Czy stanik musi być przekleństwem? - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-24, 11:30   #1231
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Z tego co mi wiadomo, piersi sa podtrzymywane przez ligamety, nie sama skore.

No i przecztajcie sobie:
Cytat:
"Eleven adult female subjects aged 22-39 years wore a certain brassiere for 3 months while anthropometry and moire fringe photographs on the anterior trunk were taken regularly once a week. After the 3 months, the brassiere was not worn for another 3 months. Then the measurements and photogrammetry were repeated for comparison using superimposed moire configurations. The results are summarized as follows. Regardless of slim or obese trunk, subjects with pendent breasts showed the highest degree of breast form "correction" from wearing the brassiere. In all subjects, after 3 months of brassiere constraint, the underbust circumference was smaller but the chest circumference became enlarged, the distance between the right and left nipples became wider, and the breasts tended to hang down. This change was more marked in obese subjects with pendent breasts. And when this type of subject wore a "well-fitted" brassiere for a long time, her breast form became developed, that is, her breasts hung down more."
Ashizawa K, Sugane A, Gunji T Institute of Human Living Sciences, Otsuma Women's University, Tokyo, Japan: Breast Form Changes Resulting From A Certain Brassiere Journal of Hum. Ergol.(Tokyo) 1990 Jun; 19(1):53-62.
Cytat:
Another study with similar results was conducted in 2003 by Laetitia Pierrot and Jean-Denis Rouillon. In it, 250 women who practiced sports stopped wearing a bra for one year. They were followed regularly with questionnaires and biometric measurements. At the 6-week checkup, the ladies experienced some discomfort from abandoning the bra, but this disappeared later, and by the end of the year 88% of the women reported improved comfort compared to before the study.
The measurements showed firmer, more elevated and perkier breasts. For example, the distance from the nipple to the shoulder bone was reduced, which means the breasts sagged less. They noted a better muscular development in the rotator muscles of the shoulders and the pectoralis major. Also, stretch marks on breasts became less visible.
(Pierrot L., Evolution du sein après l'arrêt du port du soutien gorge, étude préliminaire longitudinale sur 33 sportives volontaires, Thèse présentée le 19 décembre 2003 devant la Faculté de Médecine et de Pharmacie de Besançon.
[The development of the breasts after discontinuing wearing bras. Preliminary longitudinal study of 33 volunteer sportswomen. Thesis presented December 19th, 2003, Faculty of Medicine and Pharmacy, Besancon, France.]


Ale do sportu koniecznie trzeba !

Jogging your way to saggy breasts
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 12:48   #1232
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

a skad masz ten tekst?
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 12:55   #1233
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ja od niedawna śpię w staniku, właściwie dopiero od paru dni. Mam taki z rozciagniętym już obwodem ale jest wygodny więc nadaje się wsam raz I jest mi wygodniej niż bez A rano zmieniam odrazu na taki ze ścisłym obwodem
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 13:01   #1234
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez bellissa Pokaż wiadomość
Ja od niedawna śpię w staniku, właściwie dopiero od paru dni. Mam taki z rozciagniętym już obwodem ale jest wygodny więc nadaje się wsam raz I jest mi wygodniej niż bez A rano zmieniam odrazu na taki ze ścisłym obwodem
Ja przepraszam za głupie pytanie, ale interesuje mnie, co Wasze TŻy, dziewczyn śpiących w stanikach i mieszkających z TŻami - na to, że śpicie w stanikach?

Bo oczami wyobraźni widzę juz spojrzenie mojego Męża na pomysł spania w staniku
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 13:21   #1235
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ja w staniku nie spię.. Nie widzę takiego sensu, bo gdy leżę, biust i tak układa się nie do końca zgodnie ze stanikiem a na pewno nie tak jak gdy stoję czy siedzę.. Ale moze sie nie znam.. Jeśli jest jakiś sens sypiania w stanku chętnie się dowiem jaki Może wtedy zmienię zdanie.. na razie nie bardzo to rozumiem..
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 13:23   #1236
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Ja w staniku nie spię.. Nie widzę takiego sensu, bo gdy leżę, biust i tak układa się nie do końca zgodnie ze stanikiem a na pewno nie tak jak gdy stoję czy siedzę.. Ale moze sie nie znam.. Jeśli jest jakiś sens sypiania w stanku chętnie się dowiem jaki Może wtedy zmienię zdanie.. na razie nie bardzo to rozumiem..
Ale jak o TŻów pytałam

