W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-23, 00:10   #2791
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Ja mam z uzywanymi kanapami imateracami taki problem ze nie bakterie sa tu problemem tylko robactwo. Sama znam takich ludzi którzy niby czysto w domu i nic nie widać a sa pluskwy i co zrobisz. Czasem jak kupujesz albo bierzesz z wystawki to nie wiesz u kogo to stało.
Ja jestem bardzo za kupowaniem używanych rzeczy, mało co kupuje nowego ale uwazam ze warto miec to dobrze przemyślane.
Dlatego my kupiliśmy nowy materac, a kanapy mamy "ze znanych źródeł".
Swoja droga ja planuje nie miec wózka dla dziecka w ogole
Jestem na etapie wynajmowanego mieszkania i juz nigdy, przenigdy nie chcialabym spac na lozku po kims. Tylko w jednym mieszkaniu wlasciciel wymienil nam materac na nowy, a tak to pranie tych kanap itp., bleh. Swoje to swoje.

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Az z wrażenia sprawdziłam co to jest ta etykieciarka serio kupowaliście osobny sprzęt tylko po to by podpisać słoiki i segregatory? Gdzie minimalizm?
Od razu mi sie skojarzylo z nalepkami Mary Alice Young z Gotowych na wszystko




Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
No to ja takie rzeczy też mam. Najczęściej to cienkie książeczki, nawet formatu A5, więc jeszcze więcej do teczki wchodzi jedynie sporo miejsca zajmują mi pudełka po takich rzeczach, nie wiem czy je trzymać. W sumie powkladalam jedne do drugich, ale mogłoby być nic. Mówię o pudełkach po czajniku, czy blenderze itp.
Ja nie trzymam takich rzeczy zbyt długo. Jak kończy się okres, że można zwrócić produkt, to wywalam pudełko. Jakbym miała trzymać wszystko aż do konca gwarancji, to bym musiała u kogoś pokój wynająć Pudło po telewizorze to był mój koszmar, zastawiło mi wolną ścianę w kuchni



Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Moja neurolog mówi że budzenie się w tych godzinach jest na tle stresowym lub depresyjnym...więc uważaj
Mnie dwa miauczące stresory budzą Latem wcześnie wstają i punkt 4.30 budzi mnie płacz głodnych kotów.

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Przy okazji wyrzucania przetartych dżinsów przejrzałam jeszcze raz szafę, do wora poleciało w sumie 10 rzeczy w tym uwaga... Buty i sukienka ze studniówki .

W butach miałam zmienić obcas na bardziej stabilny, ale nie mam ich do czego założyć, sukienkę nie wiem dlaczego trzymałam... Na pewno juz w niej nigdzie nie wyjdę..pomijając fakt ze nie wiem czy kiedykolwiek w nią wejdę a może kiedyś mi sie tak wydawało .
No niezła jesteś z tą sukienką ze studniówki, po tylu latach Ja swoją też mam, ale moja studniówka była 4 lata temu, moda się aż tak nie zmieniła od tamtego czasu. Nawet ją w zeszłym roku skróciłam i założyłam na wesele do znajomych. Ale szpilek dawno już nie mam i dziwię się, że w ogóle kiedyś takie mogłam mieć: http://img.szafa.pl/ubrania/0/006617...pilki-nude.jpg

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2016-07-23 o 00:24
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 07:11   #2792
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Zmotywowałyście mnie do zrobienia porządków i spisu kosmetyków jak ogarne to się pochwalę
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 08:52   #2793
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Przy okazji wyrzucania przetartych dżinsów przejrzałam jeszcze raz szafę, do wora poleciało w sumie 10 rzeczy w tym uwaga... Buty i sukienka ze studniówki .

A ja właśnie ostatnio przymierzylam sukienkę ze studniówki i stwierdziłam, że idę w niej na najbliższe wesele tyle, że ona jest na czasie bo studniówkę miałam 8 lat temu i jako jedyna miałam sukienkę w granatowe cekiny, gdzie reszta dziewczyn miała długie, z tafty i czasem na kole. A sama sukienka to nie wiem ile ma lat, dostałam ją od cioci z Kanady rok przed studniówką, ale wygladała na noszoną wiec może mieć więcej niż 10.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 09:30   #2794
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;63343201]Jestem na etapie wynajmowanego mieszkania i juz nigdy, przenigdy nie chcialabym spac na lozku po kims. Tylko w jednym mieszkaniu wlasciciel wymienil nam materac na nowy, a tak to pranie tych kanap itp., bleh. Swoje to swoje.


