Kosmetyki KALLOS - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-31, 15:01   #211
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Moniczka_ns Pokaż wiadomość
Kobitki sorki wprowadzilam was w blad robilam zamowienie z koleznka i w zwrotnym meilu bylo wsyzczegolnione my myslalysmy ze do tego mamy jescze doliczyc ten wat dopiero dzis jak oddawalm jej kase to mnie uswiadomila ze zesmy nakrecily!Z gory przepraszam Was i sklepik Pana Radka
P.S Agaimka tak jak mowisz zmylilo mnie to ze vat wyszczegolniony byl
a co zamówiłas?
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 21:37   #212
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Agaimka Pokaż wiadomość
Sprawdziłam wczoraj na rachunku, kwoty kosmetyków na stronie internetowej sa już z Vatem, ale na rachunku jest wyszczególniona kwota podatku Vat(który jest już wliczony)to mogło zmylic
Wczoraj zastosowałam balsam rewitalizujący, dzis włłoski ślicznie lśnią
mi ten rewitalizujacy niestety nie pomaga wrecz odwrotnie - po jego zastosowaniu mialam na glowie stog siana i nijak nie moglam rozczesac wlosow wiec nalozylam na nie wax i nawet po waxie (!) mialam straszne siano no wiec umylam wlosy jeszcze raz i nalozylam inna odzywke ze splukiwaniem ("stary dobry" fructis )
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 06:42   #213
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Wczoraj zastosowałam maseczkę Placenta tez włoski ładnie po niej wyglądają, na jednych działa na innych nie, nie ma zlotego srodka dobrego dla wszyskich kondycja moich włosów jest coraz lepsza, oczywiscie to zasługa przerwy w prostowaniu włosów od prawie 2 m-cy, przyjmowaniu witamin, no i innych odżdywek, bo odżywki Kallos stosuję dopiero od 3 dni, ale włoski fajnie się układają, sa dobrze nawilżone i byszczą mam nadzieję, że z kazdym dnie będa coraz zdrowsze
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 13:20   #214
Moniczka_ns
Raczkowanie
 
Avatar Moniczka_ns
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
a co zamówiłas?
1 x KAL. Maska latte 275 ml.
1 x FAR. Jedwab silk therapy biosilk usa 14ml
1 x All. Odżywka nawilżająca do wł. suchych porowatych 1000ml
1 x All. Szampon do wł. zniszczonych 1000ml
1 x All. Kuracja do wł. zniszczonych zabiegami chemicznymi 1000 ml
1 x KAL. Balsam do prostowania włosów 300 ml.
Zamowienie jeszcze nie doszlo ,dostalam maila wczoraj ze juz wyslano wiec czekam z niecierpliwoscia z w/w produktow przetestowany mam tylko jedwab i maseczke latte,reszta zamowiona w ciemno
__________________
KASZANA,KASZNA NA NA
Moniczka_ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 13:57   #215
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Moniczka_ns Pokaż wiadomość
1 x KAL. Maska latte 275 ml.
1 x FAR. Jedwab silk therapy biosilk usa 14ml
1 x All. Odżywka nawilżająca do wł. suchych porowatych 1000ml
1 x All. Szampon do wł. zniszczonych 1000ml
1 x All. Kuracja do wł. zniszczonych zabiegami chemicznymi 1000 ml
1 x KAL. Balsam do prostowania włosów 300 ml.
Zamowienie jeszcze nie doszlo ,dostalam maila wczoraj ze juz wyslano wiec czekam z niecierpliwoscia z w/w produktow przetestowany mam tylko jedwab i maseczke latte,reszta zamowiona w ciemno
o no to widze ze sporo ja mam z tego jedwab, latte i balsam do prostowania nad tym Allwaywsem tes sie zastanawiałam bo maja fajne maski ale wolałam nie kupowac w ciemno na wizazu nawet nie ma takiego producenta w katalogu
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 14:25   #216
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Czy te kosmetyki można kupić w hurtowniach fryzjerskich? CZy tylko i wyłącznie przez internet?
Zaciekawiły mnie.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 14:34   #217
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Westalka Pokaż wiadomość
Czy te kosmetyki można kupić w hurtowniach fryzjerskich? CZy tylko i wyłącznie przez internet?
Zaciekawiły mnie.
ja kupowałam w sklepie z artykułami fryzjerskim oraz przez internet zobacz www.uradka.pl lub na allegro
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 17:20   #218
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Dziewczyny, ile się płaci za przesyłkę w tym sklepie internetowym uradka bo na stronie nie jest napisane

