wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-04, 10:32   #541
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

a ja w maju to nawet wiadomości żadnych ze świata nie przyswoiłam, ani gazet, ani tv, ani nawet radia (w samochodzie mam słabą antenę i odbiera mi tylko jakiś badziew z łupanką zamiast muzyki)
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 12:35   #542
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Butter, ja na Panaceum byłam w sobotę, w K-cach w Cinema - parę razy zabrakło prądu (w całej dzielnicy), przez co sam film był opóźniony o 30 minut, potem na filmie prąd się stracił dwukrotnie, w konsekwencji wszystkich klientów wyproszono (była już 23 ). Zobaczyłam film do momentu, jak mąż głównej bohaterki wraca do domu, a ona kroi paprykę
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 12:39   #543
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
a ja w maju to nawet wiadomości żadnych ze świata nie przyswoiłam, ani gazet, ani tv, ani nawet radia (w samochodzie mam słabą antenę i odbiera mi tylko jakiś badziew z łupanką zamiast muzyki)
W skrócie: nie działo się nic wartego Twojej uwagi!

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Butter, ja na Panaceum byłam w sobotę, w K-cach w Cinema - parę razy zabrakło prądu (w całej dzielnicy), przez co sam film był opóźniony o 30 minut, potem na filmie prąd się stracił dwukrotnie, w konsekwencji wszystkich klientów wyproszono (była już 23 ). Zobaczyłam film do momentu, jak mąż głównej bohaterki wraca do domu, a ona kroi paprykę
No to szkoda Asiuk, bo serio fajny film. Myślę, że Tobie by się spodobał.
Cinema jest na Załężu, ta się różne dziwne rzeczy wydarzają

A oddali Wam kasę za bilety?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 15:57   #544
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Odp: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Mogliśmy dostać zwrot kasy albo voucher. Wybrałam to drugie, żeby na pewno pojechać do kina Już mi się początek podobał :p

Ale fajnie, mam WiFi w autobusie
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 06:21   #545
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć dziewczyny

Ależ tu cisza panowała przez weekend Odpoczęłyście trochę?

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć

Jestem wymęczona, nie chce mi się już jeździć samochodem (robię tydzień w tydzień ponad 1000km), postanowiłam się przeprowadzić w kolejny weekend. Póki co, mam skończoną łazienkę dolną (jeszcze ściany są nie pomalowane i nie wyrównane nad kafelkami i brakuje ścianki szklanej do prysznica) i mam położone kafle wszędzie na dole. Tż w tym tygodniu jest tam, ma porobić ściany (szlifowanie i gruntowanie, może malowanie). Panele już kupiłam, połowa jest w domu, w weekend będziemy kłaść.
Mam źle osadzone szambo (za nisko) i na razie wlewa się tam woda z gruntu, dziś ostatni raz mieli przyjechać to zabezpieczyć. W sobotę przyjdą goście robić parapety na zewnątrz i pomogą trochę przy ścianach w środku.
W weekend zaliczyłam też przeprowadzkę mojej babci - opróżnialiśmy dom, w którym mieszkała od 1945roku, więc możecie sobie wyobrazić, co tam było i co się działo. Na szczęście mam pracę siedzącą, to sobie odpocznę
misku wcale Ci się nie dziwię, że jesteś wykończona bo przeprowadzka babci plus urządzanie własnego domu w jednym czasie może każdego wykończyć.

butter polecasz Panaceum? Muszę nadrobić braki w filmotece bo zaniedbałam to strasznie ostatnio.

Ja teraz żyję weekendowym wyjazdem do Łodzi na zlot mamuśkowy, wiem, powtarzam się Ale naprawdę nie mogę się doczekać i nawet mam sporo więcej cierpliwości do maluchów jak sobie powtarzam, że spokojnie, tylko do piątku haha

W klubie wrzuciłam foty z kolejnych postępów w odchudzaniu bo to już minęło pół roku (sama nawet nie wiem kiedy to zleciało)
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 08:29   #546
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć!

