Zrozum kobieto faceta . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-14, 18:42   #1
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Question

Zrozum kobieto faceta .


Hmmm ... mam problem.Oczywiście z facetem.Piszę z nim na gg już ze 3 miesiące.Wyczuwam,że mu się podobam.Flirtuje ze mną,prosi o zdjęcia,prawi komplementy ... I tyle Dlaczego nie zaprosi mnie nigdzie ? Nie zapropnuje jakiegoś spotkania ? Nie wierzę,że piszę ze mną,bo chce tylko być moim kolegą.Pisał,mi ,że nie jest nieśmiały,ale czyżby,aż do tego stopnia ? Jak go wybadać ?
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 18:58   #2
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Albo jest aż tak bardzo nieśmiały, a wiadomo, że nieśmiałym łatwiej rozmawaic na gg.... Albo nie traktuje Cię poważnie, na tyle, żeby spotkac się z Tobą. Może pasuje mu tak jak jest, że po prostu rozmawiacie. Dziwny chłopak tak naprawde. A jeśli można spytac, jak to się stało, że gadacie na gg? Skąd miałaś jego numer?
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 19:09   #3
kasiamalibu
Raczkowanie
 
Avatar kasiamalibu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 262
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

a moze wstydzi sie spotkac w realu moze ma jakies kompleksy kto wie?? a wyslal ci swoja fotke juz?
kasiamalibu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 19:10   #4
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Cytat:
Napisane przez Sweetheart86 Pokaż wiadomość
Albo jest aż tak bardzo nieśmiały, a wiadomo, że nieśmiałym łatwiej rozmawaic na gg.... Albo nie traktuje Cię poważnie, na tyle, żeby spotkac się z Tobą. Może pasuje mu tak jak jest, że po prostu rozmawiacie. Dziwny chłopak tak naprawde. A jeśli można spytac, jak to się stało, że gadacie na gg? Skąd miałaś jego numer?
Święta prawda - dziwny Już mnie czasami tak wkurza,że myślę sobie nie wejde na gg i nie będzie mógł ze mną pogadać ... Haha że,niby zrobie mu na złość
Znam go z widzenia ze szkoły.Kiedyś,gdy jeszcze miałam konto na pewnym portalu,zagadał do mnie i pisaliśmy ze sobą do czasu,aż nie wykasowałam konta.Wtedy kontakt się urwał ... Do marca tego roku Miałam jego numer właśnie z tamtego portalu,ale nigdy z niego nie korzystałam.Pewnego dnia pomyślałam,żeby napisać,no i napisałam
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 19:10   #5
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Nie wiem czy Cię to pocieszy (pewnie nie ), ale mój TŻ pisał ze mną SMSy przez 1,5 roku, dzwonił, flirtował, a na żywo gadaliśmy zaledwie parę razy, choć mijaliśmy się codziennie w szkole.
Dopiero po dłuższym czasie opamiątał się, poszliśmy razem na studniówkę i jesteśmy parą. Opłaciło się czekać , choć nie powiem- bywało, że szlag mnie trafiał na miejscu. Jednak ja byłam zbyt dumna by zrobić ten pierwszy krok i teraz troszkę () żałuję.

Myślę, że jeśli napomknął Ci, że jest nieśmiały, to może w ten sposób chciał Ci zakomunikować, że nie jest pewny co Ty o nim myślisz i ma nadzieję na pierwszy krok. Może sama zaproponuj kino?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 19:28   #6
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Nie wiem czy Cię to pocieszy (pewnie nie ), ale mój TŻ pisał ze mną SMSy przez 1,5 roku, dzwonił, flirtował, a na żywo gadaliśmy zaledwie parę razy, choć mijaliśmy się codziennie w szkole.
Dopiero po dłuższym czasie opamiątał się, poszliśmy razem na studniówkę i jesteśmy parą. Opłaciło się czekać , choć nie powiem- bywało, że szlag mnie trafiał na miejscu. Jednak ja byłam zbyt dumna by zrobić ten pierwszy krok i teraz troszkę () żałuję.

Myślę, że jeśli napomknął Ci, że jest nieśmiały, to może w ten sposób chciał Ci zakomunikować, że nie jest pewny co Ty o nim myślisz i ma nadzieję na pierwszy krok. Może sama zaproponuj kino?
Ojeeeeeeej 1,5 roku ?? To dopiero Ja "dopiero" 3 miesiące się męcze.Hmm ... a z tym kinem to raczej nie przejdzie Nie wyobrażam sobie zapraszać faceta na randkę.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 19:34   #7
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Ojeeeeeeej 1,5 roku ?? To dopiero Ja "dopiero" 3 miesiące się męcze.Hmm ... a z tym kinem to raczej nie przejdzie Nie wyobrażam sobie zapraszać faceta na randkę.
moze to kobieta???
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 19:36   #8
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Ojeeeeeeej 1,5 roku ?? To dopiero Ja "dopiero" 3 miesiące się meczę. Hmm ... a z tym kinem to raczej nie przejdzie Nie wyobrażam sobie zapraszać faceta na randkę.

