Grudniowe Mamusie cz. V - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-05, 16:03   #4801
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Napisze szybko i wylaczam internet, bo moj kochany maz zapomnial podac mi ladowarki ala:

No wiec po godzinie wydzwaniania do moich przychodni, w koncu ktos odebral i poinformowal mnie, ze dzisiaj nie czynne. Zadzwonilam do przychodni tez niedaleko od domu, ale poradzono mi, ze z malym dzieckiem to lepiej do poradni dzieciecej. Pojechalam tam. Zarejestrowalam sie i czekam. Niby ludzi nie duzo, ale idzie baaaaaaardzo powoli. Nic czekam dalej, zadna mama a dzieci 3-4 lata nie ma ochoty mnie przepuscic. W dodatku panie doktorki co i rusz sobie przerwe robily, masakra poprostu. Po 2 h czekania, chociaz mala grzecznie spala mi na rekach nerwy mi puscily i sie poplakalam. Jakas mama z dzieckiem okolo 9 m-cy przepuscila mnie do innej doktorki i sie przerejetrowalam. Dostalam sie po pol godzi, bo w miedzyczasie pani doktor sobie obiad jadla jeszcze dobrze malej nie rozebralam i powiedziala, ze to bedzie szpital. Tak tez bylo. Nie pozwolila nawet wrocic do domu z dzieckiem na pakowanie tylko na IP i szpital. Tak tez bylo. Zadzwonilam do meza i powiedzialam co ma wziac choc polowy nie spakowal.

Mala jeszcze nie wiem co ma, ale wiem tylko, ze jakies zmiany.... zrobilismy zdjecia pluc, ma wbity wneflon, pobierana krew byla i pokuli jej glowke, raczke w trzech miejscach. Biedna strasznie plakala az sie zachodzila i trwalo to z pol godz. Teraz inhalacje i jeszcze ma przyklejony woreczek na mocz. Musialam sobie wziac materac bo nic dla matek nie maja
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 16:14   #4802
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Napisze szybko i wylaczam internet, bo moj kochany maz zapomnial podac mi ladowarki ala:

No wiec po godzinie wydzwaniania do moich przychodni, w koncu ktos odebral i poinformowal mnie, ze dzisiaj nie czynne. Zadzwonilam do przychodni tez niedaleko od domu, ale poradzono mi, ze z malym dzieckiem to lepiej do poradni dzieciecej. Pojechalam tam. Zarejestrowalam sie i czekam. Niby ludzi nie duzo, ale idzie baaaaaaardzo powoli. Nic czekam dalej, zadna mama a dzieci 3-4 lata nie ma ochoty mnie przepuscic. W dodatku panie doktorki co i rusz sobie przerwe robily, masakra poprostu. Po 2 h czekania, chociaz mala grzecznie spala mi na rekach nerwy mi puscily i sie poplakalam. Jakas mama z dzieckiem okolo 9 m-cy przepuscila mnie do innej doktorki i sie przerejetrowalam. Dostalam sie po pol godzi, bo w miedzyczasie pani doktor sobie obiad jadla jeszcze dobrze malej nie rozebralam i powiedziala, ze to bedzie szpital. Tak tez bylo. Nie pozwolila nawet wrocic do domu z dzieckiem na pakowanie tylko na IP i szpital. Tak tez bylo. Zadzwonilam do meza i powiedzialam co ma wziac choc polowy nie spakowal.

