polecam -nie polecam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-22, 15:41   #1
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839

polecam -nie polecam


witam,
wpadłam na pomysł zeby moze otworzyc kategorię polecam -nie polecam .polecałybysmy sobie nawzajem jakieś sklepy niekoniecznie z kosmetykami czy ciuchami ale wszystko .
Jakies knajpki ,resturacje gdzie jest duza sznasa na miłą i fachową obsługę ,itp miejsca.
co wy na to ?
pozdrawiam słonecznie z zielonej gory
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-22, 15:49   #2
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: polecam -nie polecam

Hmmm... nieco wiecej szczegolow? [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-22, 16:01   #3
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Re: polecam -nie polecam

fajny pomysł, można by to podzielić wg miast [województw?]
[img]icons/icon7.gif[/img]
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 06:09   #4
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: polecam -nie polecam

Taktaktaktaktak, świetny pomysł, popieeeeram!!! [img]icons/icon7.gif[/img] Może coś w formie naszego poradnika? [img]icons/icon7.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 06:21   #5
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: polecam -nie polecam

Super pomysł [img]icons/icon7.gif[/img] Jak najbardziej popieram! [img]icons/icon7.gif[/img]
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 08:02   #6
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: polecam -nie polecam

Ciesze sie, ze popieracie pomysl, ja mimo to nadal nie wiem o co dokladnie chodzi w tym pomysle.

Mielismy juz w historii wizazu kilka falstartow - chocby zlota perfumeria [img]icons/icon9.gif[/img] czy poradnik - tez mialo byc tak pieknie...
I dlatego zanim zaczne cokolwiek robic, bedziecie musialy mnie do tego przekonac, a poki co do przekonania daleko, bo nie do konca nawet wiem o co w tym chodzi...

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 14:52   #7
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: polecam -nie polecam

zlosliwiec napisał(a):
> Ciesze sie, ze popieracie pomysl, ja mimo to nadal nie wiem o co dokladnie chodzi w tym pomysle.

Nooo miejsce, gdzie będzie można zgłosić np. sklep, w ktorym zostalymsy super obsluzone i dlaczego, bo na forum szybko ginie... [img]icons/icon9.gif[/img]
>
> Mielismy juz w historii wizazu kilka falstartow - chocby zlota perfumeria [img]icons/icon9.gif[/img] czy poradnik - tez mialo byc tak pieknie...

A to usuń je! [img]icons/icon7.gif[/img] albo najpierw tym postrasz, zobaczysz, jak się rzucą, a jak nie - to won z nmi!!! [img]icons/icon10.gif[/img] Poza tym poradnik działa,o , Tiger nawet się wpisał... [img]icons/icon10.gif[/img]

> I dlatego zanim zaczne cokolwiek robic, bedziecie musialy mnie do tego przekonac, a poki co do przekonania daleko, bo nie do konca nawet wiem o co w tym chodzi...
>
> [img]icons/icon35.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-24, 00:03   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: polecam -nie polecam

WITAM
pomysł z podzialme na wojewódzctwa jest ok,kazda z nas moze wpisac tam fajne miejsca:sklepy ale takie o których wie kilka osób czyli nie wielkie firmowe slepy w GC ale maleńkie sklepiki gdzie mozna cos fajnego i niedrogo kupic a przy okazji byc mile zostac obsłużonym ,knajpki,puby ,księgarnie , itp.
mozna tez zareklamowac swoje miasto jesli dzieja sie tam jakies imprezy ,ja we wrzesniu zapraszam na winobranie ktore jest tylko w zielonej górze .
moze to sie przydac przy ewntualncy odwiedzinach innego miasta.
co wy na to?
pozdrawiam
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 00:18   #9
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: polecam -nie polecam

wg mnie to super pomysł, tymbardziej , ze zbliżają się wakacje, a ja lubię wiedzieć takie ciekawostki o miastach, do których chcę się wybrać [img]icons/icon12.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 07:30   #10
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: polecam -nie polecam

Wygląda to nieco jak portal turystyczny...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 08:39   #11
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: polecam -nie polecam

hm.. wtrącę swoje trzy grosze.. [img]icons/icon12.gif[/img]

