniknelo
Czasem tez robie peeling kawowy cos genialnego skora po nim jest cudna

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------



gumowe zdecydowanie super sie nimi robi tzn nie mam porownania bo szklanymi nie robilam ale nawet nie wiedzialam,ze nimi mozna tez robic myslalam,ze tylko tymi gumowymi
O ja właśnie dzisiaj mam zamiar sobie zrobić mój pierwszy peeling kawowy

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
Gratuluje zapalu i dotychczasowych efektow bedzie coraz lepiej

ja tez za pierwszym razem mialam pelno siniakow i malinek hhehe ale szybko znikaja a nogi fajnie pozniej wygladaja ...

slyszalam ze masaz derma rollerem tez pomaga a zabieg wykonuje sie raz w tygodniu ... tez chce to robic!!!
Dzięki jak są efekty to zawsze motywacja wzrasta
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 19:12   #3984
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
O ja właśnie dzisiaj mam zamiar sobie zrobić mój pierwszy peeling kawowy

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------



Dzięki jak są efekty to zawsze motywacja wzrasta
Rob rob polecam skora jest tak miekka po nim,ze szok
Tyle razy o nim czytalam ,slyszalam a jakos nigdy nie robilam dopiero teraz jak sie tak wzielam na dobre to zaczelam lepiej pozno niz wcale prawda?
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 19:16   #3985
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Rob rob polecam skora jest tak miekka po nim,ze szok
Tyle razy o nim czytalam ,slyszalam a jakos nigdy nie robilam dopiero teraz jak sie tak wzielam na dobre to zaczelam lepiej pozno niz wcale prawda?
A jak robisz? Bo ja planuję po prostu kawkę zmieszać z jakimiś olejkami/oliwami, ewentualnie dodać cynamon jeśli znajdę.
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 19:17   #3986
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: masaż chińską bańką

Ja mieszam kawę z żelem pod prysznic Działa świetnie. Jedynym minusem jest pobrudzona wanna...
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 19:36   #3987
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
A jak robisz? Bo ja planuję po prostu kawkę zmieszać z jakimiś olejkami/oliwami, ewentualnie dodać cynamon jeśli znajdę.
Ja wlasnie tez dodaje cynamon w sumie do tej pory robilam tak ze zalewalam taka iloscia wrzatku zeby zrobila sie papka czekam az przestygnie i nic nie dodawalam tylko ta mazia sie smarowalam ale czytalam,ze duzo osob cos dodaje zeby lepiej sie robilo wiec pewnie smialo mozesz uzyc co chcesz
Ja uzywam juz oliwki do banki troche jej idzie wiec szkoda mi jeszcze dodawac do tej kawy
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 19:39   #3988
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Ja mieszam kawę z żelem pod prysznic Działa świetnie. Jedynym minusem jest pobrudzona wanna...
No właśnie, nie znoszę myć prysznica a tu pewnie będę musiała
Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie tez dodaje cynamon w sumie do tej pory robilam tak ze zalewalam taka iloscia wrzatku zeby zrobila sie papka czekam az przestygnie i nic nie dodawalam tylko ta mazia sie smarowalam ale czytalam,ze duzo osob cos dodaje zeby lepiej sie robilo wiec pewnie smialo mozesz uzyc co chcesz
Ja uzywam juz oliwki do banki troche jej idzie wiec szkoda mi jeszcze dodawac do tej kawy
Ja chcę dodać właśnie taką nieparzoną kawę, więc muszę to czymś rozrobić Olej macadamia działa też ponoć antycellulitowo więc może jego dodam
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 19:45   #3989
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
No właśnie, nie znoszę myć prysznica a tu pewnie będę musiała

Ja chcę dodać właśnie taką nieparzoną kawę, więc muszę to czymś rozrobić Olej macadamia działa też ponoć antycellulitowo więc może jego dodam
Ja mam wanne i oj wyglada masakrycznie po tym zabiegu
a czemu chcesz taka nieparzona rozni sie czyms lepszy efekt czy co?
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 20:28   #3990
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Ja mam wanne i oj wyglada masakrycznie po tym zabiegu
a czemu chcesz taka nieparzona rozni sie czyms lepszy efekt czy co?
Nie wiem, po prostu nie chce mi się parzyć Bo jak zaparzę to szkoda mi będzie nie wypić kawki a ograniczam
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-28 18:28:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.