Od razu mi sie skojarzylo z nalepkami Mary Alice Young z Gotowych na wszystko





Ja nie trzymam takich rzeczy zbyt długo. Jak kończy się okres, że można zwrócić produkt, to wywalam pudełko. Jakbym miała trzymać wszystko aż do konca gwarancji, to bym musiała u kogoś pokój wynająć Pudło po telewizorze to był mój koszmar, zastawiło mi wolną ścianę w kuchni




Mnie dwa miauczące stresory budzą Latem wcześnie wstają i punkt 4.30 budzi mnie płacz głodnych kotów.


No niezła jesteś z tą sukienką ze studniówki, po tylu latach Ja swoją też mam, ale moja studniówka była 4 lata temu, moda się aż tak nie zmieniła od tamtego czasu. Nawet ją w zeszłym roku skróciłam i założyłam na wesele do znajomych. Ale szpilek dawno już nie mam i dziwię się, że w ogóle kiedyś takie mogłam mieć: http://img.szafa.pl/ubrania/0/006617...pilki-nude.jpg[/QUOTE]


W sumie nie chodzi o mode, ja miałam krótka sukienkę z HM bardzo nie studniówkową, prędzej hmm festiwalowa na openera by sie nadawała . Cały czas mi sie podoba ..ale...nie dopnie sie w niej i jest za krótka.... Chyba juz jestem za stara na takie ekstrawagancje .

Sandałki miałam klasyczne, skorka, dobry rozmiar... Ale maja 6cm i to za wysoko, a jak gdzies idę i musze ubrać eleganckie buty to raczej zakryte... Generalnie nie wyrzucam ze względu na modę tylko ze względu na brak okazji do ubrania.

Juz nie mówiąc o tym ze te sandałki zdjęłam po 5minutach i cała studniówkę przehulałam w trampkach, a po 23 ubrałam dżinsy
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 11:09   #2795
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

przepraszam, nie było mnie na wątku bo spaliśmy a dziś miło spędzamy czas nie robiąc absolutnie nic (poza zjedzeniem śniadania, to nasz weekendowy rytuał).

7 tysięcy za obrączki, na dodatek takie brzydkie, o rany. Przecież obrączka to tylko obrączka. Symbol. Boże, katolicy...Tak jak mówili w podcaście o którym mówiłam można kupić ładne obrączki za 1000zł (nasze jakoś tyle kosztowały, z tych strasznych sieciówek a są super jak już wspominałam), a za 6000zł mieć tyle rzeczy, chociaż piękny wyjazd, czy 40 razy wysprzątane mieszkanie kiedy masz małe dziecko i nie wiesz jak się nazywasz. Właśnie pokazałam TŻ i poza stwierdzeniem, że obie te propozycje są brzydkie jego zdaniem, powiedział "ale obrączka to tylko obrączka...liczy się wspólne życie, a nie to co kto nosi czy nie nosi na palcu"

Z bardziej przyjemnych tematów zaczęłam chodzić na bazarek i kupować piękne świeże owoce i warzywa. Po pracy zwłaszcza owoce już trochę wymęczone, ale w soboty najpierw targ, później piekarnia (może wrócę kiedyś do pieczenia swojego pieczywa, kto wie) i mamy co jeść. W planach dziś jest albo wegańskie crumble, albo ciasto drożdżowe z porzeczkami
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 11:27   #2796
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
przepraszam, nie było mnie na wątku bo spaliśmy a dziś miło spędzamy czas nie robiąc absolutnie nic (poza zjedzeniem śniadania, to nasz weekendowy rytuał).