Niuniu, idę oglądać fotki Ja się na zlot nie wybieram, choć zaproszenie dostałam. Jednak nie udzielam się zbytnio i nie ciągnie mnie do Łodzi
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 09:55   #547
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć,

Niu, ja Panaceum bardzo polecam. Film ambitny i zaskakujący
Już odpisałam Ci w k. - rezultat jest świetny
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 10:19   #548
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Asiuk ja na zlot żonek też raczej nie dam rady się wybrać. Wybieram się w ten weekend na zlot mamusiek wrześniowo-październikowych, które mają dzieciaczki w wieku Oliwki. Już raz byłam w zeszłym roku i teraz jadę po raz kolejny.
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 21:24   #549
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć

Ależ tu cisza. Myślałam, że po kilku dniach nieobecności będzie sporo do nadrabiania a tu nic.
Gdzie są wszystkie?

Byłam na budowie, a tam masakra. Jak mnie nie ma, nic się nie posuwa, jak jestem, są szybkie postępy. Miałam więc ambitny plan, że się przeprowadzam na stan taki jak jest i będę stamtąd już wszystkiego pilnować, ale z tego wszystkiego się rozchorowałam i wróciłam do rodziców, bo się rozłożyłam. Z gorączką nie dało się nic robić ani pracować tam (tak, tak - gipsowałam ściany, szlifowałam je itp., więc żadna praca na budowie nie jest mi obca). Posiedzę do środy, mam nadzieję, że się wykuruję. Od czwartku rano znalazłam wykończeniowca, który porobi mi jeszcze w środku co trzeba (wypróbowałam gościa przy parapetach zewnętrznych i drobnych wykończeniach w łazience, w dodatku chce śmieszne pieniądze, więc oby miał jak najwięcej czasu między robotami).
Aktualnie mam prawie gotową łazienkę (do wyrównania płyty gipsowe i sufit, malowanie i szkło prysznicowe zostały). Poza tym jest budowa, nie da się mieszkać. Wszędzie pył, syf, kurz i ciągle wydatki.
Ale chyba mam szczęście do ludzi. Zawiozłam swoje rzeczy tam (bo udało się załatwić darmowy transport), jakiś sąsiad przyszedł pomóc wnosić. Potem pojawił się Pan od parapetów zewn. i tak się uwijał całe dnie, że byłam pod wrażeniem a potem jeszcze zadzwonił, że pomoże w wykańczaniu. W weekend byłam po kuchnię (mam już wszystkie meble i blaty w pudłach w domu), zamówiłam AGD (poza zmywarką). W następny weekend przyjadą moi rodzice - tata pomoże przy kładzeniu paneli, mam nadzieję, że będzie już na dole koniec z gipsem i pyłem, że zacznę sprzątać.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 21:31   #550
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

No właśnie wszystkie gdzieś wybyły. poczuły lato chyba.

Super Miśku, że idzie do przodu. zanim się obejrzysz i bedziesz mieszkać na swoim
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 07:32   #551
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć!

Ja się średnio czuję, nie chce mi się nic pisać.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 08:28   #552
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

hej

Miśku super idzie Ci z budową, fajnie że perspektywa przeprowadzki juz tak blisko.

Do dziewczyn ćwiczących - mogę już poćwiczyć - co polecacie na początek ? chcę przede wszystkim wzmocnić ciało - tyle leżenia zrobiło ze mnie flaka no i wysmuklic uda i brzuch. z reszty jestem względnie zadowolona.

u nas czas leci jak szalony - Krzysiowi leci juz 7 tydzień - sama nie wiem kiedy to zleciało , młody jest przekochany , czasem dokucza ale nie mogę narzekać. Mam pytanie o szczepionki - idę w środę i mam już taki mętlik w głowie ze szok - więc pytam - na co szczepiłyście Wasze maluchy ?
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 08:36   #553
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Jodie, na forum SFD są pokazane ćwiczenia dla kobiet po ciąży - pewnie Xzora zarzuci linkiem.

Ja szczepiłam szczepionkami 5w1, bo Ewa była nieco inaczej szczepiona na początku. Dodatkowo szczepiliśmy tylko na pneumokoki, ale to później dopiero.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 08:49   #554
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
hej

Miśku super idzie Ci z budową, fajnie że perspektywa przeprowadzki juz tak blisko.

Do dziewczyn ćwiczących - mogę już poćwiczyć - co polecacie na początek ? chcę przede wszystkim wzmocnić ciało - tyle leżenia zrobiło ze mnie flaka no i wysmuklic uda i brzuch. z reszty jestem względnie zadowolona.

u nas czas leci jak szalony - Krzysiowi leci juz 7 tydzień - sama nie wiem kiedy to zleciało , młody jest przekochany , czasem dokucza ale nie mogę narzekać. Mam pytanie o szczepionki - idę w środę i mam już taki mętlik w głowie ze szok - więc pytam - na co szczepiłyście Wasze maluchy ?

