Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-24, 13:32   #1051
lanka
Rozeznanie
 
Avatar lanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 700
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Witam
Jestem w zwiazku z obcokrajowcem i tez chce byc Mieszadelko tu na forum Przyjmiecie mnie do swojego grona?
__________________
80kg 29 IX 2009 -67.4 kg 23 lI 2010
I od nowa 75,3-74,6 - 73,7- 72,8- 71,9-71,2 - i znowu 74,1 i tak do usmiechnietej smierci... Cel 62 kg

lanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 13:46   #1052
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez lanka Pokaż wiadomość
Witam
Jestem w zwiazku z obcokrajowcem i tez chce byc Mieszadelko tu na forum Przyjmiecie mnie do swojego grona?

Ooo, Lanka! Hej kolezanko Dukanko
A z kim sie zamieszalas, hmm? Opowiadaj

Gratuluje wagi!! A ja chyba poleglam...
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 13:57   #1053
lanka
Rozeznanie
 
Avatar lanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 700
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
Ooo, Lanka! Hej kolezanko Dukanko
A z kim sie zamieszalas, hmm? Opowiadaj

Gratuluje wagi!! A ja chyba poleglam...
witaj Anessa!
Dzieki za gratulacje - ale do konca jeszcze daleko. No ale ... jak to poleglas? Pozbieraj sie, wiem ze dasz rade.

Ja zamieszalam z moim, nazywam go Aktualnym, bo kazda wizazanka mowi TZ, to moj jest Aktualny . No i jest Anglikiem, mieszka w Londynie, tak jak ja. Na razie jeszcze osobno, ale za jakis czas... Jestesmy razem 5 miesiecy i mam nadzieje, ze zostaniemy, bo straszliwie i okrutnie sie zakochalam .
Nie wiem, co chcecie jeszcze wiedziec?
__________________
80kg 29 IX 2009 -67.4 kg 23 lI 2010
I od nowa 75,3-74,6 - 73,7- 72,8- 71,9-71,2 - i znowu 74,1 i tak do usmiechnietej smierci... Cel 62 kg

lanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 13:58   #1054
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Witamy,witamy
Wy zrzucacie zbedne kilogramy a ja bym chciala troszke przytyc
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:19   #1055
lanka
Rozeznanie
 
Avatar lanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 700
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
Witamy,witamy
Wy zrzucacie zbedne kilogramy a ja bym chciala troszke przytyc
Tyc to ja umiem Bo kocham gotowac i jesc
A czemu Ty tyc chcesz? Zostaw sobie miejsce - przyjdzie czas, latka poleca i to bedziesz miala rezerwe, zeby kilogramy gdzies "upakowac" A na razie ciesz sie szczuploscia
__________________
80kg 29 IX 2009 -67.4 kg 23 lI 2010
I od nowa 75,3-74,6 - 73,7- 72,8- 71,9-71,2 - i znowu 74,1 i tak do usmiechnietej smierci... Cel 62 kg

lanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:48   #1056
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez lanka Pokaż wiadomość
Tyc to ja umiem Bo kocham gotowac i jesc
A czemu Ty tyc chcesz? Zostaw sobie miejsce - przyjdzie czas, latka poleca i to bedziesz miala rezerwe, zeby kilogramy gdzies "upakowac" A na razie ciesz sie szczuploscia
Ja tez lubie gotowac,gotuje codziennie dla siebie i mojego faceta
i niczego sobie nie odmawiam,dobrze sie czuje ze swoja chudoscia bo szczupla bym siebie nie nazwala,choc troszke juz przytylam i nie wygladam juz jak chodzaca anoreksja zdecydowanie bardziej sie sobie podobam jak jestem troszke 'pelniejsz''
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:48   #1057
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

witaj lanka

Napisz coś więcej o sobie ,jak się zamieszałaś itd..

Eskadia wiem co czujesz ,bo jakieś 4 lata temu w PL moja kumpela tez zaproponowała mi obcięcie końcówek i z włosów prawie do pasa miałam .............. do ramion Nie dość tego zrobiła mi okropny kolor.

Czasami mam wrażenie że zrobiła to celowo .....