7 tysięcy za obrączki, na dodatek takie brzydkie, o rany. Przecież obrączka to tylko obrączka. Symbol. Boże, katolicy...Tak jak mówili w podcaście o którym mówiłam można kupić ładne obrączki za 1000zł (nasze jakoś tyle kosztowały, z tych strasznych sieciówek a są super jak już wspominałam), a za 6000zł mieć tyle rzeczy, chociaż piękny wyjazd, czy 40 razy wysprzątane mieszkanie kiedy masz małe dziecko i nie wiesz jak się nazywasz. Właśnie pokazałam TŻ i poza stwierdzeniem, że obie te propozycje są brzydkie jego zdaniem, powiedział "ale obrączka to tylko obrączka...liczy się wspólne życie, a nie to co kto nosi czy nie nosi na palcu"

Z bardziej przyjemnych tematów zaczęłam chodzić na bazarek i kupować piękne świeże owoce i warzywa. Po pracy zwłaszcza owoce już trochę wymęczone, ale w soboty najpierw targ, później piekarnia (może wrócę kiedyś do pieczenia swojego pieczywa, kto wie) i mamy co jeść. W planach dziś jest albo wegańskie crumble, albo ciasto drożdżowe z porzeczkami
Ja liczę ze 6-7tys będzie nas wyjazd do stanów kosztować (na osobę), wiec jak myśle ze tyle hajsow miałoby iść na jakies żelastwo...brrr

My dzisiaj u okulisty (kolejny wydatek...), pozniej ślub znajomych i impreza poślubna
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 13:37   #2797
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

A ja dzis bylam na rowerze. Szkoda pieknej pogody na sprzatanie
Wieczorem spotkanie ze znajomymi, ktorych bardzo dawno nie widzielismy. Juz nie moge sie doczekac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (96,5 KB, 27 załadowań)
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-23, 20:30   #2798
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
A ja dzis bylam na rowerze. Szkoda pieknej pogody na sprzatanie
Wieczorem spotkanie ze znajomymi, ktorych bardzo dawno nie widzielismy. Juz nie moge sie doczekac
Zgadzam sie :P U nas w czwartek sprzatanie, w piatek zakupy i weekend wolny od obowiazkow. Dzisiaj bylismy caly dzien na wsi, chodzilismy po szlakach dla pieszych. Jutro tez na wies, tylko inna. Piekna pogoda

Co do obraczek, to kiedys mialam faze na drogie, ale teraz zmienily mi sie priorytety. Jak bedziemy chcieli kupic dzialke, to najpierw sie hajtniemy, wiec logiczne, ze wole wydac kase na cos innego niz slub. Tak samo zmienilam zdanie co do pierscionkow zareczynowych. Kiedys chcialabym drogi, teraz wole te pieniadze wydac na cos innego (nie oszukujmy sie, pieniadze na takie rzeczy ida ze wspolnego budzetu, gdy mieszka sie razem). W zloto to mozna inwestowac i chowac w banku jako depozyt, a nie do noszenia na palcu

Uzywa ktoras z Was soli epsom, zeby uzupelniac braki magnezu? Wlasnie zamowilam dla TZ i sie zastanawiam czy widac efekty.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2016-07-23 o 20:35
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 22:57   #2799
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;63362991]
Uzywa ktoras z Was soli epsom, zeby uzupelniac braki magnezu? Wlasnie zamowilam dla TZ i sie zastanawiam czy widac efekty.[/QUOTE]

Używam siarczanu sześciowodnego - mocze stopy, bo nie mam tutaj wanny na kapiele calosciowe.
Mam zamiar wrocic tez do sprayu.
Serce bardzo mi sie odwdziecza, jestem spokojniejsza + ustaly drgania.
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...

Edytowane przez Cindy28
Czas edycji: 2016-07-23 o 22:58
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 23:19   #2800
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ja ostatnio używam rzadko, ale koleżanka używa płatków magnezowych do moczenia stóp wieczorem i mówi że działa jak najlepsza tabletka nasenna, od razu jest gotowa do spania.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 23:54   #2801
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
przepraszam, nie było mnie na wątku bo spaliśmy a dziś miło spędzamy czas nie robiąc absolutnie nic (poza zjedzeniem śniadania, to nasz weekendowy rytuał).

