Łóżkowe "wpadki" - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-06, 17:01   #61
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

.

Edytowane przez agatus84
Czas edycji: 2013-01-21 o 17:10
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-06, 19:58   #62
Moniczka_ns
Raczkowanie
 
Avatar Moniczka_ns
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 311
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

nie no ten watek jest fantastyczny sikam ze smiechu!!!
__________________
KASZANA,KASZNA NA NA
Moniczka_ns jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-06, 22:06   #63
Gosiaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 56
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Opowiem wieć o mojej i mojego TZ najwczesniejszej wpadce. To bylo juz jakis kawał czasu temu, ale nadal, gdy sobie przypomne tamta sytuacje, chce mi sie wyc Otoz pewnego pieknego dnia, ja i moj Kochany wrocilismy sobie lekko pijaniutcy z jakiejs imprezki. Od razu zachcialo nam sie wiadomo czego, ale ja najpierw zaproponowalam, ze sie wykapie. Sama. Stalam w kabinie prysznicowej jakis czas, az tu nagle wchodzi moj nagi TŻ z bokserkami w ręku i z krzykiem, ze zaraz mnie dopadnie, no i dwie sekundy pozniej poslizgnal sie na mokrej podlodze tak, ze wyladowal pupa na ziemi. Musialo go to bolec, ale mi sie zebralo wtedy na histeryczny smiech. Rany, to wygladalo tak komicznie, ze nawet sobie nie wyobrazacie.
Gosiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-07, 15:08   #64
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez agatus84
A ja- coz moglam odpowiedziec... Znowu??
pozdrawiam
takiej odpowiedzi to chyba sie nie spodziewała
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-07, 18:53   #65
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

.

Edytowane przez agatus84
Czas edycji: 2013-01-21 o 17:06
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-07, 20:46   #66
klarrra
Raczkowanie
 
Avatar klarrra
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 32
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Normalnie pękam ze smiechu czytając wasze historie!!!
Moja wpadka była z gatunku horrorów. Otóż będąc studentką mieszkałam na stancji. Pewnego popołudnia kochałam się z moim ówczesnym chłopakiem, on mnie w pewnym momencie obrócił na bok, tak, ze leżałam twarzą do ściany. Tyle, że gdy otworzyłam oczy zobaczyłam na tej ścianie tuz obok mojej twarzy ogromnego kosmatego pajaka, a pajaków boje się najbardziej na świecie. Zaczęłam krzyczeć tak, że on ze mnie wyskoczył jak oparzony, ja z łóżka, a właściciel domu przybiegł pod drzwi pytając czy nic mi się nie stało i czy w czymś pomóc!
klarrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-08, 01:01   #67
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez klarrra
Normalnie pękam ze smiechu czytając wasze historie!!!
Moja wpadka była z gatunku horrorów. Otóż będąc studentką mieszkałam na stancji. Pewnego popołudnia kochałam się z moim ówczesnym chłopakiem, on mnie w pewnym momencie obrócił na bok, tak, ze leżałam twarzą do ściany. Tyle, że gdy otworzyłam oczy zobaczyłam na tej ścianie tuz obok mojej twarzy ogromnego kosmatego pajaka, a pajaków boje się najbardziej na świecie. Zaczęłam krzyczeć tak, że on ze mnie wyskoczył jak oparzony, ja z łóżka, a właściciel domu przybiegł pod drzwi pytając czy nic mi się nie stało i czy w czymś pomóc!
Serdecznie wspólczuję Ja mam arachnofobię i chyba padłabym tam trupem, tylko ciekawe co by mi napisali na nagrobku : z powodu uniesienia czy strachu ?
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 11:57   #68
Natashus
Przyczajenie
 
Avatar Natashus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: elbląg
Wiadomości: 10
Talking Dot.: Łóżkowe "wpadki"

....
__________________
"Cytaty cynią Polaka cłowiekiem ocytanym"

Edytowane przez Natashus
Czas edycji: 2007-03-07 o 13:55
Natashus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 23:24   #69
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

mojemu M<isiowi to tylko raz udzielił się zanik pamięci, jakoś tak było że sie kochaliśmy i trzeba było szybko zaraz wyjśc z domu i zapomniał zdjąc gumke załozył spodnie i wyszliśmy......
10 minut później.......
środek Warszawy, zatłoczony chodnik, obciążona gumka zsówa się z penisa, wypada przez nogawkę, ląduje na bucie...... 5 minut na nim leży zanim zorientowaliśmy się w sytuacji nastepnie (nie wiem czy to upał tak zadziałał czy z natury mój Misi nie mysli racjonalnie w sytuacjach stresowych ) TŻ podniósł nogę i zamachmął sie nia tak jakby chciał kogos kopnąc.... co prawda gumka zeszła z buta ale wyleciała wysoko w górę przed nami zanim upadła na chodnik od tej pory biore tabletki.... pozdrawiam
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 09:09   #70
Moniczka_ns
Raczkowanie
 
