Klub posiadaczek małych biustów!!! - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-04, 15:39   #691
stupka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Dołączam do klubu posiadaczek małych biustów, cieszę się że są tu osoby które mimo małych piersi są z nich zadowolone a nie marudzimy czego nie możemy mieć większych.
Założycielka miała plan, żeby dawać namiary na fajne artykuły i tak też czynię:
http://www.polki.pl/uroda_i_styl_pie...,10003137.html
http://www.polki.pl/uroda_i_styl_pie...,10003269.html
stupka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 11:27   #692
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Jakże się cieszę, że was znalazłam! I ja muszę dołączyć do tego klubu. Rozmiar AA, w porywach małe A Kompleksy były cały czas. Teraz jednak, odkąd mam swojego TZ, który codziennie mi mówi jak pięknie wyglądam, też zaczęłam wypinać te wisienki do przodu Rzeczywiście samoakceptacja jest tu najważniejsza. Najbardziej denerwuje mnie to, że w sklepach jest tak mało bielizny dla nas, a stroje kąpielowe też na same biuściaste panie. Więc jeżeli traficie na jakiś fajny komplet bielizny, który byłby w sam raz dla nas, to zaraz wklejajcie tu linki, albo adresy tych sklepów!
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 20:41   #693
Lalka0910
Raczkowanie
 
Avatar Lalka0910
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 201
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
zaczęłam wypinać te wisienki do przodu
najpiękniejsze hasełko jakie słyszałam

a co do strojów kąpielowych to w wątku odzież = allegro Wizażanki polecały ten http://www.allegro.pl/item211181872_...miar_36_s.html

a jeśli chodzi o bielizne to masz racje, w sklepach nie ma nic maleńkiego, dlatego ja przeżuciłam sie na kupowanie na targu, tam jest większy wybór ale niestety gorsza jakość, ale wolę ładny dopasowany stanik mieć 2 miesiące niż rok niefajny
__________________
"zycie to raj
ale ludzie o tym nie wiedza
i nie staraja sie wiedziec"


http://www.suwaczek.pl/cache/1522f0ea7b.png
Lalka0910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 10:03   #694
frankee16
Raczkowanie
 
Avatar frankee16
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 391
GG do frankee16 Send a message via Skype™ to frankee16
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

małe, też piękne

ale mogłyby być większe, mogły...
__________________
to taka nasza baśń?



M. <3
frankee16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 10:39   #695
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez Lalka0910 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o bielizne to masz racje, w sklepach nie ma nic maleńkiego, dlatego ja przeżuciłam sie na kupowanie na targu, tam jest większy wybór ale niestety gorsza jakość, ale wolę ładny dopasowany stanik mieć 2 miesiące niż rok niefajny

Ja również rzadko kupuję w sklepach, najfajniejsze dla nas są chyba te zwykle biustonosze, chińskiej czy koreańskiej produkcji. Tam rozmiarówka jest np. 32/70 a i z takich można coś ładnego wybrać. Mówi się trudno.. przynajmniej są tańsze
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 13:58   #696
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Ja,ja,ja!!!! Dołączam się!
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 14:23   #697
natusia78
Przyczajenie
 
Avatar natusia78
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 17
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

zanim urodziłam dwoijke dzieci to miałam 75B teraz niemogę ich nawet oglądac niewiem jak je nawet nazwac moja siostrzenica 13-letnia ma większe...:-(
rozmiar A to koszmar a operacja to jakies 15 tyś na co mnie niestac i kurna tabletki tez mi niepomagają ani ciuta większe
natusia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 14:29   #698
winner
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 026
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

.