Miałam spie..... chyba 2 tygodnie i już nidgy nie zdołałam sobie zapuścić włosów do takiej długości....
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 14:48   #1058
lanka
Rozeznanie
 
Avatar lanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 700
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

A tak w ogole to wlasnei sobie ksiazke na amazonie kupilam.
Watching the English: The Hidden Rules of English Behaviour

I bede Aktualnemu wytykac. Ale tak czule Tez tak robicie?
__________________
80kg 29 IX 2009 -67.4 kg 23 lI 2010
I od nowa 75,3-74,6 - 73,7- 72,8- 71,9-71,2 - i znowu 74,1 i tak do usmiechnietej smierci... Cel 62 kg

lanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:00   #1059
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
jak przeczytalam juz planuje to sobie pomyslalam: kolejne imprezy dopiero pozniej doczytalam ze jednak nie.. jednak basen

ja tez cwicze sobie troszeczke

Tez myslalam o imprezowaniu ale taniej mnie wyjdzie basen No i nie bede sie narazac na idiotyczne proby podrywu przez jakis dziwnych ludzi
A tak wogole- w poniedzialki sa imprezy dla Erazmusowcow i w klubie jest co najmniej 50% obcokrajowcow. Fajne towarzystwo, muzyka, no i najlepiej nam sie zgrac ze znajomymi wtedy. Tyle ze... przychodza tam tez dziewczyny na latwy podryw i na obcokrajowcow... wiec doszlo do tego ze jeden z kolesi usilnie udawal hiszpana a byl polakiem niestety cos tam z mojego hiszpanskiego pamietam i zostal koles zdemaskowany najlepsze bylo jak do mnie zaczal gadac ´niby´polskim i z akcentem


a kiedy ma byc ten program?? nie pamietam kiedy rozmowy w toku ostatnio ogladalam ale kiedys to codziennie
Ja prawie nigdy nie ogladam a wczoraj jakos tak trafilam wlasnie na zapowiedzi. a program ma byc 2 marca

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
dziewczyny dziękinie sądziłąm, ze zle obcięte włosy mogą tak zepsuć humor...
znacie moze jakieś metody na szybszy porost włosów?ja tylko maseczkę henna wax...
witaminki- jakas bellise czy cos takiego kup, pij skrzyp i pokrzywe. I znajdz watek na wizazu- tam jest mnostwo rad

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
hej hej ale tu u was fajnie plotkujecie na całego!
btw - tez widziałam zapowiedz "jestem gruba i seksi" dla mnie to bardziej wygladało na reklamę tej "laski"... zeby wiecej facetów wyrywać i wlec do hotelu - w każdym razie.. motywuje do odchudzaia


To bylo tragiczne... jak mowila o tym hotelu i o tym ze ma piekne ponetne piersi... ale zmotywowalo mnie to do ruszenia wreszcie tylka- choc mi do niej daleko jeszcze


A wracając do tematu... kiedyś romansowałam dłuższy czas z francuzem to ciekawa historia jest a morał z niej bedzie taki " jak ktoś się spieszy, to się diabeł cieszy" czy coś takiego
Zaczeło się od przyjaźni - przynajmniej z mojej strony była tylko sympatia. Lubiłam jego towarzystwo + mozliwosc rozmowy po angielsku, ale i uczylism siebie nawzajem naszych jezyków. W kazdym razie, na ok 3 randce on chciał mnie pocałowac, odmowiłam. Na co on jeszcze bardziej podjarany wyznał mi miłość... Solidnie się obraziłam, czego on nie rozumiał. wytłumaczyłam mu zatem, że wyzjaąc mi miłość zaledwie po tygodniu znajomości mnie obraża. Dla mnie to znak, ze po prostu chce mnie wykorzystać, omamić słowem, itd. Na co on odpowiedział dosyć dla mnie szokująco. Otóż w jego kraju, do wyzej wymienionych celów -zaliczenia - powiedziałby "kocham cie" na pierwszej randce, a nawet pierwszej jej godzinie... fakt, ze mnie oznajmił to na 3 oznacza szczere uczucie .... i zależy mu. czyli ich "kocham cię" mozna rozumieć jako "daj się przelecieć" lub "uwielbiam cię" Skomplikowane...
Po jakims czasie, mnie tez zaczęło na nim zalezeć i zaczęłam go postrzegać juz bardziej jako potencjalnego stałego partnera. A znając naturę francuzów, od poczatku postanowiłam byc twarda, cnotliwa, chiałam, zeby on traktował mnie serio i zabiegał o "taki skarb" Pierwszy pocałunek po miesiącu. Po 3 juz nie wytrzymałam i bardzo chciałam sprawdzic go jako kochanka przeciez tyle się ich chwali!
Przyszło co do czego i okazało się... ze on nie może.. jego milośc była tak wielka, ze to serce mu rosło, a nie co innego..