Bo mój to nawet jak nałożę półgorset taki, to w domu od razu mówi "Zdejmuj zasieki"
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 13:28   #1237
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ale jak o TŻów pytałam

Bo mój to nawet jak nałożę półgorset taki, to w domu od razu mówi "Zdejmuj zasieki"

Ale ja tobie nie odpowiadałam

Zasieki, zasiekami ja juz nie powiem jak i co mój mąz mówi jak przychodzę do domu

Ale jeśli ma to jakiś sens to ja chcę widziec
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 15:03   #1238
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
a skad masz ten tekst?
Oryginal jest tu: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2...?dopt=Abstract

A wiec jak widzisz b. powazna strona.

A oba badania sa tez eymienione w Wikipedii.
http://en.wikipedia.org/wiki/Brassie..._aging_process
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 16:40   #1239
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez ewaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Zawsze kupuję staniki w Triumph. Mam nietypowy kształt piersi (nie podobają mi się). Rozmiar jaki noszę to 75C, albo D. Bardzo dużo zależy od fasonu stanika. Nigdy nie mierzyłam i nie wyliczałam jaki rozmiar powinnam nosić. Przed kupnem stanika zawsze go mierzę i sprawdzam czy moje piersi wyglądają w nim ładnie. Dla mnie dobry stanik, to stanik, który posiada mocne ramiączka, nie wrzynające się w ciało i dobrze zabudowany dół oraz dobrze pokrywające miseczki. Piersi leżą wtedy bardzo ładnie. Nie lubię też staników z fiszbinami i wszelkiego rodzaju powiększeniami. Mój biust się do tego nie nadaje. Polecam staniki z triumpha szczególnie te z lini Traction/Sport. Mam też stanik z kolekcji Triumph Space Curves, jest znakomity Polecam
Nie zakładam, że nosisz zły rozmiar, ale ramiączka nawet najcieńsze nie mogą się wbijać w ciało, mają za zadanie trzymać zaledwie 10 % ciężaru biustu, podstawą jest obwód - jeśli jest z luźny, podchodzi do góry, biust traci odpowiednie podtrzymanie i zaczyna utrzymywać się właśnie na ramiączkach, które boleśnie wpijają się w ciało.

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Hmmm, a ja tak mysle ze jesli bedziemy nosic na sobie stanik 24 godziny, to te sciegna czy jak im tam co podtrzymuja biust zupelni sie rozleniwia... wiec spie bez stanika, i rano tez troche chodze bez niego.
Coz, czy sie rozleniwią, ale mnie przekonują zdjęcia niektórych afrykanek które całe życie nie nosiły staników, nie mają ich "rozleniwionych" ani trochę, a biust wisi. Chodzenie raz w staniku, raz bez, powoduje moim zdaniem raz unieruchomienie biustu, raz naciąganie skóry. Zresztą nawet super-kremy, super-ćwiczenia i super-stanik nie sprawi, że w wieku 70 lat będziemy mieć biust 20-latki.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 16:47   #1240
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez bellissa Pokaż wiadomość
Ja od niedawna śpię w staniku, właściwie dopiero od paru dni. Mam taki z rozciagniętym już obwodem ale jest wygodny więc nadaje się wsam raz I jest mi wygodniej niż bez A rano zmieniam odrazu na taki ze ścisłym obwodem
nie rozumiem po co spac w staniku
ani to mile ani wygodne
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 17:32   #1241
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cóż, jesli ktos ma bardzo duży biust, to może i mu wygodniej. Ja nie lubię spać w żadnych gumkach - ani od od stanika, ani od majtek. Satynowa koszulka jest idealna i do tego bardzo ładnie wygląda. Poza tym, często śpię na brzuchu, więc w staniku nawet najlepiej dobranym chyba nie byłoby mi zbyt wygodnie...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 18:07   #1242
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Pisalam ze do cwiczen trzeba nosic koniecznie stanik. A Afrykanki wykonuja napewno duzo pracy fizycznej, bez stanika.