Oboje 5w 1.
Starszy dodatkowo na pneumokoki bo wcześniak, młodszej nie
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 08:58   #555
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć

Nie wiedziałam,że będąc w domu i nie pracując można być tak zalatanym

Pisałyście o niedobrych śniadaniach.Ja uwielbiam owsiankę z mlekiem z małą garścią orzechów.Mówicie,że to do posiłek?

Haniu
oczywiście też musiałam zobaczyć twój brzuch i marzę o takim po ciąży , ale wiem,że to masa pracy

Niu u ciebie to samo szok.Znakomity wynik
Nie macie pojęcia jak to motywuje i daje wiarę

Miśkowa czyli bliżej niż dalej fajnie,że jeszcze gdzieś są pomocni ludzie

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
hej

Miśku super idzie Ci z budową, fajnie że perspektywa przeprowadzki juz tak blisko.

Do dziewczyn ćwiczących - mogę już poćwiczyć - co polecacie na początek ? chcę przede wszystkim wzmocnić ciało - tyle leżenia zrobiło ze mnie flaka no i wysmuklic uda i brzuch. z reszty jestem względnie zadowolona.

u nas czas leci jak szalony - Krzysiowi leci juz 7 tydzień - sama nie wiem kiedy to zleciało , młody jest przekochany , czasem dokucza ale nie mogę narzekać. Mam pytanie o szczepionki - idę w środę i mam już taki mętlik w głowie ze szok - więc pytam - na co szczepiłyście Wasze maluchy ?
Już możesz ćwiczyć? Tak szybko? W sumie to nie orientowałam się jeszcze kiedy można zacząć Super, że mały dobrze się chowa
__________________
razem

Edytowane przez goosia207
Czas edycji: 2013-06-10 o 08:59
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 09:10   #556
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Jodie, na forum SFD są pokazane ćwiczenia dla kobiet po ciąży - pewnie Xzora zarzuci linkiem.

Ja szczepiłam szczepionkami 5w1, bo Ewa była nieco inaczej szczepiona na początku. Dodatkowo szczepiliśmy tylko na pneumokoki, ale to później dopiero.


Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Oboje 5w 1.
Starszy dodatkowo na pneumokoki bo wcześniak, młodszej nie

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Cześć

Nie wiedziałam,że będąc w domu i nie pracując można być tak zalatanym

Pisałyście o niedobrych śniadaniach.Ja uwielbiam owsiankę z mlekiem z małą garścią orzechów.Mówicie,że to do posiłek?

Haniu
oczywiście też musiałam zobaczyć twój brzuch i marzę o takim po ciąży , ale wiem,że to masa pracy

Niu u ciebie to samo szok.Znakomity wynik
Nie macie pojęcia jak to motywuje i daje wiarę

Miśkowa czyli bliżej niż dalej fajnie,że jeszcze gdzieś są pomocni ludzie



Już możesz ćwiczyć? Tak szybko? W sumie to nie orientowałam się jeszcze kiedy można zacząć Super, że mały dobrze się chowa
Gosia lekko już mogę - wiadomo na zumbę jeszcze nie pójdę ale powoli wracać do formy zdecydowanie mogę dzięki maluszkowi już wagowo jestem poniżej tego co było przed ciążą ale odflaczenie brzucha jest niezbędne
Gosia a jak Ty się czujesz ?
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 09:48   #557
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość



Gosia lekko już mogę - wiadomo na zumbę jeszcze nie pójdę ale powoli wracać do formy zdecydowanie mogę dzięki maluszkowi już wagowo jestem poniżej tego co było przed ciążą ale odflaczenie brzucha jest niezbędne
Gosia a jak Ty się czujesz ?
Super,że wagowo jest o.k jeśli chodzi o brzuch to dasz radę

Ja się czuję bardzo dobrze Szybciej się teraz męczę, ale nie odpuszczam jogi 2x w tygodniu i codziennych 30minutowych spacerów (chyba, że mocno pada ). Aczkolwiek nie ukrywam,że chciałabym mieć poród za sobą
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 09:58   #558
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

helo,
Wróciłam, dziś mam na szczęście wolne. Jak wczoraj zobaczyłam Manię to się poryczałam jak bóbr..a ona mnie głaskała po włosach jakby nie wierzyła że to jej mamania. Tygodniowa rozłąka z dzieckiem to jest jednak hardcore.