To może przypadkiem gdzieś na niego wpadnij i zagadaj?

Cytat:
Napisane przez Monicoor Pokaż wiadomość
moze to kobieta???
Yyyy? Jakim cudem kobieta, jak znają się ze szkoły z widzenia?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 19:41   #9
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
To może przypadkiem gdzieś na niego wpadnij i zagadaj?



Yyyy? Jakim cudem kobieta, jak znają się ze szkoły z widzenia?
Na pewno nie kobieta Próbowałam na niego wpaść,specjalnie przyjeżdżałam niby na zakupy,a to na jakiś festyn,ale nie udaje się.Powoli mam już dosyć tych gier.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 19:58   #10
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

To przejmij ty inicjatywe jak facet ciapa
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 20:05   #11
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
To przejmij ty inicjatywe jak facet ciapa
Jak już pisałam nie wyobrażam sobie zaprosić faceta na randkę.Może jestem staroświecka,ale tak mam.Wiele razy w żartach sugerowałam mu,żeby przyjechał ze mną pobiegać,albo na ciasto.I nic nie zrozumiał.Osłabia mnie już
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 20:07   #12
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Facet ciapa...ja nie wiem,czy tylko tacy istnieją?Uh...po wielu ciekawych przygodach nie jestem zwolenniczką wyręczania faceta,a po ostatniej przygodzie wiem,że niezdecydowany to najgorsze,co może spotkać kobietęale z drugiej strony-jak Ty nic nie zrobisz,możesz żyć w ułudzie i nieświadomości dalsze kilak miesięcy,więc-choćby po to,aby sie przekonać,czy jest Tobą zainteresowany...Jak warto,zaryzykuj
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 20:09   #13
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Jak już pisałam nie wyobrażam sobie zaprosić faceta na randkę.Może jestem staroświecka,ale tak mam.Wiele razy w żartach sugerowałam mu,żeby przyjechał ze mną pobiegać,albo na ciasto.I nic nie zrozumiał.Osłabia mnie już
Pisalas mu ze chcesz sie z nim spotkac/spotykać?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 20:15   #14
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Pisalas mu ze chcesz sie z nim spotkac/spotykać?
Hmm ... w żartach dałam mu to do zrozumienia.Widocznie trzeba mu to powiedzieć normalnie,bo inaczej nie zrozumie Głupio będzie mi to napisać,ale postaram się.Podajcie jakiś przykład jak mam to napisać.Po prostu,że chciałabym się z Tobą spotkać ? ... Ech nie wiem ... Nie umiem chyba tak Zbyt dumna jestem.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 20:17   #15
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Faktycznie facet ciapa Też kiedyś gadałam z chłopakiem na gg i już po tygodniu zaproponował spotkanie... Ten coś się ociąga. Próbuj sugerowac coś nadal, podgaduj cos dyskretnie... może cos w końcu załapie. A jeśli nie to daj sobie spokój skoro on taki niekumaty, a sama nie chcesz wyjśc z inicjatywą
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 20:20   #16
bebulkaa
Rozeznanie
 
Avatar bebulkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Redditch/Tarnów
Wiadomości: 563
GG do bebulkaa
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

To może Ty wykaż się inicjatywą i go zaproś gdzieś? ;>
__________________

Zaręczeni od: 14.02.2010
Ślub: 18.08.2012


Jeśli będzie ci dane żyć sto lat,
to ja chciałabym żyć sto lat minus jeden dzień,
abym nie musiała żyć ani jednego dnia bez ciebie.


bebulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 20:24   #17
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Cytat:
Napisane przez bebulkaa Pokaż wiadomość
To może Ty wykaż się inicjatywą i go zaproś gdzieś? ;>
Mała prośba : przed pisaniem poczytajcie wątek trochę.
Nie umiałabym zaprosić faceta na randkę.To zdecydowanie nie w moim stylu.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 21:14   #18
PomylonaKsiezniczka
Wtajemniczenie
 
Avatar PomylonaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: za siedmioma gorami, za siedmioma rzekami...
Wiadomości: 2 534
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Mała prośba : przed pisaniem poczytajcie wątek trochę.
Nie umiałabym zaprosić faceta na randkę.To zdecydowanie nie w moim stylu.
to ciezko bedzie...tzn. rozumiem Cie-tez tak mam, nie chce sie narzucac, boje sie odrzucenia no i ta duma, cholerna duma, ale ja czasem trzeba schowac do kieszeni...zwlaszcza jesli zalezy...
No ale moze na poczatek sprobuj cos napomknac zartem?? Macie jakichs wspolnych znajomych?? Moze odbywa sie cos "wiekszego" w waszej miejscowosci- mozesz zapytac czy tam bedzie, albo niby w ramach"podziekowania" za cos, jakies slowo czy przysluge(choc nie wiem jaka, skoro wirtualna znajomosc), napisac ze ma u Ciebie piwo, kawe- moze to pociagnie,.. Skoro nie chcesz powiedziec wprost, to nie wiem co innego...
__________________



PomylonaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 21:16   #19
k4t4rink4
Raczkowanie
 
Avatar k4t4rink4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 62
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Może ma dziewczynę i resztki sumienia...
k4t4rink4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 22:03   #20
MissK.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Wydaje mi się, że po prostu nie wie jak to zrobić.
A może czeka na rozwój wydarzeń ?
Nie wiem co może siedzieć w jego głowie, ale na pewno nie chciałby tracić kontaktu z Tobą, skoro okazuje zainteresowanie.
Może sama wyjdź z propozycją, ale nieco sprytnie 'zagraj' , że bardzo chciałabyś iść do kina na ten i na ten film, ale nie masz z kim, albo masz ochotę na pizzę ..
MissK. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 22:16   #21
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Powiedz najprosciej jak to sie tylko da....Do facetow tylko tak moze cos dotrzeć
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 05:53   #22
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

A ja bym zrobiła dokładnie odwrotnie !-wycofałabym się troszkę.
Tzn bądź aktywna na g-g ale nie odzywaj sie pierwsza,pisz do niego z lekkim opóźnieniem/ niby z kimś innym piszesz/
Juz taką akcję z nieśmiałym (?) przerabiałam-jak zaczął mu się palić grunt pod nogami to zaraz śmiałości nabrał
Pozdrawiam
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 06:08   #23
Spike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 18
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Cytat:
Napisane przez k4t4rink4 Pokaż wiadomość
Może ma dziewczynę i resztki sumienia...
Mysle podobnie
Spike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 07:40   #24
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Ojeeeeeeej 1,5 roku ?? To dopiero Ja "dopiero" 3 miesiące się męcze.Hmm ... a z tym kinem to raczej nie przejdzie Nie wyobrażam sobie zapraszać faceta na randkę.
Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Jak już pisałam nie wyobrażam sobie zaprosić faceta na randkę.Może jestem staroświecka,ale tak mam.Wiele razy w żartach sugerowałam mu,żeby przyjechał ze mną pobiegać,albo na ciasto.I nic nie zrozumiał.Osłabia mnie już
możesz na tym dużo stracić, na dumie.
ja zrobiłam ten wyjątek i schowałam swoje rozdęte jak balon ego księżniczki na wieży raz. jeden jedyny raz. znaliśmy się normalnie, ja byłam byłą jego kolegi z klasy a on od pół roku czy więcej płakał za swoją eks. napisałam kiedyś na gg - co samo w sobie sprawiło że miałam wyrzuty sumienia, no bo jak to żeby się odzywać pierwsza, nie nie nie

później byliśmy kilka razy na spacerze, raz w knajpce ale ten mosiek chyba NIC nie podejrzewał, a zachowywałam się jak klasycznie zakochana. przynajmniej teraz nie chce się przyznać ta cała sytuacja zaczynała mnie męczyć, a że akurat w moim mieście był koncert... no i bijąc się z myślami i oskarżając się o zidiocenie i ganianie
za chłopakiem, upadek obyczajów itp. poprosiłam tatę żeby wziął mi z pracy bilety i go zaprosiłam.

nie muszę dodawać że na koncercie byli chyba wszyscy nasi znajomi, szalejący za mną eksio itp. i że później wylądowaliśmy z nimi wszystkimi w knajpie masakryczna masakra. byłam załamana, przekonana że osoba w której się tak podle zauroczyłam będzie do końca życia wzdychającym werterem i po tym spotkaniu daję sobie spokój.

a tu się okazało że ten bobek też był zainteresowany! chciał się jeszcze kilka razy spotkać na spokojnie i przejść do 'rzeczy' ale tamtego wieczoru opowiedział mi wszystko... i do dziś jesteśmy razem.

więc ja ze swojej strony mówię - odwagi!
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 10:46   #25
hanza
Raczkowanie
 
Avatar hanza
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 27
GG do hanza
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Iluzjami go:
poszłabym gdzieś na spacer
wyszłabym gdzieś
o niedługo grają ci czy tamci


Zazwyczaj skutkuje Wystarczy żeby miał trochę oleju w głowie.

No chyba że na przeszkodzie stoi co innego: może nie być pewny czy ty go chcesz, musisz dać mu znak np. tylko napisać chciałbym cię zobaczyć, nie jest to zaproszenie, teraz czas na jego ruch.