Mala jeszcze nie wiem co ma, ale wiem tylko, ze jakies zmiany.... zrobilismy zdjecia pluc, ma wbity wneflon, pobierana krew byla i pokuli jej glowke, raczke w trzech miejscach. Biedna strasznie plakala az sie zachodzila i trwalo to z pol godz. Teraz inhalacje i jeszcze ma przyklejony woreczek na mocz. Musialam sobie wziac materac bo nic dla matek nie maja
biedna Malutka
Z tymi lekarzami to jakaś porazka..
Trzymam mocno kciuki!
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 16:18   #4803
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Hasiap u nas powoli do przodu. Staram sie was na czytac caly czas. Ale jakos nie moge sie wbic w dyskucje

Inka moj klocek to juz 5100 wazy
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 16:20   #4804
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Roksi, trzymajcie się tam obie, biedulki
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 16:23   #4805
madziqqq
Rozeznanie
 
Avatar madziqqq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 948
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Napisze szybko i wylaczam internet, bo moj kochany maz zapomnial podac mi ladowarki ala:

No wiec po godzinie wydzwaniania do moich przychodni, w koncu ktos odebral i poinformowal mnie, ze dzisiaj nie czynne. Zadzwonilam do przychodni tez niedaleko od domu, ale poradzono mi, ze z malym dzieckiem to lepiej do poradni dzieciecej. Pojechalam tam. Zarejestrowalam sie i czekam. Niby ludzi nie duzo, ale idzie baaaaaaardzo powoli. Nic czekam dalej, zadna mama a dzieci 3-4 lata nie ma ochoty mnie przepuscic. W dodatku panie doktorki co i rusz sobie przerwe robily, masakra poprostu. Po 2 h czekania, chociaz mala grzecznie spala mi na rekach nerwy mi puscily i sie poplakalam. Jakas mama z dzieckiem okolo 9 m-cy przepuscila mnie do innej doktorki i sie przerejetrowalam. Dostalam sie po pol godzi, bo w miedzyczasie pani doktor sobie obiad jadla jeszcze dobrze malej nie rozebralam i powiedziala, ze to bedzie szpital. Tak tez bylo. Nie pozwolila nawet wrocic do domu z dzieckiem na pakowanie tylko na IP i szpital. Tak tez bylo. Zadzwonilam do meza i powiedzialam co ma wziac choc polowy nie spakowal.

Mala jeszcze nie wiem co ma, ale wiem tylko, ze jakies zmiany.... zrobilismy zdjecia pluc, ma wbity wneflon, pobierana krew byla i pokuli jej glowke, raczke w trzech miejscach. Biedna strasznie plakala az sie zachodzila i trwalo to z pol godz. Teraz inhalacje i jeszcze ma przyklejony woreczek na mocz. Musialam sobie wziac materac bo nic dla matek nie maja
trzymam kciuki żeby to nic poważnego nie było
madziqqq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 16:34   #4806
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ja tez miałam zatkane kanaliki i to strasznie bo w sumie tylko z jednego leciało przez co Mila się szybko zniechęcala .
Ja rozmasowałam i karmiąc regularnie wszystko wróciło do normy

Roksi oby wszystko było dobrze
__________________

Emilka

Edytowane przez 19Inka90
Czas edycji: 2015-01-05 o 16:37
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 16:39   #4807
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ja padam normalnie jestem tak słaba że szok. Zrobiłam pranie i werandowalam małego a tak to siedze i karmie i nawet siły zrobić sobie czegoś do jedzenia nie mam
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 16:41   #4808
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ja wczoraj byłam taka wyczerpana idź zrób sobie ciepłą kąpiel
A gdzie Minka zaginęła ??
Teraz to już mi się myli kto jest gdzie bo i tutaj i na fb
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 16:50   #4809
Justyssia87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 622
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Alekaz to nasze dzieciaczki waza prawie tyle samą

Roksi- kciuki oby sie oakzalo że to nic powaznego i wypuscili Was szybko do domku

http://www.mlecznewsparcie.pl/2015/0...piersi-ropien/

Edytowane przez Justyssia87
Czas edycji: 2015-01-05 o 16:52
Justyssia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 17:14   #4810
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Justyssia87 Pokaż wiadomość
Alekaz to nasze dzieciaczki waza prawie tyle samą