A co do Majorki- są miejsca gdzie czułam się jak w niemieckim piekle, a są miejsca gdzie czułam się jak w raju. Także ogólnie Majorkę polecam ale północną.
Jakbym się znalazła na wakacjach w El Arenal to bym zwiewała z tamtąd samolotem na własny koszt.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 06:03   #559
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć dziewczyny

Nie mogę się ogarnąć po tym zlocie, oglądam zdjęcia i chcę tam wrócić hehe. Jestem niedospana, maluchy nie dają odespać dwóch zarwanych nocy ale powoli wracam o rzeczywistości.

Wczoraj moje młodsze ziecko skończyło roczek. Jestem w szoku, że to tak szybko minęło W poprzednim roku byłam na zlocie z brzuchem pod sam nos a teraz ten brzuch zasuwa po całym mieszkaniu

Misku jeszcze trochę i będziesz miała wszystko zrobione, niestety trzeba przecierpieć te początki żeby potem rozkoszować się mieszkaniem w swoim własnym domu. Wytrzymasz

jodie z ćwiczeniami na pewno bym nie przesadzała, na początek coś w miarę spokojnego, tak jak Asiuk pisała pewnie xzora coś poleci z forum SFD albo sama tam poszukaj czegoś
Co do szczepionek to ja szczepiłam tymi na NFZ i nic dodatkowego. Na pewno przy wyborze na co szczepić itp brałabym pod uwagę warunki w jakich dziecko będzie przebywać. Ja wiedziałam, że będę siedziała z maluchami w domu, styczność będą miały z dziećmi moich koleżanek ale też w ograniczonym stopniu więc nie rzucałam się na dodatkowe szczepienia, natomiast gdybym wysyłała je do klubu malucha czy też żłobka to na pewno brałabym inne warianty pod uwagę.

Gosia na kiedy masz termin?
Korzystaj z tego wolnego bo to już nie wróci

Haniu wooow jak Ty wytrzymałaś tydzień bez malutkiej? Nie dziwię się takiemu powitaniu po Twoim powrocie, pewnie obie byłyście mocno stęsknione. Ja jak gdzieś wyjeżdżam to staram się jak najmniej dzwonić do domu bo jak słyszę w słuchawce głos swoich dzieci to od razu chce mi się ryczeć że mnie z nimi nie ma.

Aaaaa jeszcze dodam tylko, że przed wyjazdem chciałam sobie odświeżyć kolor i machnęłam się farbą ciemny blond, nie dość, że musialam malować dwa razy po za pierwszym nie pokryło mi wszystkich włosów i miałam placki na głowie to do tego obecnie mam najciemniejszy kolor ze wszystkich jakie kiedykolwiek miałam. Większość osób twierdzi, że jest mi użo lepiej niż w blondzie i że powinnam przy nim pozostać.
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png

Edytowane przez niuniuniau
Czas edycji: 2013-06-11 o 06:05
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 06:56   #560
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

cześć

Jodie ja szczepię tylko to co w obowiązkowe 5w1.

Młodszy ma już 3 miesięczne opóźnienie z ostatnim szczepieniem bo ciągle jakieś katary i przeziębienia. A starszy ciągle potwornie kaszle, prawdopodobnie jest to związane z alergią. Dziś idziemy do pulmonologa, zobaczymy co powie.

Haniu
nie dziwię się, że się poryczałaś. Ja do końca życia nie zapomne spojrzenia B. jak wróciłam po 3 dniach ze szpitala po urodzeniu mlodszego synka. Też miałam łzy w oczach ehhh


czy u Was też codziennie leje? Mam juz dośc tych deszczów,.
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 07:43   #561
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć!

Niuniu, ale zleciało! Wszystkiego najlepszego dla synka

Tak, u mnie też leje, co koresponduje świetnie z moim posępnym humorem. Z tym że u mnie humor jest gorszy jeszcze, jak świeci słońce, więc o mnie...
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 08:06   #562
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć Dziewczęta.
U mnie choroba - złapałam od TŻ, gardło boli mnie okrutnie.

Ogólnie dużo pracy jak zwykle, a nastroje zmienne.