A poza tym wcale nie chodzi mi o to by zrezygnowac z stanika, tylko o to by nie nosic go 24 godziny na dobe.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 18:36   #1243
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Pisalam ze do cwiczen trzeba nosic koniecznie stanik. A Afrykanki wykonuja napewno duzo pracy fizycznej, bez stanika.

A poza tym wcale nie chodzi mi o to by zrezygnowac z stanika, tylko o to by nie nosic go 24 godziny na dobe.
Rozumiem, ale ja jestem zdania, że spanie w staniku moim piersiom nie zaszkodzi.
Zawsze jedni mówią tak, drudzy inaczej, a przecież nikogo nie zmuszam do spania w nim
Poza tym wygodny stanik na noc przydaje się, i to nie tylko przy dużym biuście. Ja, zwłaszcza przed okresem, nie lubię zostawiać moich piersi bez podtrzymania..
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 19:03   #1244
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Nie wiem, o co konkretnie ci chodzi, o zapobiegniecie rozciaganiu, czy zwezenie obwodu, ale sa na to sposoby.
Jesli chcesz obwod zmniejszyc (metoda sprawdzona), to najlepiej bedzie jesli zaszyjesz stanik na bokach. Zwykle w miejscu gdzie miseczka sie konczy, a zaczyna ten pasek obwodu z zapieciem (gdzies pod pacha) jest pionowy szew. Zlap tam matrial, tyle samo z prawej i z lewej strony i zszyj. Dziki temu stanik straci pare centymetrow w obwodzie.

Jesli chcesz zrobic cos, zeby obwod sie nie rozciagal (metoda niesprawdzona, tylko o tym czytalam). Jesli masz stanik o obwodzie np. 65cm, ale on bardzo sie rozciaga i jest za luzny musisz w pasmanterii kupic nierozciagliwa tasiemke, jakas w kolorze stanika i podszyc stanik od wewnetrznej strony. Najlepiej nie na calym obwodzie, bo troche rozciagliwosci stanik musi miec, ale a przyklad tylko na odcinku od miseczek do zapiecia.


A jesli o spanie w staniku chodzi to - "Nigdy w zyciu". Sypiam nago, nie potrafie spac w ubraniu, bo sie dusze, gdybym ubrala stanik, musialabym ubrac rowniez inne czesci garderoby.

Bielizna w lozku? Tak, ale tylko w celach rozrywkowych, nie po to, zeby w niej spac.
Dzieki, chodzilo mi wlasnie o zwezanie


co do spania w staniku to nie ma mowy.. fakt.. przy duzym biustach moze i jest jakis sens ale nie uwazam zeby to było zbyt wygodne
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 19:52   #1245
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

A może ktoś to w skrócie przetłumaczyć, bo nie do końca rozumiem ten tekst? Właśnie wróciłam do domu i po całym dniu jestem zbyt zmęczona na szukanie po słownikach...
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 20:01   #1246
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

ja juz tlumacze
Ale ten dobor slow, nie moge tu

Prosze, tak moj tlumacz to zrobil, jest genialny

Jedenastu dorosłego żeńskiego tematów lata 22-39 lat nosiło pewny stanik przez 3 miesiące kiedy antropometria i fotografie frędzla mory na wcześniejszym kadłubie zostały wzięte regularnie raz na tydzień. Po 3 miesiącach, stanik nie został noszony przez inne 3 miesiące. Wtedy pomiary i fotogrametria zostały powtórzone dla porównania używającego nałożone konfiguracje mory. Skutki są zreasumowane jak następuje. Bez wzgląd na szczupły albo bardzo gruby kadłub, tematy z wisiorkiem piersi pokazały najwyższy stopień forma piersi "skorygowania" od noszenia stanika. W wszystkich tematach, po 3 miesiącach przymusu stanika, obwód underbust był mniejszy ale obwód skrzyni stał się rozszerzony, odległość między prawem i zostawione smoczki stały się szersze i piersi skłaniały się, by wisieć na dół. Ta zmiana więcej została oznaczona w bardzo grubych tematach z piersiami wisiorka. I kiedy ten typ tematu nosił "tryskać - dopasowanego" stanik przez długi czas, jej forma piersi stała się rozwinięta, to jest, jej piersi wisiały w dół więcej.