I mam jeszcze pytanie : czy któraś z Was uzywała szamponów z Kallosa? Migdałowego albo jajecznego? bo w tym sklepie 1000ml kosztuje 5.20 czyli grosze. Ale wolę wiedzieć czy w ogole warto to kupić, żeby mi nie zalegało w łazience
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 17:27   #219
@siulk@
Raczkowanie
 
Avatar @siulk@
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 34
GG do @siulk@
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile się płaci za przesyłkę w tym sklepie internetowym uradka bo na stronie nie jest napisane

I mam jeszcze pytanie : czy któraś z Was uzywała szamponów z Kallosa? Migdałowego albo jajecznego? bo w tym sklepie 1000ml kosztuje 5.20 czyli grosze. Ale wolę wiedzieć czy w ogole warto to kupić, żeby mi nie zalegało w łazience
Shockwaves chciałam Cię przestrzeć przed szamponem jajecznym Kallosa,bo cała moja rodzinka włącznie ze mna dostała po nim łupieżu(a nie mam skóry głowy wrażliwej,łupieżu nie miałam już z kilkanaście lat).
@siulk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 17:58   #220
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
ja kupowałam w sklepie z artykułami fryzjerskim oraz przez internet zobacz www.uradka.pl lub na allegro
Bardzo Ci dziękuję.
Najpierw wybiorę się do tej hurtowni fryzjerskiej - zobaczę, zapytam, może będzie. I oczywiście przejrzę stronkę.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 18:27   #221
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Westalka Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję.
Najpierw wybiorę się do tej hurtowni fryzjerskiej - zobaczę, zapytam, może będzie. I oczywiście przejrzę stronkę.
Nie ma za co udanych poszukiwan
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-02, 10:15   #222
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez @siulk@ Pokaż wiadomość
Shockwaves chciałam Cię przestrzeć przed szamponem jajecznym Kallosa,bo cała moja rodzinka włącznie ze mna dostała po nim łupieżu(a nie mam skóry głowy wrażliwej,łupieżu nie miałam już z kilkanaście lat).

No ja też używam razem z Mamą i nic się nie dzieje Szampon jajeczny ma dziwna zapach, specyficzny dla Kallosa. Mogę powiedzieć tyle:
- jest dość płynny
- dobrze się rozprowadza
- mocno się pieni
- domywa włoski
- ma 1 litr - za taką cenę - opłaca się


Ja mam długie, więc nie rozczeszę bez odżywki. Ale ogólnie szampon godny polecenia!!

Co więcej byłam głupia, bo kupiłam ostatnio na Allegro produkty Kallosa, a teraz widzę, że to było nie opłacalne!

Np. Szampon jajeczny na Allegro 8,99 zł a U Radla 5,20 bodajże
Maseczka Placenta - róźnica 1,50 zł w ceanach, ale zawsze coś

Placenta też jest super Już miałam krem mleczny i też mi odpowiadał.
Robię tak jak Wy, na mokre włosy dużo odżywki, worek, ręcznik i czekamy Potem tylko spłukuję i cud miód

A teraz tylko takie drobne pytanko, bo nigdzie nie widzę... Jaki jest koszt przesyłki od Radka z hurtowni?
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 13:03   #223
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Kosmetyki KALLOS

@siulk@ dzięki za ostrzeżenie... trochę mnie zniechęciłaś do tego szamponu... a z kolei Izaluka jest zadowolona hmm bądź tu mądry chyba kupię ten migdałowy. Ale też bym się chętnie dowiedziała jaki jest koszt przesyłki od radka
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 17:20   #224
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Kosmetyki KALLOS

