chrom - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-21, 09:03   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

chrom


Przeczytalam niedawno w jakiejś gazecie , że chrom b.pomaga w odchudzaniu. Czy to prawda? Czy są jakieś tabletki zawierające chrom? Ja muszę schudnąć i nie potrafię. Gdy wieczorem patrzę na swój brzuch i uda to chce mi się płakać [img]icons/icon22.gif[/img] A tak marzę o wyjściu w obcisłych dzinsach. Znacie jakieś diety cud albo coś co hamuje apetyt?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-21, 09:03   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
chrom

Przeczytalam niedawno w jakiejś gazecie , że chrom b.pomaga w odchudzaniu. Czy to prawda? Czy są jakieś tabletki zawierające chrom? Ja muszę schudnąć i nie potrafię. Gdy wieczorem patrzę na swój brzuch i uda to chce mi się płakać [img]icons/icon22.gif[/img] A tak marzę o wyjściu w obcisłych dzinsach. Znacie jakieś diety cud albo coś co hamuje apetyt?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-21, 09:42   #3
katarzynkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 207
Re: chrom

Hej, Agniecha Ja biorę chrom i mogę go z czystym sumieniem polecić. Przynajmniej na mnie działa, nie mam takiego łaknienia na słodycze, ale do tego potrzebne są także dobre chęci. I chyba zdaje mi się, że przemiana materii mi się poprawiła. Chodzi mi o ten Chrom organiczny firmy Naturell ok. 27 zł za 100 tabletek w aptekach. 1 tableteka dziennie, nie więcej. Powodzenia!!! [img]icons/icon40.gif[/img]
katarzynkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-21, 09:42   #4
katarzynkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 207
Re: chrom

Hej, Agniecha Ja biorę chrom i mogę go z czystym sumieniem polecić. Przynajmniej na mnie działa, nie mam takiego łaknienia na słodycze, ale do tego potrzebne są także dobre chęci. I chyba zdaje mi się, że przemiana materii mi się poprawiła. Chodzi mi o ten Chrom organiczny firmy Naturell ok. 27 zł za 100 tabletek w aptekach. 1 tableteka dziennie, nie więcej. Powodzenia!!! [img]icons/icon40.gif[/img]
katarzynkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-21, 09:50   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: chrom

dziękuję Ci bardzo za odpowiedz. Mam tylko jeszcze jedno pytanko : czy chrom ma jakieś skutki uboczne? A wiesz może jakie są przeciwskazania?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-21, 09:50   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: chrom

dziękuję Ci bardzo za odpowiedz. Mam tylko jeszcze jedno pytanko : czy chrom ma jakieś skutki uboczne? A wiesz może jakie są przeciwskazania?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-21, 10:06   #7
katarzynkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 207
Re: chrom

Skutków ubocznych nie zaobserwowałam. Przeciwskazania: nie może być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące oraz wraz z innymi preparatami zawierającymi chrom. Dodam jeszcze, że odstawiłam cukier, bo on z kolei spożywany w nadmiarze zamienia się ponoć na glukozę, a ta odkłada się na dupce i na udach w postaci cellulitu. Nadmiar cukru zabiera chrom z organizmu, a niedobór chromu z kolei powoduje apetyt na słodycze. I kółko się zamyka...
katarzynkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-05-21, 10:06   #8
katarzynkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 207
Re: chrom

Skutków ubocznych nie zaobserwowałam. Przeciwskazania: nie może być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące oraz wraz z innymi preparatami zawierającymi chrom. Dodam jeszcze, że odstawiłam cukier, bo on z kolei spożywany w nadmiarze zamienia się ponoć na glukozę, a ta odkłada się na dupce i na udach w postaci cellulitu. Nadmiar cukru zabiera chrom z organizmu, a niedobór chromu z kolei powoduje apetyt na słodycze. I kółko się zamyka...
katarzynkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-21, 10:15   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: chrom

Dziękuję Ci jeszcze raz za odpowiedz. Jeszcze dzisiaj go kupię i mam nadzieję że schudnę [img]icons/icon20.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-21, 10:15   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: chrom

Dziękuję Ci jeszcze raz za odpowiedz. Jeszcze dzisiaj go kupię i mam nadzieję że schudnę [img]icons/icon20.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 15:16   #11
So So Funny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Re: chrom

A jakiejfirmy chrom jest najlepszy?
So So Funny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 13:29   #12
Basia_1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12
Dot.: chrom

Ja jestem bardzo zadowolona z działania chromu i jego pomocy w odchudzaniu. Wprawdzie biorę także L-Karnitynę w kapsułkach, ale mogę powiedzieć, że to połączenie spowodowało u mnie znaczny spadek apetytu, nie tylko na słodycze, ale ogólnie na jedzenie. Chrom biorę od tygodnia, i mogę teraz zjeść dwie łyżeczki z kawałka tortu i od łożyć, co jeszcze niedawno graniczyło z cudem. Poza tym nie myślę już tak obsesyjnie o jedzeniu, kiedy jestem głodna. A co najważniejsze, te dwa suplementy znacznie poprawiły mi przemianę materii. Podsumowując, super specyfiki!
__________________
Koszulki
Basia_1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 09:04   #13
wujo87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: chrom

Witam.
W internecie wyczytałem, że maksymalna dawka dzienna chromu to 200mcg (mikrogramów?).
Podczas wysiłku fizycznego jest większe zapotrzebowanie na energię i organizm zaczyna spalać tłuszcz oraz węglowodany, a chrom bierze udział w tym procesie.
Uprawiam sport, 2-3h nawet 4h dziennie. Chciałbym się dowiedzieć, czy jako osoba aktywna fizycznie mogę/powinienem{?} przyjmować większe dawki tego pierwiastka?
Interesuje mnie to, ponieważ przy tak aktywnym trybie życia wciąż mam "boczki" i trochę "brzucha"
Z pewnością po części jest to wina złych nawyków żywieniowych... nieodpowiednia dieta, zbyt rzadkie obfite posiłki, itd... . Wynika to z braku czasu i nie ukrywam, że również z braku funduszy na wymyślne posiłki w "dietach cud".
Pozdrawiam.
wujo87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.