wypadanie...:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-24, 07:44   #1
MaryAnn20
Raczkowanie
 
Avatar MaryAnn20
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 113

wypadanie...:(


czy przyjmowanie preparatow witaminowaych nie jest szkodliwe?
czy ktoras z was uzywala REVALID???
CZY LEPSZA JEST HERBATA ZE SKRZYPU POLNEGO CZY TABLETKI ZE SKRZYPEM?????
PROSZE O POMOC
MaryAnn20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 07:53   #2
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: wypadanie...:(

Jesli włosy mocno Ci wypadają, proponowałabym jakiś preparat w ampułkach, np. Radical Farmony - efekty są szybsze.Co do tabletek,to nie wiem, jak miałyby zaszkodzić.Ja stosowałam Silicę, ale w moim przypadku chyba nie o to chodziło.Lekarz poradził mi Selenium&Zink i razem z Radicalem zdziałały cuda
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 08:11   #3
pati.mf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 32
Re: wypadanie...:(

Na wypadanie wlosow polecalabym Ci Natural Classic Henna Treatment wax. Ta maseczka naprawde dziala cuda! Strasznie wypadaly mi wlosy a juz po 3 zastosowaniach widac efekt! Zreszta przeczytaj opinie na jej temat w katalogu kosmetykow. Pozdrawiam
pati.mf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 08:12   #4
MaryAnn20
Raczkowanie
 
Avatar MaryAnn20
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 113
Re: wypadanie...:(

dzieki...no troszke mi sie przerzedzily..w moim przypadku lekarz tez chyba bedzie konieczny. dermatolog prawda?
papa
MaryAnn20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 08:20   #5
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: wypadanie...:(

Ja zgłosiłam się z tym problemem do "zwykłego" lekarza, bo wydawało mi się,że przyczyny tego tkwią w złej przemianie materii- dużo stresu, nieprzespane noce, to wszystko odbiło sie na moim zdrowiu. Włosy wypadały mi strasznie, nawet moja mama, która nie należy do "panikujących" zaczęła sie martwić.Kurację Radicalem zaczęłam przed świętami w grudniu. Przyjmowałam także preparaty witaminowe, nie tylko wspomagające włosy, ale także cały organizm. Pomogło i to szybko ! Niedawno zrobiłam sobie także kurację tonikiem z czarnej rzepy Joanny- także poskutkowało.
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 09:58   #6
Fronka
Raczkowanie
 
Avatar Fronka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 381
Re: wypadanie...:(

Z tego co wiem wypadanie włosów może być spowodowane różnymi przyczynami. Np. stresem czy złą przemianą materii - wtedy tabletki typu skrzyp czy revalid powinny pomóc.
Jednak przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne. Wtedy konieczna jest konsultacja z lekarzem, chyba dermatologiem - endokrynologiem.
Może też być coś nie tak z ujściem mieszków włosowych, mogą się na nich tworzyć czopy.

Jeśli chodzi o preparaty witaminowe i ze skrzypem to było już na ten temat sporo wątków na forum. Poszperaj trochę, na pewno coś znajdziesz.
__________________
Fronka
Fronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 14:06   #7
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: wypadanie...:(

Radical -to najlepsze co mzoe byc!!!!
kiedys duzo tlenilam wlosy i wiadomo jak to wychodzi hehe a raczej jak po tym wlosy wychodza ..... pozniej zafarbowalam sobie je na ciemny kolor ale niesty nadal wypdalay wiec kumple mi polecila szmpon radical i po dwoch tygodniach sie zdziwilam wlosy mi nie lecialy z glowy -bylam w skzou .....ten szampon tez jest ze skrzypy polenego do tego mozna dokupic sobie tabletki ablo odzywke .....juz drugi mieisac tym szamponem myje i efekty sa siuper
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.