Edytowane przez winner
Czas edycji: 2007-08-09 o 16:28
winner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 00:00   #699
f.kama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 40
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

ja sie dolaczam chociaz jestem w tym wieku ze moga jeszcze troche urosnac ale watpie .moja mama ma rozmiar B moja starsza siostra też małe B lub duże A ja mam duże A ale nie narzekam powiem wam szczerze ze u mnie w klasie jest dziewczyna z rozmiarem miseczki D i nie wyglada to za fajnie bo tu szczupla dziewczyna a patrzac w gore nie widzi sie nic innego oprócz jej ogromnego biustu....to naprawde nie jest fajne bo ja wole zeby ktos kto mnie widzi pierwszy raz zobaczyl najpierw moja twarz i sylwetke a dopiero potem gdzies przy okazji moje piersi....

tak wiec małe piersi sa najlepsze... biusciaste dziewczyny po urodzeniu dziecka maja wieksze ryzyko tego ze z ich jak na razie jedrnego biustu zostana po prostu obwisle piersi ktore nie beda wygladaly apetycznie
a male piersi zawsze wygodniej i w ogole założymy fajny push-up i klopocik z glowy...

trzymajcie sie maluszki!
__________________
17.07 <3
f.kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 06:29   #700
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Nie lubię staników typu push up - zdecydowanie wolę bieliznę nieusztywnianą
Lubię bieliznę hiszpańskiej firmy, princessa czy jakoś tak bo to sie cienie biustonosze ale nie tak typowo cienkie zapewne wiecie o co chodzi
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 12:49   #701
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

ja również dołaczam sie!!!
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-30, 11:45   #702
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

ja tez sie dolaczam mam 175 cm wzrostu i 75B - jak dla mnie sa male, ale TZ je kocha
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 13:47   #703
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

ja zazwyczaj kupuję staniki na targu - wstyd się przyznać ale mój ulubiony kupiłam za 5pln
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 13:55   #704
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Staniki na targach moze nie sa najlepszej jakosci (chociaz mam jeden ktory rok uzywam i jeszcze jest ladniutki), ale jest bardzo duzy wybor, wiele fasonow, kolorow. I te 32/70 sa dostepne Niestety ciezko czasami jest dobrac taki stanik i trzeba sie namierzyc. Niektore 32/70 sa na mnie za duze niektore za male, a rozmiarowka ta sama
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 20:11   #705
Lalka0910
Raczkowanie
 
Avatar Lalka0910
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 201
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

hihi co do rozmiarów to ja kiedyś przymierzyłam stanik A70 i jak go tylko zobaczyłam stwierdziłam że jest ogromniasty! ja sie utopiłam a był idealny na moją psiapsiółkę... C75 !! to był szok!
__________________
"zycie to raj
ale ludzie o tym nie wiedza
i nie staraja sie wiedziec"


http://www.suwaczek.pl/cache/1522f0ea7b.png
Lalka0910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 09:24   #706
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

rozmiar rozmiarowi nie rowny. tak samo jak ze spodniami...
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 12:45   #707
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

ja z przykroscia musze stwierdzic ze moj maly dotychczas biust jeszcze sie zmimejszyl chyba...;/ jakos mi sie topi w stanikach ktore do tej pory byly dobre;/
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 13:29   #708
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

ja na jakoś nie narzekam, jakoś mi się miseczki niezdeformowały, może lekko się rozciągnęła ta guma pod biustem, ale mi to nie przeszkadza, bo grunt, że nadal są dobre.

zazwyczaj jak kupuję to biorę 34/75 bez mierzenia i pasują jak kupuję na targu/rynku stanik to nigdy nie mierzę ;P ale jedne są na mnie [jeśli chodzi o miseczki] ledwo dobre, inne w sam raz, na zaduży jeszcze nie trafiłam
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 18:51   #709
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Też kupuję staniczki w rozmiarze chyba 32/70 czasem 34/70. W pusha -up'ach wyglądają smakowicie Ale czasem mam dość tych sztywnych miseczek i w domu chodzę bez
Ale przyznam iż kochający chłopak może zdziałać cuda Ze swoim jestem ponad 4 lata już i kocha moje półbułeczki niezmiennie! uważa że takie piersi mają klasę i że np w reklamach tylko takie są pokazywane (np capivit a+e chyba i w reklamie ujędrniającego balsamu brązującego johnsona chyba, jak na plaży w takim zółtym stroju dziewczyna jest pokazana - mówi że z ciała wyglądam jak ona ) Sporo takich reklam jest, zwróćcie uwagę
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 19:12   #710
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

bo na serio male jest piekne i przynajmniej wyglada estetycznie (bez urazy dla wiekszych biustow) ja sie w sumie ciesze, ze mam takie, a nie inne bo nic mi nie lata jak biegam
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 20:08   #711
Lalka0910
Raczkowanie
 