IMO pomysł może i dobry.. ale coś czuję, że to się nie sprawdzi. Takie polecam nie polecam, możemy przecież pisać na plotkowym. To tak jak ze Złotą perfumierią, albo Złotym salonem. Niby jest przeciez podział na miasta i idea też była na początku dobra, ale widać że te katalogi żyją od przypomnienia do przypomnienia. I pomimo, że są wpisane np salony i opinie o nich, to i tak dużo osób pyta na plotkowym o sprawdzonego fryzjera czy kosmetyczkę.
Wydaje mi się, że z tym byłoby podobnie i po jakimś czasie niewielu osobom chciałoby się wpisywać jaka knajpka fajna, albo, w którym sklepiku to sprzedaje przemiła pani, a który należy omijać.
A przecież o tego typu imprezach jak to winobranie, o którym pisze paula78, możemy się nawzajem informować, na bieżąco. Ktoś powie.. że takie newsy zginą w wątkach.. niby tak, ale przecież to nie jest portal informacyjno-rekreacyjno-turystyczny [img]icons/icon12.gif[/img] A to przecież będą informacje dla nas, stałych bywalczyń wizażu. Nikt nowy nie będzie zaglądał na wizaż tylko po to, żeby sprawdzić, który lokal jest polecany, albo w którym mieście co się aktualnie dzieje.
Poza tym są odpowiednie strony, na których są informacje o takich rzeczach. Zreszta nie tylko o takich, bo jest multum stron gdzie sa zopiniowane bary, puby (na podobnej zasadzie jak nasze KW [img]icons/icon12.gif[/img] )

no to tyle moich przemyśleń [img]icons/icon12.gif[/img]
slonecznego dnia Wam życze [img]icons/icon10.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-24, 09:06   #12
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: polecam -nie polecam

A ja chciałabym powiedzieć, że moim skromnym zdaniem pomysł sympatyczny i potrzebny [img]icons/icon7.gif[/img] Ale w Łodzi jest na przykład bardzo duzo knajpek i pubów fajnych [img]icons/icon12.gif[/img] hehe i chyba musiałabym tu mały elaboracik i do tego alfabetycznie wpisać [img]icons/icon12.gif[/img]
Poza tym raz wolę iść do tej kanjpki, bo np.kucharza zmienili a raz do innej, bo jest jakaś sezonowa atrakcja i co wtedy ?? [img]icons/icon9.gif[/img]
A co o sklepów to czasem się zdarza, że raz jest się mile a innym razem średnio obsłużonym, w niektórych sklepach przecież obsługa jest dwuzmianowa [img]icons/icon9.gif[/img]

Hehe [img]icons/icon7.gif[/img] Pomysł się mnie podobywuje, w teorii jest fajny, ale w praktyce pewne trudności się moga wyłonić [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 09:20   #13
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: polecam -nie polecam

Zło, sądzę że chodzi o cos takiego jak złota perfumeria... Może wystarczy zmienic nazwę i ruszy?;-)
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 09:45   #14
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: polecam -nie polecam

Musiałbym odperfumeriować ten katalog i dostosować go do ocen ogólnych - rzecz jest do zrobienia, ale zmiany wymagają również poważniejszych przemyśleń, bo nie do końca jest to takie hop/siup [img]icons/icon12.gif[/img]

Jakoś nie do końca rozumiem CO KONKRETNIE ma tam trafiać... jak na razie czytam o mydle i powidle, a to restauracje, a to knajpy, a to sklepy z ciuchami i serami francuskimi...

Może wreszcie ktoś doprecyzowałby CO miałoby tam trafiać?

