Odejście z pracy-jak się pożegnać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-16, 01:30   #1
Gazelaaa
Raczkowanie
 
Avatar Gazelaaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 247
GG do Gazelaaa

Odejście z pracy-jak się pożegnać?


Hej ! Mam nadzieję,że mi pomożecie Otóż sprawa wygląda następująco:
W Anglii pracuję od 7 lat i w dodatku w tej samej firmie. Na początku gdy firma była mała byłam bardzo szanowanym pracownikiem, dostałam awans na line leader, później na super-visora, z szefem miałam bardzo dobry kontakt do momentu,aż firma zaczęła się rozrastać, zaczęli przyjmować nowych managerow i własciciel już nie miał takiego kontaktu z nai jak dawniej, teraz rządzą managerzy,albo ich bliscy...tak większośc osob na stanowiskach to bracia, dziewczyny lub ktos z rodziny managerów...
Nerwowo już nie wytrzymywałam,bo przez te lata nauczyłam się bardzo dużo i wiem więcej niż niejeden z nich,a mnie traktowali jakbym pracowała tam niespełna miesiąc, dlatego też postanowiłam odejść... i właśnie jutro wypada mój ostatni dzień w pracy i nie wiem jak to wszystko zorganizować...?
Mam przynieść jakieś ciasteczka,cukierki? No sama nie wiem? Na jednej zmianie jest około 40 osób ,a ja pracowałam w sumie i tu i tu, nie wspomnę już o innych działach z którymi również musiałam współpracować i dlatego sama nie wiem co robić?
A jak się pożegnać z głównym szefem(właścicielem),któr y nawet nie przyszedł na rozmowę i nie zapytał dlaczego? Po tylu latach?
Sorry dziewczyny,ale to była moja pierwsza praca w UK i pierwsze moje wypowiedzenie..będę wdzięczna za podpowiedzi !
__________________
Jestem przeciez wirtualna.Jak anioł.Anioly też sa wirtualne.Zawsze takie były.Nawet na tysiac lat przed Internetem.Ale w moim przypadku to kłamstwo.Ja TYLKO jestem wirtualna.
Nic nie mam wspólnego z aniołem...

https://wizaz.pl/akcje/luksja/active...uid=399431&k=a
Gazelaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 08:39   #2
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Odejście z pracy-jak się pożegnać?

Cytat:
Napisane przez Gazelaaa Pokaż wiadomość
Hej ! Mam nadzieję,że mi pomożecie Otóż sprawa wygląda następująco:
W Anglii pracuję od 7 lat i w dodatku w tej samej firmie. Na początku gdy firma była mała byłam bardzo szanowanym pracownikiem, dostałam awans na line leader, później na super-visora, z szefem miałam bardzo dobry kontakt do momentu,aż firma zaczęła się rozrastać, zaczęli przyjmować nowych managerow i własciciel już nie miał takiego kontaktu z nai jak dawniej, teraz rządzą managerzy,albo ich bliscy...tak większośc osob na stanowiskach to bracia, dziewczyny lub ktos z rodziny managerów...
Nerwowo już nie wytrzymywałam,bo przez te lata nauczyłam się bardzo dużo i wiem więcej niż niejeden z nich,a mnie traktowali jakbym pracowała tam niespełna miesiąc, dlatego też postanowiłam odejść... i właśnie jutro wypada mój ostatni dzień w pracy i nie wiem jak to wszystko zorganizować...?
Mam przynieść jakieś ciasteczka,cukierki? No sama nie wiem? Na jednej zmianie jest około 40 osób ,a ja pracowałam w sumie i tu i tu, nie wspomnę już o innych działach z którymi również musiałam współpracować i dlatego sama nie wiem co robić?
A jak się pożegnać z głównym szefem(właścicielem),któr y nawet nie przyszedł na rozmowę i nie zapytał dlaczego? Po tylu latach?
Sorry dziewczyny,ale to była moja pierwsza praca w UK i pierwsze moje wypowiedzenie..będę wdzięczna za podpowiedzi !
Możesz wysłac maila do wszystkich z podziękowaniem za współpracę i info, że odchodzisz.
Możesz kupić jakieś ciasteczka i zostawić w miejscu typu biuro, staff room; w mailu zaprosić do poczęstunku.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 08:42   #3
helenkabe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 116
Dot.: Odejście z pracy-jak się pożegnać?

wypadaloby jakies ciacha pożegnalne i maila z info wierz mi, nigdy nie wiadomo, kiedy sie z tymi ludźmi spotkasz
helenkabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 08:46   #4
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Odejście z pracy-jak się pożegnać?

Cytat:
Napisane przez Gazelaaa Pokaż wiadomość
A jak się pożegnać z głównym szefem(właścicielem),któr y nawet nie przyszedł na rozmowę i nie zapytał dlaczego? Po tylu latach?
Wiesz co, ślubu z nim nie brałaś... To jest normalne, że ludzie zmieniają pracę, siedem lat to i tak dosyć długo jak na jedną firmę. Szef pewnie pomyślał, że dostałaś lepsza pracę, albo przeprowadzasz się z mężem do Honolulu i tyle

Co robią inni ludzie, jak odchodzą? Zrób tak samo, nie wierzę, że przez siedem lat nie było nikogo, kto by pracę zmienił Maila z info zdecydowanie wyślij, ciasteczka w kuchni tez możesz zostawić, i po sprawie.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 11:47   #5
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Odejście z pracy-jak się pożegnać?

u nas to samo Info przez maila, ze odchodzisz i ewentualnie ciasto lub cukierki.
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 14:16   #6
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Odejście z pracy-jak się pożegnać?

Powiedz szefowi, żeby cie pocałował w d... Już niczym ci to nie grozi.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-11 15:16:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.