Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-19, 16:20   #421
Berlinianka
Zadomowienie
 
Avatar Berlinianka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: jeszcze Zielona Góra
Wiadomości: 1 017
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mo_Nika Pokaż wiadomość

Wczoraj nawet bardzo nie nagrzeszyłam, tylko jedna mała lampka wina sama byłam w szoku, że nie ciągnęło mnie aż tak bardzo do alkoholu...
Widzisz, bo to presja otoczenia zmusza nas do picia, tak, tak... wiem po sobie, jak mi proponują to idę i nawet okiem nie mrugnę, a teraz zabroniłam sobie proponować i jakoś to leci
__________________
I i II Faza trwały w sumie 51 dni jest mnie mniej o 10 kg
22.02 Start III Faza - teoretycznie koniec ma nadejść 22.05...

Ile to jeszcze dni

Nowa książka Dukana: http://chomikuj. pl/ squo-86
Berlinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:28   #422
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mo_Nika Pokaż wiadomość
W końcu doczytałam... jeden dzień = 4 strony
Jak miło, że i mężczyźni do nas dołączają, hehe

Wczoraj nawet bardzo nie nagrzeszyłam, tylko jedna mała lampka wina sama byłam w szoku, że nie ciągnęło mnie aż tak bardzo do alkoholu...

ja w sobotę idę na bal, mam nadzieję, że przetrwam...
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:29   #423
Anqa0210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Wiadomości: 63
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Witam wszystkich
u mnie 5 dzień na II fazie i jak na razie -0,5....
wg testu moją wymarzoną wagę osiągnę pod koniec marca.... więc w sumie nie tak długo muszę czekać..... czytając posty niektórych dukanek, które już pół roku są na diecie jestem pełna podziwu ich wytrwałości.... na prawdę gratuluję i silnej woli i super efektów

pomału uzależniam się od was.... nie ma dnia żebym nie weszła na forum... bardzo się cieszę, że tu jesteście..... jest dużo łatwiej z wami, zwłaszcza że macie super rady i przepisy, bo na tych z książki daleko bym nie ujechała
Anqa0210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:32   #424
IneczkaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Moi domownicy ciągle pytają ile schudłam.... A jak mówię ile to się śmieją, że pewnie ukradkiem coś jem a ja jem tylko to co można! i efektów nie ma i jak ja mam schudnąć??!!
IneczkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:36   #425
Berlinianka
Zadomowienie
 
Avatar Berlinianka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: jeszcze Zielona Góra
Wiadomości: 1 017
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Cytat:
Napisane przez IneczkaM Pokaż wiadomość
Moi domownicy ciągle pytają ile schudłam.... A jak mówię ile to się śmieją, że pewnie ukradkiem coś jem a ja jem tylko to co można! i efektów nie ma i jak ja mam schudnąć??!!
Pomyśl, że mój ojciec ciągle łazi i gada, że wydziwiam, że popadam ze skrajności w skrajność i że go to w****ia Już wolałabym żeby się ze mnie śmiał. Nie przejmuj się tylko rób swoje. Ogranicz dodatki, może to coś pomoże i wio na długi spacer
__________________
I i II Faza trwały w sumie 51 dni jest mnie mniej o 10 kg
22.02 Start III Faza - teoretycznie koniec ma nadejść 22.05...

Ile to jeszcze dni

Nowa książka Dukana: http://chomikuj. pl/ squo-86
Berlinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:36   #426
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Berlinianka Pokaż wiadomość
Widzisz, bo to presja otoczenia zmusza nas do picia, tak, tak... wiem po sobie, jak mi proponują to idę i nawet okiem nie mrugnę, a teraz zabroniłam sobie proponować i jakoś to leci
Mi jakoś nadal proponują... bo wiedzą, że nie odmawiałam i teraz są wszyscy w szoku... jak to się stało, że ja nie chce pić
A piwo to jakoś ostatnio w ogóle przestało mi smakować...