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 10:19   #15
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: polecam -nie polecam

Myślę, że pomysł jest fajny, ale nie sądzę, zeby realizacja wypaliła... [img]icons/icon12.gif[/img]

Sami wiecie, że każdemu pasuje coś innego. Dla jednego jest ważna luźna atmosfera w knajpie, dla drugiego poziom obsługi, dla trzeciego tanie piwo, fajna muzyka (a jaki rozrzut gustów!)... albo czyste toalety [img]icons/icon10.gif[/img] To samo ze sklepami: a jak w poleconym sklepie pani, zazwyczaj miła będzie miała zły dzień, bo ją facet rzucił? Xanka się przekonała jak to bywa z polecaniem na przykładzie własnego fryzjera... [img]icons/1ehem.gif[/img]

Poza tym i tak te tematy będą wypływać na forum, bo same wiecie, że sporo osób nie kopie po artykułach i poradnikach, tylko od razu zadaje pytania na forum... [img]icons/icon12.gif[/img]

Podsumowując - jestem przeciw, także ze względu na dodatkową robotę dla i tak zapracowanego Zło i dodatkowe obciążanie serwerów. Poza tym odstrasza mnie przykład poradnika: kilka osób powpisywało przepisy, a reszta? Tak samo może być z polecaniem fajnych miejsc.

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 10:32   #16
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: polecam - nie polecam :: po prostu nie (wierzę)...

BabciaWeatherwax napisał(a):
> Poza tym odstrasza mnie przykład poradnika: kilka osób powpisywało przepisy, a reszta? Tak samo może być z polecaniem fajnych miejsc.


Gdybyście zajrzały do dyskusji nt. poradnika, to obietnic tam było więcej niż piasku na pustyni. I po tym, jak 1/5 osób obiecujących zgłosiła cokolwiek, poradnik zwyczajnie zamarł.

Z tego powodu wolę się zająć ulepszaniem tego, co już mamy, zamiast inwestować swój czas w coś, co umrze po 3 dniach zgłaszania.
A mamy tony własnego oprogramowania: nowy katalog wizażystek, a słownik składników kosmetycznych czeka od 3 miesięcy na jakikolwiek w nim ruch... straciłem na to kilka nocy - i nie chcę tracić dalej dla programów, które są pisanie dla samej przyjemności pisania programu... [img]icons/icon21.gif[/img]

Dlatego, oraz ponieważ ciągle nikt mnie nie przekonał do tego pomysłu, ciągle twierdzę, że nie tknę palcem kodu...


[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 10:43   #17
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: polecam -nie polecam

Popieram Babcię, z przyczyn czysto praktycznych.
Otóż knajpki i inne "fajne miejsca" mają w Polsce jedną zasadniczą cechę wspólną: rzadko utrzymują się w jednym miejscu przez dłuższy okres czasu (2, 3 lata i ... zmiana właściciela, dekoracji - to również nasz doskonały system podatkowy wymusza te zmiany), a jeszcze rzadziej przez taki okres utrzymuje się niezmienna jakość i asortyment towaru albo usług.
Już z salonami i perfumeriami jest ten problem - kto ma aktualizować treść zgłoszenia, gdy następuje zmiana? Czy autor zgłoszenia bierze na siebie odpowiedzialność za to, żeby stale korzystać z salonu lub sklepu i aktualizować zgłoszenie?
Myślę, że to niemożliwe, a jeszcze mniej - w wypadku takich miejsc jakie proponujecie. Uważam, że nie ma sensu robić z tego bazy danych, ponieważ te informacje zbyt szybko się dezaktualizują.

A nie ma nic bardziej zniechęcającego, jak odkrycie, że informacja, którą znalazło się na ulubionej stronie - jest nieprawdziwa ...

A forum plotkowe w zupełności wystracza, żeby dzielić się radością z nowo odkrytej fajnej knajpki i sklepu. Na tym polega jego urok [img]icons/icon7.gif[/img] Na pewno wszystkie zainteresowane popędzą sprawdzić albo sobie zapamietają [img]icons/icon7.gif[/img]

Tylko - proponuję umówić się, że w tytule takiego posta wpisujemy słowo "polecam" [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon27.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 10:59   #18
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: polecam -nie polecam

maga :
Tylko - proponuję umówić się, że w tytule takiego posta wpisujemy słowo "polecam"

zgadzam sie z Magą i Bunią [img]icons/icon29.gif[/img] jednoczesnie uprzejmie informuje, ze zamiesciłam wlasnie w poradniku ok 10 nowych pozycji w dziale "smaczna dieta" [img]icons/icon10.gif[/img] bo jakies opuszczone mi sie wydało zdrowe jedzonko po smalcach Tygrysa [img]icons/icon10.gif[/img] dodam, ze rowniez z zawartoscia kcal to zrobilam [img]icons/icon10.gif[/img] zeby nie bylo - jak dieta to dieta [img]icons/icon10.gif[/img] milego dnia babki, tzra sie na slonko wybrac [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 11:05   #19
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: polecam -nie polecam