7 tysięcy za obrączki, na dodatek takie brzydkie, o rany. Przecież obrączka to tylko obrączka. Symbol. Boże, katolicy...Tak jak mówili w podcaście o którym mówiłam można kupić ładne obrączki za 1000zł (nasze jakoś tyle kosztowały, z tych strasznych sieciówek a są super jak już wspominałam), a za 6000zł mieć tyle rzeczy, chociaż piękny wyjazd, czy 40 razy wysprzątane mieszkanie kiedy masz małe dziecko i nie wiesz jak się nazywasz. Właśnie pokazałam TŻ i poza stwierdzeniem, że obie te propozycje są brzydkie jego zdaniem, powiedział "ale obrączka to tylko obrączka...liczy się wspólne życie, a nie to co kto nosi czy nie nosi na palcu"

Z bardziej przyjemnych tematów zaczęłam chodzić na bazarek i kupować piękne świeże owoce i warzywa. Po pracy zwłaszcza owoce już trochę wymęczone, ale w soboty najpierw targ, później piekarnia (może wrócę kiedyś do pieczenia swojego pieczywa, kto wie) i mamy co jeść. W planach dziś jest albo wegańskie crumble, albo ciasto drożdżowe z porzeczkami
o gustach się nie dyskutuje, dla Ciebie Twoje są super, ktoś inny by wolał nie mieć niż się na takie zdecydować

jakoś spodziewałam się, że przeliczysz to na ilość posprzątań mieszkania, no ja bym 6 tys na 40 posprzątań nie wydała, żal by mi było pieniędzy

ileś stron wcześniej wyśmiewałaś zdrowe odżywianie i chrzanienie się z dietą z powodu chorób, jak to się los odmienia...
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 09:48   #2802
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Ja ostatnio używam rzadko, ale koleżanka używa płatków magnezowych do moczenia stóp wieczorem i mówi że działa jak najlepsza tabletka nasenna, od razu jest gotowa do spania.
Normalnie w aptece się to kupuje? Mama ostatnio nie śpi bo ma dużo stresu, może by jej to pomogło. Dodatkowo stwierdzili jej arytmię, więc może by się jej trochę unormowała praca serca.
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 10:24   #2803
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Przez was znowu cos kupie ale jesli ta sól jest taka wspaniała to może trzeba spróbować .

Byłam na super ślubie i weselu gdybyśmy cos organizowali to właśnie w takim stylu. Sala w knajpie z muzyka i jedzeniem plus otwarty bar i troche ogródka przed knajpa. Wszyscy bardzo zadowoleni, wytańczeni, wygadani. Szkoda tylko ze moj TZ jest taki nietaneczny...mam nadzieje ze kiedyś go wyciągnę na jakiś kurs salsy , albo innego tańca gdzie różnica wzrostu nie przeszkadza tak bardzo.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 11:50   #2804
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Normalnie w aptece się to kupuje? Mama ostatnio nie śpi bo ma dużo stresu, może by jej to pomogło. Dodatkowo stwierdzili jej arytmię, więc może by się jej trochę unormowała praca serca.
ja mam TA

jest jeszcze sol Epsom, ale nie wiem czym sie rozni od platkow magnezowych
ja kupowalam w healthy shopie, nie wiem jak w Polsce ja znalezc, ale apteka na poczatek to dobre miejsce do spytania

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Przez was znowu cos kupie ale jesli ta sól jest taka wspaniała to może trzeba spróbować .

Byłam na super ślubie i weselu gdybyśmy cos organizowali to właśnie w takim stylu. Sala w knajpie z muzyka i jedzeniem plus otwarty bar i troche ogródka przed knajpa. Wszyscy bardzo zadowoleni, wytańczeni, wygadani. Szkoda tylko ze moj TZ jest taki nietaneczny...mam nadzieje ze kiedyś go wyciągnę na jakiś kurs salsy , albo innego tańca gdzie różnica wzrostu nie przeszkadza tak bardzo.
ja tam nie namawiam, ale wiesz, ta sol moze byc uzywana tez jako bezpieczny antyperspirant

moj Tz tez nie jest za bardzo taneczny, choc pamietam ze na poczatku jak przylatywalam do Irlandii tylko na krotkie wizyty to szalelismy na parkietach. JAk sie teraz o to pytam to mowi ze przeciez jakos musial mnie zdobyc

.....