Avatar Moniczka_ns
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 311
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Przypomniala mi sie jeszcze historia mojej przyjaciolki Karolci.Mieszka tylko z mama pod nie obecnosc mamy postanowilam sie wykapac ze sowim TŻ-tem on nieco skrepowany wszedl do wanny w majtkach pozniej je zdiol,no i zeby wyschly kumpela polozyla je na grzejnik a on mial isc na trening wiec mial bielizne na przebranie ubral sie poszedl ,ona calkiem zapomniala o tych gatkach,wraca do domu a tu mama zadaje dziewne pytania co sie suszy na grzejniku a ona z calym przekonaniem wmowila mamie ze te sexy barchany to jej bielizna
__________________
KASZANA,KASZNA NA NA
Moniczka_ns jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 09:31   #71
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Ja poza takimi wpadkami typu rodzice wracaja wcześniej do domu to nie miałam takich przygód jak wy.....Ale powiem wam ze po wpadkach z szybszym powrotem do domu mama zawsze pisze mi esemesa "zbieramy sie do domu" lub sms typu "jedziemy do.....wróciym późno macie czas na odrobienie zaległosci w bara bara " hehehe
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-15, 10:22   #72
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Nie wiem czy to zaliczyć jako "łóżkową wpadkę", ale ostatnio jak się kochałam z moim TŻ, to bidak z całej siły przyzolił łokciem w szafę (chciał się po plecach podrapać ), niezłego rabanu przy tynm narobił, nieżle się przestraszyłam
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 15:37   #73
winetou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

hahaha

Edytowane przez winetou
Czas edycji: 2007-02-02 o 14:17
winetou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 18:31   #74
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Ostatnio jak baraszkowalam z moim TŻ przyłozyłam mu w szczeke z kolana. Oczywiscie przypadkiem. Innym razem ale to jak juz tylko lezelismy obok siebie, chcialam by mi cos podal. On oczywiscie zaraz.. zaraz... Wiec zepchnelam go z lozka. Traf chcial ze uderzyl lokciem o podloge. Lezal tak chwile i mowil zebym od niego odeszla bo go skrzywdze jeszcze bardziej
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 19:00   #75
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez allicjaa
Serdecznie wspólczuję Ja mam arachnofobię i chyba padłabym tam trupem, tylko ciekawe co by mi napisali na nagrobku : z powodu uniesienia czy strachu ?
ja tak samo.. wogóle sobie tego nie wyobrażam
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 19:57   #76
tysiulka18
Zakorzenienie
 
Avatar tysiulka18
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 188
GG do tysiulka18
Dot.: Łóżkowe "wpadki"


Edytowane przez tysiulka18
Czas edycji: 2011-02-03 o 20:38
tysiulka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 20:50   #77
wariatka_20
Rozeznanie
 
Avatar wariatka_20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wieś (ale nie zadupie)
Wiadomości: 600
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez tysiulka18
...i nie wiem co mi do głowy strzeliło i zapytałam się siostry: gdzie są moje majtki??
wariatka_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-18, 22:26   #78
musashimaru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez lexie
- wcale się nie dziwię, że się nie powtórzyło Swoją drogą, dobry sposób na postawienie faceta we własnej sytuacji
Tu się nie zgodzę... Ja lubię jak dziewczyna kończy, kiedy ja robię jej dobrze 'na dole' i wcale nie karzę jej potem próbować tego co ma tam na dole, a przecież wiadomo, że kobietom podczas orgazmu też wydziela się pewien płyn... Co prawda jeśli nie ostrzegł, to kara jak najbardziej zasłużona, ale nie patrzyłbym na to jak stawianie faceta 'we własnej sytuacji'
musashimaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 16:04   #79
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

W sumie to prawda ze kobiety tez cos "wydzielaja" ale faceci nie narzekaja tak na to jak my :P no ale sie nie dziwie bez ostzezenia to i zabic sie mozna :P A jak byscie sie tak zadławiły )
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 19:11   #80
IwkaB
Przyczajenie
 