Roksi- kciuki oby sie oakzalo że to nic powaznego i wypuscili Was szybko do domku

http://www.mlecznewsparcie.pl/2015/0...piersi-ropien/
A ile twoj szkrab ma?
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 17:17   #4811
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Inka daj linka na to fb:-* ja jestem sama bo Tz w pracy więc kąpiel odpada narazie :-( poza tym nacięcie mam niegojone i też nie mogę. W ogóle to nacięcie kiepsko wygląda, ciekawe kiedy się zejdzie i zostanie tylko blizna ?
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 17:34   #4812
sofia_the_first
Raczkowanie
 
Avatar sofia_the_first
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 204
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

hej... roksi- kciuki za Ole..


ja tez mam stres bo małej wczoraj podczas snu zadrgały raczki.. z 5-6 razy... czytalam ze to mioklonie noworodkowe alle martwie sie i rozwazam eeg

to nie takie typowe drzenia tylko drgania, zaraz ja obudzilam i nie powtorzylo sie jak dotad, ale pewnie sie powtorzy....
__________________

Sara
Laura

Edytowane przez sofia_the_first
Czas edycji: 2015-01-05 o 17:36
sofia_the_first jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 17:34   #4813
Hasiap
Rozeznanie
 
Avatar Hasiap
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 663
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Hasiap i Alekaz ile waza juz wasze szkraby ??
A Klaudia to juz uśmiecha się tak świadomie ?? W sensie że się śmieje ?? Bi Mila niby się uśmiecha i jest to przesłodkie ale wydaje mi się że nie kontrolowane
Dzisiaj przed kąpielą postaram się zważyć małą. Bo musze siebie najpierw a później z nią na rękach. To później napisze ile już waży

A Klaudia uśmiecha się jak chce czasem bezwiednie do ściany a czasem patrzy na mnie lub męża i gdy do niej coś mówimy to odwzajemnia uśmiech
Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
Hasiap u nas powoli do przodu. Staram sie was na czytac caly czas. Ale jakos nie moge sie wbic w dyskucje

Inka moj klocek to juz 5100 wazy
Ja w sumie też głównie czytam ale zdarza mi się czasem coś napisać teraz wygodniej mi na fb niż tu ;-)
__________________
Klaudia
Hasiap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 17:37   #4814
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez sofia_the_first Pokaż wiadomość
hej... roksi- kciuki za Ole..


ja tez mam stres bo małej wczoraj podczas snu zadrgały raczki.. z 5-6 razy... czytalam ze to mioklonie noworodkowe alle martwie sie i rozwazam eeg

to nie takie typowe drzenia tylko drgania, zaraz ja obudzilam i nie powtorzylo sie jak dotad, ale pewnie sie powtorzy....
Oo matko ale ze jak zadrgaly ?? Moja często ma takie jakby nerwowe tiki przez sen i pomoc to normalne... Czyzbym jednak powinna się martwić ??
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 17:43   #4815
Sweet Olcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 495
GG do Sweet Olcia
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Dziewczyny czy Wy o przepajacie swoje maluchy woda albo glukoza? Dzis byla polozna i ze wzgledu na schodzaca zoltaczke powinnam ja przepajac... a tak z innej beczki po porodzie i przy karmieniu piersia moj organizm jest tak oslabiony ze przyklejaja sie same infekcje od piatku mam zapalenie ucha a dzis wylazlo mi zapalenie spojówek jestem zalamana a maz robi sobie jaja i mowi do mnie per wampirek ; p
__________________
Kocham j Łobuzie

27.09.2014 Najszczęśliwsza żonka na świecie
Lili już jest z nami 19.12.2014
Sweet Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 17:44   #4816
sofia_the_first
Raczkowanie
 
Avatar sofia_the_first
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 204
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

nie wiem inka... ja sie przestraszylam strasznie...

