Dokuczają mi bo jestem... chuda!! - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-27, 19:25   #2071
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

dziewczyny! byłąm wczoraj we Wrocku na zakupach i grzebałam w ciuszkach. Kupiłam np spodnie-czarne sztruksy w C&A ,znów mi się udało. Patrze przecenia 49,90-myśle sobie okazja.Grzebie grzebie i znalazłam jakieś takie wąziutkie,patrze 158 cm.Leżały idealnie,no to patrze na cene i doznałam szoku-nigdy jeszcze nie kupiłam tak tanio spodni (chyba) 39,90 Boje się tylko o te nogawki,bo też są na styk,ale jak coś to jakaś krate doszyje Ale się ciesze, potem zaglądałam już na każde dziecinne stoisko.Widziałam też na 152cm żakiecik w krateczkę,był piękny-w talii dobry ale rękawy za krótkie to nie wziełam (za 49 coś takiego) ,a nie było na 158
Także stwierdziłam,że będę teraz korzystać z tego,że jestem drobna-i będę łazić na dziecięce i szperać o wiele taniej. (zawsze się tego wypierałam,że nie będę tam chodzić) TO DZIĘKI WAM !!! bo pisałyście o pięknych sweterkach..
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 20:15   #2072
heleane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 684
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
dziewczyny! byłąm wczoraj we Wrocku na zakupach i grzebałam w ciuszkach. Kupiłam np spodnie-czarne sztruksy w C&A ,znów mi się udało. Patrze przecenia 49,90-myśle sobie okazja.Grzebie grzebie i znalazłam jakieś takie wąziutkie,patrze 158 cm.Leżały idealnie,no to patrze na cene i doznałam szoku-nigdy jeszcze nie kupiłam tak tanio spodni (chyba) 39,90 Boje się tylko o te nogawki,bo też są na styk,ale jak coś to jakaś krate doszyje Ale się ciesze, potem zaglądałam już na każde dziecinne stoisko.Widziałam też na 152cm żakiecik w krateczkę,był piękny-w talii dobry ale rękawy za krótkie to nie wziełam (za 49 coś takiego) ,a nie było na 158
Także stwierdziłam,że będę teraz korzystać z tego,że jestem drobna-i będę łazić na dziecięce i szperać o wiele taniej. (zawsze się tego wypierałam,że nie będę tam chodzić) TO DZIĘKI WAM !!! bo pisałyście o pięknych sweterkach..
kupiłas w galerii?? jak tak to jutro lece normalnie przecena bosko!!!
tak to dzieki AguŚ
heleane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 20:27   #2073
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez heleane Pokaż wiadomość
kupiłas w galerii?? jak tak to jutro lece normalnie przecena bosko!!!
tak to dzieki AguŚ
no dokładnie, w galerii miłych zakupów
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 21:12   #2074
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

ehe to moze i ja sie dam przekonac do dziecinnych sklepow? tylko ze tam sa ciuszki raczej nie w moim stylu, no ale poszukac zawsze mozna, przy najblizeszj okazyyyji
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 21:17   #2075
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cubus Cubus dział dzieciecy !

Ciuchy identyko jak dla dorosłych
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 21:44   #2076
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

ehh niestety ja w poblizu nie mam Cubusa a narazie sie ne wybieram nigdzie;( ale jak bede gdzies to przy okazji napewno zajrze
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 23:08   #2077
winner
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 026
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

jej ja juz nie pamietam kiedy ostatni raz sobie cos kupilam,no ale to dlatego bo jestem splukany a rodzice mi nie daja na ciuchy no nic trzeba szukac pracy dalej
winner jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-28, 11:40   #2078
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

A ja sie musze pochwalic ze jakis czas temu kupilam sobie bluze ztych juz na jesien grubych i cieplych!!! Nie zgadniecie jaki rozmiar...M
Nie chcialam jej przymierzyc, kiedy zobaczylam na metce M...zawsze szperam po eskach, czasami one zdazaja sie za duze... A tu cie masz eMka dobra Na szcsescie mama mnie namowila do przymiarki i okazala sie swietna Nie jest obcisla, leciutko odstAje. Nigdy bym nie przypuszczala ze w mojej szafie znajddzie rozmiar M :P

Dziewczyny po prostu trzeba mierzyc. Czasami cos wydaje nam sie za duze a na cialku lezy idealnie
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 12:33   #2079
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

blue_eyes no masz racje ja tez mam w swojej szafie, bluze M, z trolla, eska byla taka bardzo dopasowana i zbyt kusa, za to M w sam raz i sweterek z Croppa tez chyba jeden mam eM
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 15:26   #2080
heleane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 684
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Podeszlam bym do galerii , ale jakos hmmm... czuje sie splukana Na zycie mam narazie 4 dychy. Czekam na dopłatę , dofinansowanie i zwrot kaski no i na wpłate za stypendium. Ale to dopiero w październiku. Trudno poczekam. Jutro moze sie po lekcjach rozejrze.