[img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/1list.gif[/img] [img]icons/icon29.gif[/img] Olaa [img]icons/icon7.gif[/img]

Ło rany, Agencjo, dzięki [img]icons/icon7.gif[/img]
Teraz to się mogę przyznać: jak czytałam te Tigerkowe chlebusie i smalczyki, to - tortura, serio [img]icons/icon41.gif[/img] (a ja tu - żywot wg Montiego [img]icons/icon12.gif[/img] normalnie nie narzekam, ale ... z tego wszystkiego tak się wczoraj opchałam na firmowym grillu , ze aż wstyd [img]icons/icon12.gif[/img]
zaraz idę coś zdrowego wrzucić, bo właśnie pomyślałam o śniadanku [img]icons/icon7.gif[/img] mmm .. pomidorki z serkiem: bardzo OK [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-24, 11:07   #20
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: polecam -nie polecam

Agentka-Ola napisał(a):
>jednoczesnie uprzejmie informuje, ze zamiesciłam wlasnie w poradniku ok 10 nowych pozycji w dziale "smaczna dieta" [img]icons/icon10.gif[/img] bo jakies opuszczone mi sie wydało zdrowe jedzonko po smalcach Tygrysa [img]icons/icon10.gif[/img] dodam, ze rowniez z zawartoscia kcal to zrobilam [img]icons/icon10.gif[/img] zeby nie bylo - jak dieta to dieta [img]icons/icon10.gif[/img] milego dnia babki, tzra sie na slonko wybrac [img]icons/1cmok.gif[/img]

Ciekawe czy Zlo będzie jadł to zielsko czy cośtam dietetyczne, Skarbie [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/tongue.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] Ty wiesz, ze on wszystkiego próbuje? Ale nie wiem, czy aż tak sie poświęci... [img]icons/icon28.gif[/img]

Pal groziła, ze umieści jabłko z bananem na ciepło jako danie obiadowe [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] Zło, idą CIĘŻKIE CZASY hyhyhyyhyhyyhyyyyy...

[img]icons/1cmok.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 11:09   #21
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: polecam -nie polecam

BabciaWeatherwax napisał(a):

> Pal groziła, ze umieści jabłko z bananem na ciepło jako danie obiadowe [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] Zło, idą CIĘŻKIE CZASY hyhyhyyhyhyyhyyyyy...
>
[img]icons/tongue.gif[/img]
Jeszcze mam w zestawie ser na kwaśno i zestaw moich "Jadowitych Sałatek" [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] Kto to przeżyje temu juz nic nie straszne [img]icons/icon12.gif[/img]

cmoki [img]icons/icon7.gif[/img] - spadam sie uczyc :-/
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 11:15   #22
Kasiarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 348
GG do Kasiarzyna
Re: polecam -nie polecam

Ja bym bardzo chciała aby taki katalog powstał.Byłoby superancko.Niektorzy pisali ze nawet jesli ktos poleci jakis sklep z mila pania to nastepny kto tam pojdzie pewnie trafi na inna.No to co z tego?To moze przeciez przyjść jeszcze raz.Mysle ze to swietny pomysl bo juz nie raz widzialam jak dziewczyny mowily jaki jest dobry skep na forum plotkowe.Wiem,wiem na tym forum mozna mowic wszystko co sie zechce ale ladniej i estetyczniej by wygladalo tak pogrupowane tematy.Ok zgodzilabym sie nie robic katalogu polecam-nie polecam gdyby na forum plotkowe maloby bylo tych wszystkich polecam-nie polecam ale co tu mowic?Przeciez takich watkow jest bardzo duzo.Lubie jak jest cos ladnie,estetycznie dlatego mysle ze zlo powinienes zrobic ten katalog.A jak za duzo miejsca bedzie ci ten katalog zajmowal to wywal cos co jest malo popularne np. Porady.To jest moja tylko propozycja.
Kasiarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 11:21   #23
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: polecam -nie polecam