fajny artykul o naturalnych kosmetykach prosto z kuchni uzywanych przez Japonki
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-..._wysokieobcasy
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 12:26   #2805
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ja zamawiam magnez tutaj: https://www.cosdlazdrowia.pl/inne/si...0g/produkt-814
Po wieczornej kapieli spie jak dziecko
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 13:13   #2806
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Moj magnez, sodę, msm czy kwas l-askorbinowy kupowałam na stanlab.eu. Moim zdaniem na chwilę obecną to najlepsze jakościowo źródło.
Teraz te same produkty mam juz w zielarni, więc odpadają zamówienia internetowe.
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 13:33   #2807
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Mnóstwo napisalam i bateria mi padła i od nowa musze.

Tyle piszecie o pierscionkach i obraczkach ze i ja się wypowiem. Pierścionek mam wymarzony, ale nie kosztował fortuny. Mniej niż miesięczna pensja któregokolwiek z nas. Obrączki za to wyszły tanio, bo klasyczne złote cienkie, bo mamy szczupłe palce. Małe rozmiary, to i mało złota poszło i cena niska.

Tez spotkałam się u sieciowych jubilerów z różnym traktowaniem ze względu na strój. W weekendowych ciuchach to mnie nawet obslużyć nie chcieli i pierścionka z gabloty wyjąć do pokazania. Dlatego kruk i apart mogą zapomnieć, że wydam u nich kiedykolwiek złotówkę. Zamówiliśmy u małego jubilera, gdzie zostaliśmy dopieszczeni jako klienci i nasz wygląd nie miał znaczenia.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Tez mam buty ze studniówki jeszcze. Dopiero 14 lat je mam. Kolor super, fason niedzisiejszy, ale bardzo wygodne. Jak dziewczyny na weselach zmieniają szpilki na baleriny, to ja na te eleganckie buty.

Sukienki nie mam, bo schudłam i by ze mnie spadła. Tafta była oczywiście do ziemi, czyli tak jak wtedy dziewczyny mialy. Nie była zbyt strojna, do szkolnych gwiazd i ich barokowych kreacji było mi daleko.

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Kosmetyków mam dużo, nigdy wcześniej nie miałam tyle, a z drugiej strony kiedyś mialam mało i połowy nie używałam, a teraz mam dużo, ale tylko takie, które używam.


Wróciłam z urlopu. Nie minimalistyczne pakowanie się jest super, bo jest się samowystarczalnym i nie trzeba się martwić czy wszystko na miejscu będzie albo da się to dokupić, ale jest jedną wada: czas pakowania i rozpakowywAnia. Oczywiście odpowiedni system pomaga, ale to i tak trwa o wiele za długo jak dla mnie.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 14:10   #2808
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Mnóstwo napisalam i bateria mi padła i od nowa musze.

Tyle piszecie o pierscionkach i obraczkach ze i ja się wypowiem. Pierścionek mam wymarzony, ale nie kosztował fortuny. Mniej niż miesięczna pensja któregokolwiek z nas. Obrączki za to wyszły tanio, bo klasyczne złote cienkie, bo mamy szczupłe palce. Małe rozmiary, to i mało złota poszło i cena niska.

Tez spotkałam się u sieciowych jubilerów z różnym traktowaniem ze względu na strój. W weekendowych ciuchach to mnie nawet obslużyć nie chcieli i pierścionka z gabloty wyjąć do pokazania. Dlatego kruk i apart mogą zapomnieć, że wydam u nich kiedykolwiek złotówkę. Zamówiliśmy u małego jubilera, gdzie zostaliśmy dopieszczeni jako klienci i nasz wygląd nie miał znaczenia.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Tez mam buty ze studniówki jeszcze. Dopiero 14 lat je mam. Kolor super, fason niedzisiejszy, ale bardzo wygodne. Jak dziewczyny na weselach zmieniają szpilki na baleriny, to ja na te eleganckie buty.

Sukienki nie mam, bo schudłam i by ze mnie spadła. Tafta była oczywiście do ziemi, czyli tak jak wtedy dziewczyny mialy. Nie była zbyt strojna, do szkolnych gwiazd i ich barokowych kreacji było mi daleko.