I co ciekawe jakoś nie ciągnie mnie na razie do słodkiego, nie używałam słodzika ani razu... A pamiętam, że jak kiedyś próbowałam diety SB to brakowało mi cukru i czułam się słabo... a teraz nie
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:38   #427
IneczkaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Berlinianka Pokaż wiadomość
Pomyśl, że mój ojciec ciągle łazi i gada, że wydziwiam, że popadam ze skrajności w skrajność i że go to w****ia Już wolałabym żeby się ze mnie śmiał. Nie przejmuj się tylko rób swoje. Ogranicz dodatki, może to coś pomoże i wio na długi spacer
Najgorsze jest to, że mój tatusiek właśnie jest na III fazie.... jemu poszło błyskawicznie - I etap 6kg! a przez 5 tygodni schudł 12kg... dlatego uważa, że robię coś nie tak
IneczkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 16:40   #428
Berlinianka
Zadomowienie
 
Avatar Berlinianka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: jeszcze Zielona Góra
Wiadomości: 1 017
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mo_Nika Pokaż wiadomość
Mi jakoś nadal proponują... bo wiedzą, że nie odmawiałam i teraz są wszyscy w szoku... jak to się stało, że ja nie chce pić
A piwo to jakoś ostatnio w ogóle przestało mi smakować...
No ja się teraz trochę alien zrobiłam, żeby nie mieć okazji. Pofolguję sobie na III fazie, teraz się trzymam póki mam motywację

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez IneczkaM Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że mój tatusiek właśnie jest na III fazie.... jemu poszło błyskawicznie - I etap 6kg! a przez 5 tygodni schudł 12kg... dlatego uważa, że robię coś nie tak
A jakim trybem idziesz?
__________________
I i II Faza trwały w sumie 51 dni jest mnie mniej o 10 kg
22.02 Start III Faza - teoretycznie koniec ma nadejść 22.05...

Ile to jeszcze dni

Nowa książka Dukana: http://chomikuj. pl/ squo-86
Berlinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:42   #429
Thercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Oj kurde, z niepiciem drinczków, piwa, winka jest najgorzej

A tak na marginesie - zauważyliscie, że faceci chudną błyskawicznie? Wystarczy, że coś tam zmienią w diecie na bardziej lajtowe żarcie, ruszą raz na dzień nogą trzy razy i już kuźwa buh : 20 kilo. To genetyczna niesprawiedliwość
Thercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:43   #430
Berlinianka
Zadomowienie
 
Avatar Berlinianka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: jeszcze Zielona Góra
Wiadomości: 1 017
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Thercia Pokaż wiadomość
Oj kurde, z niepiciem drinczków, piwa, winka jest najgorzej

A tak na marginesie - zauważyliscie, że faceci chudną błyskawicznie? Wystarczy, że coś tam zmienią w diecie na bardziej lajtowe żarcie, ruszą raz na dzień nogą trzy razy i już kuźwa buh : 20 kilo. To genetyczna niesprawiedliwość
Faceci są prości i prosto, tj. łatwo im schudnąć. Tak sobie to tlumacz
Co drugi post mój, muszę przystopować :P
__________________
I i II Faza trwały w sumie 51 dni jest mnie mniej o 10 kg
22.02 Start III Faza - teoretycznie koniec ma nadejść 22.05...

Ile to jeszcze dni

Nowa książka Dukana: http://chomikuj. pl/ squo-86
Berlinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:44   #431
deviiii
Raczkowanie
 
Avatar deviiii
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 55
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Może to trochę egoistyczne... ale chciałam się pochwalić... wbiłam się w spodnie rozmiar 40 juhuuu
Ta dieta jest super Nareszcie coś z sensem
deviiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 16:44   #432
IneczkaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Berlinianka Pokaż wiadomość
A jakim trybem idziesz?
4/3 tak mi wyszło w teście i lepiej ze względu na szkołę bo zaocznie studiuję
IneczkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:48   #433
Berlinianka
Zadomowienie
 
Avatar Berlinianka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: jeszcze Zielona Góra
Wiadomości: 1 017
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Cytat:
Napisane przez IneczkaM Pokaż wiadomość
4/3 tak mi wyszło w teście i lepiej ze względu na szkołę bo zaocznie studiuję
A gdzie tam w teście jest podane jaki przyjąć tryb diety?
Ja się chyba nie doczytałam tego

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Dlaczego Dukan jest akurat Francuzem a nie Anglikiem, albo Niemcem? Byłoby prościej
__________________
I i II Faza trwały w sumie 51 dni jest mnie mniej o 10 kg
22.02 Start III Faza - teoretycznie koniec ma nadejść 22.05...