Edytowane przez heleane
Czas edycji: 2006-09-28 o 18:52
heleane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 15:42   #2081
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

hm a ja nosze bluzy,sweterki rozmiaru L
Ja nie musze chodzć po działach dziecięcych,żeby coś znaleść dla siebie,bo udaje mi się kupowac cos dla siebie w sklepach dla młodzieży
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-28, 15:51   #2082
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Ja w typowych damskich sklepach nie dostaje na siebie spodni, kurtki i bluzki tak ale spodnie zadziej. Chociaz ostatnio jest więcej małych rozmiarow. Nie tyle ze jestem szczupła, tylko malutka i co za tym idzie mam mniej w biodrach i udach niz taka co ma 170 cm, a ja 160 mysle ze jak bym była wyzsza i tez szczupla nie miała bym takiego problemu, aha i zawsze mam 15-20 cm do obcięcia ale nie pobcinam tylko sobie podwijam bo jakos tak sie przyzwyczaiłam
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 16:13   #2083
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Dziewczyny czuję się przy was grubo... Ja noszę praktycznie tylko M bo na 177 cm o S raczej trudno....
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 17:44   #2084
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
mysle ze jak bym była wyzsza i tez szczupla nie miała bym takiego problemu,
Też tak kiedyś myślałam i na myśleniu się skończyło
Faktycznie niektóre M są tak jak niektóre S,czyli rozmiar rozmiarowi nierówny.A nieraz i S za duże:P
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 17:52   #2085
heleane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 684
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Dzisiaj w klasie organizowałysmy impreze z okazji dnia chłopaka Oczywyście zgodnie z umową miałysmy wszystki ubrac sie w spodniczki. A ja : no coz ubrałam taką do kolan i miałam cały dzien zepsuty Na zlosc w salach , w ktorych mialam lekcje byly ogromne lustra. Az mi prawie zwilgotnialy oczy. Tak zazdroscilam innym dziewczynom , ze wygladają tak normalnie. Tak pelnie. A ja ... jedyny patyczak paradowałam w spodnicy. Figura nie wysoka , beznadziejny ryj. Szczerze ... to ja wygladam na 9 lat. Nie wiecej. Od jutro zaczne sie ubierac w teletubisie i nosic dwie dyndające kitki ... oczywiscie nie obedzie sie od plecaczka w kubusia...
heleane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 17:52   #2086
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Nemezja noo masz racje! czasami niektore eSki sa tak wielkie ze az mi glupio, mysle sobie ze nawet w S sie nie mieszcze...a to poprostu chora numeracja...
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 17:56   #2087
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

heleane kochanie nie przesadzaj nie linczuj siebie tak słowami napewno przesadzasz mi tez czasami glupio jak patrze do lustra, zwłaszcza w sklepach gdzie sa te wyszczuplajace! nie doluj sie bo nie warto teraz wygladasz na 9 lat a jak bedziesz miałą 30tke i twoje kolezanki beda juz podstarzalymi babami ty bedziesz wygladac jak nastolatka ! i to bedzie w cenie ze sie tak wyraze
nooo uszy do gory !!
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 18:02   #2088
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Heleane,słuchaj Biiibiii,bo dobrze mówi.A a propos tych chorych numeracji to nieraz łapię doły,że nawet w S się nie mieszczę
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 18:17   #2089
heleane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 684
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Biiibiii mysle , ze to plus , ale dzisiaj mialam okropny dzien. Mialam wrazenie , ze wszyscy sie na mnie gapia z politowaniem Nigdy wiecej nie ubiore spodnicy ... A jutro na serio zrobie sie na dzieciaka

heleane jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-28, 18:22   #2090
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

heleane ja juz sie nauczylam ze nie zwracam uwagi na to jak kto na mnie patrzy hehe mroze wszystkim spojrzeniem i mi to swietnie wychodzi i wszyscy sie boja hehhe