Avatar IwkaB
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Poztanowilam tez cos dopisac Bylismy sami w domku.Moj tygrysek siedzial na krzeselku ze spuszczonymi spodenkami a ja na nim.Zblizamy sie do kulminacyjnego punktu gdy nagle slyszymy ze ktos przekreca klucz w zamku a siedzielismy na przeciwko drzwi.Jego tatus przyszedl .Moje kochanie w panice zrzucilo mnie z siebie i wlasnie w tym momencie nastapil TEN moment.Wszystko rozprysnelo sie po pokoju.Nawet nie wiem gdzie to dokladnie polecialo .Misiek wciagnal gatki, ja wskoczylam pod kocyk.Poszedl zagadywac ojca(zebym mogla sie ubrac )
IwkaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-20, 05:39   #81
aniany
Rozeznanie
 
Avatar aniany
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: USA, czasami Polska....
Wiadomości: 606
GG do aniany
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Tak czytam sobie ten watek odkad sie pojawil i do niedawna jeszcze myslalam ze tak juz pozostanie, na czytaniu...
A tu nagle niedawno, podczas wyjazdu w gory, i mnie "dopadla wpadka"....
W domku w ktorym bylo 8 osob (ja i TZ jedyna para), dostalismy pokoj na dole, obok closetu i wejscia do pomieszczenia gospodarczego, wiec czulismy sie bezpieczni. Postanowilismy z TZ zasokoic sie ustami (po raz pierwszy).
No i w momencie, gdy obydwoje juz wiedzielismy co robic, drzwi sie otwieraja i nasz znajomy mowi : "Nie jest Wam przypadkiem zimno, bo..., o sorry..."
I nadal stoi w drzwiach, swiatlo pada na nasze lozko, a my z glowami podniesionymi do gory, patrzymy na niego...
A on centralnie zaczal watek o tym ze ludzie nie potrafia wlaczyc sobie ogrzewania, i przyszedl do nas sprawdzic czy my wlaczylismy...
Nie musze chyba mowic o tym ze gdy zamknal drzwi my dostalismy atak smiechu, a na drugi dzien bylo nam bardzo ciezko spojrzec mu w oczy...
aniany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-20, 12:12   #82
wariatka_20
Rozeznanie
 
Avatar wariatka_20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wieś (ale nie zadupie)
Wiadomości: 600
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

to jeszcze coś dopisze choć to nie była wpadka. tym razem nie o mnie.
jest impreza.gospodarz domu razem ze swoją partnerką poszli sobie "na pieterko" w wiadomym celu. akcja sie toczy aż tu nagle do pokoju wchodzi ("lekko" pijany) kolega i nic sobie nie robiąc z tego że tych dwoje się kocha rzuca tekst "Sorry ale macie może szlugi?"
Jak sie o tym dowiedziałam to aż się popłakałam ze śmiechu!
wariatka_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-20, 12:34   #83
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Niezle sa te wasze historyjki niezle sie fajne z was kobietki jak jak narazie nie mialam w swoim zyciu takich wpadek ale bo jestem sama ale jak tylko bede kogos miala i takowe sie zdazą to napewno napisze
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-20, 13:38   #84
Nusi@
Raczkowanie
 
Avatar Nusi@
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Kiedys znajoma opowiadala mi o przypadku jaki zdazyl sie w jej miasteczku. Do tegoż miasteczka przyjechało dwóch kolesi w delegacje bodajze. Po pracy mieli wyjezdzac. Mieli jeszcze troche czasu wiec jeden wyszedl na miasto a drugi chcial sie zabawic jeszcze z jakas wiec sobie zaprosil jedna miejscowa dziewczyne ktora wczesniej gdzies poderwal. Wiec sytuacja taka - jeden wyszedl na miasto wiec pokoj wolny to drugi z ta dziewucha zaczeli sie zabawiac ... Nie przewidzial ze kolega wroci wczesniej do pokoju i zastanie ich w tej sytuacji - dziewczyna sie zestresowala i tak sie zacisnela ze utknął na dobre. Nie wiedzieli podobno co robic wiec kolega weznal pogotowie. Pogotowie przyjechalo na ratunek - lekarz i pielegniarka. Reakcja byla podobno taka ze pielegniarka byla matka tej dziewczyny
Historia z opowiadan małomiasteczkowych, wiec tylko ją powtarzam ale szczerze powiem ze nie chcialo mi sie w to wierzyc. Dziewczyna musiala sie spalic ze wstydu ze matka nakryla ja w lozku z obcym facetem w takiej sytuacji.
Nusi@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-20, 15:37   #85
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2011-07-23 o 20:26
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-20, 17:40   #86
nurexx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
Cytat:
Napisane przez agi_kn
Jakis czas temu slyszalam o parce ktora kochala sie przed dysktoeka i on utknal w niej na dobre - ponoc musiala w to wszystko wtargnac pomoc karetki zeby ich rozdzielic ale wstyd :P