Magus [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/icon29.gif[/img] no na grilla Kochanie tyz cos tam masz [img]icons/icon10.gif[/img]

Bunku [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] hyhyhyyy [img]icons/icon7.gif[/img] lepiej zeby ZLo nie próbował, bo do oceny nei dozye jak sie naje takim "NIC" [img]icons/icon10.gif[/img]

Gadzinku najdrozszy a ty sie bido uczysz do sesji taa?? [img]icons/icon29.gif[/img] ja dzis do pracy zaraz leee.. [img]icons/icon9.gif[/img] ale niewazne, slonko na dworze - chyba sie walne na chwile na balkon, cycki podsmaze deczko, bo blada jak sciana jestem [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 11:25   #24
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: polecam -nie polecam

Agentka-Ola napisał(a):
bo blada jak sciana jestem [img]icons/icon10.gif[/img]
>
Chyba na doopci [img]icons/tongue.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 11:28   #25
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: polecam -nie polecam

BabciaWeatherwax napisał(a):

> Chyba na doopci [img]icons/tongue.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
>
> [img]icons/1cmok.gif[/img]

chyba tyz [img]icons/icon10.gif[/img] ale tyleczek zostawie sobie na niedziele [img]icons/icon10.gif[/img] Buniek, szperlas juz cos na metamorfoze dla małej-czarnej ?

[img]icons/icon29.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 11:33   #26
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: polecam -nie polecam

Agentka-Ola napisał(a):
> BabciaWeatherwax napisał(a):
> chyba tyz [img]icons/icon10.gif[/img] ale tyleczek zostawie sobie na niedziele [img]icons/icon10.gif[/img]

Poproszę Ti, zeby uwiecznił ten podniosły moment wystawiania doopci na widok publiczny hyhyhyyyyyy [img]icons/icon12.gif[/img]

> Buniek, szperlas juz cos na metamorfoze dla małej-czarnej ?
>
Nie, właśnie mi się pms skończył [img]icons/icon12.gif[/img] i nie mam siły na szukanie [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] Moze później [img]icons/tongue.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/icon29.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 11:47   #27
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: polecam -nie polecam

najpierw to on mi grzywe i nowy fyrz musi wreszcie uwiecznic, bos juz pewnie zwatpila [img]icons/icon10.gif[/img] ale dzis robi za hostessę [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon41.gif[/img] na targach, wiec pewnie znow bedzie wymordowany [img]icons/icon10.gif[/img]


ja tyz poszukam, ale wieczorkiem [img]icons/icon7.gif[/img] rowerujesz dzis ? [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-25, 20:09   #28
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: knajpki

Juz nie bede czytala wszystkich wypowiedzi [img]icons/icon12.gif[/img] ale powiem krociutko [img]icons/icon10.gif[/img]
Naprawde SWIETNY pomysl, ja jestem za KNAJPAMI dajcie cynk od kiedy START, to sie biore za komentowaniem i wrzucaniem namiarow na fajne miejsca z posiadowy [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] w 3citi [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 13:53   #29
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: polecam -nie polecam

Cytat:
Napisane przez jolaa123 Pokaż wiadomość
polecam tą dziewczynę, wejdźcie na jej stronę www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠
Potrafi zrobić taki piękny, naturalnie wyglądający makijaż że szok-polecam
Jest przy tym szalenie sympatyczna i nie jest droga, daje rabaty i co 5 wizyta u niej jest gratis. Jest z Wrocławia, coś niesamowitego mówię Wam!

Chyba bardzo marna jest ta kosmetyczka skoro musi reklamować się za darmo...
__________________

iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 14:41   #30
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: polecam -nie polecam

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Chyba bardzo marna jest ta kosmetyczka skoro musi reklamować się za darmo...
po co wyciagasz watek z 2003 i w dodoatku nie masz nic sensownego do napisania ?? :-/
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.