sorry ale...
Kolezanka znajomej ma podobny problem... przetrzymywala chlopa zeby jej za ´latwa´nie uznal a jak juz sie zdecydowala to on nie mogl nie zazdroszcze takiej sytuacji


Pomijając już to, to odnosiłam wrażenie, ze mimo jako takiej inteligencji, nie był zbyt bystry. to oczywiscie cecha indywidualna, ale jako typowy francuz, był bardzo dumny ze swojego kraju, niechetnie uczył sie innych języków, historii innych państw itp. w stylu "my mamy lepsze to, tamto.." Na dłuzsza mete cięzko znieść..

Rozstalismy się, ale juz z całkiem innych powodów. teraz jestem w szczęsliwym nazeczeństwie z polakiem I kochałabym go, nawet gdyby miał inny kolor skóry, byleby tylko zachował swój charakter - bo przeciez to jest w człowieku najwazniejsze.

Kibicuję wszystkim mieszadełkowcom!
I o to wlasnie chodzi. Z moim exTZ tez bylabym bez wzgledu na kolor skory, narodowosc czy wyznanie...

Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
Ano historia zwyczajna i tragiczna zarazem...

Na 2 godziny przed dojechaniem do naszego hoteliku silnik w naszym samochodzie stwierdzil, ze odpocznie... na wieki
Wlasnie bylismy na duzym rondzie na szybkiej ruchliwej drodze i cale szczescie, ze sila rozpedu, ktora pozostala w autku, pozwolila nam zjechac na pobocze, bo inaczej bylby wielki karambol za nami 2 tiry i kilka osobowych...
Telefon do warsztatu i decyzja desperatow spragnionych upragnionego spokoju i odpoczynku w Kornwalii, ze jedziemy pociagiem
Na miejscu bylismy o 22... Glodni, zmeczeni, zmartwieni cala sytuacja... Poszlismy spac w naszym przytulnym, slicznym pokoju...
TO BYL KOSZMAR!!!!
W zyciu na tak niewygodnym lozku nie spalam... Bylo straszne... Oboje oka nie zmrozylismy... TZ wygladal jak zombi... Na dodatek okolo 8 rano nasi sasiedzi rozpoczeli poranna toalete...Boszzzzzze, jak te rury za sciana halasowaly...
Decyzja bez odwolania - wracamy do domu...
Zrobilismy sobie spacer przy klifach (pozniej wkleje jakies fotki) i pojechalismy... 6 godzin w pociagu, 4 przesiadki
I na piechote z dworca do domu...

OTO HISTORIA MOJEGO NAJPIEKNIEJSZEGO I JEDYNEGO WEEKENDU WALETYNKOWEGO
Ogolnie nie polecam takiego scenariusza ale Kornwalia mnie zachwycila, nawet ogladana oczami z powiekami na zapalki


Ale zem niewychowana - lelkom

Szukam pracy intensywnie i kurde nikt mnie nie chce zatrudnic:


Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
Polecam czesty masaz glowy i nafte kosmetyczna z witaminami
wyobrazam sobie co mozesz czuc,ja mam bardzo dlugie wlosy za posladki i nie wyobrazam sobie ich utraty
wlosy za posladki?
Zazdroszcze- ja najdluzsze jakie mialam to ledwo za ramiona. teraz niby zapuszczam ale zawsze znajde powod zeby je sciac

Witam kolejne Mieszadelko
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:19   #1060
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

hej kochane!

i witam nowe mieszadla

u mnie wszystko dobrze, juz dawno po karnawale i ciesze sie bardzzzooooo, bo juz mam dosc tych ich imprez. Najgorsze to,ze niedlugo sie zrobi cieplo to dopiero sie zacznie

Wczoraj roznosilam CV i zobaczymy co to bedzie, mam nadzieje,ze wkrotce cos sie znajdzie.

pozatym po walentynkach w SPA jestem chora do dzis, nie moglam mowic przez 3 dni,bylam na pogotowiu, dali tabletki i juz jest lepiej. Cos anginopodobnego zlapalam.