o matko !! dowiedzialam sie wlansie ze jak nie cwicze na wfie to bede musiala przymusowo uczyc sie gry w brydza !
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 18:54   #2091
heleane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 684
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
heleane ja juz sie nauczylam ze nie zwracam uwagi na to jak kto na mnie patrzy hehe mroze wszystkim spojrzeniem i mi to swietnie wychodzi i wszyscy sie boja hehhe


o matko !! dowiedzialam sie wlansie ze jak nie cwicze na wfie to bede musiala przymusowo uczyc sie gry w brydza !
Biiibiii a co ma brydz do cwiczen fizycznych w sumie troche dziwnie , bo nawet jak nie cwiczysz to mogli cos innego wymyslec
heleane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 19:09   #2092
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez heleane Pokaż wiadomość
Dzisiaj w klasie organizowałysmy impreze z okazji dnia chłopaka Oczywyście zgodnie z umową miałysmy wszystki ubrac sie w spodniczki. A ja : no coz ubrałam taką do kolan i miałam cały dzien zepsuty Na zlosc w salach , w ktorych mialam lekcje byly ogromne lustra. Az mi prawie zwilgotnialy oczy. Tak zazdroscilam innym dziewczynom , ze wygladają tak normalnie. Tak pelnie. A ja ... jedyny patyczak paradowałam w spodnicy. Figura nie wysoka , beznadziejny ryj. Szczerze ... to ja wygladam na 9 lat. Nie wiecej. Od jutro zaczne sie ubierac w teletubisie i nosic dwie dyndające kitki ... oczywiscie nie obedzie sie od plecaczka w kubusia...
Też to przechodziłam Uwierz. Jeszcze niedawno byłam taką niepozorną chudzinką... A teraz? Nieznajomi kolesie, faceci po 30 () zaczepiają mnie na ulicy. Nad jeziorem, na imprezach. I powiem szczerze że chętnie wróciłabym do przedszkola/podstawówki...
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 19:30   #2093
heleane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 684
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Nie znosze pozowac do zdjec i kamer Zawsze wychodze jak patyczak. Lustro to samo ile bym dala aby wygladac normalnie ...
heleane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 21:35   #2094
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

heleane no ja mam całkowite zwolnienie z ćwiczeń fizycznych i zamiast wfa mam grać w brydża albo ewentualnie gimnastyka korekcyjna...hhehe to juz chyba bede ćwiczyć bo bede moglawybrać mdzy golfem, tenisem koszem i czyms jeszcze hehe zobaczejak mi sie bedzie chciało
tez nie lubie pozowac do zdjec, bo zawsze wydaje mi sie ze wychodze jakby mi czegos brakowało..eheh
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 21:39   #2095
heleane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 684
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Ide spac
heleane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 08:33   #2096
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
blue_eyes no masz racje ja tez mam w swojej szafie, bluze M, z trolla, eska byla taka bardzo dopasowana i zbyt kusa, za to M w sam raz i sweterek z Croppa tez chyba jeden mam eM
A majteczki nie zgadnieniecie ale mam kilka par XL Podobnie jak moja koleżanka. Śmiejemy się, że TŻ'towie jak to zobaczą to się przestraszą
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 12:02   #2097
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

beatakob no ja tez! hehe ostatnio kupialm sobie takie malusie a na metce pisze XL ! hahaha
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 12:21   #2098
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
beatakob no ja tez! hehe ostatnio kupialm sobie takie malusie a na metce pisze XL ! hahaha
U mnie tak samo Chyba niedługo pojadę na zakupy, ale taka śpiąca jestem... Upatrzyłam sobie płaszcz i bluzkę w Top Secrecie. No i jakieś buty trzeba by kupić... Jak ja kocham kupowanie obuwia
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 13:23   #2099
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

a ja właśnie wróciłam z pierwszych zajęć (studia) jupiii było fajnie na 50 osób jestem chyba 9 dziewczyną .Poznałam trochę osób, pograłam już w kółko i krzyżyk bo facio przynudzał,no i prawie pewne,że pobiłam rekord ziewania w tym tyg haha. Żałuje tylko,że nie zapoznałam się z dzieczynami,buu. Jak ja się ciesze!! poniedziałki wolne!! a przyszły tydzień we wtorek inaguracja.. już mam stracha
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 14:58   #2100
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Heleane,głowka do góry. Ubieraj się jak lubisz i nie martw się tym co inni o tobie myślą.Napewno,aż tak źle nie wyglądasz jak siebie tak krytycznie opisałaś

Objadłam się dzisiaj naleśniczkami na obiad. :P Potem sobie kawke wypije i mam na daser serek stratacella
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.