w hurtowni "u radka" jak bedziecie składać zamówienie to tam samo się oblicza ile trzeba zapłacić za przesyłkę, zależy to oczywiście od wagi zamówienia
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 17:51   #225
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
w hurtowni "u radka" jak bedziecie składać zamówienie to tam samo się oblicza ile trzeba zapłacić za przesyłkę, zależy to oczywiście od wagi zamówienia
racja
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 10:21   #226
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
hehehe faktycznie tam zamiast od nasady mialo byc od połowy cos mi sie powaliło:P rob jak uwazasz z ta odzywka ja zawsze daje mniej wiecej od polowy o w innym razie wlosy byłyby przyklapniete i szybciej by sie przetłusciły. Jesli po tych maskach przetluszczaja ci sie wlosy to sprobuj je nakladac tak jakos 10cm od przedziałka i zobaczysz ze sie to zmieni
Probowalam W sumie jest juz troszke lepiej, ale za to wlosy, te przy nasadzie, niemilosiernie sie placza. Ehh cos kosztem czegos. W sumie pomyslalam, ze te moje przetluszczanie sie to moze byc takze efekt uzywania pozniej balsamu do prostowania. Dlatego ograniczam sie - albo maska albo balsam
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 10:27   #227
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Probowalam W sumie jest juz troszke lepiej, ale za to wlosy, te przy nasadzie, niemilosiernie sie placza. Ehh cos kosztem czegos. W sumie pomyslalam, ze te moje przetluszczanie sie to moze byc takze efekt uzywania pozniej balsamu do prostowania. Dlatego ograniczam sie - albo maska albo balsam
ciesze sie ze troche pomogło
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 13:31   #228
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Ja po szamponie jajecznym nie dostałam łupieżu
Już mi się kończy, szybko, no ale pióra długie Nie powiem, jestem zadowolona, nawet komplementów się nasłuchałam Teraz dla odmiany zamówiłam brzoskwiniowy i maskę Honey. A jajecznemu w wolnej chwili wysmaruję recenzję (dodałam go niedawno do KWC)
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 08:53   #229
Moniczka_ns
Raczkowanie
 
Avatar Moniczka_ns
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Przesylka doszla do mnie w piatek i juz wszytsko wyprobowalam, o efektach napisze pozniej po dluzszym uzytkowaniu.Pierwsze wrazenia po umyciu wloskow szamponem All. do wł. zniszczonych -przypomina mi plyn ludwik swoja konsystencja kolorom i zapachem wiec poczatkowo mnie lekko zniechecilo ale myjac wloski mialm wrazenie ze robia sie taki sztywniejzsze ciezsze nie wiem jak to opisac, pozniej nalozylam odzywke All. nawilżająca do wł. suchych porowatych,tu juz nie co lepiej bo ladniejszy zapach,kolorek i wloski zrobily sie mieciutkie, na koniec maseczka All. Kuracja do wł. zniszczonych zabiegami chemicznymi, chyba do konca zycia jej nie zurzyje bo opakowanie wielgachne,zapach taki ,,fryzjerski" cos jak farba do wlosow tylko nie drazni tak nosa, wloski po niej sprawiaja wrazenie obciazonych ale miekkich ogolnie jestem zadowolona jak juz lekko podeschly mi wlosy wtarlam ten balasma relaxujacy kallosu no i byc moze dalam go za duzo bo wlosy zrobily sie takie szorstkie po wyschnieciu a moze to ma tak byc nie wiem,mam wrazenie ze lelko je wysuszyl ,ale cos chyba w tym jest bo kiedys zaopatrzylam sie w spray londy ochronny przed prostowanie i odstawilam go na polke bo wlasnie wlosy byly po nim takie szorstkie:/Odwazylam sie zamowic komsetyki w ciemno bo doszlam do wniosku ze jak ja ich nie bede chciala to po takiej cenie moge odstapic do uzytku tacie,bratu,mamie im wszystko jedno jakim szamponem myja wloski
Dziewczyny a co myslicie o tym nowym Jedwabiu Farouk chi silk ifusion?Bo mnie juz korci zeby zamowic!
__________________
KASZANA,KASZNA NA NA

Edytowane przez Moniczka_ns
Czas edycji: 2007-02-05 o 13:09
Moniczka_ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-05, 11:36   #230
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Ja mialam ten krem-szampon z Kallosa, taki tam... zapach ok, strasznie rzadki, duzo trzeba bylo lac, butelka nieporeczna, ja musialam nim myc 2 razy zawsze bo jakies takie niedomyte te wlosy po jednym razie sie wydawaly wiadomo ze sie oplaca, ale ja jednak wole drogeryjne szampony, chociaz do Kallosa nic nie mam.
Co do balsamu Relax, to zgadzam sie z tym ze wlosy po nim wydaja sie matowe i tak jakos latwiej sie placza, ale po zastosowaniu prostownicy ten efekt zmienia sie o 180 stopni i wlosy sa piekne, blyszczace, gladkie, sypkie, no cudo poprostu wiec jak dla mnie ten balsam to tylko do prostownicy. Dla mnie ten balsam + odzywka bez splukiwania Pantene to jest zestaw nr 1 do prostowania wlosow
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 18:30   #231
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Moniczka_ns Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myslicie o tym nowym Jedwabiu Farouk chi silk ifusion?Bo mnie juz korci zeby zamowic!

