Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-13, 22:34   #781
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Aha, to u mnie jeszcze nie czas na takie "kręciołki" . A z tą oliwką to mi się tylko tak skojarzyło, bo gdzieś zachwalały dziewczyny a ja pamiętam jak któregoś lata smarowałam twarz tylko olejkiem nivei do opalania i nie wydzielała wtedy dużo sebum
Był cały wątek na ten temat sporo dziewczyn chwaliło, inne marudziły. Składowo jest ok - olej migdałowy i sezamowy plus perfumy, na biochemii dziewczyny same kręcą swoje mieszanki olejowe. Ja jestem straszny leń i wolę takie gotowce z aromaterapią od razu a jak chcesz spróbować to np. Hauschka ma miniaturkę swojego olejku, pojemność 5ml - wbrew pozorom to sporo przy olejach
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 22:39   #782
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

ja dzis zrobilam porzadki w kosmetyczce. polowe pielegnacji odlozylam i nie wiem, co z nia zrobic, chyba pojdzie na all bo nie mam ochoty ani czasu bawic sie w targowisko. za to moja kolorowka... uch, zachwyca mnie

w pielegnacji panuje absolutny minimalizm [glinka z paczuli, glinka z otrebami, effaclar h, xerial gommant i xerialine fluide, zluszczacz nuxe, maseczka nuxe i turnaround - potrzebujem mocnego nawilzacza, ciagle go szukam].
za to kolorowka sie dzielnie rozrasta - tluamcze to sobie minimalizacja pielegnacji chociaz moje zbiorki i tak zajmuja niewiele miejsca - niewielka kosmetyczke


zaczynam CHCIEC rozswietlacza chanel - prosze mi go wybic z glowy
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 23:21   #783
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość

U mnie podobnie, ale skoro wcześniej 2 tygodnie w celibacie wytrwałam, to znaczy, że da się nie ulegać zachciankom To, co niezbędne kupować trzeba, a jakże, ale naprawdę niezbędne, a nie wytłumaczone tysiącem wydumanych powodów
Także całkowitego odwyku i ja nie robię, bo to i tak sensu nie ma, ale pilnuję się coraz bardziej i nie robię niewiadomo jakich zapasów. Tylko YR mnie trochę martwi pod względem tej kwestii, bo nowa oferta kusi zrobieniem zapasów na krem do stóp i żele pod prysznic, a oprócz tego wzięłabym balsam, bo Neutrogena się kończyć zaczyna i na jej miejsce i tak będę coś neutralnego musiała nabyć. Ale póki co i tak kasy nie mam, więc muszę to jeszcze przemyśleć. Zresztą czas na złożenie zamówienia jeszcze jest.
Z YR wezme tylko niezbedniki czyli trzymam sie twardo by wyrobic sie w kwocie do 70zl wiece na pewno nie tymbardziej,ze zel/balsam/krem do stop sa w ciaglym uyzciu i zapas nie jest jakims wielkim grzechem


Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Gratuluję silnej woli i trzymam kciuki za dalsze powodzenie akcji
Jestem z siebie dumna,naprawde bo co jak co ale perfumom trudno jest mi sie oprzec,to zdradziecki narkotyk choc niesie ze soba tyyyle przyjemnosci.


Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Nie tylko się, ale i mnie nakręciłaś Przeczytałam opinie i już go chcę. Gdyby nie to, że nie wiem zupełnie, jaki odcień wybrać, to pewnie już bym go kliknęła, bo już naprawdę nie mogę wytrzymać z używaniem jednego podkładu, nota bene też Mary Kay Niby jest dobry, ale moje pory się z nim dogadać nie umieją ostatnio. A rok temu było idealnie...
Nakrecilam sie za Nas dwie a to wszystko za sprawa kumpeli,ktora pokazala katalog i powiedziala,ze bedzie skladac zamowienie.
W sumie sama bym sie skusila na szybki zakup ale stopuje mnie mysl,ze po co mam przeplacac na All,prawda?