Ile to jeszcze dni

Nowa książka Dukana: http://chomikuj. pl/ squo-86
Berlinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:51   #434
Anqa0210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Wiadomości: 63
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

no ja niestety też nie wyczytałam z testu jaki tryb byłby dla mnie odpowiedni.... i już myślałam, że straszna gapa ze mnie

a co do drineczków to ja czasem sobie pozwalam na drina z colą zero
Anqa0210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:54   #435
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Ineczka- ale ładnie chudniesz, schudłaś już trzy kilo... ja schudłam w tym samym czasei 3,8, to dziewczyny na mnie nakrzyczały, ze niecierpliwa jestem. Uszy do góry.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:08   #436
IneczkaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Berlinianka Pokaż wiadomość
A gdzie tam w teście jest podane jaki przyjąć tryb diety?
Ja się chyba nie doczytałam tego
co prawda francuskiego nie znam, ale gdzieś chyba mignęło mi tam 4 dni a może to nie o to chodziło ale mi i tak pasuje 4/3

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Ineczka- ale ładnie chudniesz, schudłaś już trzy kilo... ja schudłam w tym samym czasei 3,8, to dziewczyny na mnie nakrzyczały, ze niecierpliwa jestem. Uszy do góry.
Dzięki za pocieszenie
IneczkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:20   #437
endorfinka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 18
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Thercia Pokaż wiadomość
Oj kurde, z niepiciem drinczków, piwa, winka jest najgorzej A tak na marginesie - zauważyliscie, że faceci chudną błyskawicznie? Wystarczy, że coś tam zmienią w diecie na bardziej lajtowe żarcie, ruszą raz na dzień nogą trzy razy i już kuźwa buh : 20 kilo. To genetyczna niesprawiedliwość
bo u nas mozg duzo wazy
a tak powaznie mnie rozbuchały 3 ciaze. kiedys to bylam lasia
oj tak teskno mi za alko
__________________
było: 95,3
I faza 91,1
jest: 88,8
będzie: 70
-13 cm łącznie w obwodzie
endorfinka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:22   #438
Berlinianka
Zadomowienie
 
Avatar Berlinianka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: jeszcze Zielona Góra
Wiadomości: 1 017
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Cytat:
Napisane przez IneczkaM Pokaż wiadomość
co prawda francuskiego nie znam, ale gdzieś chyba mignęło mi tam 4 dni a może to nie o to chodziło ale mi i tak pasuje 4/3
To Ci mignęła ilość dni I fazy, a tryb możesz zrobić 1/1 Zresztą jak Ci wygodnie
__________________
I i II Faza trwały w sumie 51 dni jest mnie mniej o 10 kg
22.02 Start III Faza - teoretycznie koniec ma nadejść 22.05...

Ile to jeszcze dni

Nowa książka Dukana: http://chomikuj. pl/ squo-86
Berlinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:22   #439
gosiaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 210
GG do gosiaika
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Słuchajcie ogólnie jest tak ze kto ma wyzsza wage startowa to szybciej chudnie ,ale nie jest to reguła .Nasi mezczyzni startowali z duzej wagi to i łatwiej im poszło . Witamy Shreka.Kto z mezczyzn nastepny ??
gosiaika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 17:29   #440
Antena 2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Jastrzębie
Wiadomości: 26
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Witam Dziewczyny

muszę się "wpisać" bo po wczorajszym dole nastał cudownie radosny dzień hi hi pewnie po radach Berlinianki i w ogóle po poczytaniu postów. Jesteście niezastąpione, hmmm tylko czytać nie nadążam

Jeśli chodzi o wagę to nie wiem czy się cieszyć bo moja waga się waha średnio o 2 kilo w te czy we wte a wszystko zależy gdzie ustawię wagę To pewnie wynika z super równych podłóg w blakach no w każdym razie ja przyjmę tą niższą czyli 69,8 (a zaczynałam od 73 kg - 9 dni temu). Ale się ucieszyłam !!

No i współczuję Wam z alkoholem - ja ososbiście nie lubię sobie niczego odmawiać, ale ze względu na to że w ostatnim czasie zajmowałam się byciem w ciąży, rodzeniem, karmieniem, znowu byciem w ciążu, rodzeniem i karmieniem (no a nie wyobrażam sobie truć młodych procentami) trochę się odzwyczaiłam od picia i wcale mi nie brakuje. Gorzej ze słodzyczami i przekąskami. Najgorsze są wieczory no ale teraz jestem na PW więc wieczorami podjadam zamiast czekolady - pomidorki cherry

Ostatnio kupiłam w carrfurze makrele w sosie własnym w puszczce - nie polecam, feee niedobrze mi było i cały wieczór mi się odbijało.
Antena 2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:43   #441
Berlinianka
Zadomowienie
 
Avatar Berlinianka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: jeszcze Zielona Góra
Wiadomości: 1 017
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Antena 2010 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny

muszę się "wpisać" bo po wczorajszym dole nastał cudownie radosny dzień hi hi pewnie po radach Berlinianki i w ogóle po poczytaniu postów. Jesteście niezastąpione, hmmm tylko czytać nie nadążam

Jeśli chodzi o wagę to nie wiem czy się cieszyć bo moja waga się waha średnio o 2 kilo w te czy we wte a wszystko zależy gdzie ustawię wagę To pewnie wynika z super równych podłóg w blakach no w każdym razie ja przyjmę tą niższą czyli 69,8 (a zaczynałam od 73 kg - 9 dni temu). Ale się ucieszyłam !!