Ciągle myślimy o wakacjach i mamy kolejną koncepcję.
Przez to wszystko biegam nieregularnie i przestaję się mieścić w ciuchach...
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 10:00   #563
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć.

Miskowa, nie zazdroszczę obecnej sytuacji z wykańczaniem domu ale potem będę zazdrościć Ci swojego domu i kawałka ogórdka


Niu
, sto lat na Dawidka!

Zuza
, u mnie też co dzień pada:/ dziś o 5 świeciło słońce a o 8 już chmury:/

Asiuk, trzymam kciuki abyś się lepiej poczuła.

Jodie, ja szczepiłam 5w1. Nic dodatkowego nie brałam.

Haniu, widziałam zdjęcia na FB. Zazdroszczę! Marzą mi się zagraniczne wakacje w ciepełku z morzem, pięknymi widokami i pysznym miejscowym jedzeniem.
Jeszcze nigdy dłużej niż parę godzin nie rozstawałam się z moim dzieckiem

Emilko, zdrówka!


Pochwalę się Wam, że od 3 tygodni moje dziecko na dzień jest odpieluchowane.
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 11:02   #564
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Haniu wooow jak Ty wytrzymałaś tydzień bez malutkiej? Nie dziwię się takiemu powitaniu po Twoim powrocie, pewnie obie byłyście mocno stęsknione. Ja jak gdzieś wyjeżdżam to staram się jak najmniej dzwonić do domu bo jak słyszę w słuchawce głos swoich dzieci to od razu chce mi się ryczeć że mnie z nimi nie ma.
.
Sto lat dla Dawidka.
Dzieci rosną jak szalone.
Ja w niedzielę zobaczyłam jaka moja córa już duża. Kurcze to już dziewczynka nie niemowlak. Smok do niej nie pasuje już, ale przez to ząbkowanie nie da rady jej odstawić.

Ja dzwoniłam do męża tylko wieczorem jak już spała...bo pierwszego dnia jak zadzwoniłam o 9 i ją usłyszałam to ryczałam w pokoju hotelowym przez godzinę.
Strasznie ciężko..generalnie cały czas musiałam się znieczulac alkoholem żeby nie ryczeć.

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczęta.
U mnie choroba - złapałam od TŻ, gardło boli mnie okrutnie.

Ogólnie dużo pracy jak zwykle, a nastroje zmienne.

Ciągle myślimy o wakacjach i mamy kolejną koncepcję.
Przez to wszystko biegam nieregularnie i przestaję się mieścić w ciuchach...
Jaką tym razem?

Twin gratuluję odpieluchowania.
-------------
U nas też ciągle pada. Ale ja lubię takie lato
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 11:16   #565
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Dzięki Twin.Dziś znacznie lepiej, z każdą godziną
Fajnie, że trening czystości przynosi wymierne efekty

Haniu, może wrzucisz kilka fotek na swój profil dla niefejsbukowców?

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Sto lat dla Dawidka.
Dzieci rosną jak szalone.
Ja w niedzielę zobaczyłam jaka moja córa już duża. Kurcze to już dziewczynka nie niemowlak. Smok do niej nie pasuje już, ale przez to ząbkowanie nie da rady jej odstawić.

Ja dzwoniłam do męża tylko wieczorem jak już spała...bo pierwszego dnia jak zadzwoniłam o 9 i ją usłyszałam to ryczałam w pokoju hotelowym przez godzinę.
Strasznie ciężko..generalnie cały czas musiałam się znieczulac alkoholem żeby nie ryczeć.


Jaką tym razem?

Twin gratuluję odpieluchowania.
-------------
U nas też ciągle pada. Ale ja lubię takie lato
W sumie powrót do planów hiszpańskich... Jednak teraz rozważamy zwiedzanie + wypoczynek (7+7) - z biurem, żeby jednak nie musieć się tak "naorganizować" jak w ubiegłym roku (choć pewnie byśmy się zdecydowali jechać na własną, gdybyśmy mieli współtowarzyszy na podróż samochodem, ale nie mamy...), druga połowa sierpnia.
Rozważamy "Dookoła Hiszpanii" RT...
Co sądzisz? No i szukamy też hotelu na wypoczynek...
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 14:10   #566
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć,


Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Nie mogę się ogarnąć po tym zlocie, oglądam zdjęcia i chcę tam wrócić hehe. Jestem niedospana, maluchy nie dają odespać dwóch zarwanych nocy ale powoli wracam o rzeczywistości.