Moja cera niby wydaje sie ok ale za to kolorystycznie to juz wogole glupieje,bo okazuje sie ze to,co do tej pory bylo ok teraz jest "be"
Naprawde zglupiec mozna.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość

Dziewczyny, wybijcie mi z głowy cień Shu Uemura, bo mam na niego straszną ochotę, ale z drugiej strony boję się, że mi odcień nie spasuje. Nie mogę się doczekać aż się pojawi hitowy ME850 i mam ochotę kliknąć ME650. Tylko ja chciałabym, żeby on był taki granatowy bardziej, a on na niektórych fotach na niebieski wygląda Chcę przetestować choć jeden ten cień zanim sama się wybiorę do UK albo zanim siostra znów przyleci w odwiedziny, co by wiedzieć, czego się spodziewać i ewentualnie powiększyć w przyszłości zbiór cieni SU...

Bozzzzzzzeeeeee przepadlam.....do podjecia dedcyzji brakowalo mi tylko takich zdjec....

Wiem,powinnam byc wdzeczna i jestem tylko,ze nie wiem jak to przezyje moja karta

Na poczatek na pewno skusze sie na jeden kolor,do tego jeszcze baza z Givenchy(i kto kusi,ze podal linka)
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 23:36   #784
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale to chyba dopiero w marcu?
Też musisz tak wypominać

No w marcu, wiadomo nooo......







__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 01:23   #785
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Pojawiła sie u mnie niesprecyzowana potrzeba zakupu CZEGOŚ.
U mnie też. Tak to jest jak się ma kiepski nastrój i nadprogramową stówkę od Babci. Stąd to dumanie nad cieniem SU, ale cień chwilowo odszedł w zapomnienie, bo kasa się rozeszła. Ale o tym za chwilę...

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Z YR wezme tylko niezbedniki czyli trzymam sie twardo by wyrobic sie w kwocie do 70zl wiece na pewno nie tymbardziej,ze zel/balsam/krem do stop sa w ciaglym uyzciu i zapas nie jest jakims wielkim grzechem
Ja też chcę tylko niezbędniki, ale najchętniej bym się załapała na darmową przesyłkę, a znów mama raczej się na nic nie skusi i nie ma kogo wkręcić Także albo zamówię na te 59zł + dycha za przesyłkę albo wcale.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nakrecilam sie za Nas dwie a to wszystko za sprawa kumpeli,ktora pokazala katalog i powiedziala,ze bedzie skladac zamowienie.
W sumie sama bym sie skusila na szybki zakup ale stopuje mnie mysl,ze po co mam przeplacac na All,prawda?

Moja cera niby wydaje sie ok ale za to kolorystycznie to juz wogole glupieje,bo okazuje sie ze to,co do tej pory bylo ok teraz jest "be"
Naprawde zglupiec mozna.
To kumpeli się należy
Ale z drugiej strony jakiś podkład i tak bym kupiła, więc dlaczego nie ten...

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Bozzzzzzzeeeeee przepadlam.....do podjecia dedcyzji brakowalo mi tylko takich zdjec....

Wiem,powinnam byc wdzeczna i jestem tylko,ze nie wiem jak to przezyje moja karta
Hihi, cała przyjemność po mojej stronie. Za to Ty mi się odwdzięczyłaś analizą bazy Givenchy i masz już na sumieniu moją kartę

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Na poczatek na pewno skusze sie na jeden kolor,do tego jeszcze baza z Givenchy(i kto kusi,ze podal linka)
A kto skusił opisem składu, no kto

Także przyznaję wszem i wobec, że poczyniłam zupełnie nieplanowany wydatek i dobrze mi z tym Kupiłam sobie na mojego czerwonego ryjka zieloną bazę Givenchy, i jeszcze brązowy sypki cień Stila dostanę za free

Możecie bić, nawet się wystawię
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 09:40   #786
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Był cały wątek na ten temat sporo dziewczyn chwaliło, inne marudziły. Składowo jest ok - olej migdałowy i sezamowy plus perfumy, na biochemii dziewczyny same kręcą swoje mieszanki olejowe. Ja jestem straszny leń i wolę takie gotowce z aromaterapią od razu a jak chcesz spróbować to np. Hauschka ma miniaturkę swojego olejku, pojemność 5ml - wbrew pozorom to sporo przy olejach
Oo to może taką miniaturke bym dorwała,poszukam w aptece, przydałobt sie cos takiego regulujące wydzielani esebum

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Także przyznaję wszem i wobec, że poczyniłam zupełnie nieplanowany wydatek i dobrze mi z tym Kupiłam sobie na mojego czerwonego ryjka zieloną bazę Givenchy, i jeszcze brązowy sypki cień Stila dostanę za free