Avatar Lalka0910
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 201
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

hmm nie wiem czy moge sie tu jeszcze wypowiadać, bo będę mamusią i mój biuścik z A urósł już do sporego B i ciągle rośnie, ale pewnie potem i tak wrócą moje maleństwa

co do poprzedzających wypowiedzi to nawet ostatnio w katalogu bielizny chyba atlantic widziałam zdjęcia ślicznej dziewczyny z biuścikiem ewidentnie A zdjęcia ładne, bielizna ładna i nikt od niej nie wymagał dużego C do tych zdjęc miłe
__________________
"zycie to raj
ale ludzie o tym nie wiedza
i nie staraja sie wiedziec"


http://www.suwaczek.pl/cache/1522f0ea7b.png
Lalka0910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 09:12   #712
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez Lalka0910 Pokaż wiadomość
hmm nie wiem czy moge sie tu jeszcze wypowiadać, bo będę mamusią i mój biuścik z A urósł już do sporego B i ciągle rośnie, ale pewnie potem i tak wrócą moje maleństwa

co do poprzedzających wypowiedzi to nawet ostatnio w katalogu bielizny chyba atlantic widziałam zdjęcia ślicznej dziewczyny z biuścikiem ewidentnie A zdjęcia ładne, bielizna ładna i nikt od niej nie wymagał dużego C do tych zdjęc miłe
bardzo mile
ja przegladalam tez jakies katalogi ostatnio i tez sie pocieszylam bo dziewczeta na fotkach mialy naprawde male piersi.
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 09:37   #713
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

nie wspominajac juz o modelkach, ktore tez przeciez nie maja wielkich biustow (pomijajac ich chudosc...)
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 11:34   #714
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

ogladalam przed chwila The Simple Life, z Paris Hilton i musze stwierdzic, ze ona ma bardzo male piersi. albo mi sie wydawalo..nie wiem, jakos nigdy jej sie nie przygladalam, dopiero dzis zauwazylam. nie wieze, ze nie zrobila sobie operacji powiekszajacej...albo to byl jakis stary odcinek i to bylo przed operacja? haha nie wiem musze sie zapoznac z jej biustem chyba, z ciekawosci :P
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 11:40   #715
bnnk
Zadomowienie
 
Avatar bnnk
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 748
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

przecież małe jest piękne...
__________________
"Pan widzi: krzesło, ławkę, stół a ja - rozdarte drzewo.
bo ja jestem, proszę Pana, na zakręcie.
Ode mnie widać niebo przekrzywione."

"Spadają Na Ziemię Bomby Nienawiści, Ludzkie Serca Zarażone Piekłem"
bnnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 12:05   #716
Lalka0910
Raczkowanie
 
Avatar Lalka0910
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 201
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Biiibiii zainspirowałaś mnie. chwilka zapoznawania z biustem na necie i mam odpowiedź http://images.google.com/imgres?imgu...%3Dpl%26sa%3DN
__________________
"zycie to raj
ale ludzie o tym nie wiedza
i nie staraja sie wiedziec"