Wczoraj moje młodsze ziecko skończyło roczek. Jestem w szoku, że to tak szybko minęło W poprzednim roku byłam na zlocie z brzuchem pod sam nos a teraz ten brzuch zasuwa po całym mieszkaniu

Misku jeszcze trochę i będziesz miała wszystko zrobione, niestety trzeba przecierpieć te początki żeby potem rozkoszować się mieszkaniem w swoim własnym domu. Wytrzymasz

jodie z ćwiczeniami na pewno bym nie przesadzała, na początek coś w miarę spokojnego, tak jak Asiuk pisała pewnie xzora coś poleci z forum SFD albo sama tam poszukaj czegoś
Co do szczepionek to ja szczepiłam tymi na NFZ i nic dodatkowego. Na pewno przy wyborze na co szczepić itp brałabym pod uwagę warunki w jakich dziecko będzie przebywać. Ja wiedziałam, że będę siedziała z maluchami w domu, styczność będą miały z dziećmi moich koleżanek ale też w ograniczonym stopniu więc nie rzucałam się na dodatkowe szczepienia, natomiast gdybym wysyłała je do klubu malucha czy też żłobka to na pewno brałabym inne warianty pod uwagę.

Gosia na kiedy masz termin?
Korzystaj z tego wolnego bo to już nie wróci


Haniu wooow jak Ty wytrzymałaś tydzień bez malutkiej? Nie dziwię się takiemu powitaniu po Twoim powrocie, pewnie obie byłyście mocno stęsknione. Ja jak gdzieś wyjeżdżam to staram się jak najmniej dzwonić do domu bo jak słyszę w słuchawce głos swoich dzieci to od razu chce mi się ryczeć że mnie z nimi nie ma.

Aaaaa jeszcze dodam tylko, że przed wyjazdem chciałam sobie odświeżyć kolor i machnęłam się farbą ciemny blond, nie dość, że musialam malować dwa razy po za pierwszym nie pokryło mi wszystkich włosów i miałam placki na głowie to do tego obecnie mam najciemniejszy kolor ze wszystkich jakie kiedykolwiek miałam. Większość osób twierdzi, że jest mi użo lepiej niż w blondzie i że powinnam przy nim pozostać.
Super,że spotkanie się udało i sto lat dla synka
Termin na 2 sierpnia, więc do planowanego lekko ponad 7 tygdni

Twin
dla synka

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Sto lat dla Dawidka.
Dzieci rosną jak szalone.
Ja w niedzielę zobaczyłam jaka moja córa już duża. Kurcze to już dziewczynka nie niemowlak. Smok do niej nie pasuje już, ale przez to ząbkowanie nie da rady jej odstawić.

Ja dzwoniłam do męża tylko wieczorem jak już spała...bo pierwszego dnia jak zadzwoniłam o 9 i ją usłyszałam to ryczałam w pokoju hotelowym przez godzinę.
Strasznie ciężko..generalnie cały czas musiałam się znieczulac alkoholem żeby nie ryczeć.


Jaką tym razem?

Twin gratuluję odpieluchowania.
-------------
U nas też ciągle pada. Ale ja lubię takie lato
Tydzień rozłąki to długo przy takim malutkim dziecku.Nie dziwię ci się, że strasznie tęskniłaś.Wyjazdu zazdroszczę

Emilko
wasz plan wakacyjny też super jak ja uwielbiam wyjeżdżać na wakacje
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 16:09   #567
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość

Haniu, może wrzucisz kilka fotek na swój profil dla niefejsbukowców?