Możecie bić, nawet się wystawię

No to ja oddaję za wczoraj
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 09:48   #787
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Wiecie, u mnie luty nie byłby najgorszy gdyby nie ... zakup 3 róży (+1 od TZ) :

pielęgnacja:
1. 4fazowa dermabrazja Avon
2. miniatura Superbalm Mango
3. żel pod prysznic Algi Morskie Joanna

kolorówka:
1. róż L'Oreal caresse nr 111
2. róż L'Oreal delicieux nr 01 Pink Marshmallow
3. róż Max Factor Flawless Mullberry

(4. róż Deborah Mogano - od TZ)

Wczoraj sobie uzmysłowiłam, że w to w ciągu ostatnich miesięcy zaczela używać rózy

Jakieś 2,5 roku temu kupiłam swój pierwszy róż - Lumene, ale poużywałam troche i powędrował na All. bo mi sie nie podobał.
We wrześniu kupiłam róż Miss Sporty Rose bo jakoś tak mnie naszło (bedąc u TZ w Stalowej). I tak ruszyła lawina ....
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2008-02-14 o 15:28
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-14, 09:51   #788
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Pojawiła sie u mnie niesprecyzowana potrzeba zakupu CZEGOŚ.
U mnie pojawiła się wczoraj, bo miałam kiepski humor, ale kupiłam buty - kolejne balerinki, to już trzecie w przeciągu miesiąca.

Z kosmetyków zakupiłam tylko szampon CeCe dla mnie i mamy, sół do stóp Dr Stopa (była tu zachwalana) i kulkę Nivea, bo mi się kończy. Także ascetycznie, jak na mnie, właściwie same niezbędniki


Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja dzis zrobilam porzadki w kosmetyczce. polowe pielegnacji odlozylam i nie wiem, co z nia zrobic, chyba pojdzie na all bo nie mam ochoty ani czasu bawic sie w targowisko. za to moja kolorowka... uch, zachwyca mnie

w pielegnacji panuje absolutny minimalizm [glinka z paczuli, glinka z otrebami, effaclar h, xerial gommant i xerialine fluide, zluszczacz nuxe, maseczka nuxe i turnaround - potrzebujem mocnego nawilzacza, ciagle go szukam].
za to kolorowka sie dzielnie rozrasta - tluamcze to sobie minimalizacja pielegnacji chociaz moje zbiorki i tak zajmuja niewiele miejsca - niewielka kosmetyczke


zaczynam CHCIEC rozswietlacza chanel - prosze mi go wybic z glowy
zizou po co Ci kolejny rozświetlacz, Ty masz naprawdę mnóstwo cudeniek i ten biały Chanel nie wypadałby przy nich jakoś fenomenalnie, raczej mocno zwyczajnie. Naprawdę to nie ma sensu

Co do Twoich zbiorów, to faktycznie minimalistycznie je opisujesz Widze, że bardzo się oczyszczasz i złuszczasz Co do nawilżaczy, ja nadal polecam Hydrabio Riche, dla mnie niezastapiony. Próbowałaś go?

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość

No w marcu, wiadomo nooo......
Juz połowa za Toba, wytrzymasz

------------------------------------------------------------------------

Wczoraj dotarł list z UC, chcą mi oclić błyszczyk JT Łał, jest wart aż 45 zł. Mam nadzieję, że LU i rozświetlacz zostawią w spokoju.

Poza tym przyszły w końcu moje play balle i miniatury l'oreala profesjonalnego, a poza tym forma do minimuffinków wraz z 300 papilotkami Wygląda świetnie, muszę ją niedługo wypróbowac. Papilotki śliczne. A propos, MagJa, polecam tą sprzedającą co zizou, towar świetny, przesyłki ekspresowe (u mnie długi czas oczekiwania to wina poczty). Daj znać, jak będzie się sprawowała zielona baza Givenchy, chociaż ja za bazami nie przepadam.