Ja miałam biosilk i teraz mam CHI - moim zdaniem CHI jest fajniejszy, bo ma lżejszą konsystencję, biosilk jest taki tłusty i jak posmarujesz nim skórę to zostaje na niej, a CHI się wchłania (piszą, że można nawet zamiast balsamu do ciała używać) a na włosach fajnie błyszczy, więc polecam gorąco
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 07:08   #232
Moniczka_ns
Raczkowanie
 
Avatar Moniczka_ns
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Ja miałam biosilk i teraz mam CHI - moim zdaniem CHI jest fajniejszy, bo ma lżejszą konsystencję, biosilk jest taki tłusty i jak posmarujesz nim skórę to zostaje na niej, a CHI się wchłania (piszą, że można nawet zamiast balsamu do ciała używać) a na włosach fajnie błyszczy, więc polecam gorąco
To czas zaczac kompletowac kolejne zamowienie hmmm tylko zastanawia mnie jedno czemu napisali ze stworzony do pracy z zelazkiem fryzjerskim ceramicznym czy to znaczy ze przy innych prostownichach nie bedzie efektu? szkoda ze nie ma w tym sklepiku szczotek do wlosow!
__________________
KASZANA,KASZNA NA NA
Moniczka_ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 21:52   #233
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Kosmetyki KALLOS

A ja znow sie zastanawiam nad jakims kosmetykiem Kallosa. Moja maska mleczna juz sie konczy i czyms trzeba ja zastapic. Nie jestem do konca z niej zadowolona, wiec trzeba sprobowac czegos nowego W sumie to jeszcze przy okazji chce szampon..
Dziewczyny jesli chodzi o ten jajeczny to jak jest z zapachem..?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 07:44   #234
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Pachnie jak ajerkoniak, mi się baardzo podoba tylko ma niewygodna butelke z wielkim otworem
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 21:09   #235
MalwinaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki KALLOS

kosmetyki kallos można kupić w warszawie w sklepie dla fryzjerek, jest to w pasażu na bazarku na wałbrzyskiej, na przeciw mc donalda
MalwinaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 11:09   #236
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Ale jestem zła; dopiero co pisałam, że zamówiłam szampon brzoskwiniowy - i co - wcale tak długo go nie miałam, a zepsuł mi się Nemal z dnia na dzień zaczął okropnie śmierdzieć i "musować". Nie mam pojęcia, co się stało, data ważności ok... Tyle szamponu pójdzie do kosza, szczęście, że chociaż taki tani jest :/ Wolę nie myśleć, jaki byłby zapach, gdyby to jajeczny mi się popsuł
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 10:06   #237
MalwinaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki KALLOS

ja bym na twoim miejscu go zareklamowala
MalwinaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 12:30   #238
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Mam zamiar napisać do osoby, która mi go sprzedała Choćby i po to, żeby zwróciła uwagę, czy może nie był przechowywany w złych warunkach. Ale nie wiem, czy ryzykować np. odsyłanie tego szamponu, gotów wybuchnąć, bo "robi", niczym wino
Nawiasem mówiąc to mój czwarty produkt Kallosa, reszta była/jest ok. Sam szampon nie był już tak dobry, jak jajeczny, trochę wysuszał włosy.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 23:36   #239
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Ja od jakiegoś czasu używam maski Kallosa z placentą.Póki co to zauważyłam,że włosy się dużo bardziej błyszczą i jakoś tak ładniej wyglądają Dlatego kusi mnie,żeby zainwestować w jeszcze jakieś kosmetyki tej firmy.Potrzebne mi też coś na końcówki,jakieś serum.Możecie coś polecić?
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 23:43   #240
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja od jakiegoś czasu używam maski Kallosa z placentą.Póki co to zauważyłam,że włosy się dużo bardziej błyszczą i jakoś tak ładniej wyglądają Dlatego kusi mnie,żeby zainwestować w jeszcze jakieś kosmetyki tej firmy.Potrzebne mi też coś na końcówki,jakieś serum.Możecie coś polecić?
Ja polecam olejek.Jak dla mnie jest extra i zaplacilam tylko 16zł.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-06 17:20:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.