Inne badanie z podobnymi skutkami zostało prowadzone w 2003 przez Laetitia Pierrot i Jean Jeana - Denisa Rouillon. W tym, 250 kobiet, które praktykowały sporty przestało nosić biustonosz przez jeden rok. Oni zostali poszły za regularnie z kwestionariuszami i biometryczny pomiarami. W 6 - tygodnia sprawdzaniu, panie doświadczyły jakąś niewygodę od opuszczania biustonosza, ale to zniknęło później i do końca roku 88% kobiet doniosło, że ulepszony komfort porównał do przed badaniem.
Pomiary były widoczne mocniejszy, więcej wyniesiony i żwawsze piersi. Na przykład , odległość od smoczka do kości ramienia została zmniejszona, który znaczy, że piersi zwisły mniej. Oni zanotowali lepszy mięśniowy rozwój w mięśniach mechanizmu obracającego ramion i pectoralis głównym. Też, rozstępy na piersiach stały się mniej widoczne.
{ Pierrot L., apre sein du Rozwoju` l'arre s ^ gardziel soutien du portu du t, sur longitudinale préliminaire étude 33 volontaires sportives,` le présentée se 19 décembre 2003 la devant Faculté de et Médecine de Pharmacie de Besançon.
[ Rozwój piersi potem ustających noszących biustonosze. Wstępnego południkowego badania 33 zaofiarować się sportsmenek. Teza przedstawiła grudzień 19th, 2003, Wydział Medycyny i Apteki, Besancon, Francji.]
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 20:04   #1247
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Najbardziej zależy mi na poniższych słowach i wyrażeniach:

... showed the highest degree of breast form "correction" from wearing the brassiere. ... brassiere constraint ...
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 20:04   #1248
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

A wie ktos cos o Fantasie conspiracy ?
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 21:01   #1249
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

W skrocie to 11 kobiet przez 3 miesiace nosilo staniki a pozniej przez kolejne 3 miesiace ich nie nosilo. I po trzech miesiacach noszenia stanika obwod pod biustem sie zmniejszyl a obwod w biuscie zwiekszyl, ale "odstep" (na szerokosc) pomiedzy sutkami sie zwiekszyl (czyli ze sutki sie rozsunely od siebie) i biust mial tendencje do obwisania. I ze to bylo bardziej zauwazalne o osob otylych, ktore to po dlugotrwalym noszeniu "dobrze dobranego stanika" mialy tendencje do wiekszego obwisniecia piersi.

Edit: To odnosnie pierwszej czesci linka eternalvoyageur

agta85 showed the highest degree of breast form "correction" from wearing the brassiere ja bym to przetlumaczyla jako: ujawnilo najwiekszy stopien zmiany biustu od noszenia biustonosza
brassiere constraint przetlumaczylabym jako "ustanikowienie"

Dobor slownictwa niezly
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.

Edytowane przez anamnezis
Czas edycji: 2008-04-24 o 21:07 Powód: skleroza
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 21:15   #1250
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

To co? To znaczy, ze mam wyciagac z szuflady to niedobrane 75C i odsylac 65FF? Bo juz nic nie rozumiem
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 21:22   #1251
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez anamnezis Pokaż wiadomość
W skrocie to 11 kobiet przez 3 miesiace nosilo staniki a pozniej przez kolejne 3 miesiace ich nie nosilo. I po trzech miesiacach noszenia stanika obwod pod biustem sie zmniejszyl a obwod w biuscie zwiekszyl, ale "odstep" (na szerokosc) pomiedzy sutkami sie zwiekszyl (czyli ze sutki sie rozsunely od siebie) i biust mial tendencje do obwisania. I ze to bylo bardziej zauwazalne o osob otylych, ktore to po dlugotrwalym noszeniu "dobrze dobranego stanika" mialy tendencje do wiekszego obwisniecia piersi.