ziz od Ciebie też doszło, dziękuję jesteś bardzo pomysłowa
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 10:11   #789
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Estello przetestowałam dziś ten korektor Dermablend i... nie jest warty uwagi, ten medium jest żółty - nie jakiś odcień żółci tylko całkiem żółty... Jak na medium zdecydowanie za ciemny, nienaturalny (pewnie z innymi odcieniami jest to samo..) :/ Dla mnie medium to taki, który pasuje do większości kobiet, a nie nielicznych
okropnie wygląda.. zmusiłam się i nałożyłam na niedoskonałości i jest tak samo straszny, niezwykle gęsty, moim zdaniem za gęsty przez co nie można zaaplikować odpowiedniej ilości bo gdy chcemy go wklepać opuszkami palców rozchodzi się na boki nie tam, gdzie powinien... do mnie ta żółć totalnie nie pasuje, więc roztarłam dla naturalniejszego efektu i duża powierzchnia zrobiła się żółta a miejsce, które chciałam zakryć było "odsłonięte" czyli tak naprawdę nic nie dał.. Za tę cenę (a nawet niższą) na pewno można znaleźć coś lepszego

Ja na pewno skończyłam moją przygodę z nim
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 10:23   #790
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Która tu na coś napalona(lub coś kupiła) to ma ode mnie
Pilnować się dziewczyny Wiosna idzie, wyglądać przez okno jak słoneczko wychodzi a nie kilkać na All i Truskawie


No, a tak wogóle to ja zamawiam sobie tylko perfumy Precious z Ori, bo są na promocji(a akurat one rzadko są przecenione ).
Na nowości Joko jeszcze poczekamy pewnie, ale kolorówki mam zapas i raczej muszę się teraz rozejrzeć za kremem z filtrem, ale taki SPF 15 mi starczy póki co.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 11:04   #791
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Także przyznaję wszem i wobec, że poczyniłam zupełnie nieplanowany wydatek i dobrze mi z tym Kupiłam sobie na mojego czerwonego ryjka zieloną bazę Givenchy, i jeszcze brązowy sypki cień Stila dostanę za free

Możecie bić, nawet się wystawię
Proszę bardzo.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Oo to może taką miniaturke bym dorwała,poszukam w aptece, przydałobt sie cos takiego regulujące wydzielani esebum
Miniaturkę Haushki dostaniesz na Studenckiej. Olejek bodajże 11 zł, w lutym mieli mieć dostawę.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
1. róż L'Oreal caresse nr 111
2. róż L'Oreal delicieux nr 01 Pink Marshmallow
Ale Ci się rozrosło.

Te dwa róże już masz? Czy dopiero zamówiłaś na All, jak masz i wrzucałaś gdzieś zdjęcia to powiedz, gdzie, to sobie poszukam.

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Też musisz tak wypominać

No w marcu, wiadomo nooo......





Ja trzymam za Ciebie kciuki a nie wypominam.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Pilnować się dziewczyny Wiosna idzie, wyglądać przez okno jak słoneczko wychodzi a nie kilkać na All i Truskawie
E tam, ja mam wstretny humor i myślę, jak go poprawić. A słońca nie widać u mnie.

---

Czekam nerwowo na listonosza.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-14, 11:23   #792
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wiecie, u mnie luty nie byłby najgorszy gdyby nie ... zakup 3 róży (+1 od TZ) :

pielęgnacja:
1. 4fazowa dermabrazja Avon
2. miniatura Superbalm Mango
3. żel pod prysznic Algi Morskie Joanna

kolorówka:
1. róż L'Oreal caresse nr 111
2. róż L'Oreal delicieux nr 01 Pink Marshmallow
3. róż L'Oreal Flawless Mullberry

(4. róż Deborah Mogano - od TZ)

Wczoraj sobie uzmysłowiłam, że w to w ciągu ostatnich miesięcy zaczela używać rózy

Jakieś 2,5 roku temu kupiłam swój pierwszy róż - Lumene, ale poużywałam troche i powędrował na All. bo mi sie nie podobał.
We wrześniu kupiłam róż Miss Sporty Rose bo jakoś tak mnie naszło (bedąc u TZ w Stalowej). I tak ruszyła lawina ....
Ale wiesz, dopiero połowa lutego za nami

A co do róży, to też ich nie znałam przed Wizażem, nawet po nabyciu dwóch-trzech pierwszych nie widziałam w nich nic specjalnego, ale odkąd skusiłam się na pierwszego Blush Delice (nota bene tego Sugar Praline ), to się ruszyło. Swego czasu miałam ich 3, teraz zostały mi 2, do tego 4 Burżujki, 1 Golden Rose, ale i on wyleci, bo mimo fajnego koloru jest dla mnie za miałki i zbyt łatwo przedobrzyć.