ja od pukac narazie wpadek nie zaliczylam chyba ze liczy sie to ze podczas naszych igraszek ktos z domownikow zapomni zapukac do drzwi
jako osoba ktora wlasnie zdaje egzamin z seksuologii musze stanowczo ZDEMENTOWAC : taka sytuacja ze mezczyzna nie moze wycofac czlonka z pochwy nie jest mozliwa !!!

jak to powiedzial nasz wykladowca : " z kobiety mozna wyjac prawie wszystko, gorzej jest z wlozeniem"

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-20 o 18:02 Powód: Post po poscie!!
nurexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-20, 18:06   #87
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Nurexx lepiej zmień uczelnie ja slyszałem wiele razy o takiej sytuacji ....a zresztą przecież go wyjął tylko przy pomocy pogotowia . ... Swoją drogą ciekawe jak pomaga pogotowie w tej sytuacji chyba dają coś na rozluźnienie
__________________
http://www.foto1.biz <-moje fotki z podróży
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-20, 18:47   #88
Nusi@
Raczkowanie
 
Avatar Nusi@
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

nurexx ja tez radze zmienic nauczyciela albo go nie sluchac
Wiele razy słyszałam o takich przypadkach i wiem ze samemu mozna sobie z tym poradzic np wchodzac do wanny z goraca woda - to rozluznia miesnie. A co do tego pogotowia z "mojej" opowiesci to widocznie dziewczyna dostala cos na rozlusnienie miesni
Nusi@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-20, 23:02   #89
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Widze, ze niezle miewalyscie przygody... Mi tez sie trafily dwie, jedna to wlasciwie smieszna, a druga troche bardziej wstydliwa, bo to bylo 2 lata temu (mialam 17 lat, moj chlopak 16). Obie sytuacje wydarzyly sie na obozie w Bieszczadach. Mieszkalam w pokoju z dwiema kolezankami ze szkoly a moj chlopak z jakimis maluchami w domku obok, ale prawie co noc sie do nas przemycal.
1. To byl nasz pierwszy raz razem (jego pierwszy w ogole). Oboje bylismy troszke zdenerwowani na poczatku, ale pozniej zaczelam sie standardowo rozkrecac i sobie pomrukiwalam pod nosem... Nie dosc, ze moj TZ musial mnie co chwila uciszac, to balismy sie, ze kolezanki sie obudza. W pewnym momencie jedna z nich zaczela sie krecic. Zamarlismy, nasluchujemy. Kolezanka wymamrotala przez sen "k***a", powiercila sie jeszcze raz i chyba zasnela... Jak spytalismy po obozie, czy jej przeszkadzalismy, to twierdzila, ze nie. A jak jej powiedzielismy o tej "nocnej mowie", to bylo jej bardziej glupio niz nam
2. Dziewczyny gdzies wybyly, na mecz siatkowki albo badmintona, a nam sie zachcialo z TZ-em wyprobowac prysznic. Bawimy sie razem w najlepsze, kiedy slysze pukanie. Pytam, o co chodzi, a jedna z kolezanek pyta, czy widzialam TZ. Po kilkusekundowym zatkaniu odpowiedzialam, ze nie, a zza drzwi uslyszalam smiech - wiecej niz jednej osoby... Bylo mi potem masakrycznie glupio
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-21, 13:05   #90
patthy
Raczkowanie
 
Avatar patthy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 35
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

1.Upalne lato, kochamy się w trawie nad rzeką, jest cudownie, na drugi dzień ja mam ok.40 ugryzień komarów na ciele, on - ani jednego
2.Robię mu l***e, a on w tym czasie mi zdjęcia nie naszym! aparatem cyfrowym, oczywiście chcieliśmy usunąć te fotki, ale nie zdążyliśmy........nasz kumpel-własciciel aparatu miał niezly ubaw......ja mniejszy

Edytowane przez svenja
Czas edycji: 2006-01-21 o 14:05 Powód: wulgaryzmy
patthy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.