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Kosmetyków mam dużo, nigdy wcześniej nie miałam tyle, a z drugiej strony kiedyś mialam mało i połowy nie używałam, a teraz mam dużo, ale tylko takie, które używam.


Wróciłam z urlopu. Nie minimalistyczne pakowanie się jest super, bo jest się samowystarczalnym i nie trzeba się martwić czy wszystko na miejscu będzie albo da się to dokupić, ale jest jedną wada: czas pakowania i rozpakowywAnia. Oczywiście odpowiedni system pomaga, ale to i tak trwa o wiele za długo jak dla mnie.
Mniej niż miesięczna pensja nawet najniższej krajowej to i tak fortuna moim zdaniem za pierścionek . Ale wiadomo ... Kto co uważa za mało a kto za dużo.. Najważniejsze ze wymarzony.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 14:14   #2809
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Mniej niż miesięczna pensja nawet najniższej krajowej to i tak fortuna moim zdaniem za pierścionek . Ale wiadomo ... Kto co uważa za mało a kto za dużo.. Najważniejsze ze wymarzony.
Słabo porównaniu z kwotami które tu padały to taniocha
A droższego to byłabym się nosic, że komuś się spodoba i mi jeszcze palec uszkodzi podczas kradzieży.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 14:48   #2810
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Słabo porównaniu z kwotami które tu padały to taniocha
A droższego to byłabym się nosic, że komuś się spodoba i mi jeszcze palec uszkodzi podczas kradzieży.
Ja nie miałam wymarzonego, bo się oświadczyn nawet nie spodziewałam, ale bardzo mi się podoba i nie chciałabym innego. A Tż mówi, że może teraz kupił by mi droższy, ale wtedy stać go było na taki i bardzo się z tego powodu cieszę, bo by się niepotrzebnie wykosztował a dla mnie ta wielkość jest idealna bo nie mam dużych dłoni.
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 15:52   #2811
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Mniej niż miesięczna pensja nawet najniższej krajowej to i tak fortuna moim zdaniem za pierścionek . Ale wiadomo ... Kto co uważa za mało a kto za dużo.. Najważniejsze ze wymarzony.
Ja bym nie powiedziala, ze to fortuna. Trudno, zeby pierscionek za 150 zl sluzyl na lata i dobrze wygladal. Drogo to moim zdaniem pierscionek za 6-7 kola, ale taki za 2 tysiace? Ja wiem, ze dla niektorych pierscionek czy obraczka to tylko glupi symbol, ale nie kazdy chce nosic pierscionek z automatu albo kapsel po tymbarku :P
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 16:18   #2812
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Moj magnez, sodę, msm czy kwas l-askorbinowy kupowałam na stanlab.eu. Moim zdaniem na chwilę obecną to najlepsze jakościowo źródło.
Teraz te same produkty mam juz w zielarni, więc odpadają zamówienia internetowe.
Skoczę sobie do apteki i wybiorę sobie żeby dziś przetestować, dzięki Cindy siostro moja
Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Słabo porównaniu z kwotami które tu padały to taniocha
A droższego to byłabym się nosic, że komuś się spodoba i mi jeszcze palec uszkodzi podczas kradzieży.
Takie rzeczy to widziałam tylko w fimach
Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Ja nie miałam wymarzonego, bo się oświadczyn nawet nie spodziewałam, ale bardzo mi się podoba i nie chciałabym innego. A Tż mówi, że może teraz kupił by mi droższy, ale wtedy stać go było na taki i bardzo się z tego powodu cieszę, bo by się niepotrzebnie wykosztował a dla mnie ta wielkość jest idealna bo nie mam dużych dłoni.


Możecie polecić jakieś fajne spa? właściwie dowolna lokalizacja w kraju
Albo jakąś agroturystykę, np na mazurach?

Edytowane przez 201608160903
Czas edycji: 2016-07-24 o 16:21
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 19:38   #2813
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Skoczę sobie do apteki i wybiorę sobie żeby dziś przetestować, dzięki Cindy siostro moja

Takie rzeczy to widziałam tylko w fimach




Możecie polecić jakieś fajne spa? właściwie dowolna lokalizacja w kraju
Albo jakąś agroturystykę, np na mazurach?
Siedlisko Klangor, sporo naszych znajomych poleca ze względu na urodę miejsca i kuchnie.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 19:53   #2814
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Pisałam że byliśmy wczoraj w Ikei? Kupiłam kontenerki / pudełka do szaf, do przewijaka, dodatkowy ochraniacz na przewijak i mate do przewijania do szpitala.