A tak w ogóle to przypomniało mi się, że mam fotki mojego różu, więc załączam. Od lewej: 01 Pink Marshmallow, 02 Rosy Cheeks, 08 Sugar Praline jest

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A propos, MagJa, polecam tą sprzedającą co zizou, towar świetny, przesyłki ekspresowe (u mnie długi czas oczekiwania to wina poczty). Daj znać, jak będzie się sprawowała zielona baza Givenchy, chociaż ja za bazami nie przepadam.
Mail do sprzedającej już poszedł, teraz czekamy na odpowiedź.
Co do bazy, to też niby nie przepadam za nimi, ale na jakąś zieloną miałam chęć od dawna. Poza tym majade pięknie ją opisała, a analiza Hexx dopełniła całości i niewiele myśląc kliknęłam Nie ja jedna zresztą, Hexx też I majade chyba też (wcześniej, jak mniemam, opisywała ją z próbki)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Która tu na coś napalona(lub coś kupiła) to ma ode mnie
Pilnować się dziewczyny Wiosna idzie, wyglądać przez okno jak słoneczko wychodzi a nie kilkać na All i Truskawie
Ale isa, jedno z drugim się nie wyklucza
A baciki przyjmuję z honorem

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No, a tak wogóle to ja zamawiam sobie tylko perfumy Precious z Ori, bo są na promocji(a akurat one rzadko są przecenione ).
Na nowości Joko jeszcze poczekamy pewnie, ale kolorówki mam zapas i raczej muszę się teraz rozejrzeć za kremem z filtrem, ale taki SPF 15 mi starczy póki co.
Ładnie, nas bije, a sama planuje i to i tamto. A masz Poprawię, jak już kupisz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg roze-s.jpg (118,9 KB, 37 załadowań)
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 11:26   #793
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Ja siedzę nad ofertą przetargową i szlag mnie trafia. Do tego wydzwania moja "teściowa" i pogarsza mój nastrój.
Dodatkowo nie zanosi się na to, bym z pracy wyszła wcześnie i moje zaplanowane na dziś zakupy odwleką się w czasie . A ja tak bardzo potrzebuję poprawić sobie humor
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 11:32   #794
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

PS wysmarowałam rano bardzo rzetelną i obszerną recenzję tego fluidu Bell, w którego posiadanie weszłam . Przy próbie zapisania wyskoczył błąd na stronie i moja inwencja poszła na marne . drugi raz nie chce mi sie pisać.
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 11:44   #795
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

MagJuś to tylko malutka buteleczka perfum

PS. Nie wspomnę o tym, że na widok perfumowej promocji w SP omal nie dostałam zawału Ale 150 zł nie wydam zeby miniaturkę dostać
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 11:46   #796
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

A do mnie doszły moje Totally Neutral.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 14:11   #797
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

ice i jak, ladne? ja swoimi dzis wykonalam piekny makijaz oka. uch, moglabym na siebie patrzec w lustrze godzinami

snow ciesze sie, ze w koncu doszlo milego uzytkowania



ja teraz czekam na misia i na rozswietlacz EL.

aha, w nowym JOYu jest wzmianka o nowym rozu clinique, pisza ze bedzie kosztowal ok 100zl.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 14:18   #798
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
MagJuś to tylko malutka buteleczka perfum
Wiem, że malutka, ale dalej buteleczka

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ice i jak, ladne? ja swoimi dzis wykonalam piekny makijaz oka. uch, moglabym na siebie patrzec w lustrze godzinami
Bo się jeszcze w sobie zakochasz, dzisiejszy dzień tym bardziej temu sprzyja

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
aha, w nowym JOYu jest wzmianka o nowym rozu clinique, pisza ze bedzie kosztowal ok 100zl.
Ooo, fajnie. Oby to był ten paskowany.
No i dzięki za przypomnienie o nowym Joyu, muszę kupić. Chociaż aż się boję ile tam będzie ckliwości, różowości, serduszkowatości i czerwoności z okazji dzisiejszych Walentynek