to tak jakby samymi raczkami jak ta dziewczynka z 5-6 razy.. tylko jakby spokojniej
https://www.youtube.com/watch?v=VTwK0KtTGxE

twoja tez tak robi?
__________________

Sara
Laura
sofia_the_first jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 17:47   #4817
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ojjj nie to moja wyczynia co innego... Bo to rzeczywiście dziwnie wygląda
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 17:52   #4818
sofia_the_first
Raczkowanie
 
Avatar sofia_the_first
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 204
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

tzn co robi?
__________________

Sara
Laura
sofia_the_first jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 17:55   #4819
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Na przykład jak ją poprawuam to zaczyna tak nerwowo machać rączkami
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 17:56   #4820
skrzatek24
Rozeznanie
 
Avatar skrzatek24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 576
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Roksape współczuję Ci bardzo. Oby malutkiej szybciutko się poprawiło.
Sofia, Inka -moja Natalka też czasem ma takie drgania nóżki. Oczywiście naczytałam się różności na ten temat poczynając od problemów z napieciem mięśniowym po porażenie mózgowe i oczywiście też wpadłam w panikę. Rozmawiałam z pediatra na ten temat i mówiła, że to wina niedojrzałego jeszcze układu nerwowego i na razie nie widzi konieczności, żeby konsultowac to z neurologiem. Mówiła, że u dzieci z powaznymi schorzeniami neurologicznymi te drżenia przechodzą w mocne kopniaki, aż do wyprostu nóżek. Ja mimo wszystko chyba skorzystam z porady neurologa. Mamy w przychodni na fundusz i nie trzeba długo czekać, więc lepiej "przedobrzyć" niż czegoś nie dopilnować.

Ja karmię wyłącznie piersią, mimo to nie uważam, że mm to jakieś straszne zło. Powiem Wam, żez jednej strony ta facebookowa grupa odnośnie karmienia piersia jest ok, bo dziewczyny rzeczywiście wspierają się nawzajem, ale pare dni temu zwróciłam uwagę jak zaatakowano dziewczynę, kiedy napisała, że czasem mm ma racje bytu (m.in. w takich sytuacjach jak Wasze). Wprost zapytano ją po co jest na grupie skoro tak uważa. I jakoś mnie to tak zraziło do tej grupy, bo widzę, że większość nie uznaje kompromisów. A sytuacja każdej z nas jest inna i jak się okazuje nie ma idealnych rad odnośnie karmienia.
skrzatek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 17:59   #4821
sofia_the_first
Raczkowanie
 
Avatar sofia_the_first
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 204
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

skrzatku, ale drgania czy drzenia?? bo u mojej to byly drgania ewidentnie... nie takie jednostajne drzenie...

ja najbardziej boje sie padaczki bo w bliskiej rodzinie jest...
__________________

Sara
Laura

Edytowane przez sofia_the_first
Czas edycji: 2015-01-05 o 18:05
sofia_the_first jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 18:00   #4822
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Jestesmy w szpitalu. Wszystko opisze jak znajde chwile
Biedne oby to nie było nic poważnego i szybko was puścili do domu


Ja też mam spadek formy, po fajnej nocce, dzień koszmarny. Małą chyba boli brzuszek
Cycolimy się od 13 prawie bez przerwy a ja mam problem, żeby chociaż do wc pójść... Wykąpaliśmy się, Mała pociumkała cyca i zasnęła ale boję się ją odłożyć do łóżeczka, żeby się nie obudziła
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 18:03   #4823
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez sofia_the_first Pokaż wiadomość
ale drgania czy drzenia?? bo u mojej to byly drgania ewidentnie... nie takie jednostajne drzenie...
Ani drgania ani drżenia jak śpi i cos upadnie albo ją się poprawia to zaczyna machac nerwowo rączkami
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 18:07   #4824
skrzatek24
Rozeznanie
 