No i współczuję Wam z alkoholem - ja ososbiście nie lubię sobie niczego odmawiać, ale ze względu na to że w ostatnim czasie zajmowałam się byciem w ciąży, rodzeniem, karmieniem, znowu byciem w ciążu, rodzeniem i karmieniem (no a nie wyobrażam sobie truć młodych procentami) trochę się odzwyczaiłam od picia i wcale mi nie brakuje. Gorzej ze słodzyczami i przekąskami. Najgorsze są wieczory no ale teraz jestem na PW więc wieczorami podjadam zamiast czekolady - pomidorki cherry

Ostatnio kupiłam w carrfurze makrele w sosie własnym w puszczce - nie polecam, feee niedobrze mi było i cały wieczór mi się odbijało.
No to mi miło, że moje słabe początki na coś się przydały

Co do wagi, mam to samo. Chociaż jak wczoraj wróciłam do domu, odczyściłam ją i chciałam oddać do sklepu, że niby nieużywana Okazało się, że nie można. A waga zaczęła pokazywać jeden wynik, a nie w ciągu minuty 5 różnych. Może się boi, że ją wyrzucę

Obżarłam się bakłażanem. Pyszne to było, ale pewnie zbyt tłuste, bo tym razem gotowe mielone indycze miałam, a wiadomo co w gotowych mięsach jest oprócz mięsa... Chociaż właściwie nie wiadomo i trzeba się domyślać... No, ale nic tam, tanie było chociaż.
Spalę na rowerku
__________________
I i II Faza trwały w sumie 51 dni jest mnie mniej o 10 kg
22.02 Start III Faza - teoretycznie koniec ma nadejść 22.05...

Ile to jeszcze dni

Nowa książka Dukana: http://chomikuj. pl/ squo-86
Berlinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:46   #442
szarlott1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 23
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Berlinianka
Cytat:
Pomyśl, że mój ojciec ciągle łazi i gada, że wydziwiam, że popadam ze skrajności w skrajność

haha!!! jakbym słyszała swojego tate!!! Mama narazie nie komentuje tylko dlatego, ze po prostu wyjechala na dluzej.

PS. Ja tez mam te nowa oczoj..bna ksiazke Dukana i poleca on w niej jedzenie 4 posiłków dziennie (sniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). I ja jem wlasnie tyle. Nie dlatego, ze guru tak kazal, ale dlatego, ze uwazam, ze to zdrowy sposob i juz do niego przywyklam wczesniej. (Choc dzis akurat 5, bo moj dzien rozpoczal sie juz o 6, a nie o 9 rano, jak to zwykle bywalo).


Aha, i ja tez dzis jem jak prawdziwy glodomor i miewam zachcianki. Np. Marzy mi sie jakis deser, czego do tej pory unikalam. Moze dlatego, ze dotad jadlam skromne ilosciowo posilki, bo skupialam sie glownie na nabiale i jajkach(juz mi bokami wychodzi kolor (na) bialy). Ale ucze sie od was jak urozmaicac swoj jadlospis. I chyba zaraz polece do sklepu po slodzik i upieke cos, bo inaczej moze dojsc do tragedii.
szarlott1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:48   #443
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Berlinianka Pokaż wiadomość
No to mi miło, że moje słabe początki na coś się przydały

Co do wagi, mam to samo. Chociaż jak wczoraj wróciłam do domu, odczyściłam ją i chciałam oddać do sklepu, że niby nieużywana Okazało się, że nie można. A waga zaczęła pokazywać jeden wynik, a nie w ciągu minuty 5 różnych. Może się boi, że ją wyrzucę

Obżarłam się bakłażanem. Pyszne to było, ale pewnie zbyt tłuste, bo tym razem gotowe mielone indycze miałam, a wiadomo co w gotowych mięsach jest oprócz mięsa... Chociaż właściwie nie wiadomo i trzeba się domyślać... No, ale nic tam, tanie było chociaż.
Spalę na rowerku
ja ostatnio widziałam mielone indycze z 30% zawartością... tłuszczu wieprzowego