EDIT: Z tego wszystkiego zapomniałam się pochwalić że kupiłam nowy róż Fresh Papaya Blush Delice L'oreal. Zajmie miejsce wspomnianego wcześniej Golden Rose, którego pozbędę się już bez wahania. Znów współudział z Hexx
Ale jest taki piękny i cena tak kusząca, że nie mogłam się oprzeć
No i jeszcze jedną odsypkę MACa będę mieć, śliwkowego takiego, w miejsce Inglota, który pójdzie w świat. Także równowaga w naturze zostanie zachowana

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2008-02-14 o 14:23 Powód: dopisek
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 14:24   #799
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Mag to marcowy numer, wiec juz po serduszkach zdjecie jest paskowanego [bo to przy okazji wiosennych makijazy byl pokazany ]. nie wiem dlaczego, ale cena wydaje mi sie mocno zanizona - dla porownania jest tez mowa o nowym szanelu, tym bialym i wedlug joya jego cena to 120 zeta a normalnie on chyba 150 kosztuje... wiec niezla rozbieznosc
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-14, 14:28   #800
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
Mag to marcowy numer, wiec juz po serduszkach zdjecie jest paskowanego [bo to przy okazji wiosennych makijazy byl pokazany ]. nie wiem dlaczego, ale cena wydaje mi sie mocno zanizona - dla porownania jest tez mowa o nowym szanelu, tym bialym i wedlug joya jego cena to 120 zeta a normalnie on chyba 150 kosztuje... wiec niezla rozbieznosc
Ufff, to dobrze, że po serduszkach I że paskowany tyż dobrze A 100zł w takim razie faktycznie może nie kosztować, bo za stówę to on na ebayu chodzi. No ale przynajmniej zawsze można będzie sobie pomacać, potestować, a kupić albo na jakiejś promocyji w S. albo na ebayu albo zagramanicą
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 14:35   #801
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

matkokochana Wy to tylko roze kupujecie
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 14:36   #802
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wiem, że malutka, ale dalej buteleczka
Usprawiedliwiam się tym, że zużyłam ostatnio 2 inne buteleczki: LBD z Avonu i wodę Adidas Tropical cośtam

Co prawda trochę mnie martwi, że Precious ma 50 ml(wolę 30 ml), ale zużyję ją na pewno za jakieś 2 lata
Zapachy zawsze mi długo schodzą
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 14:37   #803
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ice i jak, ladne? ja swoimi dzis wykonalam piekny makijaz oka. uch, moglabym na siebie patrzec w lustrze godzinami
Boskie. Tylko tak testowo lekko pomalowałam oczy, ale kolory w 100% moje. Cudo.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja teraz czekam na misia i na rozswietlacz EL.
Ja na trójkę Blushing Nude z różem Laura Mercier i rozświetlacz EL.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
aha, w nowym JOYu jest wzmianka o nowym rozu clinique, pisza ze bedzie kosztowal ok 100zl.

Kupię go, jak tylko zobaczę. Wczoraj jeszcze nie było, ale jak ktoś zobaczy u siebie, to proszę krzyczeć i alarmować.

Muszę go mieć.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
EDIT: Z tego wszystkiego zapomniałam się pochwalić że kupiłam nowy róż Fresh Papaya Blush Delice L'oreal. Zajmie miejsce wspomnianego wcześniej Golden Rose, którego pozbędę się już bez wahania. Znów współudział z Hexx
Ale jest taki piękny i cena tak kusząca, że nie mogłam się oprzeć
No i jeszcze jedną odsypkę MACa będę mieć, śliwkowego takiego, w miejsce Inglota, który pójdzie w świat. Także równowaga w naturze zostanie zachowana
O jaki ładny. Podoba mi się.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
Mag to marcowy numer, wiec juz po serduszkach zdjecie jest paskowanego [bo to przy okazji wiosennych makijazy byl pokazany ]. nie wiem dlaczego, ale cena wydaje mi sie mocno zanizona - dla porownania jest tez mowa o nowym szanelu, tym bialym i wedlug joya jego cena to 120 zeta a normalnie on chyba 150 kosztuje... wiec niezla rozbieznosc
No to ja myślę że będziesz kosztował albo 110 jak normalne, albo 120/130 zł.