Albo po prostu ma dużo pracy, może kiedyś jakaś go skrzywidziła i się boi, obawia.
Najprościej to porozmawiać podejść go i tyle. Facet ci to pisze
__________________
samotny ...no cóż...więcej chrupek dla mnie

Wyeliminowany z chodzenia na 14 dni
hanza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 13:31   #26
nowinka
Raczkowanie
 
Avatar nowinka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 414
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Hanza:
"Albo po prostu ma dużo pracy, może kiedyś jakaś go SKRZYWDZIŁA i się boi, obawia.
Najprościej to porozmawiać podejść go i tyle. Facet ci to pisze "

To przy okazji poradz jak pomoc takiemu co go skrzywdziladrazni mnie to,dlaczego skrzywdzenie to wymowka dla faceta na kazde jego zle zachowanie wzgledem kobiety albo na to,ze sie nie odzywa itd itp
nowinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 14:08   #27
hanza
Raczkowanie
 
Avatar hanza
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 27
GG do hanza
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Dajmy na to:
Angażuje się, dbam o swoją kobietę, a po kilkunastu miesiącach słyszę: nic do ciebie nie czułam, mam innego, żegnaj.
1. czuje się okłamany,załamany
2. nie wiem czy następna nie będzie taka sama
3.tracę poczucie jakiegokolwiek sensu angażowania się wcokolwiek
4.zaczynam patrzec raczej od strony dobrze mi samemu, przynajmniej jeżeli chodzi o strone materialną życia

W końcu same dziewczyny, wiecie jak to jest jak was rzuci, zdradzi etc. Facet ma tak samo, jak nagle dziewczyna go chciała i nie chce, zazwyczaj z banalnego powodu.

Jak go leczyć?
Na pewno trzeba wiedzieć czy dziewczyna go rzuciła, co było tego powodem. Potem pewne jest że boi się znów zaangażować, żeby nie spotkało go to samo.

Leczenie: zaczynamy od rozmowy od za przeproszeniem "pierdół", poprzez sprawy życia codziennego, z tym że zapewniamy go że może na nas liczyć, zawsze zwrócić się o pomoc, wsparcie, o tak pomiędzy zdaniami. Można uciec się do fortelu typu: napraw mi cos, pomóż w czymś, mogę liczyć tylko na ciebie na chwile obecną.
Z czasem zechce się spotkać. Na pewno nic na siłę. Jedno spotkanko, zapewnienie że było miło i fajnie i że chce się to powtórzyć. Potem drugie, trzecie. I powoli pójdzie. Z tym że nie mówić facetowi odrazu: fajnie jak byśmy zamieszkali, czy będizemy razem za 2 lata, bo go odstraszycie. Pomyśli sobie: ona już planuje co będzie? nie wiem czy chce itd.
__________________
samotny ...no cóż...więcej chrupek dla mnie

Wyeliminowany z chodzenia na 14 dni
hanza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 14:14   #28
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Hmmm ... mam problem.Oczywiście z facetem.Piszę z nim na gg już ze 3 miesiące.Wyczuwam,że mu się podobam.Flirtuje ze mną,prosi o zdjęcia,prawi komplementy ... I tyle Dlaczego nie zaprosi mnie nigdzie ? Nie zapropnuje jakiegoś spotkania ? Nie wierzę,że piszę ze mną,bo chce tylko być moim kolegą.Pisał,mi ,że nie jest nieśmiały,ale czyżby,aż do tego stopnia ? Jak go wybadać ?
A dlaczego Ty nie zaproponujesz spotkania? Wiem, pisałaś już,że sobie nie wyborażasz...ale co jest zego w tekscie: gadamy i gadamy może spotkamy się w realu? jak się nie zgodzi jego strata.
Czemu niby to on ma Cie zapraszać, Ty zaproponuj....
ja miałam podobną sytuację...gdybym nie zaproponowała spotkania to nie byłabym teraz z moim Tżtem wiec chyba warto.
no chyba,że chcesz żyć złudzeniami...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 14:23   #29
hanza
Raczkowanie
 
Avatar hanza
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 27
GG do hanza
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

Nie znasz jego myśli. Zaufaj mi i wiedz, że on może nie być pewien czy ty go chcesz widzieć, może czuć się nie pewnie, nie wie jak zareagujesz, boi się zepsuć tego co dotychczas wytworzyliście i stawiać wszystko na jedną karte mówiąc spotkajmy się. Może o tym więcej myśli niż robi i tyle.
__________________
samotny ...no cóż...więcej chrupek dla mnie

Wyeliminowany z chodzenia na 14 dni
hanza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 14:38   #30
tygrysica2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 24
Dot.: Zrozum kobieto faceta .

.
__________________
zakochana w Moim K.**

Edytowane przez tygrysica2008
Czas edycji: 2008-07-14 o 13:57
tygrysica2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.