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

ja jem 5 posiłków, bo tak mi się dzień układa. Śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Jak póxno wstaje, to jem wczesną kolację, nie jem wtedy podwieczorku, ale jak pracuje 0d 14 do 22, to chyba bym w robocie z głodu umarła, jakbym nie miała jajka, czy wieśniaka na gryza .... wcześniej to miałam paczkę słonych paluszków
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:50   #444
Berlinianka
Zadomowienie
 
Avatar Berlinianka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: jeszcze Zielona Góra
Wiadomości: 1 017
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja ostatnio widziałam mielone indycze z 30% zawartością... tłuszczu wieprzowego
Ja też
A to jest akurat 76% mięsa indyczego, dużo konserwantów i wody i pewnie w domyśle wieprzowy tłuszcz czy inne cuda. Innego mięsa nie podali, to kupiłam. Ale jakby wymienili, że coś innego niż ten biedny kurak to bym nie wzięła, ale to takie samomydlenie oczu
I tanie było, no!

Elianka, wlazłam na Twego bloga, zdolna z Ciebie bestyja
__________________
I i II Faza trwały w sumie 51 dni jest mnie mniej o 10 kg
22.02 Start III Faza - teoretycznie koniec ma nadejść 22.05...

Ile to jeszcze dni

Nowa książka Dukana: http://chomikuj. pl/ squo-86

Edytowane przez Berlinianka
Czas edycji: 2010-01-19 o 17:52
Berlinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:52   #445
Monia_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Limerick/Irlandia
Wiadomości: 272
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Ja dzisiaj suflet z watróbki...pychota narobiłam tyle ze zostało mi jescze na kolacje
__________________
Start 11.01.2010 70 kg
wzrost 168
26.04.2010 62 kg


26.04.2010 faza III (90 dni do 25-go lipca)
mniej mnie o -8.0kg
obecnie IV faza od 26.07.2010
Monia_35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:55   #446
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Berlinianka Pokaż wiadomość
Elianka, wlazłam na Twego bloga, zdolna z Ciebie bestyja

Dziękuję
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 18:02   #447
szarlott1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 23
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Elianko, ja tez wlasnie zajrzalam do twojego albumiku ze zdjeciami i jestem urzeczona slubnymi fotografiami. Ja tez takie chce!
szarlott1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 18:11   #448
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

A ja upiekłam dzisiaj ten sernik -> https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=128 no i coś mi chyba nie wyszło... Na wierzchu miałam taką skorupkę. Ale robiłam z twarogu, może to dlatego? No i ta kawa mnie nie przekonała, następnym razem zrobię bez niej. No i nie piekłam godzinę, bo miałabym całą górę spaloną Co nie zmienia faktu, że był zjadliwy i jeszcze kiedyś coś z nim pokombinuję Chaotycznie napisałam
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 18:17   #449
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Cytat:
Napisane przez endorfinka78 Pokaż wiadomość
bo u nas mozg duzo wazy
Podoba mi się ten argument
Kobiety na ogół są już po niejednej próbie odchudzania, więc z każdą kolejną jest coraz gorzej...

A ja właśnie jem kolacyjkę z serii "pożegnanie z warzywami"
Od jutra znów same proteinki i nawet mnie to cieszy
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 18:18   #450
Berlinianka
Zadomowienie
 
Avatar Berlinianka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: jeszcze Zielona Góra
Wiadomości: 1 017
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
A ja upiekłam dzisiaj ten sernik -> https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=128 no i coś mi chyba nie wyszło... Na wierzchu miałam taką skorupkę. Ale robiłam z twarogu, może to dlatego? No i ta kawa mnie nie przekonała, następnym razem zrobię bez niej. No i nie piekłam godzinę, bo miałabym całą górę spaloną Co nie zmienia faktu, że był zjadliwy i jeszcze kiedyś coś z nim pokombinuję Chaotycznie napisałam
Serek homogenizowany ma inną fakturę, poza tym był 3%, może to też coś zmienia. Wyszedł naprawdę pyszny, już pożarty A mi wyszła raczej skórka niż skorupka, taka błyszcząca, ale miękka była...
Szkoda, że nie wyszedł. Ja piekłam godzinę, ale też pewnie dlatego, że ciągle zaglądałam do piekarnika
__________________
I i II Faza trwały w sumie 51 dni jest mnie mniej o 10 kg
22.02 Start III Faza - teoretycznie koniec ma nadejść 22.05...

Ile to jeszcze dni

Nowa książka Dukana: http://chomikuj. pl/ squo-86

Edytowane przez Berlinianka
Czas edycji: 2010-01-19 o 18:19
Berlinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.