Oni chyba nie sprawdzają u źródła ile co kosztuje, tylko wpisują ceny na żywioł, jak im się wydaje, że będzie ok.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 14:51   #804
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

ja jutro ide ogladac perfumerie wiec jak cos zobacze, to bede krzyczec. sama sie skusze na tego paskowego - bardzo ladnie wyglada

na all pojawila sie dwojka double scoop - calkiem aldne ale ja juz chyba nie potrzebuje cieni no i misiowy wysyp az dwie paletki teddy bear
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 15:04   #805
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja jutro ide ogladac perfumerie wiec jak cos zobacze, to bede krzyczec. sama sie skusze na tego paskowego - bardzo ladnie wyglada

na all pojawila sie dwojka double scoop - calkiem aldne ale ja juz chyba nie potrzebuje cieni no i misiowy wysyp az dwie paletki teddy bear
I jeszcze czwórka Cherry Blossom, ale nie moje kolory.

Czekam na wieści o różach.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 15:08   #806
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

moje tez nie ewentualnie ta ostatnia kostka, ale dla jednej kostki paletki kupowac nie bede
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 15:47   #807
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Skusilam sie na baze Givenchy # 3 Acti Kiwi http://eu.strawberrynet.com/productD...49995&goChar=G
wydaje mi sie swietna alternatywa na nadchodzace cieple dni i ukryje swietnie zaczerwienienia

Roza Blush Delice to jedne z moich ulubionych i czuje sie rozgrzeszona z zakupu Sweet Watermelon-moj kolor http://i3.ebayimg.com/01/i/000/c2/7a/ebfe_1.JPG

Odsypki pigmentow MAC'a to tak akurat w sam raz

Jeszcze jest pare rzeczy ale jutro planuje rozejrzec sie za ciuchami i butami wiec kosmetyki zejda na plan dalszy;na pewno wezme podklad minerlany Mary Kay i Prisme Foundation Givenchy-to tyle z konkretnych zakupow.
Na Tru na pewno wezme jeszcze kosmetyki do wlosow z Tigi bo bardzo mi pasuja przezyje nawet jak UC znowu je przechwyci

Wspolne kuszenie z MagJa dziala
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 16:00   #808
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale Ci się rozrosło.
No jakoś tak wyszło

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Te dwa róże już masz? Czy dopiero zamówiłaś na All, jak masz i wrzucałaś gdzieś zdjęcia to powiedz, gdzie, to sobie poszukam.
Caresse to chyba ten co ty masz - wklejam fotki

Pink Marshmallow zamówiłam.
Tu Maja wklejała fotki na twarzy: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...6&postcount=19 u mnie (mimo ciemniejsze jkarnacji) kolor jest bardziej widoczny.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ale wiesz, dopiero połowa lutego za nami
RACZEJ wytrwam do końca


Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
EDIT: Z tego wszystkiego zapomniałam się pochwalić że kupiłam nowy róż Fresh Papaya Blush Delice L'oreal. Zajmie miejsce wspomnianego wcześniej Golden Rose, którego pozbędę się już bez wahania. Znów współudział z Hexx
Ale jest taki piękny i cena tak kusząca, że nie mogłam się oprzeć
No i jeszcze jedną odsypkę MACa będę mieć, śliwkowego takiego, w miejsce Inglota, który pójdzie w świat. Także równowaga w naturze zostanie zachowana
Kolor fajny, ale nie mój - testowałam go w Rossmannie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1629.JPG (100,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1628.JPG (106,1 KB, 7 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 16:35   #809
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Caresse to chyba ten co ty masz - wklejam fotki

Pink Marshmallow zamówiłam.
Tu Maja wklejała fotki na twarzy: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...6&postcount=19 u mnie (mimo ciemniejsze jkarnacji) kolor jest bardziej widoczny.
No mam i przez pomyłkę zapytałam o niego, bo tak naprawdę chciałam o Flawless Mullberry. Tylko sobie źle wycięłam do cytatu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 16:41   #810
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No mam i przez pomyłkę zapytałam o niego, bo tak naprawdę chciałam o Flawless Mullberry. Tylko sobie źle wycięłam do cytatu.
Mullberry nie mam jeszcze, ale to taki różo-fiolet - ciekawy kolor - sprawdzałam w Rossmannie
http://www.allegro.pl/item312244262_max_factor_ flawless_perfection_blush _nr_225.html (drugi z lewej)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.