Avatar skrzatek24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 576
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Sofia - wygląda to tak jakby np. z zimna drżała. Lekarka mówiła, że to też jest odruch Moro. Widziała jak to wyglądało.
skrzatek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 18:20   #4825
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Ani drgania ani drżenia jak śpi i cos upadnie albo ją się poprawia to zaczyna machac nerwowo rączkami
Moja to jak śpi ma tik, że przyjmuje poze zwycięscy gwałtownie.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 18:38   #4826
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Dobra juz doczutalam... Chodziło mi o odruch moro .
Sugub sprawdź na youtubie sobie czy to to samo
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 19:11   #4827
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam taka wyczerpana idź zrób sobie ciepłą kąpiel
A gdzie Minka zaginęła ??
Teraz to już mi się myli kto jest gdzie bo i tutaj i na fb
Ja się nie wyrabiam ani tu ani na fb - tam to zajrzałam na telefonie chwilę tylko. Nawet nie wiem kto jest kto

Z dwójką dzieci to jest kosmos, z jednym miałam masę czasu po porodzie... A mój starszak jeszcze się uszkodził trochę, wczoraj z tz był na IP i wrócił z szyną na ręce - niby nie złamane ale łokieć stłuczony i ma sobie odpocząć. Do pt, czyli moje marzenia o przedszkolu w śr poszły w niepamięć. Tz rozkłada przeziębienie i śpi osobno, maluchem się nie zajmuje co by nie zarazić. Do tego padła mi pralka, jest na 5letniej gwarancji i 5lat minie w kwietniu dopiero na szczęście. Tyle że poprzednio serwis odezwał się do nas po 2 tyg od zgłoszenia, mam na szczęście starocia podłączonego w piwnicy (w razie jakiegoś brudniejszego prania)i teraz się przyda.

Adaś w dzień w miarę nawet śpi za to buszuje w nocy. Dziś nie spał od 4-7.30 zabrudził 3 pieluchy, zasikał rożek, ubranie, kupa przeleciała na drugi komplet ubrań... Tz jak rano pobojowisko zobaczył to był przerażony
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 21:38   #4828
87agata
Raczkowanie
 
Avatar 87agata
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Uk Buckinghamshire
Wiadomości: 202
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Lindlsey no nie jest łatwo wiem coś o tym bo sama jestem teraz mamą dwójki 🚸
Do tego solidaryzuje się z Toba bo mi właśnie wczoraj też wysiadla pralka tylko ze ja jestem na gorszej pozycji bo nie posiadam pralki w piwnicy piwnicy zresztą też
Na dodatek przewijalam małego ma łóżku i traf chciał ze akurat sikal i mi zamoczyl prześcieradło i kołdrę a nowa pralka przyjdzie dopiero w następnym tygodniu
Wiec tz robi teraz pranie ręczne ale tylko rzeczy małego większe rzeczy muszą poczekać
Roksi trzymajcie się w tym szpitalu dużo zdrówka dla Olenki najpewniej będzie dobrze
__________________
i zeby bylo coraz lepiej
87agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 21:43   #4829
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Wiadomość od karooki
" Dzis o 16.20 urodzil sie Maciej 3540g 55cm 10pkt. Porod dnt. 36h skurczy i bardzo ciezki porod ale czujemy sie wspaniale a maly ssakus od razu zalapal cyca. Pozdrowienia! "

__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 21:51   #4830
karooka
Raczkowanie
 
Avatar karooka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 300
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cześć dziewczynki Maciej już jest z nami, urodził się dzis o 16.20 porod sn, 3540g, 55cm, 10 pkt. Ja musiałam byc nacieta ale jakos żyje
Poród bardzo ciężki. 36h bolesnych wyczerpujacych skurczy, tracilam świadomość i panowanie nad własnym ciałem. Jestem pewna, że gdyby nie mąż - nie dalabym rady.

Myszek pięknie ssie piers. Zobaczymy jak bedzie dalej. Niestety ma konflikt serologiczny i konieczne sa naświetlania wiec wlasnie spi obok mnie w swoim solarium

Calujemy wszystkie mamy i dziękujemy za kciuki
karooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-12 21:57:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.