Dzis slonecznie, ale wietrznie.
Teskni mi sie za PL, ale wiem ze bedac w PL teskni mi sie za Spain

i tak mi leci czas na wysepce

pozdrawiam wszystkie
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 16:47   #1061
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość

Eskadia wiem co czujesz ,bo jakieś 4 lata temu w PL moja kumpela tez zaproponowała mi obcięcie końcówek i z włosów prawie do pasa miałam .............. do ramion Nie dość tego zrobiła mi okropny kolor.

Czasami mam wrażenie że zrobiła to celowo .....

Miałam spie..... chyba 2 tygodnie i już nidgy nie zdołałam sobie zapuścić włosów do takiej długości....
ja nawet powiedziałam to mojej przyjaciółce, ze nie jestem pewna, czy nie zrobiła tego specjalnie, potem żałowałam tego, bo wiem, ze ona ma dobre serce, tylko jej nie wyszłoa ja byłam głupia, że tak łatwo dałam jej się dobrać do moich włosów...ech.
ja włosy do pasa miałam tylko do Komunii, potem ścięłam i już nigdy nie miałam takich długich, zawsze mam tylko do ramionteraz ZNOWU - nie mogę w to uwierzyć...

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość

witaminki- jakas bellise czy cos takiego kup, pij skrzyp i pokrzywe. I znajdz watek na wizazu- tam jest mnostwo rad

ja na razie łykam inneov-gęstość włosów, ale kupię też pokrzywę...choć i tak nie mam złudzeń-kolejny rok , żeby mieć to, co miałam zaledwie w zeszłym tygodniu

Magdalenka22 - mozesz pochwalić się swoimi włosami??Proszę o fotkę
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 17:05   #1062
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
ja nawet powiedziałam to mojej przyjaciółce, ze nie jestem pewna, czy nie zrobiła tego specjalnie, potem żałowałam tego, bo wiem, ze ona ma dobre serce, tylko jej nie wyszłoa ja byłam głupia, że tak łatwo dałam jej się dobrać do moich włosów...ech.
ja włosy do pasa miałam tylko do Komunii, potem ścięłam i już nigdy nie miałam takich długich, zawsze mam tylko do ramionteraz ZNOWU - nie mogę w to uwierzyć...



ja na razie łykam inneov-gęstość włosów, ale kupię też pokrzywę...choć i tak nie mam złudzeń-kolejny rok , żeby mieć to, co miałam zaledwie w zeszłym tygodniu

Magdalenka22 - mozesz pochwalić się swoimi włosami??Proszę o fotkę

Eskadia ja tez teraz usilnie zapuszczam bo scielam ostro...za ostro wlasciwie...ale musialam bo mialam straszliwie zniszczone farbowaniem...no i moj brat-szalony fryzjer mi mowi ze tabletki tabletkami ale trzeba jesc duze rzeczy, ktore "jedza wlosy" czyli bialko i krzemionka jak to on powiedzial"mozesz jesc jajka i piasek"
a wiec kochana sery,jajka,mieso no i ta krzemionka ale to to nie wiem gdzie jest,pewnie jakies piguly....