http://www.suwaczek.pl/cache/1522f0ea7b.png
Lalka0910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 14:10   #717
inka6010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Witam drogie Wizażanki. Dopiero niedawno trafiłam na ten wątek. Większość z was narzeka na miseczkę A. Miseczka A to moje marzenie. Ja mam 30 lat i jestem całkiem płaska. Mój biust to żebra pokryte skórą 3 cm różnicy. Jako nastolatka brałam Diane, która miała sprawić, że mój biust choć minimalnie drgnie ale niestety tak się nie stało. Operacja w moim przypadku to niestety rzecz nierealna. Jestem sama i tak już chyba zostanie bo jaki facet zwróciłby uwagę na kobietę bez biustu. Ciekawa jestem czy jest jeszcze ktoś kto ma taki sam problem czy jestem jedynym takim ewenementem. Pozdrawiam
inka6010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 14:54   #718
Madzia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 76
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez inka6010 Pokaż wiadomość
Witam drogie Wizażanki. Dopiero niedawno trafiłam na ten wątek. Większość z was narzeka na miseczkę A. Miseczka A to moje marzenie. Ja mam 30 lat i jestem całkiem płaska. Mój biust to żebra pokryte skórą 3 cm różnicy. Jako nastolatka brałam Diane, która miała sprawić, że mój biust choć minimalnie drgnie ale niestety tak się nie stało. Operacja w moim przypadku to niestety rzecz nierealna. Jestem sama i tak już chyba zostanie bo jaki facet zwróciłby uwagę na kobietę bez biustu. Ciekawa jestem czy jest jeszcze ktoś kto ma taki sam problem czy jestem jedynym takim ewenementem. Pozdrawiam
Wiedziałam, że żadna dziewczyna się nie odezwie - wszystkie narzekają, że niby mają mały biust itd. a jak napisze ktoś kto naprawdę ma problem to nikt nie odpisze żeby czasami nie wyszło, że ich problemy to pikuś.

Nie jesteś żadnym ewenementem!! Zapewne jesteś szczupła i dlatego masz tak mały biust, myślałaś kiedyś o tym żeby przybrać na wadze? może akurat to pomoże I nie mów, że przez biust będziesz sama bo nie dla każdego faceta liczy się tylko biust!!!!!! Nie oceniaj siebie po tym jaką masz miseczkę bo napewno jesteś mądra i śliczna. My kobiety za bardzo się przejmujemy swoim wyglądem a popatrzmy na facetów: oni to wszystko olewają! Myśl pozytywnie a napewno kogoś znajdziesz. Jak zaczniesz być bardziej pewna siebie to nie będziesz mogła się odpędzić od facetów. Ja ostatnio na imprezie widziałam dziewczyne totalnie płaską!! ale szczupłą i pewną siebie - i wiesz, że nie mogła się odpędzić od facetów? Nie każdy patrzy tylko na biust
Ja też nie mam dużych piersi bo zaledwie 5/6 cm różnicy a przy okazji jestem gruba mam 162 cm i 60 kg wagi. Nie narzekam na brak zainteresowania! Faceci widzą we mnie wesołą dziewczynę a nie chodzące cycki (w moim wypadku ich brak:P ). Pokaż to co w Tobie najlepsze!!
Madzia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 15:26   #719
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

ja teraz mam jeszcze mniejsze piersi niz zwykle. niemal deska, chyba dlatego ze schudlam.
ale inko nie pisz ze jestes sama bo masz male piersi! ja tez mam male, topia mi sie teraz w 32A niestety a mimo to mam kogos, no i oprocz tego kogos jeszcze adoratora ale ciiii ;D
Generalnie nie uwazam, ze rozmiar stanika ma tutaj znaczenie.
no ale ja staramsie wrocic do swojej wagi, bo to nawet niewygodnie kiedy wydaje mi sie moj stanik jest za duzy ;/
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 18:09   #720
ullinek
Raczkowanie
 
Avatar ullinek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

a ja tez mam tylko 5 cm róznicy Kiedys czesto sie dolowalam z tego powodu, ale moj ukochany facet wyleczyl mnie z kompleksow. Nosze usztywniane staniki, bo z tym sie po prostu lepiej czuje, ale w sypialni wcale sie nie chowam pod koldre tylko dlatego, ze nie mam biustu. moj narzeczony uwielbia moje maluchy i dzieki temu ja czuje sie lepiej. nie narzekam na brak zainteresowania facetow moja osoba. moze to wlasnie przez to, ze zawsze mialam malenki biust nauczylam sie naprawde "dzialac" na facetow? Wiecei o co chodzi: "naszymi" babskimi sposobami, a nie samym wygladem

Dlatego, droga inko , nie masz powodow do dolowania sie. Musisz tylko popracowac nad swoim charakterkiem w kazdej z nas tkwi kociak i mowie Ci to JA! a ja wiem co mowie ;P

P.S. Za miesiac wychodze za maz za wymarzonego faceta, ktorego "zdobylam" 8 lat temu (inne tez probowaly)
ullinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-23 13:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.