Kocham pudełka, mój Tz się śmieje że jestem jak kot.
Dziś za to zrobiłam porządek w szafach i wreszcie wszystko ma swoje miejsce i dom przestał przypominać graciarnie. Normalnie bym się nie szarpala że sprzątaniem w niedziele, ale jutro oboje mamy wolne, bo mamy poustawiane wizyty u lekarzy. No i dzięki temu do pracy tylko na 4 dni. A za tydzień bank Holiday w poniedziałek, a w piątek wizyta kontrolna w szpitalu. Więc tylko 3 dni pracujące wreszcie odpocznę przez te 2 tygodnie.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 20:24   #2815
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Skoczę sobie do apteki i wybiorę sobie żeby dziś przetestować, dzięki Cindy siostro moja

Takie rzeczy to widziałam tylko w fimach




Możecie polecić jakieś fajne spa? właściwie dowolna lokalizacja w kraju
Albo jakąś agroturystykę, np na mazurach?
Myslalam, ze Ty nam polecisz jakies fajne miejsca
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 08:07   #2816
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Myslalam, ze Ty nam polecisz jakies fajne miejsca
Ja to mało do tej pory jeździłam po polsce bo nie mamy samochodu jak wiesz, mogę polecić fajne miejsca przy morzu śródziemnomorskim albo najlepsze miejscówki na Malcie, ew. tylko miasta gdzie latają samoloty i jeździ pociąg ale teraz w ramach ugody od teściów dostaniemy na mocno przedłużony weekend sierpniowy i chcemy się gdzieś wyrwać
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 08:12   #2817
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Co do artykułu o kosmetykach Japonek, piszą tam o pilingu z fasoli adzuki. Ja używam takiego do twarzy i jestem zachwycona , nigdy nie miałam tak łagodnego pilingu mechanicznego.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 08:31   #2818
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Ja to mało do tej pory jeździłam po polsce bo nie mamy samochodu jak wiesz, mogę polecić fajne miejsca przy morzu śródziemnomorskim albo najlepsze miejscówki na Malcie, ew. tylko miasta gdzie latają samoloty i jeździ pociąg ale teraz w ramach ugody od teściów dostaniemy na mocno przedłużony weekend sierpniowy i chcemy się gdzieś wyrwać

Wysłałam Ci pw.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 08:36   #2819
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Ja to mało do tej pory jeździłam po polsce bo nie mamy samochodu jak wiesz, mogę polecić fajne miejsca przy morzu śródziemnomorskim albo najlepsze miejscówki na Malcie, ew. tylko miasta gdzie latają samoloty i jeździ pociąg ale teraz w ramach ugody od teściów dostaniemy na mocno przedłużony weekend sierpniowy i chcemy się gdzieś wyrwać
Ja mam cwany plan żeby w przyszłym roku mieć wolne wtedy kiedy moja mama . Ona leci do USA (najprawdopodobniej) i mam nadzieje, że odda nam na ten czas auto, wtedy zrobimy trip po ścianie wschodniej
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 08:37   #2820
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Co do artykułu o kosmetykach Japonek, piszą tam o pilingu z fasoli adzuki. Ja używam takiego do twarzy i jestem zachwycona , nigdy nie miałam tak łagodnego pilingu mechanicznego.
sama sobie mielisz ta fasole i robisz z niej peeling czy uzywasz czegos gotowego?

ja to widze po sobie ze mechyniczny peeling taki jak nam jest znany to mozna sobie odpuscic. Mnie wystarczy ze umyje gebe szczoteczka od TBS, albo zdejme mleczko z rozpuszczonym makijazem szmatka muslinowa. Jak dla mnie to sa to produkty do uzywania raz kiedys, a nie na codzien. Codziennie to ja moge uzywac szmatki z mikrofazy od Tchibo, te sa lagodne dla mojej cery.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-28 18:56:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.