Edit: To odnosnie pierwszej czesci linka eternalvoyageur

agta85 showed the highest degree of breast form "correction" from wearing the brassiere ja bym to przetlumaczyla jako: ujawnilo najwiekszy stopien zmiany biustu od noszenia biustonosza
brassiere constraint przetlumaczylabym jako "ustanikowienie"

Dobor slownictwa niezly
a w drugim tekście z tego co zrozumiałam było o kobietach które uprawiają sport i przestały nosić biustonosze na jeden rok. Na początku czuły się dziwnie ale potem już im to nie przeszkadzało no i jeśli dobrze zrozumiałam to jak potem robili pomiary to wyszło im że piersi były jędrniejsze, ładniejsze, jakieś tam mięśnie ramion i jakiś mięsień piersiowy był bardziej rozwinięty, no i ogólnie że piersi były mniej opadnięte, a odległość sutka od ramienia zmniejszyła się. A i że rozstępy stały się mniej widoczne.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 21:29   #1252
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

To znaczy, ze mam wywalic i te niedopasowane, i dopasowane, i zaczac uprawiac sport??
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 21:35   #1253
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Oj, nie wyobrażam sobie tego. Wyrzucać staniki? Sport sportem, ale wyobrażacie sobie na przykład bieganie bez stanika przy większym biuście?

Ja na pewno ze staników nie zrezygnuję. Zresztą, ja zauważyłam, że kształt moich piersi (bez stanika) poprawił się, odkąd nosze dobre rozmiary.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 21:35   #1254
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Z pewnością należy wyrzucić wszystkie biustonosze. Dzięki temu będziemy mieć jędrny i uniesiony biust niczym kobiety z prymitywnych plemion.
Chętnie dowiedziałaby sie czegoś więcej na temat metodologii prowadzonych badań. I dlaczego ten well-fitted biustonosz jest w cudzysłowie. Czyżby jednak nie był taki dobrze dobrany?
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 21:41   #1255
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
To co? To znaczy, ze mam wyciagac z szuflady to niedobrane 75C i odsylac 65FF? Bo juz nic nie rozumiem
Chyba raczej chodzi o to, zeby nie nosic stanika caly czas, bo moze biust sie "rozleniwia" Czyli, zeby w nim nie spac np.

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
a w drugim tekście z tego co zrozumiałam było o kobietach które uprawiają sport i przestały nosić biustonosze na jeden rok. Na początku czuły się dziwnie ale potem już im to nie przeszkadzało no i jeśli dobrze zrozumiałam to jak potem robili pomiary to wyszło im że piersi były jędrniejsze, ładniejsze, jakieś tam mięśnie ramion i jakiś mięsień piersiowy był bardziej rozwinięty, no i ogólnie że piersi były mniej opadnięte, a odległość sutka od ramienia zmniejszyła się. A i że rozstępy stały się mniej widoczne.

Tylko pytanie co to byly za sporty. Bo moze to oznaczac zarowno bieganie, plywanie jak i np jazde figurowa na lodzie

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Ale do sportu koniecznie trzeba !
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 21:48   #1256
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Z pewnością należy wyrzucić wszystkie biustonosze. Dzięki temu będziemy mieć jędrny i uniesiony biust niczym kobiety z prymitywnych plemion.
Chętnie dowiedziałaby sie czegoś więcej na temat metodologii prowadzonych badań. I dlaczego ten well-fitted biustonosz jest w cudzysłowie. Czyżby jednak nie był taki dobrze dobrany?
Nadzieja umiera ostania "Well-fitted" w cudzyslowie znaczy ze te staniki nie fittowaly well, nasze fittuja well, czyli zwis sie nie powiekszy
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 21:49   #1257
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Agta - mnie się wydaje, że wg nich wysportowana = szczupła , szczupła = bardzo mały biust. No i wtedy może i faktycznie, mięśnie pod piersiami mogą wpływać na ich kształt, ale żadnego mięśnia służącego do "machania" piersiami to raczej nie ma I nie uważam, aby w przypadku małych biustów noszenie stanika było zbędne.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 21:52   #1258
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Moim piersiom sport pomoglby sie unosic tylko wtedy, gdybym uprawiala go w stanie niewazkosci
W warunkach ziemskich grawitacja uparcie ciagnie go w dol.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 21:53   #1259
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

A chodzenie na rękach? Może taki "sport" by pomógł?
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 21:56   #1260
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

właśnie ten drugi tekst z cytatatu w ogóle mnie nie przekonuje
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.