u mnie srednio....jakos czuje sie pozbawiona sensu...musze cos ze soba zrobic...i to szybko....
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 20:12   #1063
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

witam nowe

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
Witamy,witamy
Wy zrzucacie zbedne kilogramy a ja bym chciala troszke przytyc
ja już zdołałam przytyć 5kg i jeszcze mam w planach następne 5kg
ale idzie mi to jak koniowi pod górkę
mówiąc o koniach... chyba zapiszę się do tutejszej stadniny

wczoraj miałam taki zrypany dzień
rano pojechałam do pracy, wracała już do domu i co? bateria w samochodzie mi padła
a tu lasy i pola do okoła, deszcze leje i zero sygnały w komórce
myślałam że się poryczę no i się poryczałąm w sumie
bo musiałam z buta 2mile zasuwać do znajomego aby mi samochód urochomił
wróciłam do domu o 14, przebrałam się bo byłam przemoknięta do majtek i pojechałam na uni, a tam co? zajęcia odwołane...
poszłam na pociąg, a tam pół godzinne opóźnienia jeszcze obok mnei, w poczekalni, usiadła cebulowa pani, normalnie tak od niej jechało cebulą... masakra
dojechałam jakoś do do domu, wchodzę do mieszkania i jakoś mi tak dziwnie w nogawkę, patrzę... mokra i co? sok mi się w torebce otworzył
wszystko zalane, notatki, portfel, kalendarz, spodnie i torebka
wtedy to już usiadłam i się poryczałam równo i dokładnie
a Tż do tej pory się ze mnie cieszy
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:03   #1064
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
witam nowe



ja już zdołałam przytyć 5kg i jeszcze mam w planach następne 5kg
ale idzie mi to jak koniowi pod górkę
mówiąc o koniach... chyba zapiszę się do tutejszej stadniny

wczoraj miałam taki zrypany dzień
rano pojechałam do pracy, wracała już do domu i co? bateria w samochodzie mi padła
a tu lasy i pola do okoła, deszcze leje i zero sygnały w komórce
myślałam że się poryczę no i się poryczałąm w sumie
bo musiałam z buta 2mile zasuwać do znajomego aby mi samochód urochomił
wróciłam do domu o 14, przebrałam się bo byłam przemoknięta do majtek i pojechałam na uni, a tam co? zajęcia odwołane...
poszłam na pociąg, a tam pół godzinne opóźnienia jeszcze obok mnei, w poczekalni, usiadła cebulowa pani, normalnie tak od niej jechało cebulą... masakra
dojechałam jakoś do do domu, wchodzę do mieszkania i jakoś mi tak dziwnie w nogawkę, patrzę... mokra i co? sok mi się w torebce otworzył
wszystko zalane, notatki, portfel, kalendarz, spodnie i torebka
wtedy to już usiadłam i się poryczałam równo i dokładnie
a Tż do tej pory się ze mnie cieszy
Biedactwo

wkurzylam sie dzisiaj- nie moglam byc na zebraniu w pracy w sprawie grafiku. Powiedzialam szefowi ze moge pracowac w kazdy dzien oprocz 6 i 7 marca... no i co? oczywiscie 6,7 jestem na grafiku
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:08   #1065
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Szien wyglada na to ze w ogole nie powinnas tego dnia wstawac, bidulko

Amoura az wlaczylam drzyzge dzisiaj i widzialam zapowiedz tych rozmow w toku nie wiedzialam gdzie oczy podziac tak mi bylo wstyd za ta laske...

a pokaze wam moich przystojniakowZałącznik 2897965
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..










Edytowane przez kropka241
Czas edycji: 2010-02-24 o 21:10
kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:28   #1066
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
Szien wyglada na to ze w ogole nie powinnas tego dnia wstawac, bidulko

Amoura az wlaczylam drzyzge dzisiaj i widzialam zapowiedz tych rozmow w toku nie wiedzialam gdzie oczy podziac tak mi bylo wstyd za ta laske...

a pokaze wam moich przystojniakowZałącznik 2897965

Ale slodziaki Beda lamac kobiece serca

hehe powinnam dostac jakas kase za reklame rozmow w toku
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 09:07   #1067
sommet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

witam!

kropka241 super chlopaki! alez fajniutcy sa!
jak sobie dajesz rade z dwojka dzieci? pewnie na nude nie narzekasz?

szien jak zawsze z przygodami

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość

u mnie srednio....jakos czuje sie pozbawiona sensu...musze cos ze soba zrobic...i to szybko....
skad ja to znam.... wiesz juz co chcesz zmienic czy jeszcze nie?