W sumie powrót do planów hiszpańskich... Jednak teraz rozważamy zwiedzanie + wypoczynek (7+7) - z biurem, żeby jednak nie musieć się tak "naorganizować" jak w ubiegłym roku (choć pewnie byśmy się zdecydowali jechać na własną, gdybyśmy mieli współtowarzyszy na podróż samochodem, ale nie mamy...), druga połowa sierpnia.
Rozważamy "Dookoła Hiszpanii" RT...
Co sądzisz? No i szukamy też hotelu na wypoczynek...
Zaraz coś wrzucę.
Dookoła Hiszpani spoko. Tylko chyba z cenami już nie jest fajnie, bo to takich hit że wszyscy w ferstach kupują. U mnie sprzedaje się głownie Parasol Garden bo jest w przystępnej cenie, dobre jedzenie, blisko plaży, duże pokoje do centrum 800 m także jest spokojnie..ale jak chcesz pobalować też masz gdzie. A jak chcesz ogólnie cisze spokój i tylko plażowanie to Playabonita. Bardzo mi chwalą za jedzenie, plażę ciszę i spokój.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 16:25   #568
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Zaraz coś wrzucę.
Dookoła Hiszpani spoko. Tylko chyba z cenami już nie jest fajnie, bo to takich hit że wszyscy w ferstach kupują. U mnie sprzedaje się głownie Parasol Garden bo jest w przystępnej cenie, dobre jedzenie, blisko plaży, duże pokoje do centrum 800 m także jest spokojnie..ale jak chcesz pobalować też masz gdzie. A jak chcesz ogólnie cisze spokój i tylko plażowanie to Playabonita. Bardzo mi chwalą za jedzenie, plażę ciszę i spokój.
Dzięki za odzew
Ceny nie zachęcają, to fakt, zwłaszcza, że jeszcze sporo trzeba doliczyć na wstępy, ale ogólnie tak jest z objazdówkami...
Z drugiej strony postanowiliśmy, że to pewnie ostatnie wakacje przed zmianą priorytetów więc może warto zaszaleć.
Hotel Playabonita mi się właśnie spodobał

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Cześć,





Emilko
wasz plan wakacyjny też super jak ja uwielbiam wyjeżdżać na wakacje
Ja też i planować- to nasze hobby z TŻtem.

Gosiu, poczytałam o Twojej aktywności - fajnie!
Ciąża mnie przeraża, a takie relacje jak Twoja, trochę uspokajają.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 16:40   #569
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Nie mogę się ogarnąć po tym zlocie, oglądam zdjęcia i chcę tam wrócić hehe. Jestem niedospana, maluchy nie dają odespać dwóch zarwanych nocy ale powoli wracam o rzeczywistości.

Wczoraj moje młodsze ziecko skończyło roczek. Jestem w szoku, że to tak szybko minęło W poprzednim roku byłam na zlocie z brzuchem pod sam nos a teraz ten brzuch zasuwa po całym mieszkaniu
niu gratulacje dla synka, wcześniej przeoczyłam tą informację
oj strasznie szybko te dzieciaki rosną



Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość

Pochwalę się Wam, że od 3 tygodni moje dziecko na dzień jest odpieluchowane.
super, mój mały za nic na świecie nie chce usiąść na nocniku ani na nakładce Myślałam, że łatwiej z nim pójdzie bo widzi starszego brata w akcji, ale niestety.
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 16:51   #570
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość


Tydzień rozłąki to długo przy takim malutkim dziecku.Nie dziwię ci się, że strasznie tęskniłaś.Wyjazdu zazdroszczę

Emilko
wasz plan wakacyjny też super jak ja uwielbiam wyjeżdżać na wakacje
Tym bardziej że tak szybko się rozwija i przez tydzień wiele mnie ominęło. Ostatnio nauczyła się z dziadkiem śpiewać Panie Janie Ogólnie gada jak nakręcona. Cały czas mnie to szokuje

Nadgonisz...z dzieckiem do dopiero frajda. Ja chyba w lipcu zarezerwuję na październik Teneryfę albo Fuertę.

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Dzięki za odzew
Ceny nie zachęcają, to fakt, zwłaszcza, że jeszcze sporo trzeba doliczyć na wstępy, ale ogólnie tak jest z objazdówkami...
Z drugiej strony postanowiliśmy, że to pewnie ostatnie wakacje przed zmianą priorytetów więc może warto zaszaleć.
Hotel Playabonita mi się właśnie spodobał

Ja też i planować- to nasze hobby z TŻtem.

Gosiu, poczytałam o Twojej aktywności - fajnie!
Ciąża mnie przeraża, a takie relacje jak Twoja, trochę uspokajają.
Warto, warto. Ja żałuję że nie polecieliśmy gdzieś dalej..no ale zawsze priorytetem były narty. Po tajlandiach polatamy po czterdziestce

Daj spokój- ciąża to nie choroba. Jeśli oczywiście nie jest zagrożona. Ja byłam aktywna do ostatniego dnia przed porodem.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 18:23:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.