u mnie tez jakos niemrawo, ale nie bede juz marudzic, trzymajcie sie!
sommet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 12:08   #1068
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
ja nawet powiedziałam to mojej przyjaciółce, ze nie jestem pewna, czy nie zrobiła tego specjalnie, potem żałowałam tego, bo wiem, ze ona ma dobre serce, tylko jej nie wyszłoa ja byłam głupia, że tak łatwo dałam jej się dobrać do moich włosów...ech.
ja włosy do pasa miałam tylko do Komunii, potem ścięłam i już nigdy nie miałam takich długich, zawsze mam tylko do ramionteraz ZNOWU - nie mogę w to uwierzyć...



ja na razie łykam inneov-gęstość włosów, ale kupię też pokrzywę...choć i tak nie mam złudzeń-kolejny rok , żeby mieć to, co miałam zaledwie w zeszłym tygodniu

Magdalenka22 - mozesz pochwalić się swoimi włosami??Proszę o fotkę
Gdzies juz wklejalam fotke na wizazu bys musiala troszke pobuszkowac,chyba,ze jak bede miala wiecej czsu to wkleje

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

[QUOTE=Amoura;17419701]Ja prawie nigdy nie ogladam a wczoraj jakos tak trafilam wlasnie na zapowiedzi. a program ma byc 2 marca



witaminki- jakas bellise czy cos takiego kup, pij skrzyp i pokrzywe. I znajdz watek na wizazu- tam jest mnostwo rad



I o to wlasnie chodzi. Z moim exTZ tez bylabym bez wzgledu na kolor skory, narodowosc czy wyznanie...







wlosy za posladki?
Zazdroszcze- ja najdluzsze jakie mialam to ledwo za ramiona. teraz niby zapuszczam ale zawsze znajde powod zeby je sciac

U mnie to chyba sprawa genow,moja mama w mlodosci miala dlugie wlosy,moja babcia cale zycie nosila dlugie wlosy do pasa nawet juz jak staruszka zaplatywala je w warkocza
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 12:55   #1069
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez sommet Pokaż wiadomość
kropka241 super chlopaki! alez fajniutcy sa!
jak sobie dajesz rade z dwojka dzieci? pewnie na nude nie narzekasz?
z dziecmi daje sobie rade.. to reszta obowiazkow domowych mnie przerasta zwlaszcza ta gora prasowania ktora stoi w koncie jak jakis wyrzut sumienia

chlopaki dziekuja za komplementy i przesylaja zaslinione calusy
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 14:57   #1070
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość

a pokaze wam moich przystojniakowZałącznik 2897965
kropuś...ja tez się przyłączam do komplementów dla Twoich mężczyzn śliczne wspaniałe chłopaki
Amourka...oni nie bedą...oni już łamią

też kiedyś miałam długie do pupy, jak byłam młoda i sliczna
ale sciełam je bo mi za bardzo wypadły i...za bardzo widoczne siwe byly i...od tamtej pory najdłuższe jakie miałam to..było...za łopatki...
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 15:13   #1071
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Emanko nie przejmuj sie.. mi tez tz niedawno znalazl pierwszy siwy wlos

mam nadzieje ze nie bedzie ich zbyt wiele przybywac bo nie lubie farbowac wlosow

fajnie sie zrobilo.. tak jasno.. cale osiedle wyglada jak toi toi i tak samo zreszta smierdzi
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 15:30   #1072
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
Emanko nie przejmuj sie.. mi tez tz niedawno znalazl pierwszy siwy wlos

mam nadzieje ze nie bedzie ich zbyt wiele przybywac bo nie lubie farbowac wlosow

fajnie sie zrobilo.. tak jasno.. cale osiedle wyglada jak toi toi i tak samo zreszta smierdzi
tylko, ze...to było jak miałam 16 lat...wiec na pewno nie w okresie kiedy powinny się pojawić siwe
no ale...geny:/
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 07:58   #1073
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

HELLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOO!

Czy ktos tu jeszcze zaglada?
Nie odzywalam sie bo mnie choroba zmogla- w czwartek ruszac sie i mowic za bardzo nie moglam, wczoraj lezalam w lozeczku caly dzien a dzisiaj juz jestem w pracy.
Poza tym nic ciekawego sie nie dzieje- tyle ze pogoda ladniejsza to jakos lepszy humor automatycznie mam. Musze sie zmobilizowac do czegokolwiek bo najchetniej to bym siedziala w domu i nic nie robila
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 15:51   #1074
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

No cicho sie zrobilo, albo mamy 3 strony dziennie albo wogole.
A tak wogole to bylam dzisiaj z mama na wystawie slubnej, no i dzieki temu wybralam:
*samochod
*tort
*kwiaty
*znalazlam kogos kto mi zrobi fryzure i makijaz
Jeszcze tylko zaporoszenia.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:08   #1075
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

a my bylismy w SPA bylo bosko.. :P
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 06:55   #1076
lady_bug
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Witam Mieszadełka

Tak się składa że ja też sporo zamieszałam... Do wczoraj spędziliśmy razem 3 miesiące, a teraz zostałam tu samaaa. Mój TŻ wrócił na swój drugi koniec świata, ehh. Jak to znieść?
lady_bug jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 09:10   #1077
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Lady_bug -opowiadaj wszystko od poczatku,co jak gdzie i z kim

Dawno mnie nie było,ale duzych zmian nie widze,na szczescie nic złego żadnej z Was nie spotkało,mnie też nie. Była u mnie rodzinka przez dwa tygodnie.Razem z bratem co wieczór oglądaliśmy horrory miałam pózniej fajne sny o chodzących trupach Od wczoraj jestem znów sama i ta cisza w domu mnie dobija!!! A tak ogólnie nudy,nudy,nudy. Tz przyjeżdża w piatek Milego dzionka wszystkim,mamy dziś piękną słoneczna niedziele
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 14:14   #1078
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
No cicho sie zrobilo, albo mamy 3 strony dziennie albo wogole.
A tak wogole to bylam dzisiaj z mama na wystawie slubnej, no i dzieki temu wybralam:
*samochod
*tort
*kwiaty
*znalazlam kogos kto mi zrobi fryzure i makijaz
Jeszcze tylko zaporoszenia.
a ja tylko salę i sukienkę mam (tzn. sukienka jest w trakcie szycia)

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
a my bylismy w SPA bylo bosko.. :P
aj weź
na walentynki dostałam od Tż wizytę u kosmetyczki i jeszcze nei wykorzystałam
za dużo strasów ostatnio
wkurza mnei uni, osiwieję zanim go skończę

czytając tvn24.pl natknęłam się na bloga pary z PL, która wybrała się w podróż do okoła świata
ich zdjęcia są niesamowite

http://konceptualny.com/
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:13   #1079
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
a ja tylko salę i sukienkę mam (tzn. sukienka jest w trakcie szycia)
Moja tez w trakcie szycia, mysle, za za jakies 3 miesiace ja przywioza do salonu, i tak pewnie trzeba bedzie zrobic poprawki, mojej siostry tez byla szyta na wymiar i jak ja dostala to byla jakies 10cm za dluga. O dziwo reszta byla dopasowana idealnie.

A wogole to pewnie zadam glupie pytanie, ale ile przed slubem wysyla sie zaproszenia, tzn wiekszosc gosci i tak wie, ale chodzi o samo zaproszenie.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:28   #1080
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Moja tez w trakcie szycia, mysle, za za jakies 3 miesiace ja przywioza do salonu, i tak pewnie trzeba bedzie zrobic poprawki, mojej siostry tez byla szyta na wymiar i jak ja dostala to byla jakies 10cm za dluga. O dziwo reszta byla dopasowana idealnie.

A wogole to pewnie zadam glupie pytanie, ale ile przed slubem wysyla sie zaproszenia, tzn wiekszosc gosci i tak wie, ale chodzi o samo zaproszenie.
ja gdzieś wyczytałam, że 3 mce przed
ale rodzina naciska na mnie żeby zorganizować te zaproszenia już teraz
każdy, ko powinien, wie o ślubie więc co to za różnica
a tak to dostaje co dzień tel od teściowej z zapytaniem "już? już? już?"
daliby mi spokuj
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-18 08:27:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.